Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-20, 19:57   #1531
natty_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Ah no to super! Dzi瘯i za b造skawiczn odpowied! )

natty_ jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:19   #1532
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
ZAPRASZAM DO FAQ NA PIERWSZEJ STRONIE W﹗KU
Pytanie numer 5
Vinnga - widz 瞠 sko鎍zy si dzie cierpliwo軼i !!!!
Stary 2013-08-20, 20:35   #1533
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka wiadomo嗆
Zamierzam na dniach zam闚i Cocochoco i czy kto si orientuj jaka jest r騜nica pomi璠zy Cocochoco Pure, a Cocochoco Chocolate ? Na allegro s w takiej samej cenie, a nazwa inna.
Pure jest do jasnych w這s闚 a czekoladowa do naturalnych. U mnie super sprawdzi豉 si seria pure , mam rozja郾iane.
anulita30 jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:36   #1534
carmenita89
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Ja r闚nie spodziewa豉m si czego innego po keratynowym prostowaniu.. Mo瞠 i naiwnie,ale mam w這sy baardzo d逝gie ,lekko falowane i puszcz帷e si. Nigdy po umyciu ich nie rozczesywa豉m ani nie suszy豉m... Rano o wiele lepiej mi si je rozczesywa這 ni na mokro. Po tym zabiegu chcia豉m mie po prostu g豉dkie w這sy bez u篡wania tony specyfik闚 takich a nie innych, suszenia ch這dnym, 鈔ednim strumieniem powietrza ani tym podobnych ceregieli, kt鏎e jednak troch utrudniaj 篡cie ni je u豉twi. W dodatku ten szampon bez soli nie chce si pieni i mam wra瞠nie koszmarnie brudnych w這s闚.. My郵, 瞠 niestety nie wytrwam w tej zmianie piel璕nacji i wr鏂 do starych przyzwyczaje. Co do kr璚enia to s造sza豉m, 瞠 mo積a normalnie.
carmenita89 jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:38   #1535
natty_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
haha wybaczcie moje g逝pie pytanie, ale czasem cz這wiek jest w desperacji

natty_ jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:44   #1536
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez carmenita89 Poka wiadomo嗆
Ja r闚nie spodziewa豉m si czego innego po keratynowym prostowaniu.. Mo瞠 i naiwnie,ale mam w這sy baardzo d逝gie ,lekko falowane i puszcz帷e si. Nigdy po umyciu ich nie rozczesywa豉m ani nie suszy豉m... Rano o wiele lepiej mi si je rozczesywa這 ni na mokro. Po tym zabiegu chcia豉m mie po prostu g豉dkie w這sy bez u篡wania tony specyfik闚 takich a nie innych, suszenia ch這dnym, 鈔ednim strumieniem powietrza ani tym podobnych ceregieli, kt鏎e jednak troch utrudniaj 篡cie ni je u豉twi. W dodatku ten szampon bez soli nie chce si pieni i mam wra瞠nie koszmarnie brudnych w這s闚.. My郵, 瞠 niestety nie wytrwam w tej zmianie piel璕nacji i wr鏂 do starych przyzwyczaje. Co do kr璚enia to s造sza豉m, 瞠 mo積a normalnie.
Jakiego szamponu bez soli u篡wasz ? Bo s r騜ne i to, 瞠 jeden si nie sprawdza, nie oznacza, i drugi si nie sprawdzi. Ja na przyk豉d aktualnie u篡wam szamponu Biovax z trzema olejami i jestem bardzo zadowolona W這sy mi瘯kie, g豉dkie, dobrze oczyszczone
Co do suszarki, to c騜, niestety, wi瘯szo嗆 z nas jej potrzebuje. Osobi軼ie jak wcze郾iej prawie nigdy nie suszy豉m w這s闚, tak teraz nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez tego urz康zenia
Choco daje mniejszy efekt prostych w這s闚 ni encanto
Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:50   #1537
anulita30
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87

Ja ju nie zwracam uwagi na szampony, i myj garnierem. Efekt zawsze 3-4 miesi帷e.
anulita30 jest offline  
Stary 2013-08-20, 20:59   #1538
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka wiadomo嗆
Ja ju nie zwracam uwagi na szampony, i myj garnierem. Efekt zawsze 3-4 miesi帷e.
To ju swoj drog, 瞠 te nie zauwa篡豉m r騜nicy w wyp逝kiwaniu si keratyny przy stosowaniu b康 nie szampon闚 z sol Zreszt ju wiele razy Wam pisa豉m, 瞠 u mnie nawet po basenie keratyna si trzyma tak czy siak
Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-20, 21:06   #1539
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

myj byle jakim szamponem - efekt - zawsze minimum 5 miesi璚y
_agg_ jest offline  
Stary 2013-08-20, 21:29   #1540
sylwka37
koci 鈍iat

ja tylko po pierwszym zabiegu stosowa豉m si do zasad a potem ju mi si nie chcia這 i u篡wa豉m tego co ja lubi i nie zauwa篡豉m 瞠by keratyna si szybciej wyp逝kiwa豉
Stary 2013-08-20, 21:41   #1541
Vinnga
Zakorzenienie

A ja chcia豉m troch "powr鏂i" do kwestii szkodliwo軼i formaldehydu. My郵icie, 瞠 powtarzanie zabiegu raz na kilka miesi璚y naprawd jest tak szkodliwe ? Rozumiem, 瞠 w wielu salonach nie robi si encanto, bo codziennie robi komu taki zabieg to zapewne mo瞠 wp造n望 na zdrowie, ale tak raz na jaki czas ? Co o tym my郵icie? A mo瞠 w og鏊e nie przejmujecie si tym ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-20, 21:44   #1542
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

ja my郵, 瞠 2 razy w roku jaki wi瘯szych szk鏚 nie zrobi jak ma mnie szlag trafi to i tak trafi
_agg_ jest offline  
Stary 2013-08-20, 21:45   #1543
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
ja my郵, 瞠 2 razy w roku jaki wi瘯szych szk鏚 nie zrobi jak ma mnie szlag trafi to i tak trafi
Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-20, 21:47   #1544
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
A ja chcia豉m troch "powr鏂i" do kwestii szkodliwo軼i formaldehydu. My郵icie, 瞠 powtarzanie zabiegu raz na kilka miesi璚y naprawd jest tak szkodliwe ? Rozumiem, 瞠 w wielu salonach nie robi si encanto, bo codziennie robi komu taki zabieg to zapewne mo瞠 wp造n望 na zdrowie, ale tak raz na jaki czas ? Co o tym my郵icie? A mo瞠 w og鏊e nie przejmujecie si tym ?
jako tak nie za bardzo si tym przejmuj mo瞠 to 幢e ale uwa瘸m 瞠 raz na kilka miesi璚y to za ma這 瞠by mia這 zaszkodzi . Za fryzjerzy robi tyle szkodliwych zabieg闚 - trwa豉 , farbowanie czy te trwa貫 prostowanie 瞠 powinni w wieku 30 lat na rent przechodzi a sama znam kilka emerytowanych fryzjerek w ca趾iem dobrej formie zdrowotnej wi璚 chyba nie jest tak 幢e. Ja sama pracuj w takim zak豉dzie 瞠 ju dawno powinnam mie 1000 r騜nych chor鏏 a p鏦i co jako daj rad
Stary 2013-08-21, 07:36   #1545
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 967
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
ja si nie przejmuj (na razie), w pracy juz w帷ham tyle chemii, ze zrobienie sobie keratyny z formaldehydem raz na jaki czas ju mi nie robi r騜nicy a z kole瘸nk stwierdzi造鄉y, ze na co trzeba umrze, fajek nie palimy wi璚 mo瞠my umrze na raka z keratyny
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-08-21, 09:58   #1546
MsStrawberry
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

http://www.ciop.pl/3823.html tutaj jest du穎 przera瘸j帷ych informacji, jednak powinny鄉y zda sobie spraw, 瞠 mowa tu jest o formaldehydzie w czystej postaci, w encanto z pewno軼i jest on rozcie鎍zony i co za tym idzie mniej szkodliwy
MsStrawberry jest offline  
Stary 2013-08-21, 10:37   #1547
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Napisane przez MsStrawberry Poka wiadomo嗆
http://www.ciop.pl/3823.html tutaj jest du穎 przera瘸j帷ych informacji, jednak powinny鄉y zda sobie spraw, 瞠 mowa tu jest o formaldehydzie w czystej postaci, w encanto z pewno軼i jest on rozcie鎍zony i co za tym idzie mniej szkodliwy
St篹enia oraz dawki 鄉iertelne i toksyczne
Pr鏬 wyczuwalno軼i zapachu – 1 mg/m3
TCL0 (cz這wiek, inhalacja) – 17 mg/m3 (30 min)

Objawy zatrucia ostrego: w ma造ch st篹eniach, nieco przekraczaj帷ych dopuszczalne, wywo逝je 透awienie oczu, zaczerwienienie spoj闚ek; w wi瘯szych (ok. 15 g/m3) – kaszel, b鏊 g這wy, uczucie duszno軼i, ko豉tanie serca.

czyli je郵i wyczuwamy zapach to mamy za ma貫 pomieszczenie. Ja ju sobie z tym poradzi豉m i nie czuj nic jak robi ale tak jak pisa豉m pare post闚 wcze郾iej st篹enie tego czego w encanto jest niewielkie i skoro jest dopuszczone przez prawo Polskie, to przy odpowiednim stosowaniu wi瘯szych szk鏚 nie wyrz康zi grunt 瞠by nie robi w 豉zience 1x1, bo to samob鎩stwo

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-08-21, 10:46   #1548
Vinnga
Zakorzenienie

Przydatne informacje
Czyli po prostu wi瘯sze pomieszczenie, otwarte okno i heja !
Vinnga jest offline  
Stary 2013-08-21, 11:25   #1549
kudliczek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 606

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
Mysle, ze kolezanka moglaby sie przejsc do jakiegos salonu w poblizu i zapytac, czy moglaby przyniesc swoje preparaty i czy fryzjerka by sie podjela. Nie powinno byc problemu i pewnie za robocizne wyszloby taniej niz w salonie, ktory sie tym zajmuje na codzien. Moze tez napisac ogloszenie na oferia.pl tam z pewnoscia kogos znajdzie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak tez moglaby zrobic, ale mieszka za granica i chcialaby na jeden dzien przyjechac do Wroclawia tak, zeby juz byla umowiona na konkretna godzine i zeby tez salon byl sprawdzony. Ja pamietam sama po sobie, za pierwszym razem jak robilam Encanto to pomagala mi kolezanka, obie bylysmy "ciemne" w temacie i dopiero za drugim razem wyszlo naprawd fajnie, a kolejne to juz byl profesjonalizm. Dzwonilam jej wczoraj do jednego z salonow we Wroclawiu ktory akurat ona zna i owszem robia, ale jakims "Brazilian Blowout". Bardzo dziekuje, bo tylko jedna mi odpisalas
kudliczek jest offline  
Stary 2013-08-21, 12:57   #1550
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

O ile dzisiaj w nocy bedzie wystarczajaco chlodno, to robie encanto po raz 5

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2013-08-21, 13:03   #1551
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990
Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kudliczek Poka wiadomo嗆
Tak tez moglaby zrobic, ale mieszka za granica i chcialaby na jeden dzien przyjechac do Wroclawia tak, zeby juz byla umowiona na konkretna godzine i zeby tez salon byl sprawdzony. Ja pamietam sama po sobie, za pierwszym razem jak robilam Encanto to pomagala mi kolezanka, obie bylysmy "ciemne" w temacie i dopiero za drugim razem wyszlo naprawd fajnie, a kolejne to juz byl profesjonalizm. Dzwonilam jej wczoraj do jednego z salonow we Wroclawiu ktory akurat ona zna i owszem robia, ale jakims "Brazilian Blowout". Bardzo dziekuje, bo tylko jedna mi odpisalas
Aha takie buty niestety ja z wroclawia nie jestem, wi璚 nie pomog. Mog豉by jeszcze napisa ogloszenie na tablica.pl - tam te mo積a czasem znalezc osobe, ktora wykona ewentualnie zalozyc aukcje na allegro z "encanto" w tytule, moze ktos z okolicy zobaczy i sie odezwie.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-08-21, 21:01   #1552
moniczka_90
Zakorzenienie

zam闚i豉m 100 ml Encanto mam nadzieje, ze przyjdzie mi do 27go bo wtedy mamy wolne z kole瘸nk i by鄉y mog造 sobie zrobi to by by m鎩 3 raz
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-08-21, 22:19   #1553
Roxaneee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 51

Witam, jestem nowa. Mam zamiar zrobi zabieg w najbli窺zym czasie. Ale mam pewne pytanie dla bardziej do鈍iadczonych. Poniewa 6 wrze郾ia wyj篹dzam na wakacje do Bu貪arii, nie wiem czy zrobi zabieg przez wyjazdem czy po? Boje si, 瞠 w這sy nie utrzymaj si do pa寮ziernika kiedy zaczynaj si zaj璚ia na uczelni, bo wszystko zostanie wyp造kane przez wode z basenu i morza + codzienne mycie w這s闚. Co my郵icie kiedy lepiej zrobi zabieg przed wyjazdem czy po?

poprosz pi瘽ke w這sy i figur
Roxaneee jest offline  
Stary 2013-08-21, 22:45   #1554
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Roxaneee Poka wiadomo嗆
Witam, jestem nowa. Mam zamiar zrobi zabieg w najbli窺zym czasie. Ale mam pewne pytanie dla bardziej do鈍iadczonych. Poniewa 6 wrze郾ia wyj篹dzam na wakacje do Bu貪arii, nie wiem czy zrobi zabieg przez wyjazdem czy po? Boje si, 瞠 w這sy nie utrzymaj si do pa寮ziernika kiedy zaczynaj si zaj璚ia na uczelni, bo wszystko zostanie wyp造kane przez wode z basenu i morza + codzienne mycie w這s闚. Co my郵icie kiedy lepiej zrobi zabieg przed wyjazdem czy po?
ja bym zrobi豉 po
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-08-21, 22:54   #1555
Roxaneee
Raczkowanie

Na pocz徠ku te chcia豉m zaraz po przyje寮zie, ale moje w這sy s w okropnym stanie i nie wiem czy nie lepiej by這by dla nich wcze郾iej przej嗆 ten zabieg. Sama nie wiem, moje w這sy s strasznie problemowe, wyda豉m ju fortun na odrzywki, maski, oleje itp. Nawet to nie pomaga, a boje si, 瞠 na wakacjach przed ka盥 imprez czy co b璠 m璚zy豉 je prostownic ;<
Musz jeszcze pomy郵e, dzi瘯i za odp.

Roxaneee jest offline  
Stary 2013-08-21, 23:02   #1556
moniczka_90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Roxaneee Poka wiadomo嗆
Na pocz徠ku te chcia豉m zaraz po przyje寮zie, ale moje w這sy s w okropnym stanie i nie wiem czy nie lepiej by這by dla nich wcze郾iej przej嗆 ten zabieg. Sama nie wiem, moje w這sy s strasznie problemowe, wyda豉m ju fortun na odrzywki, maski, oleje itp. Nawet to nie pomaga, a boje si, 瞠 na wakacjach przed ka盥 imprez czy co b璠 m璚zy豉 je prostownic ;<
Musz jeszcze pomy郵e, dzi瘯i za odp.
pom璚zysz je dodatkowy tydzie prostownic, trudno, z reszt na wakacjach troche g逝pot jest prostowa w這sy (sama napisa豉, ze b璠ziesz korzysta z basenu i morza), bez obrazy oczywi軼ie ale to tak jakbym ja prostowa豉 w這sy i wysz豉 na deszcz - bez sens
zrobisz zabieg teraz i keratyna Ci sie wyp逝cze (kasa wyrzucona w b這to), zrobisz zabieg po wakacjach (fakt, ze sie pom璚zysz z w這sami ale potem keratyna si b璠zie d逝瞠j trzymac i na uczelni b璠a Ci zazdro軼i i opalenizny i w這s闚)
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-08-22, 09:55   #1557
sylwka37
koci 鈍iat

Moniczka ma racj rozs康niej jest zrobi po wakacjach
Stary 2013-08-22, 10:50   #1558
Roxaneee
Raczkowanie

No dobra przekona造軼ie mnie Dzi瘯i

Roxaneee jest offline  
Stary 2013-08-22, 17:25   #1559
unghie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do unghie Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do unghie

Hej, mozecie polecic kogos w Lublinie kto zrobi mi keratyne na wlosy?? ) dziekuje za info
Stary 2013-08-24, 12:05   #1560
Mimi08
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 185

Hej
Nie udziela豉m si w w徠ku, ale podczytywa豉m Was troszk i zachwycona Waszymi efektami po encanto sama spr鏏owa豉m to zrobi.
Wczoraj robi豉m wszystko tak jak by這 napisane w instrukcji, kt鏎 dosta豉m przy zakupie zestawu, ale...co nie wysz這.
Nie wiem dlaczego. Mo瞠 co 幢e zrobi豉m, albo podejrzewam te 瞠 przyczyn mo瞠 by za s豉ba prostownica, bo moja nagrzewa si do 220 C, ale po prostu mam zbyt kr璚one w這sy. Jak my郵icie co mog這 by przyczyn?
Za陰czam zdj璚ia:
1. Moje w這sy przed encanto- niestety nie mam zdj璚ia tu przed zabiegiem, zdj璚ie by這 robione jakie 2 miesi帷e temu gdy mia豉m jeszcze inny kolor w這s闚, ale takie kr璚one by造 zawsze
2. Moje w這sy po encanto
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PB131382.jpg (46,6 KB, 122 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P8241874.jpg (16,9 KB, 164 za豉dowa)

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.