Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-08-25, 21:31   #1591
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Wy tu wojujecie, a ja zrobi豉m dzi Coco po raz trzeci
安ietny efekt
Stary 2013-08-25, 21:47   #1592
dolfin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Hej dziewczyny, mo瞠 kt鏎a doradzi Mam straszny dylemat co do Encanto, nie mog si zdecydowa, ta my郵 kr捫y za mn gdzie od roku. Ze swoich obecnych w這s闚 jestem do嗆 zadowolona, dbam o nie i chyba s w niez造m stanie, 豉dnie si kr璚. Tyle, 瞠 po prostu mi si nudz, chcia豉bym zmiany... Z drugiej strony boj si, 瞠 po Encanto nie b璠 si ju nigdy kr璚i... Prostowa豉m kiedy grzywk, kt鏎 p騧niej zacz窸am zapuszcza i tamte w這sy ju nigdy do dawnego skr皻u nie wr鏂i造... Jednak z tego co czyta豉m w tym temacie, ze zdrowych w這s闚 (czyli takich jak grzywka) si wyp逝kuje wolniej. No i w ko鎍u nie wiem, robi to Encanto czy nie... chyba lepiej 瘸這wa, 瞠 skr皻 nie chce wr鏂i, ni tak rozwa瘸 bez ko鎍a
dolfin jest offline  
Stary 2013-08-25, 22:35   #1593
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Czy kto z Was u篡wa prostownicy GHD , temperature trzeba ustawi a ta takiej opcji nie posiada
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-26, 10:41   #1594
olgus1514
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Czyta豉m, czyta豉m ten w徠ek i w ko鎍u zdecydowa豉m si zrobi zabieg encanto. Moje w這sy by造 jak puch, suche i rozdwojone przez codzienne mycie i katowanie prostownic. Kupilam encanto od sprzedawcy rekomendowanego na pocz徠ku w徠ku ( Care_of_you) minus by taki 瞠 p造ny strasznie 鄉ierdzia造 gdy je na這篡豉m na w這sy i potem suszylam, ale po pierwszym etapie juz widzia豉m 瞠 w這sy s proste, po drugim etapie by造 jak druty. Drugiego dnia sta豉m rano i co?.... w這sy w nie naruszonym stanie. Zwykle jak si budze wygl康am jak szogun Jestem jak na razie zachwycona efektem. Po myciu si nie wykr璚aj i s g豉dkie. Szok dla mnie bo nigdy takich w這s闚 nie mia豉m polecam , i poinformuje jak d逝go efekt si u mnie utrzyma(mam nadzieje 瞠 min miesi帷)
olgus1514 jest offline  
Stary 2013-08-26, 16:46   #1595
Mimi08
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 185

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
eee nie przejmuj si - przynajmniej nudno nie by這 !!! ot zwyk豉 wymiana pogl康闚 przez kobiety
Dzi瘯uje za mi貫 s這wa

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
ja tam si nie k堯ci豉m z nikim tylko wyja郾ia豉m

ale tak jest... przy kr璚onych trzeba inaczej cieniowa w這sy, 瞠by si uk豉da造, ni przy kr璚onych tak瞠 nic dziwnego, 瞠 tak masz
ja od paru lat prostuj w這sy, mo瞠 z par razy mia豉m kr璚one, jak mia豉m bardzo dlugie przerwy mi璠zy encanto, bo i tak prostowa豉m prostownic, wi璚 jak zrobi豉m encanto, to nei by這 szoku "pocieniowanego"
Racja, wyja郾ia豉 heheh

No tak, cieniowanie na kr璚onych i prostych w這sach r騜ni si, dlatego teraz jak wyprostowa豉m nie wygl康a to zbyt dobrze. B璠e musia豉 i嗆 do fryzjera, 瞠by mi inaczej pocieniowa, albo zejd ca趾iem z cieniowania.

A, czy gdy robi豉 encanto po raz pierwszy te kilka lat temu to mia豉 ca趾iem proste w這sy, jak druty?

Cytat:
Ty, to masz pi瘯ne w這sy
Stary 2013-08-26, 18:20   #1596
ajrisz2
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 500
GG do ajrisz2

Witam, w niedziel kole瘸nka robi豉 mi pierwszy raz zabieg Encanto. Trwa這 to 5 h Jestem bardzo zadowolona bo w這sy mia豉m zniszczone przez trwa陰 a potem rozja郾ianie z czarnego do naturalnych ciemny blond. Encanto nak豉da造鄉y na podw鏎ku a suszy造鄉y na balkonie. W這ski s 豉dne, wygl康aj na zdrowe. My豉m je dzisiaj i myja je czu豉m 瞠 s super mi瘯kie , zero ko速un闚. Nie to co kiedy. Nie umialam ich rozczesac bez odzywki a teraz jest bez por闚nania.
w這sy jeszcze troch zaje盥zaj tym encanto (jak s mokre - by豉m dzis na basenie i u fryzjera podcinac koncowki i by這 czu opary) ale efekt jest super W這sy my豉m szamponem babydream.

http://niekochane.com.pl Katowickie Niekochane

http://www.pustamtiska.pl

Nakarm zwierz ze schroniska jednym klikni璚iem!

ajrisz2 jest offline  
Stary 2013-08-26, 19:01   #1597
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
no i pi瘯nie ci wysz這
Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
安ietny efekt
Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka wiadomo嗆
Ty, to masz pi瘯ne w這sy
Dzi瘯uj, dziewczyny

Tydzie temu obci窸am ponad 10cm bo pr鏏uj wyr闚na r騜nic d逝go軼i mi璠zy by陰 grzywk+pozosta這軼iami po cieniowaniu a reszt w這s闚 - KPW mi bardzo os豉dza te d捫enia do wyhodowania futra idealnego
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-08-26, 19:22   #1598
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje za mi貫 s這wa

Racja, wyja郾ia豉 heheh

No tak, cieniowanie na kr璚onych i prostych w這sach r騜ni si, dlatego teraz jak wyprostowa豉m nie wygl康a to zbyt dobrze. B璠e musia豉 i嗆 do fryzjera, 瞠by mi inaczej pocieniowa, albo zejd ca趾iem z cieniowania.

A, czy gdy robi豉 encanto po raz pierwszy te kilka lat temu to mia豉 ca趾iem proste w這sy, jak druty?

Ty, to masz pi瘯ne w這sy
tak od samego pocz徠ku mam proste
_agg_ jest offline  
Stary 2013-08-26, 19:57   #1599
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

Czy ktos mo瞠 sie wypowiedzie na temat prostownicy z ghd?? Czy sie nadaje
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-26, 22:34   #1600
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka wiadomo嗆
Czy ktos mo瞠 sie wypowiedzie na temat prostownicy z ghd?? Czy sie nadaje
a do jakiej temp. sie nagrzewa? Jak do takiej, jaka zalecana, to si nadaje.

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-08-26, 23:08   #1601
magnolia113
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 373

My郵icie, 瞠 od farbowania musz faktycznie odczeka te 2 tygodnie? Musz si um闚i do fryzjera na obci璚ie, chyba najrozs康niej zrobi to dzie po prostowaniu.
Czy po 9 dniach keratyna zadzia豉 na kolor gorzej ni po 14?
magnolia113 jest offline  
Stary 2013-08-27, 03:58   #1602
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
a do jakiej temp. sie nagrzewa? Jak do takiej, jaka zalecana, to si nadaje.
W tym rzecz 瞠 nie wiem do jakiej tem si nagrzewa, mo瞠 kt鏎a z Was taka posiada i co wie ??
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-27, 08:40   #1603
goule_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 128

Hej dziewczyny! Czy kt鏎a z Was mieszka we Wroc豉wiu, Ole郾icy, Ostrowie Wielkopolskim, Mi璠zyborzu, Ostrzeszowie, K瘼nie, Sycowie, Trzebnicy lub w okolicznych miejscowo軼iach i zrobi豉by mi encanto?? Oczywi軼ie dobrze zap豉c

44>46>48>50>52
goule_ jest offline  
Stary 2013-08-27, 08:47   #1604
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
W tym rzecz 瞠 nie wiem do jakiej tem si nagrzewa, mo瞠 kt鏎a z Was taka posiada i co wie ??

GHD nagrzewaja sie chyba do 180 stopni ...

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-08-27, 09:54   #1605
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
GHD nagrzewaja sie chyba do 180 stopni ...
Wiem ze u篡waj tej prostownicy do keratynowego prostowania w presti穎wych salonach w Anglii, i nagrzewa chyba wi璚ej ni 180 st to wiem ale czy nadaje si do Encanto??
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-27, 10:06   #1606
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka wiadomo嗆
Co do jeziora - ja wlasnie wrocilam z weekendu nad jeziorkiem i.. bylam w szoku, tzn jestem.

Umylam wlski rano, rozczesalam nie suszylam bo nie mialam czym, wyszlam na plaze wlosy yschly - proste! Wrzucono mnie do jeziora, wyszlam zdjelam gumke wyschly - idealnie proste!

Bardzo to wygodne na takie wyjazdy
mam identycznie ostatnie prostowanie robi豉m na pocz徠ku czerwca i do tej pory jak dok豉dnie rozczesz mokre w這sy i wyschn mi same s proste no mo瞠 ko鎍闚ki delikatnie si wywin ale mi to nie przeszkadza

Cytat:
super efekt

Cytat:
Napisane przez magnolia113 Poka wiadomo嗆
My郵icie, 瞠 od farbowania musz faktycznie odczeka te 2 tygodnie? Musz si um闚i do fryzjera na obci璚ie, chyba najrozs康niej zrobi to dzie po prostowaniu.
Czy po 9 dniach keratyna zadzia豉 na kolor gorzej ni po 14?
najlepiej w這sy pomalowa po keratynie, poniewa zabieg strasznie "軼i庵a" kolor.
Stary 2013-08-27, 11:02   #1607
magnolia113
Raczkowanie

Cytat:
najlepiej w這sy pomalowa po keratynie, poniewa zabieg strasznie "軼i庵a" kolor.

Tak, wiem, dlatego je zafarbowa豉m ciemniej ni zwykle Chocia przez te 2tyg i tak pewnie farba si wyp逝cze...
Po keratynie te nie chcia豉bym zbyt szybko farbowa, bo mam wra瞠nie, 瞠 to os豉bia efekt zabiegu.
magnolia113 jest offline  
Stary 2013-08-27, 12:14   #1608
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, wiem, dlatego je zafarbowa豉m ciemniej ni zwykle Chocia przez te 2tyg i tak pewnie farba si wyp逝cze...
Po keratynie te nie chcia豉bym zbyt szybko farbowa, bo mam wra瞠nie, 瞠 to os豉bia efekt zabiegu.
nie wiem mozesz pr鏏owa, chocia ja bym nie ryzykowala mi z ciemnego br您u po keratynie zrobi si jasny rudawy br您, ale ja by豉m ok. miesi帷 po ostatnim farbowaniu to moze dlatego a tak "zlaz這"
a farbowanie po keratynie nie os豉bia efekt闚 zawsze po zabiegu farbuj w這sy i zawsze sa proste
Stary 2013-08-27, 12:31   #1609
magnolia113
Raczkowanie

Eh kurcze, szkoda, 瞠 nie zapyta豉m przed farbowaniem...
Mam ju tak straszn ochot na zmiany!! (chocia p騧niej pewnie b璠 瘸這wa...)
Ju sama nie wiem czy ten poniedzia貫k czy kolejny...
magnolia113 jest offline  
Stary 2013-08-27, 12:50   #1610
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
super efekt
Dzi瘯uj

Cytat:
Wiem ze u篡waj tej prostownicy do keratynowego prostowania w presti穎wych salonach w Anglii, i nagrzewa chyba wi璚ej ni 180 st to wiem ale czy nadaje si do Encanto??
Ja w og鏊e nie zna豉m produkt闚 tej firmy, cz窷 Wiza瘸nek mo瞠 te nie. Nazwa firmy to za ma這, r騜ne ich modele mog r騜ni si temperatur maksymaln, przecie r騜ne sprz皻y Remingtona czy BaByliss te si r騜ni.

Je郵i nie masz ju oryginalnego opakowania i tych wszystkich instrukcjo-gwarancji, to pewnie przynajmniej gdzie na urz康zeniu jest dok豉dna nazwa modelu, cz瘰to z numerem - na jej podstawie szukaj parametr闚.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-08-27, 14:11   #1611
MsStrawberry
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Od ju do嗆 d逝giego czasu 郵edz to forum, co ju naskroba豉m, zd捫y豉m nawet zasia niema造 zam皻 a zabiegu jeszcze nie zrobi豉m.
Tak wi璚 dzi w ko鎍u tego dokona豉m
efekt rzeczywi軼ie super, brak puchu i pro軼iutkie w這sy. Jednak na razie wol si nie emocjonowa, zobaczymy jak b璠zie po umyciu.
Zdj璚ia te obiecuj wstawi po myciu, 瞠by wam pokaza od razu ca造 pakiet

Powiedzcie mi dziewczyny czy ta od篡wka te jest jaka "穋帷a" jak keratyna? Stara豉m si nie nak豉da jej przy g這wie, jednak strasznie mnie piek這.... nie wiem dlaczego... mam nadzieje 瞠 po prostu keratyna troszk mi podra積i豉 sk鏎 i dlatego tak si dzia這. Licz na to 瞠 po myciu wszystkie w這sy mi nie wylec
MsStrawberry jest offline  
Stary 2013-08-27, 15:52   #1612
mandarynki
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Nie wiem, czy bedziecie mi w stanie cos podpowiedziec na taki post, ale juz nie raz korzystalam z Waszych porad, wiec pewnie i tym razem skorzystam.
Otoz kupilam jakis czas temu Encanto na Allegro - tylko 50 ml, bo robilam je na niezbyt dlugich wlosach mojego partnera (jakies 10 cm dlugosci). Sama mialam kiedys keratynowe prostowanie w salonie jakims innym specyfikiem, a potem fryzjer wpadal do mnie do domu po znajomosci robil zabiegi mi i mojemu TZ - za kazdym razem trzymalo sie na naszych wlosach swietnie i przez wiele miesiecy.
Uzylam Encanto wedlug wskazowek z ulotki i forum (fryzjer tez tlumaczyl mi o co w tym biega, i jak to najlepiej wykonac), cale lapy mialam czerwone od rozgrzanej prostownicy i wlosow, TZ siedzial grzecznie chyba 4 godziny. Efekty: na poczatku wygladalo pieknie, ale zaledwie po paru myciach wlosy zaczely falowac i mierzwic sie jak wczesniej. Niby bylo wyraznie lepiej niz bez zabiegu, ale bez tak spektakularnego efektu jak po robocie fryzjera.
Szukajac winnych poza mna, czy myslicie, ze mogla to byc wina specyfiku, ktory kupilam?
mandarynki jest offline  
Stary 2013-08-27, 16:11   #1613
Miluuu
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 990

Cytat:
a nie masz pude趾a? Troch to dziwne, kupowa prostownic za grub kas i nie wiedzie jak si kupuje.. tak jak kt鏎a wiza瘸nka ju wy瞠j wspomnia豉 GDH tak jak remingtony i inne maj r騜ne modele, wi璚 szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.

Cytat:
Napisane przez mandarynki Poka wiadomo嗆
Nie wiem, czy bedziecie mi w stanie cos podpowiedziec na taki post, ale juz nie raz korzystalam z Waszych porad, wiec pewnie i tym razem skorzystam.
Otoz kupilam jakis czas temu Encanto na Allegro - tylko 50 ml, bo robilam je na niezbyt dlugich wlosach mojego partnera (jakies 10 cm dlugosci). Sama mialam kiedys keratynowe prostowanie w salonie jakims innym specyfikiem, a potem fryzjer wpadal do mnie do domu po znajomosci robil zabiegi mi i mojemu TZ - za kazdym razem trzymalo sie na naszych wlosach swietnie i przez wiele miesiecy.
Uzylam Encanto wedlug wskazowek z ulotki i forum (fryzjer tez tlumaczyl mi o co w tym biega, i jak to najlepiej wykonac), cale lapy mialam czerwone od rozgrzanej prostownicy i wlosow, TZ siedzial grzecznie chyba 4 godziny. Efekty: na poczatku wygladalo pieknie, ale zaledwie po paru myciach wlosy zaczely falowac i mierzwic sie jak wczesniej. Niby bylo wyraznie lepiej niz bez zabiegu, ale bez tak spektakularnego efektu jak po robocie fryzjera.
Szukajac winnych poza mna, czy myslicie, ze mogla to byc wina specyfiku, ktory kupilam?
jak dobrze zrozumia豉m : kiedy u篡wali軼ie czegos innego i by這 ok, a po encanto ju ok nie jest? Je郵i tak, to prawdopodobnie tamten preparat po prostu by lepszy

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline  
Stary 2013-08-27, 16:46   #1614
mandarynki
Raczkowanie

Dzieki za odpowiedz Miluuu. Wszyscy bardzo zachwalaja Encanto, wiec bylam zawiedziona i zdziwiona, ze tak to wyszlo. Preparat byl kupiony na Allegro, odlewany z wiekszej butelki, wiec zaczelam podejrzewac, ze moze cos z nim bylo nie tak.

Edytowane przez mandarynki
Czas edycji: 2013-08-27 o 17:04
mandarynki jest offline  
Stary 2013-08-27, 17:33   #1615
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

[QUOTE=Miluuu;42483984]a nie masz pude趾a? Troch to dziwne, kupowa prostownic za grub kas i nie wiedzie jak si kupuje.. tak jak kt鏎a wiza瘸nka ju wy瞠j wspomnia豉 GDH tak jak remingtony i inne maj r騜ne modele, wi璚 szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.

Na pude趾u ani na stronie u producenta nie pisze do ilu sie nagrzewa ta prostownica tylko 瞠 temperatuta dostosowuje si do w這sa, st康 to moje pytanie tutaj sie pojawia, czy mo瞠 kto u篡wa taka przy encanto i zabieg sie uda ??
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-27, 18:34   #1616
mandarynki
Raczkowanie

[QUOTE=gwi4zdeczka;4248558 2]
Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka wiadomo嗆
a nie masz pude趾a? Troch to dziwne, kupowa prostownic za grub kas i nie wiedzie jak si kupuje.. tak jak kt鏎a wiza瘸nka ju wy瞠j wspomnia豉 GDH tak jak remingtony i inne maj r騜ne modele, wi璚 szukaj na stronie producenta swojego modelu i tam szukaj informacji.

Na pude趾u ani na stronie u producenta nie pisze do ilu sie nagrzewa ta prostownica tylko 瞠 temperatuta dostosowuje si do w這sa, st康 to moje pytanie tutaj sie pojawia, czy mo瞠 kto u篡wa taka przy encanto i zabieg sie uda ??
Czerwone pudelko? Czy zamiast temperatury masz "wskaznik gubosci wlosa"? Ja taka mam. Zalozylam ze wlosy europejskie za nazwyzej medium (thick to Afrykanskie mocne kleby, jak ma jedna moja kolezanka - grube i mocnejak druty) i tak wlasnie prasowalam przy encanto mojego TZta. Po zabiegu wygladalo super ale po pierwszym myciu byl zawod. Sorki jesli nie zrozumialam i wcinam sie bez potrzeby,
mandarynki jest offline  
Stary 2013-08-27, 18:49   #1617
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

[QUOTE=mandarynki;42486941]
Cytat:

Czerwone pudelko? Czy zamiast temperatury masz "wskaznik gubosci wlosa"? Ja taka mam. Zalozylam ze wlosy europejskie za nazwyzej medium (thick to Afrykanskie mocne kleby, jak ma jedna moja kolezanka - grube i mocnejak druty) i tak wlasnie prasowalam przy encanto mojego TZta. Po zabiegu wygladalo super ale po pierwszym myciu byl zawod. Sorki jesli nie zrozumialam i wcinam sie bez potrzeby,
Pude趾o z prostownicy jest czarno - z這te, w prostownicy tej jest tylko jeden w陰cznik i ona ju sama ustala temperatur kiedy ma styczno嗆 z w這sem. Mam w這sy cienkie i boj si 瞠 prostownica moze ustawi za niska temperatur , mo瞠 ktos w ko鎍u cos b璠zie wiedzia na ten temat, mam jeszcze kilka dni do kiedy nie zastosuje encanto, jesli nie u篡je najwy瞠j innej prostownicy.
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-08-27, 23:00   #1618
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Eh kurcze, szkoda, 瞠 nie zapyta豉m przed farbowaniem...
Mam ju tak straszn ochot na zmiany!! (chocia p騧niej pewnie b璠 瘸這wa...)
Ju sama nie wiem czy ten poniedzia貫k czy kolejny...
mo瞠 dla pewno軼i odczekaj do kolejnego poniedzia趾u. A jak kolor bardzo "zejdzie"to najwy瞠j jeszcze raz pomalujesz
Stary 2013-08-28, 07:44   #1619
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
Cytat:
Dzi瘯uj

Ja w og鏊e nie zna豉m produkt闚 tej firmy, cz窷 Wiza瘸nek mo瞠 te nie. Nazwa firmy to za ma這, r騜ne ich modele mog r騜ni si temperatur maksymaln, przecie r騜ne sprz皻y Remingtona czy BaByliss te si r騜ni.

Je郵i nie masz ju oryginalnego opakowania i tych wszystkich instrukcjo-gwarancji, to pewnie przynajmniej gdzie na urz康zeniu jest dok豉dna nazwa modelu, cz瘰to z numerem - na jej podstawie szukaj parametr闚.

dokladnie tak .Ja mowie tylko z jakimi sie spotkalam i one nagrzewaly sie do 180 st, dostosowujac temperature do struktury wlosa,ale na pewno sa tez takie ktore nagrzewaja sie do wyzszej temperatury. Najlepiej zapytac na watku o tych prostownicach.

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-08-28, 07:58   #1620
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

A czy ktoras z Was robi Cocochoco ?
ckin2u jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 4 (0 u篡tkownik闚 i 4 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.