Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-08, 13:47   #1741
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja te nie widz r騜nicy w trzymaniu si keratyny w u篡waniu szampon闚 z sodium chloride czy bez, ale skoro mog co poleci, bo jest "zgodne z zaleceniami", to czemu nie

A co do Twoich w這s闚, Paulinko, to jeste pewna,瞠 nie na這篡豉 ostatnim razem za ma這 preparatu albo 瞠 by on oryginalny ? Decydujesz si powtarza zabieg?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-08, 15:13   #1742
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Ja te nie widz r騜nicy w trzymaniu si keratyny w u篡waniu szampon闚 z sodium chloride czy bez, ale skoro mog co poleci, bo jest "zgodne z zaleceniami", to czemu nie

A co do Twoich w這s闚, Paulinko, to jeste pewna,瞠 nie na這篡豉 ostatnim razem za ma這 preparatu albo 瞠 by on oryginalny ? Decydujesz si powtarza zabieg?

na這篡豉m tyle ile zawsze, czyli sporo

preparat oryginalny, zakupi豉m na stronie producenta

nad powt鏎zeniem zabiegu si zastanowi, zobacz czy wytrzymam nerwowo uk豉daj帷 w這sy na szczotk, o lokach w tym momencie nie mam mowy, bo mam teraz d逝go軼 za lopatki i nieatrakcyjnie to wyglada

preparat niszczy w這sy na d逝窺z met, a ostatnio tez kto na forum mi zasugerowal, 瞠 w這sy mog造 si przeproteinowa, bo nie robi豉m przerw, mi璠zy zabiegami

no i tak si zastanawiam, bo podobno przez keratyn do w這s闚 nie wnikaj 瘸dne substancje od篡wcze z masek czy olei, wi璚 je郵i przez kilka miesi璚y w這sy s nieod篡wiane to chyba jako to wplywa na pogorszenie ich jako軼i - taka teoria by豉 wysnuta ju na tym forum, ale ju jaki czas temu, czy zmieni這 si cos w tym temacie?

i te mrzonki o regeneracji, keratyna poprawia stan w這s闚 do momentu jej wyp逝kania, potem w這s wraca do poprzedniego stanu - nie mog ju s逝cha mojej fryzjerki jak m闚i jaka to keratyna jest super od篡wcza

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam TRESEMME keratin, od篡wke, szampon i sprey do prostowania. W這sy sa mi瘯kie i g豉dkie

czy mo積a te kosmetyki dosta gdzie stacjonarnie?

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2013-09-08 o 14:01
Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-08, 15:16   #1743
Vinnga
Zakorzenienie

No nie wiem, ja po jakim miesi帷u od zrobienia keratynowego prostowania stosuj oleje oraz maski i widz popraw kondycji w這s闚, wi璚 do嗆 dziwne by by這, gdyby 瘸dne sk豉dniki od篡wcze nie wnika造 do w這sa Mo瞠 dodam, 瞠 encanto poprawia wizualnie moje w這sy, jednak nigdy nie mia豉m po zabiegu takiej tafli jak niekt鏎e dziewczyny tutaj i zawsze wspomagam efekty piel璕nacj...
Poza tym 4 zabiegi w ci庵u 2 lat to nie jest du穎, ja tyle samo zabieg闚 zrobi豉m w ci庵u roku, bo powtarzam co 3 miesi帷e 鈔ednio, a z moimi w這sami nigdy nie sta這 si nic z貫go

No w豉郾ie, co do tego gadania fryzjer闚, 瞠 keratyna zregeneruje w這sy "na sta貫" , to mam pytanie do wiza瘸nek-fryzjerek, Wy te tak musicie opowiada klientkom ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-08, 17:31   #1744
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

hmm ja tam tafli te nigdy nie mia豉m - mi tylko i a przyspiesza uk豉danie w這s闚 i fakt 瞠 fryzura trzyma si ca造 dzie i si nie puszy. Ostatnio jednak zauwa篡豉m 瞠 w這sy sta造 si bardziej 豉mliwe pomimo nieustannej piel璕nacji - nie wiem mo瞠 za du穎 - mo瞠 faktycznie przeproteinowanie jedno szcz窷cie 瞠 mam te du穎 bejbik闚 ale z drugiej strony g逝pio fryzura wygl康a bo jakbym nieumiej皻nie pocieniowa豉 je - d逝窺ze , kr鏒sze -te po豉mane i najkr鏒sze czyli te nowe
Stary 2013-09-08, 18:04   #1745
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
No nie wiem, ja po jakim miesi帷u od zrobienia keratynowego prostowania stosuj oleje oraz maski i widz popraw kondycji w這s闚, wi璚 do嗆 dziwne by by這, gdyby 瘸dne sk豉dniki od篡wcze nie wnika造 do w這sa Mo瞠 dodam, 瞠 encanto poprawia wizualnie moje w這sy, jednak nigdy nie mia豉m po zabiegu takiej tafli jak niekt鏎e dziewczyny tutaj i zawsze wspomagam efekty piel璕nacj...
Poza tym 4 zabiegi w ci庵u 2 lat to nie jest du穎, ja tyle samo zabieg闚 zrobi豉m w ci庵u roku, bo powtarzam co 3 miesi帷e 鈔ednio, a z moimi w這sami nigdy nie sta這 si nic z貫go

No w豉郾ie, co do tego gadania fryzjer闚, 瞠 keratyna zregeneruje w這sy "na sta貫" , to mam pytanie do wiza瘸nek-fryzjerek, Wy te tak musicie opowiada klientkom ?

no w豉郾ie ja tez widz popraw, jak stosuj piel璕nacj

ka盥y ma inne w這sy, ja mam cienkie i kr璚one, podatne na niszczenie i dlatego te tak reaguj na keratyn

musz tak m闚i, 瞠by nie鈍iadome klientki si na to 豉pa造, tak samo jak musz wciska loreal professionell i kerastase

ostatnio na wysepce z kosmetykami fryzjerskimi panienka wciska豉 mojej mamie szampon regeneruj帷y za 55zl ze skladem jak z drogerii, m闚i豉 瞠 to jedyny szampon z kaszmirem, patrz na sk豉d a tam sls, i pantenol w po這wie sk豉du i tyle, m闚i do mamy, 瞠 w drogerii sa lepsze, a ta dziewczyna z takim oburzeniem m闚i do mnie: :nie, nie ma lepszego szamponu!" heh

ja mam zupe軟ie proste w這sy i po encanto i po cc, przez 1,5 miesi帷a w這sy mog schn望 same, potem delikatnie si wywija spodnia warstwa, wi璚 susz i czesz szczotk i s proste, og鏊nie zabieg mi si trzyma do 7msc, ale ja mam w這sy proste od nasady w豉郾ie na ok 10cm

polecam od篡wk panthene aqua light, rzeczywi軼ie jest bardzo lekka, nie obci捫a, dodawalam do niej keratyny i jedwabiu, w豉郾ie po encanto

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Czas edycji: 2013-09-08 o 18:09
Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-08, 18:42   #1746
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Co do zestawu z firmy TRESEMME ( szampon, od篡wka, sprey przed suszeniem i prostowaniem) to widzia豉m ze jest do kupienia na Allegro, a czy w sklepach to nie wiem tego.
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:36   #1747
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:

Ja u篡wam w sumie bez przerw olei i masek, i nie widz, 瞠by keratyna jako utrudnia豉 dostanie si do wn皻rza. Mam nawet wra瞠nie, 瞠 moje w這sy s w coraz lepszej kondycji mimo tego, 瞠 up造wa czas i teoretycznie keratyna powinna si ulatnia oczywi軼ie zostaje to moje jedno nieszcz瘰ne, spalone pasmo, kt鏎e do嗆 szybko wraca do stanu ze鈍irowania (jaki miesi帷).

Mia豉m tafl na naturalnych w這sach, teraz mam tafl tylko w sztucznym 鈍ietle albo zaraz po przeczesaniu w這s闚 TT, jednak tafla jest u mnie tylko po zastosowaniu odpowiednich kosmetyk闚. Jak zmieniam szampon/od篡wk, czesto zdarza si, 瞠 w這sy robi si matowe i "zwyk貫".

Osobi軼ie si nie spotka豉m u 瘸dnej fryzjerki u mnie w mie軼ie, 瞠 "keratyna odbudowuje na sta貫" i sama te tak nikomu nie m闚i zawsze u鈍iadamiam, 瞠 zabieg trzeba powtarza co kilka miesi璚y.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:44   #1748
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Kurcz, tak sobie nie鄉ia這 my郵... mamy list polecanych szampon闚, jednak jest ona kr鏒ka - a czasem si zdarza, 瞠 kt鏎a z Was poleca jaki ma這 znany szampon. Mo瞠 da這by si t list jako uzupe軟ia? Np. podsy豉j帷 sprawdzaj帷e si produkty Agusi? (aagusiaa, nie bij, ja chc dobrze )

No, ale jak m闚i豉m, ja tu tylko tak nie鄉ia這 proponuj...
nie ma problemu to zbierzcie tak list a ja tam dorzuc
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-08, 21:51   #1749
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Ja u篡wam w sumie bez przerw olei i masek, i nie widz, 瞠by keratyna jako utrudnia豉 dostanie si do wn皻rza. Mam nawet wra瞠nie, 瞠 moje w這sy s w coraz lepszej kondycji mimo tego, 瞠 up造wa czas i teoretycznie keratyna powinna si ulatnia oczywi軼ie zostaje to moje jedno nieszcz瘰ne, spalone pasmo, kt鏎e do嗆 szybko wraca do stanu ze鈍irowania (jaki miesi帷).

Mia豉m tafl na naturalnych w這sach, teraz mam tafl tylko w sztucznym 鈍ietle albo zaraz po przeczesaniu w這s闚 TT, jednak tafla jest u mnie tylko po zastosowaniu odpowiednich kosmetyk闚. Jak zmieniam szampon/od篡wk, czesto zdarza si, 瞠 w這sy robi si matowe i "zwyk貫".

Osobi軼ie si nie spotka豉m u 瘸dnej fryzjerki u mnie w mie軼ie, 瞠 "keratyna odbudowuje na sta貫" i sama te tak nikomu nie m闚i zawsze u鈍iadamiam, 瞠 zabieg trzeba powtarza co kilka miesi璚y.
Wynika z tego, 瞠 stosowanie olej闚 i masek nie jest przy keratynie bez sensu, a nawet mo瞠 pom鏂

Da si jako odr騜ni orygina TT od podr鏏y? Ostatnio przegl康a豉m i r騜norodno嗆 cen mnie powali豉. Pomy郵e by mo積a, 瞠 dro窺ze= oryginale, ale w sumie sk康 mam wiedzie czy kto nie sprzedaje podrobionego towaru jako oryginalnego ?

Dobra z Ciebie fryzjerka
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:24   #1750
Anusiaa188
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

kupowa kto jako ostatnio u Care_of_You ? bo teraz jak tak czytam to ju mam m皻lik :P
Anusiaa188 jest offline  
Stary 2013-09-08, 22:49   #1751
Paulinka675
Zakorzenienie

wyt逝maczcie mi o co chodzi z ta szczotka tangle teezer

mnie od powtarzania zabiegu odrzuca sama my郵 o tym, 瞠 b璠 si musia豉 m璚zy ok6h z tym i do tego jeszcze musz kilka dni namawia mam do tego by mi w tym pomog豉, a ona jest przeciwna temu, ze wzgl璠u na ten formaldehyd

ile ja bym dala, 瞠by mie proste w這sy albo chocia falowane:/

kiedy zamawia豉m u care of you i wszystko by這 ok, ale teraz juz wszystko rozwadniaj i kombinuj, dlatego wol zam闚i cocochoco od producenta

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-09, 08:18   #1752
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

ja sie juz pogubilam , to w koncu cocochoco zawiera formaldehyd czy nie ?
ckin2u jest offline  
Stary 2013-09-09, 08:25   #1753
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆

mnie od powtarzania zabiegu odrzuca sama my郵 o tym, 瞠 b璠 si musia豉 m璚zy ok6h z tym i do tego jeszcze musz kilka dni namawia mam do tego by mi w tym pomog豉, a ona jest przeciwna temu, ze wzgl璠u na ten formaldehyd

ile ja bym dala, 瞠by mie proste w這sy albo chocia falowane:/

kiedy zamawia豉m u care of you i wszystko by這 ok, ale teraz juz wszystko rozwadniaj i kombinuj, dlatego wol zam闚i cocochoco od producenta
Podobno 鈍ietnie i w delikatny spos鏏 rozczesuje w這sy i sprawia, 瞠 si nie elektryzuj M闚i podobno, poniewa zawsze by這 mi 瘸l wyda ok 50-60 z na szczotk Jednak na allegro s te w cenie ponad 30 z (ju doliczam w te koszty wysy趾), natomiast na ebayu ceny wahaj si od 6 do nawet 30$
Tu masz linka do KWC: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35268
Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka wiadomo嗆
ja sie juz pogubilam , to w koncu cocochoco zawiera formaldehyd czy nie ?
Encanto zawiera formaldehyd, cocochoco nie, natomiast w zamian zawiera inny aldehyd z tego co si orientuj
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-09, 09:03   #1754
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cytat:
Kupi豉m t szczotk z my郵 o moich dw鏂h c鏎kach, maj w這sy do pasa i przy rozczesywaniu zawsze by problem. Szczotk kupi豉m jak tylko pojawi豉 si na allegro i zap豉ci豉m za ni 80 z, bo wtedy by豉 to nowo嗆. Nie 瘸逝j tych 80 z, bo szczotka jest reeewelacyjna, dzieci nie czuj nawet, 瞠 je czesz i wszystkie ko速unki s bardzo szybko rozczesane. Potem dokupi豉m wersj do czesania na mokro, ale jej nie u篡wam, bo ta zwyk豉 jest lepsza. Jedyny minus tej szczotki, to 瞠 czasami przy szybkim czesaniu wypada z r瘯i, ale po upadku nawet na kafelki nic jej nie jest.

Moje encanto od 5 lipca jest jeszcze na w這skach , oby jak najd逝瞠j by這

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2013-09-09 o 09:09
just75 jest offline  
Stary 2013-09-09, 09:41   #1755
Paulinka675
Zakorzenienie

cocochoco ma aldehyd mr闚kowy - kt鏎y rownie jest siln trucizn

coco te 鄉ierdzi ale mniej ni encanto i przynajmniej nie gryzie w nos i gard這

http://www.tangle-teezer.pl/index.html

z allegro bym nie kupi豉 tam ju strasznie kombinuj

kupi豉m ostatnio od篡wk nail tek i utwardzacz seche vite i oba sa jakie dziwne, dziwie si, 瞠 komus chce si bawi w odlewanie i kombinowanie

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Czas edycji: 2013-09-09 o 09:45
Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-09, 09:57   #1756
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Wynika z tego, 瞠 stosowanie olej闚 i masek nie jest przy keratynie bez sensu, a nawet mo瞠 pom鏂

Da si jako odr騜ni orygina TT od podr鏏y? Ostatnio przegl康a豉m i r騜norodno嗆 cen mnie powali豉. Pomy郵e by mo積a, 瞠 dro窺ze= oryginale, ale w sumie sk康 mam wiedzie czy kto nie sprzedaje podrobionego towaru jako oryginalnego ?

Dobra z Ciebie fryzjerka
ostatnio kupowa造鄉y z dziewczynami dwie TT po 35z na allegro i by造 oryginalne. Niestety oryginalno嗆 mo積a potwierdzi, z tego co wiem, tylko po otwarciu szczotki (ma w 鈔odku napis). Ale pociesz - czyta豉m recenzje na blogu jakim, 瞠 podr鏏ka jest taka sama w u篡tkowaniu, wi璚 si chyba nie ma co obawia
Cytat:
TT mniej ci庵nie. W sumie kupilam j, bo mia豉m do嗆 s逝chania na youtube o niej i chcia豉m sprawdzi. Zap豉ci豉m za ni wtedy prawie 60z i oczywi軼ie pierwszy tydzien czesania si TT - m闚i masakra, przecie to tyle kosztuje a w sumie nic nie daje. Chwyci豉m zwyk陰 szczotk przejecha豉m po w這sach i ma這 si nie pop豉ka豉m tak zabolalo no i og鏊nie strasznie wyg豉dza w這sy, zawsze po przeczesaniu si strasznie b造szcz (dlatego m鎩 T za mn goni i mnie ci庵le czesze, bo mu si podobaj wlosy po przeczesaniu szczotk ). Jego kuzynka te twierdzi豉, 瞠 to g逝pie, ale przeczesa豉 si pare razy i w sumie zam闚i豉 swoj i jest zadowolona. Nie wiem jak dzia豉 szczotka, ale dzia豉 jak b璠ziesz mia豉 kiedy nadmiar pieni璠zy, to warto wypr鏏owa

Tak jak just75 u篡wam jej cz瘰to do czesania dzieci, bo wtedy nie marudz, 瞠 je boli i siedz spokojnie zawsze jak moja bratanica (wiecznie nieuczesane dziecko) u nas jest tylko s造sz "A., chod jej te w這sy uczesz"
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-09, 10:14   #1757
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
ostatnio kupowa造鄉y z dziewczynami dwie TT po 35z na allegro i by造 oryginalne. Niestety oryginalno嗆 mo積a potwierdzi, z tego co wiem, tylko po otwarciu szczotki (ma w 鈔odku napis). Ale pociesz - czyta豉m recenzje na blogu jakim, 瞠 podr鏏ka jest taka sama w u篡tkowaniu, wi璚 si chyba nie ma co obawia

TT mniej ci庵nie. W sumie kupilam j, bo mia豉m do嗆 s逝chania na youtube o niej i chcia豉m sprawdzi. Zap豉ci豉m za ni wtedy prawie 60z i oczywi軼ie pierwszy tydzien czesania si TT - m闚i masakra, przecie to tyle kosztuje a w sumie nic nie daje. Chwyci豉m zwyk陰 szczotk przejecha豉m po w這sach i ma這 si nie pop豉ka豉m tak zabolalo no i og鏊nie strasznie wyg豉dza w這sy, zawsze po przeczesaniu si strasznie b造szcz (dlatego m鎩 T za mn goni i mnie ci庵le czesze, bo mu si podobaj wlosy po przeczesaniu szczotk ). Jego kuzynka te twierdzi豉, 瞠 to g逝pie, ale przeczesa豉 si pare razy i w sumie zam闚i豉 swoj i jest zadowolona. Nie wiem jak dzia豉 szczotka, ale dzia豉 jak b璠ziesz mia豉 kiedy nadmiar pieni璠zy, to warto wypr鏏owa

Tak jak just75 u篡wam jej cz瘰to do czesania dzieci, bo wtedy nie marudz, 瞠 je boli i siedz spokojnie zawsze jak moja bratanica (wiecznie nieuczesane dziecko) u nas jest tylko s造sz "A., chod jej te w這sy uczesz"
Ooo, no to super, jestem ju prawie pewna, 瞠 si zdecyduj na t szczotk Podoba mi si wz鏎 z owcami
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-09, 10:19   #1758
ciassteczkowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 750

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Poka wiadomo嗆
poka swoje zdj璚ie w 豉zience, te chce zobaczy !
lekko Ci poja郾i w這sy, lepiej najpierw zafarbowa a potem robi Encanto ni na odwr鏒
mam nadziej 瞠 co zobaczysz bo m鎩 aparat to ju niestety zabytek (zastanawiam si czy ju do skansenu mi go nie przyjm).

Ogl康aj帷 to zdj璚ie zauwa篡豉m 瞠 moje w這sy si wykruszy造...hmmm tylko dlaczego moja fryzjerka tego nie zauwa篡豉 4 dni temu jak u niej farbowa豉m??b璠 musia豉 i嗆 i podci望 te ko鎍闚ki bo ju mi si to nie podoba
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC05265.jpg (107,9 KB, 158 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC05262.jpg (115,2 KB, 184 za豉dowa)
ciassteczkowa jest offline  
Stary 2013-09-09, 10:35   #1759
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cytat:
Moje c鏎ki jak jecha造 do babci, to szczotki TT im nigdy nie pakowa豉m, ale powiedzia造, 瞠by szczotk te im spakowa, bo babcia ma tylko ci庵n帷e grzebienie .

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Ooo, no to super, jestem ju prawie pewna, 瞠 si zdecyduj na t szczotk Podoba mi si wz鏎 z owcami
Ja mam niestety czarn, bo na pocz徠ku tylko takie by造.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Poka wiadomo嗆
mam nadziej 瞠 co zobaczysz bo m鎩 aparat to ju niestety zabytek (zastanawiam si czy ju do skansenu mi go nie przyjm).

Ogl康aj帷 to zdj璚ie zauwa篡豉m 瞠 moje w這sy si wykruszy造...hmmm tylko dlaczego moja fryzjerka tego nie zauwa篡豉 4 dni temu jak u niej farbowa豉m??b璠 musia豉 i嗆 i podci望 te ko鎍闚ki bo ju mi si to nie podoba
Pi瘯ne masz w這sy .
just75 jest offline  
Stary 2013-09-09, 10:44   #1760
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
kurcze, jak ja kupowa豉m to nie bylo takich bajer闚 mam disco purple ale z ch璚i kupi豉bym jak捷 zwariowan a t zostawi豉bym u T, bo on te lubi si ni czesa chocia瘺y z tego powodu warto j kupi - fajnie masuje sk鏎e g這wy

ciassteczkowa w這sy pi瘯ne
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-09, 10:48   #1761
ciassteczkowa
Rozeznanie

o jejku dzi瘯uje kochane.... szkoda 瞠 one tylko tak wygl康aj jak wymorduj je p馧 godziny prostownic

Ale fakt faktem walcz o nie ju 4 lata....
Stary 2013-09-09, 11:01   #1762
Czekoladowa1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 298

ciassteczkowa super w這ski moje tak samo s wykruszone po 鈔odku ju nie mam do nich cierpliwo軼i, bo zawsze miesi帷 po wyr闚naniu znowu po 鈔odku jest dziura we w這sach

Czekoladowa1 jest offline  
Stary 2013-09-09, 11:50   #1763
ciassteczkowa
Rozeznanie

dobra b璠 zamawia encanto kupi 2 razy po 50ml mam nadziej 瞠 wystarczy mi??
napisz w punktach przebieg, jak cos to prosz poprawcie mnie:
1. myj 2 razy w這sy szamponem oczyszczaj帷ym
2. nak豉dam dok豉dnie p璠zelkiem fryzjerskim keratyn pokrywaj帷 dok豉dnie ka盥e pasmo w這s闚
3. trzymam na g這wie ok 15min
4. susz suszark w這sy - pytanie czy mo瞠 by ciep造m nawiewem?? bo nie mam zimnego w suszarce
5. prostuj prostownic ka盥e pasmo w這s闚 w temperaturze 230st.
6. myj szamponem oczyszczaj帷ym w這sy? czy tylko namaczam wod?
7. nak豉dam odrzywk (te p璠zelkiem czy nak豉dam jak zwyk陰 odrzywk??)
8. czekam 15 minut
9. susz i prostuj??

Dobrze to rozumiem??
Stary 2013-09-09, 11:57   #1764
Paulinka675
Zakorzenienie

Cytat:
2. nak豉dam dok豉dnie p璠zelkiem fryzjerskim keratyn pokrywaj帷 dok豉dnie ka盥e pasmo w這s闚
4. susz suszark w這sy - pytanie czy mo瞠 by ciep造m nawiewem?? bo nie mam zimnego w suszarce
8. czekam 15 minut
9. susz i prostuj??

Dobrze to rozumiem??
http://encantokeratin.pl/pl/static/instrukcja.html

tu masz instrukcje

co do punktu 8 (z linku) - ja nigdy nie sp逝kiwa豉m odzywki, tylko odciska豉m nadmiar w r璚zniczki papierowe

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-09, 12:16   #1765
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:

奸iczne w這sy

Cytat:
kurcze, jak ja kupowa豉m to nie bylo takich bajer闚 mam disco purple ale z ch璚i kupi豉bym jak捷 zwariowan a t zostawi豉bym u T, bo on te lubi si ni czesa chocia瘺y z tego powodu warto j kupi - fajnie masuje sk鏎e g這wy

ciassteczkowa w這sy pi瘯ne
Tw鎩 T ma d逝gie w這sy ?
No w豉郾ie stwierdzi豉m, 瞠 skoro ju wydawa maj徠ek na szczotk, to co si ogranicza do jakiej zwyk貫j, trzeba poszale

PS. To Ty, tylko z innego konta ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-09, 14:31   #1766
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
奸iczne w這sy

Tw鎩 T ma d逝gie w這sy ?
No w豉郾ie stwierdzi豉m, 瞠 skoro ju wydawa maj徠ek na szczotk, to co si ogranicza do jakiej zwyk貫j, trzeba poszale

PS. To Ty, tylko z innego konta ?
Nie ma d逝gich, po prostu on je寮zi ni sobie po g這wie robi sobie masa篡k

tak to ja

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
8. czekam 15 minut
9. susz i prostuj??

Dobrze to rozumiem??
Kochana dostaniesz do preparatu instrukcj Co do suszarki to ja susz ciep造m i wychodzi.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-09, 14:55   #1767
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

Cytat:

piekne wlosy..
ckin2u jest offline  
Stary 2013-09-09, 15:45   #1768
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Nie ma d逝gich, po prostu on je寮zi ni sobie po g這wie robi sobie masa篡k

tak to ja

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Kochana dostaniesz do preparatu instrukcj Co do suszarki to ja susz ciep造m i wychodzi.
Aha, rozumiem
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-09, 18:43   #1769
carmen_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320

Hej Dziewczyny

Miesi帷 temu robi豉m prostowanie Encanto i wrzuca豉m zdj璚ia z efektem tu po.
Dzisiaj po miesi帷u jestem wci捫 zadowolona, praktycznie nie korzystam z suszarki, a prostownic po 7 latach w ko鎍u mog豉m schowa do szafki
Zmieni豉m nieco pocz徠kow piel璕nacj i stosuj seri Kallos Keratin oraz hydrolizowan keratyn

1. naturalne w這sy bez suszenia przed prostowaniem
2. tu po prostowaniu
3. po 1. myciu
4. po miesi帷u od prostowania

(W這sy rozja郾iane, farbowane)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg prostowanie keratynowe po prostowaniue.jpg (49,9 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg post2-002.jpg (82,3 KB, 100 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg keratynowe prostowanie w這s闚 encanto 1 miesi帷 po zabiegu.jpg (65,1 KB, 138 za豉dowa)

http://instagram.com/xsvincia#

aparatka od 11.o6.2o14

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-03 o 13:36 Pow鏚: zjecie nr 1 - usuni璚ie
carmen_89 jest offline  
Stary 2013-09-09, 22:20   #1770
psylwia85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Cytat:

Heh ... ζdne w這sy , nie to ze sie czepiam ale mam nadzieje ze ta szczoteczke do z瑿闚 wymienisz i zaczniesz dba tak samo jak o w這sy

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.