Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-12, 21:47   #1801
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
wy sobie jaja robicie z tymi 豉zienkami?
nie, my tak serio

sylwka37 - wida szaf

Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-12, 22:01   #1802
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
nie, my tak serio

sylwka37 - wida szaf

no a tak si stara豉m !!!! dostan od perfekcyjnej jak nic
Stary 2013-09-12, 22:10   #1803
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

kurz na zawiasie
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-12, 22:14   #1804
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
kurz na zawiasie
przepraszam poprawi si
Stary 2013-09-13, 01:59   #1805
psylwia85
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31

Dziewczyny ...
Hehe ale sie narobi這 , nie jestem pedantka ani mega czyscioszkiem . Ale jak widz co co mi sie nie spodoba to dlaczego mam o tym nie wspomnac , nie ma co sie urazac tylko przyj望 wszytko z U危IECHEM . Ja bym wola豉 zeby mi ktos tak napisa nizeli slodzic moja . Pozdrawiam goraco
PS. Nudze sie nie mam co ocenia - wstawie swoje 豉zienki
Stary 2013-09-13, 05:30   #1806
Miluchova
Zadomowienie

Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez psylwia85 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ...
Hehe ale sie narobi這 , nie jestem pedantka ani mega czyscioszkiem . Ale jak widz co co mi sie nie spodoba to dlaczego mam o tym nie wspomnac , nie ma co sie urazac tylko przyj望 wszytko z U危IECHEM . Ja bym wola豉 zeby mi ktos tak napisa nizeli slodzic moja . Pozdrawiam goraco
PS. Nudze sie nie mam co ocenia - wstawie swoje 豉zienki
Chocia瘺y dlatego, 瞠 nie znasz tej osoby i o zdanie Cie nie prosi豉? Co innego zwr鏂i uwag kole瘸nce/T, a co innego obcej osobie. Szczero嗆 szczero軼i, ale jako nie wyobra瘸m sobie, 瞠 stoisz na przystanku i wytykasz ludziom ub這cone buty, 幢e dobrany podk豉d, odprysniety lakier czy brudne uszy to raczej polega na tym, 瞠 jak obca baba w sklepie pyta, jak wygl康a w danej koszulce, to m闚isz jej, 瞠 j pogrubia/ma z造 kolor, ale nie dodajesz, 瞠 buty nie pasuj do niczego , a cienie ma 幢e roztarte, bo nie o to pyta豉.

U mnie w 豉zience te le篡 taka szczotka i jakby kto wywali mi z tekstem, 瞠bym dba豉 o z瑿y jak o w這sy, to bym mu powiedzia豉, 瞠by sie pukn掖. Ale r騜nie ludzie reaguj, zw豉szcza obcy, wi璚 miej to te na uwadze na przysz這嗆.

疾by nie by這 - szczotka nie slu篡 mi do z瑿闚

Btw jakby trafi豉 na inny w徠ek, to pewnie by Ci zjedli :P my obr鏂i造鄉y to w 瘸rt, wi璚 spoko

Dobra koniec offtop闚 nie mog na telefonie zmieni koloru tekstu :-(

疾by by這 na temat powiem, 瞠 zacz窸am intensywniej olejowa w這sy i ujarzmi這 to moje lekkie puszenie, wi璚 narazie nie powtarzam zabiegu na dniach musz kupic jaki szampon, bo te mi si znudzi造 i wcià szukam fajnej maski.. Czego u篡wacie? pomijaj帷 kallosy, bo u mnie si nie sprawdzaj.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-13, 07:10   #1807
carmen_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 320

Cytat:
... na dniach musz kupic jaki szampon, bo te mi si znudzi造 i wci捫 szukam fajnej maski.. Czego u篡wacie? pomijaj帷 kallosy, bo u mnie si nie sprawdzaj.
Ja wczoraj kupi豉m Szampon Biovax Argan Makadamia Kokos 200ml/20z (kto tu go poleca) i b璠 go dzi testowa, bo nie jestem ju w stanie d逝瞠j znie嗆 Babydreama

Ma ca趾iem przyjazny sk豉d: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamide DEA, Coco-Glucoside, Acrylates Copolymer, Argania Spinosa Kernel Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cocamidopropylamine Oxide, Dicaprylyl Ether, Lauryl Alcohol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Polyquaternium-7, Allantoin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Styrene/Acrylates Copolymer, Parfum, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Potassium Sorbate, Citronellol, Hexyl Salicylate, C.I. 19140, C.I. 16255.

i w豉郾ie maski z tej serii (og鏊nie wszystkie maski Biovaxa) s teraz w promocji w SuperPharmie z 19,90 na 11,29z z kuponem i kart
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg szampon biovax kokos argan makadamia.jpg (24,8 KB, 3 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg promocja maski biovax superpharm.jpg (31,9 KB, 4 za豉dowa)

http://instagram.com/xsvincia#

aparatka od 11.o6.2o14

Edytowane przez carmen_89
Czas edycji: 2013-09-13 o 07:12
carmen_89 jest offline  
Stary 2013-09-13, 08:37   #1808
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

co do tej szczoteczki, to tak naprawd nie wiemy czy to nie by豉 szczoteczka do czyszczenia bi簑, mo瞠 do but闚, albo to szczoteczka psa nikogo nie powinno to interesowa i szczerze m闚i帷 ja nawet nie zwr鏂i豉m na to uwagi, ale mo瞠 dlatego, 瞠 wiem,瞠 to nie m鎩 interes i tyle

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

i teraz mi powiedzcie od kogo mam zam闚i encanto wezm tak ze 100ml my郵, bo nie mam zielonego poj璚ia ile zamawia豉m poprzednio
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-13, 08:44   #1809
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Chocia瘺y dlatego, 瞠 nie znasz tej osoby i o zdanie Cie nie prosi豉? Co innego zwr鏂i uwag kole瘸nce/T, a co innego obcej osobie. Szczero嗆 szczero軼i, ale jako nie wyobra瘸m sobie, 瞠 stoisz na przystanku i wytykasz ludziom ub這cone buty, 幢e dobrany podk豉d, odprysniety lakier czy brudne uszy to raczej polega na tym, 瞠 jak obca baba w sklepie pyta, jak wygl康a w danej koszulce, to m闚isz jej, 瞠 j pogrubia/ma z造 kolor, ale nie dodajesz, 瞠 buty nie pasuj do niczego , a cienie ma 幢e roztarte, bo nie o to pyta豉.

U mnie w 豉zience te le篡 taka szczotka i jakby kto wywali mi z tekstem, 瞠bym dba豉 o z瑿y jak o w這sy, to bym mu powiedzia豉, 瞠by sie pukn掖. Ale r騜nie ludzie reaguj, zw豉szcza obcy, wi璚 miej to te na uwadze na przysz這嗆.

疾by nie by這 - szczotka nie slu篡 mi do z瑿闚

Btw jakby trafi豉 na inny w徠ek, to pewnie by Ci zjedli :P my obr鏂i造鄉y to w 瘸rt, wi璚 spoko

Dobra koniec offtop闚 nie mog na telefonie zmieni koloru tekstu :-(

疾by by這 na temat powiem, 瞠 zacz窸am intensywniej olejowa w這sy i ujarzmi這 to moje lekkie puszenie, wi璚 narazie nie powtarzam zabiegu na dniach musz kupic jaki szampon, bo te mi si znudzi造 i wcià szukam fajnej maski.. Czego u篡wacie? pomijaj帷 kallosy, bo u mnie si nie sprawdzaj.

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Pewnie mi sie zaraz dostanie za to co napisze ale co mi tam . Ja ta po cz窷ci rozumiem uzytkowniczke psylwia85 , ka盥y kto tu wstawia zdj chyba musi byc przygotowany na to ze zostanie oceniony przez nas wiec troche Ty nie masz racji ze o zdanie nie prosi豉 sie ta osoba, a 瞠 nie by這 to nic przyjemnego sie forum oburzylo jak to Ze ktos cos takiego napisal , Ja wczesniej nie ogl康a豉m zdj, teraz luknelam i hmmm szczoteczka jest niestety zjechana . Nie bi mnie
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-09-13, 11:40   #1810
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka wiadomo嗆

Pewnie mi sie zaraz dostanie za to co napisze ale co mi tam . Ja ta po cz窷ci rozumiem uzytkowniczke psylwia85 , ka盥y kto tu wstawia zdj chyba musi byc przygotowany na to ze zostanie oceniony przez nas wiec troche Ty nie masz racji ze o zdanie nie prosi豉 sie ta osoba, a 瞠 nie by這 to nic przyjemnego sie forum oburzylo jak to Ze ktos cos takiego napisal , Ja wczesniej nie ogl康a豉m zdj, teraz luknelam i hmmm szczoteczka jest niestety zjechana . Nie bi mnie
Nie bij, mam taki ton wypowiedzi

Wstawiamy tu zdj璚ia WΜS紟 DO OCENY. Mog豉 zrobi zdj璚ie u kole瘸nki, ciotki, ch這paka, a tu od razu pada stwierdzenie, 瞠 to jej szczoteczka i pojawia si tekst w stylu 'jakby dba豉 o w這sy jak o z瑿y to by by這 super'. To jest ok wg Ciebie? Wg mnie nie. Uwaga ca趾owicie nie na miejscu, nie kulturalna - zwyczajnie. To jest forum w這sowe, wi璚 trzymajmy si tematu, a nie szukajmy m這tk闚 z minecrafta po p馧kach, bo si robi zwyczajnie niemi這 osobie, kt鏎a jest oskar瘸na. Miejmy granice

+ to, co Agg napisa豉
Cytat:
co do tej szczoteczki, to tak naprawd nie wiemy czy to nie by豉 szczoteczka do czyszczenia bi簑, mo瞠 do but闚, albo to szczoteczka psa nikogo nie powinno to interesowa i szczerze m闚i帷 ja nawet nie zwr鏂i豉m na to uwagi, ale mo瞠 dlatego, 瞠 wiem,瞠 to nie m鎩 interes i tyle

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

i teraz mi powiedzcie od kogo mam zam闚i encanto wezm tak ze 100ml my郵, bo nie mam zielonego poj璚ia ile zamawia豉m poprzednio
A nie my郵a豉 kupi pe軟ych butli? mo瞠 kt鏎a dziewczyna z w徠ku te szuka akurat encanto, to by軼ie si podzieli造
Miluchova jest offline  
Stary 2013-09-13, 11:57   #1811
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

U mnie w domu s takie zjechane szczotki, jedna z nich s逝篡 mi do nak豉dania keratyny na w這sy Musz powiedzie, 瞠 mnie osobi軼ie bardzo wygodnie si robi zabieg zu篡t szczoteczk do z瑿闚 A pozosta貫 par szczoteczek jest do czyszczenia pask闚, but闚, itp

Poza tym to nie chodzi o to, 瞠 my si obra瘸my Obr鏂i造鄉y wszystko w 瘸rt. Sama mam hopla na punkcie higieny jamy ustnej, wi璚 poniek康 rozumiem obruszenie, ale tak jak ju dziewczyny wy瞠j pisa造, nie ma co tego ocenia To nie jest w徠ek, pt. "Czy u篡wam dobrej szczoteczki do z瑿闚 ?" Tyle w temacie. A w這sy komentowa mo積a i nie trzeba s這dzi

Dziewczyny, kt鏎e zamawiaj encanto od innych ni dot康 sprzedawc闚, dajcie zna jak Wam wyjdzie zabieg, jak oceniacie konsystencje keratyny itp. Ciesz si, 瞠 jeszcze nie musz powtarza prostowania, bo te bym mia豉 niema造 dylemat od kogo kupi
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-13, 13:37   #1812
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Jaki z tego wniosek? Robi zdj璚ia na tle 軼iany
Stary 2013-09-13, 19:24   #1813
sylwka37
koci 鈍iat

ja wci捫 czekam na moje encanto mia豉m nadziej 瞠 dzi przyjdzie ale niestety
Mi si te najlepiej nak豉da keratyn zu篡t szczoteczk
Stary 2013-09-13, 21:02   #1814
Paulinka675
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 282
Wpisy w blogu: 1

ja nakladam p璠zelkiem od farby

2014 3
Anne Rice - Pandora

w這somaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie dra積i jak brak sk豉d闚 w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline  
Stary 2013-09-13, 21:49   #1815
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Poka wiadomo嗆
ja nakladam p璠zelkiem od farby
Ja tak瞠. Chocia m鎩 ju jest zjechany bardziej ni zu篡ta szczoteczka
Stary 2013-09-14, 13:16   #1816
ciassteczkowa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 750

Dzi瘯uje kochane dziewczyny za obron.... powiem wam szczerze 瞠 w 篡ciu nie spotka豉m si ze stwierdzeniem 瞠 nie dbam o higien.... nie no nie mie軼i mi si to w g這wie.... oburzam si i czuj si ura穎na, podchodz bardzo a to bardzo emocjonalnie do takich spraw bo akurat jestem sama dla siebie bardzo krytyczna i bardzo pedantyczna... zabola這 mnie to bardzo.... jak znam 篡cie m鎩 dentysta z przyjemno軼i udzieli豚y wyczerpuj帷ej odpowiedzi na temat mojego uz瑿ienia i higieny (bo co jak co ale dentysta na mnie nie zarabia bo nie ma co robi)....

Jaka kole瘸nka faktycznie dobrze napisa豉 瞠 lepiej uwa瘸 na jakim tle si robi zdj璚ia i jakie si wstawia. Bo wychodzi na to 瞠 mieszkam w ruinie starego domu, bo mia豉m na takim tle robione zdj璚ia z pleneru 郵ubnego iii niefortunnie wstawi豉m takie zdj璚ia na fb....

Ale fakt faktem zako鎍zmy ten offtop... bo jest kompletnie nie na miejscu!

Co do encanto, faktycznie porad嬈ie jakiego dobrego sprzedawc na allegro bo m鎩 m捫 powiedzia 瞠 mi pomo瞠 na這篡 dok豉dnie keratyn, a ja si doczeka nie mog
ciassteczkowa jest offline  
Stary 2013-09-14, 13:20   #1817
sylwka37
koci 鈍iat

ja zam闚i豉m u nowego sprzedawcy ale niestety jeszcze nie przysz豉 jak tylko dojdzie i zrobi zabieg to zdam sprawozdanie czy jest ok.
P鏦i co 瞠by co z w這sami zrobi zrobi na這篡豉m henn
Stary 2013-09-14, 14:56   #1818
Czekoladowa1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 298

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
ja zam闚i豉m u nowego sprzedawcy ale niestety jeszcze nie przysz豉 jak tylko dojdzie i zrobi zabieg to zdam sprawozdanie czy jest ok.
P鏦i co 瞠by co z w這sami zrobi zrobi na這篡豉m henn
Ja te zamierzam hennowa (pierwszy raz) w przypadku farbowania henn chyba nie trzeba odlicza tych dw鏂h tyg. od encanto? bo za dwa tygodnie chc prostowa a dwa dni p騧niej pofarbowa bo zale篡 mi na czasie

Czekoladowa1 jest offline  
Stary 2013-09-14, 14:56   #1819
noelle96
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Witam
I ja zdecydowa豉m si na keratynowe prostowanie. Jestem w豉郾ie po zabiegu encanto, ale, o zgrozo, zorientowa豉m si, 瞠 przez przypadek opu軼i豉m etap 30-minutowego czekania po pierwszym prostowaniu... Wie kto mo瞠 czy to bardzo wp造nie na ca造 efekt prostowania..?
Jestem w rozpaczy, nie wierz, 瞠 tego nie doczyta豉m.
Prosz o szybk odpowied! Dzi瘯uj z g鏎y
Stary 2013-09-14, 15:04   #1820
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Poka wiadomo嗆
Ja te zamierzam hennowa (pierwszy raz) w przypadku farbowania henn chyba nie trzeba odlicza tych dw鏂h tyg. od encanto? bo za dwa tygodnie chc prostowa a dwa dni p騧niej pofarbowa bo zale篡 mi na czasie
te tak robi豉m i nie zauwa篡豉m nic z貫go

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez noelle96 Poka wiadomo嗆
Witam
I ja zdecydowa豉m si na keratynowe prostowanie. Jestem w豉郾ie po zabiegu encanto, ale, o zgrozo, zorientowa豉m si, 瞠 przez przypadek opu軼i豉m etap 30-minutowego czekania po pierwszym prostowaniu... Wie kto mo瞠 czy to bardzo wp造nie na ca造 efekt prostowania..?
Jestem w rozpaczy, nie wierz, 瞠 tego nie doczyta豉m.
Prosz o szybk odpowied! Dzi瘯uj z g鏎y
my郵 瞠 nie g這wa do g鏎y b璠zie dobrze
Stary 2013-09-14, 15:09   #1821
noelle96
Raczkowanie

Mam nadziej.. D逝go odk豉da豉m pieni康ze na ten zabieg
P鏦i co s 郵iczne, zobaczymy co po pierwszym myciu
A i jeszcze jedno pytanie, po encanto nie myje si w這s闚 3h? Bo spotykam si z r騜nymi opiniami, czasem jest napisane, 瞠 tu nie ma 瘸dnych ogranicze, a czasem pisz nawet o 2 dniach..
Stary 2013-09-14, 15:11   #1822
Czekoladowa1
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez noelle96 Poka wiadomo嗆
Mam nadziej.. D逝go odk豉da豉m pieni康ze na ten zabieg
P鏦i co s 郵iczne, zobaczymy co po pierwszym myciu
A i jeszcze jedno pytanie, po encanto nie myje si w這s闚 3h? Bo spotykam si z r騜nymi opiniami, czasem jest napisane, 瞠 tu nie ma 瘸dnych ogranicze, a czasem pisz nawet o 2 dniach..
ju po 3h mo瞠sz umy

Stary 2013-09-14, 15:14   #1823
noelle96
Raczkowanie

Dzi瘯i wielkie
Zobaczymy co z tego b璠zie
Stary 2013-09-14, 15:57   #1824
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Czekoladowa1 Poka wiadomo嗆
Te nak豉da豉m henn kilka dni po zabiegu i wszystko jest w porz康ku
Stary 2013-09-14, 16:03   #1825
Czekoladowa1
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
te tak robi豉m i nie zauwa篡豉m nic z貫go
Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
Te nak豉da豉m henn kilka dni po zabiegu i wszystko jest w porz康ku
to super, ju nie mog si doczeka efekt闚

Stary 2013-09-14, 17:15   #1826
Joasia:)
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 184

Ja dzisiaj robi豉m encanto (metod mieszan). Kupowa豉m od Care_of_You. Poprzednim razem te od tego sprzedawcy bra豉m i wszystko by這 okej Mam nadziej, 瞠 tym razem te tak b璠zie Jutro umyj czupryn i dam zna jak wysz這.
Joasia:) jest offline  
Stary 2013-09-15, 08:05   #1827
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 967
Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka wiadomo嗆
Ja dzisiaj robi豉m encanto (metod mieszan). Kupowa豉m od Care_of_You. Poprzednim razem te od tego sprzedawcy bra豉m i wszystko by這 okej Mam nadziej, 瞠 tym razem te tak b璠zie Jutro umyj czupryn i dam zna jak wysz這.
te kupowa豉m od tego sprzedawcy ostatnio wi璚 czekam na Twoja opini
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-09-15, 12:20   #1828
ssijmaua
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 92

czy u篡wa豉 kt鏎a z was brazylijskiego Elfexa?
ssijmaua jest offline  
Stary 2013-09-15, 16:30   #1829
prince_polo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 681

hej dziewczyny, wlasnie zam闚i豉m zestaw encanto. Mam nadzieje ze bede zadowolona, z natury mam krecone wlosy, ale nie lubie ich przyznam szczerze, poniewa 瞠by miec loki musze sie troche nameczyc. Chyba wlos sie juz przyzwyczai do prostowania , kupe lat je katowa豉m.Dosc ze dlugo prostowa豉m, to duzo farbowa豉m, nie dawno z czerni zesz豉m do rudosci. Z d逝gich scielam na kr鏒kie(chodzilo o sciecie tych najbardziej zniszczonych) . I nie chce uzywac juz prostownicy. O dziwo fryzjerka powiedziala ze wlosy sa w super stanie mimo tych zabiegow(z czerni schodizla sama w domu w przeci庵u 3 dni)

licze tez ze ten zabieg jakos wplynie na kondycje moich wlosow mimo wszystko

鑿icz
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline  
Stary 2013-09-15, 17:09   #1830
astra85
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 811

witam
Chce mojej Mamie zrobic Cocochoco,ale mam dylemat czy moge uzyc takiej prostonicy ?http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27231
P造tki ma ceramiczne,ale niby ma emitowac jakies komstyki nawilzajace,wiec nie wiem czy to nie wp造nie na efekt zabiegu.
Moze kt鏎as z Was uzywa豉 takiej prostownicy ?

Edytowane przez astra85
Czas edycji: 2013-09-15 o 18:12 Pow鏚: z造 link
astra85 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.