Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-09-27, 18:26   #2011
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
chyba czas zrobic keratyn, bo wchodzi klientka i m闚i "ale ma Pani dzisiaj w這sy napuszone" dzi瘯uj
hehe dobre !!!
Stary 2013-09-29, 10:42   #2012
olafasolaogorek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Opinia czterech produkt闚 keratynowego prostowania w這s闚 w domu.

Witam wszystkich, chcia豉bym podzieli si opini na temat produkt闚 do prostowania w這s闚 3 z nich kupowa豉m przez internet a 2 robi豉m w domu reszte u fryzjerki.

Powiem szczerze, 瞠 mam bzika na temat prostowania w這s闚 domowymi sposobami bo po prostu nie sta mnie na drogie zabiegi u fryzjerek a jak widz ceny za prostowanie w這s闚 to jestem przera穎na, z drugiej strony wiem, 瞠 produkty te nie s tanie.

Codziennie u篡wam prostownicy a chcia豉m, aby moje w這sy troch odpocze造 od niej i od suszarki niestety mam w這sy bardzo podatne na wilgo i og鏊nie kr璚one po wyprostowaniu i wyj軼iu z rana gdy pada deszcz efekt by taki sam jak po wstaniu z 堯磬a.

Pr鏏owa豉m prostowa w這sy ju czterema kosmetykami z czego dwa przypad造 mi do gustu.

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM PRODUKT紟:

ALLWAWES krem do trwa貫go prostowania w這s闚 ( nie prostowa豉m ca這軼i na szcz窷cie tylko zrobi豉m pr鏏 i w這sy zrobi造 mi si jak z gumy po umyciu po prostu si wykruszy造 ponadto ten krem nie zawiera 瘸dnej od篡wki ani maski regeneruj帷ej. Kiedy chcia豉m robi prostowanie pierwszy raz ten produkt kosztowa 90 z teraz mo積a go kupi za 30z

Drugim produktem kt鏎y nie przypad mi do gustu to:

ENCANTO DO BRASIL : faktem jest, 瞠 produkt wyprostowa w這sy ale by strasznie 鄉ierdz帷y i dra積i oczy i nos przy prostowaniu po umyciu w這s闚 da這 si nadal czu nieprzyjemny zapach tak jakby doda kto do produktu bardzo du瞠j ilo軼i chili. Dodatkowo zniszczy mi w這sy( tak jakbym je spali豉 przy k豉dzeniu farby) produkt kupi豉m na allegro a nak豉da豉 mi go moja fryzjerka, wszystko by這 robione zgodnie z instrukcj wi璚 nie ma tu mowy o b喚dzie fryzjerki. Mo磧iwe, 瞠 do produktu zosta這 co dodane bo by on wydozowany w zwyk貫 plastikowe opisane buteleczki. NIE POLECAM Koszt ok. 75z plus przesy趾a

PRODUKTAMI KTORE ZDECYDOWANIE POLECAM :

ALISSIA CERASILK No2. firmy Selective Professional. Koszt ok. 90 z ju z przesy趾. Kupi豉m zrobi豉m i efekt jest 鈍ietny. Nak豉da豉 mi go mama te fryzjerka z zawodu. Produkt jest du篡 na 鈔edni g瘰to嗆 i d逝go嗆 w這s闚 spokojnie wystarczy na dwa razy( tak jest w moim przypadku) konsystencja jest 豉twa w nak豉daniu, zapach mog por闚na do neutralnego troch czu amoniak ale trzeba dobrze pow帷ha, zestaw posiada krem odbudowuj帷y kt鏎y po prostu jest 鈍ietny. efekt bardzo fajny idealnie proste w這sy. Jedyny minus trzeba uwa瘸 na w這sy wcze郾iej rozja郾iane bo mo瞠 je spali(zrobi je jak gume). Ja mia豉m dwa miesi帷e temu rozja郾iane pasemka a teraz ca貫 w這sy w陰cznie z pasemkami zafarbowa豉m na czarno i w miejscach gdzie by造 pasemka zrobi豉 mi si guma(na CAΒJ RESZCZIE WΜS紟 PRODUKT TRZYMA SI IDEALNIE I NIE WYRZ.ZI NAWET NAJMNIEJSZEJ KRZYWDY A NAWET POPRAWI ICH KONDYCJE) szybko zmy豉m produkt, ale po zastosowaniu kremu odbudowuj帷ego(nie wiem co on w sobie ma) i wysuszeniu w這s闚 wog鏊e nie wida, 瞠by w這sy by造 zniszczone nie ci庵n si, nie wida, 瞠bym mia豉 jakikolwiek z nimi problem w czasie przeprowadzania zabiegu. MY印 浩 PRZY TYM PRODUKCIE ZOSTANE JU Je瞠li efekt b璠zie si utrzymywa do 3 miesi璚y od dzi licz dni.

No i czas na ostatni produkt kt鏎y robi豉m w sumie jako moje drugie podej軼ie do prostowania wykonywany on by u fryzjerki kosztowa這 mnie to 150 z (ze wzgl璠u na to 瞠 jestem sta陰 klientk)

KERAPRO w這sy s zdecydowanie bardziej od篡wione proste przez ok 3-5 miesi璚y w zale積o軼i jak cz瘰to si myje w這sy i jakiego szamponu si u篡wa.

Zabiegi te niestety s drogie bo same kosmetyki s drogie w salonach fryzjerskich w zale積o軼i od produktu stosowanego do prostowania to koszt ok 300z

Mam nadziej, ze pomog豉m je郵i macie jakie pytania odno郾ie tych produkt闚 lub do mnie to s逝輳 radom.

Jak chcecie przepisy na fajne maseczki do w這s闚 lub opinie jaki kosmetyk闚 to te mog si wypowiedzie bo bardzo du穎 robie z w這sami i cz瘰to u篡wam r騜nych kosmetyk闚 staram si wykonywa wszystko w domu aby nie wydawa pieni璠zy na co co mog zrobi sama.
olafasolaogorek jest offline  
Stary 2013-09-29, 15:56   #2013
spaghettii
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 978

Czy Wy tez macie takie wrazenie, ze wlosy po keratynie sa jakby tluste i obciazone? Umylam je po 3 dniach (wiem, ze mozna wczesniej ale wolalam jednak te 3 dni poczekac) i po unyciu sa one wlasnie jakby tluste u nasady i obciazone.. No i zaczely sie juz troche zawijac , glownie przy twarzy i na koncowkach..

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 16:30   #2014
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Napisane przez spaghettii Poka wiadomo嗆
Czy Wy tez macie takie wrazenie, ze wlosy po keratynie sa jakby tluste i obciazone? Umylam je po 3 dniach (wiem, ze mozna wczesniej ale wolalam jednak te 3 dni poczekac) i po unyciu sa one wlasnie jakby tluste u nasady i obciazone.. No i zaczely sie juz troche zawijac , glownie przy twarzy i na koncowkach..

Hej Na pewno si przet逝szczaj szybciej i co daje efekt takich ci篹kich, mi sie tez wywijaj ale to zale篡 pewnie od w這s闚, ka盥y pewnie ma inaczej
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-09-29, 17:04   #2015
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka wiadomo嗆
Hej Na pewno si przet逝szczaj szybciej i co daje efekt takich ci篹kich, mi sie tez wywijaj ale to zale篡 pewnie od w這s闚, ka盥y pewnie ma inaczej
Ale one juz podczas suszenia po myciu sa tluste no ale i tak nie wywijaja sie az tak mocno jak wczesniej

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 17:06   #2016
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Mo瞠 musisz u篡 innego szamponu? Czym myjesz?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-29, 17:09   #2017
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Ale one juz podczas suszenia po myciu sa tluste no ale i tak nie wywijaja sie az tak mocno jak wczesniej

A to ja mam po suszeniu g豉dkie wr璚z suche Mo瞠 jak kole瘸nka wspomnia豉 u篡j innego szamponu ... ale po wysuszeniu my郵 ze nie powinny by takie ci篹kie .
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-09-29, 18:38   #2018
spaghettii
Wtajemniczenie

Tez w sumie tak moze byc, ze przez szampon. Uzywam l'oreal professional (wiem, ze ma sls itp), i w chwili obecnej nie man mozliwosci kupienia szamponow z 1 postu (w pazdzierniku kupie ). Mam jeszcze w domu isane do wlosow brazowych (uzywam jej zeby utrzynac moj blond) i johnson szampon dla dzieci. Ktory jest wg Was najmnieszym zlem?

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 18:38   #2019
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

jak dla mnie to 瘸den nie jest z貫m
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-29, 18:54   #2020
spaghettii
Wtajemniczenie

Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
jak dla mnie to 瘸den nie jest z貫m
Chodzi mi o to, ze maja sls.No i o proffesional na wizazu duzo bylo negatywnych opinii. A zspomnialam, ze mylam jeszcze tym szamponen co byl razem z keratyna,tzn 1 mycie tym, 2 l'oreal.

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 19:10   #2021
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Chodzi mi o to, ze maja sls.No i o proffesional na wizazu duzo bylo negatywnych opinii. A zspomnialam, ze mylam jeszcze tym szamponen co byl razem z keratyna,tzn 1 mycie tym, 2 l'oreal.

Ja myj tylko i wy陰cznie szamponami z sls.
Stary 2013-09-29, 19:21   #2022
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
Ja myj tylko i wy陰cznie szamponami z sls.
I faktycznie szybciej Ci sie wyplukuje keratyna?

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 19:24   #2023
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Tez w sumie tak moze byc, ze przez szampon. Uzywam l'oreal professional (wiem, ze ma sls itp), i w chwili obecnej nie man mozliwosci kupienia szamponow z 1 postu (w pazdzierniku kupie ). Mam jeszcze w domu isane do wlosow brazowych (uzywam jej zeby utrzynac moj blond) i johnson szampon dla dzieci. Ktory jest wg Was najmnieszym zlem?

Nie wiem kt鏎 wersj Johnson's Baby masz, ale ja osobi軼ie stosowa豉m ten w fioletowej butelce i by豉m zachwycona Kupi go ponownie jak sko鎍z zio這wy Radical. Generalnie to u篡wa豉m go po stosowaniu olej闚, po basenie itp. Sprawdza si 鈍ietnie! Wprawdzie ma jakie tam silne detergenty, a nawet sodium chloride, ale po pierwsze nie by to m鎩 szampon do codziennej piel璕nacji, a po drugie i tak nie widz r騜nicy w wyp逝kiwaniu si keratyny przy stosowaniu "zwyk貫go" szamponu i tego bez "zakazanego" sodium chloride.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-09-29, 19:36   #2024
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Nie wiem kt鏎 wersj Johnson's Baby masz, ale ja osobi軼ie stosowa豉m ten w fioletowej butelce i by豉m zachwycona Kupi go ponownie jak sko鎍z zio這wy Radical. Generalnie to u篡wa豉m go po stosowaniu olej闚, po basenie itp. Sprawdza si 鈍ietnie! Wprawdzie ma jakie tam silne detergenty, a nawet sodium chloride, ale po pierwsze nie by to m鎩 szampon do codziennej piel璕nacji, a po drugie i tak nie widz r騜nicy w wyp逝kiwaniu si keratyny przy stosowaniu "zwyk貫go" szamponu i tego bez "zakazanego" sodium chloride.
Pomylilo mi sie troche, to jest natusan, choiaz produkowany tez przez johnson. O taki:ImageUploadedByWizaz Forum1380479745.528458.jpg

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 19:37   #2025
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
I faktycznie szybciej Ci sie wyplukuje keratyna?

Nic takiego nie zauwa篡豉m. Jedyne co, to keratyna wyp逝kuje mi si szybciej na pasmach przy twarzy, kt鏎e s o wiele bardziej zniszczone ni reszta w這s闚.
Stary 2013-09-29, 20:43   #2026
dominiskaaa91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Hej dziewczyny! W pi徠ek jestem um闚iona w salonie fryzjerskim na zabieg keratynowego prostowania w這s闚, keratyn CocoChoco. Odk康 zacz窸am zag喚bia si w temat, zacz窸y mn targa coraz wi瘯sze w徠pliwo軼i i nie wiem czy przypadkiem nie zrezygnowa z wizyty.. mo瞠cie mi powiedzie czy wasze w這sy po tych 3-5msc wr鏂i造 do poprzedniego stanu? Czy by造 bardziej zniszczone czy mo瞠 wr璚z odwrotnie? Z kilku stron przeczytanych na tym forum widz, 瞠 opinie s podzielone. Interesuje mnie nie efekt od razu po, ale po kilku miesi帷ach. Mam w這sy rozja郾iane, pusz帷e si, 鈔edniej kondycji.. z racji tego, 瞠 zbli瘸 si jesie/zima, w這sy b璠 nara穎ne na wilgo i b璠 si falowa/ puszy, dlatego te chcia豉bym przeprowadzi ten zabieg + oczywi軼ie chcia豉bym 瞠by ich kondycja si poprawi豉. Pozdrawiam i licz na odpowied!! )

ps. czy je郵i po zabiegu, np. miesi帷 p騧niej b璠 chcia豉 nakr璚i w這sy to mi si uda? i czy nie b璠zie mia這 to wp造wu na ich p騧niejszy stan, tzn. czy nie zaczn si kr璚i do czasu wyp逝kania keratyny? Buziaki
dominiskaaa91 jest offline  
Stary 2013-09-29, 20:48   #2027
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:

ale co z tgo, 瞠 maj sls?

ja u篡wam ka盥ego szamponu, na jaki mam ochot, nie patrz czy ma s鏊 czy nie ma - chc, to go kupuj. to samo z od篡wkami i maskami, nie zwracam uwagi czy jest s鏊, tylko patrz co dobrego ma w sobie, a efekt utrzymuje mi si p馧 roku
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-29, 20:54   #2028
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
ale co z tgo, 瞠 maj sls?

ja u篡wam ka盥ego szamponu, na jaki mam ochot, nie patrz czy ma s鏊 czy nie ma - chc, to go kupuj. to samo z od篡wkami i maskami, nie zwracam uwagi czy jest s鏊, tylko patrz co dobrego ma w sobie, a efekt utrzymuje mi si p馧 roku
No bo niby szybciej wyplukiwac keratyne :p no ja ogolnie tez nie zwracam na to uwagi, teraz tak sie zastanawiam bo chce, zeby sie trochw utrzynala

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 20:58   #2029
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
No bo niby szybciej wyplukiwac keratyne :p no ja ogolnie tez nie zwracam na to uwagi, teraz tak sie zastanawiam bo chce, zeby sie trochw utrzynala

no ale przecie pisze, 瞠 nic si nie wyp逝kuje mimo 瞠 u篡wam byle jakiego szamponu
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:06   #2030
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

ja jaki czas temu kupi豉m szampon Planet Organica czy jako tak rosyjski i przy nim zostan - pierwszy kt鏎y nie robi mi siana i nie pl帷ze . Na sk豉d nawet nie patrzy豉m i nie interesuje mnie, moje w這sy go lubi i to najwa積iejsze a i tak na co dzie to myj od篡wk
Stary 2013-09-29, 21:30   #2031
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
no ale przecie pisze, 瞠 nic si nie wyp逝kuje mimo 瞠 u篡wam byle jakiego szamponu
No wiem, napisalam bo spytalas "co z tego, ze maja sls" :p

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

A tego co jest dolaczony do keratyny uzywacie?

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:30   #2032
_agg_
Zakorzenienie

je郵i ju chcesz tak si trzyma tych rzekomych zasad, to nie unikaj sls, tylko sodium chloride, bo to to rzekomo przyczynia si do szybszego wyp逝kiwania, a nie sls/sles
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:39   #2033
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
je郵i ju chcesz tak si trzyma tych rzekomych zasad, to nie unikaj sls, tylko sodium chloride, bo to to rzekomo przyczynia si do szybszego wyp逝kiwania, a nie sls/sles
No wlasnie, czyli pomylilo mi sie :p bo na ulotce z keratyny tzn instrukcji jert napisane ze y unilac sls/sles. Nie no nie jest dla mnie tak wazne trzymanie sie tego, pytalam bardziej z ciekawosci.

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:40   #2034
_agg_
Zakorzenienie

ja na pocz徠ku par lat temu to si tego stara豉m trzyma.babydream mi robi taki ko速un pora磬a
_agg_ jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:44   #2035
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
[/COLOR]A tego co jest dolaczony do keratyny uzywacie?
ja u篡wam g堯wnie przed nak豉daniem henny, bo dobrze oczyszcza
Stary 2013-09-29, 21:46   #2036
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
ja na pocz徠ku par lat temu to si tego stara豉m trzyma.babydream mi robi taki ko速un pora磬a
Babydream tez probowalam to mialam wrazenie, ze prawie nie myje :p

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-29, 21:53   #2037
Skarfejs
Zakorzenienie

Bez soli jest te szampon do w這s闚 farbowanych z tej serii produkowanej specjalnie dla superpharm. Kosztuje grosze, bo ok. 9z za 400ml butl.
Stary 2013-09-29, 22:03   #2038
spaghettii
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
Bez soli jest te szampon do w這s闚 farbowanych z tej serii produkowanej specjalnie dla superpharm. Kosztuje grosze, bo ok. 9z za 400ml butl.
O, to bede musiala popatrzec czy go maja

Moj blog

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
Cel I - do ramion

cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline  
Stary 2013-09-30, 07:32   #2039
ckin2u
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 642

Ja mialam robic cocochoco z kolezanka na pol i mialysmy zamowic ze strony producenta.. ale ona jednak nie chce (W sumie ma bardzo ladne wlosy wiec to zrozumiale) wiec musze zrobic sama i znalezc jakiegos sprawdzonego sprzedawce na allegro

Ja uzywam tego szamponu ktory dolaczaja do keratyny, lub babydream
ckin2u jest offline  
Stary 2013-09-30, 15:51   #2040
pepsikolakokakola
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 986

Cytat:
Napisane przez dominiskaaa91 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! W pi徠ek jestem um闚iona w salonie fryzjerskim na zabieg keratynowego prostowania w這s闚, keratyn CocoChoco. Odk康 zacz窸am zag喚bia si w temat, zacz窸y mn targa coraz wi瘯sze w徠pliwo軼i i nie wiem czy przypadkiem nie zrezygnowa z wizyty.. mo瞠cie mi powiedzie czy wasze w這sy po tych 3-5msc wr鏂i造 do poprzedniego stanu? Czy by造 bardziej zniszczone czy mo瞠 wr璚z odwrotnie? Z kilku stron przeczytanych na tym forum widz, 瞠 opinie s podzielone. Interesuje mnie nie efekt od razu po, ale po kilku miesi帷ach. Mam w這sy rozja郾iane, pusz帷e si, 鈔edniej kondycji.. z racji tego, 瞠 zbli瘸 si jesie/zima, w這sy b璠 nara穎ne na wilgo i b璠 si falowa/ puszy, dlatego te chcia豉bym przeprowadzi ten zabieg + oczywi軼ie chcia豉bym 瞠by ich kondycja si poprawi豉. Pozdrawiam i licz na odpowied!! )

ps. czy je郵i po zabiegu, np. miesi帷 p騧niej b璠 chcia豉 nakr璚i w這sy to mi si uda? i czy nie b璠zie mia這 to wp造wu na ich p騧niejszy stan, tzn. czy nie zaczn si kr璚i do czasu wyp逝kania keratyny? Buziaki
mam wlosy suche,falowane glownie z wierzchu, sianowate. zabieg utrzymal mi sie ok 1,5 msc.w tym czasie naprawde dbalam o wlosy. po zmyciu sie keratyny uwazam, ze stan moich wlosow sie pogorszyl. skret powoli wracal do siebie, ale nie bylo to to co przed zabiegiem.
teraz znowu musialam powtorzyc zabieg, bo spalilam sobie wlosy "rozjasniaczem", mimo ze mi nawet ich bardzo nie rozjasnil. wczesniej rozjasnialam (robilam kapiel) kilka razy bylo wszystko ok, a po zabiegu jak zrobilam kapiel to....tragedia. uwazam, ze zabieg chwilowo poprawia wizualnie stan wlosow, a jak juz sie zmywa keratyna to zmywa sie nie wiem co... wraz z nia, gdyz wlosy potem wygladaja zle. przynajmniej w moim przypadku. dlatego nastawiam sie teraz na szybszy porost niz prostowanie, bo prostowanie wlosow kilkanascie razy 210-230 stopniami, chocby nie wiem co na nich bylo nie jest dobre. kazda z nas ma inne wlosy i na kazda zabieg bedzie dzialal inaczej.
pepsikolakokakola jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.