Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-07, 10:39   #2101
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Poka wiadomo嗆
wlasnie spokojniej. z takim podejsciem to moze zamknijcie watek bo przeciez jest 1 post.
Dyskusja na forum ma dotyczyc rzeczy, kt鏎e nie s zawarte w pierwszym poscie + zdarza si poruszy dyskusj o tym, co tam powinnysmy jeszcze dorzucic. Ale trzeba przeczytac pare stron, zeby to wiedziec poza tym nie wiem, po co nam pierwszy post skoro ka盥y musi jak debil jeszcze pincet razy sie zapyta zanim to przyjmie do wiadomo軼i. Jak wype軟iacie dokumenty to tez pytacie sie miliard razy czy w kolumnie "imie i nazwisko" macie wpisac imie i nazwisko? Bez przesady...

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-07, 10:49   #2102
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez aanneett Poka wiadomo嗆
No to przecie nie musisz odpowiada na denerwuj帷e Cie pytania. Proste
no i w豉郾ie nie odpowiada豉
Stary 2013-10-07, 10:59   #2103
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

No to zr鏏my tak, 瞠 jak kto zadaje pytania, na kt鏎e jest odpowied w 1 po軼ie, to po prostu olew i tyle, no bo co innego?

Poza tym, nie wiem sk康 prze鈍iadczenie, 瞠 ja nie by豉m spokojna jak to pisa豉m... by豉m bardzo spokojna, a drukowane litery by造 po to, 瞠by w ko鎍u dotar這 cokolwiek
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-07, 11:02   #2104
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 365

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Dyskusja na forum ma dotyczyc rzeczy, kt鏎e nie s zawarte w pierwszym poscie + zdarza si poruszy dyskusj o tym, co tam powinnysmy jeszcze dorzucic. Ale trzeba przeczytac pare stron, zeby to wiedziec poza tym nie wiem, po co nam pierwszy post skoro ka盥y musi jak debil jeszcze pincet razy sie zapyta zanim to przyjmie do wiadomo軼i. Jak wype軟iacie dokumenty to tez pytacie sie miliard razy czy w kolumnie "imie i nazwisko" macie wpisac imie i nazwisko? Bez przesady...
Nie przesadzasz troszk
Lepiej si zapyta i by w 100% pewnym ni niepewnym.
Nikt Ci nie ka瞠 odpowiada na te pytania, mo瞠sz je zignorowa.
201704240951 jest offline  
Stary 2013-10-07, 11:19   #2105
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez nika135 Poka wiadomo嗆
Nie przesadzasz troszk
Informacje zawarte w pierwszym po軼ie nie daj 100% pewno軼i? To tak jakby kupi豉 lek, przeczyta豉 ulotk ale jeszcze zadzwoni豉 do producenta i spyta豉 co ten lek zawiera bo nie jeste pewna
Potem jak kto czyta w徠ek od pocz徠ku to w po這wie wysiada bo wci捫 czyta o tym samym.
Stary 2013-10-07, 11:19   #2106
gwi4zdeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 31
GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Nie przesadzasz troszk
Zgadzam sie ca趾owicie ! Jesli was irytuj powtarzaj帷e pytania olejcie to ale czy trzeba a r璚e za豉mywa bo ktos akurat zapyta ??? I nigdy nie wiadomo czy sa tu nowe dziewczyny z nowymi do鈍iadczeniami kt鏎e nie koniecznie konsultowa造 sie z osoba zak豉daj帷y ten post . A pozatym ona napisa豉 ze przeczyta豉 1 post. Juz dajecie takie przyk豉dy ze hej

Edytowane przez gwi4zdeczka
Czas edycji: 2013-10-07 o 11:21
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-10-07, 11:20   #2107
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 365

Jak Wam to tak bardzo przeszkadza, zawsze mo瞠cie przecie podes豉 link do pierwszego postu Ale widz, 瞠 opieracie si tylko na jednym przypadku, gdzie osoba przeczyta豉 pierwszy post - wiec najprostszym rozwi您aniem jest zignorowanie postu. To nic nie boli, a b璠ziecie spokojniejsze. Jak b璠ziecie chcia造 odpowiedzie to odpowiecie.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-10-07 o 11:23
201704240951 jest offline  
Stary 2013-10-07, 11:23   #2108
_agg_
Zakorzenienie

Ale to nie nasza wina, 瞠 kole瘸nka nie umie czyta ze zrozumieniem, skoro w 1 po軼ie jest napisana odpowied na jej pytanie - tak, mo積a olejowa.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Jak Wam to tak bardzo przeszkadza, zawsze mo瞠cie przecie podes豉 link do pierwszego postu
Ale co to da? Przecie zapyta豉, kole瘸nka jej napisa豉, 瞠 odp. jest w 1 po軼ie, a ona napisa豉, 瞠 pyta czy naprawd olejujemy. Nie - udajemy.
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-07, 14:10   #2109
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Nie przesadzasz troszk
W ktorym miejscu przesadzilam? Ja rozumiem, ze w szkolach teraz malo wymagaja i zdac szkole to pikus, ale jak ktos nie umial kiedys czytac ze zrozumieniem, to tak sie nazywal Ju p馧 biedy, jak kto nie przeczyta tego pierwszego postu i pyta, ale jak przeczyta (i to prostym j瞛ykiem napisane) i dalej pyta, dwukrotnie, to r璚e opadaj. Osobi軼ie pytanie zignorowa豉m, ale pretensji i atak闚 w stron kole瘸nki z w徠ku nie zamierzam, bo ma racj.

Aga mo瞠 jak znajdziesz chwilk woln, to napisz gdzie na pocz徠ku postu, 瞠 to s nasze spostrze瞠nia i zadaj帷 pytanie w w徠ku dostan tak sam odpowied.. A do punktu z sodium chloride dopisz, 瞠 w praktyce si nic nie dzieje, dlatego w polecanych przez nas kosmetykach moze sie on znalezc. Moze bedzie bardziej zrozumia貫

Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-07, 15:02   #2110
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Wiadomo軼i: 5 969

Cytat:
W ktorym miejscu przesadzilam? Ja rozumiem, ze w szkolach teraz malo wymagaja i zdac szkole to pikus, ale jak ktos nie umial kiedys czytac ze zrozumieniem, to tak sie nazywal Ju p馧 biedy, jak kto nie przeczyta tego pierwszego postu i pyta, ale jak przeczyta (i to prostym j瞛ykiem napisane) i dalej pyta, dwukrotnie, to r璚e opadaj. Osobi軼ie pytanie zignorowa豉m, ale pretensji i atak闚 w stron kole瘸nki z w徠ku nie zamierzam, bo ma racj.

Aga mo瞠 jak znajdziesz chwilk woln, to napisz gdzie na pocz徠ku postu, 瞠 to s nasze spostrze瞠nia i zadaj帷 pytanie w w徠ku dostan tak sam odpowied.. A do punktu z sodium chloride dopisz, 瞠 w praktyce si nic nie dzieje, dlatego w polecanych przez nas kosmetykach moze sie on znalezc. Moze bedzie bardziej zrozumia貫

Por闚nujesz kogo do debila. Nie zabawisz d逝go na wiza簑 z takim podej軼iem
is back

Je郵i Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi si strz瘼i klawiatury. Szanuje sw鎩 czas.
aanneett jest offline  
Stary 2013-10-07, 20:03   #2111
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aanneett Poka wiadomo嗆
Por闚nujesz kogo do debila. Nie zabawisz d逝go na wiza簑 z takim podej軼iem
Kogo? Nie sprecyzowa豉m o kogo mi chodzi, pisa豉m og鏊nie, je郵i kto poczu, 瞠 to do niego, to widocznie ma co na sumieniu

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2013-10-07 o 20:05
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-07, 20:06   #2112
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Kogo? Nie sprecyzowa豉m o kogo mi chodzi, je郵i kto poczu, 瞠 to do niego, to widocznie ma co na sumieniu
to dobre ale prawdziwe !!!!
Stary 2013-10-07, 20:48   #2113
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

Ciekawe co b璠zie jak sie trafi jaka zb陰kana owieczka i zada pytanie kt鏎e jest w 1 po軼ie teraz to ja juz chyba zjecie . Albo juz nikt sie nie odezwie

Edytowane przez gwi4zdeczka
Czas edycji: 2013-10-07 o 20:52
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-10-07, 20:49   #2114
_agg_
Zakorzenienie

olejemy
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-07, 20:51   #2115
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez gwi4zdeczka Poka wiadomo嗆
Ciekawe co b璠zie jak sie trafi jaka zb陰kana owieczka i zada pytanie kt鏎e jest w 1 po軼ie teraz to ja juz chyba zjecie :zalok:
nie najpierw pokroimy , usma篡my i dopiero zjemy
Stary 2013-10-07, 21:04   #2116
gwi4zdeczka
Raczkowanie

GG do gwi4zdeczka

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
olejemy
I tak powinno byc , niepotrzebne to by這 od pocz徠ku ....
gwi4zdeczka jest offline  
Stary 2013-10-08, 06:55   #2117
moniczka_90
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 14 967
Wpisy w blogu: 4

je郵i j olejemy to ponowi pytanie, my j wy郵emy do 1 postu i tak b璠zie w k馧ko jestem ju troch na wiza簑, troch w徠k闚 za mn ale trzeba przyzna, ze to jest jedyny w徠ek w kt鏎ym takie co si dzieje. Na innych kto raz na p馧 roku zapyta, kto wy郵e do 1 postu i tyle a tutaj to normalnie co chwile
moniczka_90 jest offline  
Stary 2013-10-08, 07:43   #2118
_agg_
Zakorzenienie

Je郵i olejemy to b璠zie krzyk 瞠 jeste鄉y chamskie wiec w豉軼iwie nie ma z tego dobrego wyj軼ia.

_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-08, 09:49   #2119
Anusiaa188
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

nie ma tutaj przypadkiem kogo z krk co by mi m鏬 zrobi encanto? :P
Anusiaa188 jest offline  
Stary 2013-10-08, 11:42   #2120
Miluchova
Zadomowienie

Kochane, mog ju wyda swoje oficjalne stanowisko wzgl璠em od篡wki Nivea Long Repair jest cudowna w這sy mam po niej jak w pierwszych tygodniach po prostowaniu jak kto wci捫 szuka od篡wki, to polecam wypr鏏owa. W tesco ko這 7-8z kosztuje na podtrzymanie efektu jest super

link do KWC: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=43557

W sk豉dzie ma hydrolizowan keratyn. Ma te sodium chloride ale nie zauwa篡豉m wp造wu negatywnego. Silikon te si znajdzie, ale na jesienno-zimowy okres silikonom m闚i tak no i jest bardzo wydajna, wystarczy centymetr od篡wki (fajna miara ) na dok豉dne pokrycie w這s闚 o d逝go軼i ok. 45cm.

+ przede wszystkim to jedyna od篡wka, kt鏎a umo磧iwia mi rozczesanie w這s闚 po szamponie babydream wi璚 polecam wszystkim, kt鏎e musz wyko鎍zy ten szampon, a si z nim nie polubi造
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-08, 15:00   #2121
basia-aparatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Hej dziewczyny! Czytam w徠ek od jakiego czasu i zdecydowa豉m si na encanto. Mam wlosy do lopatek wi璚 kupilam 2 opakowania 50 i 75 ale 75 spokojnie wystarczylo wi璚 mam na kolejny raz. Dzi pierwsze mycie. Boje si mam nadziej 瞠 b璠zie ok. Zabieg trwa 4h. Straszny zapach. Okno otwarte ale i tak bylo czuc. Mam pytanie kto naklada Wam keratyne i ile placicie. Bo ja placilam 120 z. Mysle 瞠 za te 4 h to odpowienia stawka. P騧niej przesle Wam zdj璚ia to zobaczycie efekt. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

ale tu zaci皻a dyskusja dziewczyny w徠ek dotyczy keratynowego prostowania w這s闚 i mo瞠 tego si trzymajmy. po co traci czas i nerwy na jakies k堯tnie 篡cie jest za kr鏒kie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Wiem 瞠 w instrukcji i 1 w徠ku jest 瞠 2 tyg przed i po mo積a farbowac ale chcia豉m zapyta z Waszego do鈍iadczenia czy po rozjasnianiu efekt jest gorszy? czy keratyna si wyplukuje troch ?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Czy mo瞠cie poleci mi olejek do w這s闚. Jakich uzywacie

Edytowane przez basia-aparatka
Czas edycji: 2013-10-08 o 14:54
basia-aparatka jest offline  
Stary 2013-10-08, 16:16   #2122
aanneett
rroozzddwwoojjoonnaa

Wiadomo軼i: 5 969

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! Czytam w徠ek od jakiego czasu i zdecydowa豉m si na encanto. Mam wlosy do lopatek wi璚 kupilam 2 opakowania 50 i 75 ale 75 spokojnie wystarczylo wi璚 mam na kolejny raz. Dzi pierwsze mycie. Boje si mam nadziej 瞠 b璠zie ok. Zabieg trwa 4h. Straszny zapach. Okno otwarte ale i tak bylo czuc. Mam pytanie kto naklada Wam keratyne i ile placicie. Bo ja placilam 120 z. Mysle 瞠 za te 4 h to odpowienia stawka. P騧niej przesle Wam zdj璚ia to zobaczycie efekt. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

ale tu zaci皻a dyskusja dziewczyny w徠ek dotyczy keratynowego prostowania w這s闚 i mo瞠 tego si trzymajmy. po co traci czas i nerwy na jakies k堯tnie 篡cie jest za kr鏒kie

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Wiem 瞠 w instrukcji i 1 w徠ku jest 瞠 2 tyg przed i po mo積a farbowac ale chcia豉m zapyta z Waszego do鈍iadczenia czy po rozjasnianiu efekt jest gorszy? czy keratyna si wyplukuje troch ?

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Czy mo瞠cie poleci mi olejek do w這s闚. Jakich uzywacie

Pewnie zaraz zostaniesz zjedzona za zapytanie o olejek...
Ja polecam kokosowy nierafinowany, mo瞠 te by Vatika i nawet zwyk豉 oliwa.
is back

Je郵i Ci nie odpisuje, to najwidoczniej nie chce mi si strz瘼i klawiatury. Szanuje sw鎩 czas.
aanneett jest offline  
Stary 2013-10-08, 20:07   #2123
sylwka37
koci 鈍iat

a mi kokos jako nie s逝篡, ja lubi z orzech闚 w這skich , laskowych a ostatnio ulubie鎍em zosta z pestek winogron
Stary 2013-10-08, 22:11   #2124
Miluchova
Zadomowienie

Ja teraz 陰cz olej z wiesio趾a, ze s這dkich migda堯w i rokitnikowy, te trzy moje w這sy lubi najbardziej + zabezpieczam ko鎍闚ki kokosowym lub monoi.

Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-09, 16:32   #2125
cuxia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 182

Witajcie Dziewczyny, ostatnio podcie豉m w這sy, to znaczy wycieniowa豉m, ale wcze郾iej mialam takie http://wizaz.pl/forum/album.php?albu...ctureid=148371 i sie zastanawiam jak ilo嗆 powinnam zam闚i sobie preparatu... Dodam, 瞠 na zdj璚iach w這sy s po suszarce i prostownicy, ale z natury s falowane... teraz wygl康aj mniej wi璚ej po prostowaniu tak jak na zdj璚iu ni瞠j... w kucyku mam 14cm obwodu... Blagam mo瞠 kto te ma takie w這sy g瘰te i pomo瞠 mi dobra odpowiedni ilo嗆 preparatu ))
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg tgtgtgt.jpg (75,7 KB, 64 za豉dowa)
intensywna pielegnacja wloskow od listopada 2012

Z kwasami zaprzyja幡iam si od 11.2014
cuxia jest offline  
Stary 2013-10-09, 23:14   #2126
Cherie93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Ja was przepraszam, je郵i to gdzie by這 ... Nie mam si造 przegl康a tylu w徠k闚 - szuka豉m w goolgach i pierwszym po軼ie i odp nie znalaz豉m.
Prostuj w這sy keratynowo od prawie 4 lat i w豉郾ie naczyta豉m si o formaldehydach i 豉pi si za g這w, 瞠 b璠 mia豉 p逝ca starej babi i umr :P
Wiadomo, 瞠 w Internecie czego si nie szuka to wychodzi 瞠 ma si raka i umiera, ale...
Je郵i kt鏎a tu 郵edzi od jakiego czasu - podzieli si informacjami na ten temat? Na ile to prawda na ile nie i jakie treatmenty zawieraj to co a jakie nie?
By豉bym bardzo wdzi璚zna.
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-09, 23:45   #2127
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Cherie93 Poka wiadomo嗆
Ja was przepraszam, je郵i to gdzie by這 ... Nie mam si造 przegl康a tylu w徠k闚 - szuka豉m w goolgach i pierwszym po軼ie i odp nie znalaz豉m.
Prostuj w這sy keratynowo od prawie 4 lat i w豉郾ie naczyta豉m si o formaldehydach i 豉pi si za g這w, 瞠 b璠 mia豉 p逝ca starej babi i umr :P
Wiadomo, 瞠 w Internecie czego si nie szuka to wychodzi 瞠 ma si raka i umiera, ale...
Je郵i kt鏎a tu 郵edzi od jakiego czasu - podzieli si informacjami na ten temat? Na ile to prawda na ile nie i jakie treatmenty zawieraj to co a jakie nie?
By豉bym bardzo wdzi璚zna.
W Polsce dozwolona ilo嗆 formaldehydu w kosmetykach to 0,2%, wi璚 mo瞠my za這篡, 瞠 tyle maksymalnie ma encanto, co daje nam 4,72g na ca陰 butelk (236 ml). Pieczenie, drapanie i 透y s pierwsz oznak "zatrucia" formaldehydem, zawroty g這wy, ko豉tanie serca jest ju powa積iejszym stadium. Bezpieczna dawka formaldehydu to 0,5-1 mg/m3, wi璚 np. przy 50ml odlewce mamy max 1g formaldehydu - 1000 mg, czyli potrzebujemy 1000m3 dla bezpiecznej dawki, co daje nam "pok鎩" o wymiarach ok. 18x18x3 (zak豉daj帷, 瞠 powietrze nam "stoi"), lub po prostu zwyk造, mo磧iwie najwi瘯szy, dobrze wentylowany pok鎩. Przyk豉dowo: m鎩 pok鎩 ma na oko 3x4x2,5 - przy braku przeci庵u (moja wentylacja XD) piecze troszeczk (st康 mog wywnioskowa, 瞠 na pewno nie ma tam 0,2% formaldehydu, tylko mniej), jak zrobi przeci庵 nie czu nic, wi璚 jest ok.

Lakiery, farby, kleje, dym tytoniowy s 廝鏚貫m emisji formaldehydu. Znajduje si te w 篡wno軼i (e 240). Jak wida 篡jemy z nim na co dzie

Poza tym nie ka盥y preparat do keratynowego prostowania go zawiera, wi璚 jak kto si mimo wszystko boi, to mo瞠 wybra inny 鈔odek. Salony fryzjerskie s raczej bezpiecznymi miejscami, bo dobra wentylacja w salonie by musi

edit.

jeszcze znalaz豉m takie info teraz:
st篹enie 4,9-6,1 mg/m3 - podra積ienie oczu, 透awienie, uczucie dyskomfortu
17,8 - silne podra積ienie oczu, nosa i gard豉, silne 透awienie

czyli je郵i odczuwamy takie rzeczy to znaczy, 瞠 jeste鄉y w za ma造m/za s豉bo wentylowanym pomieszczeniu i si troch trujemy:P

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2013-10-09 o 23:50
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-10, 00:05   #2128
Cherie93
Raczkowanie

Cytat:
W Polsce dozwolona ilo嗆 formaldehydu w kosmetykach to 0,2%, wi璚 mo瞠my za這篡, 瞠 tyle maksymalnie ma encanto, co daje nam 4,72g na ca陰 butelk (236 ml). Pieczenie, drapanie i 透y s pierwsz oznak "zatrucia" formaldehydem, zawroty g這wy, ko豉tanie serca jest ju powa積iejszym stadium. Bezpieczna dawka formaldehydu to 0,5-1 mg/m3, wi璚 np. przy 50ml odlewce mamy max 1g formaldehydu - 1000 mg, czyli potrzebujemy 1000m3 dla bezpiecznej dawki, co daje nam "pok鎩" o wymiarach ok. 18x18x3 (zak豉daj帷, 瞠 powietrze nam "stoi"), lub po prostu zwyk造, mo磧iwie najwi瘯szy, dobrze wentylowany pok鎩. Przyk豉dowo: m鎩 pok鎩 ma na oko 3x4x2,5 - przy braku przeci庵u (moja wentylacja XD) piecze troszeczk (st康 mog wywnioskowa, 瞠 na pewno nie ma tam 0,2% formaldehydu, tylko mniej), jak zrobi przeci庵 nie czu nic, wi璚 jest ok.

Lakiery, farby, kleje, dym tytoniowy s 廝鏚貫m emisji formaldehydu. Znajduje si te w 篡wno軼i (e 240). Jak wida 篡jemy z nim na co dzie

Poza tym nie ka盥y preparat do keratynowego prostowania go zawiera, wi璚 jak kto si mimo wszystko boi, to mo瞠 wybra inny 鈔odek. Salony fryzjerskie s raczej bezpiecznymi miejscami, bo dobra wentylacja w salonie by musi

edit.

jeszcze znalaz豉m takie info teraz:
st篹enie 4,9-6,1 mg/m3 - podra積ienie oczu, 透awienie, uczucie dyskomfortu
17,8 - silne podra積ienie oczu, nosa i gard豉, silne 透awienie

czyli je郵i odczuwamy takie rzeczy to znaczy, 瞠 jeste鄉y w za ma造m/za s豉bo wentylowanym pomieszczeniu i si troch trujemy:P
Dzi瘯i Troszk mnie to uspokoi這. Nie wiem czemu tak nagle zacze豉m w og鏊e grzeba w temacie... Wola豉m nie wiedzie chyba . Przypadkiem trafi豉m na tak informacj i ju panika.
Nie wiem czy tak ufam fryzjerom... mia豉m u nich Global Keratin a z tego co patrze to ma a 8% O.o. Dobrze, ze tylko raz :P.

My郵, 瞠 zu篡j Encanto ju do 0 a potem si przerzuc na te co maj wdg badan poni瞠j 0,1%. Bo ceny podobne.

A skoro ju jestem mog powiedzie co niego o moim prostowaniu w這s闚.
4 lata temu wszystko pi瘯nie 豉dnie - zaczelam z Keratin Complex. Dodam, 瞠 mia豉m w這sy grube, kr璚one, typowy "murzy雟ki" splot jak to nazwa m鎩 fryzjer ... Nie mam poj璚ia sk康 si u mnie wzi掖 - w rodzinie nikt takiego nie ma, dodatkowo mam strasznie jasn delikatn sk鏎, niebieskie oczy a tu "murzy雟ki skr皻" . W這sy mia豉m i mam do嗆 niezniszczone, nigdy nie farbowane. Tzw "dziewicze".
Pocz徠kowo po prostowaniu mia豉m w這sy jak druty i oklap貫 0 i przyznam 瞠 mi to odpowiada這. Jako w og鏊e mam wra瞠nie, 瞠 kilka lat temu d逝瞠j mi si to trzyma這 :/
Mo瞠 dlatego 瞠 ostatnio eskperymentowa豉m i co 2-3 miechy robi豉m innym 鈔odkiem. Raz Globalm raz Keratin Complex i raz Encanto. Chyba jednak ci庵le jednym 鈔odkiem efekty s lepsze.
Nie wiem co si sta這 z moimi w這sami... Ale w豉郾ie pocz徠kowo przez pierwsze 2-3 lata w這sy nie skr璚a造 mi si na wilgoci. Ostatnio na wilgoci zacz掖 mi si robi typowy "ala Szopen". I co dziwne tylko na w這sach przy twarzy. Z ty逝 pozostaj proste. Nie wiem co na to zaradzi...

Widz, 瞠 macie tu list polecanych szampon闚 Bardzo si ciesz. Nie by這 jej tu jak zagl康a豉m na moim pierwszym zagubionym koncie - chyba wtedy to by豉 jeszcze cz窷 pierwsza...
Przyznam, 瞠 mam serdecznie do嗆 tradycyjnego szamponu do Encanto i do Globala - kt鏎e si wcale ale to wcale nie pieni, brzydko pachn albo nie pachn wcale i s nieprzyjemne w dotyku. Zdecydowanie wypr鏏uj te polecane |A mi trudno uwierzy 瞠 je郵i przypasuj nie b璠 musia豉 ju p豉ci po 100z za szampon :P

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-10-10 o 00:08
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-10, 00:10   #2129
Miluchova
Zadomowienie

Jak b璠ziesz miala chwile, to mozesz sobie przejrze jakies ostatnie 15-20 stron w徠ku, bo przewija si tam kilka szamponow, ktorych nie ma na 1 stronie

Btw gdzie znalaz豉 info o st瞛eniach? Swoj drog jesli global keratin ma 8% to nie powinno go byc na rynku polskim wg tego, co czytalam

Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-10, 00:15   #2130
Cherie93
Raczkowanie

Cytat:
Jak b璠ziesz miala chwile, to mozesz sobie przejrze jakies ostatnie 15-20 stron w徠ku, bo przewija si tam kilka szamponow, ktorych nie ma na 1 stronie

Btw gdzie znalaz豉 info o st瞛eniach? Swoj drog jesli global keratin ma 8% to nie powinno go byc na rynku polskim wg tego, co czytalam

http://www.orosha.org/pdf/Final_Hair...ing_Report.pdf

Takie oto odniesienie znalaz豉m na wszystkich stronach gdzie szuka豉m czego o zawarto軼i w豉郾ie. Ale na ile ten plik wiarygodny to nie wiem... Jak wszystko w Internecie.
Nie ma co ... jutro kolokwium, zaj璚ia i konferencja a ja o 1 w nocy patrz czy na pewno nie narazi豉m si na przedwczesn 鄉ier. Teraz to zastanawiam si czy mi ju ca趾iem odbi這 .
20 ostatnich stron na pewno przeczytam, ale to ju jutro, dzi chyba nie dam rady. Czas dla mnie spa .
W sumie mo瞠 i dobrze, 瞠 si tak naczyta豉m dzi - przynajmniej trafi豉m tutaj i odkry豉m inne szampony. A mo瞠 sobie poradz troch z tym wywijaniem kt鏎e si pojawi這 od篡wkami i maskami - kt鏎ych wcze郾iej nie u篡wa豉m bo te proponowane przez firmy keratynowe kosztuj po 100z jedna :P.
Cz這wiek to jednak pope軟ia te same b喚dy... Za ka盥ym razem jak pope軟i jaki kosmetyczny horror i musze go naprawi ratuje mnie wiza. Mo瞠 powinnam zacz望 wchodzi tutaj PRZED, a nie ju po :P.

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-10-10 o 00:17
Cherie93 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.