Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-13, 15:06   #2161
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez adiva Poka wiadomo嗆
Witam Was Serdecznie
Po przeczytaniu prawie wszystkiego ( tak omin窸am niekt鏎e k堯tnie i pytania powielane milionowy raz) odwa篡豉m si napisa

Od razu zaznaczam 瞠 trz瘰 zadkiem ze strachu co to bedzie z w這sami. Zdecydowa豉m sie na encanto i teraz to juz tylko kwestia zam闚ienia.
Przez wiele lat nosi豉m ca趾iem kr鏒kie na ch這pczyka w這sy bo moje s naturalnie mocno kr璚one. Tak od nasady. A mo瞠 inaczej......by造. Po urodzeniu syna z moich lok闚 zosta這 to co widac na fotkach ( gdyby kto nie wierzy, 瞠 po ci捫y dzi疀 si r騜ne rzeczy z organizmem kobiety). Szampon od篡wka suszarka plus r瘯a i oto efekt. A po prostownicy sa idealnie proste. Tylko 瞠 musze je prostowa godzine co 2-3 dzie. I zrobi這 si to uci捫liwe. Zreszt co ja Wam b璠 m闚i
Boj si, 瞠 nie b璠zie efektu. W這sy mam raczej zdrowe, uparte i cholernie g瘰te

Ale jak sobie pomy郵, 瞠 mog豉bym spa rano ponad godzin d逝瞠j......
No to si wymarudzi豉m
My郵, 瞠 b璠ziesz zadowolona i sama suszarka wystarczy ja bym pr鏏owa豉 na Twoim miejscu
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-13, 15:12   #2162
adiva
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
GG do adiva

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
o matko!!! musz zaj嗆 w ci捫e to mo瞠 mi si w這sy wyprostuj
Noooooo ten tegoooo.....ten spos鏏 mo瞠 mie niekoniecznie takie efekty jakich oczekujesz
Stary 2013-10-13, 15:19   #2163
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Noooooo ten tegoooo.....ten spos鏏 mo瞠 mie niekoniecznie takie efekty jakich oczekujesz
oj tam tylko nie wiem jak t zareaguje, 瞠 chc zaj嗆 w ci捫, bo mam nadziej, 瞠 z kr璚onych zrobi mi si druty
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-13, 15:25   #2164
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Robi encanto 豉dna pogoda, mo積a bez problemu zrobi przeci庵 w domu - nikomu nie b璠zie zimno
Te dzi robi, bo ju ko鎍闚ki musz przeprostowywa.
Cytat:
Od razu zaznaczam 瞠 trz瘰 zadkiem ze strachu co to bedzie z w這sami. Zdecydowa豉m sie na encanto i teraz to juz tylko kwestia zam闚ienia.
Przez wiele lat nosi豉m ca趾iem kr鏒kie na ch這pczyka w這sy bo moje s naturalnie mocno kr璚one. Tak od nasady. A mo瞠 inaczej......by造. Po urodzeniu syna z moich lok闚 zosta這 to co widac na fotkach ( gdyby kto nie wierzy, 瞠 po ci捫y dzi疀 si r騜ne rzeczy z organizmem kobiety). Szampon od篡wka suszarka plus r瘯a i oto efekt. A po prostownicy sa idealnie proste. Tylko 瞠 musze je prostowa godzine co 2-3 dzie. I zrobi這 si to uci捫liwe. Zreszt co ja Wam b璠 m闚i
Boj si, 瞠 nie b璠zie efektu. W這sy mam raczej zdrowe, uparte i cholernie g瘰te
Skoro po ci捫y tak Ci si wyprostowa造 to my郵, 瞠 po encanto spokojnie uzyskasz zadowalaj帷y efekt
Stary 2013-10-13, 15:36   #2165
adiva
Przyczajenie

GG do adiva

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
oj tam tylko nie wiem jak t zareaguje, 瞠 chc zaj嗆 w ci捫, bo mam nadziej, 瞠 z kr璚onych zrobi mi si druty
Jakby ju mu wsp馧czu zacze豉m ......

Dzi瘯i wielkie dziewczyny za s這wa otuchy Niezawodne jak zawsze....No to zamawiam
Stary 2013-10-13, 16:28   #2166
Miluchova
Zadomowienie

a my郵icie, 瞠 w drug stron te to dzia豉? Jakby mi si mia造 zacz望 chocia falowa.. btw mo瞠 po drugiej ci捫y ju mia豉by druty pomy郵 o tym
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-13, 19:06   #2167
Ann221
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 653

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Od kogo zamawia豉? Mi ostatnio te "nie wysz這", zastanawiam si, czy z produktami wszystko w porz康ku... Po poprzednich dw鏂h razach by這 idealnie.
Zamawia豉m od vitastore-polska
Ann221 jest offline  
Stary 2013-10-13, 20:37   #2168
adiva
Przyczajenie

GG do adiva

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
a my郵icie, 瞠 w drug stron te to dzia豉? Jakby mi si mia造 zacz望 chocia falowa.. btw mo瞠 po drugiej ci捫y ju mia豉by druty pomy郵 o tym
Ja nie wiem ty mnie straszysz t drug ci捫 czy to do kole瘸nki by這 ?
Stary 2013-10-13, 20:40   #2169
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez Ann221 Poka wiadomo嗆
Zamawia豉m od vitastore-polska
Ja nie mog znale潭 nicku sprzedawcy, ale na pewno inaczej si nazywa. Kurcz, mo瞠 Coco si jako 'popsu這'?
Jutro moja kole瘸nka umyje w這sy, ale jej s idealne i bez keratyny, wi璚 du穎 si nie dowiem
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-10-13, 20:43   #2170
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Ja nie wiem ty mnie straszysz t drug ci捫 czy to do kole瘸nki by這 ?
do Ciebie 瘸rtowa豉m tylko, nie strasz
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-14, 09:50   #2171
Ann221
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Ja nie mog znale潭 nicku sprzedawcy, ale na pewno inaczej si nazywa. Kurcz, mo瞠 Coco si jako 'popsu這'?
Jutro moja kole瘸nka umyje w這sy, ale jej s idealne i bez keratyny, wi璚 du穎 si nie dowiem
No to zdasz nam raport chocia u mnie by這 w porz康ku do czterech my, tak瞠 trzeba troch poczeka pewnie.
Ann221 jest offline  
Stary 2013-10-14, 10:29   #2172
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
No to zdasz nam raport chocia u mnie by這 w porz康ku do czterech my, tak瞠 trzeba troch poczeka pewnie.
U mnie wcze郾iej by這 dobrze nawet po kilkunastu myciach, za to ostatnim razem ju po pierwszym myciu co by這 nie tak...
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-10-14, 11:08   #2173
Ann221
Rozeznanie

Szkoda 瞠 to taka loteria "albo si uda albo si nie uda" no w moim przypadku 75 z這tych posz這 i efekty marne.
Ann221 jest offline  
Stary 2013-10-14, 11:10   #2174
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

sprzedawcy zaczynaj co chyba miesza
Stary 2013-10-14, 11:12   #2175
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

a ja nie u篡wam szampon闚 z sol....na moje w這sy maj z造 wp造w jednak sls to juz swoja drog bo pokocha豉m Waxy a one nic takiego nie maja
Stary 2013-10-14, 13:29   #2176
iced coffe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Hej wtr帷am si do dyskusji , jako 瞠 sama kilka dni temu spr鏏owa豉m.
Mo瞠 na pocz徠ek opisz moje w這sy:
- mam w這sy d逝go軼i do 這patek
- mega zniszczone, przede wszystkim od prostownicy (aczkolwiek od jakich 3-ech m-cy przed zabiegiem w zasadzie ju nie prostowa豉m, nie robi豉m nic, chyba 瞠 troch kucyka podprostowywa豉m)
- matowe
- pusz帷e si
- podatne na wilgo ( kr璚帷e si od deszczu)
- ci篹kie do jakiegokolwiek u這瞠nia (oczywi軼ie po po鈍i璚eniu czasu da si co zrobi, ale tylko jak z豉pa mnie deszcz, czy wilgo w powietrzu efekt u這瞠nia -popsuty (pomimo kaptura na g這wie) )
No chyba wystarczy

Zdecydowa豉m si zam闚i keratyn firmy Coco. Jej instrukcja jest troch zadziwiaj帷a w por闚naniu do innych marek, no ale nic, pewnie tak ma by...dosta豉m tylko szampon i keratyn (瘸dnej od篡wki).
Po umyciu w這s闚 i wysuszeniu ich r璚znikiem przesz豉m do nak豉dania keratyny, po na這瞠niu wysuszy豉m idealnie w這sy i przesz豉m do prostowania. Po wyprostowaniu (idealnym, bo bardzo si do tego przy這篡豉m), w這sy by造 proste, ale w dalszym ci庵u mia豉m "szopk", spa豉m w rozpuszczonych w這sach, rano w這sy by造 troch pogi皻e, wi璚 podprostowa豉m i w sumie by這 ok ju si troch przyg豉dzi造. Zgodnie z instrukcj dopiero po 72 godz. umy豉m w這sy, u篡陰m do tego szamponu, kt鏎ego mi jeszcze zosta這.
Po wysuszeniu w這s闚, hmm...proste by造 TYLKO w niekt鏎ych miejscach, cho przyznam 瞠 zmiana (lekka) jest widoczna (l瞠jsze w這sy, mniej si pusz, g豉dsze, ale NIE proste), przynajmniej mniej prostowania ni przed zabiegiem, no i nie ma szopy po prostowaniu, ale za to po wysuszeniu w這s闚 po umyciu, by豉, ale mniejusza ni przed zabiegiem.

Mieszkam w UK , na pewno dosta豉m produkt od innego dostawcy ni Wy. Wiem ju teraz 瞠 mia豉m tej keratyny za ma這 (50 ml) a powinnam zam闚i wi璚ej, bo nie do嗆 瞠 w這sy d逝gie to jeszcze grube (o czym chyba nie wspomnia陰m w opisie w這s闚).

Moje wnioski :
Fakt, faktem gdybym mo瞠 mia豉 wi璚ej keratyny efekt by豚y lepszy a mo瞠 nawet fascynuj帷y (ze zdj耩), mo瞠 w niekt鏎ych miejscach by這 na這穎ne za ma這...
Moje w這sy po zabiegu na deszczu zachowuj si ju inaczej, nie pusz si tak i nie skr璚aj, ew. pofaluj troszk, poodwracaj si ko鎍闚ki.
Pomimo wszystko nadal musz prostowa, nie wszystkie, ale jednak wi瘯szo嗆.

Natury chyba nie da si oszuka

Mam zamiar zabieg powt鏎zy, ale zastanwiam si czy u篡 zn闚 Coco, tylko zam闚i 2x po 50ml (najwy瞠j zostanie, ale przynajmniej nie zabraknie) czy zam闚i keratyn Encanto ?
Stary 2013-10-14, 13:53   #2177
Ann221
Rozeznanie

Nie wiem czy dobrze zrozumia豉m, umy豉 w這sy szamponem, kt鏎y Ci zosta z Coco ? Bo je郵i tak, to m鏬 by ogromny b陰d, szampon ten ma za zadanie porz康nie oczy軼i nasze w這sy z pozosta這軼i po silikonach itp. w celu przygotowania naszych w這s闚 do zabiegu, a je郵i Ty go u篡豉 po zabiegu to m鏬 Ci wyp逝ka keratyn Je郵i si myl to mnie poprawcie
Ann221 jest offline  
Stary 2013-10-14, 14:30   #2178
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

w przypadku Coco szmponem mozna my tylko przed zabiegiem...w przypadku Encanto szamponu mozna u篡wac na co dzie...
ja Coco robi豉m raz...drugi i kolejne to by這 encanto..do Coco juz raczej nie wroce
Stary 2013-10-14, 14:33   #2179
_agg_
Zakorzenienie

Nie, ten szampon nie zmyje keratyny to tak jakby przeciw逝pie穎wy zmy, bo te jest na podobnej zasadzie

a co do etgo, 瞠 natury nie da si oszuka, to jestem dowodem na to, 瞠 si da no i ja bym zrobi豉 encanto, a nie coco, bo coco jest s豉bsze

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka wiadomo嗆
w przypadku Coco szmponem mozna my tylko przed zabiegiem...w przypadku Encanto szamponu mozna u篡wac na co dzie...
ja Coco robi豉m raz...drugi i kolejne to by這 encanto..do Coco juz raczej nie wroce
no ok, ale czy ten szampon zmyje keratyn? pytam bo nie wiem tzn. uwa瘸m, 瞠 nie powinien mimo wszystko..
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-14, 14:56   #2180
Ann221
Rozeznanie

Ca貫j keratyny nie zmyje, ale jest g喚boko oczyszczaj帷y czy jako tak, wi璚 mo瞠 mie du篡 wp造w na to.
Ann221 jest offline  
Stary 2013-10-14, 14:59   #2181
_agg_
Zakorzenienie

No tak, ale szampon przeciw逝pie穎wy r闚nie jest zazwyczaj g喚boko oczyszczaj帷y i zmywa "wszystko" z w這s闚, to samo ten szampon od encanto
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-14, 16:12   #2182
iced coffe
Raczkowanie

A czy istnieje takie prawdopodobie雟two 瞠 mia豉bym w swojej instrukcji napisane co innego ni Wy ? ;p (do tych dziewczyn, kt鏎e u篡wa造 Coco)
Umy豉m tym, poniewa tak pisa這 w instrukcji...ale nie s康ze aby wyp逝ka, bo moje w這sy jak na razie nie powr鏂i造 do stanu z przed zabiegu

My郵 te o tym aby np. przed kolejnym zabiegiem 軼i望 wi瘯szo嗆 w這s闚, oczywi軼ie nie na kr鏂iutko, ale tak np. do ramion. Mo瞠 wtedy b璠zie szansa na wi瘯sze powodzenie zabiegu

ps.
Co to znaczy 瞠 w這sy po wyp逝kaniu z keratyny wracaj do poprzedniego wygl康u ?
Zgodz si z tym 瞠 jak kto ma loki no to one si zn闚 pojawi, ale jak kto mia niezdrowe w這sy to dalej b璠 nie zdrowe ? Przecie keratyna ma odbudowa w這sy, poprawi ich stan, od篡wi, wyleczy...?
Stary 2013-10-14, 16:48   #2183
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Keratyna nie leczy, ona tylko wizualnie poprawia wygl康 w這s闚, dlatego te kiedy si wyp逝kuje, w這sy dalej mog by zniszczone...
A tak szczerze to z tymi lokami nie wiem jak do ko鎍a jest. Przy pierwszym zabiegu musia豉m suszy suszark 瞠by mie proste, teraz schn mi samoistnie i si tylko lekko wywijaj. A nawet jak ostatnio zakr璚i豉m lok闚k, to po 3 godzinach wszystko si rozprostowa這, gdzie poprzednio mi si w這sy trzyma造 Jestem ciekawa jak d逝go mog這by potrwa powracanie lok闚, zapewne zale篡 to od si造 skr皻u i indywidualnych predyspozycji, ale jak my郵icie, ile to jest optymalnie? Z rok?

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-10-14 o 16:50
Vinnga jest offline  
Stary 2013-10-14, 17:06   #2184
_agg_
Zakorzenienie

Ja tak mia豉m 瞠 po jakim czasie mia豉m znowu swoje kr璚one ale ile to trwa這 to nie wiem. Nie pami皻am

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-14, 21:02   #2185
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Ca貫j keratyny nie zmyje, ale jest g喚boko oczyszczaj帷y czy jako tak, wi璚 mo瞠 mie du篡 wp造w na to.
Nie wyp逝cze, bo nie ma takiej mo磧iwo軼i. G喚boko oczyszczaj帷y = nawalone w nim detergent闚, a detergenty nie maj mocy wyci庵ania keratyny po jednym u篡ciu. Jakby tak by這, to nikt nie robi by np. dekoloryzacji, tylko kupi豚y sobie szampon z Coco i przemy w這sy.

Cytat:
Napisane przez iced coffe Poka wiadomo嗆
ps.
Co to znaczy 瞠 w這sy po wyp逝kaniu z keratyny wracaj do poprzedniego wygl康u ?
Zgodz si z tym 瞠 jak kto ma loki no to one si zn闚 pojawi, ale jak kto mia niezdrowe w這sy to dalej b璠 nie zdrowe ? Przecie keratyna ma odbudowa w這sy, poprawi ich stan, od篡wi, wyleczy...?
Nie ma czego takiego jak trwa貫 odbudowanie w這s闚. Regeneracja to d逝gotrwa豉 poprawa struktury w這s闚, nie trwa豉, ale d逝gotrwa豉, dlatego trzeba j ponawia co jaki czas. Keratyna nie "przylepi" nam si na sta貫, b璠zie si wyp逝kiwa - tak jak sztuczny barwnik z w這s闚 farbowanych - z ka盥ym myciem jest go mniej.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:06   #2186
LilyAllen
Zadomowienie

Mam nadziej, ze nast瘼nym razem Coco mi si uda. Fajnie jest z KPW, ale chcia豉bym zrobi je jeszcze mo瞠 z dwa razy, a p騧niej ju mie idealne w這sy i bez niego (wiem wiem, fajne marzenia ).

Cho tak naprawd idealne ju nie b璠, mam 23 lata i ju zaczynam znajdowa pierwsze siwe w這sy Chyba si zap豉cz, jak b璠 musia豉 zacz望 farbowa...
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:16   #2187
gagatek461
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

Jaki czas temu prostowa豉m encanto. Chcia豚ym zabieg powt鏎zy. Mam w這sy 軼i皻e na boba i oczekuj wyprostowania, g堯wnie ujarzmienia wywijaj帷ych si ko鎍闚. Encanto wytrzyma這 mi prawie rok, bez modelowania i suszenia. Po prostu by造 proste jak druty same z siebie. Jednak jako, 瞠 mam strasznie cienkie w這sy, irytuj帷y by oklap (wyj徠kowo widoczny), w這sy wygl康a造 ci庵le jak t逝ste. Czy coccchoco pozwoli osi庵n望 taki sam efekt, bez takiego przylizu?
gagatek461 jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:17   #2188
iced coffe
Raczkowanie

No ok, rozumiem ale chodzi mi o to czy og鏊nie jest jaka r騜nica w wygl康zie w這s闚 po ca趾owitym wyp逝kaniu si tej keratyny ? Czy faktycznie wracaj do swojego wcze郾iejszego wygl康u i nie ma r騜nicy ?

Co do tych specyfik闚 keratynowych - my郵 瞠 dop鏦i nie sta這 si to tak popularne 鈔odki by造 jak najbardziej ok, teraz po takim szale na to mog by ju rozcie鎍zane. Mog si myli, ale tak podejrzewam.

Pomimo nie powodzenia w takim stopniu jakim bym chcia豉 po zabiegu i tak jestem po cz窷ci zadowolona, mia豉m w這sy w tak okropnym stanie a keratyna zmieni豉 to b造skawicznie i ciesze si bardzo 瞠 mo積a taki zabieg sobie zrobi.
U篡wa豉m tony kosmetyk闚 do w這s闚, ale to jest cudowne
Stary 2013-10-14, 22:32   #2189
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Poka wiadomo嗆
Jaki czas temu prostowa豉m encanto. Chcia豚ym zabieg powt鏎zy. Mam w這sy 軼i皻e na boba i oczekuj wyprostowania, g堯wnie ujarzmienia wywijaj帷ych si ko鎍闚. Encanto wytrzyma這 mi prawie rok, bez modelowania i suszenia. Po prostu by造 proste jak druty same z siebie. Jednak jako, 瞠 mam strasznie cienkie w這sy, irytuj帷y by oklap (wyj徠kowo widoczny), w這sy wygl康a造 ci庵le jak t逝ste. Czy coccchoco pozwoli osi庵n望 taki sam efekt, bez takiego przylizu?
Ja niestety mia豉m "przyliz" na pocz徠ku; inaczej chyba si nie da, je郵i nak豉da si preparat od samej g鏎y Ale mo瞠 niech wypowiedz si dziewczyny kt鏎e robi造 i Coco i Encanto - mo瞠 jednak jaka r騜nica jest.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-10-14, 22:51   #2190
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iced coffe Poka wiadomo嗆
No ok, rozumiem ale chodzi mi o to czy og鏊nie jest jaka r騜nica w wygl康zie w這s闚 po ca趾owitym wyp逝kaniu si tej keratyny ? Czy faktycznie wracaj do swojego wcze郾iejszego wygl康u i nie ma r騜nicy ?

Co do tych specyfik闚 keratynowych - my郵 瞠 dop鏦i nie sta這 si to tak popularne 鈔odki by造 jak najbardziej ok, teraz po takim szale na to mog by ju rozcie鎍zane. Mog si myli, ale tak podejrzewam.

Pomimo nie powodzenia w takim stopniu jakim bym chcia豉 po zabiegu i tak jestem po cz窷ci zadowolona, mia豉m w這sy w tak okropnym stanie a keratyna zmieni豉 to b造skawicznie i ciesze si bardzo 瞠 mo積a taki zabieg sobie zrobi.
U篡wa豉m tony kosmetyk闚 do w這s闚, ale to jest cudowne
Ja mia豉m tak, 瞠 jak p騧niej wysuszy豉m suszark to te kt鏎e by造 robione encanto minimalnie mniej si skrecaly, ale zwyk造 鄉iertelnik by tego nie zauwa篡

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
_agg_ jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.