Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-10-20, 21:50   #2251
likeamelody
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Nie zauwa篡豉m, 瞠by by造 g豉dsze. Teraz po wysuszeniu mo瞠 s troche mi瘯sze, ale przez to, 瞠 w這sy, kt鏎e mi odrastaj (kr鏒sze od pozosta造ch) kr璚 si strasznie, to ca豉 g豉dko嗆 zanika. Umy豉m w豉郾ie samym szamponem, to by akurat jaki zio這wy, bo taki znalaz豉m w domu szukaj帷 czego z jak najsensowniejszym sk豉dem. Normalnie u篡wam Elseve do w這s闚 d逝gich i pozbawionych blasku.

Edytowane przez likeamelody
Czas edycji: 2013-10-20 o 21:53
likeamelody jest offline  
Stary 2013-10-20, 21:52   #2252
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez likeamelody Poka wiadomo嗆
Nie zauwa篡豉m, 瞠by by造 g豉dsze. Teraz po wysuszeniu mo瞠 s troche mi瘯sze, ale przez to, 瞠 w這sy, kt鏎e mi odrastaj (kr鏒sze od pozosta造ch) kr璚 si strasznie i przez to ca豉 g豉dko嗆 zanika. Umy豉m w豉郾ie samym szamponem, to by akurat jaki zio這wy, bo taki znalaz豉m w domu szukaj帷 czego z jak najsensowniejszym sk豉dem. Normalnie u篡wam Elseve do w這s闚 d逝gich i pozbawionych blasku.
Ja bym si jeszcze wstrzyma豉 z twierdzeniem, 瞠 nie wyszlo. By mo瞠 Twoje w這sy s troche przeci捫one i za kilka my im przejdzie jeste w stanie rozczesa w這sy bez od篡wki czy nie bardzo?

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-20, 21:57   #2253
likeamelody
Przyczajenie

Oby mia豉 racje, tylko czy im 'przejdzie' tzn. 瞠 b璠 si zachowywa造 jak po encanto?
Og鏊nie mia豉m zawsze problem z rozczesywaniem, ale Tangle Teezer rozwi您a m鎩 problem, wi璚 jestem teraz w stanie
likeamelody jest offline  
Stary 2013-10-20, 22:05   #2254
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Czyli na mokre w這sy ta od篡wka i znowu prostowanie wysok temperatur, tak jak przy zabiegu?
My郵isz, 瞠 to nie zaszkodzi moim w這som? Nie chcia豉bym ich spali :/
je郵i wystarczy ci jej na pokrycie wszystkich w這s闚 to nie ja tak robi豉m i by這 ok.
ale na twoim miejscu bym jednak kilka dni przeczeka豉 i zobaczy豉 co b璠zie , mo瞠 nie b璠zie tak 幢e jak nie to powt鏎zysz sam od篡wk
Stary 2013-10-20, 22:13   #2255
likeamelody
Przyczajenie

Super, dzi瘯i
Zrobi tak jak m闚icie, poczekam, umyj je jeszcze kilka razy.
Dzi瘯uj Wam, Dziewczyny!
likeamelody jest offline  
Stary 2013-10-21, 11:21   #2256
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Oby mia豉 racje, tylko czy im 'przejdzie' tzn. 瞠 b璠 si zachowywa造 jak po encanto?
Og鏊nie mia豉m zawsze problem z rozczesywaniem, ale Tangle Teezer rozwi您a m鎩 problem, wi璚 jestem teraz w stanie
tak, o to mi chodzi spr鏏uj my bez od篡wki przez jakie 3-4 mycia (w這sy bez od篡wki powinny odbija 鈍iat這 po wyschni璚iu, og鏊nie powinna mie wra瞠nie, 瞠 bez od篡wki s w podobnym (lub nieco lepszym) stanie, jak przed zabiegiem po od篡wce).

Mo瞠 by te opcja taka, 瞠 Twoja obecna od篡wka jest zbyt ci篹ka i dlatego w這sy wygl康aj gorzej (ja tak mam przy mojej Nivea ), i dopiero po jakim czasie po u篡ciu tej od篡wki b璠zie ok. (Jak masz od篡wk?)

Mo瞠sz poszuka i spr鏏owa czego z polecanej listy, na razie odrzuci豉bym garnier avocado&carite i spr鏏owa豉bym czego np. z Isany (Rossmann) - np. z polecanych: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39096 Jest bez protein, wi璚 powinna da porz康any efekt na w這sach po encanto. Kosztuje 9z za 500ml, pojemno嗆 kosmos, ale je郵i si nie sprawdzi, to zu篡jesz zamiast pianki do golenia n鏬

Je郵i wszystko wy瞠j zawiedzie, powt鏎z prostowanie od篡wk
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-21, 11:23   #2257
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
tak, o to mi chodzi spr鏏uj my bez od篡wki przez jakie 3-4 mycia (w這sy bez od篡wki powinny odbija 鈍iat這 po wyschni璚iu, og鏊nie powinna mie wra瞠nie, 瞠 bez od篡wki s w podobnym (lub nieco lepszym) stanie, jak przed zabiegiem po od篡wce).

Mo瞠 by te opcja taka, 瞠 Twoja obecna od篡wka jest zbyt ci篹ka i dlatego w這sy wygl康aj gorzej (ja tak mam przy mojej Nivea ), i dopiero po jakim czasie po u篡ciu tej od篡wki b璠zie ok. (Jak masz od篡wk?)

Mo瞠sz poszuka i spr鏏owa czego z polecanej listy, na razie odrzuci豉bym garnier avocado&carite i spr鏏owa豉bym czego np. z Isany (Rossmann) - np. z polecanych: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39096 Jest bez protein, wi璚 powinna da porz康any efekt na w這sach po encanto. Kosztuje 9z za 500ml, pojemno嗆 kosmos, ale je郵i si nie sprawdzi, to zu篡jesz zamiast pianki do golenia n鏬

zgadzam si ze wszystkim ja te musia豉m zmieni wi瘯szo嗆 od篡wek do w這s闚
Stary 2013-10-21, 11:44   #2258
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

A u篡wacie czego lekkiego spoza listy opr鏂z tej od篡wki Isany? Ja kocham garniera, ale najlepiej si sprawdza jak keratyna si wyp逝kuje w豉郾ie, a nie mog znale潭 l瞠jszego, r闚nemu mu substytutu.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-10-21, 11:50   #2259
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
A u篡wacie czego lekkiego spoza listy opr鏂z tej od篡wki Isany? Ja kocham garniera, ale najlepiej si sprawdza jak keratyna si wyp逝kuje w豉郾ie, a nie mog znale潭 l瞠jszego, r闚nemu mu substytutu.
Ja u篡wam z family classic balsamu z pszenic: http://www.bioarp.pl/pl/p/Family-Cla...w-pszenicy/458

sprawdza si podczas pierwszych 2-3 tygodni po encanto, nie robi z w這sami kompletnie nic, jedynie u豉twia rozczesywanie i pomaga utrzyma wilgo we w這sach podejrzewam, 瞠 inne od篡wki z tej serii te b璠 takie s豉biutkie. T butl mam ju od p馧 roku i ko鎍a nie wida. Czasami do porcji takiej od篡wki dodaje dwie krople olejku z rokitnika i taka kombinacja mi si sprawdza w 3-6 tygodniu po encanto, p騧niej przerzucam si ju na mocniejsze rzeczy

edit.
tamta jest proteinowa, wi璚 nie na ka盥ych w這sach po encanto b璠zie dzia豉 (mo瞠 powodowa sztywno嗆). Jak kto ma ochot spr鏏owa to ta: http://www.bioarp.pl/pl/p/Family-Cla...-bisabolol/459 proteinowa nie jest

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2013-10-21 o 11:51
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-21, 11:51   #2260
sylwka37
koci 鈍iat

mi najlepiej s逝膨 Kallosy - obecnie u篡wam keratin. Chwal sobie i to bardzo 這pianowy i dro盥穎wy od Agafii
Stary 2013-10-21, 15:30   #2261
Cherie93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Troszk si dziewczyny po瘸l...
Encanto moje wysz這 jak wysz這, nie tragicznie, al i tak jestem zrozpaczona.
Nie wa積e, keratyna-nie keratyna, mam taki mocny skr皻 瞠 po keratynie nigdy nie s idealnie g豉dkie i nie pusz帷e.
Co z tego, 瞠 na這輳 sobie keratyn na w這sy, i codziennie rano sp璠z jeszcze 20 min prostuj帷 je jak i tak skoro musz wyj嗆 oko這 7-9 codziennie i i嗆 pieszo ok 20 min robi mi si spowrotem wielki pudel. Jak nie od wilgoci w powietrzu, to bo si spoc.
Chce mi si p豉ka po prostu. Chcia豉bym cho raz m鏂 prze篡 ca造 dzie w rozpuszczonych w這sach, nie denerwuj帷 si co chwil czy nie wygl康am 鄉iesznie. Ju obsesyjnie zerkam w lusterka jak id czy si nie pusz i nie kr璚 - i niestety za ka盥ym razem to robi .
Jak si spusz i skr璚 wygl康am 鄉iesznie, a spi璚ie w這s闚 w kitk/kok/warkocz wygl康a u mnie nie豉dnie - mam taki kszta速 twarzy, 瞠 jak rozpuszcz w這sy sama si sobie podobam - jak zwi捫 wygl康am du穎 du穎 gorzej.
Chcia豉bym si m鏂 w ko鎍u poczu atrakcyjnie, i pr鏏uj ka盥ego dnia, stosuj帷 dodatkowo r騜ne 鈔odki przeciw puszeniu i piank i lakier i za ka盥ym razem zawodz si do tego stopnia, 瞠 mam ochot p豉ka.
Mam wra瞠nie 瞠 ju nic mi nie pomo瞠 i zawsze b璠 si czu豉 brzydka :/. Wszystko przez te koszmarne w這sy. Najpierw 鄉iali si ze mnie jak by豉m dzieckiem, 瞠 wygl康am jak bia豉 murzynka, a teraz jako doros豉 nie jestem w stanie nic z tym cholerstwem zrobi.
O ile 豉twiej by這by jakby kto wynalaz tabletk na proste w這sy :/. Oddam za ni nerk :/. Nie znosz czu si ci庵le zdo這wana w豉snym wygl康em i od kilku lat z w這sami walcz i nic... Jak z tr康zikiem uda這 mi si poradzi, jak z figur 獞iczenia robi cuda, jak zamiast okular闚 mo積a nosi soczewki, tak do ko鎍a 篡cia b璠 si czu陰 brzydul przez mojego pudla
|Po prostu wychodze z domu modl帷 si w duchu, 瞠by tym razem by這 normalnie i czuj jak mi si skr璚a i puszy ka盥y starannie u這穎ny kosmyk.
Naprawd.. ju nie mam nadziei. Jak pieni康ze, dba這嗆 i wstawanie codziennie godzin wcze郾iej 瞠by popracowa nad w這sami nic nie daj, to naprawd nie wiem co mam robic .
Jak ja zazdroszcz dziewczynom kt鏎e zrobi sobie encanto i chocia miesi帷 maj spok鎩. I wszystkim tym, kt鏎e nie musz robi praktycznie nic, 瞠by ich w這sy jako wygl康a造.
Przepraszam, 瞠 tak marudz, ale czuj si tak koszmarnie zdo這wana, 瞠 b璠 siedzie i p豉ka.

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-10-21 o 15:33
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-21, 16:34   #2262
Finlandia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Dziewczyny jestem po pierwszym myciu po zabiegu encante. W這sy s super!!!
W這sy my豉m wczoraj wieczorem szamponem kokosowym Organix http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50146 i od篡wk z tej samej serii. Szampon nie ma SLS ale ma za to disodium co tam co tam. Po這篡豉m si spa z jeszcze wilgotnymi w這sami, rano wsta豉m i o dziwo moje w這sy by造 nienapuszone i niepowykr璚ane. Troch ko鎍闚ki by造 wykr璚one ale to normalne bo przecie po這篡豉m si spa w mokrych w這sach i do tego moje ko鎍闚ki s troch zniszczone. Przelecia豉m par razy prostownic i efekt taki jak po zabiegu encante - w這sy proste, lej帷e i b造szcz帷e!!!! Nie musz rano sp璠za 15 minut na prostowanie w這s闚 i nie musz pryska ich wstr皻nym lakierem. W這sy si nie pusz i wygl康aj zdrowo
Oby efekt utrzyma si tak d逝go jak u niekt鏎ych dziewczyn
Finlandia jest offline  
Stary 2013-10-21, 17:27   #2263
likeamelody
Przyczajenie

Cytat:

No tylko ja w豉郾ie ostatnio myj bez od篡wki, bo mia豉m t z elseve do kompletu, ale mi si sko鎍zy豉, a i tak by豉 beznadziejna. Wi璚 ostatni od篡wk jak mia豉m na w這sach to ta do encanto.
Jutro umyj w這sy jakim szamponem z listy i zobaczymy jak to wszystko b璠zie wygl康a這. A potem spr鏏uj t reszt od篡wki z encanto.
Dzi瘯i za pomoc!
likeamelody jest offline  
Stary 2013-10-21, 18:29   #2264
monisssiaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

Cytat:
Napisane przez Cherie93 Poka wiadomo嗆
Nie wa積e, keratyna-nie keratyna, mam taki mocny skr皻 瞠 po keratynie nigdy nie s idealnie g豉dkie i nie pusz帷e.
Co z tego, 瞠 na這輳 sobie keratyn na w這sy, i codziennie rano sp璠z jeszcze 20 min prostuj帷 je jak i tak skoro musz wyj嗆 oko這 7-9 codziennie i i嗆 pieszo ok 20 min robi mi si spowrotem wielki pudel. Jak nie od wilgoci w powietrzu, to bo si spoc.
Chce mi si p豉ka po prostu. Chcia豉bym cho raz m鏂 prze篡 ca造 dzie w rozpuszczonych w這sach, nie denerwuj帷 si co chwil czy nie wygl康am 鄉iesznie. Ju obsesyjnie zerkam w lusterka jak id czy si nie pusz i nie kr璚 - i niestety za ka盥ym razem to robi .
Jak si spusz i skr璚 wygl康am 鄉iesznie, a spi璚ie w這s闚 w kitk/kok/warkocz wygl康a u mnie nie豉dnie - mam taki kszta速 twarzy, 瞠 jak rozpuszcz w這sy sama si sobie podobam - jak zwi捫 wygl康am du穎 du穎 gorzej.
Chcia豉bym si m鏂 w ko鎍u poczu atrakcyjnie, i pr鏏uj ka盥ego dnia, stosuj帷 dodatkowo r騜ne 鈔odki przeciw puszeniu i piank i lakier i za ka盥ym razem zawodz si do tego stopnia, 瞠 mam ochot p豉ka.
Mam wra瞠nie 瞠 ju nic mi nie pomo瞠 i zawsze b璠 si czu豉 brzydka :/. Wszystko przez te koszmarne w這sy. Najpierw 鄉iali si ze mnie jak by豉m dzieckiem, 瞠 wygl康am jak bia豉 murzynka, a teraz jako doros豉 nie jestem w stanie nic z tym cholerstwem zrobi.
O ile 豉twiej by這by jakby kto wynalaz tabletk na proste w這sy :/. Oddam za ni nerk :/. Nie znosz czu si ci庵le zdo這wana w豉snym wygl康em i od kilku lat z w這sami walcz i nic... Jak z tr康zikiem uda這 mi si poradzi, jak z figur 獞iczenia robi cuda, jak zamiast okular闚 mo積a nosi soczewki, tak do ko鎍a 篡cia b璠 si czu陰 brzydul przez mojego pudla
|Po prostu wychodze z domu modl帷 si w duchu, 瞠by tym razem by這 normalnie i czuj jak mi si skr璚a i puszy ka盥y starannie u這穎ny kosmyk.
Naprawd.. ju nie mam nadziei. Jak pieni康ze, dba這嗆 i wstawanie codziennie godzin wcze郾iej 瞠by popracowa nad w這sami nic nie daj, to naprawd nie wiem co mam robic .
Jak ja zazdroszcz dziewczynom kt鏎e zrobi sobie encanto i chocia miesi帷 maj spok鎩. I wszystkim tym, kt鏎e nie musz robi praktycznie nic, 瞠by ich w這sy jako wygl康a造.
Przepraszam, 瞠 tak marudz, ale czuj si tak koszmarnie zdo這wana, 瞠 b璠 siedzie i p豉ka.
Ja bym na twoim miejscu wybra豉 si do dobrego fryzjera i poprosi豉 o porad... Mo瞠 jaka trwa豉, nie koniecznie proste w這sy a 豉dne loki. Wsp馧czuje ci 瞠 przygoda z keratyn ci si nie uda豉 ale czasami tak jest jak robimy co same...
monisssiaa jest offline  
Stary 2013-10-21, 19:13   #2265
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Skoro nie dane jest Ci mie proste w這sy, to mo瞠 zadbaj o 豉dny skr皻? Kr璚one w這sy te mog by pi瘯ne, z tym, 瞠 wymagaj wi瘯szego wysi趾u i cierpliwo軼i
Stary 2013-10-21, 19:19   #2266
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
albo pokochaj to co masz i zacznij odpowiednio dba - jest tu na wiza簑 w徠ek dla kr璚onow這sych popytaj mo瞠 co doradz
ewentualnie mo瞠sz jeszcze zrobi trwa陰 prostuj帷 ale to ju nie do嗆 瞠 kosztowna sprawa to i mo瞠 z czasem zniszczy w這sy
Stary 2013-10-21, 20:14   #2267
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

no ja dzi po raz kolejny zrobi豉m encanto metod mieszan...bo nie wa積e jak robie to i tak musze poprawia co ok 3 miesiece :P w這sy dostaj swira z dnia na dzie tak te dosta造 w zesz造m tygodniu...i ju nawet prostownica ich nie ratowa豉
Stary 2013-10-21, 20:58   #2268
Cherie93
Raczkowanie

Niestety ja kr璚onych w這s闚 nie pokocham. Z moimi - szczerze, nie da si zrobi nic. Znaczy da si, ale nigdy nie b璠zie to taki skr皻:
http://us.123rf.com/400wm/400/400/pe...bialym-tle.jpg

Zawsze taki drobny pusz帷y si i paskudny.
Robi豉m wcze郾iej keratyn u fryzjera i by這 podobnie. Jasne - jak si upr mog prostowa - wcze郾iej kiedy chodzi豉m na 10 by這 ok, teraz na rano to niestety pora磬a. Mam nadziej, 瞠 opracuj nowy spos鏏 na prostowanie w這s闚...
My郵a豉m nad japo雟kim rebondingiem czy jak mu tam tylko, 瞠 c騜... nie do嗆 瞠 dla mnie koszmarnie drogi, to chcia豉bym jednak mie proste w這sy ca造 czas - a jakbym chcia豉 taki rebonding fundowa sobie co kilka cm odrostu to bym zosta豉 pewnie bez w這s闚 .
chocia zastanawiam si czy tego nie po陰czy. rebonding powiedzmy raz na rok a tak w這s闚 zniszczy nie powinien - zw豉szcza 瞠 po nim pono nie trzeba codziennie prostowa.A na odrosty keratyna. Bo przy samym czubku w這sy mi si nie pusz - bardziej ko鎍闚ki i ca豉 reszta. Tylko musz poczyta czy te 2 razem jako 幢e nie reaguj :P

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-10-21 o 21:02
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-21, 22:55   #2269
Miluchova
Zadomowienie

Cherie, chemiczne prostowanie zostaje jedynie, ja bym po陰czy豉 jedno z drugim, trwa貫 dla wyprostowania, keratynowe dla "naprawienia" w這s闚 po chemicznym. Albo po prostu trwa豉 dla rozlu幡ienia skr皻u, 瞠by nie mia豉 barana, tylko loki
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-21, 22:58   #2270
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Cherie, chemiczne prostowanie zostaje jedynie, ja bym po陰czy豉 jedno z drugim, trwa貫 dla wyprostowania, keratynowe dla "naprawienia" w這s闚 po chemicznym. Albo po prostu trwa豉 dla rozlu幡ienia skr皻u, 瞠by nie mia豉 barana, tylko loki
ca趾iem dobra propozycja
Stary 2013-10-22, 05:12   #2271
Cherie93
Raczkowanie

No to teraz czeka mnie szukanie produkt闚 do japo雟kiego - bo w Pl nie wykonuj... Mo瞠 uda si dosta w necie.
Niestety na wi瘯szo軼i chemicznych pisze, 瞠by nie 陰czy z keratynowym "relaxerem" O.o. Dziwne, skoro poleca si piel璕nacj keratynow. No nic. Mo瞠 si 幢e mieszaj, a mo瞠 znajd taki kt鏎y mo積a .
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-22, 08:08   #2272
adiva
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
GG do adiva

Cytat:
Niestety ja kr璚onych w這s闚 nie pokocham. Z moimi - szczerze, nie da si zrobi nic. Znaczy da si, ale nigdy nie b璠zie to taki skr皻:
http://us.123rf.com/400wm/400/400/pe...bialym-tle.jpg

Zawsze taki drobny pusz帷y si i paskudny.
Robi豉m wcze郾iej keratyn u fryzjera i by這 podobnie. Jasne - jak si upr mog prostowa - wcze郾iej kiedy chodzi豉m na 10 by這 ok, teraz na rano to niestety pora磬a. Mam nadziej, 瞠 opracuj nowy spos鏏 na prostowanie w這s闚...
My郵a豉m nad japo雟kim rebondingiem czy jak mu tam tylko, 瞠 c騜... nie do嗆 瞠 dla mnie koszmarnie drogi, to chcia豉bym jednak mie proste w這sy ca造 czas - a jakbym chcia豉 taki rebonding fundowa sobie co kilka cm odrostu to bym zosta豉 pewnie bez w這s闚 .
chocia zastanawiam si czy tego nie po陰czy. rebonding powiedzmy raz na rok a tak w這s闚 zniszczy nie powinien - zw豉szcza 瞠 po nim pono nie trzeba codziennie prostowa.A na odrosty keratyna. Bo przy samym czubku w這sy mi si nie pusz - bardziej ko鎍闚ki i ca豉 reszta. Tylko musz poczyta czy te 2 razem jako 幢e nie reaguj :P
A mo瞠 wrzuci豉by fotk swoich niepokornych w這s闚 ζtwiej radzi kiedy sie widzi co i jak....

Ja zamiast inwestowa w te wszystkie zabiegi najpierw znalaz豉bym dobrego specjalist "od w這s闚" i przede wszystkim dowiedzia豉 si jak je podej嗆....Ja rozumiem, 瞠 uk豉danie puszenie sie itd to mega problem dla ciebie, jednak trzeba pami皻a 瞠 wiele produkt闚 dzia豉 te "od 鈔odka". By mo瞠 tutaj w gr wchodzi brak witamin, mo瞠 powinna spo篡wac aloes ( mi bardzo pomog豉 3 miesi璚zna kuracja na suche sk鏎ki )
Ja znam dziewczyny, z podobnymi z opisu w這sami ale one po prostu mocno pokocha造 swoje loki. Zasi璕n窸y opinii specjalisty i w tej chwili maja cuda na g這wie
Stary 2013-10-22, 11:54   #2273
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
mi najlepiej s逝膨 Kallosy - obecnie u篡wam keratin. Chwal sobie i to bardzo 這pianowy i dro盥穎wy od Agafii
Dzi瘯uj. Rozumiem, 瞠 piszesz o maskach ? Mam aktualnie kallos placenta i dzia豉 tylko w po陰czeniu z olejem, ale na "po encanto" pewnie si nada.
Na kosmetyki od Agafii czaj sie od dawna, ale ci庵le szkoda mi kasy na przesy趾
Cytat:
Ja u篡wam z family classic balsamu z pszenic: http://www.bioarp.pl/pl/p/Family-Cla...w-pszenicy/458

sprawdza si podczas pierwszych 2-3 tygodni po encanto, nie robi z w這sami kompletnie nic, jedynie u豉twia rozczesywanie i pomaga utrzyma wilgo we w這sach podejrzewam, 瞠 inne od篡wki z tej serii te b璠 takie s豉biutkie. T butl mam ju od p馧 roku i ko鎍a nie wida. Czasami do porcji takiej od篡wki dodaje dwie krople olejku z rokitnika i taka kombinacja mi si sprawdza w 3-6 tygodniu po encanto, p騧niej przerzucam si ju na mocniejsze rzeczy

edit.
tamta jest proteinowa, wi璚 nie na ka盥ych w這sach po encanto b璠zie dzia豉 (mo瞠 powodowa sztywno嗆). Jak kto ma ochot spr鏏owa to ta: http://www.bioarp.pl/pl/p/Family-Cla...-bisabolol/459 proteinowa nie jest
Dzi瘯i, jak zrobi encanto to pomy郵 o tych od篡wkach

Cytat:
No to teraz czeka mnie szukanie produkt闚 do japo雟kiego - bo w Pl nie wykonuj... Mo瞠 uda si dosta w necie.
Niestety na wi瘯szo軼i chemicznych pisze, 瞠by nie 陰czy z keratynowym "relaxerem" O.o. Dziwne, skoro poleca si piel璕nacj keratynow. No nic. Mo瞠 si 幢e mieszaj, a mo瞠 znajd taki kt鏎y mo積a .
A prostowanie japo雟kie nie nale篡 po prostu do chemicznego prostowania ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-10-22, 13:27   #2274
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Keratynowe prostowanie moze byc stosowane po trwalej. Nie wiem o co chodzi z japonskim, ale jest duzo salonow ktore robia trwa陰.

Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-22, 15:25   #2275
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

Cytat:
Napisane przez anulita30 Poka wiadomo嗆
Ja mieszan nie robi豉m ale z tego co pami皻am , to niekt鏎e dziewczyny dziewczyny pisa造 瞠 kr鏂ej si trzyma豉 keratyna.
robilam metoda taka i taka i nie widzialam zadnej roznicy. szybciej za to keartyna wyplukiwala sie w lato i nie ma tu raczej znaczenia czy robilam mieszana czy zwykla metoda - szkodzilo jej slonce mieszana robilam tez na jesieni w tamtym roku i z powodzeniem pol roku trzymala sie . latem ok 3 miesiecy nietknieta a po 3 miesiacach widzialam pierwsze objawy wyplukiwania ---> zaznaczam ze dostrzeglam lekkie objawy( monce zaczely mi sie zakrecac a nie ze nagle wlosy mi wrocily do stanu sprzed keratyny

i zauwazym ale to juakos w polowie roku ze encanto zmienilo zapach. tez to zauwazylyscie?

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-10-22 o 15:31
olkie jest offline  
Stary 2013-10-22, 15:32   #2276
Cherie93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez adiva Poka wiadomo嗆
A mo瞠 wrzuci豉by fotk swoich niepokornych w這s闚 ζtwiej radzi kiedy sie widzi co i jak....

Ja zamiast inwestowa w te wszystkie zabiegi najpierw znalaz豉bym dobrego specjalist "od w這s闚" i przede wszystkim dowiedzia豉 si jak je podej嗆....Ja rozumiem, 瞠 uk豉danie puszenie sie itd to mega problem dla ciebie, jednak trzeba pami皻a 瞠 wiele produkt闚 dzia豉 te "od 鈔odka". By mo瞠 tutaj w gr wchodzi brak witamin, mo瞠 powinna spo篡wac aloes ( mi bardzo pomog豉 3 miesi璚zna kuracja na suche sk鏎ki )
Ja znam dziewczyny, z podobnymi z opisu w這sami ale one po prostu mocno pokocha造 swoje loki. Zasi璕n窸y opinii specjalisty i w tej chwili maja cuda na g這wie
S fotki na "po keratynie" i "po prostowaniu po keratynie" stron wcze郾iej. Przed keratyn nie mam bo prostuj i keratynowo co jaki czas i na od篡wki i szampony i szczotk od kilku lat - a przynajmniej sie staram.
Jak by豉m m這dsza to nosi豉m w這sy zawsze spi皻e w gumk - i marzy這 mi si rozpu軼i wi璚 posz豉m do pono najlepszego fryzjera w Sieradzu ... No mo瞠 by najlepszy bo moj mam obci掖 fenomenalnie. Mnie obci掖 na kr鏒ko 瞠 nie mog豉m zwi您a i chodzi豉m jak pudel ca造 rok p鏦i nie odros造 :P.
Tak, japo雟kie te jest chemiczne, ale s造sza豉m ,瞠 du穎 lepsze ni nasze chemiczne - po naszym chemicznym w這sy s takie matowe i wgle. A po ich takie l郾i帷e i wygl康aj jak po keratynie jak nie lepiej - tylko ofc wymagaj sporo piel璕nacji bo niszcz. W Pl ich nie ma Wi璚 mo瞠 軼i庵n 鈔odki.
Jako chemicznie mnie 鈔ednio przekonuje bo si boj, 瞠 jak keratyna nie prostuje mi ca趾iem, to to te nie. A jepo雟kie jest robione pod grube i szorstkie w這sy azjat闚 i afryka鎍闚 - to jako bardziej mnie to przekonuje .

Poza tym - niszczenie niszczeniem. Pono w豉郾ie Azjatki sobie takie co funduj wi瘯sz cz窷 篡cia bo ma這 kt鏎a ma proste i 豉dne w這sy. Tak samo murzynki podobno. Wi璚 skoro funduj to sobie regularnie od kilku lat to mo瞠 w這sy jako i moje to przetrwaj. A tego naszego chemicznego powtarza ci庵le to si boj :P

Edytowane przez Cherie93
Czas edycji: 2013-10-22 o 15:35
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-22, 16:40   #2277
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Tak, japo雟kie te jest chemiczne, ale s造sza豉m ,瞠 du穎 lepsze ni nasze chemiczne - po naszym chemicznym w這sy s takie matowe i wgle. A po ich takie l郾i帷e i wygl康aj jak po keratynie jak nie lepiej - tylko ofc wymagaj sporo piel璕nacji bo niszcz. W Pl ich nie ma Wi璚 mo瞠 軼i庵n 鈔odki.
Jako chemicznie mnie 鈔ednio przekonuje bo si boj, 瞠 jak keratyna nie prostuje mi ca趾iem, to to te nie. A jepo雟kie jest robione pod grube i szorstkie w這sy azjat闚 i afryka鎍闚 - to jako bardziej mnie to przekonuje .

Poza tym - niszczenie niszczeniem. Pono w豉郾ie Azjatki sobie takie co funduj wi瘯sz cz窷 篡cia bo ma這 kt鏎a ma proste i 豉dne w這sy. Tak samo murzynki podobno. Wi璚 skoro funduj to sobie regularnie od kilku lat to mo瞠 w這sy jako i moje to przetrwaj. A tego naszego chemicznego powtarza ci庵le to si boj :P
W這sy azjat闚 s zupe軟ie inne ni nasze, europejskie i nie powinna stosowa preparat闚 przeznaczonych do ich w這s闚, bo mog okaza si zbyt mocne. Tak samo nie ostrzy瞠sz si tam jako fenomenalnie, bo w這sy azjatyckie strzy瞠 si w inny spos鏏, ni europejskie, inaczej si uk豉daj, inaczej reaguj. O ile azjatka obci皻a przez ichniejszego fryzjera b璠zie wygl康a豉 fenomenalnie, europejka b璠zie wygl康a豉 jak mokry pies. I znowu - je郵i zam闚isz przed逝瘸ne w這sy 100% azjatyckie, to b璠zie wida, 瞠 masz doczepione - te w這sy s po prostu grubsze, s.. no inne. Nie mo瞠sz por闚nywa efektu po zabiegu z kim, kto ma zupe軟ie inne w這sy ni Ty - to nie ma sensu. To tak jakby mia豉 such sk鏎 i narzeka豉 na krem, kt鏎y Tobie nie pom鏬, a przecie kole瘸nka z cer t逝st ma idealn sk鏎 po nim.

Druga sprawa - r騜nica mi璠zy trwa陰 prostuj帷, a keratynowym wyg豉dzaniem jest taka, 瞠 keratynowy zabieg nie ingeruje w kszta速 w這sa - nie zmienia go. Chemiczne prostowanie zmienia go trwale. W skr鏂ie : pod wp造wem p造nu keratyna we w這sie staje si plastyczna, spirale peptydowe (w kt鏎ych pod wp造wem p造nu nast瘼uje zerwanie mostk闚 dwusiarczkowych) ulegaj przesuni璚iu, pasmo w這s闚 przyjmuje nowy kszta速, kt鏎y mu nadamy (st康 np. przy robieniu trwa貫j mo瞠sz np. dobra skr皻 przy pomocy cienkich lub grubych wa趾闚). Dzi瘯i przesuni璚iom spiral niemo磧iwa staje si odbudowa zerwanych mostk闚. P騧niej przychodzi czas na utrwalacz . Zamykamy" mostki w nowym kszta販ie, przez co zabieg jest trwa造. Przechodzisz z uk豉du w這s闚 kr璚onych w trwa造 uk豉d w這s闚 prostych (i odwrotnie w przypadku kr璚enia). To jest proces nieodwracalny.

Przy keratynowym prostowaniu nic z tych rzeczy nie zachodzi, dlatego keratynowe prostowanie nie gwarantuje prostych w這s闚 (efekt prostych w這s闚 mo瞠 si pojawi, bo w這sy staj si ci篹sze - to nawet mog zauwa篡 kr璚onow這se, je郵i maj za d逝gie (za ci篹kie), 幢e obci皻e w這sy - skr皻 zanika. Odpowiednie ci璚ie (stworzenie "lekkiej" fryzury) podkre郵a skr皻. Je郵i keratynowy zabieg nie wyprostowa Ci w這s闚, to nic si nie sta這 - chemicznie rzecz bior帷 on nie jest w stanie tego zrobi.

Pisa豉m, 瞠by zrobi豉 chemiczne - 瞠by wyprostowa w這sy i keratynowe - 瞠by je wyg豉dzi, "odda" im blask, kt鏎ego mo瞠 zabrakn望 po wyprostowaniu trwa造m. W這sy po takiej chemii z regu造 s suche, sztywne i lubi si kruszy. Europejskie w這sy w這sy murzynek czy azjatek s du穎 bardziej odporne na takie rzeczy, wi璚 u篡wanie ich "pewniak闚 rynkowych" jest samob鎩stwem dla naszych w這s闚 i nie b璠 owija豉 w bawe軟, ale europejskie w這sy po takim specyfiku mog si po prostu wykruszy zaraz po zabiegu (czyt. zostaniesz 造sa). Je郵i kt鏎e z Twoich rodzic闚 jest azjat/afrykaninem i odziedziczy豉 w這sy po tym rodzicu, to mo瞠sz celowa w te 鈔odki, je郵i nie, to szczerze odradzam widzia豉m ju w 篡ciu kilka przypadk闚 kobiet, kt鏎e si upiera造 i by造 zmuszone polubi si z peruk

edit.
poza tym chemicznego nie powtarzasz - robisz tylko na odro軼ie, na d逝go軼i nie nak豉da si preparatu dwa razy.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-10-22, 17:02   #2278
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Kiedy by造 krzyki 瞠 nie wolno encanto bo to jest dla w這s闚 murzynek i co?

_agg_ jest offline  
Stary 2013-10-22, 17:07   #2279
Cherie93
Raczkowanie

O a to 瞠 si robi tylko na odro軼ie to nie wiedzia豉m. ciekaw czy dam rad tak wykombinowa w domu
Co do azjatyckiego - bo ja wiem czy tu masz racj. Jest ono dost瘼ne Europie np. pono cz瘰to jest wykonywane w Niemczech i Londynie - i to na w這sy w豉郾ie europejek te.
No ale doczytam jeszcze i si namy郵. Pieni璠zy i tak jak na razie nie mam, wi璚 mam spokojnie czas pomy郵e.
Mo瞠 faktycznie spr鏏uj "naszego" a jak nie podzia豉, to wtedy dopiero w azjatyckie. Tylko strasznie szkoda mi znowu wyda kas, 瞠by nie by這 efektu.
Znaczy ok - po keratynie efekt jest. S du穎 g豉dsze i takie milutkie i mi瘯kie w dotyku - i to uwielbiam . No ale mniejszy mi造 w dotyku pudel to nadal pudel.
Dobra dziewczynki. Dzieki za rady Nie b璠 wam ju tu miesza bo to w徠ek keratynowy w sumie, a ja tu zaczynam o chemicznym.

Nie mog powiedzie, 瞠 keratyna jest z豉 - jest wspania豉, ale nie na a taki puch i skr皻 jak w moim wypadku. Niestety no. Ale b璠 dalej szuka humor dzis troch lepszy. Znajomi podnie郵i mnie na duchu, stwierdzili, 瞠 na wygl康zie 鈍iat si nie ko鎍zy, i jako tak mi lepiej Inni ludzie to nalepsze co jest na 鈍iecie A tutaj jeszcze by mo瞠 powstrzyma豉 mnie przed zniszczeniem w這s闚 lub wydaniem du瞠j ilo軼i pieni璠zy na japo雟kie je郵i by mo瞠 wystarczy zwyk貫 .
Cherie93 jest offline  
Stary 2013-10-22, 17:19   #2280
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
O a to 瞠 si robi tylko na odro軼ie to nie wiedzia豉m. ciekaw czy dam rad tak wykombinowa w domu
Co do azjatyckiego - bo ja wiem czy tu masz racj. Jest ono dost瘼ne Europie np. pono cz瘰to jest wykonywane w Niemczech i Londynie - i to na w這sy w豉郾ie europejek te.
No ale doczytam jeszcze i si namy郵. Pieni璠zy i tak jak na razie nie mam, wi璚 mam spokojnie czas pomy郵e.
Mo瞠 faktycznie spr鏏uj "naszego" a jak nie podzia豉, to wtedy dopiero w azjatyckie. Tylko strasznie szkoda mi znowu wyda kas, 瞠by nie by這 efektu.
Znaczy ok - po keratynie efekt jest. S du穎 g豉dsze i takie milutkie i mi瘯kie w dotyku - i to uwielbiam . No ale mniejszy mi造 w dotyku pudel to nadal pudel.
Dobra dziewczynki. Dzieki za rady Nie b璠 wam ju tu miesza bo to w徠ek keratynowy w sumie, a ja tu zaczynam o chemicznym.
.
Mo瞠 m闚isz o czym, co si nazywa "japo雟kie" bo jest inspirowane tamtym produktem, ale w japonii tego nie widzieli? (tak jak s造nne japo雟kie BB kremy produkowane w Europie). Nasze w這sy s delikatniejsze, wi璚 si璕anie po 鈔odki z rynku azjatyckiego mo瞠 si 幢e sko鎍zy.

A co do pogrubionego - takie maj by to jest cel tego zabiegu
Miluchova jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.