Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-06, 19:41   #2371
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez martusia1291 Poka wiadomo嗆
Napisalam do leoberta... odpisal, ze 3 miesiace sa wazne. Specjalnie napisalam drugiego maila, podkrelajac ze to pelny zestaw w oryginalnych butekach a on ponownie odpisal "Jesli otworzy Pani butelki to 3 misiesiace". To co to za interes jesli rzeczywiscie tak jest xd Ktoras uzywala pelnego zestawu po tym czasie?:|
Nie no, powa積ie ? W takim razie dla osoby niezajmuj帷ej si regularnym robieniem zabieg闚 innym ludziom zakup pe軟ych butli by豚y nieop豉calny. W徠pi 瞠by kto zu篡 ca貫 butle na raz, a przecie zabiegu nie robi si co miesi帷

Cytat:
Napisane przez anioleczek22 Poka wiadomo嗆
Zabieg robi豉m w bardzo dobrze wentylowanej ubikacji - z otwartym na o軼ie oknem. Nie wytrzyma豉m i nawet przenios豉m si na dw鏎 i chcia豉m doko鎍zy zabieg na dworze, jednak zupe軟ie nic to nie pomog這. Pierwszy zabieg znios豉m w miar, cho te by這 ci篹ko. Niestety drugi za to fatalnie. Chcia豉m nawet przerwa to wszystko, ale ba豉m si, 瞠 w這sy po na這瞠niu keratyny i nie prostowaniu po prostu b璠 w op豉kanym stanie. Chyba wyrzuc te pozosta這軼i co mam.
A jak wspominacie dziewczyny Choco?? Czyta豉m na forum, 瞠 zabieg niby 豉godniejszy i nie ma efektu "tafli". Mnie chodzi przede wszystkim o odbudowanie rozja郾ionych w這s闚 i w miar godne warunki w trakcie zabiegu .
To musisz by bardzo wra磧iwa na formaldehyd... Mo瞠 powinna spr鏏owa w豉郾ie Choco. Mnie on wcale nie podra積i, tylko w moim przypadku nie by這 przy nim efektu prostych w這s闚 Ale sam zabieg si uda, bo by造 g豉dsze i nie puszy造 si. Encanto mnie troch podra積ia, szczeg鏊nie mocno przy suszeniu, ale w這sy mam 豉dne i proste.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-06, 20:21   #2372
Kateczka_05
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 425
GG do Kateczka_05

ja mia豉m napisane, z pe軟e butle 12 miesiecy...i raczej nie s康ze zeby by這 inaczej...bo zanim ludzie kupia te zlewki ma貫 co te s wazne trzy miesiace to juz na pewno jeden albo dwa mina :P i jak to wtedy policz :P
Stary 2013-11-06, 21:03   #2373
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez Kateczka_05 Poka wiadomo嗆
ja mia豉m napisane, z pe軟e butle 12 miesiecy...i raczej nie s康ze zeby by這 inaczej...bo zanim ludzie kupia te zlewki ma貫 co te s wazne trzy miesiace to juz na pewno jeden albo dwa mina :P i jak to wtedy policz :P
No w豉郾ie troch to nielogiczne. Skoro produkt jest wa積y 3 miesi帷e od otwarcia to z jakiej racji przelany produkt te jest wa積y 3 miesi帷e od otwarcia ( mo瞠my otworzy 2 miesi帷e po zakupie, czyli od pierwszego otwarcia min窸y ju dwa miesi帷e + kolejne 3 to daje nam 5 miesi璚y)

Edytowane przez Skarfejs
Czas edycji: 2013-11-06 o 21:04
Skarfejs jest offline  
Stary 2013-11-06, 21:26   #2374
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie troch to nielogiczne. Skoro produkt jest wa積y 3 miesi帷e od otwarcia to z jakiej racji przelany produkt te jest wa積y 3 miesi帷e od otwarcia ( mo瞠my otworzy 2 miesi帷e po zakupie, czyli od pierwszego otwarcia min窸y ju dwa miesi帷e + kolejne 3 to daje nam 5 miesi璚y)
dziwne to faktycznie i nie logiczne
Stary 2013-11-06, 22:07   #2375
martusia1291
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

No wlasnie poprzednio bralam odlewki, tym razem skusilam sie na pelny zestaw bo stwierdzilam, ze bedzie na rok... Ale na butekach nic kompletnie nie bylo napisane. No po drugim mailu juz na 100% zrozumial co do niego pisze ( pewnie i po pierwszym zrozumial ale bylam w szoku troche i liczylam, ze sie pomylil ) Sama nie wiem, najwyzej bede obserwowac przed nastepnym zabiegiem czy konsystencja czy cos sie nie zmienilo... A jak tak to tez sobie 'dogodzilam'.

ps. Chwa豉 temu kto wymysli encanto!

1. naturalne - ugniecione
2. wygladaja jakby po 50 rozjasnieniach -.- a wlosy mam zdrowe! Wysuszone jedynie suszarka...
3. <3
4. z lampa - kiepsko ale widac, ze sa gladkie

wybaczcie jakosc, kalkulatorem robione.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P140513_16.19_[02].jpg (20,6 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P160513_15.11.jpg (14,8 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P010713_19.33.jpg (12,2 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg erwd.jpg (69,5 KB, 55 za豉dowa)
martusia1291 jest offline  
Stary 2013-11-06, 22:19   #2376
miss beauty
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cze嗆, dzisiaj robi豉m encanto metod mieszana, mog umy w這sy dopiero rano? Po wyprostowaniu w這s闚 ju ich nie my豉m
miss beauty jest offline  
Stary 2013-11-06, 22:21   #2377
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
No wlasnie poprzednio bralam odlewki, tym razem skusilam sie na pelny zestaw bo stwierdzilam, ze bedzie na rok... Ale na butekach nic kompletnie nie bylo napisane. No po drugim mailu juz na 100% zrozumial co do niego pisze ( pewnie i po pierwszym zrozumial ale bylam w szoku troche i liczylam, ze sie pomylil ) Sama nie wiem, najwyzej bede obserwowac przed nastepnym zabiegiem czy konsystencja czy cos sie nie zmienilo... A jak tak to tez sobie 'dogodzilam'.

1. naturalne - ugniecione
2. wygladaja jakby po 50 rozjasnieniach -.- a wlosy mam zdrowe! Wysuszone jedynie suszarka...
3. <3
4. z lampa - kiepsko ale widac, ze sa gladkie

wybaczcie jakosc, kalkulatorem robione.

oj tak chwa豉 tej osobie

Cytat:
Napisane przez miss beauty Poka wiadomo嗆
Cze嗆, dzisiaj robi豉m encanto metod mieszana, mog umy w這sy dopiero rano? Po wyprostowaniu w這s闚 ju ich nie my豉m
mo瞠sz
Stary 2013-11-06, 22:25   #2378
miss beauty
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
oj tak chwa豉 tej osobie

mo瞠sz
WOW dzi瘯i za tak szybk odpowied
miss beauty jest offline  
Stary 2013-11-06, 22:27   #2379
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez miss beauty Poka wiadomo嗆
WOW dzi瘯i za tak szybk odpowied
hehe !!! do us逝g
Stary 2013-11-06, 22:46   #2380
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

powiem inaczej
mia豉m jeden pe貫n zestaw, kt鏎y zuzywa豉m rok...i ka盥y zabieg wychdozi tak samo...teraz mam kolejny zestaw i tez mam zamiar go uzywac rok :P
nie wydaje mi sie, zeby tego typu produkt mia tak kr鏒k dat wazno嗆i...tym bardziej, ze to produkt profesjonalny...to chyba by fryzjerzy zba鎍zyli jakby co 3 miesiace musieli nowe produkty kupowac...
Stary 2013-11-06, 23:34   #2381
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisalam do leoberta... odpisal, ze 3 miesiace sa wazne. Specjalnie napisalam drugiego maila, podkrelajac ze to pelny zestaw w oryginalnych butekach a on ponownie odpisal "Jesli otworzy Pani butelki to 3 misiesiace". To co to za interes jesli rzeczywiscie tak jest xd Ktoras uzywala pelnego zestawu po tym czasie?:|
ja i jest ok. Na moim jest data, do ktorej trzeba zuzyc produkt (u mnie jest 2014, chyba kwiecien albo lipiec )
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-07, 00:07   #2382
martusia1291
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 35

O to cale szczescie... Juz myslalam, ze zrobilam 'interes zycia'
Leobert chyba oszalal w takim razie ;<
martusia1291 jest offline  
Stary 2013-11-07, 08:06   #2383
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cytat:
Zabieg robi豉m w bardzo dobrze wentylowanej ubikacji - z otwartym na o軼ie oknem. Nie wytrzyma豉m i nawet przenios豉m si na dw鏎 i chcia豉m doko鎍zy zabieg na dworze, jednak zupe軟ie nic to nie pomog這. Pierwszy zabieg znios豉m w miar, cho te by這 ci篹ko. Niestety drugi za to fatalnie. Chcia豉m nawet przerwa to wszystko, ale ba豉m si, 瞠 w這sy po na這瞠niu keratyny i nie prostowaniu po prostu b璠 w op豉kanym stanie. Chyba wyrzuc te pozosta這軼i co mam.
Za pierwszym razem robi豉m w 豉zience, ale tylko otwarte by造 drzwi i si strasznie zatru豉m. Teraz jak robi豉m zamkn窸am drzwi, 瞠by nie 鄉ierdzia這 domownikom i 瞠by nie by這 im zimno, bo okno mia豉m otwarte na o軼ie i by這 ok zno郾ie, do prze篡cia.
U Ciebie pozostaje pomoc drugiej osoby, a Ty z mokrym r璚znikiem na twarzy.

Cytat:
Racja, chwa豉 .

Teraz musz poczeka 2 tygodnie na farbowanie, bo ju nie mog na siebie patrze. W這sy po encanto si troch rozja郾i造, zawsze k豉d豉m ciemny br您, a teraz sobie zrobi 鈔ednim br您em, 瞠by kolor 豉dnie wyr闚na.
just75 jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:33   #2384
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Hej. Mog do陰czy?
Mam dopiero zamiar zakupi encanto i wyprostowa sam grzywk. Na razie obawiam si braku efektu i wysuszenia. A i czy taka wyprostowana grzywka szybciej si przet逝szcza?

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:40   #2385
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Poka wiadomo嗆
Hej. Mog do陰czy?
Mam dopiero zamiar zakupi encanto i wyprostowa sam grzywk. Na razie obawiam si braku efektu i wysuszenia. A i czy taka wyprostowana grzywka szybciej si przet逝szcza?
W wi瘯szo軼i przypadk闚 tak.
Ja swoj myj codziennie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-07, 10:51   #2386
paulaa6

Wiadomo軼i: 6 205

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
W wi瘯szo軼i przypadk闚 tak.
Ja swoj myj codziennie
Ja normalnie myj codziennie bo grzywa rzadko na drugi dzie jest 鈍ie瘸. Wi璚 musz to dobrze przemy郵e. Bo nie chc efektu t逝sto軼i po kilku godzinach od mycia.

💕
paulaa6 jest offline  
Stary 2013-11-07, 18:49   #2387
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 724
Wpisy w blogu: 2

Cze嗆!

Jestem tu nowa, planuj domowe keratynowe prostowanie, jestem po kilkukrotnej lekturze pierwszego posta i mam pytanie

Mianowicie przegl康a豉m dzi Pudla i przeczyta豉m o Jennifer Aniston, kt鏎a 軼i窸a w這sy, gdy podobno nie wysz豉 jej "brazylijska metoda prostowania w這s闚". Pewnie chodzi o encanto. I tutaj moje pytanie- czy rzeczywi軼ie takie wpadki si zdarzaj? Keratyna, teoretycznie piel璕nuj帷a, mo瞠 zaszkodzi?
Kaataarzynaa1 jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:06   #2388
anioleczek22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 62

Cytat:
Napisane przez just75 Poka wiadomo嗆
Za pierwszym razem robi豉m w 豉zience, ale tylko otwarte by造 drzwi i si strasznie zatru豉m. Teraz jak robi豉m zamkn窸am drzwi, 瞠by nie 鄉ierdzia這 domownikom i 瞠by nie by這 im zimno, bo okno mia豉m otwarte na o軼ie i by這 ok zno郾ie, do prze篡cia.
U Ciebie pozostaje pomoc drugiej osoby, a Ty z mokrym r璚znikiem na twarzy.

Racja, chwa豉 .

Teraz musz poczeka 2 tygodnie na farbowanie, bo ju nie mog na siebie patrze. W這sy po encanto si troch rozja郾i造, zawsze k豉d豉m ciemny br您, a teraz sobie zrobi 鈔ednim br您em, 瞠by kolor 豉dnie wyr闚na.

Zdecydowanie nie podejm si ju Encanto. Szkoda zdrowia, zreszt naczyta豉m si baaardzo du穎 ostatnimi czasy na temat szkodliwo軼i zabiegu ( zw豉szcza, 瞠 na mnie tak agresywnie dzia豉). Wykorzystywanie tego typu produkt闚 podobno jest w UE zabronione.
Je瞠li to Choco faktycznie jest 豉godniejsze to my郵, 瞠 si pewnie zdecyduj, ale musz si na to przygotowa- przede wszystkim psychicznie, bo mam straszne wspomnienia po Encanto...
anioleczek22 jest offline  
Stary 2013-11-07, 19:10   #2389
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Ja normalnie myj codziennie bo grzywa rzadko na drugi dzie jest 鈍ie瘸. Wi璚 musz to dobrze przemy郵e. Bo nie chc efektu t逝sto軼i po kilku godzinach od mycia.
po kilku myciach ten efekt mija

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆!

Jestem tu nowa, planuj domowe keratynowe prostowanie, jestem po kilkukrotnej lekturze pierwszego posta i mam pytanie

Mianowicie przegl康a豉m dzi Pudla i przeczyta豉m o Jennifer Aniston, kt鏎a 軼i窸a w這sy, gdy podobno nie wysz豉 jej "brazylijska metoda prostowania w這s闚". Pewnie chodzi o encanto. I tutaj moje pytanie- czy rzeczywi軼ie takie wpadki si zdarzaj? Keratyna, teoretycznie piel璕nuj帷a, mo瞠 zaszkodzi?
je瞠li zabieg zosta 幢e wykonany, np. zosta這 na這穎ne za ma這 preparatu na w這sy to mo瞠 tak si zdarzy, w這sy si po prostu spal ale wiele z nas ju nie raz wykonywa豉 prostowanie i wszystko by這 w porz康ku, po prostu nie nalezy 瘸這wa keratyny jak si j nak豉da i post瘼owa wg instrukcji i wszystko powinno si uda
Stary 2013-11-07, 19:18   #2390
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

przeciez to Pudel
tam juz nie taki historie wymyslali
Stary 2013-11-08, 08:55   #2391
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Zdecydowanie nie podejm si ju Encanto. Szkoda zdrowia, zreszt naczyta豉m si baaardzo du穎 ostatnimi czasy na temat szkodliwo軼i zabiegu ( zw豉szcza, 瞠 na mnie tak agresywnie dzia豉). Wykorzystywanie tego typu produkt闚 podobno jest w UE zabronione.
Je瞠li to Choco faktycznie jest 豉godniejsze to my郵, 瞠 si pewnie zdecyduj, ale musz si na to przygotowa- przede wszystkim psychicznie, bo mam straszne wspomnienia po Encanto...
Nie jest zabronione, zabronione s pewne st篹enia formaldehydu - encanto nie ma takiego st篹enia, 瞠by by這 szkodliwe. Trzeba po prostu umiej皻nie si z nim obchodzi

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka wiadomo嗆
Cze嗆!

Keratyna mo瞠 te przeci捫y w這sy, je郵i na codzie kosmetyki z proteinami (np. silikony, jedwab, pszenica, mleko, keratyna) daj u Ciebie fajny efekt, to encanto te da.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-08, 10:37   #2392
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 398

Ponad 3 miesi帷e temu zrobi豉m Encanto, efekt super Teraz w這sy s ju troch mniej g豉dkie i mam zamiar powt鏎zy zabieg, ale metod mieszan- z tego co czytam, cz窷 z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je郵i efekt utrzyma si kr鏒ko, to wr鏂 do tradycyjnego sposobu, cho to czasoch這nne
Tak si zastanawiam, czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 mieszanej Encanto oraz Cocochoco i mo瞠 por闚na czas utrzymywania si g豉dkich w這s闚 po tych zabiegach?
Stary 2013-11-08, 14:20   #2393
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka wiadomo嗆
Ponad 3 miesi帷e temu zrobi豉m Encanto, efekt super Teraz w這sy s ju troch mniej g豉dkie i mam zamiar powt鏎zy zabieg, ale metod mieszan- z tego co czytam, cz窷 z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je郵i efekt utrzyma si kr鏒ko, to wr鏂 do tradycyjnego sposobu, cho to czasoch這nne
Tak si zastanawiam, czy kt鏎a z Was pr鏏owa豉 mieszanej Encanto oraz Cocochoco i mo瞠 por闚na czas utrzymywania si g豉dkich w這s闚 po tych zabiegach?
Chyba by豉 taka osoba w II cz窷ci w徠ku, ale g這wy nie dam
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:29   #2394
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Wiadomo軼i: 5 398

Cytat:
Chyba by豉 taka osoba w II cz窷ci w徠ku, ale g這wy nie dam
To spr鏏uj si w wolnej chwili przekopa, dzi瘯i
Stary 2013-11-08, 14:35   #2395
miss beauty
Przyczajenie

Cytat:
Ja w豉郾ie siedz z przyklejona grzywk do czo豉 po 鈔odowym encanto. My豉m j rano ale wieczorem przed wyj軼iem z domu b璠 musia豉 to zrobi ponownie. Mam nadziej, 瞠 to tylko tak na pocz徠ku.

[QUOTE=Lukrecja_Borgia;436 23099]Ponad 3 miesi帷e temu zrobi豉m Encanto, efekt super Teraz w這sy s ju troch mniej g豉dkie i mam zamiar powt鏎zy zabieg, ale metod mieszan- z tego co czytam, cz窷 z Was tak robi, najpierw "normalnie", potem mieszana? Je郵i efekt utrzyma si kr鏒ko, to wr鏂 do tradycyjnego sposobu, cho to czasoch這nne

Mia豉m tak jak opisujesz, cztery miesi帷e temu pierwsze encanto na moich kr璚onych w這sach i efekt wow. Teraz drugie metoda mieszan, s proste ale ju nie takie wow. Tak jakby troch s豉bsze dzia豉nie zabiegu. Chocia przez zimno i brak mo磧iwo軼i na這瞠nia preparatu na balkonie jestem skazana na metod mieszan w ch這dnych miesi帷ach. Trwa to kr鏂ej a dla mnie to prawdziwa katorga..szkoda 瞠 nie mam maski gazowej, sporo by u豉twi豉
miss beauty jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:48   #2396
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Poka wiadomo嗆
Chcesz zmiesza Encanto z Coco? W sumie ciekawie, chocia wydaje mi si, 瞠 to troch du穎 kombinowania.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-11-08, 14:53   #2397
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Chcesz zmiesza Encanto z Coco? W sumie ciekawie, chocia wydaje mi si, 瞠 to troch du穎 kombinowania.
Chodzi o to 瞠by jedn stron wlos闚 zrobi encanto, a drug stron choco dla por闚nania efekt闚 Jestem prawie pewna, 瞠 kto tak robi i korzystniej wysz這 encanto, ale tak jak m闚i豉m, lepiej to sprawdzi, bo czasem mi si co ubzdura
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-08, 15:02   #2398
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Chodzi o to 瞠by jedn stron wlos闚 zrobi encanto, a drug stron choco dla por闚nania efekt闚 Jestem prawie pewna, 瞠 kto tak robi i korzystniej wysz這 encanto, ale tak jak m闚i豉m, lepiej to sprawdzi, bo czasem mi si co ubzdura

Aaa, tak to nawet jeszcze ciekawiej Ale ba豉bym si wtedy, 瞠 w豉郾ie p馧 w這s闚 b璠zie pewnie wygl康a inaczej. No nic, jak Wiza瘸nka si skusi, to mo瞠 nam p騧niej opowie/ poka瞠 zdj璚ia.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-11-08, 15:09   #2399
Vinnga
Zakorzenienie

No po這wa w這s闚 mo瞠 inaczej wygl康a, w sumie ciekawe... 妃iesznie by to wygl康a這 jakby choco nie podziala這 np. na skr皻, a encanto tak
Ale je郵i chodzi o po陰czenie encanto i choco w jedn substancj, to nigdy bym tak nie zaryzykowa豉, poniewa oba produkty s jednak w jaki spos鏏 dra積i帷e i nie wiadomo jak w這sy, a przede wszystkim nasz organizm, by zareagowa na tak mieszank
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-08, 16:52   #2400
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
A wg mnie chodzi o odpowiedz na pytanie czy kt鏎a Wiza瘸nka robi豉 encanto i coco metod mieszan ( encanto osobno i coco osobno) i ma por闚nanie, co trzyma si d逝瞠j.

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 3 (0 u篡tkownik闚 i 3 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.