Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-18, 09:48   #2491
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

najtaniej, ale powiem szczerze, 瞠 nie pami皻am kiedy ostatni raz tak ci篹ko to przesz豉m masakra jaka szkoda, 瞠 to coco taka s豉bizna, moich na bank nie ruszy
_agg_ jest offline  
Stary 2013-11-18, 09:51   #2492
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
najtaniej, ale powiem szczerze, 瞠 nie pami皻am kiedy ostatni raz tak ci篹ko to przesz豉m masakra jaka szkoda, 瞠 to coco taka s豉bizna, moich na bank nie ruszy
no niestety moich te nie ruszy no i przera瘸j帷e dla mnie jest to nie mycie w這s闚 przez 3 dni
Stary 2013-11-18, 09:57   #2493
_agg_
Zakorzenienie

aha... i dosz豉m dlaczego najprawdopodobniej trzeba farbowa 2 tyg. przed.. porobi造 mi si plamy na w這sach mam w niekt鏎ych miejscach takie ciapki ciemniejsze
_agg_ jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:00   #2494
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Jest jeszcze troch innych preparat闚, nie chcesz spr鏏owa?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:03   #2495
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Jest jeszcze troch innych preparat闚, nie chcesz spr鏏owa?
a np jakie ???
Stary 2013-11-18, 10:05   #2496
_agg_
Zakorzenienie

no w豉郾ie, jakie? ja znam globala, coco, encanto, jakie alfaparchy
_agg_ jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:06   #2497
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
a np jakie ???
Jak wpisa豉m na allegro "keratynowe prostowanie" to troch ich wyskoczy這
Alfaparf keratin, bio active keratin, global keratin

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
no w豉郾ie, jakie? ja znam globala, coco, encanto, jakie alfaparchy
Czyli to samo...
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:09   #2498
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
aha... i dosz豉m dlaczego najprawdopodobniej trzeba farbowa 2 tyg. przed.. porobi造 mi si plamy na w這sach mam w niekt鏎ych miejscach takie ciapki ciemniejsze
o dobrze,ze napisalas,bo mialam malowac wlosy,a encanto robilam
w piatek

Cytat:
i dopiero jak prostowalam to widzialam ile ja mam bejbik闚 takich po 3-5cm by豉m w szoku normalnie.
to samo zauwazylam u siebie

U mnie standardowo koncowki byly do sciecia,a ponadto zauwazylam ze wlosy po jednej stronie sa troche przerzedzone Tak jakby czesc wlosow sie wykruszyla? Nie wiem jak to opisac. No nic bede musiala sukcesywnie je podcinac...O samym zabiegu nie bede juz nic pisac - myslalam,ze nie dotrwam do konca tak strasznie dusil mnie ten zapach a oczy lzawily na potege. Jeszcze z tego wszystkigo wysuszylam wlosy z cala odzywka , a po 2 pierwszych myciach oczy nadal lzawily przy kontakcie z wlosami.

Mam jeszcze jedno pytanie Encanto pierwszy raz zrobilam w lipcu . Przez dluzszy czas podczas mycia czulam dziwny zapach na wlosach , a teraz nic Jak myslicie,czym to moze byc spowodowane? Tzn chodzi mi o to czy ten zapach jest czyms prawidlowym po tym zabiegu czy moze swiadczylo to o jego zlym przeprowadzeniu ?

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:44   #2499
Vinnga
Zakorzenienie

Dziwny zapach w這s闚 po zabiegu jest normalny, po prostu czu ca造 ten od鏎 encanto Przy kolejnych myciach keratyny ubywa, wi璚 i zapach powinien si ulatnia. U mnie z regu造 utrzymuje si ok 2-3 my, ale mo瞠 to trwa d逝瞠j/kr鏂ej.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-18, 10:47   #2500
_agg_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
o dobrze,ze napisalas,bo mialam malowac wlosy,a encanto robilam
w piatek

po mo瞠sz, ja farbowa豉m przed i wysz豉
_agg_ jest offline  
Stary 2013-11-18, 11:10   #2501
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
Dziwny zapach w這s闚 po zabiegu jest normalny, po prostu czu ca造 ten od鏎 encanto Przy kolejnych myciach keratyny ubywa, wi璚 i zapach powinien si ulatnia. U mnie z regu造 utrzymuje si ok 2-3 my, ale mo瞠 to trwa d逝瞠j/kr鏂ej.
no u mnie juz go wogole nie czuc - mylam juz wlosy 3 razy ( jakos strasznie teraz mi sie przetluszczaja wlosy po tym 2 zabiegu) no i zapachu wogole nie czuje. Za pierwszym razem przez ok.2 miesiace czulam go podczas mycia. Myslalam,ze moze cos poszlo nie tak .

Cytat:
po mo瞠sz, ja farbowa豉m przed i wysz豉
aaa No nic poczekam jeszcze troche z farbowaniem , chociaz farba kupiona i kusi Narazie musze sie troche uporac z przyklapnietymi wlosami

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-11-18, 18:24   #2502
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

A mo瞠 kt鏎a z Was skusi豉by si na wsp鏊ne zakupy fluidu prostuj帷ego ? http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...708875372.html

W tym podstawowym zestawie http://allegro.pl/show_item.php?item=3717139647
jest tylko 60ml produktu co na moje w這sy jest stanowczo za ma這.

Cytat:
Jak wpisa豉m na allegro "keratynowe prostowanie" to troch ich wyskoczy這
Alfaparf keratin, bio active keratin, global keratin

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Czyli to samo...
Faktycznie sporo tego.
Mnie zainteresowa這 to: http://allegro.pl/kerapro-k5-keratyn...707870709.html
http://allegro.pl/zestaw-prostowanie...721660241.html
Chyba trzeba poszuka opinii.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-11-18 o 18:50
Deborah100 jest offline  
Stary 2013-11-19, 15:37   #2503
shilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 406

a czy ten zapach na w這sach jest tylko podczas mycia czy normalnie te ??
shilla jest offline  
Stary 2013-11-19, 15:49   #2504
Vinnga
Zakorzenienie

Normalnie te.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-19, 15:51   #2505
shilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 406

i jeszcze jedno pytanie : czy samodzielne prostowanie jest trudniejsze ni zwykle prostowanie ?? Dlaczego potrzebna jest druga osoba ??

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Normalnie te.
zapach jest baaardzo intensywny? chcialabym zrobi to jeszcze dzi ,ale jutro na rano do pracy - nie pozabijam ludzi zapachem w這s闚 ?
shilla jest offline  
Stary 2013-11-19, 17:19   #2506
Vinnga
Zakorzenienie

Nie, spokojnie To po prostu czu jak kto si w Ciebie wtuli

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Ja robi zabieg sama, mimo 瞠 nie posiadam 瘸dnych fryzjerskich umiej皻no軼i Druga osoba nie jest niezb璠na, ale na pewno przydatna ze wzgl璠u na to, 瞠 豉twiej jest jej wyprostowa ty naszych w這s闚, a ponadto odci捫a nas od "wdychania" encanto. Chodzi mi o to, 瞠 wtedy osoba, kt鏎ej si robi zabieg, mo瞠 mokry r璚znik sobie przy這篡 do twarzy, podczas gdy ta nak豉daj帷a osoba si bardziej m璚zy (ale te mo瞠 np. ubra okulary p造wackie 瞠by oczy nie 透awi造 )
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-19, 17:42   #2507
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆

Mam jeszcze jedno pytanie Encanto pierwszy raz zrobilam w lipcu . Przez dluzszy czas podczas mycia czulam dziwny zapach na wlosach , a teraz nic Jak myslicie,czym to moze byc spowodowane? Tzn chodzi mi o to czy ten zapach jest czyms prawidlowym po tym zabiegu czy moze swiadczylo to o jego zlym przeprowadzeniu ?
Ja jakikolwiek zapach czu豉m jedynie do pierwszego mycia, wi璚 to na pewno nie jest kwestia 幢e przeprowadzonego zabiegu
Stary 2013-11-20, 08:28   #2508
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez shilla Poka wiadomo嗆
i jeszcze jedno pytanie : czy samodzielne prostowanie jest trudniejsze ni zwykle prostowanie ?? Dlaczego potrzebna jest druga osoba ??
prostuje si tak samo jak prostuje si na codzie. Druga osoba jest polecana, poniewa ona b璠zie widzia豉, czy dokladnie po這篡豉 preparat, ale je郵i jeste w stanie to ogarn帷, to r鏏 sama. Ja robie sama z lustrem i jest ok
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-20, 08:54   #2509
basia-aparatka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73

Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d逝go trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same. Bo pierwszy raz robi豉 mi fryzjerka i trwa這 oko這 4 godzin i si zastanawiam czy warto samemu zrobi jak to 2 razy d逝瞠j bedzie trwa這. Z efekt闚 jestem zadowolona. Encanto robi豉m na pocz徠ku pa寮ziernika i niestety odrost jest pusz帷y wi璚 dalej przy wilgoci stercz mi.
Mo瞠cie poleci mi co do piel璕nacji w這s闚 co sprawdzonego.
Stary 2013-11-20, 11:23   #2510
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d逝go trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same. Bo pierwszy raz robi豉 mi fryzjerka i trwa這 oko這 4 godzin i si zastanawiam czy warto samemu zrobi jak to 2 razy d逝瞠j bedzie trwa這. Z efekt闚 jestem zadowolona. Encanto robi豉m na pocz徠ku pa寮ziernika i niestety odrost jest pusz帷y wi璚 dalej przy wilgoci stercz mi.
Mo瞠cie poleci mi co do piel璕nacji w這s闚 co sprawdzonego.
Ja pierwszy zabieg robi豉m w pi徠ek tj. (15.11) robilam z pomoca siostry i trwal0 to max 3h u fryzjera trwalo dluzej??? Mimo tego ze dziewczyny odradzaly mi robienie zabiegu po raz pierwszy metoda mieszana ja sie na nia zdecydowalam i jestem zadowolona z efektu
Stary 2013-11-20, 12:04   #2511
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

d逝go軼 trwania zabiegu zale篡 g堯wnie od d逝go軼i i g瘰to軼i w這s闚 wiadomo 輳 kr鏒sze albo rzadsze w這sy szybciej pokryje si keratyn ni d逝gie i g瘰te
Stary 2013-11-20, 12:07   #2512
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka wiadomo嗆
Ja pierwszy zabieg robi豉m w pi徠ek tj. (15.11) robilam z pomoca siostry i trwal0 to max 3h u fryzjera trwalo dluzej??? Mimo tego ze dziewczyny odradzaly mi robienie zabiegu po raz pierwszy metoda mieszana ja sie na nia zdecydowalam i jestem zadowolona z efektu
zabieg u ciebie trwa 3 godziny robi帷 metod mieszan - jakby robi豉 tradycyjn trwa豚y d逝瞠j
Stary 2013-11-20, 16:20   #2513
klemionka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Hej dziewczyny. Zastanawiam si nad zrobieniem sobie encanto. Czyta豉m troch na ten temat (g堯wnie tutaj). Ale nie wszystko znalaz豉m.
Wiem, 瞠 ten zabieg to g堯wnie odbudowa w這s闚. Prostowanie to efekt uboczny. Ok, spoko.
Ale jak z wyg豉dzeniem i nie-puszeniem si w這s闚?
Widzia豉m zdj璚ia "tu po". Czy w這sy zawsze s takie 豉dne i b造szcz帷e? Czy tylko pierwszy raz po zabiegu a po umyciu to ju tak 鈔ednio? Zdaje sobie sprawe z tego ze keratyna si wyp逝kuje. Ale mi w豉郾ie najbardziej zale篡 na takim efekcie wyg豉dzenia.
Wiem, 瞠 to kwestia bardzo indywidualna, ale powied嬈ie jak to u was jest.
klemionka jest offline  
Stary 2013-11-20, 19:25   #2514
just75
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 163

Cytat:
Napisane przez basia-aparatka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny

Mam pytanie czy d逝go trwa Wam robienie tego zabiegu jak robicie go same.
U mnie jak trwa to 5h, ale strasznie d逝go schodzi mi na suszeniu.

Cytat:
Napisane przez klemionka Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny. Zastanawiam si nad zrobieniem sobie encanto. Czyta豉m troch na ten temat (g堯wnie tutaj). Ale nie wszystko znalaz豉m.
Wiem, 瞠 ten zabieg to g堯wnie odbudowa w這s闚. Prostowanie to efekt uboczny. Ok, spoko.
Ale jak z wyg豉dzeniem i nie-puszeniem si w這s闚?
Widzia豉m zdj璚ia "tu po". Czy w這sy zawsze s takie 豉dne i b造szcz帷e? Czy tylko pierwszy raz po zabiegu a po umyciu to ju tak 鈔ednio? Zdaje sobie sprawe z tego ze keratyna si wyp逝kuje. Ale mi w豉郾ie najbardziej zale篡 na takim efekcie wyg豉dzenia.
Wiem, 瞠 to kwestia bardzo indywidualna, ale powied嬈ie jak to u was jest.
W這sy wyg豉dzone i l郾i帷e s przez ca造 czas po zabiegu, a do momentu ca趾owitego wyp逝kania si keratyny. U mnie efekt by widoczny ok. 3 miesi璚y.

Edytowane przez just75
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:32
just75 jest offline  
Stary 2013-11-20, 20:12   #2515
Deborah100
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 845

Dziewczyny a czy kt鏎a z was ma bardzo grub struktur w這sa? (mam na my郵i pojedynczy w這s) i zabieg keratynowy uda si?

Nie do嗆, 瞠 mam puchate, grube w這sy to sama struktura jest gruba. Gdy mia豉m robione prostowanie chemiczne goldwell to babka m闚i豉, 瞠 robi to na w豉sn odpowiedzialno嗆. Na moje szcz窷cie zabieg uda si i przez ponad 2 lata cieszy豉m si pi瘯nymi, prostymi i zdrowymi w這sami. A teraz puch come back
Chc spr鏏owa keratyny bez formaldehydu, bo encanto by這 najgorszym z貫m na moje w這sy

Zastanawiam si nad qod max lub aqva. Je郵i kto robi zabieg tymi kosmetykami to prosz o opinie. Boj si tylko, 瞠 b璠zie to samo co po encanto.....chcia豉bym zaryzykowa, bo na razie nie mog pozwoli sobie na wyjazd do Warszawy, 瞠by zrobi prostowanie chemiczne za ponad 1000z :/
Fuck u mnie ju tego nie robi, bo wsz璠zie keratyna.
Wmawiaj dziewczynom, 瞠 odbuduje zniszczone w這sy i zarabiaj na tym wi璚ej ni na chemicznym. Bez odpowiedzialno軼i.

Edytowane przez Deborah100
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:14
Deborah100 jest offline  
Stary 2013-11-23, 21:59   #2516
limfaxxx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witajcie kochane keratyno-maniaczki ja r闚nie do陰czam do waszego grona...encanto robi豉m u mojej znajomej fryzjerki ju 3 krotnie i jestem bardzo zadowolona z efektu .Je郵i chodzi o zalety to w這sy s zdecydowanie wyg豉dzone a do takiego stopnia, 瞠 niestety ale ci篹ko je podnie嗆 u nasady(wi璚 tutaj dam ma造 minusik) ,l郾i帷e jak tafla wody, bardzo dobrze te si rozczesuj a zawsze mia豉m z tym du篡 problem. Na minus jest u mnie to ,瞠 keratyna szybko si wyp逝kuje(1,5 miesi帷a), ale podejrzewam 瞠 to z mojej winy, poniewa nie stosuje zalecanych szampon闚 tzw."po zabiegu".
Nie stosuje ich dlatego, 瞠 s one dla mnie zbyt ci篹kie i dodatkowo obklejaj w這s co w efekcie powoduje szybsze przet逝szczanie .W zwi您ku z tym u篡wam szampon闚 wy陰cznie oczyszczaj帷ych, poniewa po nich s nadal l郾i帷e ale mniej przylizane ...encanto powoli si ko鎍zy i zastanawiam si nad inn keratyn mo瞠 nad cocochoco... ? zale篡 mi g這wnie na blasku,豉twym rozczasywaniu niestety martwi mnie to przyklapni璚ie w這s闚 u nasady bo gdyby nie to by這by prawie idealnie...doradzicie? b璠 wdzi璚zna za pomoc!

ps.propo zniszcze z natury mam cienkie w這sy ale jest ich baaaaardzo du穎 ,przez co mam bujn czupryn .Nie s ani proste ani kr璚one ,lekko falowane z tendencja do puszenia si (zw豉szcza w warunkach zwilgocenia) nie zauwa篡豉m 瘸dnych ubytk闚 na 貫petynie, po豉manych w這s闚 itp. .wr璚z rzek豉bym 瞠 w這sy mniej wypadaj i zdecydowanie szybciej rosn .
limfaxxx jest offline  
Stary 2013-11-24, 16:29   #2517
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez limfaxxx Poka wiadomo嗆
Witajcie kochane keratyno-maniaczki ja r闚nie do陰czam do waszego grona...encanto robi豉m u mojej znajomej fryzjerki ju 3 krotnie i jestem bardzo zadowolona z efektu .Je郵i chodzi o zalety to w這sy s zdecydowanie wyg豉dzone a do takiego stopnia, 瞠 niestety ale ci篹ko je podnie嗆 u nasady(wi璚 tutaj dam ma造 minusik) ,l郾i帷e jak tafla wody, bardzo dobrze te si rozczesuj a zawsze mia豉m z tym du篡 problem. Na minus jest u mnie to ,瞠 keratyna szybko si wyp逝kuje(1,5 miesi帷a), ale podejrzewam 瞠 to z mojej winy, poniewa nie stosuje zalecanych szampon闚 tzw."po zabiegu".
Nie stosuje ich dlatego, 瞠 s one dla mnie zbyt ci篹kie i dodatkowo obklejaj w這s co w efekcie powoduje szybsze przet逝szczanie .W zwi您ku z tym u篡wam szampon闚 wy陰cznie oczyszczaj帷ych, poniewa po nich s nadal l郾i帷e ale mniej przylizane ...encanto powoli si ko鎍zy i zastanawiam si nad inn keratyn mo瞠 nad cocochoco... ? zale篡 mi g這wnie na blasku,豉twym rozczasywaniu niestety martwi mnie to przyklapni璚ie w這s闚 u nasady bo gdyby nie to by這by prawie idealnie...doradzicie? b璠 wdzi璚zna za pomoc!

ps.propo zniszcze z natury mam cienkie w這sy ale jest ich baaaaardzo du穎 ,przez co mam bujn czupryn .Nie s ani proste ani kr璚one ,lekko falowane z tendencja do puszenia si (zw豉szcza w warunkach zwilgocenia) nie zauwa篡豉m 瘸dnych ubytk闚 na 貫petynie, po豉manych w這s闚 itp. .wr璚z rzek豉bym 瞠 w這sy mniej wypadaj i zdecydowanie szybciej rosn .
a musisz robi ca貫 w這sy? Ja jak robi keratyn od nasady, to s przyklapni皻e, ale od po這wy nigdy.
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-24, 19:47   #2518
lovechocolate
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Cze嗆 dziewczyny ! Podgl康am Wasze wpisy od kilku tygodni ale dopiero dzisiaj postanowi豉m napisa pierwszy raz ;-)

Bardzo d逝go zastanawia豉m si nad sta造m wyprostowaniem w這s闚, od ok 5 lat regularnie u篡wa豉m prostownicy, od kwietnia zacz窸am dba o w這sy, odstawi豉m wszystko co szkodzi, opr鏂z prostowania od czasu do czasu ;-) Nie potrafi zaakceptowa swoich lok闚, nie mam czasu ani si造 na czesanie sie kiedy musz wsta o 6 rano i i嗆 na chemi

Do rzeczy, pod wp造wem Waszych wypowiedzi postanowi豉m ZROBI TO <3 i zrobi豉m wczoraj. Na szcz窷cie z pomoc przysz豉 mi przyjaci馧ka - sama nie da豉bym rady. Oczy 透awi造 ju od otwarci buteleczki z keratyn Zabieg trwa od ok 17 do 22, mia豉m nadziej, 瞠 p鎩dzie szybciej. Efekt jest mi造 ;-) W這sy wygl康aj bardzo naturalnie. Tylko grzywka-bardziej jaka pozosta這嗆 po grzywce nie jest idealnie wyprostowana, nie wiem dlaczego ale nie przeszkadza mi to.

Pierwsze zdj璚ie sprzed kilku dni, drugie zdj璚ie z dzi, po myciu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0710-001.jpg (118,7 KB, 108 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0861.jpg (53,0 KB, 121 za豉dowa)
lovechocolate jest offline  
Stary 2013-11-24, 19:50   #2519
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez lovechocolate Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny ! Podgl康am Wasze wpisy od kilku tygodni ale dopiero dzisiaj postanowi豉m napisa pierwszy raz ;-)

Bardzo d逝go zastanawia豉m si nad sta造m wyprostowaniem w這s闚, od ok 5 lat regularnie u篡wa豉m prostownicy, od kwietnia zacz窸am dba o w這sy, odstawi豉m wszystko co szkodzi, opr鏂z prostowania od czasu do czasu ;-) Nie potrafi zaakceptowa swoich lok闚, nie mam czasu ani si造 na czesanie sie kiedy musz wsta o 6 rano i i嗆 na chemi

Do rzeczy, pod wp造wem Waszych wypowiedzi postanowi豉m ZROBI TO <3 i zrobi豉m wczoraj. Na szcz窷cie z pomoc przysz豉 mi przyjaci馧ka - sama nie da豉bym rady. Oczy 透awi造 ju od otwarci buteleczki z keratyn Zabieg trwa od ok 17 do 22, mia豉m nadziej, 瞠 p鎩dzie szybciej. Efekt jest mi造 ;-) W這sy wygl康aj bardzo naturalnie. Tylko grzywka-bardziej jaka pozosta這嗆 po grzywce nie jest idealnie wyprostowana, nie wiem dlaczego ale nie przeszkadza mi to.

Pierwsze zdj璚ie sprzed kilku dni, drugie zdj璚ie z dzi, po myciu

i przed i po
Stary 2013-11-24, 20:42   #2520
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
i przed i po
Zgadzam si!

Klikn窸am dzi Coco, mam nadziej 瞠 w weekend uda mi si zrobi po raz czwarty
LilyAllen jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.