Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-24, 21:23   #2521
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez lovechocolate Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny ! Podgl康am Wasze wpisy od kilku tygodni ale dopiero dzisiaj postanowi豉m napisa pierwszy raz ;-)

Bardzo d逝go zastanawia豉m si nad sta造m wyprostowaniem w這s闚, od ok 5 lat regularnie u篡wa豉m prostownicy, od kwietnia zacz窸am dba o w這sy, odstawi豉m wszystko co szkodzi, opr鏂z prostowania od czasu do czasu ;-) Nie potrafi zaakceptowa swoich lok闚, nie mam czasu ani si造 na czesanie sie kiedy musz wsta o 6 rano i i嗆 na chemi

Do rzeczy, pod wp造wem Waszych wypowiedzi postanowi豉m ZROBI TO <3 i zrobi豉m wczoraj. Na szcz窷cie z pomoc przysz豉 mi przyjaci馧ka - sama nie da豉bym rady. Oczy 透awi造 ju od otwarci buteleczki z keratyn Zabieg trwa od ok 17 do 22, mia豉m nadziej, 瞠 p鎩dzie szybciej. Efekt jest mi造 ;-) W這sy wygl康aj bardzo naturalnie. Tylko grzywka-bardziej jaka pozosta這嗆 po grzywce nie jest idealnie wyprostowana, nie wiem dlaczego ale nie przeszkadza mi to.

Pierwsze zdj璚ie sprzed kilku dni, drugie zdj璚ie z dzi, po myciu
wow spektakularna r騜nica
Stary 2013-11-24, 21:38   #2522
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:

Cudne loki No ale rozumiem, 瞠 by造 do嗆 uci捫liwe w piel璕nacji
Stary 2013-11-25, 08:56   #2523
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

a ja teraz nie jestem jakos szczegolnie zadowolona po encanto .. robilam po raz 2 , pierwszy raz w lipcu i efekt byl super, wlosy byly gladkie,proste,nie puszyly sie - nawet po deszczu byly proste ..No i na pewno nie jest to wina prostownicy , bo byla nawet lepsza niz ta wczesniejsza ... Nie wiem w czym tkwi problem - preparatu mialam 75 ml , keratyny nie zalowalam,wrecz ociekala z wlosow . Wczesniej wlosy byly proste , a teraz wystarczy kontakt z deszczem i po jednej stronie pusza sie

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-11-25, 09:50   #2524
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
a ja teraz nie jestem jakos szczegolnie zadowolona po encanto .. robilam po raz 2 , pierwszy raz w lipcu i efekt byl super, wlosy byly gladkie,proste,nie puszyly sie - nawet po deszczu byly proste ..No i na pewno nie jest to wina prostownicy , bo byla nawet lepsza niz ta wczesniejsza ... Nie wiem w czym tkwi problem - preparatu mialam 75 ml , keratyny nie zalowalam,wrecz ociekala z wlosow . Wczesniej wlosy byly proste , a teraz wystarczy kontakt z deszczem i po jednej stronie pusza sie
Mi te si ostatnio zacz窸y puszy po jednej stronie
Og鏊nie s w takim stanie, 瞠 jak nie umyj ich pod prysznicem, tylko nad wann g這w w d馧, to nie rozczesz (opcj jest na這瞠nie silikonowej od篡wki, jednak wtedy mam po prostu t逝ste w這sy). Jedyne, co zmieni這 si w mojej piel璕nacji to szampon. Z minimaln ilo軼i sodium chloride, mimo wszystko ja nie myj w這s闚 na d逝go軼i, wi璚 nie rozumiem ich zachowania . Nie by造 te farbowane na d逝go軼i od momentu zrobienia encanto.

Zobaczymy, na razie nie zapuszczam, co miesi帷 軼inam tyle, ile mi odrasta. Mo瞠 si w ko鎍u ogarn
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-25, 10:15   #2525
karoolaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 691

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
Mi te si ostatnio zacz窸y puszy po jednej stronie
Og鏊nie s w takim stanie, 瞠 jak nie umyj ich pod prysznicem, tylko nad wann g這w w d馧, to nie rozczesz (opcj jest na這瞠nie silikonowej od篡wki, jednak wtedy mam po prostu t逝ste w這sy). Jedyne, co zmieni這 si w mojej piel璕nacji to szampon. Z minimaln ilo軼i sodium chloride, mimo wszystko ja nie myj w這s闚 na d逝go軼i, wi璚 nie rozumiem ich zachowania . Nie by造 te farbowane na d逝go軼i od momentu zrobienia encanto.

Zobaczymy, na razie nie zapuszczam, co miesi帷 軼inam tyle, ile mi odrasta. Mo瞠 si w ko鎍u ogarn
Ja zeby rozczesac swoje musze je najpier spryskac gliss kurem , inaczej jest masakra. Ciagle zastanawiam sie nad tym, czemu za 1 razem podczas mycia czulam zapach encanto , a teraz nic ... mam nadzieje,ze moje tez sie niedlugo ogarna

karoolaaa jest offline  
Stary 2013-11-25, 11:28   #2526
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Poka wiadomo嗆
Ja zeby rozczesac swoje musze je najpier spryskac gliss kurem , inaczej jest masakra. Ciagle zastanawiam sie nad tym, czemu za 1 razem podczas mycia czulam zapach encanto , a teraz nic ... mam nadzieje,ze moje tez sie niedlugo ogarna
ja w豉郾ie zam闚i豉m moje stare szampony i now od篡wk, i zobaczymy jak si sprawy potocz niestety musz od鈍ie篡c kolor, wi璚 czeka mnie farba na ca這嗆 (niby 10 min, ale zawsze ) - jak b璠zie masakra po to powt鏎z encanto i zobacze jak b璠zie ze sprawdzonymi produktami
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-25, 15:31   #2527
201704240951
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 10 365

Cytat:

Loki, loki... loki - takie pi瘯ne

Fajny efekt wyszed prostowania, jakby nigdy nie by造 kr璚one.
201704240951 jest offline  
Stary 2013-11-25, 17:29   #2528
bluevalentines
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie,
Obserwuj was ju od jakiego czasu, jednak nigdy wcze郾iej si nie udziala豉m. O prostych, g豉dkich w這sach marzy豉m od zawsze. Niestety, natura da豉 mi lekko kr璚one (co jeszcze znios), ale przede wszystkim bardzo wysokoporowate i wiecznie spuszone w這sy. Zawsze mia豉m z tego powodu kompleksy, i nawet moje przygody z w這somaniactwem niewiele zmieni造.
W zwi您ku z tym, w sierpniu zdecydowa豉m si na Cocochoco. Efekt jednak by mizerny, i po ok 2 tygodniach wr鏂i豉m do starej szopy. Zrezygnowana, stwierdzi豉m 瞠 widocznie moich w這s闚 to nie rusza, i postanowi豉m si podda.
Ostatnio jednak co mnie nasz這. Klikn窸am na allegro encanto. Wczoraj wykona豉m zabieg i... chryste panie! Nie mog przesta maca si po w這sach S pi瘯ne, dok豉dnie takie, jak sobie wymarzy豉m. Nadal s bardzo g瘰te i grube (to jak do tej pory by豉 ich jedyna zaleta), wi璚 nie mam przyklapu, ale jednocze郾ie s tak cudownie g豉dkie i proste! Jestem zachwycona. Wystawi pomnik temu, kto wynalaz encanto.
(Oczywi軼ie w trakcie wykonywania zabiegu plu豉m sobie w brod, bo to by KOSZMAR - 透awi帷e oczy, kaszel, wszystko. Co kilka minut robi豉m przerwy, 瞠by wystawi g這w przez okno i poodycha Bior帷 pod uwag, 瞠 mia豉m na sobie t mask do陰czon do zestawu i okularki p造wackie, s御iedzi musieli mie niez造 ubaw. Ale warto by這, ach, warto!)
圭iskam was wszystkie za za這瞠nie tak niesamowicie obszernego i wype軟ionego przydatnymi informacjami w徠ku. A teraz id pomaca si po w這sach.
bluevalentines jest offline  
Stary 2013-11-25, 19:16   #2529
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Lovochocolate, cudowne w這siska
Ja w tym tygodniu zamawiam I chyba jednak znowu wezm od leoberta. Jak dot康 od niego mi zawsze wychodzi zabieg.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-25, 21:45   #2530
she8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Witajcie, na keratyn czaj si ju od 2 lat... i tak bardzo chc wzmocni w這sy a z drugiej strony boj si 瞠 b璠 poniszczone i ten formaldehyd...naczyta豉m si na forum i nie zawsze dziewczyny s zadowolone. No w豉郾ie...i ten 鄉ierdz帷y zapach o kt鏎ym wspominacie- czyta豉m 瞠 to jad mr闚kowy ? (przepraszam jak jestem w b喚dzie) pono to niszczy w這s. No i jaka firm warto wypr鏏owa? pozdrawiam
she8 jest offline  
Stary 2013-11-25, 23:17   #2531
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

je瞠li zale篡 Ci na d逝窺zym efekcie prostych w這s闚 to polecam encanto juz 3 razy robi豉m nim zabieg i w這sy od niego na pewno si nie poniszczy造 zapach owszem jest okropny, ale jak robi sie prostowanie w du篡m, przewiewnym pomieszczeniu to da si prze篡
Stary 2013-11-26, 11:11   #2532
Blue Jeans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Cze嗆 dziewczyny, przeczyta豉m baaaardzo du穎 stron w徠ku, ale i tak mam kilka pyta, jak musicie si powtarza to z g鏎y przepraszam.
Ile suszycie w這sy z keratyn, a ile tak normalnie? Bo czyta豉m, 瞠 z keratyn d逝go si suszy i zastanawiam si jaka jest r騜nica w czasie.
Je瞠li w這sy mi si nie pusz, s g豉dkie, ale na ko鎍闚kach si wywijaj odginaj i w og鏊e, to jak zrobi zabieg od karku w d馧, albo od po這wy g這wy to czy b璠zie wida 'przej軼ie'? W sensie, czy na dole b璠 takie 'p豉skie' a u g鏎y 'normalne'? Je瞠li wiecie o co mi chodzi. Chcia豉bym unikn望 przyklapni璚ia, ulizania w這s闚, bo mam z tym problem, ale z drugiej strony chcia豉bym uzyska efekt tafli i 'p豉skich' ko鎍闚ek.
Blue Jeans jest offline  
Stary 2013-11-26, 11:26   #2533
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny, przeczyta豉m baaaardzo du穎 stron w徠ku, ale i tak mam kilka pyta, jak musicie si powtarza to z g鏎y przepraszam.
Ile suszycie w這sy z keratyn, a ile tak normalnie? Bo czyta豉m, 瞠 z keratyn d逝go si suszy i zastanawiam si jaka jest r騜nica w czasie.
Je瞠li w這sy mi si nie pusz, s g豉dkie, ale na ko鎍闚kach si wywijaj odginaj i w og鏊e, to jak zrobi zabieg od karku w d馧, albo od po這wy g這wy to czy b璠zie wida 'przej軼ie'? W sensie, czy na dole b璠 takie 'p豉skie' a u g鏎y 'normalne'? Je瞠li wiecie o co mi chodzi. Chcia豉bym unikn望 przyklapni璚ia, ulizania w這s闚, bo mam z tym problem, ale z drugiej strony chcia豉bym uzyska efekt tafli i 'p豉skich' ko鎍闚ek.
1. bez keratyny 5-10 minut, z keratyn 20-30 min
2. nie b璠zie przej軼ia
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-26, 11:29   #2534
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Blue Jeans Poka wiadomo嗆
Normalnie susz ok. 8-9 minut, a z keratyn ok. 30-40
Nie powinno by to jako rzucaj帷e si w oczy, w這sy od do逝 b璠 troch obci捫a te wy瞠j. Ja ju robi豉m od po這wy g這wy i plus rzeczywi軼ie jest taki, 瞠 nie ma przylizu
Ja efektu tafli czy p豉skich ko鎍闚ek to nigdy nie osi庵n窸am, ko鎍e zawsze 篡j swoim 篡ciem i lekko si wywijaj. Ale to zale篡, nikt nie powie Ci jak u Ciebie wyjdzie. Generalnie celem tego zabiegu jest wyeliminowanie puchu, sprawienie 瞠by wlosy wygl康a造 zdrowiej, by造 mi瘯kie, a prostowanie to efekt uboczny i nie u ka盥ego wychodzi.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-26, 23:32   #2535
lovechocolate
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dzi瘯i wielkie dziewczyny ;-) Mi這 us造sze ko鎍u co dobrego ;-)

Vinnga ja zamawia豉m w豉郾ie od tego sprzedawcy i wszystko by這 ok, polecam
lovechocolate jest offline  
Stary 2013-11-27, 13:06   #2536
myszastaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆 dziewczyny!
tydzie temu zabra豉m si za czytanie w徠ku i w豉郾ie sko鎍zy豉m, uff
Mam w這sy do 這patek, cieniutkie, blond, delikatne. Baaardzo d逝go si z nimi rano m璚z (jakie p馧torej godziny), bo albo ugniatam je r璚znikiem i spryskuj lakierem,瞠by zrobi造 si loki, albo susz, prostuj, a po godzinie drugi raz prostuj,bo po jednym prostowaniu nigdy nie s takie,jakie powinny by.
Co wi璚ej, w jesienne i zimowe dni nie wychodz z domu bez prostownicy, bo wystarczy wilgotne powietrze i w這sy 篡j w豉snym 篡ciem, pusz si, wywijaj.

Przedwczoraj zam闚i豉m na allegro zestaw Encanto, dzi dotar, na jutro wzi窸am dzie wolny, przychodzi m鎩 kolega-fryzjer i zabieramy si do roboty

Mam nadziej,瞠 przez kilka miesi璚y zapomn o prostownicy.
Dorzucam zdj璚ia z lokami i prostymi, a jutro oczywi軼ie wrzuc zdj璚ia po 'zabiegu'.
A dzi lec do sklepu po szampon bez soli
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bz1.jpg (15,7 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg _DSC0008 [1600x1200].jpg (54,6 KB, 83 za豉dowa)
myszastaaa jest offline  
Stary 2013-11-27, 14:32   #2537
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez myszastaaa Poka wiadomo嗆

Dorzucam zdj璚ia z lokami i prostymi, a jutro oczywi軼ie wrzuc zdj璚ia po 'zabiegu'.
奸iczne loki
Stary 2013-11-27, 19:56   #2538
Miluchova
Zadomowienie

Cytat:
Cze嗆 dziewczyny!
tydzie temu zabra豉m si za czytanie w徠ku i w豉郾ie sko鎍zy豉m, uff
Mam w這sy do 這patek, cieniutkie, blond, delikatne. Baaardzo d逝go si z nimi rano m璚z (jakie p馧torej godziny), bo albo ugniatam je r璚znikiem i spryskuj lakierem,瞠by zrobi造 si loki, albo susz, prostuj, a po godzinie drugi raz prostuj,bo po jednym prostowaniu nigdy nie s takie,jakie powinny by.
Co wi璚ej, w jesienne i zimowe dni nie wychodz z domu bez prostownicy, bo wystarczy wilgotne powietrze i w這sy 篡j w豉snym 篡ciem, pusz si, wywijaj.

Przedwczoraj zam闚i豉m na allegro zestaw Encanto, dzi dotar, na jutro wzi窸am dzie wolny, przychodzi m鎩 kolega-fryzjer i zabieramy si do roboty

Mam nadziej,瞠 przez kilka miesi璚y zapomn o prostownicy.
A dzi lec do sklepu po szampon bez soli
kolor w這s闚 jaki pi瘯ny i loki 豉dne

czekamy na fotki po zabiegu

Ja nie rozumiem moich w這s闚, wczoraj si puszy造, dzisiaj dosta造 farb z wysokim % i... no idea jak dzie po zabiegu g逝pie to
Miluchova jest offline  
Stary 2013-11-28, 10:25   #2539
Vinnga
Zakorzenienie

Dziwne rzeczywi軼ie, ale ciesz si

We wtorek zam闚i豉m u leoberta zestaw, a przed chwil kurier mi go przywi霩 Jaki gratis w postaci Joico K-Pak rekonstruct dosta豉m, chyba leobertowi spad造 obroty skoro kusi dodatkowymi kosmetykami
Wywal w sobot ch這paka z mieszkania i zrobi prostowanie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-28, 15:59   #2540
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆

We wtorek zam闚i豉m u leoberta zestaw, a przed chwil kurier mi go przywi霩 Jaki gratis w postaci Joico K-Pak rekonstruct dosta豉m, chyba leobertowi spad造 obroty skoro kusi dodatkowymi kosmetykami
Ja te robi Coco w sobot, znalaz豉m dzi w skrzynce awizo.

Oby tym razem wysz這...
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-11-28, 16:22   #2541
Vinnga
Zakorzenienie

Oo, to mi ra幡iej b璠zie z my郵 o tym, 瞠 gdzie r闚nolegle druga wiza瘸nka robi prostowanie B璠 trzyma w my郵ach kciuki
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-28, 20:03   #2542
Cosmopolitan1996
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
GG do Cosmopolitan1996

Cytat:

Te dosta豉m gratis I ka盥y nast瘼ny zestaw b璠 zamawia tylko od Leoberta
Stary 2013-11-28, 21:48   #2543
Vinnga
Zakorzenienie

Ja ju od niego chyba 4.raz zamawia豉m, straci豉m rachub Ale zawsze zabieg si udawa Pierwszy raz dosta豉m gratis.
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-29, 12:51   #2544
Blue Jeans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 114

Dzi瘯i za odpowiedzi.
A mam jeszcze jedno pytanie, mo磧iwe 瞠 nie doczyta豉m.
Porad嬈ie mi, wiem 瞠 du穎 dziewczyn nie jest zadowolonych z Cocochoco, pono efekty s豉be, ale je郵i ja mam w這sy proste, niepusz帷e si, ale ko鎍闚ki mi si zawijaj i po prostu nie chce mi si ich codziennie prostowa to czy Cocochoco b璠zie ok? I czy to 鄉ierdzi tak jak Encanto? Bo przyznam, 瞠 troch si boj tego dra積i帷ego smrodu, mam problem nawet jak mam farb na g這wie, a jedna z Was m闚i豉, 瞠 mia豉 po tym zapalenie dr鏬 oddechowych, a ja niestety ci庵le choruj na drogi oddechowe i na gard這, dlatego si boj, co roku jak tylko po lecie si och這dzi to ja zazwyczaj ca造 pa寮ziernik i listopad na antybiotykach...
Dlatego chcia豉bym co co nie ma takiego dra積i帷ego zapachu, jak ju pisa豉m z w這sami nie mam du瞠go problemu, jedyne co to te wywijaj帷e i odginaj帷e si ko鎍闚ki.
Blue Jeans jest offline  
Stary 2013-11-30, 12:59   #2545
Vinnga
Zakorzenienie

Siedz z keratyn na w這sach. Nak豉da豉m 30 minut. Prawie ca造 czas by這 w porz康ku, nic mnie nie piek這 i nie podra積ia這, a nagle jak mnie wzi窸o, my郵a豉m, 瞠 nie dam rady - na szcz窷cie to tylko ostatnie 5 minut. Ca豉 jestem zap豉kana

Swoj drog natkn窸am si wczoraj na artyki onetu o keratynowym prostowaniu: http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t Ju w tytule cudowny b陰d w postaci nieodr騜nienia dw鏂h zabieg闚 od siebie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-30, 13:12   #2546
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
Siedz z keratyn na w這sach. Nak豉da豉m 30 minut. Prawie ca造 czas by這 w porz康ku, nic mnie nie piek這 i nie podra積ia這, a nagle jak mnie wzi窸o, my郵a豉m, 瞠 nie dam rady - na szcz窷cie to tylko ostatnie 5 minut. Ca豉 jestem zap豉kana

Swoj drog natkn窸am si wczoraj na artyki onetu o keratynowym prostowaniu: http://kobieta.onet.pl/uroda/wlosy/b...ratynowy/fdf5t Ju w tytule cudowny b陰d w postaci nieodr騜nienia dw鏂h zabieg闚 od siebie
oj to trzymaj si kochana - ja tydzie temu robi豉m kole瘸nce to rycza豉m jak w馧 ,ona te

a artyku nie odbiega tre軼i od innych na ten temat
Stary 2013-11-30, 13:25   #2547
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
Artyku造 na onecie maj to do siebie, 瞠 s g**** warte
Stary 2013-11-30, 13:53   #2548
Vinnga
Zakorzenienie

Te prawda, jeszcze nie znalaz豉m tam niczego m康rego
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-30, 14:07   #2549
myszastaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka wiadomo嗆
kolor w這s闚 jaki pi瘯ny i loki 豉dne
Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
奸iczne loki
Dzi瘯uj

Moje wra瞠nia po pierwszym u篡ciu encanto:

czas trwania: od 14 do 18, ja tylko przemieszcza豉m si z fotela na drugi fotel i pod prysznic, a fryzjer robi reszt. Najwi璚ej zaj窸o suszenie z tym glutem na w這sach

wra瞠nia podczas zabiegu: smrodu o kt鏎ym niekt鏎e dziewczyny wspominaj nie czu豉m,ale straszne drapanie w nosie, gardle i oczy piek造 okropnie, ale tylko przy preparacie, przy od篡wce ju nie by這 tak 幢e.

Efekt: no pro軼iutkie po samym wysuszeniu suszark, nie kr璚 i nie zwijaj si po wyj軼iu na wilgo i nawet 郾ieg. Tak瞠 to, co chcia豉m uzyska - uzyska豉m

Szamponu u篡wam tego co wcze郾iej (elseve pro keratine), bo te bez soli jako zapachowo mi nie podchodz. A tak to ju po pierwszym myciu po zabiegu 豉dnie mi pachn

Zdj璚ia wrzuc jutro, je郵i dzi nie zapomn poprosi mego ukochanego o ich zrobienie

To jeszcze o minusach wspomn: jest przyklap, ale jako, 瞠 grzecznie przeczyta豉m ca造 w徠ek to si tego spodziewa豉m. I straaaasznie mi si w這sy elektryzuj, a nigdy wcze郾iej nie mia豉m z tym problemu a mam suszark jonizuj帷.

i do polecanych sprzedawc闚 mog dorzuci: ALICJA_style
ja, moja kole瘸nka i teraz r闚nie moja te軼iowa zam闚i造鄉y u tego sprzedawcy, produkt przyszed 鈍ie篡 no i dotar w ci庵u 48 godzin.

Edytowane przez myszastaaa
Czas edycji: 2013-11-30 o 14:13
myszastaaa jest offline  
Stary 2013-11-30, 15:53   #2550
Skarfejs
Zakorzenienie

Cytat:
To jeszcze o minusach wspomn: jest przyklap, ale jako, 瞠 grzecznie przeczyta豉m ca造 w徠ek to si tego spodziewa豉m. I straaaasznie mi si w這sy elektryzuj, a nigdy wcze郾iej nie mia豉m z tym problemu a mam suszark jonizuj帷.
Ostatnio w豉郾ie zauwa篡豉m, 瞠 moje w這sy si elektryzuj, mimo, 瞠 wcze郾iej mi si to nie zdarza這. Zastanawia豉m si czym to mo瞠 by spowodowane i w og鏊e nie pomy郵a豉m o encanto To teraz ju znalaz豉m winowajc.

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.