Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2013-11-30, 18:28   #2551
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka wiadomo嗆
Siedz z keratyn na w這sach. Nak豉da豉m 30 minut. Prawie ca造 czas by這 w porz康ku, nic mnie nie piek這 i nie podra積ia這, a nagle jak mnie wzi窸o, my郵a豉m, 瞠 nie dam rady - na szcz窷cie to tylko ostatnie 5 minut. Ca豉 jestem zap豉kana
I jak w這sy?

Mnie Coco te dzi jako gryz這. Ale prze篡豉m, za to Encanto pewnie nie prze篡豉bym nigdy.

Moje najaktualniejsze futro:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0231.jpg (69,7 KB, 95 za豉dowa)
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-11-30, 19:59   #2552
Vinnga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 006

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
I jak w這sy?

Mnie Coco te dzi jako gryz這. Ale prze篡豉m, za to Encanto pewnie nie prze篡豉bym nigdy.

Ale 豉dne

Moje w這sy OK, nie mam 瘸dnego aparatu aktualnie 瞠by fotk fajn wstawi. Ju si przyzwyczai豉m do tego efektu po encanto, najwi瘯szy sza to za pierwszym razem by

I co, teraz 3 dni nie myjesz w這sk闚 ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-11-30, 22:11   #2553
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Ale 豉dne

Moje w這sy OK, nie mam 瘸dnego aparatu aktualnie 瞠by fotk fajn wstawi. Ju si przyzwyczai豉m do tego efektu po encanto, najwi瘯szy sza to za pierwszym razem by

I co, teraz 3 dni nie myjesz w這sk闚 ?
Nie mam wyj軼ia, jutro jeszcze nie b璠zie 幢e wi璚 skocz po jakie zakupy, ale w poniedzia貫k b璠 musia豉 pokaza si tak na zaj璚iach Na szcz窷cie tylko przez 1,5h. We wtorek mam tylko hiszpa雟ki po po逝dniu, wi璚 ju do wtedy umyj g這w.

Nie wiem, czy Wam pisa豉m, ale chyba to by這 moje ostatnie KPW, przynajmniej na jaki czas. Moje w這sy i tak si 'naprawi造' w tym roku, dzi瘯i jednemu radykalnemu ci璚iu i olejom, i ju nie potrzebuj keratyny tak bardzo, jak rok temu. Przez ten czas dzi瘯i mnie 4 osoby z mojego otoczenia te skusi造 si na Coco.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-11-30, 22:17   #2554
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
I jak w這sy?

Stary 2013-11-30, 22:46   #2555
julia955
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

Cze嗆 dziewczyny !
Chcia豉bym sprezentowa sobie zabieg kreatynowy i mam tylko jedno pytanko,a wi璚 widzia豉m,瞠 polecacie tego sprzedawc chodzi mi tylko o to czy preparat,kt鏎y przelewany jest do takich ma造ch buteleczek nie traci na tym i czy aby na pewno jest to pewny i zaufany produkt a nie jaka"chi雟ka podr鏏a" ?
Bardzo prosz Was o odpowied,a tu dodaje link preparatu,kt鏎y chcia豉bym zakupi :
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...748368256.html
julia955 jest offline  
Stary 2013-11-30, 22:50   #2556
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez julia955 Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny !
Chcia豉bym sprezentowa sobie zabieg kreatynowy i mam tylko jedno pytanko,a wi璚 widzia豉m,瞠 polecacie tego sprzedawc chodzi mi tylko o to czy preparat,kt鏎y przelewany jest do takich ma造ch buteleczek nie traci na tym i czy aby na pewno jest to pewny i zaufany produkt a nie jaka"chi雟ka podr鏏a" ?
Bardzo prosz Was o odpowied,a tu dodaje link preparatu,kt鏎y chcia豉bym zakupi :
http://allegro.pl/encanto-keratyna-p...748368256.html
ja kupowa豉m u niego kilka razy i zawsze by這 ok
Stary 2013-12-01, 09:26   #2557
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam wyj軼ia, jutro jeszcze nie b璠zie 幢e wi璚 skocz po jakie zakupy, ale w poniedzia貫k b璠 musia豉 pokaza si tak na zaj璚iach Na szcz窷cie tylko przez 1,5h. We wtorek mam tylko hiszpa雟ki po po逝dniu, wi璚 ju do wtedy umyj g這w.

Nie wiem, czy Wam pisa豉m, ale chyba to by這 moje ostatnie KPW, przynajmniej na jaki czas. Moje w這sy i tak si 'naprawi造' w tym roku, dzi瘯i jednemu radykalnemu ci璚iu i olejom, i ju nie potrzebuj keratyny tak bardzo, jak rok temu. Przez ten czas dzi瘯i mnie 4 osoby z mojego otoczenia te skusi造 si na Coco.
Dasz rad

A naturalnie te masz proste w這sy ?
Vinnga jest offline  
Stary 2013-12-01, 10:33   #2558
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆

Cytat:
Dasz rad

A naturalnie te masz proste w這sy ?
Dawno ju nie mia豉m zdrowych w這s闚, wi璚 nie jestem pewna

W dzieci雟twie, gdy mia豉m d逝gie i obci皻e r闚no, by造 proste. Jako nastolatka zacz窸am cieniowa, prostowa, kombinowa i wysz這 jak wysz這
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-12-01, 14:29   #2559
Skarfejs
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 305

Cytat:
奸iczne
Stary 2013-12-02, 11:05   #2560
LilyAllen
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka wiadomo嗆
奸iczne
Dzi瘯uj.

Ale mi si uda這, odwo豉li mi zaj璚ia, wi璚 nikt poza wsp馧lokatorkami nie zobaczy mojego wielkiego nieumycia w這s闚.
LilyAllen jest offline  
Stary 2013-12-02, 15:29   #2561
Vinnga
Zakorzenienie

Ooo, no prosz, jakie szcz窷cie
A ja by豉m wczoraj na 造篤ach i mimo spocenia si ca貫j g這wy, to w這ski pozosta造 proste i niepusz帷e si, mi貫 uczucie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-12-02, 17:45   #2562
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 019

Cytat:
Napisane przez Cosmopolitan1996 Poka wiadomo嗆
Te dosta豉m gratis I ka盥y nast瘼ny zestaw b璠 zamawia tylko od Leoberta
o ju wiem od kogo b璠 zamawia nast瘼ny zestaw
Stary 2013-12-03, 14:29   #2563
bbeataa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny, nie wczytywa豉m si co pisa造軼ie ostatnio w tym w徠ku, bo nie mam za bardzo tyle czasu, ale opisze Wam m鎩 przypadek i mo瞠 b璠zie to przestroga dla niekt鏎ych dziewczyn.

Ok 2,5 roku temu (lipiec 2011) zrobi豉m sobie keratynowe prostowanie w這s闚 Encanto (z allegro) w domu, efekt by super, w這sy proste i w ko鎍u si nie puszy造. Stosowa豉m si do zasady: szampony bez sls, suszenie ciep造m strumieniem itp. Po ok p馧 roku odnowi豉m zabieg (luty 2012), a po kilku miesi帷ach moje w這sy by造 ju w fatalnym stanie.. nie chcia豉m zn闚 powtarza zabiegu bo bardzo mi przy tym lecia造 w這sy i robi造 si du穎 ja郾iejsze i jakby cie雟ze, wi璚 mia豉m ich ju ma這. Opr鏂z tego by造 po豉mane, suche i po這wa z nich mi si po prostu wykruszy豉. Gdy sobie to u鈍iadomi豉m, 瞠 przyczyn mo瞠 by prostowanie, prze篡豉m koszmar bo nie da這 si ju tego tak szybko odwr鏂i.. Musia豉m obci望 te najgorsze, wisz帷e str彗i.. Od nowa zacz窸am zapuszczanie w這s闚 i intentywne nawil瘸nie g堯wnie od篡wk biovax do w這s闚 blond. Od tamtej pory pr鏏uje wr鏂i do moich naturalnych kr璚onych w這s闚 i odbudowa ich obj皻o嗆.. min掖 rok a efekty jeszcze marne. W這sy strasznie wolno mi rosn i do tego ko鎍闚ki s bardzo cienkie.

Pisz to, bo po prostu teraz mam 鈍iadomo嗆, 瞠 moje w這sy nie by造 na tyle mocne 瞠by wytrzyma prostowanie a do tego podw鎩ne, wi璚 prosz Was dziewczyny skonsultujcie si z profesjonalnym fryzjerem po kursie je郵i nie jeste軼ie pewne czy Wasze w這sy nie s zbyt s豉be i suche... bo mo瞠cie sobie je zniszczy tak jak ja..

W za陰czeniu zdj璚ia moich w這s闚:
- listopad 2012 - p馧 roku po drugim prostowaniu w這s闚;
- listopad 2013 - czyli pr鏏a powr鏂enia do dawnych g瘰tych w這s闚.
bbeataa jest offline  
Stary 2013-12-03, 14:34   #2564
bbeataa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Zdj璚ia si nie doda造, wi璚 pr鏏uj znowu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 2012.11.25.jpg (121,9 KB, 93 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2013.11.01.jpg (92,8 KB, 94 za豉dowa)
bbeataa jest offline  
Stary 2013-12-03, 14:42   #2565
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

to si nazywa przeproteinowanie w這s闚
_agg_ jest offline  
Stary 2013-12-07, 17:37   #2566
Kinaa1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 583

Zrobi豉m w salonie prostowanie na moich kr鏒kich w這sach. Jestem zachwycona. Wiem czym my, jakich odzywek u篡wa etc. Niemniej jednak brakuje mi do szcz窷cia tylko jednej kwestii: czy kt鏎y z produkt闚 drogeryjnych np spray, do zwi瘯szenia obj皻o軼i (mam kr鏒kie w這sy i chc je jednak delikatnie podnie嗆) spe軟ia warunki do u篡wania po prostowaniu?

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany pogl康闚 bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline  
Stary 2013-12-08, 11:03   #2567
Paati89
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89

Cocochoco kompletnie mi si spra這, by豉m zadowolona jednak 3 dni bez mycia g這wy ... ehem no teraz sobie nie mog na to pozwoli
Na przysz陰 sobot um闚iona jestem ze znajom fryzjerk na encanto ma teraz promocje w salonie u siebie na 170z, 瘸l by by這 nie skorzysta

Paati89 jest offline  
Stary 2013-12-08, 17:09   #2568
shilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 406

Jestem w trakcie - tzn po pierwszym prostowaniu , przed myciem i nalozeniem odzywki - i..... hmmm troszke jestem zaniepokojona , poniewa moje grube w這sy ( zuzy豉m 80ml encanto) wygl康aja jak po zwyk造m prostowaniu wlos闚. Nie ma zadziwiaj帷ego efektu jak na waszych w這sach. Czy ten efekt nadaje od篡wka ? Czy najnormalniej w swiecie zrobi豉m cos zle ??
shilla jest offline  
Stary 2013-12-08, 17:17   #2569
Vinnga
Zakorzenienie

U mnie te w這sy wygl康aj jak po normalnym prostowaniu (nie ma efektu tafli), ale w dotyku s bardziej mi瘯kie, zdrowsze, 郵iskie
Vinnga jest offline  
Stary 2013-12-08, 17:47   #2570
shilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 406

a jakie masz w這sy normalnie ? Bo moje s grube , lekko kr璚帷e si , normalnie prostuj je oko這 godziny 瞠by by造 proste ( nigdy nie wychodzi造 mi proste jak druty)

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

i jeszcze jedno pytanie czy od篡wk nak豉da w r瘯awiczkach i czy suszenie w這s闚 z od篡wk tak samo 鄉ierdzi jak preparatem ??
shilla jest offline  
Stary 2013-12-08, 22:13   #2571
Vinnga
Zakorzenienie

Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Moje niestety s cienkie... Jak s pokr璚one, to tego nie wida (naturalny efekt push up i 豉dny skr皻), ale po encanto dokucza mi ma豉 obj皻o嗆. Ju nie wiem jak z tym walczy

Ja stosuj metod mieszan, wi璚 nie wiem co bardziej 鄉ierdzi. Ale r瘯awiczek bym u篡豉 na Twoim miejscu

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Vinnga
Czas edycji: 2013-12-08 o 22:15
Vinnga jest offline  
Stary 2013-12-08, 22:16   #2572
sylwka37
koci 鈍iat

ja nie cierpi r瘯awic i nigdy ich nie u篡wam i mam przez chwil r璚e jak u babuni takie pomarszczone
jedno i drugie 鄉ierdzi
Stary 2013-12-08, 23:38   #2573
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez shilla Poka wiadomo嗆
Jestem w trakcie - tzn po pierwszym prostowaniu , przed myciem i nalozeniem odzywki - i..... hmmm troszke jestem zaniepokojona , poniewa moje grube w這sy ( zuzy豉m 80ml encanto) wygl康aja jak po zwyk造m prostowaniu wlos闚. Nie ma zadziwiaj帷ego efektu jak na waszych w這sach. Czy ten efekt nadaje od篡wka ? Czy najnormalniej w swiecie zrobi豉m cos zle ??
u mnie efekt jest dopiero po myciu w這s闚, przed myciem w這sy s matowe i sztywne, jak po przejechaniu prostownic
Miluchova jest offline  
Stary 2013-12-09, 16:43   #2574
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

W sobote prostowalam wlosy po raz 6, fotka sprzed chwili zaraz po przyjsciu z deszczu i sciagnieciu kaptura
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj璚ie0765_001.jpg (87,2 KB, 62 za豉dowa)

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2013-12-09, 16:44   #2575
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez blue2003 Poka wiadomo嗆
W sobote prostowalam wlosy po raz 6, fotka sprzed chwili zaraz po przyjsciu z deszczu i sciagnieciu kaptura
super
Stary 2013-12-09, 16:47   #2576
blue2003
Miuoshowa

Wiadomo軼i: 2 454
GG do blue2003 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do blue2003

Cytat:
super
Dziekuje Ogolnie to juz rok jak prostuje i niezmiennie jestem zachwycona, ten polysk, dociazone, gladkie wlosy, brak puchu, po prostu oh i ah, czuje sie jakbym miala zupelnie nowe wlosy

"...nasza wielko嗆 mia豉 iskrzy, a wygasa gdy tak teraz na ni patrz a ty milczysz..."
blue2003 jest offline  
Stary 2013-12-09, 19:04   #2577
Eveliouses
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

Dziewczyny ju kilka mcy was tu podgl康am i podziwiam efekty waszych prostowa marz帷 po cichutku, 瞠 wreszcie i ja sobie to zafunduj ... i oto nadszed ten dzie hihi tzn dosta豉m paczk z allegro z keratyn i w 鈔od id do znajomej fryzjerki,zeby mi to na這篡豉 . I w zwi您ku z tym,瞠 jest to m鎩 pierwszy raz to nasuwa mi si kilka pyta (czyta豉m ju kilkakrotnie pierwszy post i nie ma tam odp na moje dylematy ;( ) a mianowicie : ja po myciu w這s闚,nie susz ich suszark tylko zostawiam do wyschni璚ia i teraz jak b璠 mie keratynk zrobion to jak umyje w這sy to na wilgotne mam na這篡 od篡wk tak? i po chwili sp逝ka i ??? teraz powinnam juz suszy suszark i szczotk modelowa?czy jak? sorki,no bo mo瞠 wam si wydadz g逝pie te pytania ale robi to pierwszy raz a pozatym mam g瘰te i grube w這sy a do tego mega przesuszone i temu nie u篡wa豉m suszarki ,瞠by unikna efektu grzywy kr鏊a lwa

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

aha i prosze dajcie namiar gdzie znajde opis metody mieszanej bo chce sobie wydrukowa (w razie czego dla mojej fryzjerki) wiem,瞠 jest filmik na yt od oneandonlyagg ale prosze o opis bo jako nie potrafi znale潭

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZ ZOBACZ I PODPISZ SI
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline  
Stary 2013-12-09, 19:07   #2578
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Poka wiadomo嗆
Dziewczyny ju kilka mcy was tu podgl康am i podziwiam efekty waszych prostowa marz帷 po cichutku, 瞠 wreszcie i ja sobie to zafunduj ... i oto nadszed ten dzie hihi tzn dosta豉m paczk z allegro z keratyn i w 鈔od id do znajomej fryzjerki,zeby mi to na這篡豉 . I w zwi您ku z tym,瞠 jest to m鎩 pierwszy raz to nasuwa mi si kilka pyta (czyta豉m ju kilkakrotnie pierwszy post i nie ma tam odp na moje dylematy ;( ) a mianowicie : ja po myciu w這s闚,nie susz ich suszark tylko zostawiam do wyschni璚ia i teraz jak b璠 mie keratynk zrobion to jak umyje w這sy to na wilgotne mam na這篡 od篡wk tak? i po chwili sp逝ka i ??? teraz powinnam juz suszy suszark i szczotk modelowa?czy jak? sorki,no bo mo瞠 wam si wydadz g逝pie te pytania ale robi to pierwszy raz a pozatym mam g瘰te i grube w這sy a do tego mega przesuszone i temu nie u篡wa豉m suszarki ,瞠by unikna efektu grzywy kr鏊a lwa
nie za bardzo rozumiem twoje pytanie chodzi ci o od篡wk z zestawu czy og鏊nie o jak捷 od篡wk w trakcie zabiegu musisz u篡 suszarki bo inaczej nigdy ci nie wyschn od篡wk z zestawu k豉dziesz na umyte szamponem z zestawu w這sy i po chwili albo cz窷 wyczesujesz - ja osobi軼ie zostawiam ca陰 - i suszysz suszark , prostujesz i koniec - na pewno jest do陰czona instrukcja a co b璠ziesz z nimi robi jak ju zrobisz zabieg to twoja sprawa - chcesz to susz , nie chcesz to nie susz
Stary 2013-12-09, 19:15   #2579
Eveliouses
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 432

Cytat:
nie za bardzo rozumiem twoje pytanie chodzi ci o od篡wk z zestawu czy og鏊nie o jak捷 od篡wk w trakcie zabiegu musisz u篡 suszarki bo inaczej nigdy ci nie wyschn od篡wk z zestawu k豉dziesz na umyte szamponem z zestawu w這sy i po chwili albo cz窷 wyczesujesz - ja osobi軼ie zostawiam ca陰 - i suszysz suszark , prostujesz i koniec - na pewno jest do陰czona instrukcja a co b璠ziesz z nimi robi jak ju zrobisz zabieg to twoja sprawa - chcesz to susz , nie chcesz to nie susz

hej,

chodzi mi o piel璕nacj ju po zabiegu. pozatym chce zrobi metod mieszan dlatego samej od篡wki nie b璠 ju nak豉da. instrukcji nie mam do陰czonej do zestawu,wi璚 pytam.

: jupi::j upi:
http://www.suwaczki.com/tickers/qq87i09k53acoskv.png

PROSZ ZOBACZ I PODPISZ SI
http://uniteddogs.com/stopkillingdogs
Eveliouses jest offline  
Stary 2013-12-09, 19:26   #2580
Vinnga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveliouses Poka wiadomo嗆

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

aha i prosze dajcie namiar gdzie znajde opis metody mieszanej bo chce sobie wydrukowa (w razie czego dla mojej fryzjerki) wiem,瞠 jest filmik na yt od oneandonlyagg ale prosze o opis bo jako nie potrafi znale潭
W czasie zabiegu w這sy trzeba wysuszy suszark, bo inaczej nigdy nie wyschn

Po zabiegu mo積a suszy, mo積a nie suszy, ale np. ja kiedy nie susz, to w這sy wygl康aj gorzej, natomiast po suszarce lepiej si uk豉daj, nic si nie wywija itp. Jak w這sy b璠 reagowa to ju kwestia indywidualna i b璠ziesz musia豉 sprawdzi na sobie

Metoda mieszana:
Krok 1: Myjesz w這sy szamponem oczyszczaj帷ym 2-3 razy w zale積o軼i od potrzeby.
Krok 2: Otwierasz od篡wk, otwierasz keratyn, przelewasz je do miseczki i mieszasz
Krok 3: Dzielisz w這sy na pasma i nak豉dasz na nie wymieszany preparat
Krok 4: Czekasz 15 minut
Krok 5: Suszysz w這sy ch這dnym lub letnim nawiewiem, zajmie Ci to d逝瞠j ni tradycyjne suszenie
Krok 6: Dzielisz w這sy na pasma i prostujesz prostownic, przeje盥瘸j帷 po ka盥ym pasmie ok 6 razy

W這sy mo瞠sz, ale nie musisz, umy po 3 godzinach. W ci庵u pierwszych 3 godzin po zabiegu nie nara瘸j ich na wilgo.
Vinnga jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.