Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2014-02-05, 12:53   #2911
201604291140
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 444
Dot.: Keratynowe prostowanie w這s闚 cz. 3 - czytaj 1 post!

Cze嗆 dziewczyny. Czy kt鏎a mia豉 styczno嗆 z produktami sprzedawcy encantodobrasil1? Szuka豉m w wyszukiwarce, ale nic mi nie wyskoczy這
201604291140 jest offline  
Stary 2014-02-05, 14:29   #2912
Pollinaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 647

Dziewczyny czy robi豉 sobie kt鏎a prostowanie Nanokeratin? Znalaz豉m groupon za 350z

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline  
Stary 2014-02-05, 21:28   #2913
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 015

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka wiadomo嗆
Dobra dziewczyny, dzisiaj dosta豉m preparat, wi璚 jutro nak豉dam mam nadziej, 瞠 b璠zie si czym chwali. Oczywi軼ie suszark musz po篡czy, bo zapomnialam o takim drobiazgu
I trzyma kciuki! Bo jak ch這pak nak豉da to niczego nie mo積a by pewn

Wys豉ne z mojej el dziewi徠ki : )
Trzymam kciuki Pochwal si efektem po zabiegu

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Poka wiadomo嗆
dobra , przekona豉 mnie zamawiam zestaw..prosz tylko o Twoj opini , wklejam zdj璚ie , czy mam kupi 50ml czy 75ml??? to zdj璚ie aktualne przed sekunda robione , przestan si tak wywija po zabiegu?? bo w sumie na tymnajbardziej mi zale篡
Pytanie co prawda nie do mnie, ale te odpowiem Z tego co wida masz w這sy pocieniowane, a takie z regu造 s bardziej "niesforne". Wi璚 wydaje mi si 瞠 po pewnym czasie od zabiegu, jak keratyna juz zd您y si troch wyp逝kac mog zacz望 si znowu troch wywija wywija

Na Twoim miejscu wzie豉m bym na wszelki wypadek 75 ml. Lepiej jak troche zostanie ni ma brakn望
Stary 2014-02-05, 21:35   #2914
inga21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 532

Jak si ciesz 瞠 znalaz豉m ten w徠ek Ju my郵a豉m o prostowaniu chemicznym a tu taka niespodzianka
Mam bardzo beznadziejne w這sy, tak to najlepsze okre郵enie Ani to proste, ani kr璚one, ju mam ich do嗆. Boje sie tylko, 瞠 to prostowanie nie podo豉, bo na dodatek strasznie sie pusz.

Mam teraz pytanie, dla was pewnie zwyczajnie g逝pie, ale nie mam w og鏊e w tym temacie poj璚ia Czytaj帷 wasze wpisy zobaczy豉m, 瞠 robicie prostowanie 'po domowemu' i tak sie zastanawiam, czy salony fryzjerskie te go wykonuj? Nie ufam sobie w tej kwestii i wola豉bym zap豉ci, ale mie to porz康nie zrobione. I jak wygl康a kwestia dochodzenia do siebie w這sa? Chodzi mi o to, czy on zacznie si stopniowo kr璚i i wraca do poprzedniego stanu, czy jakie 'efekty uboczne' wida?

Edytowane przez inga21
Czas edycji: 2014-02-05 o 21:39
inga21 jest offline  
Stary 2014-02-05, 21:40   #2915
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

Jestem po
jutro napisze wra瞠nia i zrobi zdj璚ie po pierszym myciu, bo chyba b璠zie najbardziej wiarygodne. Teraz oczywi軼ie s 郵iczne, ale jak si im po鈍i璚i這 kilka godzin to nic dziwnego i przyznam, 瞠 mia豉m nadziej, 瞠 przesadzacie z tym smrodem ale niestety rycza豉m jak b鏏r i wietrzy豉m ju ze trzy razy.
No nic ciesz si, 瞠 jestem ju po

Wys豉ne z mojej el dziewi徠ki : )
Stary 2014-02-06, 00:25   #2916
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inga21 Poka wiadomo嗆
Jak si ciesz 瞠 znalaz豉m ten w徠ek Ju my郵a豉m o prostowaniu chemicznym a tu taka niespodzianka
Mam bardzo beznadziejne w這sy, tak to najlepsze okre郵enie Ani to proste, ani kr璚one, ju mam ich do嗆. Boje sie tylko, 瞠 to prostowanie nie podo豉, bo na dodatek strasznie sie pusz.

Mam teraz pytanie, dla was pewnie zwyczajnie g逝pie, ale nie mam w og鏊e w tym temacie poj璚ia Czytaj帷 wasze wpisy zobaczy豉m, 瞠 robicie prostowanie 'po domowemu' i tak sie zastanawiam, czy salony fryzjerskie te go wykonuj? Nie ufam sobie w tej kwestii i wola豉bym zap豉ci, ale mie to porz康nie zrobione. I jak wygl康a kwestia dochodzenia do siebie w這sa? Chodzi mi o to, czy on zacznie si stopniowo kr璚i i wraca do poprzedniego stanu, czy jakie 'efekty uboczne' wida?
Salony r闚nie wykonuj prostowanie ale niestety 篡cz sobie za to bardzo du瞠 kwoty. Szkoda wydawa a tyle pieni璠zy, tym bardziej 瞠 zabieg do trudnych nie nale篡, tym bardziej jak si znajdzie jak捷 osob do pomocy

Efekt prostych w這s闚 utrzymuje si r騜nie, wszystko zale篡 od osoby. U jednej w這sy wr鏂 do takiego samego skr皻u jak przed prostowaniem a u innej wyprostowane w這sy b璠 ca造 czas proste a kr璚i si b璠zie tylko odrost. Na to nie ma regu造
Stary 2014-02-06, 10:33   #2917
Miluchova
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 334

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
Salony r闚nie wykonuj prostowanie ale niestety 篡cz sobie za to bardzo du瞠 kwoty. Szkoda wydawa a tyle pieni璠zy, tym bardziej 瞠 zabieg do trudnych nie nale篡, tym bardziej jak si znajdzie jak捷 osob do pomocy

Efekt prostych w這s闚 utrzymuje si r騜nie, wszystko zale篡 od osoby. U jednej w這sy wr鏂 do takiego samego skr皻u jak przed prostowaniem a u innej wyprostowane w這sy b璠 ca造 czas proste a kr璚i si b璠zie tylko odrost. Na to nie ma regu造
A wykonuj go w ten sam spos鏏, bo instrukcja jest jedna

Miluchova jest offline  
Stary 2014-02-06, 10:50   #2918
_agg_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 539

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Poka wiadomo嗆
dobra , przekona豉 mnie zamawiam zestaw..prosz tylko o Twoj opini , wklejam zdj璚ie , czy mam kupi 50ml czy 75ml??? to zdj璚ie aktualne przed sekunda robione , przestan si tak wywija po zabiegu?? bo w sumie na tym najbardziej mi zale篡
Ja mam cieniowane i mam proste. Ale r鏏 tradycyjn metod, nie r鏏 normaln. No i w sobot prostowa豉m kole瘸nce, kt鏎a te ma cieniowane, ale kr璚one i te s idealnie proste i wzi窸abym 75
_agg_ jest offline  
Stary 2014-02-06, 10:52   #2919
Linka1984
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 202

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
Ja mam cieniowane i mam proste. Ale r鏏 tradycyjn metod, nie r鏏 normaln. No i w sobot prostowa豉m kole瘸nce, kt鏎a te ma cieniowane, ale kr璚one i te s idealnie proste i wzi窸abym 75
dziekuje bardzo za odpowiedz, na tak liczylam teraz po przeczytaniu bloga i zobaczeniu filmik闚 na youtubie jestes dla mnie guru i przepraszam z g鏎y za pytania ewentualne jakie mog pa嗆 z mojej strony

ps. jaka to normalna a jaka tradycyjna??

3690 gram szcze軼ia <3
Linka1984 jest offline  
Stary 2014-02-06, 11:54   #2920
_agg_
Zakorzenienie

tradycyjna to ta, kt鏎 robisz z instrukcj. a mieszana to mieszasz keratyn i od篡wk i prostujesz po prostu 1 raz.
_agg_ jest offline  
Stary 2014-02-06, 12:00   #2921
Linka1984
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka wiadomo嗆
tradycyjna to ta, kt鏎 robisz z instrukcj. a mieszana to mieszasz keratyn i od篡wk i prostujesz po prostu 1 raz.
dziekuje , na dniach zam闚i zestawik i pochwal si po jak juz zrobie..musze teraz odczeka 2 tyg od farbowania , a farbowa豉m 2 dni temu

3690 gram szcze軼ia <3
Linka1984 jest offline  
Stary 2014-02-06, 12:12   #2922
inga21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 532

Cytat:

Dzi瘯uj za odpowied
Nie da si tego zepsu? To znaczy s造sza造軼ie o przypadkach, kiedy komu po takim zabiegu co si sta這 z w這sami? Wsz璠zie s wypisane same pozytywne strony, a chcia豉bym zobaczy t ciemn stron
inga21 jest offline  
Stary 2014-02-06, 12:21   #2923
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez inga21 Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied
Nie da si tego zepsu? To znaczy s造sza造軼ie o przypadkach, kiedy komu po takim zabiegu co si sta這 z w這sami? Wsz璠zie s wypisane same pozytywne strony, a chcia豉bym zobaczy t ciemn stron
Je瞠li dobrze przeprowadzi si zabieg i dok豉dnie na這zy si na wszystkie w這sy preparat nie powinno si sta nic z貫go Nak豉danie keratyny mo積a por闚na do nak豉dania farby na w這sy za pomoc p璠zelka, z t r騜nic 瞠 omija si sk鏎 g這wy i w這sy dzieli si na cie雟ze pasma. Osobi軼ie nie znam nikogo komu ten zabieg 幢e by wp造n掖 na w這sy, podejrzewam 瞠 jedynie na bardzo cieniutkich w這sach m鏬豚y si nie sprawdzi.
Stary 2014-02-06, 20:01   #2924
ktoregos_dnia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 636

W豉郾ie umy豉m w這sy, zrobi豉m zdj璚ia i od razu lec na Wiza pochwali si efektem. Je郵i kt鏎a z Was jest tu i jeszcze si waha to niech przestanie i zamawia zaraz keartyn

Zabieg dla mnie to by豉 ci篹ka pr鏏a, przyznaj, 瞠 w po這wie chcia豉m pieprzn望 pendzelkiem i po prostu umy g這w. A jak siedzia豉m ju z wyprostwanymi w這sami po szamponie, to w og鏊e mia豉m straszny kryzys i tylko ciekawo嗆 pogna豉 mnie dalej. Wszystko trwa這 6 godzin 45 minut Samo suszenie z keratyn to p馧torej godziny, z od篡wk ju idzie znacznie 豉twiej, bo po這w jej si jednak sp逝kuje.
Ostatecznie robi豉m sama, ch這pak tylko asystowa i podpowiada gdzie z ty逝 jeszcze do這篡. Tak瞠 jak kt鏎a nie ma nikogo do pomocy to naprawd nie jest wielki problem : )

I teraz tak:
Pierwsze zdj璚i to moje w這sy, nieco rozprostowane przy suszeniu. Naturalnie s bardziej kr璚one, ale nie mam 瘸dnego zdj璚ia 'zaraz po wstaniu'
I dwie ostatnie: Ta da! Moje w這sy dzisiaj po myciu i tylko wysuszeniu. W ko鎍u mog je normalnie rozczesa. S bardzo mi瘯kie i mi貫 w dotyku, nawet ko鎍闚ki, kt鏎e po prostownicy by造 szorstkie, teraz nie r騜ni si od reszty w這s闚 jaki cud chyba ; )

Generalnie naprawd zabieg zaj掖 mi du穎 czasu i 貫z, ale warto by這
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg CAM00484.jpg (137,5 KB, 68 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CAM00513.jpg (75,3 KB, 58 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg CAM00514.jpg (71,6 KB, 54 za豉dowa)
Stary 2014-02-06, 21:23   #2925
sylwka37
koci 鈍iat

Wiadomo軼i: 13 991

Cytat:
W豉郾ie umy豉m w這sy, zrobi豉m zdj璚ia i od razu lec na Wiza pochwali si efektem. Je郵i kt鏎a z Was jest tu i jeszcze si waha to niech przestanie i zamawia zaraz keartyn

Zabieg dla mnie to by豉 ci篹ka pr鏏a, przyznaj, 瞠 w po這wie chcia豉m pieprzn望 pendzelkiem i po prostu umy g這w. A jak siedzia豉m ju z wyprostwanymi w這sami po szamponie, to w og鏊e mia豉m straszny kryzys i tylko ciekawo嗆 pogna豉 mnie dalej. Wszystko trwa這 6 godzin 45 minut Samo suszenie z keratyn to p馧torej godziny, z od篡wk ju idzie znacznie 豉twiej, bo po這w jej si jednak sp逝kuje.
Ostatecznie robi豉m sama, ch這pak tylko asystowa i podpowiada gdzie z ty逝 jeszcze do這篡. Tak瞠 jak kt鏎a nie ma nikogo do pomocy to naprawd nie jest wielki problem : )

I teraz tak:
Pierwsze zdj璚i to moje w這sy, nieco rozprostowane przy suszeniu. Naturalnie s bardziej kr璚one, ale nie mam 瘸dnego zdj璚ia 'zaraz po wstaniu'
I dwie ostatnie: Ta da! Moje w這sy dzisiaj po myciu i tylko wysuszeniu. W ko鎍u mog je normalnie rozczesa. S bardzo mi瘯kie i mi貫 w dotyku, nawet ko鎍闚ki, kt鏎e po prostownicy by造 szorstkie, teraz nie r騜ni si od reszty w這s闚 jaki cud chyba ; )

Stary 2014-02-06, 22:09   #2926
xxolciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 79

Dziewczyny prosz o pomoc Chc zrobi prostowanie mojej siostrze keratyn COCOCHOCO i st康 moje 2 pytania:

1) Czy macie jakiego zaufanego sprzedawc, je郵i chodzi o t keratyn?

2) Czy my郵icie, 瞠 na takie w這sy jak na za陰czonym obrazku (nie s zbyt g瘰te) potrzebne jest 75 ml czy ile?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie0020.jpg (63,7 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez xxolciaxx
Czas edycji: 2014-02-06 o 22:10
xxolciaxx jest offline  
Stary 2014-02-06, 22:14   #2927
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:

I teraz tak:

Super wysz這

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
Dziewczyny prosz o pomoc Chc zrobi prostowanie mojej siostrze keratyn COCOCHOCO i st康 moje 2 pytania:

1) Czy macie jakiego zaufanego sprzedawc, je郵i chodzi o t keratyn?

2) Czy my郵icie, 瞠 na takie w這sy jak na za陰czonym obrazku (nie s zbyt g瘰te) potrzebne jest 75 ml czy ile?
1) Zaufani sprzedawcy podani s w pierwszym po軼ie
2) Na wszelki wypadek wzi窸abym 75 ml, najwy瞠j zostanie
Stary 2014-02-07, 10:18   #2928
Linka1984
Zakorzenienie

witam , dzi zamowilam zestaw encanto 75ml od leoberta..no to czekamy mam zamiar zrobic za tydzien w weekend , pochwal si efektami , jeszcze raz dziekuje za wyja郾ienia wszystkiego zw豉szcza Tobie agg

3690 gram szcze軼ia <3
Linka1984 jest offline  
Stary 2014-02-07, 10:24   #2929
_agg_
Zakorzenienie

a nie ma za co powodzenia
_agg_ jest offline  
Stary 2014-02-07, 11:31   #2930
xxolciaxx
Raczkowanie

Cytat:
Super wysz這

1) Zaufani sprzedawcy podani s w pierwszym po軼ie
2) Na wszelki wypadek wzi窸abym 75 ml, najwy瞠j zostanie
ad 1) Nic mi to nie daje, bo oni sprzedaj encanto.. Czy kto kupowa mo瞠 Cocochoco i mo瞠 co powiedzie o sprzedawcy hubert2804? Albo poleci mi kogo innego
ad 2) Dzi瘯i tak w豉郾ie my郵, 瞠 troch zostanie, ale czu豉bym si bezpieczniej z tym ma造m zapasem
Stary 2014-02-07, 16:09   #2931
LilyAllen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez xxolciaxx Poka wiadomo嗆
ad 1) Nic mi to nie daje, bo oni sprzedaj encanto.. Czy kto kupowa mo瞠 Cocochoco i mo瞠 co powiedzie o sprzedawcy hubert2804? Albo poleci mi kogo innego
ad 2) Dzi瘯i tak w豉郾ie my郵, 瞠 troch zostanie, ale czu豉bym si bezpieczniej z tym ma造m zapasem
Ja ostatnio kupi豉m od cocochoco1 - ale widz, 瞠 teraz ten u篡tkownik niczego nie sprzedaje, wi璚 nie pomog. Za to odradza豉m tu kiedy pewnego innego u篡tkownika, nie chc mu robi jakiej strasznej antyreklamy i od razu psu ca貫go interesu, ale uwa瘸j. Je郵i Ci si chce, to przeszukaj w徠ek, teraz pami皻am tylko, 瞠 na pewno nie by to 瘸den Hubert

Aaa, i zgadzam si, we 75ml.
LilyAllen jest offline  
Stary 2014-02-07, 17:05   #2932
xxolciaxx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LilyAllen Poka wiadomo嗆
Ja ostatnio kupi豉m od cocochoco1 - ale widz, 瞠 teraz ten u篡tkownik niczego nie sprzedaje, wi璚 nie pomog. Za to odradza豉m tu kiedy pewnego innego u篡tkownika, nie chc mu robi jakiej strasznej antyreklamy i od razu psu ca貫go interesu, ale uwa瘸j. Je郵i Ci si chce, to przeszukaj w徠ek, teraz pami皻am tylko, 瞠 na pewno nie by to 瘸den Hubert

Aaa, i zgadzam si, we 75ml.
dzi瘯i przeszuka ca造 w徠ek to wyzwanie..;d
Stary 2014-02-07, 17:41   #2933
majka521
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 454

Hej dziewczyny! W豉郾ie zastanawiam si nad zakupem, ale wci捫 mam pewne w徠pliwo軼i...
Mam cienkie i dosy rzadkie w這sy lekko za ramiona, codziennie prostuje, b康 zwi您uje, poniewa nie s one ani proste, ani falowane.. Na pewno mnie rozumiecie
Chcia豉bym spyta, czy te preparaty nie zniszcz mi bardziej w這s闚? Nadaj si na taki typ jak mam? Jak my郵icie?

Od kwietnia 獞icz!

Moja wymiana!
majka521 jest offline  
Stary 2014-02-07, 17:55   #2934
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

zrobi豉m encanto

uliz straszny. Ale najbardziej ciesz si z g豉dko軼i w這s闚 i mi瘰isto軼i jak nabra造. Pasma przy twarzy nie s idealnie proste, delikatnie si wyginaj ale mo瞠 przez to, 瞠 zak豉dam je za uszy.

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-02-07, 18:06   #2935
sylwka37
koci 鈍iat

Cytat:
Napisane przez goldika Poka wiadomo嗆
zrobi豉m encanto

uliz straszny. Ale najbardziej ciesz si z g豉dko軼i w這s闚 i mi瘰isto軼i jak nabra造. Pasma przy twarzy nie s idealnie proste, delikatnie si wyginaj ale mo瞠 przez to, 瞠 zak豉dam je za uszy.
no brawo w ko鎍u
uliz minie
Stary 2014-02-07, 18:18   #2936
goldika
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 504

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Poka wiadomo嗆
no brawo w ko鎍u
uliz minie
wszystko dzi瘯i Tobie/przez Ciebie
jeszcze raz dzi瘯i

Panna M這da'13

hennowanie od: maj 2015

goldika jest offline  
Stary 2014-02-07, 23:40   #2937
Pollinaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 647

Znalaz豉m na grouponie keratynowe prostowanie za 199z niezale積ie od d逝go軼i Jak mia豉bym kupowa te minimum 150ml na m鎩 g御zcz to ju wol salon, niewiele dop豉c i w domu powietrza nie zatruj

Pollinaa jest offline  
Stary 2014-02-08, 00:29   #2938
czekoladka3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majka521 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny! W豉郾ie zastanawiam si nad zakupem, ale wci捫 mam pewne w徠pliwo軼i...
Mam cienkie i dosy rzadkie w這sy lekko za ramiona, codziennie prostuje, b康 zwi您uje, poniewa nie s one ani proste, ani falowane.. Na pewno mnie rozumiecie
Chcia豉bym spyta, czy te preparaty nie zniszcz mi bardziej w這s闚? Nadaj si na taki typ jak mam? Jak my郵icie?
Wstaw jakie zdj璚ie w這s闚, 豉twiej b璠zie doradzi
Stary 2014-02-08, 08:13   #2939
Kinaa1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 583

Dziewczyny, mam pytanie do metody mieszanej. Mycie po trzech godzinach ma odby si szamponem z zestawu?

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany pogl康闚 bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline  
Stary 2014-02-08, 08:17   #2940
sylwka37
koci 鈍iat

nie , tym co zwykle myjesz , ale nie musisz my po tych 3 godzinach
Zamknij w徠ek

Tagi
encanto, keratyna, kr璚one w這sy, prostowanie, trwa貫 prostowanie, w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.