Jaki balsam do ciała? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-18, 13:40   #1
anitaxx
Raczkowanie

Jaki balsam do ciała?

Cześć dziewczyny! Mam pewien problem i liczę, że któraś z was mi pomoże. A mianowicie: na ciele mam skórę raczej normalną, po kąpieli potrzebuję tylko lekkiego nawilżenia. Ale największy, koszmarny problem sprawiają mi plecy - czymkolwiek je posmaruje, zaraz mam tam pełno krost. (pryszczy, niestety). Na dekolcie też wyskakują, ale mniej. Sądzę że to od balsamu do ciała. Dawniej używałam masła kakaowego z ziaji, które ma w składzie zapychającą pory parafinę. Zmieniłam na Alterra Intensiv-Korpermilch, niby bez substancji zapachowych, parafiny, ale jednak problem z pryszczami nadal pozostał. Myję się żelem pod prysznic Nivea Creme Soft (chyba najbardziej naturalny z serii Nivea Hydra IQ, bo reszta ma bardzo rozbudowany skład). Cerę mam trądzikową, stosuję maść Epiduo na całą twarz, ale dermatolog powiedziała że na plecy go nie nakładać, bo musiałabym na całe. Nie wiem co mam zrobić, wakacje powoli się zbliżają, jak wyjść w koszulce na ramiączkach z takimi plecami? ;( Jeśli ktoś może mi pomóc, lub polecić coś w przystępnej cenie - byłabym bardzo wdzięczna!

Nie wiem czy to odpowiednia "kategoria", przepraszam za błąd.

Edytowane przez anitaxx
Czas edycji: 2013-03-18 o 13:42
anitaxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:43   #2
201607231719
Konto usunięte

Dot.: Jaki balsam do ciała?

Może krem do ciała isana? Tani, 500ml, ładnie pachnie.
201607231719 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:58   #3
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Może krem do ciała isana? Tani, 500ml, ładnie pachnie.
...
te kremy z isany faktycznie są w miare lekkie,nie powinny zapychac,zwłaszcza ten z granatem.
Ja bym dodała natomiast cos z mocznikiem np. http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,23...-mlekowym.html ,jeżeli bys dobrze go znosiła to nawet 30stkę miejscowo mozna aplikować.

dobrze też robi na takie zmiany kwas salicylowy 2% np w postaci toniku,mozna sie nawet pokusic o samodzielne jego przygotowanie<aspiryna rozpuszczona w wodzie> do tego lekkie nawilżanie np oliwka Babydream z Rossmana< najlepiej seria dla Mam w rózowym opakowaniu> lub seria Hipp-do dostania w rossmanie lub aptece.
Ja osobiście lubie olej kokosowy,mega tani i naturalny nawilżacz.

Moim odkryciem kosmetycznym ostatnich miesięcy jest natomiast czarne mydło- Savon Noir....doskonałe do skóry problematycznej,ja go uzywam do twarzy i na ramiona..działa na zasadzie peelingu enzymatycznego,ale na plecach mozna uzywac do niego np rękawicy złuszczającej ,najlepiej Keesa.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-03-18 o 14:01
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 10:41   #4
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)

Też polecę Isanę i balsam Dove z masłem shea, mnie nie zapycha, nie uczula, dobrze się wchłania i ładnie pachnie.
agniesiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 11:10   #5
GRUone
Raczkowanie

Ziaja masło do ciała, http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/p...pa%20maslo.jpg o to, powinno pomóc. Osobiście nie próbowałam, ale czytałam pochlebną opinię, gdzie dzewczyna pisała, że podleczył jej syfki na plecach, przy nawilżeniu reszty skóry
GRUone jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 14:46   #6
modna123
Raczkowanie

a ja na odwrót, nie polecę balsamu Ziaji. Dla mnie są zbyt gęste.... kiepsko się rozsmarowywują.

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

a ja na odwrót, nie polecę balsamu Ziaji. Dla mnie są zbyt gęste.... kiepsko się rozsmarowywują.
modna123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 16:54   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez modna123 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

to jest masło, wiec ma być gęste.
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 09:59   #8
NDW94
Przyczajenie

ZIAJA masło kakaowe-uwielbiam <3 kokosowe też.
NDW94 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości