makijaż dla szatynek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-02-23, 11:48   #31
lusi
Raczkowanie

Re: prosze o radę !!!

dzieki, jakim programem to zrobiłaś?
może jeszcze cos?
Samanto i Agnieszko napiszcie co myslicie?
Pozdrawiam.
lusi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 12:55   #32
Andziula
Raczkowanie

na Twoim miejscu zapuściłabym trochę włosy,żeby przykryć kości żuchwowe-włosy wycieniowac tak,zby je zakrywały , kolor włosów jaki masz w tej chwili jest bardzo dobry,bardzo ładnie w nim wyglądasz,w żadnym przypadku nie zmieniaj go na rudy
program za pomoca którego mozesz dobrać sobie fryzurkę wydany został przez portal Wizaż i gazetę Świat porad i jest do niej dołączony,poszukaj w kioskach,niedawno go wydano więc na pewno gdzieś znajdziesz
a oto kilka propozycji (troszkę przeszkadza Twoja grzywka (najlepsze zdjecie do dobierania fryzury za pomocą programu to takie z zaczesanymi do tyłu włosami ),ale co nieco dało sie zrobić
nie wiem czemu ale ni mogę ich tu załaczyć ,wysłałam Ci prywatnego maila ze zdjeciami
Andziula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 13:14   #33
Lee
Wtajemniczenie

hej!
Jesteś bardzo ciekawą osobą. Irytuje mnie to,że zawsze jeśli coś odbiega od "normalności" (czyli norm społecznych) jest złe. Wdg. mnie własnie taki kształt twarzy jest szalenie ciekawy i orginalny
Kto powiedział,ze najpiękneijsza twarz musi mieć kształt np. księżyca w pełni? albo kwadratu?
Dla mnie najśliczniejszą twarzą jest ta, na której jest uśmiech
Możesz oczywiście uzywać sztuczek makijażystów typu operowanie ciemniejszym podkładem albo pudrem,żeby ukryc to, co "wystaje" no i potraktować buzię różem. Ale u Ciebie skupiłabym się na oczach. Mocniej je zaakcentowała eyelinerem i wytuszowała mocno rzęsy. Do tego cienie różnych kolorów (próbuj w których Ci najlepiej) I, chyba pogrubiłabym brwi. "Chyba" bo nie dokładnie widze,czy sa w ogole namalowane czy naturalne
Tak poza tym to jestes naprawde ładną kobietą
Powodzenia w metamorfozie
Aha, nie zmianiaj prosze diametralnie koloru włosów- ciemne Ci służą, może tylko jakieś jaśniejsze refleksy?
Stary 2004-02-23, 15:13   #34
lusi
Raczkowanie

dziekuję Kochane za rady,
Lee
też uważam że powinnam skupic sie na oczach, niestety rzęsy są cieniutkie a na dole prawie wcale ich nie ma((

Muszę poeksperymentować z kolorami...
Jeszcze raz dziękuję.
Aniu - całus za zdjęcia!

Może Agnieszka i Samanta się odezwą(mam cicha nadzieję).
lusi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-23, 17:09   #35
Pysia
Raczkowanie

Pobawiłam się z Twoim zdjęciem i bardzo podobasz mi się w dłuższych włoskach, nieco jaśniejszych. Niestety nie udało mi się go tu umieścić, bo jest nieco za duże...
PS. Tak jak Lee bardzo podoba mi się Twój kształt twarzy, wcale nie ma konieczności go ukrywać, może nawet eksponować
Pozdrawiam
Pysia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 22:06   #36
monika.rosinska
Raczkowanie

roz!

chcialabym uzyskac porade! jestem brunetka, ale nie o ciemnej karnacji, raczej jasniejszej, uzywam podkladu max factora creme puff numer 13(beige) chcialbym dobrac odcien rozu L'oreal, ale nie mam o tym zielonego pojecia
prosze o rade!
pozdrawiam
monika.rosinska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-02, 23:01   #37
monalea
Raczkowanie

Re: roz!

No właśnie Wizazanki- jaki proponujecie róż dla brunetki o dosyć jasnej karnacji. Do tej pory używałam kuleczek brązujących jako różu ale zauważyłam że ten kolor jakby uwydatnia pory.. Czy to możliwe? Poza tym chciałabym uzyskać bardziej naturalny efekt, a nie taki brąz na poliku
monalea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-03-03, 10:47   #38
elve
Rozeznanie

Re: roz!

ja też jestem brunetką o dość jasnej karnacji (przynajmniej teraz) - typ zima, i najlepiej pasuje mi kolor numer 05 - słodycz zbóż bodaj (rose sucre d'orge lub candy cane pink) z serii blush delice l'oreala - polecam ten róż, jest wdzięczny jak mało który.

W nosie kręci
elve jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości