ty這zgi璚ie macicy a seks - Forum Wizaz.pl

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje zwi您ane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problem闚 z miesi帷zkowaniem oraz na temat schorze ginekologicznych.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-03-21, 22:57   #1
crushes
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
ty這zgi璚ie macicy a seks

cze嗆 dziewczyny
przy pierwszej mojej wizycie u ginekologa zosta豉m wprost poinformowana, 瞠 mam ty這zgi璚ie macicy. lekarz powiedzia, 瞠 mog odczuwa b鏊 w trakcie stosunku i musz sobie znale潭 poprostu odpowiednie dla mnie pozycje. jednak jest co co mnie nie pokoi ;p
od kilku miesi璚y wsp馧篡je ze swoim ch這pakiem ale ca造 czas mamy problem z jego "wej軼iem", wygl康a to troch tak jakby to by m鎩 pierwszy raz bo trzeba si sporo nagimnastykowa 瞠by pochwa si rozszerzy豉 + przy pierwszych jego ruchach odczuwam b鏊 i nacisk na p璚herz, p騧niej wszystko mija jak si oboje dobrze rozkr璚imy
og鏊nie wydaje nam si, 瞠 poprostu jestem troch za ciasna dla niego...
dlatego chcia豉m si was zapyta czy to mo瞠 by wina jego wymiar闚? (20 cm d逝go軼i i 14,5 obwodu we wzwodzie) czy co innego jest powodem?
lekarz mi m闚i, 瞠 pewnie jestem s豉bo rozlu幡iona i zestresowana ale to na pewno nie to

Edytowane przez crushes
Czas edycji: 2013-03-21 o 23:13
crushes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 02:09   #2
danusiaes
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 260
Dot.: ty這zgi璚ie macicy a seks

Cytat:
Napisane przez crushes Poka wiadomo嗆
cze嗆 dziewczyny
przy pierwszej mojej wizycie u ginekologa zosta豉m wprost poinformowana, 瞠 mam ty這zgi璚ie macicy. lekarz powiedzia, 瞠 mog odczuwa b鏊 w trakcie stosunku i musz sobie znale潭 poprostu odpowiednie dla mnie pozycje. jednak jest co co mnie nie pokoi ;p
od kilku miesi璚y wsp馧篡je ze swoim ch這pakiem ale ca造 czas mamy problem z jego "wej軼iem", wygl康a to troch tak jakby to by m鎩 pierwszy raz bo trzeba si sporo nagimnastykowa 瞠by pochwa si rozszerzy豉 + przy pierwszych jego ruchach odczuwam b鏊 i nacisk na p璚herz, p騧niej wszystko mija jak si oboje dobrze rozkr璚imy
dlatego chcia豉m si was zapyta czy to mo瞠 by wina jego wymiar闚? (20 cm d逝go軼i i 14,5 obwodu we wzwodzie) czy co innego jest powodem?
lekarz mi m闚i, 瞠 pewnie jestem s豉bo rozlu幡iona i zestresowana ale to na pewno nie to
Niestety lekarz mia racj-kilka poduszek pod pup i b璠zie lepiej. Ty這zgi璚ie nie powoduje nacisku na p璚herza rozmiary pochwy dostosowuja si do rozmiarow penisa wiec argument o ciasnosci
danusiaes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 07:58   #3
paula78
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 34 870

Lekarz ma racj.
Ty這zgi璚ie ma mn鏀two kobiet i nawet o tym nie wiedz.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 09:28   #4
raita
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 016

Cytat:
dlatego chcia豉m si was zapyta czy to mo瞠 by wina jego wymiar闚? (20 cm d逝go軼i i 14,5 obwodu we wzwodzie)
14,5 cm w obwodzie?

9/2015
raita jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-22, 15:11   #5
GrumpyCat
Wredny kotecek

Wiadomo軼i: 9 164

Cytat:
cze嗆 dziewczyny
Zawsze si zastanawiam sk康 kobieta to wie Idzie do 堯磬a z centymetrem krawieckim?;p
Te mam ty這zgi璚ie i na pewno nie budowa macicy ma co do parcia na p璚herz Domy郵am si, 瞠 dopiero niedawno rozpocz窸a wsp馧篡cie i dlatego masz takie dziwne wra瞠nie 瞠 chce si siusiu Te tak mia豉m na pocz徠ku, po pewnym czasie b璠zie ok
GrumpyCat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-24, 07:10   #6
_Panther_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Cytat:
Napisane przez raita Poka wiadomo嗆
14,5 cm w obwodzie?
Mo瞠 to afryka鎍zyk?

Namiesza貫 w mojej g這wie jednym gestem, jednym s這wem Zakocha si nie chcia豉m
_Panther_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-25, 13:39   #7
candy111
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 822

14,5 to nie jest tak du穎, m鎩 palec serdeczny ma 6,5cm

A co do tematu. Spr鏏ujcie dopasowa odpowiednia dla siebie pozycje.
candy111 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
seks, ty這zgi璚ie macicy

Nowe w徠ki na forum Ginekologia

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.

Wizaz.pl - Polityka poufno軼i - Warunki dost瘼u - G鏎a