Problem z cerą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-22, 08:06   #1
Charllot
Przyczajenie

Problem z cerą

Hej Dziewczyny ! Mam taki problem z cerą.... Po lewej stronie twarzy, na policzku w jednym miejscu mam wypryski one aż bolą ;/ raczej nie da się ich wycisnąć i na szyi i tez tylko w jednym miejscu i też po tej lewej stronie... Już ciągnie się to za mną pół roku ;/ nigdy nie miałam problemów z cerą. Dodam że brałam tabletki anty ale w sierpniu już przestałam, brałam krotki okres czasu gdzieś 3 m-ce...
Charllot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:40   #2
katkaa90
Przyczajenie

Dot.: Problem z cerą

Cytat:
Napisane przez Charllot Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny ! Mam taki problem z cerą.... Po lewej stronie twarzy, na policzku w jednym miejscu mam wypryski one aż bolą ;/ raczej nie da się ich wycisnąć i na szyi i tez tylko w jednym miejscu i też po tej lewej stronie... Już ciągnie się to za mną pół roku ;/ nigdy nie miałam problemów z cerą. Dodam że brałam tabletki anty ale w sierpniu już przestałam, brałam krotki okres czasu gdzieś 3 m-ce...
Hej
Miałam podobny problem i nic mi nie pomagało.
Niedawno trafiłam na płyn Afronis i zachęcona opiniami zakupiłam owy płyn. Co prawda to dziadostwo nie zniknęło od razu ale z każdym dniem stosowania było coraz lepiej. Na mnie działa więc może i Tobie pomoże
katkaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:36   #3
Patuusna
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Problem z cerą

Witam , mam bardzo suchą i spięta cere , mam 20 lat i używam kremu bambino , lecz moja cera potrzebuje kremu do swojego wieku z witaminami , bambino jest dla dzieci wiec nie zawiera potrzebnych składników, zrezygnowałam z mycia twarzy wodą , codziennie przemywam twarz tonikiem do cery suchej z AA , jaki krem polecacie ? proszę o odpowiedz
Patuusna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:30   #4
mangoo123
Raczkowanie

Dot.: Problem z cerą

Cytat:
Napisane przez Charllot Pokaż wiadomość
Idź do dermatologa jak najszybciej. Samo nie zniknie, a może być gorzej.
I radzę nie bawić się w domowe sposoby i kupowanie maści bez recepty, bo możesz sobie zaszkodzić.
mangoo123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości