Męska twarz ? Pomoc z make-up lub czymkolwiek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-05-20, 19:56   #31
mpt
Zakorzenienie

Dot.: Męska twarz ? Pomoc z make-up lub czymkolwiek

Cytat:
Napisane przez duell Pokaż wiadomość
Chyba jednak przejęłaś się tym żartem, skoro od razu zgłosiłaś moderatorom Więcej dystansu
Ja zgłosiłam, bo nie lubię chamstwa. Nie schlebiaj sobie.
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 21:52   #32
khloe
Strzelaj lub emigruj!

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ja zgłosiłam, bo nie lubię chamstwa. Nie schlebiaj sobie.

dokładnie. Ja też zgłosiłam.

-33 kg khloe mniej!

Przejechane na rowerze w 2017 roku:
2 155 km!

LUXdziewczyna
Zaginiona córka Grabaża
khloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 23:36   #33
Skczat
Rozeznanie

jeśli zależy Ci na uwydatnieniu talii, to raczej młodzieżowymi ubraniami tego nie osiągniesz - ciuchy przeznaczone dla nastolatek mają proste kroje, często z obniżonym stanem. Talia wymaga bardziej kobiecych krojów, dopasowanych w talii, z zaszewkami. Dodatkowo średniej grubości pasek naprawdę dużo daje. Grube paski moim zdaniem wyglądają zbyt sztywno, a cieniutkie nieestetycznie potrafią wbić się w ciało.

Dodatkowo uważam, że sukienki dodają uroku każdej kobiecie, oraz ładne dodatki takie jak delikatna biżuteria czy szaliczek. Obecny styl jest zbyt smutny i zachowawczy. Także długie kolczyki wysmuklają twarz oraz szyję.

Co do makijażu, cienka kreska eyelinerem optycznie zagęszcza rzęsy, zajrzyj też na dział o makijażach, cieniami możesz ładnie podnieść powieki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asos-full-skater-dress-with-belt-227032.jpg (45,6 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg long-earrings.jpg (14,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Plastic+Island+high-waisted+dress+chick.jpg (12,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg detaillarge.jpg (70,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NaturalMakeupLook3.jpg (38,2 KB, 52 załadowań)
Skczat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 19:31   #34
izga88
Zakorzenienie

Wyprostuj włosy. Nałóż podkład na twarz, wytuszuj dobrze rzęsy i już inaczej będziesz się prezentować.
izga88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 08:41   #35
juritka_94
Raczkowanie

Moja metamorfoza - porady.

Pisałam tu jakiś czas temu w temacie o męskiej twarzy (że takową posiadam). MInęło już trochę czasu - schudłam 11 kg, walcze o odbudowę moich włosów, które są suche, zniszczone i generalnie mam szopę. Tak jak radziliście zapuszczam brwii. Nie wiem - może dlatego, że jestem perfekcjonistką i chcę wyglądać naprawdę atrakcyjnie nadal sądze, że tu potrzeba zmian i to mocnych.

Zamieszczam zdjęcia: 1 z prawie rok temu (uważam że wyglądałam wtedy superowo), 2 zdjęcie które było robione w marcu i je tu zamieściłam i 3 zdjęcia obecne.

Czekam przedewszystkim na szczere odpowiedzi i rady co zrobić bo nigdy nie uwierzę w to,że nie da się nic zrobić....Chciałabym się podobać facetom.

Pzdr.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face_1.jpg (6,7 KB, 598 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj1 006.jpg (49,3 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0654.jpg (13,5 KB, 771 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0655.jpg (12,6 KB, 631 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0656.jpg (12,1 KB, 610 załadowań)
juritka_94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 09:07   #36
KatiaM
Zakorzenienie

Dot.: Moja metamorfoza - porady.

Ja bym rozjaśniła włosy i nadała im ciepłe tony. Poza tym makijaż rozświetlający, konturowanie zwężające szczękę i będzie ok.
KatiaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 10:53   #37
201704240951
Konto usunięte

Juritka_94 - mogłabyś pokazać zdjęcie z przedziałkiem typowo na bok ? Ja tu widze przedziałek i grzywkę na środku, co nie wygląda ciekawie
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 11:16   #38
mpt
Zakorzenienie

Grzywka na bok, przedziałek z boku! Koniecznie! Zaczesz trochę więcej włosów do przodu tak, żeby dłuższe przykryły odrobinę krótką grzywkę.
Stary 2013-09-16, 20:14   #39
capuccino
z innej bajki

Masz chyba kwadratowy kształt twarzy, poszukaj wątku o konturowaniu. Pewnie na YouTube są też filmiki, więc to nawet łatwiejszy wybór. Takie konturowanie nada bardziej owalny kształt buzi.

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 21:31   #40
Holly85
Zadomowienie

pofarbowałaś włosy na ciemniej czy tylko mi się wydaje? jeśli tak to po co? miałaś piękny kolor, a ten przytłacza....
dobrze, że włosy odrastają, zapuść jeszcze trochę i chyba fajnie Ci jest w sumie w grzywce na bok.
dodaj proszę zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, tj, co najmniej 1600 piks x 1000 albo cos kolo tego, bo nic nie widać co z tymi brwiami sie dzieje. fota twarzą na wprost z odgarniętymi włosami będzie bardzo pomocna.
na razie mogę powiedzieć, że brwi wyglądają dużo lepiej , włosy fajnie, że są dłuższe, no i widać, że mocno zeszczuplałaś
Holly85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 00:36   #41
tambourinist
Rozeznanie

Ja fryzura z pierwszego zdjęcia, które zamieściłaś powyżej bardzo Ci pasuje. Zarówno ułożenie włosów jak i kolor. Może do tego wrócisz?

Schudnięcie to chyba faktycznie nie najważniejsze. Nie przesadzaj tylko z szybką utratą wagi, bo potem trudno ją utrzymać i dużo stresu z efektem jojo.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------

I jeszcze chciałam dodać, że masz niesamowitą cerę. Właściwie idealną, dałabym za taką dużo
tambourinist jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 19:29   #42
juritka_94
Raczkowanie

Wrzucam tutaj zdjęcia w sprawie oceny brwii - nie ukryję,że pierwszy raz mam tak grube (nigdy ich nie zapuszczałam). Dzisiaj stwierdziłam,że moje włosy w końcu są odpowiednio nawilżone (nie wiem czy widać na zdjęciach) i zamierzam je teraz prostować prostownicą,tylko nie wiem czy przy wyborze sugerować się ceną czy czym chce też kupić jeszcze suszarkę z dyfuzorem oraz takie coś co jest i suszarką i takim wielkim wałkiem z wypustkami (właśnie tym + prostownicą robiła mi znajoma stylistka fryzurę na pierwszym zdjęciu,które wyżej zamieściłam). Jaki kosmetyk też nałożyć na włosy,który je ochroni ?

Cytat:
no i widać, że mocno zeszczuplałaś
Wszyscy mi to mówią i gadają,że jestem teraz bardzi chudzinka...aż za bardzo

Cytat:
I jeszcze chciałam dodać, że masz niesamowitą cerę. Właściwie idealną, dałabym za taką dużo
A dziękuje Nigdy o nią nie dbałam - w ogóle nie stosowałam żadnych kremów na twarz - jedynie za czasów dzieciństwa faszerowano mnie niveą na twarz, którą i tak teraz stosuje na codzień jako krem lub baze pod podkład.

Właśnie chcę mieć smoke eye na oczy ale nie wiem czy będzie widoczny ten efekt na moich oczach <mysl>....
Stary 2013-09-17, 19:30   #43
juritka_94
Raczkowanie

edit#
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0659.jpg (18,5 KB, 239 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0660.jpg (13,9 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0661.jpg (15,0 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0664.jpg (14,0 KB, 461 załadowań)
Stary 2013-09-18, 21:13   #44
201704240951
Konto usunięte

Wybrałabym się pierwszy raz do kosmetyczki na depilację brwi, by nadała odpowiedni kształt im. Później już można samemu wyrywać pęsetą.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 09:13   #45
juritka_94
Raczkowanie

Waga waha się między 56-58 (w porywach 59), ale średnio 57 i się nadal utrzymje.

Pierwsze zdjęcie normalne z make-up, drugie jakbym wyglądała z naprawionym zgryzem(szczęka wchodzi pod żuchwe a na tym drugim są na tej samej pozycji), 3 najgorsze bo z fryzurą, ale wole pokazać jak wyglądam z zakrytym czołem też

Nie wiem czy jest jakiś postęp :p
Wizualnie twarz wygląda inaczej niż na foto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,9 KB, 612 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (17,0 KB, 629 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (20,1 KB, 704 załadowań)
Stary 2013-11-04, 09:40   #46
mpt
Zakorzenienie

Masz coś strasznego na twarzy! Zmyj tę żółto-pomarańczową maź i nigdy więcej tego nie używaj! No i grzywkę jednak musisz układać i utrwalać - okrągła szczotka, suszarka i lakier.
Stary 2013-11-04, 14:53   #47
solll
Zakorzenienie

zdecydowanie za pomarańczowy podkłąd, nigdy więcej go nie nakładaj. Wg mnieszczerze mówiąc w ogóle podkładu nie potrzebujesz, masz ladną cerę. Ale jeśli koniecznie chcesz stosować to poproś panią w drogerii (np. Sephora, Douglas) o dobranie odpowiedniego odcienia i próbkę. Następne podkłady wybieraj w oparciu o ten wybrany kolor.
Nie malowałabym też oczu tak mocno dookoła kredką, wystyarczy Ci cienka kreska tuż przy lini górnych rzęs, jasny cień do powiek i tusz.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

PS: Brwi wyglądają dużo lepiej, zapuść je jeszcze trochę i wybierz się do dobrej kosmetyczki na regulację (poszukaj opini w necie)

solll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 17:26   #48
KinkyGirl
BAN stały

Ojeju, ale podkład nietrafiony Nie przejmuj się tylko tym, zdarza się, po prostu wybierz jaśniejszy odcień i nie żółty. Jaki podkład masz na twarzy?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 18:19   #49
czarna_maciejka
Wtajemniczenie

GG do czarna_maciejka

Wszyscy tu traktuja cie troche jak male dziecko
A sama chyba widzisz, ze podklad jest pomaranczowy jak marchewka, ze twoja skora ma zupelnie inny kolor, ze buzia odcina sie bardzo mocno od szyi, ze jestes tym za grubo posmarowana. I na pewno nie jest to tylko efekt zdjecia.
Masz sliczna cere bez problemow, wiec dlaczego postanowilas ja zasmarowac ta mazia?

Prawie nie korzystasz z tych rad, ktore daja ci dziewczyny, tylko wstawiasz nowe zdjecia i kombinujesz w zlym kierunku.
W ktoryms z poprzednich postow masz zdjecie z ladna grzyweczka na bok. Dziewczyny pisza, zebys do niej wrocila, a ty ja zaczesujesz w gore, albo robisz w niej przedzialek na srodku.
Zdjecia sa troche slabe, ale wydaje sie, ze makijaz oczu jest fajnie zrobiony i ladnie ci je podkresla. Twoja buzia nabiera wyrazu i na pewno nie wyglada mesko, gdy w taki sposob podkreslasz oczy. Uwazaj jednak, zeby nie przesadzic z czarna kredka.

Wyrzuc podklad bo wcale go nie potrzebujesz, kup sobie np. BB cream, albo jakis inny krem lekko tonujacy, leciutki puder transparentny i ladny roz. Sprawdz na KWC ktore maja dobre opinie i ktore sa na twoja kieszen, bo ciekawe kosmetyki nie zawsze musza duzo kosztowac, a moze troche minac zanim znajdziesz te, ktore ci beda pasowaly.
Masz jasna cere, wez to pod uwage przy zakupach.
Czekam na nowe zdjecia

Zapraszam na wschód Polski
czarna_maciejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 09:53   #50
juritka_94
Raczkowanie

Z moimi włosami to koszmar bo są przesuszone na maksa. Postarałam się zrobić tą cholerną grzywkę na bok - nie wiem czy wyszło.

Użyłam tylko samego pudru bronzującego na żuchwę i lekko na kości policzkowe zgodnie z tym co było w poradniku dot. konturowania twarzy.

Do oczy - kredka + tusz z tym, że użyłam kredki tylko na górną powiekę, a dół pomalowałam tylko w kącikach.

Efekt tymczasowy bo te włosy w ciągu dnia spuszą się na maksa i zwiększa objętość (mam suchą skórę na głowie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0714.jpg (46,0 KB, 720 załadowań)
Stary 2013-11-06, 10:03   #51
juritka_94
Raczkowanie

Swoją drogą czytając i oglądajac starsze zdjecia zastanawiam się czy to odchudzanie nie zwaliło mi twarzy. Talia mi się superowa wyrobiła, ale twarz przeszła z okrągłej na kwadratową. No i nie wiem czy wtedy wyglądałam młodziej niź teraz bo sądze ze mam zbyt dojrzałą twarz jak na te moje 19 lat.

Co jak co, ale...
Lipiec: waga 68 kg
Teraz: waga 56 kg

A mam 170 cm wzrostu...
Stary 2013-11-06, 11:45   #52
Laidee
Raczkowanie

Po pierwsze chciałabym Ci napisać, że masz fajną kobiecą urodę, której zdecydowanie nie wolno zakrywać toną kosmetyków. Jeżeli jednak chcesz coś bardziej podkreślić, to też mam kilka rad.

Na nowych fotach masz bardzo ładne brwi, świetnie podkreślające fajne oczy Tak trzymać

Co do kształtu twarzy - to normalne, że w przypadku chudnięcia warstwa tłuszczowa "schodzi" z całego ciała, więc z twarzy też. Nie widzę natomiast kwadratowej twarzy, raczej pociągłą, a to chyba najbardziej kobiecy kształt i wiele kobiet dałoby się za niego pokroić. Jeżeli jednak nie podoba Ci się obecny kształt twarzy, to spróbuj może masaży czy ćwiczeń twarzy, pogooglaj trochę albo zajrzyj na Azjatycki Cukier czy stronę Fumiko. Policzki można uwydatnić delikatnie różem, polecam raczej tinty niż sypkie, są trwalsze. I naprawdę - minimum koloru, w tym przypadku mniej znaczy więcej.

Co do minumim - na Twojej twarzy są dziwne smugi w okolicach policzków i żuchwy? To próba konturowania? Chyba trochę za dużo dałaś pudru brązującego, strasznie odcina się od twarzy. Spróbuj nakładać go w świetle dziennym, wtedy łatwiej zauważyć, czy nie nakłada się niczego za dużo. A może w ogóle zrezygnuj z konturowania? Masz ładny kształt twarzy, nie wiem, czy jest potrzeba jego codziennego upgrade'u.

Też uważam, że masz za dobrą cerę na podkład. BB krem (azjatycki nie europejski) wystarczy, ew. krem tonujący, jeżeli potrzebujesz. Jeżeli nie - to nawet dobry (niekolorowy) krem nawilżający i już, ew. z transparentnym pudrem matującym. Nie ma potrzeby ani sensu zakrywać naturalnej urody

Przy okazji, krem kolorowy czy podkład powinien stapiać się ze skórą, tj. być w tym samym odcieniu. Dla testu - nałóż na linię żuchwy i sprawdź, czy nie odcina się od skóry twarzy ani skóry szyi. Takich rzeczy nie sprawdza się na dłoni czy nadgarstku, chociaż to popularna praktyka. Również polecam wybranie się do takiej drogerii, w której można dobrać sobie kolor przy pomocy konsultantki albo zamówienie próbek BB kremów i testowanie na sobie w dziennym świetle.

Na przesuszone włosy i skórę głowy pomaga olejowanie i dobrze dobrana odżywka - wejdź na wątek włosomaniaczek, dziewczyny pomogą dobrać Ci dobry olej i odżywkę, tak żebyś osiągnęła maksymalny efekt bez wydawania sporych pieniędzy. I odstaw prostownicę, jeżeli używasz. Przy okazji - zazdroszczę Ci tych puszących się włosów. Moje są koszmarnie niskoporowate, więc gładkie do i oddałabym wiele, żeby chciały kiedykolwiek odbić się od głowy

I jeszcze raz powtórzę - nie rozumiem z czego to wynika, ale chcesz na siłę zakryć naturę, podczas gdy ona zdecydowanie powinna być pokazywana wszem i wobec
Laidee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 16:30   #53
oisel
Przyczajenie

Po pierwsze, na prawdę podziwiam i zazdroszczę, że tak szybko schudłaś. Wiele dziewczyn marzy o tym, żeby spadło chociaż te 5 w takim okresie!

Poza tym, żeby nie powtarzać po dziewczynach, ja dodam kilka słów od siebie na temat włosów.
1. Żeby rosły ładnie i równo w regularnych odstepach czasu musisz podcinać u fryzjerki końcówki.
2. Żeby nie były suche po każdym myciu włosów powinnaś używać odzywki (ja zamawiam u swojej fryzjerki, Ty też popytaj!), a po prostowaniu, zwykły olejek do włosów na końcówki - drobne zabiegi a działają cuda!
3. Fajnie, że zapuszczasz grzywkę i układasz ja na bok. Tak Ci bardzo ładnie! Ja jednak wstąpiłabym jeszcze do fryzjera żeby ją trochę podciąć, zrobić bardziej na skos, i pozbyć się tego długiego pasma na końcu grzywki, które nieładnie wychodzi ci nad ucho (tego najdłuższego).

Poza tym słuchaj rad dziewczyn, bo mówią bardzo dobrze. Takich zmian nie da sie jednak przeprowadzić z dnia na dzień dlatego kroczek po kroczku do upragnionego celu!

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

PS Uśmiechaj się szeroko. Faceci nie lecą na ponuraki
oisel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 19:05   #54
capuccino
z innej bajki

Juritka_94- mi się podoba makijaż oczu, dodatkowo zdjęcie robione jest chyba w lazience, więc wiadomo, ze wyszlo ciemniej, pewnie na dworze nie byly az tak widocznie podkreślone. Fajnie, ze robisz cienkie kreseczki/obrysowanie (a przynajmniej tak wygląda na zdjęciu), a nie tak jak niektore dziewczyny - jak ten gośc z Tokio hotel Wygląda to ładnie, ale nie wulgarnie. Faktycznie, podkład zdecydowanie nie w Twoim kolorze. Za ciemny i zbyt pomarańczowy. Musisz ustalić, jaki masz odcień cery- czy posiada przewagę tonów zlocistych, czy różowych, bardziej brzoskwiniowych, czy może są to tony takie hm...lekko "brudne"- oliwkowe, neutralne. Jeśli to będziesz wiedziała, to łatwiej będzie wybierać podkłady, kremy koloryzujące itd. Dziewczyny dobrze Ci mówią- odstaw podkłady, skoro cerę masz idealną. Używaj kremów koloryzujących (nadają odrobinkę koloru jedynie, dodają blasku, lekko ożywiają buzię itd), tych całych kremów BB (choć ja nie miałam z nimi styczności), lub podkładu mineralnego. W Twoim wypadku wystarczyłoby muśnięcie lekkie. Podkłady mineralne są np rozświetlające, matujące, mocno kryjące lub minimalnie. Do tego w większości firm jest bardzo bogata kolorystyka, podkłady drogeryjne zwykle mają po 4-5 odcieni, z czego i tak wygląda wszystko ubogo, ponieważ jasny podkład ma np tylko jeden odcień (np wpadający w pomarancz badz róż). W mineralach możesz wybierać poziom (stopien jasnosci) jak i rowniez kolorystykę. Do tego czy ma być kryjący mocno, czy lekko, średnio. Ja bardzo polecam. Jest cale podforum na temat kosmetyków mineralnych. Są organizowane wspólne zakupy z niektorych firm (gdzie koszty wysylki z USA są dzielone na uczestniczki), zamawia się wtedy próbki i testuje kolor przed kupnem większego opakowania. Do tego potrzebujesz wlasciwie tylko pędzel (mozna kupic porządny za 30-40 zl z wysyłką na allegro).

Na usta używalabym w Twoim wypadku błyszczyk

Cytat:
Napisane przez Laidee Pokaż wiadomość
Po pierwsze chciałabym Ci napisać, że masz fajną kobiecą urodę, której zdecydowanie nie wolno zakrywać toną kosmetyków. Jeżeli jednak chcesz coś bardziej podkreślić, to też mam kilka rad.

Na nowych fotach masz bardzo ładne brwi, świetnie podkreślające fajne oczy Tak trzymać

Co do kształtu twarzy - to normalne, że w przypadku chudnięcia warstwa tłuszczowa "schodzi" z całego ciała, więc z twarzy też. Nie widzę natomiast kwadratowej twarzy, raczej pociągłą, a to chyba najbardziej kobiecy kształt i wiele kobiet dałoby się za niego pokroić. Jeżeli jednak nie podoba Ci się obecny kształt twarzy, to spróbuj może masaży czy ćwiczeń twarzy, pogooglaj trochę albo zajrzyj na Azjatycki Cukier czy stronę Fumiko. Policzki można uwydatnić delikatnie różem, polecam raczej tinty niż sypkie, są trwalsze. I naprawdę - minimum koloru, w tym przypadku mniej znaczy więcej.

Co do minumim - na Twojej twarzy są dziwne smugi w okolicach policzków i żuchwy? To próba konturowania? Chyba trochę za dużo dałaś pudru brązującego, strasznie odcina się od twarzy. Spróbuj nakładać go w świetle dziennym, wtedy łatwiej zauważyć, czy nie nakłada się niczego za dużo. A może w ogóle zrezygnuj z konturowania? Masz ładny kształt twarzy, nie wiem, czy jest potrzeba jego codziennego upgrade'u.

Też uważam, że masz za dobrą cerę na podkład. BB krem (azjatycki nie europejski) wystarczy, ew. krem tonujący, jeżeli potrzebujesz. Jeżeli nie - to nawet dobry (niekolorowy) krem nawilżający i już, ew. z transparentnym pudrem matującym. Nie ma potrzeby ani sensu zakrywać naturalnej urody

Przy okazji, krem kolorowy czy podkład powinien stapiać się ze skórą, tj. być w tym samym odcieniu. Dla testu - nałóż na linię żuchwy i sprawdź, czy nie odcina się od skóry twarzy ani skóry szyi. Takich rzeczy nie sprawdza się na dłoni czy nadgarstku, chociaż to popularna praktyka. Również polecam wybranie się do takiej drogerii, w której można dobrać sobie kolor przy pomocy konsultantki albo zamówienie próbek BB kremów i testowanie na sobie w dziennym świetle.

Na przesuszone włosy i skórę głowy pomaga olejowanie i dobrze dobrana odżywka - wejdź na wątek włosomaniaczek, dziewczyny pomogą dobrać Ci dobry olej i odżywkę, tak żebyś osiągnęła maksymalny efekt bez wydawania sporych pieniędzy. I odstaw prostownicę, jeżeli używasz. Przy okazji - zazdroszczę Ci tych puszących się włosów. Moje są koszmarnie niskoporowate, więc gładkie do i oddałabym wiele, żeby chciały kiedykolwiek odbić się od głowy

I jeszcze raz powtórzę - nie rozumiem z czego to wynika, ale chcesz na siłę zakryć naturę, podczas gdy ona zdecydowanie powinna być pokazywana wszem i wobec

To masażami twarzy zmienia się jego kształt? Do takich cudów już doszlo?

*
*

Stary 2013-11-06, 19:13   #55
czarna_maciejka
Wtajemniczenie

GG do czarna_maciejka

Brawo, brawo!
Dla mnie zmiana zdecydowanie na plus na tym najnowszym zdjeciu.
Cwicz jeszcze to konturowanie twarzy i ze swojej strony dodam, zebys w miare mozliwosci malowala sie przy dziennym swietle, wtedy unikniesz zbyt ciemnych linii na swojej twarzy.
Z ta grzywka jest bardzo ladnie. Zupelnie inna dziewczyna I powtorze-bardzo ladnie podkreslasz oczy, sa intrygujace!

Zapraszam na wschód Polski
czarna_maciejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 10:55   #56
Laidee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
To masażami twarzy zmienia się jego kształt? Do takich cudów już doszlo?
Chodzi głównie o możliwość przesunięcia tłuszczu z jednych partii twarzy w inne. Moim zdaniem ma to sens. Skoro tłuszcz "migruje w dół" z wiekiem pod wpływem grawitacji (stąd np. tzw. "chomiki" czy zanik wyraźnej granicy między linią żuchwy a szyją), to równie dobrze można go przesunąć w inną stronę. Oczywiście efekt nie jest trwały i masaże powinny być regularne. Na azjatyckich stronach, na blogach w typie Azjatycki Cukier czy nawet na youtube jest masę porad o takich masażach, w Japonii czy Korei są mega popularne. Sama masuję twarz od dłuższego czasu i widzę, że da się w ten sposób lekko podnieść policzki czy opadające powieki albo zmniejszyć worki pod oczami.
Podobno masażami i uciskami da się również zmienić kształt chrzęstnych części twarzy, ale tego akurat nie próbowałam, chociaż widziałam filmiki na youtube z efektami używania azjatyckich klipsów do nosa, które poprzez ucisk modelują podobno tkankę chrzęstną czubka nosa.

Są również ćwiczenia mięśni twarzy, które pozwalają poprawić ich jędrność oraz symetrię twarzy. Skoro można wymodelować łydkę czy brzuch to dlaczego nie twarz?
Stary 2013-11-07, 13:29   #57
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Laidee Pokaż wiadomość
Chodzi głównie o możliwość przesunięcia tłuszczu z jednych partii twarzy w inne. Moim zdaniem ma to sens. Skoro tłuszcz "migruje w dół" z wiekiem pod wpływem grawitacji (stąd np. tzw. "chomiki" czy zanik wyraźnej granicy między linią żuchwy a szyją), to równie dobrze można go przesunąć w inną stronę. Oczywiście efekt nie jest trwały i masaże powinny być regularne. Na azjatyckich stronach, na blogach w typie Azjatycki Cukier czy nawet na youtube jest masę porad o takich masażach, w Japonii czy Korei są mega popularne. Sama masuję twarz od dłuższego czasu i widzę, że da się w ten sposób lekko podnieść policzki czy opadające powieki albo zmniejszyć worki pod oczami.
Podobno masażami i uciskami da się również zmienić kształt chrzęstnych części twarzy, ale tego akurat nie próbowałam, chociaż widziałam filmiki na youtube z efektami używania azjatyckich klipsów do nosa, które poprzez ucisk modelują podobno tkankę chrzęstną czubka nosa.

Są również ćwiczenia mięśni twarzy, które pozwalają poprawić ich jędrność oraz symetrię twarzy. Skoro można wymodelować łydkę czy brzuch to dlaczego nie twarz?
A to ciekawe. Ale trochę straszne Czyli np od spania też coś mogłoby się w twarzy zmieniać, jeśli ciągle na jednym boku? Te klipsy też widziałam i zastanawiałam się, czy działają i czego to oni nie wymyślą. Bo skoro klipsy działają, to czemu np wiele gwiazd woli iśc pod nóż, zamiast sobie zwęzić nosek tak? Popatrzę kiedyś. Póki co słyszałam tylko o masażach twarzy takich poprawiających jędrność i relaksujących (tzn takich bardziej u kosmetyczki po zabiegach). Człowiek się uczy całe życie

*
*

Stary 2013-11-07, 15:23   #58
suvetar
Raczkowanie

Moim zdaniem na ostatnim zdjęciu wyglądasz najlepiej. Grzywka potrafi zdziałać cuda!

Załączam zdjęcie grzywki podobnej do tej, jaką noszę od dwóch lat (moja jest ciut krótsza, sięga górnej granicy brwi). Jest ścięta na prosto, od "garnka" różni się tym, że odsłania skroń i kawałek czoła po lewej stronie (w tym miejscu włosy nie są skrócone).
W każdym innym uczesaniu wyglądam źle, Gołe czoło odpada, asymetryczne ścięcie robi ze mnie smutnego pulpeta, przedziałek na boku i zaczesywanie grzywy na bok jest zbyt niewygodne i nietrwałe. Nawet grzywka o dobrym kształcie, ale o dwa cm za krótka daje zupełnie inny efekt! Znalazłam po prostu swoją "magiczną" długość i każde odstępstwo psuje mi fryzurę.

Zapuść trochę włosy i spróbuj ściąć tak, jak napisałam.

Mam też nadzieję, że schudłaś zdrowymi metodami. Utrata wagi nie zawsze jest receptą na wszystkie urodowe problemy i nie powinna być rekomendowana automatycznie, jak to się stało na początku wątku. Z doświadczenia wiem, że trudno jest schudnąć ponad 10 kilo w ciągu kilku miesięcy i nie wykrzywić choć trochę swojego podejścia do jedzenia. Waga nie powinna być twoim priorytetem, zwłaszcza że na pierwszych zdjęciach wcale nie wyglądałaś grubo. Teraz masz pewnie wszystkie żebra na wierzchu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wariacje-grzywki-z-kilku-dekad_2311_5.jpg (29,9 KB, 61 załadowań)
suvetar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-08, 12:08   #59
Laidee
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
A to ciekawe. Ale trochę straszne Czyli np od spania też coś mogłoby się w twarzy zmieniać, jeśli ciągle na jednym boku? Te klipsy też widziałam i zastanawiałam się, czy działają i czego to oni nie wymyślą. Bo skoro klipsy działają, to czemu np wiele gwiazd woli iśc pod nóż, zamiast sobie zwęzić nosek tak? Popatrzę kiedyś. Póki co słyszałam tylko o masażach twarzy takich poprawiających jędrność i relaksujących (tzn takich bardziej u kosmetyczki po zabiegach). Człowiek się uczy całe życie
Klips działa tylko na część chrzęstną, podejrzewam również, że efekty są powolne (bo ile można zmienić nosząc klips przez kilkanaście minut dziennie). Poza tym, łatwiej pójść "pod nóż", zwłaszcza że tydzień później można się już ludziom pokazać z całkowicie nowym, choć jeszcze odrobinę opuchniętym, nosem. Poza tym jeżeli ktoś chce zwężyć cały nos, to tu wchodzi w grę już operacja części kostnej (łamanie kości) i żaden klips tego nie zmieni. Tak samo nie da się zwężyć skrzydełek nosa - tu też trzeba by ciąć.

Myślę, że spanie cały czas na jednym boku może wpływać na kształt twarzy, u mnie niestety chyba wpłynął, więc staram się robić masaże i ćwiczenia na przywrócenie symetrii twarzy. Nie zrobiłam jednak zdjęć przed, więc nie mam możliwości sprawdzenia, czy działa.

Koniec offtopu
Stary 2013-11-12, 12:51   #60
alma mater
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez juritka_94 Pokaż wiadomość
Swoją drogą czytając i oglądajac starsze zdjecia zastanawiam się czy to odchudzanie nie zwaliło mi twarzy. Talia mi się superowa wyrobiła, ale twarz przeszła z okrągłej na kwadratową. No i nie wiem czy wtedy wyglądałam młodziej niź teraz bo sądze ze mam zbyt dojrzałą twarz jak na te moje 19 lat.

Co jak co, ale...
Lipiec: waga 68 kg
Teraz: waga 56 kg

A mam 170 cm wzrostu...
właśnie takie wrazenie odnioslam, ze odchudzanie negatywnie odbilo sie na ksztalcie twarzy

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości