Co zrobic ,zeby mineralny-podklad nie wygladal Szarawo ,zbyt sucho na skorze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-25, 02:33   #1
motylemJestemm
BAN stały

Co zrobic ,zeby mineralny-podklad nie wygladal Szarawo ,zbyt sucho na skorze?

Dziewczyny co zrobic zeby podklad mineralny(mam dostep do podkla d mineral bareminerals) mam wszystkie odcienie od 1-do 3 odcienie
-dbam o skore (peling enzymatyczny 2 razy w tygodniu + codziennie nawilzam ja + 1 w tygodniu maseczka) Najlepiej mojej skorze nie szkodzi -- podklad mineralny .mam bareminerals",jednak jest jeden problem ktory mi przeszkadza.... wszystkie odcienie od odcienia najjasniejszego do 3 stopnia wygladaja na mojej skorze Szarawo... czy jest jakis sposob trik ,ktory sprawi zeby nalozony podklad mineralny wygladal na skorze ladnie nie szarawo, nie wyblakniety? ,nie sucho??? (uzywam pod niego krem Bepanthen -moja skora jest bardzo wrazliwa,jasna+ widoczne pory dosyc duze+ na policzkach ,okolice nosa zaczerwineinie +dziurki po tradziku ) znacie jakis sposob bylabym bardzo wdzieczna jakbyscie cos wymyslily doradzily dobrego.
a dokupilam "veil" -on pomaga mi ze moja skora nie przetlucza sie az tak ,lepszy o wiele od pudru HD MAKE UP For Ever -ten jednak troche zabielal i powodowal jeszcze bardziej ze skora szarawo wygladala...jakby wyblaknieta.. myslalam tez o bazie o odcieniu rozowym pod podklad mineralny ,ale moja skora jest bardzo wrazliwa ,(nawet podraznia ja robi sie czerwona jak myje ja woda z kranu,stosuje zel bardzo delikatny dla skor AZS,firmy SVR..). i codziennie stosowanie bazy pod nia nie sprawdzi sie..

cos co moglabym codziennei uzywac przy skorze wrazliwej+ z porami duzymi+dziurki po tradziku +zaczerwienienia na policzkach

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-25 o 03:10
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 12:21   #2
Eirenn
Wtajemniczenie

Dot.: Co zrobic ,zeby mineralny-podklad nie wygladal Szarawo ,zbyt sucho na skorze?

Jeśli szarość jest kwestią niedopasowania koloru - zmień tonację. Często szaro wygląda podkład w tonacji cool (róże) na żółtawej cerze (olive, yellow, etc.).

Jeśli to zmęczenie skóry - ratunek to coś z witaminą C - serum, tonik, mgiełka, przyjmowanie doustne.

A na suchy wygląd minerałków zawsze polecam spsikanie makijażu termalką lub hydrolatem.

Eirenn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 23:45   #3
motylemJestemm
BAN stały

Dot.: Co zrobic ,zeby mineralny-podklad nie wygladal Szarawo ,zbyt sucho na skorze?

Cytat:
Napisane przez Eirenn Pokaż wiadomość
Jeśli szarość jest kwestią niedopasowania koloru - zmień tonację. Często szaro wygląda podkład w tonacji cool (róże) na żółtawej cerze (olive, yellow, etc.).

Jeśli to zmęczenie skóry - ratunek to coś z witaminą C - serum, tonik, mgiełka, przyjmowanie doustne.

A na suchy wygląd minerałków zawsze polecam spsikanie makijażu termalką lub hydrolatem.
Dziekuje serdecznie za porade Ja jestem chlodnym typem urody(lato) jasna karnacja i brzydko mi w podkladach z dodatkiem bezu,bezuszarego,zoltosci jasnej..

no i walsnie mineralne podklady wygladaja u mnie zbyt wyblakniete ,robia szarawa skore,ziemista bez nich moja skora nie wyglada na taka szara ,jak po ich nalozeniu...a moge tylko je uzywac,najbardziej mi pasuja

Edytowane przez motylemJestemm
Czas edycji: 2013-03-25 o 23:47
motylemJestemm jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości