Jaki podkład do mojej paskudnej cery? ZDJĘCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-26, 12:22   #1
e ona
Raczkowanie

Jaki podkład do mojej paskudnej cery? ZDJĘCIE

Witajcie, poszukuje podkładu do mojej cery. Zastanawiam się nad revlonem lub pharmaceris, jak widać na zdjęciu cere mam paskudną
rozszerzone pory, przebarwienia... eh Może polecicię mi jakieś inne kosmetyki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0776.jpg (66,6 KB, 419 załadowań)
e ona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 12:34   #2
Beata_Batumi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jaki podkład do mojej paskudnej cery? ZDJĘCIE

Musisz popróbować , a jakie już używałaś? Ja polecam http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55...rzy-3-w-1.html, albo http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47...h-make-up.html
mam podobną cerę do Twojej, bardzo tłustą.
Do tego krem matujący np siarkowa moc, potem podkład, po chwili puder sypki transparentny i juz.

Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 12:57   #3
e ona
Raczkowanie

No niestety ja uczepiłam się lirene city mat, moja skora juz nie esjt taka tlusta jak kiedys. zrobila się mniej tradzikowa... Na dzień używam kremu perfekta cera mieszana, na noc chce znowu wrócić do kwasów z pharmacerisu, jak patrze na to zdjęcie to uświadamiama sobie jak z moja cera jest źle, w lazience nie widać tego aż tak

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Czytam duzo o tym pharmacerisie i revlonie i nie wiem ktory lepszy... Nie wiem też co z odcieniem. Chce tez kupić ten puder bambusowy by spr czy ladnie matuje tak jak to piszą
Stary 2013-03-26, 14:12   #4
lilith_ed
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez e ona Pokaż wiadomość
Witajcie, poszukuje podkładu do mojej cery. Zastanawiam się nad revlonem lub pharmaceris, jak widać na zdjęciu cere mam paskudną
Wierz mi, Twoja cera nie jest taka brzydka jak Ci się wydaje.
lilith_ed jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:19   #5
e ona
Raczkowanie

Niestety drugi profil wygląda gorzej bo mam troche blizn potrądzikowych, eh, ile ja bym dala za alabastrową skórę
Stary 2013-03-26, 18:25   #6
emagi
Rozeznanie

A myślałas o korektorze? Korektor dodatkowo zamaskuje różne niespodzianki i wyrówna kolor. Bardzo dobrze kryjącym podkładem jest Max Factor, Lasting Performance dobrze sie trzyma nie błyszczy sie na skórze. Może jeszcze jakieś dodatkowe maseczki oczyszczające i peelingi w ramach pielęgnacji? z kremów z kwasami sa jakieś z AA w tym matujący.
emagi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 18:27   #7
e ona
Raczkowanie

wiem że ewidentnie potrzebuje jakiego korektora pod oczy bo ostatnio zrobily sie te paskudne cienie, nie mialam tego jeszcze nie dawno
Stary 2013-03-26, 18:59   #8
emagi
Rozeznanie

Jeśli pod oczy to w formie płynnej rozświetlający, a jak do reszty, czyli kryjący na wypryski to najlepiej w sztyfcie i z takim zielonym antybakteryjnym środkiem, a z innej beczki na you tube jest dużo filmików jak dziewczyny z trądzikiem pokazują jak i czym sie maskowac i mieć gładką cere.
Stary 2013-03-26, 19:03   #9
e ona
Raczkowanie

a czy taka ilość wszystkiego, korektor, podklad, puder , róż nie powoduje pogorszenia cery? ja stosowalam zwykle tylko podklad i róz w obawie przed pogorszeniem, jak ogladam filmiki na youtube to mnie walsnie przeraza czasem ta ilosc wszystkiego...
Stary 2013-03-26, 19:38   #10
eveliska
Raczkowanie

Kochana, nie przejmuj się tak stanem swojej cery. Mogę Cię zapewnić, że moja skóra jest w o wiele gorszym stanie: aktywne zmiany trądzikowe, głębokie blizny i liczne przebarwienia. Chciałabym mieć taką twarz jak Twoja, serio. Mam tłustą cerę i testowałam wiele podkładów, korektorów i kamuflaży. Wszystko zależy od tego co już testowałaś i w jakiej cenie szukasz odpowiedniego kosmetyku...

Na moim blogu możesz sobie porównać Twój stan skóry a mój. I nie martw się tym tak mocno!
Stary 2013-03-26, 20:35   #11
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
a czy taka ilość wszystkiego, korektor, podklad, puder , róż nie powoduje pogorszenia cery? ja stosowalam zwykle tylko podklad i róz w obawie przed pogorszeniem, jak ogladam filmiki na youtube to mnie walsnie przeraza czasem ta ilosc wszystkiego...
powiem Ci co u mnie się sprawdza (cera mieszana) - naprawdę, efekt końcowy jest super, buzia porcelanowa

- zielony korektor na przebarwienia, niespodzianki
- na to azjatycki krem bb (z sylikonami, więc nie każdej cerze będzie pasował ale jeśli podpasuje - super wygląd gładkiej cery). mój dość dobrze kryje
- na to transparentny puder nakładany pędzlem (utrwala krem, cera się nie błyszczy)
- a n o i na większe brzydactwa, których nie ukryło to co wcześniej, punktowo, w baaardzo niewielkiej ilości, malutkim pędzelkiem nakładam dermacol i wklepuję palcem. Zleje się ze skórą idealnie jeśli kupisz dobry odcień (jest ich multum). Super sprawa, jest to chyba najlepiej napigmentowana rzecz, jaką się ludzkości udało wyprodukować oczywiście nie do stosowania na całą twarz bo będzie wyglądać jak maska i zapcha.
201607110949 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 20:46   #12
e ona
Raczkowanie

Eveliska faktycznie z Twoja cerą ciężko, tez tak kiedyś miałam i mi pomogły tylko apteczne rzeczy - DUAC. I polecam Ci stosowanie kosmetykow do skóry wrażliwej! zoabczysz róznice! ja swoja traktowalam ciagle antytradzikowymi specyfikami, masa maseczek, krem do tradzikowej, zel do tradzikowej, i to pogarsza bo skora się broni.
Salix własnie myślałam o dermoacolu jak o korektorze bo sam podlad strasznie ciezki jest, to fakt! sprawdzalam w drogerii i to masakra jakas była, a gdzie kupujesz ten azjatycki krem bb?
Stary 2013-03-26, 20:51   #13
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
Salix własnie myślałam o dermoacolu jak o korektorze bo sam podlad strasznie ciezki jest, to fakt! sprawdzalam w drogerii i to masakra jakas była, a gdzie kupujesz ten azjatycki krem bb?
Dermacol da się dostać w miniaturkach-testerach na allegro za parę zł. Polecam wziąć kilka odcieni i wypróbować, który będzie w danej porze roku odpowiedni. To jest tak wydajny kosmetyk, że i tak go pewnie nie zużyjesz zanim się zepsuje (tej próbki).
Co do kremów BB, jest ich mnóstwo i na ebayu i na allegro, jeśli chcesz mieć niepodrobionego pewniaka to sprzedawane są tu http://azjatyckicukier.blogspot.com/p/sklepik.html Również polecam najpierw przetestować na próbkach (chociaż one już drogo wychodzą). Ja używam najpopularniejszego chyba Skin79 w wersji różowej i jestem zachwycona.
Stary 2013-03-26, 21:09   #14
e ona
Raczkowanie

Drogie te kremy BB
Stary 2013-03-26, 22:48   #15
201607110949
Konto usunięte

Cytat:
Drogie te kremy BB
do najtańszych nie należą ale ja bym mogła dać i 2x tyle gdybym musiała. Super mi służą
Stary 2013-03-26, 23:01   #16
Pani Barokowa
Rozeznanie

Jeny, ty chyba paskudnej cery nie widziałaś
Pani Barokowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 10:54   #17
_karolkarz_
Raczkowanie

Cytat:
poczytaj może mój wpis może coś podpatrzysz.
_karolkarz_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 11:18   #18
e ona
Raczkowanie

dzieki, zaraz popatrze, jej, skąd wy bierzecie kase na takie drogie kosmetyki, eh...
Stary 2013-03-27, 14:28   #19
Kle_oo
Zadomowienie

Pracujemy
Kle_oo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 15:36   #20
Beata_Batumi
Zadomowienie

Cytat:
dzieki, zaraz popatrze, jej, skąd wy bierzecie kase na takie drogie kosmetyki, eh...
Lepiej kupić na promocji jeden lepszy niż wydawać po kilkanaście zł na badziewie, do tego masz wizaż i KWC żeby się nie naciąć zbytnio, ja poluję na promocje i kupuję podkłady do 40 zł, jak mam już mniej jak połowę to poluję na promocję, nie czekam aż mi się skończy i przepłacę.
Dobry, mocno kryjący i wydajny jest Dermacol (? strzelam) z Vichy, ja nie używam bo trzymał mi się tyle samo co te tańsze ( za 40 zł w promo) a kosztuje ok 70 zł.

Lilianka już z nami!
Stary 2013-03-27, 17:46   #21
emagi
Rozeznanie

Drogie podkłady możesz kupić tanio na allegro. Bywa, że sa tańsze o połowe niż w sklepach. Niektórzy po prosostu kupują za grosze za granicą i taniej sprzedają. Możesz sobie upatrzeć konkretny odcień w sklepie i sprawdzić namacalnie czy ci pasuje, a kupić taniej przez internet
Stary 2013-03-27, 20:44   #22
Wojowniczka_
Rozeznanie

Cytat:
Po pierwsze nie marudź że masz paskudną cerę bo tak nie jest.
Po drugie polecam pudry mineralne np Lumiere
Wojowniczka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 10:03   #23
_karolkarz_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez emagi Pokaż wiadomość
Drogie podkłady możesz kupić tanio na allegro. Bywa, że sa tańsze o połowę niż w sklepach. Niektórzy po prosostu kupują za grosze za granicą i taniej sprzedają. Możesz sobie upatrzeć konkretny odcień w sklepie i sprawdzić namacalnie czy ci pasuje, a kupić taniej przez internet
poszukaj na allegro, może nie mają oszałamiająco taniej, ale zawsze coś. My często z koleżankami zamawiamy sobie zestawy i mamy taniej ( dzielimy się przesyłką, a czasem produktami z zestawów).
Stary 2013-03-28, 14:02   #24
e ona
Raczkowanie

Zamówiłam sobie na allegro ten revlon kolor 180. Zobaczymy. Ja to zwykle wychodzilam z zalozenia ze malo powinno wydawac sie na kosmetyki kolorowe a wiecej na dermokosmetyki.

A jak sobie radzicie z wydobywaniem tego revlonu ze sloiczka?

wojowniczka dzięki, ja bez makijażu czuje się jak stara poszarzala baba :P
Stary 2013-03-28, 14:12   #25
Beata_Batumi
Zadomowienie

Cytat:
Zamówiłam sobie na allegro ten revlon kolor 180. Zobaczymy. Ja to zwykle wychodzilam z zalozenia ze malo powinno wydawac sie na kosmetyki kolorowe a wiecej na dermokosmetyki.

Normalnie się wylewa na paluszek, on jest gęsty.

Lilianka już z nami!
Stary 2013-03-28, 15:51   #26
_karolkarz_
Raczkowanie

Cytat:

delikatnie wylewam na dłoń. oczywiście z wyczuciem żeby nie przesadzić. możesz go też przelać do pojemnika z pompką. niektóre dziewczyny przeznaczały do niego pompkę z serum do końcówek z AVonu ( ponoć końcówka idealnie pasuje, ja tak nie próbowałam). Podkład ładnie schodzi do końca. Dobrze to widać pod światło. Na ściankach zostaje, jak w większości kosmetyków.
Stary 2013-03-28, 21:31   #27
Khadaki
Raczkowanie

Proponuję Ci podkład mineralny wraz z korektorem np. Annabelle Minerals. Ja mam ich korektor i kryje na prawdę super. Też miałam podobną cerę, tzn trochę mniej porów, jednak przebarwienia nękały mnie niemiłosiernie... I pozbyłam się ich wcale nie kosztownymi zabiegami u kosmetyczki.

Więc może poza kosmetykami, które to zakryją spróbuj się po prostu pozbyć problemu . Dasz radę!
02.2013 - ... Trening z Ewą Chodakowską (Killer, Turbo spalanie i Skalpel )
Khadaki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:03   #28
e ona
Raczkowanie

Dzieki dziewczyny, zamówiłam revlon na allegro w tym darmarsklep no i zobaczymy. W ogole sprzedawca super, dzisiaj już mi wyslala paczke i dzwonil ze cos tam pomylilam w zamowieniach, no ale zostawilam u niego ostatecznie kupe pieniedzy, hehe :P Swoja droga gdzie najtaniej kupujecie dermokosmetyki? Czy allegro to dobry pomysł?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

A, zamowilam 180 wiec ja juz dojdzie to moze sprobuje wstawic fotke to zoabczycie efekt?
Stary 2013-03-29, 14:53   #29
Colorowa_
Raczkowanie

Mam bardzo podobne blizny do Twoich mialam juz mnostwo podkladow, ale rzeczywiscie Pharmaceris jest genioalny! Ja mam bronze 03, kolor dla mnie idealny, swietne krycie..najlepszy jaki do tej pory mialam. Ale Revlonu nie mialam wiec nie mam porownania..
Colorowa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 16:30   #30
_karolkarz_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Khadaki Pokaż wiadomość
Proponuję Ci podkład mineralny wraz z korektorem np. Annabelle Minerals. Ja mam ich korektor i kryje na prawdę super. Też miałam podobną cerę, tzn trochę mniej porów, jednak przebarwienia nękały mnie niemiłosiernie... I pozbyłam się ich wcale nie kosztownymi zabiegami u kosmetyczki.

Więc może poza kosmetykami, które to zakryją spróbuj się po prostu pozbyć problemu . Dasz radę!
też się przymierzam do tego korektora)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości