pytanie o tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-27, 12:34   #1
Kasia.1986
Raczkowanie

pytanie o tipsy

Drogie Wizazanki! zrobilam sobie wczoraj tipy, leczy dopiero gdy wyszlam od kosmetyczki przyszla mi do glowy pewna mysl przez ktora zaczynam watpic w to czy dobrze zrobilam robiac te paznokcie, a juz pisze o co mi chodzi ... sztucznego paznokcia nakleja sie na koncowke prawdziwego paznokcia i pokrywa calosc akrylem, i teraz ... rozumiem ze jak plytka odrasta to wypelnia sie ja od nowa akrylem zeby nie bylo ronicy i dziury miedzy naturalna a sztuczna powierzchnia, to jest dla mnie jasne, lecz ... co z koncowka paznokcia? skoro tips jest naklejony na sam czubek, to przeciez on odrosnie za jakis czas, i wkoncu, z czasem jak paznokiec duzo urosnie ten tips jakby sie skonczy i trzeba go bedzie spilowac, sciac. i wtedy od nowa trzeba zakladac tipsy? czy kosmetyczki to tez jakos uzupelniaja? nie wiem czy to dobrze wyjasnilam ale prosze, niech ktos mi powie jak to jest
Kasia.1986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:54   #2
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk
Dot.: pytanie o tipsy

ehmm...nie wiem czy dobrze zrozumialam....ale zapewniam Cie, ze dobrze zrobilas fundując sobie tipsy ;p;p;p
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:58   #3
Kasia.1986
Raczkowanie

ja sie poprostu przestraszylam tego, ze za miesiac czy dwa bede musiala po raz kolejny fundowac sobie nowe zakladanie tipsow za 75zl. bo ogolnie bylam przekonana ze zalozenie tipsow jest jednorazowym wydatkiem, a pozniej bede placic tylko za uzupelnianie te 30zl. i nie wiem czy sie tutaj myle czy nie
Stary 2005-08-27, 13:04   #4
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Powiem Ci szczerze ,ze nigdy w zyciu nie zastanawiałam się nad tym problemem Ani kiedy robiłam tipsy u kogos ani teraz jak sama się tym zajmuję Ale bez obaw- na pewno nie bedziesz musiala po miesiącu cz dwoch robic nowych tipsikow;]
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:08   #5
Kasia.1986
Raczkowanie

uff dziekuje za pomoc bo mnie to dreczylo od wczoraj tak to jest jak czlowiek sie na czyms nie zna i szuka jakiegos problemu
Stary 2005-08-27, 13:18   #6
April007
Zadomowienie

GG do April007

Kasia - wtedy odrasta Ci naturalny pazurek i on stanowi przedluzenie a nie tips Masz wtedy juz wlasnie pazurki pokryte dla utwardzenia akrylem Oczywiscie mozesz od nowa robic tipsy ale po co Pozdrawiam
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:20   #7
Kasia.1986
Raczkowanie

nowalsnie o to mi chodzilo ! dziekuje za pomoc
Stary 2005-08-27, 17:11   #8
FEMME_BANALE
Wtajemniczenie

Ja jeszcze dodam, że nic nie szkodzi, że pod spodem nie będzie już tipsa. Jest też przecież możliwość przedłużania paznokci na formie - wtedy przecież tipsa się nie przykleja, a paznokcie są i tak przeddłużone i "nic im się nie dzieje".
FEMME_BANALE jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości