Szminka - pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-03-31, 18:27   #1
sayaka
Przyczajenie

Szminka - pomocy!

Jeżeli takowy wątek już był - to przepraszam! Ale po prostu nie mam czasu na przeglądanie forum. Potrzebuję bardzo szybkiej odpowiedzi. Niedługo mam imprezę rodzinną i potrzebuję pomocy oraz podpowiedzi odnośnie doboru szminki.

Otóż kiedyś kupiłam sobie 2 czerwone szminki i co tu dużo mówić - utrzymywały się ok. 1 godzinę (cudem), zostawały na szklankach, kubkach i innych rzeczach. Strasznie mnie to denerwuje, załamałam się i nie używam za często już tych szminek.

Ostatnio znowu pokochałam czerwone szminki, ale teraz zaczęłam czytać trochę na ich temat. Interesują mnie szminki "no transfering" albo jakoś tak (wszędzie pisali to inaczej O.o ; takie co nie zostawiają śladów na szklankach itp.) i oczywiście zaczęłam poszukiwać firm kosmetycznych które takowe robią. Ale ja po prostu niczego nie mogę znaleźć!

Proszę pomóżcie! Nie ważna jest cena tej szminki, po prostu chcę ją mieć i cieszyć się kolorem czerwonych ust, która nie zostawia śladów na czym kolwiek! Nie wiem od jakiej firmy ją zakupić... (mam już straszne siano od poszukiwań w głowie).

Dzięki z góry za pomoc
sayaka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 09:30   #2
byasia
Raczkowanie

Dot.: Szminka - pomocy!

proponuje bell lip tint nr 1 lub 2. Sama maluje usta na czerwono i nie wyobrazam sobie juz niczego innego. Na tint zawsze nakladam pomadke ochrona lub bezbarwny blyszczyk.
byasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 14:31   #3
Zanthia
Zadomowienie

lip tinty to dobry pomysł, ale tu tez ciężko dobrać idealną formułę. Bell rzeczywiście nie zostaje na szklankach, ale np. u mnie bardzo nierównomiernie znika zostawiając plamy na ustach. Osobiście wolę Just Bitten Kissable z Revlona, plusem jest to, ze w przeciwieństwie do większości tintów nie wysusza ust.
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-01, 20:53   #4
JustynaOfSuburbia
Raczkowanie

tak lip tinty to dobry pomysl, zafarbuja usta i kolor zostanie dlugo

a jezli chodzi o szminke to ja polecam z sephory w takim dlugim cieknkim opakowaniu sama wybralam piekny odcien czerwieni i dlugo sie utrzymuje, lekko farbuje usta
tak samo szuakalam czegos trwalego

http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,58...ka-do-ust.html

raz dla proby pomalowalam usta, zaczekalam az wyschnie i pocalowalam sie w reke- nic nie bylo

http://mynailsmyfun.bloog.pl/
moje małe bazgroły na paznokciach
JustynaOfSuburbia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:54   #5
Natuśka
Raczkowanie

GG do Natuśka

Polecam Ci matową kredkę do ust z Inglota, bardzo trwała a czerwony kolor w matowej wersji wygląda bardzo elegancko. Czerwień ma chyba nr 21.
Natuśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:21   #6
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Napisane przez Natuśka Pokaż wiadomość
Polecam Ci matową kredkę do ust z Inglota, bardzo trwała a czerwony kolor w matowej wersji wygląda bardzo elegancko. Czerwień ma chyba nr 21.
O tej samej kredce chciałam napisać- piękny odcień i dość trwała, może dokupię inne kolory Niestety nie jest nie do zdarcia, ale ma spory plus za trwałość. Można też wypełnić usta czerwoną konturówką i potem nałożyć trwałą pomadkę. O wspomnianej wyżej szmince z Sephory też słyszałam dobre opinie i kiedyś pewnie wypróbuję
Stary 2013-04-04, 14:52   #7
JeanneInes
Raczkowanie

Najtrwalsza szminka jaką mam kosztowała 4zł, pisałam o niej tu:
http://kroliczek-doswiadczalny.blogs...a-cae-4-z.html
Nie wiem jednak czy dostępna jest w czerwieni. Ale cały czas jestem zdumiona jej działaniem.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości