Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-04, 16:38   #3301
ewa_siera
Przyczajenie

Exclamation Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witajcie wszystkich, tu jestem nowa i jestem osoba nieslyszaca, wlasnie mam do was prosbe ktore polecacie do stylista? ja nie wiem ktore i nie mam zaufanie.. opis: mam dlugie wlosy lekko krecone, suche,zniszczone, chcialabym cos odmienic i zeby dopasowalo do mojej twarz.. pozdrawiam i czekam na odp z niecierpliwoscia..
ewa_siera jest offline  
Stary 2009-09-06, 20:12   #3302
meelete
Przyczajenie

Dot.: Sprawdzony Fryzjer Stylista - Poznań

Cytat:
Napisane przez tinusia Pokaż wiadomość
Cześć Lena!
od kilku lat chodzę do p.Grzegorza na ul.Mielżyńskiego (w bramie szkoły językowej- żółta reklama szkoły)za okrąglakiem. W 2002r dostałam namiary na p.Grzegorza i do dnia dzisiejszego jak siadam na fotelu nie pytam jak zetnie, a zawsze wychodzę zadowolona. Dopasowanie, cieniowanie, strzępienie itp. to tylko ON. jeden raz zaczęłam zapuszczać włosy i nagle jakaś impreza (a wiadomo jak wyglądają zapuszczane włosy....), szybko do Grzegorza popatrzył i ściął mnie na Kleopatrę. To było niesamowite!!!!! nigdy nie myślałam że w takiej fryzurze będzie mi dobrze, ale on wiedział! Dopasuje na 100%. Ścięcie 50 zł i tnie tylko on. Raz poszłam siadam, a on do mnie " już 2 miesiące pani ma taką fryzurę, myślę że czas na zmiany" ja na to "ok" oczywiście nie spytałam jak zetnie? i obciął mnie tak, że nic dodać nic ująć tak jak zawsze. POLECAM.
Za trzy tygodnie wyjeżdżam do Włoch i chcę fajnie ściąć włosy-krótko i odważnie. Zastanawiam się na jakiego fryzjera się zdecydować. Czy Pan Grzegorz z Mielżyńskiego ścina modnie? Może lepiej do Pacykarni?
meelete jest offline  
Stary 2009-09-07, 07:51   #3303
Bejjka
Zakorzenienie

Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Muszę koniecznie się do kogoś wybrać w tym tyg i nie mam pojęcia do kogo zapuszczam włosy i chciałabym udać się do fryzjera który to uszanuje i tylko nada wlosom jakiś kształt
Bejjka jest offline  
Stary 2009-09-07, 20:39   #3304
niuniek_1987
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
hej! mam pytanko byl ktoras z Was moze w Lafayette w Pestce?
Ja byłam w La Fayette w Pestce..... zastanawiam się,czy cokolwiek tutaj napisać o mojej 15 minutowej wizycie tam.... ale kiedy dzisiaj przyjrzałam się dokładnie swoimi włosom, już nie wytrzymałam. Po pierwsze - zapłaciłam za mycie , strzyżenie i modelowanie (60 zł). A co zostało zrobione? Pani fryzjerka zauważyła, że mam dopiero co umyte włosy, więc po co ma jej myć.... i co zrobiła - wyprostowała mi je , żeby się lepiej cięło. Myślę sobie, ok, nienawidzę u siebie prostych włosów i w ogóle prostownicy, która robi z nich siano, ale ok.... niech się jej lepiej tnie. Jak wyglądało 10 minutowe cięcie? Musiałam wstać, fryzjerka maszynką raz dwa podcięła mi niby na równo (teraz widzę, po umyciu jak są wystrzępione) i sumie tyle.... z przodu nic mi nie zrobiła ! A nie, przepraszam - podcięła mi grzywkę, którą zapuszczam i teraz nie mogę jej nawet za ucho schować , wywija mi się i mnie wkurza ... a już była normalnej, znośnej długości - a mówiłam jej, że tego ma nie ruszać. Ale to jeszcze nic.... z przodu mam dłuższe włosy niż z tyłu... możecie sobie wyobrazić jak to wygląda... Aha, no i tym całym 'cięciu', na tym wizyta się skończyła - została z wyprostowanymi włosami i zapłaciłam za mycie, mimo, że moje włosy wody i szamponu nie widziały.... Tragedia. Jestem na siebie wściekła, że od razu nie zrobiłam tam awantury. Muszę iść na poprawkę... tylko gdzie ? Tam nigdy już nie wrócę. Zastanawiam się jedynie, czy nie iść do tego 'super salonu' złożyć reklamację.

Nie wiem, czy tylko ja zostałam tak potraktowana, może inne dziewczyny są zadowolone... ja jestem póki co załamana.
niuniek_1987 jest offline  
Stary 2009-09-08, 07:28   #3305
mila kamila
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez niuniek_1987 Pokaż wiadomość
Ja byłam w La Fayette w Pestce..... zastanawiam się,czy cokolwiek tutaj napisać o mojej 15 minutowej wizycie tam.... ale kiedy dzisiaj przyjrzałam się dokładnie swoimi włosom, już nie wytrzymałam. Po pierwsze - zapłaciłam za mycie , strzyżenie i modelowanie (60 zł). A co zostało zrobione? Pani fryzjerka zauważyła, że mam dopiero co umyte włosy, więc po co ma jej myć.... i co zrobiła - wyprostowała mi je , żeby się lepiej cięło. Myślę sobie, ok, nienawidzę u siebie prostych włosów i w ogóle prostownicy, która robi z nich siano, ale ok.... niech się jej lepiej tnie. Jak wyglądało 10 minutowe cięcie? Musiałam wstać, fryzjerka maszynką raz dwa podcięła mi niby na równo (teraz widzę, po umyciu jak są wystrzępione) i sumie tyle.... z przodu nic mi nie zrobiła ! A nie, przepraszam - podcięła mi grzywkę, którą zapuszczam i teraz nie mogę jej nawet za ucho schować , wywija mi się i mnie wkurza ... a już była normalnej, znośnej długości - a mówiłam jej, że tego ma nie ruszać. Ale to jeszcze nic.... z przodu mam dłuższe włosy niż z tyłu... możecie sobie wyobrazić jak to wygląda... Aha, no i tym całym 'cięciu', na tym wizyta się skończyła - została z wyprostowanymi włosami i zapłaciłam za mycie, mimo, że moje włosy wody i szamponu nie widziały.... Tragedia. Jestem na siebie wściekła, że od razu nie zrobiłam tam awantury. Muszę iść na poprawkę... tylko gdzie ? Tam nigdy już nie wrócę. Zastanawiam się jedynie, czy nie iść do tego 'super salonu' złożyć reklamację.

Nie wiem, czy tylko ja zostałam tak potraktowana, może inne dziewczyny są zadowolone... ja jestem póki co załamana.
Rozumiem Cię bo sama kiedyś trafiłam do takiego fryzjera partacza,aż znalazłam Pana Marka -koleś wie co robi. od kilku lat już chodzę do niego i naprawdę z czystym sumieniem mogę go polecić.potrafi dobrać fryzurę i kolor a przedewszystkim słucha co Ty byś chciała mieć zrobione.zawsze wychodzę zadowolona. Sprawdź sama Posh studio Fryzur na wrocławskiej.
mila kamila jest offline  
Stary 2009-09-08, 09:50   #3306
Gonia79
Przyczajenie

Klientki, klienci Pana Grzegorza z ul. Mielżyńskiego POMÓZCIE!
Napiszcie gdzie przeniósł swoj salon Pan Grzegorz., dajcie jakieś namiary,nigdzie w necie nie mogę znaleźc. Liczę na Waszą pomoc!! dzieki z góry!
Gonia79 jest offline  
Stary 2009-09-08, 14:39   #3307
Anu666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
hej! mam pytanko byl ktoras z Was moze w Lafayette w Pestce? albo jak kolezanka wyzej pisala znacie kogos z Piatkowa?:P

dzownilam do Adama i terminy ma na koniec wrzesnia... bylam u niego w lutym i wychwalalam go nawet tutaj tak wiec pewnie sama przylozylam do tgeo ręke no ale bez przesady w ogole jak sie czyta ten watek to tylko adam, tomek, le grand, farouk hmmm
a u Ani w Le grand ile za ciecie i modelowanie dlugich wlosow?

Dziś koleżanka mówiła, ze dobrze ścina Pani Monika
kreatywna kobieta i dobierze kolorek i fajnie zetnie

Anu666 jest offline  
Stary 2009-09-10, 08:01   #3308
Annieee
Wtajemniczenie

hm, moje koleżanki mówiły, że w Pestce w lafayette dobrze ścina jakiś fryzjer płci męskiej, ale imienia nie pamiętam. Mogę się ewentualnie dowiedzieć . i chociaż czasem nawet miałam ochotę zaryzykować i się tam przejść, to wolę zostać wierna mojej fryzjerce, wolę mieć pewność, że nie zetnie 10 cm zamiast 2

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2009-09-10, 08:34   #3309
klocuszek27
Raczkowanie

Odnośnie tego Lafayette w Pestce, to już kilka osób tu na forum narzekało i to bardzo ;/
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-09-10, 11:25   #3310
spokokiecka
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Fryzjer Poznan

NIE RADZE NIKOMU ZAPISYWAĆ SIE DO TEGO BEZNADZIEJNEGO FRYZIERA!!!!! ZAPISAŁAM SIE TAM Z MIESIĘCZNYM WYPRZDZENIEM NA UCZESANIE ŚLUBNE A GDY PRZYSZŁAM NA UMÓWINY TERMIN PRACOWNICA TEGO ZAKŁADU NIE PRZYSZŁA NA UMÓWINE CZESANIE.... MAŁO TEGO NIE ZROBIONO NIC ABY MI POMÓC ZNALEŚĆ INNEGO FRYZIERA,NAWET NIE RACZONO MNIE PRZEPROSIĆ.... TAKI FRYZIER I TAKA OBSŁUGA NIE POWINNA MIEĆ MIEJSCA...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-09-10 o 20:23 Powód: prosze nie dublowac postöw!
spokokiecka jest offline  
Stary 2009-09-10, 11:41   #3311
Anu666
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Odnośnie tego Lafayette w Pestce, to już kilka osób tu na forum narzekało i to bardzo ;/
Ja jestem na etapie zapuszczania i powiedzmy, ze to coś na głowie ma przypominać boba
ale chciałabym je podciąć, nie za bardzo, ale nadać fryzurze jakiś kształt
plus mam cienkie włosy, myję je codziennie i szybko oklapują, sprawiają wrażenie przetłuszczonych

wcześniej byłam u Pani Patrycji z Kopanina wyszłam bardzo zadowolona
ale ja lubię ciągłe zmiany eksperymenty i sama już nie wiem

Anu666 jest offline  
Stary 2009-09-10, 12:43   #3312
manulka
Przyczajenie

Hej Dziewczyny!

Wiecie może co się stalo z Adamem z GAWW?

Dawno mnie tam nie bylo, dziś chcialam zapisac sie na wizyte jednak okazalo sie ze Adam juz tam nie pracuje.

Bede wdzieczna za jakiekolwiek informacje, numer telefonu, jego nazwisko lub miejsce gdzie teraz pracuje.
manulka jest offline  
Stary 2009-09-10, 15:29   #3313
monoika
Raczkowanie

Witam Tak sobie podczytuję ten wątek bo szukam fryzjera który robi ładny i niedrogi balejaż. Do kogokolwiek bym nie poszla to odradzają balejaż tylko jeden kolor. Jakaś zmowa czy coś . Do cięcia mogę polecić panią Agnieszkę Kurkowską (salon nazywa się kurka modna). Miała swój program kiedyś w tv Poznań. Nie jest tania bo za cięcie długich włosó zapłaciłam 90zł ale fryzura po 2 miesiącach dalej świetnie się układa bez modelowania Jedynie myję włosy i pozostawiam do wyschnięcia. Pracuje na produktach matrixa. Kontakt do niej bez problemu znajdziecie w internecie. Niestety do koloryzacji nie poleciłabym jej. Także drogie Wizażanki proszę doradźcie mi jakiegoś fryzjera który potrafi zrobić ładny balejaż Prosiłabym o namiary i orientacyjne ceny balejażu na długich włosach Pozdrawiam
monoika jest offline  
Stary 2009-09-10, 16:11   #3314
jadwisiamink
Raczkowanie

czy zna ktos niejaką Karolinę z la grand??????
Własnie do mnie zadzwonili że p.Ania jest chora i że będzie mnie "robiła" Karolina. Niewim może lepiej odwołać? chciałam iśc wlasnie do Ani bo ktos mi ja tutaj polecał, a o tej pani nic nie słyszałam.
jadwisiamink jest offline  
Stary 2009-09-10, 16:57   #3315
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jadwisiamink Pokaż wiadomość
czy zna ktos niejaką Karolinę z la grand??????
Własnie do mnie zadzwonili że p.Ania jest chora i że będzie mnie "robiła" Karolina. Niewim może lepiej odwołać? chciałam iśc wlasnie do Ani bo ktos mi ja tutaj polecał, a o tej pani nic nie słyszałam.
Bylam u Karoliny wg mnie nie jest zbyt dobrym fryzjerem,bylam u niej dwa razy.Pierwszy raz ,fryzura w miare ok-ratowala to co zepsuł inny.Ale drugi raz nie obciela mnie juz tak fajniewkurzylam sie ze zaplacilam 90 zl za zwykle podciecie ,bo niczym sie nie wykazala,a wlosy po miesiacu przestaly sie ukladac.Nie polecam.

Manulka wsponiany Adam juz od jakiegos czasu prowadzi wlasny salon na wildzie ,nazywa sie "Czesanka"

Manoika pewnie dlatego ze balejaż nie jest juz tak modny jak kiedys.Ale bez sensu ze nie chca go zrobic

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-09-10 o 16:59
atomufka jest offline  
Stary 2009-09-11, 13:21   #3316
green.eyed
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Gonia79 Pokaż wiadomość
Klientki, klienci Pana Grzegorza z ul. Mielżyńskiego POMÓZCIE!
Napiszcie gdzie przeniósł swoj salon Pan Grzegorz., dajcie jakieś namiary,nigdzie w necie nie mogę znaleźc. Liczę na Waszą pomoc!! dzieki z góry!
była o tym mowa nawet na poprzedniej stronie
i jeszcze kilka razy przedtem
Stary 2009-09-12, 11:16   #3317
sŁoNeCzKo :)
Raczkowanie

GG do sŁoNeCzKo :)

Hej Mam włosy do łopatek. Chcę tylko podciąć końcówki i zrobić kilka pasemek. Zastanawiam sie między Adamem, Tomkiem a ww Karoliną. Kogo byście mi poleciły? Bo czytam i czytam to forum i się nie mogę zdecydować, chciałabym się zapisać tak mniej więcej na październik
Stary 2009-09-13, 16:30   #3318
jadwisiamink
Raczkowanie

No więc jestem po wizycie w le grand
-włosy miały zostać przyciemnione, a wyszlam z jeszcze jaśniejszymi niż były
- bardzo widoczny inny odcień odrostu niż reszty włosów
- włosy nawet po modelowaniu przez sama fryzjerkę po godzinie się rozchodziły każdy w inną stronę
-koszt 300zł za marną uslugę, u niejednego osiedlowego fryzjera byłoby lepiej.

I wracam do tematu , teraz potrzebuje kogoś kto to coś na mojej głowie naprawi, może ANGELO RIVIERI ???????
Co o nich sądzicie, kogo polecacie?
Stary 2009-09-13, 20:46   #3319
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
No więc jestem po wizycie w le grand
-włosy miały zostać przyciemnione, a wyszlam z jeszcze jaśniejszymi niż były
- bardzo widoczny inny odcień odrostu niż reszty włosów
- włosy nawet po modelowaniu przez sama fryzjerkę po godzinie się rozchodziły każdy w inną stronę
-koszt 300zł za marną uslugę, u niejednego osiedlowego fryzjera byłoby lepiej.

I wracam do tematu , teraz potrzebuje kogoś kto to coś na mojej głowie naprawi, może ANGELO RIVIERI ???????
a u kogo bylas w LE grand? bo to tez jest wazne.

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-09-13, 22:41   #3320
aussie31
Raczkowanie

Znajoma dziś poleciła mi styliste Łukasza Nowickiego -ma salon na Wierzbięcicach. Ktokolwiek coś wie na jego temat???

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline  
Stary 2009-09-14, 07:42   #3321
jadwisiamink
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
a u kogo bylas w LE grand? bo to tez jest wazne.
Byłam u Karoliny
Stary 2009-09-14, 08:25   #3322
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
też zastanawiam się czy do nich się nie wybrać

czy znacie jakiegoś dobrego fryzjera, który zamiast cieniować włosy potrafi zrobić warstwy?
Bejjka jest offline  
Stary 2009-09-14, 15:54   #3323
kruszonek
Przyczajenie

Ja chcę się wybrać do Piaseckich. Wiecie może jakie ceny tam są i jak tna??
kruszonek jest offline  
Stary 2009-09-14, 17:23   #3324
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Byłam u Karoliny
no to wszystko jasne tez u niej bylam.....kiedys

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-09-15, 13:44   #3325
jadwisiamink
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kruszonek Pokaż wiadomość
Ja byłam pare razy na ul. Hetmańskiej u Macieja, kolor dobrał mi ładny, cięcie też ok, ale koniecznie musisz zapisać się do niego, kiedyś trafiłam do pracownicy i niestety zadowolona już nie byłam.
Co do cen, to za farbę na całe włosy( do ramion) i cięcie płaciłam coś ok 200zł, dokładnie nie pamiętam.
Stary 2009-09-16, 18:22   #3326
kinesja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kruszonek Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam imię fryzjera - mi kiedyś polecano Adama Piaseckiego.
Widziałam nawet efekty jego pracy na głowie koleżanki (fajne, stylowe ale nie udziwnione cięcie),ale w końcu tam nie poszłam.
Co do cen to chyba oscylują w granicach 70-100 zł...ale pewności nei mam...
Stary 2009-09-17, 22:41   #3327
zuzannaaa
Raczkowanie

jakiś czas temu, robiąc zakupy w VeroModzie, zauważyłam przy kasie plik kolorowych wizytówek - Studio Monohair przy Mostowej.
była tam któraś z Was, znacie jakieś opinie?
muszę wybrać się do fryzjera i nie mogę zdecydować się do kogo, ale taka forma reklamy jest dla mnie pewnym znakiem zapytania - brak klientów czy jakiś inny powód?
zuzannaaa jest offline  
Stary 2009-09-18, 13:54   #3328
bagira
Raczkowanie

Niedługo wybieram się na ślub i chciałabym coś sensownego mieć na głowie. Sugerując się Waszymi głosami zadzwoniłam wczoraj do adama z czesanki ale niestety w tym dniu co mam imprezę nie pracuje ale za to ma "okienko" dzień wcześniej i teraz się zatanawiam zapisać sie czy nie. Mam długie i straszliwie przetłuszczające się włosy i nie mam pewności czy zrobiona przez Adama fryzura przetrwa mycie. Myślałam zeby pójśc do Waldka z GAWWy ale jest chyba nieco przereklamowany a fryzury Tomka Bentleja ponoc nie sa trwałe. Więc czekam na pinie od klientek Adama.
bagira jest offline  
Stary 2009-09-18, 15:00   #3329
Bejjka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bagira Pokaż wiadomość
Niedługo wybieram się na ślub i chciałabym coś sensownego mieć na głowie. Sugerując się Waszymi głosami zadzwoniłam wczoraj do adama z czesanki ale niestety w tym dniu co mam imprezę nie pracuje ale za to ma "okienko" dzień wcześniej i teraz się zatanawiam zapisać sie czy nie. Mam długie i straszliwie przetłuszczające się włosy i nie mam pewności czy zrobiona przez Adama fryzura przetrwa mycie. Myślałam zeby pójśc do Waldka z GAWWy ale jest chyba nieco przereklamowany a fryzury Tomka Bentleja ponoc nie sa trwałe. Więc czekam na pinie od klientek Adama.
nie wiem czy jest sens układać włosy dzień przed imprezą w przypadku moich włosów fryzura nigdy nie wygląda dobrze dzień po. adam nigdy nie układał mi włosów pod katem imprezy. słyszałam, że nie jest w tym dobry...
ale ścina dobrze, bardzo dokładnie, dzięki temu fryzura długo nie traci pożądanej formy.
Bejjka jest offline  
Stary 2009-09-18, 16:02   #3330
bagira
Raczkowanie

No więc właśnie dlatego się nie zapisałam. Z jednej strony chce iść do fryzjera który wreszcie porządnie mnie ostrzyże ale z drugiej przydałoby się jakieś fajne upięcie a iść dzień po dniu raczej nie ma sensu i czasu. Hmm, to kogo prócz Adama tak tutaj dziewczyny zachwalały...? Kto dobrze strzyże i układa. Kogo możecie polecić?
bagira jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości