Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-09-23, 20:30   #391
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Akademia Urody Beverly Hills - Stary Browar (Poznan)

a możesz zdradzić ile zapłaciłaś??
benito_mruffkolini jest offline  
Stary 2006-09-24, 13:16   #392
nekome
Zakorzenienie

Dot.: Akademia Urody Beverly Hills - Stary Browar (Poznan)

Mam wlosy za ramiona - farba na calosc, dwa odcienie pasemek, maska odzywcza (w koncu oddzielnego zabiegu nawilzajacego nie robilam), ulozenie (okragla szczotka, prostownica) - kosztowalo to wszystko 265 zl, ( 250zl usluga plus 15 zl napiwku) nie placilam za strzyzenie bo mialam kupon z douglasa na bezplatne obciecie.Cena porownywalna z ta, jaka place w Warszawie. Podczas zmywania wlosow p. Sylwia zapytala czy depiluje brwi i zaproponowala ze zrobi mi depilacje, bo juz mi sie odrosty pojawily, glupio bylo odmowic , chociaz stwierdzilam ze to troche naciaganie klienta - okazalo sie jednak ze to byla wylaczna inicjatywa fryzjerki 'zaproponowalam to, bo umiem zrobic, oczywiscie nic za to nie policze' - mile.
Dzis umylam wlosy i pozwolilam im samym wyschnac - nie uzywalam zadnych kosmetykow do stylizacji - bardzo dobrze sie ukladaja.
nekome jest offline  
Stary 2006-09-25, 16:53   #393
novitzka
Zadomowienie

Dot.: Fryzjer Poznan

polecam pana adasia z kenzo na ratajczaka. poleciła mi koleżanka, dzisiaj poszłam. jestem mega zadowolona. powiedziałam "oddaję się w twoje ręce" i było warto ;-). heh...

[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline  
Stary 2006-09-25, 21:00   #394
anna_net
Rozeznanie

Poleciłam mojej mamie (ze względu na to forum) p.Magde z Destiny i jestem oczarowana jej fryzurką Chyba zaryzykuje i sama się do niej umowie
anna_net jest offline  
Stary 2006-09-26, 05:57   #395
mamkajulci
Przyczajenie

Anna _net, ja ryzyka u magdy w destiny nie polecam! Tam jest tak jak jakaś dziewczyna pisała - salonik zrobił się bardzo popularny i magda idzie na ilość nie jakość! zatrudniła uczennice, które niestety są beznadziejne. Nawet jeśli zaznaczysz, że umawiasz się do Magdy to i tak możesz trafić w ręcę uczennicy. Ja byłam tam tydzien temu i co z tego, że umówiłam się do magdy, co z tego, że mam może i fajnie ścięte włosy.... jak ich kolor jest nie do zaakceptowania - prosiłam o ściemnienie o jeden ton (miałam jasny blond), a teraz jestem jasną brunetką. Farbę przygotowywała i nakładała uczennica - pewnie pomyliła tubki z farbą. Jestem załamana, bo jak mam teraz wrócić do blondu????
mamkajulci jest offline  
Stary 2006-09-27, 15:10   #396
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Super, dziękuję
Ps: Na jakich kosmetykach i farbach tam pracują?
Rzastin zaplacilam za farbowanie i ciecie 208 zl , mialam wlosy jasny blond, teraz mam brazowe i jestem bardzo zadowolona. Ciecie oczywiscie tez mistrzowskie
A jesli chodzi o kosmetyki i farby, to trudno mi powiedziec, bo widzialam u nich kosmetyki Loreala, Welli, Schwarzkopf... chyba tyle Pozdrawiam!
kasian86 jest offline  
Stary 2006-09-27, 17:26   #397
silencieusement
Raczkowanie

po przegrzebaniu chyba wszystkich mozliwych for internetowych na temat fryzjerow w Poznaniu zdecydowalam sie na wizyte w le grand teraz mam tylko jeden dylemat-czy isc do Artura czy do Marcina ,i czy nie ma tam przypadkiem dwoch Marcinow bo slyszalam ze jest oblegany a jak dzis zadzwonilam to termin ma szybciej od Artura,prosze o porade wierne klientki le grand na koziej
silencieusement jest offline  
Stary 2006-09-27, 17:54   #398
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

U Artura nie bylam, ale dokladnie wczoraj widzialam jak strzygl jedna kobietke i efekt tego "dzialania" byl rewelacyjny
A o Marcinie juz pisalam,
ogolnie polecam Artura z takiego wzgledu, ze jak Marcin bedzie mial wiecej klientek, to MI trudniej bedzie sie do niego umowic ale wcale nie jestem egoistka

Edytowane przez kasian86
Czas edycji: 2006-09-27 o 17:54 Powód: literowka
kasian86 jest offline  
Stary 2006-09-27, 19:09   #399
silencieusement
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
U Artura nie bylam, ale dokladnie wczoraj widzialam jak strzygl jedna kobietke i efekt tego "dzialania" byl rewelacyjny
A o Marcinie juz pisalam,
ogolnie polecam Artura z takiego wzgledu, ze jak Marcin bedzie mial wiecej klientek, to MI trudniej bedzie sie do niego umowic ale wcale nie jestem egoistka
kasian86 dziekuje za ekspresowa odpowiedz no wlasnie umowilam sie do Artura ,ale zadzwonilam pozniej jeszcze raz i przemowilam do Marcina ktory przyjmnie mnie tydzien wczesniej niz Artur btw chcialam isc jutro ale na ostatnia chwile pomyslalam a takich cudow nie ma juz sie ciesze na ta wizyte,za sciecie dlugich wlosow bierze 90zl prawda? pozdrawiam
Stary 2006-09-27, 19:51   #400
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

Nie mam pojecia ile biara w Grandzie za dlugie wlosy, bo ja mam krotkie i jakos nigdy nie zwrocilam na to uwagi.. Ja place za sciecie 70 zl.
kasian86 jest offline  
Stary 2006-09-28, 07:23   #401
olasan
Przyczajenie

Smile Dot.: Fryzjer Poznan

ja byłam wczoraj w Sense na Grunwaldzkiej...I jestem po prostu zachwycona efektem końcowym... Obcinał mnie Sławek i uważam,że świetny z niego fryzjer...Szczerze polecam
olasan jest offline  
Stary 2006-09-28, 14:15   #402
anna_net
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
za sciecie dlugich wlosow bierze 90zl prawda? pozdrawiam

Cenowo to wygląda tak :
-krótkie włosy-70 zł
-średnie (do łopatek)-80 zł
-długie (od łopatek)-90 zł

AaniaA - i jak było u Piaseckich ?
anna_net jest offline  
Stary 2006-09-28, 14:35   #403
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
AaniaA - i jak było u Piaseckich ?
jutro popoludniu mam wizyte .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-28, 15:05   #404
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olasan Pokaż wiadomość
ja byłam wczoraj w Sense na Grunwaldzkiej...I jestem po prostu zachwycona efektem końcowym... Obcinał mnie Sławek i uważam,że świetny z niego fryzjer...Szczerze polecam
A jak z cenami?
Masz nr telefonu?

Kilka stron wcześniej pytałam ten salon, fajnie, że ktoś przetestował

rzastin jest offline  
Stary 2006-09-28, 20:54   #405
silencieusement
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość

Cenowo to wygląda tak :
-krótkie włosy-70 zł
-średnie (do łopatek)-80 zł
-długie (od łopatek)-90 zł
dziekuje za ifnormacje bo wlasnie mnie wypytywali szczegolowo telefonicznie czy mam wlosy do ramion czy za a jesli za to ile itp itd, w Pon mam wizyte,zrelacjonuje
Stary 2006-09-29, 07:07   #406
olasan
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
A jak z cenami?
Masz nr telefonu?

Kilka stron wcześniej pytałam ten salon, fajnie, że ktoś przetestował
nr tel 886-90-24...ceny oczywiście zależą od długości włosów...ja za kolor i ścięcie na średnich włosach zapłaciłam 160 zł...
olasan jest offline  
Stary 2006-09-29, 16:51   #407
AaniaA
Zakorzenienie

Dziewczyny i jestem po wizycie u piaseckich na smochowicach. juz zdaje relacje. na poczatku przyszlam i nic. taka niemila, przemadrzala, starsza pani zapytala na ktora jestem umowiona, itd. czekam i czekam i czekam i nic. widze, ze pani krystyna piasecka (wlascicielka), u ktorej mialam umowiona wizyte scina kogos innego, gdzie byl juz czas na mnie . no dobra, mysle sobie, uspokoj sie anka. w koncu poproszono mnie na mycie. zrobili mi masaz glowy w trakcie mycia wlosow. potem troszke poczekalam i przyszla pani krystyna piasecka. wytlumaczylam jej co i jak i wziela sie do pracy. pani krystyna jest bardzo spokojna osoba (przynajmniej jak scina klientkom wlosy ). koniec koncow jest taki, ze mam fajniasta fryzurke . zaplacilam 70 zl.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-09-29, 21:43   #408
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

dziewczyny, a co powiecie o Salonie Trendy na Bukowskiej?
dostalam dzisiaj ulotke do skrzynki -20% i zastanawiam sie czy tam nie pojsc, pisza ze sciecie kosztuje 50 zl, wiec by sie oplacalo
ale potrzebne mi Wasze opinie !!!

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-02, 07:38   #409
kasiag-01
Wtajemniczenie

Talking Dot.: Fryzjer Poznan

w Trendy na Bukowskiej byłam tylko raz i trudno mi się jest wypowiadać, generalnie jeśli posiadasz u nicg kartę studencką to za mycie, ścięcie i motelowanie zapłacisz całe 35 zł.
Ja byłam u Kingi i byłam zadowolona, nie była to żadna innowacja.
więc jeśli nie wymysliłaś sobie czegoś dziwnego na głowie to polecam,
Najlepiej się przejdz i powiedz co byś chciała to polecą Tobie jakąś Panią.

W tym samym budynku(ATANER Bukowska-Przybyszewskiego) są aż 3 fryzjerzy, TRENDY, PIASECCY i jescze jakiś salonik urody z fryzjerem.
Mam pytanko czy był może ktoś u PIASECCKICH?
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-03, 06:20   #410
hrabina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
dziewczyny, a co powiecie o Salonie Trendy na Bukowskiej?
dostalam dzisiaj ulotke do skrzynki -20% i zastanawiam sie czy tam nie pojsc, pisza ze sciecie kosztuje 50 zl, wiec by sie oplacalo
ale potrzebne mi Wasze opinie !!!

Witaj, jeśli chcesz wybrac sie do Trendy na bukowska to doradzam żebyś poprosiła recepcjonistkę, żeby dobrała fryzjerkę w zależności od preferencji, ja osobobiście polecam Milenę, ale zalezy to od twoich preferencji. pozdrawiam
hrabina jest offline  
Stary 2006-10-03, 09:50   #411
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

dzieki za odpowiedz dziewczyny
na szczescie jestem studentka wiec moze rzeczywiscie wezma ode mnie te 35 zl
hrabina - a jakie sa Twoje "preferencje"? mi nie chodzi o zadne innowacje, chcialabym podciac wlosy i moze delikatnie zmienic ksztalt fryzurki i juz
to macie jakas Pania z Trendy do polecenie ?
p.s. nie wiedzialam ze w tym budynku sa tez Piaseccy

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-04, 07:25   #412
hrabina
Przyczajenie

Cytat:
dzieki za odpowiedz dziewczyny
na szczescie jestem studentka wiec moze rzeczywiscie wezma ode mnie te 35 zl
hrabina - a jakie sa Twoje "preferencje"? mi nie chodzi o zadne innowacje, chcialabym podciac wlosy i moze delikatnie zmienic ksztalt fryzurki i juz
to macie jakas Pania z Trendy do polecenie ?
p.s. nie wiedzialam ze w tym budynku sa tez Piaseccy

spokojnie mozesz zapisac sie do mileny, jest tam jeszcze taka druga dziewczyna o okraglych ksztaltach brunetka tez wyglada dobrze jak strzyze!!

chodze tez do Trendy na Półwiejska tam lubie Macieja i Lenę
hrabina jest offline  
Stary 2006-10-04, 07:51   #413
kasiag-01
Wtajemniczenie

ta brunetka to włśnie Kinga, jesli chcesz tam iść to zrób tak jak mówimy z hrabiną, powiedz co byś chciała a recepcjonistka poleci Tobie kogoś dobrego, mi poleciła Kingę i nie narzekałam.
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-04, 11:11   #414
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

a wiec tak zrobie dzieki dziewczyny

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-04, 11:13   #415
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

a tak w ogole to dzis w pytaniu na sniadanie byl leszek czajka.. normalnie bylam w szoku.. tak cudna fryzurke wyczarowal.. eh.. zeby tak miec full kasy :P
( i byc gwiazda hahah :P)

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-04, 14:31   #416
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

Cytat:
a tak w ogole to dzis w pytaniu na sniadanie byl leszek czajka.. normalnie bylam w szoku.. tak cudna fryzurke wyczarowal.. eh.. zeby tak miec full kasy :P
( i byc gwiazda hahah :P)
I miec Leszka Czajka w Poznaniu
kasian86 jest offline  
Stary 2006-10-04, 18:52   #417
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
I miec Leszka Czajka w Poznaniu
heno wlasnie musimy go jakos sciagnac ;P A Ty gdzie chodzisz do fryzjera ?

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-04, 19:36   #418
silencieusement
Raczkowanie

jestem juz kilka dni PO wizycie w salonie Le Grand a z racji ze obiecalam sie wyspowiadac -recenzjuje salon calkowicie profesjonalny- wlasciwie to pewnie bardziej zasluga polecanego tu fryzjera Marcina na wstepie ogolne zainteresowanie wlosem pozniej podczas strzyzenia pytania pomocnicze ( typu czy nosisz czesto zwiazane wlosy-zeby dostosowac fryzure do codziennego zapotrzebowania;P pierwszego dnia oswajalam sie z fryzura i moje 'jest ok' po zakonczonej pracy Marcina wyraznie go zaniepokoilo ale to tylko kwestia tego ze ja sie musze z nowa fryzura oswoic,teraz juz grzywka uklada sie rewelacyjnie,mam zamiar kontynuowac wspolprace p.s. i nie tnie 13 cm wlosow zamiast 5 co sie zdarza niektorym fryzjerom ,kiedys zamieszcze fotk fryzury dla dopelnienia tematu,pozdrawiam
Stary 2006-10-04, 20:14   #419
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

Cytat:
Napisane przez silencieusement Pokaż wiadomość
jestem juz kilka dni PO wizycie w salonie Le Grand a z racji ze obiecalam sie wyspowiadac -recenzjuje salon calkowicie profesjonalny- wlasciwie to pewnie bardziej zasluga polecanego tu fryzjera Marcina na wstepie ogolne zainteresowanie wlosem pozniej podczas strzyzenia pytania pomocnicze ( typu czy nosisz czesto zwiazane wlosy-zeby dostosowac fryzure do codziennego zapotrzebowania;P pierwszego dnia oswajalam sie z fryzura i moje 'jest ok' po zakonczonej pracy Marcina wyraznie go zaniepokoilo ale to tylko kwestia tego ze ja sie musze z nowa fryzura oswoic,teraz juz grzywka uklada sie rewelacyjnie,mam zamiar kontynuowac wspolprace p.s. i nie tnie 13 cm wlosow zamiast 5 co sie zdarza niektorym fryzjerom ,kiedys zamieszcze fotk fryzury dla dopelnienia tematu,pozdrawiam
prosze, zamiesc teraz jestem strasznie ciekawa
a ile zaplacilas ?

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-05, 12:24   #420
kasiag-01
Wtajemniczenie

A ja jescze w kropce.
nieubłagalnie zbliża się czas mojego pójscia do fryzjera, a ja tak owego jeszcze nie wybralam,ale coś zdaje się że jednak zdecyduję się na KENZO na Ratajczaka, już sama niewiem, a może wy radziłybyście cuś innego????
A co z PIASECKIMI?????
jakoś mało ich na forum.
POMOCY!!!!!!!!!!
Mam być piękna.... troszkę inna......
Znacie ten dylemat co?
Generalnie to nen wątek przewróciłam dogóry nogami, i nadal jestem niepewna.
Wybaczcie!!!!!
kasiag-01 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości