Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 15:07   #4381
DMkAnia
Strażnik Wizażu

Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez jaella Pokaż wiadomość
Witam,
proszę o opinie o salonie Bronek 3 oraz pani Tamarze Guckiej (http://www.stylista-fryzjer.pl/). Nigdzie w internecie nie ma zbyt wielu opinii, a ja chciałabym się tam wkrótce wybrać.
Chętnie jednak pójdę to innych fryzjerów, o ile za włosy do ramion
-> cięcie+farbę(+układanie) zapłacę ok. 100 zł.
Z góry dziękuję za pomoc.

Byłam u Guckiej w maju...no cóż, mam mieszane uczucia kobieta nawet sympatyczna oraz gadatliwa. Troszkę jakby "typ ADHD" a tu nożyczki jej wypadły z rąk, a to szczotka...a tu musi się napić nagle wody /z butelki/ LOL. Pokazałam jej zdjęcie z fryzurą jaką chciałabym mieć. Samo cięcie było sprawne, szybkie i zdecydowane, choć efekt końcowy odbiegał trochę od tego co chciałam przede mną ścinała na krótko 2 dziewczyny, które wyszły bardzo zadowolone i wyglądały świetnie (nie wiem czy ona dobierała im fryzury). Nie wiem również czy polecam, moje włosy są cieniutkie, słabe i strasznie wypadają od jakiegoś czasu, więc chyba żaden fryzjer cudu nie zdziała...zapłaciłam 45pln (samo cięcie z myciem), a włosy miałam do łopatek. Wizyta w 3h po telefonie Teraz boję się pójść do kogokolwiek, ale muszę, bo od tamtej pory nie podcinałam włosów. Pozdrawiam i daj znać co zdecydowałaś i jak po wizycie
DMkAnia jest offline  
Stary 2010-08-20, 12:37   #4382
misiosoft
Raczkowanie

hej wszystkim

ślub zbliża się wielkimi krokami i poszukuję sprawdzonego sfryzjera żeby zrobił mi super baleyage.
Jak czytam Wasze wypowiedzi na forum, to widzę, że na ogół piszecie o cięciu, ale czy ktoś może mi kogoś polecić?

z góry bardzo dziękuję
misiosoft jest offline  
Stary 2010-08-21, 07:22   #4383
avent333
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez misiosoft Pokaż wiadomość
hej wszystkim

ślub zbliża się wielkimi krokami i poszukuję sprawdzonego sfryzjera żeby zrobił mi super baleyage.
Jak czytam Wasze wypowiedzi na forum, to widzę, że na ogół piszecie o cięciu, ale czy ktoś może mi kogoś polecić?

z góry bardzo dziękuję
od pięciu lat jestem fanką baleyage, i nikt mi tak profesionalnie, nie zrobił nigdy, prawidłowo, ładnie, estetycznie, jak Adam z "Czesanki" Też szukałam od początku i pytałam dziewczyn, ale większośc tu na forum albo chodzą na ciecia albo na farbe A baleyge nie był tu tak popularny. Heh! z czystym sumienniem tylko on.
avent333 jest offline  
Stary 2010-08-21, 15:36   #4384
konwalia1282
Raczkowanie

Anq ja mam pytanie:
czy to, że po cięciu z jednej strony włosy wywijają się do środka, a z drugiej na zewnatrz jest winą złego cięcia?

ja teraz zapuszczam i aż się boję szukania fryzjera, chyba że w hbs zminiła się pani na recepcji, to może tam wrócę (chociaż ceny )
póki co tylko czekam a farbuję sama (majirelem), bo siwe już mnie powoli dopadają

a brwi "robi" mi Dolores z regeneracji(batorego)
konwalia1282 jest offline  
Stary 2010-08-22, 10:14   #4385
Mika_82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
Anq ja mam pytanie:
czy to, że po cięciu z jednej strony włosy wywijają się do środka, a z drugiej na zewnatrz jest winą złego cięcia?

ja teraz zapuszczam i aż się boję szukania fryzjera, chyba że w hbs zminiła się pani na recepcji, to może tam wrócę (chociaż ceny )
póki co tylko czekam a farbuję sama (majirelem), bo siwe już mnie powoli dopadają

Witam! Jestem od jakiegoś czasu klientką HBS. Z tego co zauważyłam to na recepcji są 3 różne Panie. Za każdym razem widzę inną. 2 z nich są sympatyczne, a ta 3 ... no cóż, ale w zasadzie nie chodzę tam do niej tylko do fryzjera Zapis zawsze telefoniczny, a potem tylko jadę i mówię, że jestem umówiona na daną godzinę. Cięcie, farba czy pasemka, modelowanie - wszystko IDEALNE !!! Nie znam lepszego salonu fryzjerskiego. Niestety ceny faktycznie SZOKUJĄCE , ale wole zapłacić i być MEGA ZADOWOLONĄ niż oszczędzać i się potem wkurzać !!! POLECAM HAIR BAAZAR STUDIO!
Mika_82 jest offline  
Stary 2010-08-22, 15:03   #4386
Anq26
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez konwalia1282 Pokaż wiadomość
Anq ja mam pytanie:

Tak, jeżeli mowa o włosach z natury prostych lub lekko falowanych. Być może jest jakiś magiczny czynnik wywijający je, ale jestem niemal pewna, że włosy są nie tyle źle obcięte (bo mogą być równiutko), co nieodpowiednią techniką i złym kątem. Wielu fryzjerów ma problem z cięciem włosów z prawej strony głowy. Zwłaszcza jest to zauważalne przy cięciach na wszelkie odmiany boba. Sama wiele musiałam ćwiczyć, żeby się tego wyzbyć Nie wiem jak jest w przypadku leworęcznych fryzjerów...ale obserwując kolegów widziałam, że prawa strona zazwyczaj idzie im gorzej.
Są też specjalne techniki korygujące wywijające się naturalnie włosy, ale przy włosach mocno falistych lub kręconych jest to już wyższa szkoła jazdy i przyznam szczerze, że jest to sztuka trudna. Są przypadki, że nie ma opcji żeby zmusić włosy do zawijania się w jednym kierunku bez wspomagania się szczotką. Albo przynajmniej tak mi wiadomo i tak wiem z doświadczenia mojego i wielu kolegów...
Anq26 jest offline  
Stary 2010-08-22, 18:23   #4387
konwalia1282
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
co nieodpowiednią techniką i złym kątem. Wielu fryzjerów ma problem z cięciem włosów z prawej strony głowy. Zwłaszcza jest to zauważalne przy cięciach na wszelkie odmiany boba.
hmmm czyli jednak kwestia cięcia, dziękuję za wyjaśnienie Anq

ja mam włosy lekko falujące, jak ich nie czeszę suchych, jak suche wyszczotkuję, to sa proste, ale na kremie tec na mokre włosy lekko się kręca-generalnie sa podatne na układanie, gęste i mocne, więc zawsze mnie dziwilo to wywijanie przy bobie

Mika co do hbs niby tak, ale płacąc kupę kasy nie mam ochoty zastanawiać się czy trafię na focha czy nie
konwalia1282 jest offline  
Stary 2010-08-22, 19:02   #4388
Nusia82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez misiosoft Pokaż wiadomość
hej wszystkim

z góry bardzo dziękuję
Hej
Jeśli chodzi o farbowanie to z czystym sumieniem polecam Tomka Betleja, zawsze jestem zadowolona.. Co do cięcia u niego to krzywdy pewnie nie zrobi ale też szału nie ma, na ułożenie fryzury bym się do niego nie wybrała No i jest mega samochwałą dlatego jednym uchem wpuszczam a drugim wypuszczam to co do mnie mówi
Życzę trafnego wyboru fryzjera i szczęścia na nowej drodze życia
Nusia82 jest offline  
Stary 2010-08-22, 20:22   #4389
An30
Przyczajenie

GG do An30

witam Was,
po długich poszukiwaniach i pomocy jednej z Was trafiłam w końcu do Błażeja który wcześniej pracował w M1.
Ma teraz swój salon na Paderewskiego 11, KRUK-owski Style i mimo dość wysokich cen jestem mega zadowolona. Za każdym razem inne cięcie i inny kolor , jestem osobą wybredną ale nigdy nie wyszłam niezadowolona Nawet mój małżonek za każdym razem robi oczy ze zdziwenia oczywiście jest mile zaskoczony zmianą więc polecam
a na pewno nie pójdę do sławionego tu Adama z Czesanki ani Piotra Sierpińskiego- wielkie nieporozumienie a ceny hmmm....kosmiczne.

Edytowane przez An30
Czas edycji: 2010-08-22 o 20:23
An30 jest offline  
Stary 2010-08-22, 21:36   #4390
zuzannaaa
Raczkowanie

An30,

a jakie są ceny na paderewskiego? długie terminy? orientujesz się, czy pan Błażej tam pracuje sam czy kimś?
zuzannaaa jest offline  
Stary 2010-08-23, 13:56   #4391
dominica666
Przyczajenie

Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
to salon lafayette. ja tam bylam u romka, ktorego juz tu na forum polecalam. dziewczyn neistety nei znam. romek jest doskonaly do wlosow kreconych- ale nie jestem pewna czy juz sie do malty nei przeniosl bo tam mial powstac lafayette

Ja przez dlugi czas chodzilam do Ani(ladna, chudziutka brunetka, kiedys miala blond) w lafayette. Bylam z niej mega zadowolona. Szcegolnie po pierwszym farbowaniu. Potrafi fajnie doradzic, niestety z braku funduszy bylam zmuszona na przestawienie sie na innego fryzjera, taka przyjemnosc wynosila mnie 235 zl :/ ale naprawde o Ani moge powiedziec ze warto. Dziewczyna naprawde landnie robi i profesjonalnie. Polecam Ja mialam robiony balejaz z ciemnych na blond stopniowo.
dominica666 jest offline  
Stary 2010-08-23, 16:06   #4392
IWONA8800
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Nusia82 Pokaż wiadomość
Hej
Jeśli chodzi o farbowanie to z czystym sumieniem polecam Tomka Betleja, zawsze jestem zadowolona.. Co do cięcia u niego to krzywdy pewnie nie zrobi ale też szału nie ma, na ułożenie fryzury bym się do niego nie wybrała No i jest mega samochwałą dlatego jednym uchem wpuszczam a drugim wypuszczam to co do mnie mówi
Życzę trafnego wyboru fryzjera i szczęścia na nowej drodze życia
A gdzie Tomek Betlej ma teraz salon?
IWONA8800 jest offline  
Stary 2010-08-23, 20:54   #4393
An30
Przyczajenie

GG do An30

Do Zuzannaaa

Ceny u Błażeja na Paderewskiego dość wysokie ale zbliżone a nawet mniejsze niż u SIerpińskiego Piotrka czy Adama z Czesanki a z tego co czytam to i z innych salonów polecanych tu fryzjerów. Ja za krótkie włosy cięcie farba modelowanie i masaż głowypłacę ok 180zł średnio.
Z terminami to różnie ja wybłagam zawsze by mnie przyjął w ciągu 2-3 dni od kiedy zadzwonię i gdzieś mnie wciśnie -ja jestem w tej dobrej sytuacji że mogę również iść do niego z rana.
Błażej pracuje w salonie ze swoją żoną Marzeną-widziałam jak robiła kobietce baleyage oraz cięcie -też fajnie-ale ja tam Błażeja nie zamienię
An30 jest offline  
Stary 2010-08-24, 07:51   #4394
avent333
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez An30 Pokaż wiadomość
witam Was,
po długich poszukiwaniach i pomocy jednej z Was trafiłam w końcu do Błażeja który wcześniej pracował w M1.
Ma teraz swój salon na Paderewskiego 11, KRUK-owski Style i mimo dość wysokich cen jestem mega zadowolona. Za każdym razem inne cięcie i inny kolor , jestem osobą wybredną ale nigdy nie wyszłam niezadowolona Nawet mój małżonek za każdym razem robi oczy ze zdziwenia oczywiście jest mile zaskoczony zmianą więc polecam
a na pewno nie pójdę do sławionego tu Adama z Czesanki ani Piotra Sierpińskiego- wielkie nieporozumienie a ceny hmmm....kosmiczne.
Nie dawno byłaś u Adama, potem z tego co wyczytałam szukałaś innego bo włośy Ci sie zle układały, teraz znalazłaś niejakiego Błażeja.....jakim cudem włosy Ci tak szybko rosną że już zdążyłaś mieć za każdym razem inną fryzure i kolor( no chyba ze teraz masz na zapałke) ????????jak dla mnie śmierdzi reklama!
avent333 jest offline  
Stary 2010-08-24, 12:23   #4395
redd
Przyczajenie

cześć dziewczyny,
w związku ze sporymi problemami z identyfikacją chciałem zapytać, czy ta osławiona pani Sylwia z Pracowni III to Sylwia Karachitos-Kulczyk i czy numer ze strony http://www.pracowniatrzy.pl/ to aktualny numer do niej?
dzięki wielkie i pozdrawiam
redd jest offline  
Stary 2010-08-25, 07:24   #4396
lakszmi
Raczkowanie

Witajcie,

szukam dobrego fryzjera. Zwykle ten problem mnie nie dotyczy, bo moja mama jest fryzjerką i wszystko mi robi na głowie Ale teraz jest na wakacjach, a mi wypadł wyjazd biznesowy, na który nie chcę pojechać z odrostem :/ Przy okazji może też by mi jakąś fryzurę fajną doradził i może ściął inaczej niż mama. Generalnie moja mama dobrze ścina, ale fryzury sama wymyślam, jestem ciekawe co ktoś wymyśliłby dla mnie.
Włosy mam ciemne (więc chodzi o farbę ciemną, nie rozjaśnianie czy pasemka), długość do łopatek, dość grube i dość mocno pofalowane - to moja zmora, bez prostownicy czy szczotki ani rusz. Marzy mi się ścięcie, po którym wystarczy umyć włosy i po wyschnięciu będą fajnie wyglądać. Nie wiem czy to możliwe z kręconymi. Nie chciałabym mocno skracać no i chciałabym wydać max. około 200 zł. Aha, wyjazd 3.09, więc terminy nie mogą być zbyt odległe. Możecie coś doradzić? A może słyszała któraś z Was o fryzjerze w Centrum Urody Mona na ul. Umultowskiej? Tam mam najbliżej, a jak chodziłam tam na solarium, to zawsze fryzjerki miały pracę, więc rokuje nieźle

Będę wdzięczna za informację
lakszmi jest offline  
Stary 2010-08-25, 09:58   #4397
An30
Przyczajenie

GG do An30

Cytat:
Napisane przez avent333 Pokaż wiadomość

Nie dawno byłaś u Adama, potem z tego co wyczytałam szukałaś innego bo włośy Ci sie zle układały, teraz znalazłaś niejakiego Błażeja.....jakim cudem włosy Ci tak szybko rosną że już zdążyłaś mieć za każdym razem inną fryzure i kolor( no chyba ze teraz masz na zapałke) ????????jak dla mnie śmierdzi reklama!

u Adama jak co ,byłam w zeszłym roku bodajże listopad-to po pierwsze-złe cięcie i w ogóle nie słuchał tego co mówiłam wyszłam niezadowolona-miałam takie prawo
Po drugie potem byłam u Sierpińskiego-cięcie ok-tyle że jak miałam zapisaną wizytę kolejny raz ,godzinę przed mi zadzwonili że nie mogą mnie przyjąć- więc już się spalili -cenię sobie swój czas i muszę niestety go planować.
po trzecie u Błażeja byłam już 4 raz- chodzę średnio co 1,5 miesiąca
i nie rozumiem Twojego zdziwienia że włosy tak szybko rosną- mam krótkie, nie zapuszczam stąd też muszę mieć ścinane co 1,5 miesiąca bo inaczej miałabym "dużą głowę" gdyż włosy zaczynają mi się kręcić.
tak więc żadna to reklama, po prostu polecam osobę która mi przypasowała a z tego co pamiętam jest to właśnie forum na którym szukacie dobrego fryzjera.
An30 jest offline  
Stary 2010-08-25, 12:49   #4398
avent333
Raczkowanie

No tak może pochopnie Cie oceniłam , zresztą racja jak sie ma kótką fryzurkę to częsciej sie odwiedza fryzjera, myślałam że znów ktoś się podszywa i tu narzeka że u Adama za drogo a U Błażeja też drogo ale pasuje he he , ze w jednym wątku polecasz tego Piotra a za chwile nie polecasz..... Oczywiśćie że masz prawo mieć swoje zdanie, ale tak to jest wszędzie każdemu nie dogodzisz, i jedne klientki odchodza a drugie przychodza Ja bedę polecać Adama nadal, bo chłopak ma "smykałke" do swojej pracy. POzdrawiam Cie gorąco i przesyłam w ramach przeprosin
avent333 jest offline  
Stary 2010-08-25, 14:49   #4399
emia1986
Raczkowanie

W piątek miałam umówioną wizytę u Adama, czekałam 3 miesiące a tu wypadł mi niespodziewany wyjazd... Chciałam się przepisać ale.... MASAKRA... termin dopiero na 30 września. Dla ratunku, odrosty, złośliwe pasemka które ni rusz się nie układają:/ przejrzałam szybciutko forum i zapisałam się do p. Dominiki z FreshLook Muszę przyznać że była to bardzo dobra decyzja mam super ścięte włoski o pięknym głębokim kolorze, mimo że nie wyobrażałam sobie siebie w tak krótkich włoskach jestem zachwycona POLECAM SERDECZNIE

(p.s. ale i tak na poczatku października idę wypróbować Adama )
emia1986 jest offline  
Stary 2010-08-26, 16:12   #4400
Lucyna681
BAN stały

Chodzę do Dominiki już chyba 3 lub 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanych metamorfoz. W moim przypadku idealnie dobrany jest kolor do linii strzyżenia. Ufam Dominice w 100%.
Wiem, że na tą chwilę nie muszę szukać nowego fryzjera. Jestem w komfortowej sytuacji w stosunku do innych wizażanek.

Bez obaw mogę polecić na forum Dominikę ponieważ jestem winna innej wizażance, która mnie ją poleciła, a dzisiaj ja mogę się zrewanżować tym wpisem.

Polecam wszystkim - mam nadzieję, że również będziecie zadowolone.
Lucyna681 jest offline  
Stary 2010-08-26, 23:10   #4401
Adrix
Przyczajenie

Witam wszystkich
Mam pytanie czy orientujecie się na temat salonu pod nazwą studio arkas? Koleżanka tam była na przedłużąniu włosów ale mnie interesuje tylko strzyżenie i pomoc w dobraniu odpowiedniej fryzury... ostatnio mam pecha do fryzjerów... Aha i czy słyszałyście może o Panu Mariuszu z Open Hair?
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
Adrix jest offline  
Stary 2010-08-27, 09:54   #4402
Papryczkaa
Zakorzenienie

ja p. Dominiki nie polecam- włosy mam poszarpane degażówkami, wywijają się na wszystkie strony i miną kolejne miesiące zanim odrosną..

Papryczkaa jest offline  
Stary 2010-08-27, 10:53   #4403
kaska222
Moderator

Cytat:
Napisane przez Lucyna681 Pokaż wiadomość
Chodzę do Dominiki już chyba 3 lub 4 miesiące. Jestem bardzo zadowolona z zaproponowanych metamorfoz. W moim przypadku idealnie dobrany jest kolor do linii strzyżenia. Ufam Dominice w 100%.
Wiem, że na tą chwilę nie muszę szukać nowego fryzjera. Jestem w komfortowej sytuacji w stosunku do innych wizażanek.

Bez obaw mogę polecić na forum Dominikę ponieważ jestem winna innej wizażance, która mnie ją poleciła, a dzisiaj ja mogę się zrewanżować tym wpisem.

Polecam wszystkim - mam nadzieję, że również będziecie zadowolone.
Niespodziewalam sie modnyfryzjerze ze bedziesz sie klonowal i polecal/a swöj salon fryzjerski. Bo z wszystkich twoich postöw bardzo polecasz...........
Naradze sie z innymi Moderatorami czy dac ci na wszystkie sklonowane konta bana stalego.

Edit; na Twoje stare konto daje ci bana tymczasowego na ochlodzenie.Reszta Twoich klonöw banuje.

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:24
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 513 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline  
Stary 2010-08-27, 11:56   #4404
avent333
Raczkowanie

No właśnie dzienki takim osóbom człowiek nie ufa potem nikomu Tu gdzie mieszkam na Grunwaldzie otworzyli nowy salon w kompleksie City Park o nawie "KRZYWA GRZYWA" jestem ciekawa jak tam robia bo mam blizko bardzo do nich. Zdam relacje jak co

Edytowane przez avent333
Czas edycji: 2010-08-27 o 11:57
avent333 jest offline  
Stary 2010-08-27, 12:28   #4405
Adrix
Przyczajenie

Ja byłam pół roku temu w Krzywej Grzywie jak jeszcze był ten salon na ul. Długiej, widać teraz go przenieśli. zadowolona byłam pod względem takim, że uzyskałam pomoc jeżeli chodzi o to jakie są moje włosy, jakich powinnam kosmetyków używać, jak je suszyć, myć itd... bo jak dotychczas chodziłam żaden fryzjer mi tego nie powiedział... Bardzo miła atmosfer ja byłam tylko na podcięciu końcówek więc dużo nie mogę powiedzieć. natomiast moja koleżanka była u nich na farbowaniu... więc zapłaciła za farbę ( miała pasemka), mycie, strzyżenie, jakąś maske i ułożenie 270zl... jak dla mnie cena masakryczna... ale efekt był super tego nie można zarzucić... super fryzura, kolor świetny...
Adrix jest offline  
Stary 2010-08-27, 15:51   #4406
kotasia
Raczkowanie

Cześć Dziewczyny!
Szukam fryzjera w Poznaniu który by mnie ściął (mam włosy do ramion i mam ochotę wrócić do grzywki)
i przy okazji doradził kolor na farbę (nigdy nie farbowałam, a siwaki już zaczyna być widać, więc czas najwyższy przynajmniej je ukryć...mam ciemne włosy)

Przejrzałam prawie cały temat (ponad 100 stron!) i nie mogę się zdecydować. Nie byłam jeszcze u żadnego fryzjera w Poznaniu, nie mam wyrobionej opinii...

z tego co wyczytałam typuję:

Hair Bazar (Piotr?)
Adama Piaseckiego
Destiny (p. Magda?)
Salon Maestro (on został przeniesiony z Górnej Wildy? Do kogo tam się wybrać i jakie są ceny?)
Farouk (p Sylwia? gdzie to teraz się mieści?)
Pacykarnia (p Piotr wyczytałam, że jest najlepszy)

Niestety tych opini jest zbyt dużo i są zbyt różne, żeby się konkretnie ustosunkować do moich potrzeb dlatego liczę na waszą pomoc!

Chciałabym wykonać i koloryzację i cięcie do 300 zł.
Proszę o wasze rady!
Pomóżcie!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=391422
kotasia jest offline  
Stary 2010-08-27, 19:33   #4407
Nusia82
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez IWONA8800 Pokaż wiadomość
A gdzie Tomek Betlej ma teraz salon?
Salon jest na Górnej Wildzie, numer coś koło 60 ale nie wiem dokładnie.. Na tej samej ulicy co poprzedni salon tylko troszkę bliżej (lub dalej) po schodach w dół
Nusia82 jest offline  
Stary 2010-08-27, 20:42   #4408
ruda7816
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Niespodziewalam sie modnyfryzjerze ze bedziesz sie klonowal i polecal/a swöj salon fryzjerski. Bo z wszystkich twoich postöw bardzo polecasz...........
Naradze sie z innymi Moderatorami czy dac ci na wszystkie sklonowane konta bana stalego.

Edit; na Twoje stare konto daje ci bana tymczasowego na ochlodzenie.Reszta Twoich klonöw banuje.

dramat.

dobrze Kaśka ,że dałas bana.
nie znoszę autoreklamy.
już wiem ,gdzie na pewno nie pójdę na ponowną wizytę.
uch.
Stary 2010-08-28, 07:04   #4409
201607211724
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez ruda7816 Pokaż wiadomość
dramat.

dobrze Kaśka ,że dałas bana.
nie znoszę autoreklamy.
już wiem ,gdzie na pewno nie pójdę na ponowną wizytę.
uch.

no smutne strasznie... Ruda - daj znać do kogo będziesz celować, bo ja tym razem nad farbą myślę.. i tak nie poszłabym do fl bo pisałaś że kiepsko z kolorem... a teraz to już mi się dodatkowo odechciało... zastanawiałam się nad La grandem - Chloe na wątku chwaliła właśnie za koloryzację, ale ceny mnie u nich nie cieszą..
201607211724 jest offline  
Stary 2010-08-28, 13:28   #4410
Beatka23
Przyczajenie

Z polecenia poszłam do Art Chagale i jestem zachwycona. Dostalam sie do Moniki i moja fryzura nabrała w końcu życia. Kolor i cięcie naprawde rewelka. Uwierzcie mi mam strasznie kręcone włosy i przez wiele lat nikt mnie tak dobrze nie sciął Mam również zamiar wyprobować reszte fryzjerów z tego salonu, bo słyszałam, że tomek i Adrian też sa świetni Gorąco wam polecam dziewczyny
Beatka23 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości