Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-10-05, 13:26   #421
myszolinka
Raczkowanie

GG do myszolinka
Smile Dot.: Fryzjer Poznan

No właśnie co z Piaseckimi. Jakoś mało o nich. Z tego co piszecie o salonie to chyba najlepiej ścina tam właścicielka salonu Pani Krystyna, gdyż ciągle jej imię jest wymieniane.To jest młoda osoba czy nie? Zna się na obecnych trendach? A kogo polecicie w Kenzo??? Panią Sylwię???
myszolinka jest offline  
Stary 2006-10-05, 14:07   #422
AaniaA
Zakorzenienie

Dot.: Fryzjer Poznan

co do piaseckich to wejdzcie sobie na ich strone i tam mozecie zobaczyc jak wyglada pani krystyna piasecka :
www.piaseccy.com

jeszcze zapomnialam napisac, ze salon piaseckich na smochowicach wyglada o wiele gorzej niz np. la grand na koziej na starym rynku. wyobrazalam sobie nie wiadomo co, a tak wcale nie jest. szczerze mowiac to mnie rozczarowal sam wyglad salonu, no i ta starsza pani-recepcjonistka - nieprzyjemna bardzo, przemadrzala . to sa moje spostrzezenia. o pani krystynie pisalam wczesniej .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-07, 17:30   #423
xxxDAGMARAxxx
Rozeznanie

ja polecam salon fryzjerski nie w poznaniu ale we wrzesni to ok 50 km na ul.wielkopolskiej u p.Emili bardzo ladnie szczyrze i farbuje i nie jest droga!!!
xxxDAGMARAxxx jest offline  
Stary 2006-10-07, 18:12   #424
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
ja polecam salon fryzjerski nie w poznaniu ale we wrzesni to ok 50 km na ul.wielkopolskiej u p.Emili bardzo ladnie szczyrze i farbuje i nie jest droga!!!
Dziekujemy serdecznie za ta bezinteresowna (jak podejrzewam) wiadomosc Na pewno skorzystam
kasian86 jest offline  
Stary 2006-10-09, 08:14   #425
kasiag-01
Wtajemniczenie

Czy ktoś słyszal o Hair Bazar Studio???
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-09, 08:51   #426
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Czy ktoś słyszal o Hair Bazar Studio???
chyba gdzies na krysiewicza lub piekarach? podobno geje maja ten salon. moja znajoma chodzila tam i byla zadowolona, ale bez rewelacji. terminy oczekiwania sa dlugie.
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-09, 09:50   #427
nafie
Wtajemniczenie

GG do nafie

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dziekujemy serdecznie za ta bezinteresowna (jak podejrzewam) wiadomosc Na pewno skorzystam
heh.. no niestety... ;(

Henry Miller

nafie jest offline  
Stary 2006-10-09, 16:10   #428
kasiag-01
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
chyba gdzies na krysiewicza lub piekarach? podobno geje maja ten salon. moja znajoma chodzila tam i byla zadowolona, ale bez rewelacji. terminy oczekiwania sa dlugie.
AaniaA!!!
A gdzie ja do cholery znajdę rewelację w Poznaniu za jakieś normalne pieniądze??????
Co by mnie samo cięcie nie kosztowało 100 zł????
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-09, 16:10   #429
wanilia21
Przyczajenie

Witam wszystkich!! Jestem tu zupelnie nowa jako uzytkownik, ale juz sobie dosc dlugo czytam to forum. Ktos wczesniej polecal salon SENSE na Grunwaldzkiej i Slawka... No to zobaczymy, bo jestem tam na jutro umowiona... Toszke sie stracham... Zobaczymy, co to wyjdzie. Pozdrawiam!!
wanilia21 jest offline  
Stary 2006-10-09, 16:37   #430
kasian86
Zakorzenienie

GG do kasian86

Ja tez cos slyszalam o Hair Bazaar Studio. Robili kiedys jakiejs kobiecie wlosy w tym programie na WTK Piekny obiekt pozadania czy jakos tak i babka wygladala przed wejsciem no... hmm... malo korzystnie, a po jak elegancka, niezalezna kobieta z klasa, naprawde az z ciekawosci sprawdzilam stronke, jest tam tez cennik a no i tez slyszalam, ze maja duzo klientek i trzeba dlugo czekac...
Kasiag-01 w zachwalanym przeze mnie Le Grandzie krotkie wlosy scinaja "juz" od 70 zl Pozdrawiam!
kasian86 jest offline  
Stary 2006-10-09, 16:38   #431
anna_net
Rozeznanie

Cytat:
AaniaA!!!
A gdzie ja do cholery znajdę rewelację w Poznaniu za jakieś normalne pieniądze??????
Co prawda jestem nie ta AaniaA ale pozwole sobie dodać ,ze wiele osob poleca salon Destiny na Garncarskiej
anna_net jest offline  
Stary 2006-10-09, 21:41   #432
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
AaniaA!!!
no to w Hair Bazaar nie bedzie tanio . ponadto tam chodzi okreslona klientela - panie, ktore uwielbiaja komplementy fryzjerow i daja niesamowicie duze napiwki. chcialam tam isc, ale nie zamierzalam czekac na ciecie 2 miesiece . wydaje mi sie, ze tam jest drozej niz u piaseckich. ja u piaseckich zaplacilam za mycie+ciecie+modelowanie 70 zl (wloski "przed" sredniej dlugosci, "po" krotkie ).

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2006-10-10 o 07:49
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-09, 23:15   #433
jolkka78
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Witajcie
Ja osobiście przetestowałam na swoich włoskach kilku "dobrych" fryzjerów z poznania i musze przyznać, że dobrze trafić jest ciężko ...
Przez dłuższy czas chodziłam do Piaseckich i naprawde moge ich polecić (choć ceny naprawde wysokie). Jakis czas temu umówiłam się do plecanej na forum p. Magdy z destiny i musze przyznać, że nigdy nie wychodze rozczarowana - fenomenalne cięcie i super koloryzacje. A co do mojej czarnej listy to: jean louis david ... oj ciarki mnie przechodzą gdy "to" wspominam !
tel Piaseccy - Pniewska 40; 848 91 02
Destiny Garncarska 2; 500 833 088
jean louis david -
jolkka78 jest offline  
Stary 2006-10-10, 06:51   #434
mamkajulci
Przyczajenie

A ja przestrzegam wszystkich przed tą Magda z Destiny!!! Zaufałam radą z naszego forum, poszłam do niej i po wyjściu płakałam pół nocy. Pisałam już o tym - miała mi przyciemnić jaśniutkie blond włosy o jeden ton a przyciemniła do jasnego brązu (pewnie pomyliła tubki z farbą) o kilku myciach kolor zaczął schodzić i dziś mam kolor szarobury!!! Gdyby nie moja zaufana fryzjerka, która dodała mi dużo blond pasemek, to chyba bym z domu nie wyszła!!!!! po wizycie u super pani Magde
mamkajulci jest offline  
Stary 2006-10-10, 08:00   #435
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jolkka78
Jakis czas temu umówiłam się do plecanej na forum p. Magdy z destiny i musze przyznać, że nigdy nie wychodze rozczarowana - fenomenalne cięcie i super koloryzacje.
Cytat:
Napisane przez mamkajulci
A ja przestrzegam wszystkich przed tą Magda z Destiny!!! Zaufałam radą z naszego forum, poszłam do niej i po wyjściu płakałam pół nocy. Pisałam już o tym - miała mi przyciemnić jaśniutkie blond włosy o jeden ton a przyciemniła do jasnego brązu (pewnie pomyliła tubki z farbą) o kilku myciach kolor zaczął schodzić i dziś mam kolor szarobury!!!
i znowu potwierdza sie podstawowa zasada - ze kazdy musi znalezc 'swojego' fryzjera . co z tego, ze kolezanke jakis fryzjer scial fenomenalnie. nie oznacza to, ze nas tak samo dobrze zetnie . zycie jest okrutne, ale trzeba po prostu zaryzykowac, niestety poeksperymentowac na swojej glowie .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-10, 08:12   #436
kasiag-01
Wtajemniczenie

Dziękuję Wam bardzo,
generalnie myślałam że to będzie wszystko łatwiejsze. Od miesiąca przeglądam forum i juz dawno powinnam być zdecydowana, i właśnie gdyby to moje niezdecydowanie byłabym już u fryzjera, a ja to przekładam i przekładam a do fryzjera najpóżniej chciałabym iść za 2 tygodnie a najlepiej za tydzień, jestem świadoma ze w większości salonów się nie dostane bo są długie terminy, wiem, wiem. jak dzwoniłam na początku września do Grzegorza Supersona to wolny termin sobotni miał dopiero 21.10
W akcie desperacji coś wybiorę
Już tak trogą eliminacji dużo salonów mi nie zostało,rozumiem, że KENZO też mi odradzacie????

mam do Was pytanko czy słyszeliście cosik o panu Krzysztofie Polowczyku?????
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-10, 08:14   #437
kasiag-01
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wanilia21 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!! Jestem tu zupelnie nowa jako uzytkownik, ale juz sobie dosc dlugo czytam to forum. Ktos wczesniej polecal salon SENSE na Grunwaldzkiej i Slawka... No to zobaczymy, bo jestem tam na jutro umowiona... Toszke sie stracham... Zobaczymy, co to wyjdzie. Pozdrawiam!!
napisz koniecznie !!!!!!!!!!!!
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-10, 11:04   #438
anna_net
Rozeznanie

A ja chyba Piaseckich sobie odpuszcze na rzecz Destiny ,bo zauwazylam jej że negatywne opinie dotyczą raczej farbowania niż cięcia .
anna_net jest offline  
Stary 2006-10-10, 14:13   #439
olasan
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wanilia21 Pokaż wiadomość
witaj!!!
koniecznie daj znać jak bylo i co sadzisz o Slawku....
olasan jest offline  
Stary 2006-10-10, 15:54   #440
Camille
Raczkowanie

GG do Camille

A byl ktos u tego pulchniutkiego "homo" w Różowym Pasarzu na św. Marcinie? Tak ostatnio mnie przekonywał do zmiany fryzurki
Stary 2006-10-10, 16:00   #441
wanilia21
Przyczajenie

Hej!
Olasan - to za Twoja rada zapisalam sie do Slawka! I bardzo Ci za to dziekuje! Jestem bardzo zadowolona!! Nie dosc, ze wlosy wygladaja swietnie, to Slawek jest fajnym fryzjerem, bo liczy sie z "wizja " klienta, ale potrafi tez cos sam zaproponowac. Reszta ekipy, to tez mlodzi ludzie. Sami maja fajne fryzurki i mysle, ze warto sie do nich wybrac!!
wanilia21 jest offline  
Stary 2006-10-11, 04:58   #442
vesenka
Zakorzenienie

Camille, w Różowym Pasażu są "Modne Fryzury", o których już było na forum , a ten pulchny pan to Sławek.
vesenka jest offline  
Stary 2006-10-11, 10:03   #443
kasiag-01
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Fryzjer Poznan

OLASAN I WANILIA 21
mam do Was pytanko, w SENSE z tego co wiem oprócz Sławka pracuje również Zbyszek i Bartek nie mowiąc o kobietach.
którego byscie najbardziej polecily????
Bylyście u Slawka a pozostali jak wyglądali w Waszych oczach???

Edytowane przez kasiag-01
Czas edycji: 2006-10-11 o 10:05 Powód: bląd w nazwie innego użytkownika
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-11, 12:43   #444
olasan
Przyczajenie

Cytat:
OLASAN I WANILIA 21
mam do Was pytanko, w SENSE z tego co wiem oprócz Sławka pracuje również Zbyszek i Bartek nie mowiąc o kobietach.
witam!!!
ja osobiście byłam tylko u Sławka...a pozostali też wydawali się OK...ale nic więcej nie mogę o nich powiedzieć...musisz sama spróbować...
pozdrawiam
olasan jest offline  
Stary 2006-10-11, 17:22   #445
alorah
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Camille Pokaż wiadomość
A byl ktos u tego pulchniutkiego "homo" w Różowym Pasarzu na św. Marcinie? Tak ostatnio mnie przekonywał do zmiany fryzurki
To właśnie Modne fryzury Pisałam o nim wcześniej

Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline  
Stary 2006-10-11, 18:48   #446
wanilia21
Przyczajenie

Cytat:
OLASAN I WANILIA 21
Hej! Ja tez, tak jak Olasan, bylam tylko u Slawka. Bartek akurat wychodzil, a Zbyszek gdzies tam sie krecil... Nie widzialam, jak kogos obcinali, wiec za duzo Ci nie powiem. Ale tak, jak pisalam wczesniej, wszyscy to mlodzi ludzie i sami maja fajne, modne fryzury, wiec mysle, ze znaja sie na swoim fachu. Sprobuj!! A potem koniecznie napisz
wanilia21 jest offline  
Stary 2006-10-12, 07:59   #447
kasiag-01
Wtajemniczenie

wiem wiem .........jak nie spróbuję to się nie dowiem.
czy wasze fryzurki po wyjściu spod nożyczek Sławka są normalne czy innowacyjne????
Pani z SENSE poleca wszystkich trzech.........
kasiag-01 jest offline  
Stary 2006-10-12, 08:02   #448
AaniaA
Zakorzenienie

teraz mam krotka fryzurke, a co z tym sie wiaze - szybkie odrastanie wlosow. zatem znowu bedzie tak, ze bede musiala chodzic czesciej do fryzjera . i wniosek z tego taki, ze na pewno wybiore sie po raz kolejny do pani krystyny piaseckiej na smochowicach .
AaniaA jest offline  
Stary 2006-10-12, 11:07   #449
olasan
Przyczajenie

Cytat:
wiem wiem .........jak nie spróbuję to się nie dowiem.
czy wasze fryzurki po wyjściu spod nożyczek Sławka są normalne czy innowacyjne????
Pani z SENSE poleca wszystkich trzech.........
witam,
moja jest taka pośrodku...mam włosy do ramion...mocno wycieniowane a z jednego boku baaaardzo krótkie...ale tak jak wspominała Wanilia21 Sławek zaproponuje Ci swój pomysł ale ostatecznie dostosuje się do Twojej wizji jeśli bardzo Ci na tym zależy... ale powiem Ci że włoski po Sławka obcięciu układają się świetnie...wszyscy moi znajomi są zachwyceni...
olasan jest offline  
Stary 2006-10-12, 13:57   #450
kasiag-01
Wtajemniczenie

wszyscy moi znajomi są zachwyceni...[/quote]
to mnie kusi, bo mi też o to chodzi, aby mi się podobalo oraz żebym nie wyglądala dziwnie w oczach innych (szczegolnie mojemu misiowi)
Z tą moją wizją to gorzej, wiem jak nie powinnam wygladać.
Powiedzcie mi czy farbowaliście rownież u niego włoski???
kasiag-01 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości