Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-22, 22:49   #661
kropka23
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer Poznan

hej Karola 666, nie wiem dokładnie czy chodzi o tego Tomka , ale znajoma mówiła mi że chłopak o tym imieniu otworzył salon też na Owsianej gdzieś obok pacynkarnii. Salon jeszcze nie ma nazwy bo chyba w tym roku się otworzył. Może to zbierzność imion, ale mam nadzieję, że to on. Życzę powodzenia w poszukiwaniach
kropka23 jest offline  
Stary 2007-02-25, 12:03   #662
kasienka456
Przyczajenie

GG do kasienka456
Question Dot.: Fryzjer Poznan,Winogrady

Mam pytanie, mieszkam na osiedlu Przyjaźni na Winogradach.
Czy znacie tu jakiś dobry salon? Aby umieli doradzić jaką fryzurę wybrać, dobrze się układała? Zastanawiałam się nad studiem Farouk.
Proszę, o Pmoc!!
kasienka456 jest offline  
Stary 2007-02-26, 09:12   #663
kasiag-01
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aleczka81 Pokaż wiadomość

a moglabys podac dokladny adres...z gory dzieki
Emi Style
ul. Mickiewicza 18/1

tel. 061 847 00 90
508 374 133

pon-pt 10-20
sob. 9 - 14
kasiag-01 jest offline  
Stary 2007-02-26, 12:04   #664
Shakira_19
Raczkowanie

szukam fryzjera który ładnie i w dobrej cenir robi baleyage---proszę o namiary
Shakira_19 jest offline  
Stary 2007-02-27, 12:19   #665
lilianaX
Rozeznanie

Podpinam się pod pytanie Shakiry Również poszukuję kogoś kto zrobi dobry balayage (czyli NIE: białe geometryczne paski na czarnych włosach) czy ktoś orientuje się jak robią balayage w Emi Style i ile wykoszą za średniej długości włosy? Na jakich kosmetykach tam pracują? Jeśli idzie o cięcie to zdecydowanie polecam p. Magdę z Destiny. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź
lilianaX jest offline  
Stary 2007-02-27, 14:03   #666
anna_net
Rozeznanie

lilianaX cennik masz na ich stronie internetowej, co to nastepnych pytań cofnij się pare stron wcześniej, to znajdziesz odpowiedzi

albo..tak jak radzilam poprzednio - wyszukiwarka w wątku

Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline  
Stary 2007-02-27, 14:45   #667
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
A ja dowiedziałam się że w Le Grand za strzyżenie i farbowanie zapłace ok. 250zł A mam włosy średnie, troszkę przed ramiona... Zobaczymy, jeżeli coś sknocą to ich zamorduje! Bo dla zabawy nie wydam 250zł by potem wyglądać jak upiór. Też mam problemy... Mój chłopak puknął się w czoło jak dowiedział się że my kobitki potrafimy wydać na same włosy kilka stówek
I zapomniałam napisać jak było

Byłam tam chyba jakieś 3-4 miesiące temu. Z koloru byłam zadowolona, tak dałabym 8pkt. na 10, natomiast z obcięcia początkowo też, ale już po miesiącu musiałam znowu iść do fryzjera bo nie mogłam dać sobie rady z układaniem
Więc wniosek jest jeden- więcej tam nie pójdę bo za ponad 200zł to gdzie indziej zrobią mi lepiej. Dodam, że mam włosy przed ramiona, tak do połowy szyji więc ceny są takie średnie...

Byłam wogóle u Marcina, ogólnie bardzo fajny chłopak, ale nie podobało mi się, że: przyłożył się do farbowania a scięcie już miał trochę gdzieś, kłócił się ze mną na temat obcięcia i powiedział kilka razy: "ja i tak mam dużo klientek"

Na razie z waszych opisów warto wybrać się do Emistyle albo do Piaseckich, zastanowię się jeszcze, ale ja do Le Grand juz nie pójdę
Do Emistyle nie wiem czy iść do Emilii (tak ma na imię właśicicelka?) czy do Pauliny; a do Piaseckich chcę iść na ul.Bukowską do budynku Atanera- tam jest Adam, tak? Jaki on jest?

Szukam dalej albo wrócę skruszona do Miasta Kobiet

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-02-27 o 15:34
SiSleyS jest offline  
Stary 2007-02-27, 21:23   #668
AniaBrunetka
Rozeznanie

gdzie jest farouk w poznaniu?

i u jakiego fryzjera pracuja na farbach loreala? w kenzo?
Stary 2007-02-28, 01:40   #669
anna_net
Rozeznanie

Aniu wszytsko juz było powtarzane pare razy, adres Farouk osobiście podawałam kilka stron wvześniej

Stop rzezi fok w Kanadzie!
Podpisz petycję, zamów pakiet kampanii...działaj !!

http://www.ratujfoki.pl/
anna_net jest offline  
Stary 2007-02-28, 07:05   #670
bonheur
Rozeznanie

GG do bonheur

Cytat:
I zapomniałam napisać jak było

Na razie z waszych opisów warto wybrać się do Emistyle albo do Piaseckich, zastanowię się jeszcze, ale ja do Le Grand juz nie pójdę
Do Emistyle nie wiem czy iść do Emilii (tak ma na imię właśicicelka?) czy do Pauliny; a do Piaseckich chcę iść na ul.Bukowską do budynku Atanera- tam jest Adam, tak? Jaki on jest?

Szukam dalej albo wrócę skruszona do Miasta Kobiet
Z Emi polecam Paulinę, ścinała mi włosy przed Sylwestrem (chyba 28 grudnia), na dość krótkie, więc minęły już dwa miesiące, a one wbrew wszeelkim prawom natury, nadal się ładnie układają - ale i tak muszę już iść ze względu na odrost

bonheur jest offline  
Stary 2007-02-28, 07:09   #671
mww
Zakorzenienie

GG do mww

Cytat:
Napisane przez karola666 Pokaż wiadomość
pomozcie mi odnalesc TOMKA- swietny fryzjer- ostatnio, jeszcze na poczatku tego roku, pracowal w PACYKARNII na ul.Owsianej. Jesli ktos wie gdzie on teraz strzyze to dajcie znac-prosze. a moze macie kontakt do MATEUSZA tez z tego salonu?nie wiem co sie stalo ale obydwoje juz tam nie pracuja:-( Za wszelka pomoc z gory dziekuje!!
MATEUSZ NADAL PRACUJE W PACYKARNII, ALE SALON ZNAJDUJE SIE OBOK STAREGO tj. Owsiana 17, tel 8269754, ja odwiedziłam napradwe kilka salonów m.in La Fayette na Wielkiej, Kenzo, Maestro, Beverly Hair, Laurent i teraz chodze do Pacykarnii (do Adriana). Jestem bardzo zadowolona z obcięcia i koloru (włosy do łopatek zostały pięknie wycieniowane - za usługe płaciłam 150 zł), w Kenzo doczepiałam włosy - wszystko byłoby ok gdyby powiedziano w jakim opłakanym stanie będą włosy po zdjęciu doczepionych pasm (KATASTROFA!!), w Maestro robią "trochę" pokazowe fryzury, a B.H to już nie ten salon co kilka lat temu. Osobiście polecam Pacykarnie.
mww jest offline  
Stary 2007-02-28, 18:25   #672
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bonheur Pokaż wiadomość
Z Emi polecam Paulinę, ścinała mi włosy przed Sylwestrem (chyba 28 grudnia), na dość krótkie, więc minęły już dwa miesiące, a one wbrew wszeelkim prawom natury, nadal się ładnie układają - ale i tak muszę już iść ze względu na odrost
Oj a już się umówiłam do Piaseckiego- Adama na ul.Bukowskiej

Ale do Emi Style też sie wybiorę, na pewno następnym razem Już ją sobie zapisałam w notesie

I właśnie pójdę, jak polecasz do p.Pauliny- ja mam włosy do połowy szyji, są dość gęste (zaczęły wreszcie odrastać po tym jak przez 3 miesiące wypadały garściami- zostało 2/3 włosów ).
Szukam właśnie takiego fryzjera, po którym po 1 miesiącu, ba po 2 tygodniach, włosy będą wciąż ładnie się układać.

Wiem jak to jest z krótkimi włosami, po złym fryzjerze to czasem po tygodniu trzeba iść na poprawkę Jak miałam 13 lat to z włosów do ramion zrobiłam się na kompletną chłopczycę- odrastanie było koszmarem
SiSleyS jest offline  
Stary 2007-03-01, 20:24   #673
lilianaX
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anna_net Pokaż wiadomość
lilianaX cennik masz na ich stronie internetowej, co to nastepnych pytań cofnij się pare stron wcześniej, to znajdziesz odpowiedzi

albo..tak jak radzilam poprzednio - wyszukiwarka w wątku
Dzięki Aniu! Sprawdziłam ich stronę, niestety pracują na Goldwellu, który z moich włosów błyskawicznie schodzi Ten wątek podczytuję regularnie, ale nie znalazłam rady gdzie robią dobry balayage. Dziewczyny chwalą pod niebiosa Le Grand Salon, ale ja, podobnie jak Sisleys, byłam delikatnie mówiąc rozczarowana. Też byłam u Marcina. Uparł się, żeby zrobić ze mnie blondynkę. Nie byłam kompletenie do tego przekonana, bo jestem brunetką z czarną oprawą oczu, typ Zima, gdzie tu blond?! No, ale sobie myślę, w końcu to on jest specjalista, i do tego tak zachwalany, może się lepiej zna?Może mnie miło zaskoczy? Wyglądałam wstrętnie (możecie sobie wyobrazić:jasne włosy i czarne brwi ), kolor nie pasował do karnacji, do tego włosy się strasznie zniszczyły Znajomi litościwie nie komentowali, a najlepsza przyjaciółka przyciśnięta do muru, wyznała dyplomatycznie "w ciemnych ci było ładniej" Na dokładkę balayage z tyłu głowy był b.drobny a z przodu już nie, widocznie fryzjer się zmęczył, co jednak na b. ciemnych włosach było wyraźnie widoczne Koszt imprezy, jedyne 200 złotych
lilianaX jest offline  
Stary 2007-03-01, 22:26   #674
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilianaX Pokaż wiadomość
Dziewczyny chwalą pod niebiosa Le Grand Salon, ale ja, podobnie jak Sisleys, byłam delikatnie mówiąc rozczarowana. Też byłam u Marcina. Uparł się, żeby zrobić ze mnie blondynkę. Nie byłam kompletenie do tego przekonana, bo jestem brunetką z czarną oprawą oczu, typ Zima, gdzie tu blond?! No, ale sobie myślę, w końcu to on jest specjalista, i do tego tak zachwalany, może się lepiej zna?Może mnie miło zaskoczy? Wyglądałam wstrętnie (możecie sobie wyobrazić:jasne włosy i czarne brwi ), kolor nie pasował do karnacji, do tego włosy się strasznie zniszczyły Znajomi litościwie nie komentowali, a najlepsza przyjaciółka przyciśnięta do muru, wyznała dyplomatycznie "w ciemnych ci było ładniej" Na dokładkę balayage z tyłu głowy był b.drobny a z przodu już nie, widocznie fryzjer się zmęczył, co jednak na b. ciemnych włosach było wyraźnie widoczne Koszt imprezy, jedyne 200 złotych
No widzisz Liliana mi za to ten Marcin proponował albo brąz albo (o zgrozo!) rude !!!!
Brąz już raz miałam- po prostu mnie szpecił ten kolor włosów, wyglądałam tragicznie, a rude- jako naturalna blondynka (popielaty blond) to po prostu koszmar! Raz jakaś farba wyszła mi właśnie na rudo- wyglądałam strasznie.

A on mi proponował te kolory Szaleniec jakiś! Po swoich własnych, dawnych doswiadczeniach (jak byłam w liceum to miałam te przygody z kolorami włosów- od tego czasu tylko chodzę do fryzjera na farbę) wiem, że jestem skazana tylko na blond w zimnych odcieniach, jasnych lub ciemnych, a on chciał mnie na rudą w szczególności zrobić

Mam swoje zdanie i nie pozwoliłam mu na eksperymenty, ale po twojej wypowiedzi widzę, że nie tylko ze mną próbował

Dobry balayage robił mi mój dawny fryzjer Dominik- już go chwaliłam tutaj, ale on lubi robić to co jest akurat w modzie
SiSleyS jest offline  
Stary 2007-03-01, 22:49   #675
lilianaX
Rozeznanie

Dla mnie ta cała sytuacja jest nauczką, żeby nie ufać bezgranicznie fryzjerom, na zasadzie "oddaje się w ręce mistrza, niech robi, co chce" W końcu to też tylko ludzie, mogą się pomylić, czego ja byłam ewidentnym dowodem. Lepiej czasami posłuchać swojej intuicji, niejednokrotnie wspartej doświadczeniem, bo to przecież my płacimy ciężką kasę, a potem będziemy z tymi dziełami na głowie chodzić po świecie Od tego czasu: do fryzjerów zasada ograniczonego zaufania. W kwestii koloru przekonałam się też, że natura wie co robi i zawsze najkorzystniej jest się jej w miarę blisko trzymać
Pozdrowienia Sisleys !
lilianaX jest offline  
Stary 2007-03-04, 19:11   #676
ill
Przyczajenie

Witam szanowne forum i Użytkowników

Chciałam się podzielić opinią o salonie EmiStyle - a mianowicie odradzić wizytę w nim.
Pani Paulina, tamtejsza fryzjerka przysporzyła mi samych problemów nie słuchając tego, co mówię i ścinając mnie o wiele za krótko. Autenycznie stoję teraz przed nie lada wyzwaniem, aby doprowadzić swoje włosy do stanu porównywalnego z poprzednim.

Pozdrawiam. Jola.
ill jest offline  
Stary 2007-03-04, 19:48   #677
AaniaA
Zakorzenienie

La Grand na ul. Koziej
Cytat:
Byłam wogóle u Marcina, ogólnie bardzo fajny chłopak, ale nie podobało mi się, że: przyłożył się do farbowania a scięcie już miał trochę gdzieś, kłócił się ze mną na temat obcięcia i powiedział kilka razy: "ja i tak mam dużo klientek"
ja tez bylam u marcina chyba dwa razy i sie rozczarowalam (a bylo to juz dawno temu). on jest taki, ze za wszelka cene chce postawic na swoim i udowodnic, ze on ma racje. to bylo oburzajace . od tamtej pory nie chodze do la grand .
AaniaA jest offline  
Stary 2007-03-05, 14:04   #678
kasiag-01
Wtajemniczenie

A ja muszę się wybrać i to jescze w marcu do Emi Style
A może slyszałyście jakieś nowe opinie o SENSE ????
kasiag-01 jest offline  
Stary 2007-03-06, 14:18   #679
olasan
Przyczajenie

z moich info wynika,że nie pracuje już tam Sławek :-((((niestety....bo byłam bardzo zadowolona... w takim razie wybiorę się do Zbyszka....bo Sławek mi go polecał....
olasan jest offline  
Stary 2007-03-06, 21:21   #680
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
La Grand na ul. Koziej

ja tez bylam u marcina chyba dwa razy i sie rozczarowalam (a bylo to juz dawno temu). on jest taki, ze za wszelka cene chce postawic na swoim i udowodnic, ze on ma racje. to bylo oburzajace . od tamtej pory nie chodze do la grand .
Witaj w klubie
Cytat:
Napisane przez ill Pokaż wiadomość

Chciałam się podzielić opinią o salonie EmiStyle - a mianowicie odradzić wizytę w nim.
Pani Paulina, tamtejsza fryzjerka przysporzyła mi samych problemów nie słuchając tego, co mówię i ścinając mnie o wiele za krótko. Autenycznie stoję teraz przed nie lada wyzwaniem, aby doprowadzić swoje włosy do stanu porównywalnego z poprzednim.

Pozdrawiam. Jola.
Dobrze wiedzieć, dzięki że to napisałaś, bo w przyszłosci miałam się tam wybrać ,do Pauliny właśnie, a teraz wiem, że już się nie wybiorę.
Mam nadzieję, że uda się Tobie jakoś okełznać tę fryzurę
SiSleyS jest offline  
Stary 2007-03-07, 07:20   #681
bonheur
Rozeznanie

GG do bonheur

Cytat:
Napisane przez ill Pokaż wiadomość

Pozdrawiam. Jola.
zastanawiająca rozbieżność opinii....
ja już kilkakrotnie zachwalałam Paulinę z EmiStyle i ponawiam swoje zdanie...
po wczorajszej wizycie jestem, jak zwykle, bardzo zadowolona, Paulina znów dokonała prawie niemożliwego, na ciemnych włosach zrobiła mi śliczne blond pasemka (mam zamiar wracać do blondu), które nie wyszły żółte, a tego się obawiałam...

bonheur jest offline  
Stary 2007-03-07, 22:15   #682
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
zastanawiająca rozbieżność opinii....
ja już kilkakrotnie zachwalałam Paulinę z EmiStyle i ponawiam swoje zdanie...
po wczorajszej wizycie jestem, jak zwykle, bardzo zadowolona, Paulina znów dokonała prawie niemożliwego, na ciemnych włosach zrobiła mi śliczne blond pasemka (mam zamiar wracać do blondu), które nie wyszły żółte, a tego się obawiałam...
kurka wodna to już sama nie wiem...
SiSleyS jest offline  
Stary 2007-03-07, 23:38   #683
kasia0704
Przyczajenie

czesc jestem z katowic i poszukuje jakiegos fryzjera co dobrze zrobi chemiczne prostowanie wlosow poradzcie cos
kasia0704 jest offline  
Stary 2007-03-08, 07:20   #684
bonheur
Rozeznanie

GG do bonheur

Cytat:
kurka wodna to już sama nie wiem...
to nie to, żebym chciała podważać czyjąkolwiek opinie, ale ja z czystym sumieniem polecam Paulinę; też sporo już przeszlam pod względem "fryzjerskim" i kilka razy udzielałam się na tym wątku, ale Paulina jeszcze mnie nie zawiodła i póki co, pozostanę jej wierna

bonheur jest offline  
Stary 2007-03-08, 07:41   #685
kasiag-01
Wtajemniczenie

a powiedz fryzurka jakaś nowa??
kasiag-01 jest offline  
Stary 2007-03-08, 08:15   #686
bonheur
Rozeznanie

GG do bonheur

fryzury w zasadzie nie zmieniałam, tylko "odświeżyłam", bo chcę zapuszczać
zmieniłam tylko kolor, bo z ciemnego brązu chcę wracać do blondu...

bonheur jest offline  
Stary 2007-03-08, 08:42   #687
Szczypta Chili
Zadomowienie

GG do Szczypta Chili

A dużo zapłaciłaś?
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline  
Stary 2007-03-08, 09:49   #688
bonheur
Rozeznanie

GG do bonheur

140zł za 2 kolory
ale balejaż jest wyjątkowo gęsty i siedziałam tam ponad 2 godziny, więc chyba nie tak źle...

bonheur jest offline  
Stary 2007-03-08, 11:28   #689
Tosia_86
Raczkowanie

Polecam Adama Piaseckiego - perfekcyjne ciecie, pieknie ukladajace sie wlosy.
Tosia_86 jest offline  
Stary 2007-03-08, 15:29   #690
SiSleyS
Zakorzenienie

Cytat:
140zł za 2 kolory
ale balejaż jest wyjątkowo gęsty i siedziałam tam ponad 2 godziny, więc chyba nie tak źle...
140zł to naprawdę tanio!
Hmmm chyba jednak następnym razem też się wybiorę do Pauliny
Co mi tam, ja za swoje średnie do połowy szyji włoski płacę conajmniej 200zł więc jeżeli zrobi mi taniej i lepiej to będzie cud.
Cytat:
Napisane przez Tosia_86 Pokaż wiadomość
Polecam Adama Piaseckiego - perfekcyjne ciecie, pieknie ukladajace sie wlosy.
Miło mi to słyszeć, mam u niego pierwszą wizytę za tydzień w piątek i na 100% zdam zaraz relację
Tym razem tylko na ścięcie bo chcę sie wstrzymać na jakiś czas od farby.

Zresztą postanowiłam, że od teraz jak będę chciała zrobić sobie balejaż i ścięcie to tylko osobno- bo tak fryzjerzy jedną część olewają i robią gorzej, jak pójdę na jedno to będzie musiał się bardziej przyłożyc
SiSleyS jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości