Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-25, 13:46   #1441
lilianaX
Rozeznanie

Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez MUNDUNIEK Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wierzcie mi on nie potrzebuje reklamy. Moze ktos go pamietac z salonu le grand, od lipca ma swoj salon. Jak bylam pierwszy raz u niego jeszcze w le grand to najpierw posadzil mnie na fotel, zapytal co robie, jak odpowiedzialam ze studiuje to zapytal co. Pobawil sie wlosami i dopiero zadecydowal co robic. Z moja kuzynka zrobil tak samo, wiec to pewnie standard. Odstraszac moga ceny 90 zl za sciecie, ale warto.Jezeli chodzi o farbowanie to nic nie moge powiedziec, bo nigdy u niego na farbie nie bylam.
To ten Waldek z Le Grand? Jeśli tak, to ja się mogę wypowiedzieć. Byłam u niego pare lat temu na balayage'u i był to balayage mistrzowski - nikt później już tego nie powtórzył niestety. Siedziałam kilka godzin, pasemka były tak drobne, że całą głowę miałam w foliowym afro. Efekt - taki balayage jak mają Alba lub Aniston, no i kompletny drenaż kieszeni, do dziś pamiętam że zapłaciłam wtedy 250 zeta a to było, jak już mówiłam ładnych parę lat temu. Ostatecznie wróciłam do ciemnych włosów, bo raz, że byłam wtedy studentką i nie mogłam sobie na takie wydatki na dłuższą metę pozwolić, no i dwa: nie czarujmy się, rozjaśnianie nigdy kondycji włosów, szczególnie ciemnych, nie poprawia. Pare lat temu chciałam to doświadczenie powtórzyć, ale u Waldka wszystkie terminy były zaklepane na mies. wcześniej, zaproponowano mi Marcina i jak sie to skończyło już kiedyś opisałam Zniechęciło mnie to do Le Grand i już więcej tam się nie wybrałam.
Podsumowując: jeśli to ten sam Waldek, to ten facet z pewnością WIE, jak się farbuje włosy.
Stary 2007-09-27, 06:37   #1442
stachowiak_a
Raczkowanie

Czesc dziewczyny
Mieszkam na Ogrodach wiec Grupe Artystyczna Wabnera mijam codzinnie jadac tramwajem i pokusilo mnie zeby tam wejsc i zapisac sie na wizyte. Bylo to rowno 2 tygodnie temu i dzis na 9 tam zmierzam
Szukalam wlasnie w internecie opinii na temat tego fryzjera, trafilam na Wasza forum i sie od razu przyłączyłam Jeszcze nigdy w zyciu nie trafilam na DOBREGO fryzjera mam nadzieje w koncu znajde osobe ktore bede mogla nazwac swoim fryzjerem...
Zawsze mam problem gdzie mam isc zeby mnie nikt nie oszpecil;/
Wiec jak wroce wrzuce tu pare zdan trzymajcie kciuki...
pozdrawiam
stachowiak_a jest offline  
Stary 2007-09-27, 07:23   #1443
mary27
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez stachowiak_a Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny
Mieszkam na Ogrodach wiec Grupe Artystyczna Wabnera mijam codzinnie jadac tramwajem i pokusilo mnie zeby tam wejsc i zapisac sie na wizyte. Bylo to rowno 2 tygodnie temu i dzis na 9 tam zmierzam
Szukalam wlasnie w internecie opinii na temat tego fryzjera, trafilam na Wasza forum i sie od razu przyłączyłam Jeszcze nigdy w zyciu nie trafilam na DOBREGO fryzjera mam nadzieje w koncu znajde osobe ktore bede mogla nazwac swoim fryzjerem...
Zawsze mam problem gdzie mam isc zeby mnie nikt nie oszpecil;/
Wiec jak wroce wrzuce tu pare zdan trzymajcie kciuki...
pozdrawiam
Witaj,

Trzymam kciuki i czekam na relację. Do Krzysztofa są takie kolejki, że hej ...Napisz, proszę jakie miałaś włoski i co poszłaś z nimi zrobić..i ile zapłaciłaś.Pozdrawiam
mary27 jest offline  
Stary 2007-09-27, 11:50   #1444
melusz1
Przyczajenie

Hej Kobitki!
Od kilku dni sledze forum, gdyz szukam dobrego fryzjera w poznaniu. Skusilo mnie i zapisalam sie na piatek 5.10.07 r. do Waldemara Wagnera, głównie z uwagi na opinię jednej Wizażanki - ze ponoc robi mistrzowski balayage. mam wloski siegające brody i nieciekawy brazowy kolorek a chce jakis ciekawy mix + fachowe cięcie. mam nadzieje ze bedzie ok, oczywiscie podziele sie wrazeniami po fakcie z Wami, moje drogie. poki co czekam na dalsze Wasze opinie a zwlasza od stachowiak_a, ktora pewnie wlasnie konczy wizyte u Waldiego. Jesli chodzi o fryzjerów, których testowalam w poznaniu to moge polecic Basie z salonu urody Ireny Eris (ul. Katowicka), ktora wczesniej pracowala w browarze w Beverly Hills oraz Alicje, ktora w Beverly pracuje mam nadzieje do dzis. Basia jest konkretna i swietnie doradza i kolor i fryzure a po wizycie u Alicji wlosy przez miesiac ukladaly sie same bez modelowania - swietne ciecie -przynajmnie dla mnie. Lubie jednak zmieniac fryzjerow a teraz zalezy mi zwlaszcza na dobrym wygladzie, gdyz ide na slub. trzymajcie kciuki!
melusz1 jest offline  
Stary 2007-09-27, 12:20   #1445
nashala
Przyczajenie

Byłam u Pani Magdy z Destiny. ŚWIETNIE!! Choć muszę przyznać, że się popłakałam po wyjściu. Przyzwyczaiłam się do długich dreadów. Naszła mnie dnia pewnego decyzja aby je ściąć. Jakiś czas je rozczesywałam i uzyskałam jakieś 15-20cm włosków Straciłam je u Pani Magdy. Poszłam tam z otwartym umysłem na jej propozycje, lecz gdzieś w głowie kołatał mi się mocno wycięty z tyłu bob. Pani Magda powiedziała, że też o tym myślała. Jednak doszłyśmy do wniosku, że włosom przyda się odpoczynek i poprawa kondycji.

Wizyta:
mycie głowy było cudowne. Zapiszę się na samo mycie Miło się patrzyło, jak pracuje. Widać pewność ruchów. Wiecie-u fryzjera ostatni raz byłam jakieś 8 lat temu. Wyszłam załamana i od tego czasu obcinała mnie Ciocia (fryzjerka-amatorka, mistrzynią nie jest, ale idzie jej bardzo dobrze) i ja sama (podono nieźle). Bałam się fryzjerów widząc efekty na moich koleżankach: trwała, która padła po dwóch dniach, kaczy kuperek i "zrobię co mi się podoba na głowie mojej klientki".
Zapłaciłam i się popłakałam. Oglądałam się w witrynach sklepów i nie chciałam wracać do domu. A w domu niespodzianka: "jak Ci ślicznie w tych włoskach!!".

Dziś mogę powiedzieć, że jest ślicznie! A skąd płacz? Długo chodziłam w dłuższych włosach, a teraz mam większość ściętych tak na 7-8 cm (te na czubku głowy), reszta jest dłuższa. Nawet kitunię mogę zrobić! Tym zgrabnym trikiem pozbyłam się większości zniszczonych włosów (prawie wszystkich), a jednak włosy nie są krótki. Sprawiają wrażenie lekkich i takich ślicznie "zawianych". Jestem bardzo zadowolona i już jestem umówiona na za trzy miesiące.
Włoski można ułożyć na różne sposoby: modnie, elegancko, codziennie. Nawet bez stylizacji, po samym wyschnięciu świetnie się prezentują!
Fryzjerka CUD MIÓD!!!!!!

...czuć strach i nienawidzieć...
...i kochać...!
nashala jest offline  
Stary 2007-09-27, 20:10   #1446
stachowiak_a
Raczkowanie

Hej Kobitki
Jestem zadowolona
Choc fryzurka nie jest wymyslna ale czuje sie w nich naprawde super. A po za tym udzielono mi pare rad.
Dokladnie to strzygła mnie (tak mi sie wydaje) P.Marzena (imie moglam pomylic ale niech zostanie Marzena ) sam Waldek Wagner zajął sie meżczyznami.. hihi
Szlam tam z zamiarem lekkiego pocieniowania na calej dlugosci i przystrzyzenia grzywki na bok.Nie chcialam scinac na długosc gdyz chcialam je zapuszczać.
Do tej pory mialam prosta fryzurke bez szczegolnego cieniowania.A ogolnie jestem farbowana blondynka o niebieskich oczach
No wiec jak przyszlam posadzila mnie na krzesle i zaczela sie gadka co i jak.poszlysmy umyc mi wloski Marzenka zaczela mnie przycinac po czym stwierdzila ze jednak moje wlosy nie nadaja sie do zapuszczenia gdyz u nasady mam ich wiele ale na koncach sa juz slabe i cienkie, powiedziala ze nie ladnie bede wygladac i mi to odradza ucieszylam sie ze w koncu fryzjer powiedzial ze cos mu nie pasuje w mojej wizji i przedstawil swoje zdanie.Potem zeszlysmy na temat koloru i kategorycznie zabronila mi farbowac na braz gdyz do mojej karnacji odpowiednie sa odcienie blondow.
Strzyzenie trwalo dobra godzinke i moje wlosy wywijane byly na kazda mozliwa strone Ale efekt jest bardzo fajny wloski zwiewne i delikatne.
Zaplacilam za wizyte 65zł
To chyba niewiele za profesjonalna obsługe i naprawde ładna fryzurke.
Takze polecam i jestem ciekawa innych opinii
pozdrowionka
Stary 2007-09-27, 21:55   #1447
Izaluka
BAN stały

Fajnie, że pojawia się ktoś inny, niż Krzysztof Trzeba będzie próbować Jakiś ranking trzeba stworzyć czy cuś Na razie chyba i tak Krszysztof wygrywa Ale pojawia się konkurencja...

A Tomka żółty pasek dorwałyście?
Izaluka jest offline  
Stary 2007-09-27, 23:06   #1448
Papryczkaa
Zakorzenienie

nie znalazłam go

Papryczkaa jest offline  
Stary 2007-09-28, 06:32   #1449
stachowiak_a
Raczkowanie

Smile Dot.: Fryzjer Poznan

No i chyba dobrze ze w koncu pojawil sie ktos nowy jest na pewno tylu świetnych fryzjerow w Poznaniu ze warto sie nimi podzielic.
A Krzysia doceniam ale nie wydałabym ponad stówki na cięcie
Kolega z pracy bardzo sobie zachwalał wczoraj fryzjera w Starym Browarze (beverly hills chyba tam jest) i Kenzo. Z tym ze mowil ze drogo.Ale jak tam idziesz masz swietna obsluge, masaz glowy i przede wszystkim dostajesz rady rady i jeszcze raz rady.Jak uciac włosy i jak je pielegnowac a to dla mnie jest bardzo wazne. Szczegolnie od kiedy farbuje (bo zauwazylam ze wiecej wlosow mi wypada i sa słabe )
Pozdrawiam
Stary 2007-09-28, 07:00   #1450
melusz1
Przyczajenie

Witajcie!
Hej Stachowiak_a! - Bardzo ciesze sie z Twojej opinii bo niedługo i ja zawiatm do tego saloniku i mam nadzieje ze wyjde tak samo zadowolona. Zależy mi własnie na dobrej opinii fachowca, któy doradzi i fryzurke i dobierze kolorek. Sam jestem raczej niezdecydowana w tej kwestii. pozdrawiam Wizażanki!
melusz1 jest offline  
Stary 2007-09-28, 11:14   #1451
Izaluka
BAN stały

Cytat:
A Krzysia doceniam ale nie wydałabym ponad stówki na cięcie

Pozdrawiam
On za cięcie bierze od 65 do 75 zł. Początkowo myślałam, że to cena wygórowana, ale widzę, że wszędzie prawie taki standard (poza studenckim 35 zł )
Izaluka jest offline  
Stary 2007-09-28, 11:19   #1452
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
On za cięcie bierze od 65 do 75 zł. Początkowo myślałam, że to cena wygórowana, ale widzę, że wszędzie prawie taki standard (poza studenckim 35 zł )
u Piaseckich tez za sciecie biora 70 zl.
AaniaA jest offline  
Stary 2007-09-28, 11:29   #1453
KasiaPoznan
Raczkowanie

Kochane - ja dzisiaj ide do fryzjera, na Zwyciestwa, juz ma zrobione zdjęcie przed, tylko dzisiaj dorobie zdjęcie po i wkleje i opowiem moje wrazenia. Trzymajcie kciuki
KasiaPoznan jest offline  
Stary 2007-09-28, 19:38   #1454
Annieee
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez KasiaPoznan Pokaż wiadomość
Kochane - ja dzisiaj ide do fryzjera, na Zwyciestwa, juz ma zrobione zdjęcie przed, tylko dzisiaj dorobie zdjęcie po i wkleje i opowiem moje wrazenia. Trzymajcie kciuki

Czekam z niecierpliwością, bo to niedaleko mnie .

And I can't escape,
can't wash this away.

Annieee jest offline  
Stary 2007-09-29, 12:40   #1455
Crólewna
Raczkowanie

Witam
czytam ten topik już od dawna i w końcu umówiła się do Krzysztofa, 10.10.07 godz. 9! nie wiem jeszcze jak uda mi się wyrwać z pracy żeby tam dotrzeć, ale chyba musze zaryzykowań dywanik u szefowej

Zainteresowałam się równiż"Grupą Artystyczną" pojawiły się juz dobre opinie, tak wię jeżeli któraś z was ma nr telefonu, to bardzo proszę o podanie..czekam z niecierpliowścią

I tak na sam koniec...kojarzycie sklep na Sw. Marcina Bestseller - Vero Moda?
Osoby sprzedające-zarówno faceci jak i kobiety zawsze mają super fryzury, wyglądają tak jakby wyszli dopiero co od fryzjera, może orientujecie się kto ich strzyże, a jeżeli nie, to może któraś zdobędzie się na odwagę i po porstu się zapyta

z góry dzięki za odp
Crólewna jest offline  
Stary 2007-09-30, 07:30   #1456
stachowiak_a
Raczkowanie

Czesc
Ciesze sie ze moglam komus pomoc moja opinia Bo naprawde wloski ladnie sie ukladaja a wlasnie o to mi chodzilo bo nigdy nie mam na to czasu.
Grupa artystyczna Warnera miesci sie na Dąbrowskiego 88 tel. 061 841 11 68.
A moze macie jakies ciekawe propozycje/zdjecia/lub same macie fajne fryzurki? Chcialabym przyciemnic moj blond na zime (moze jakies pasemka?) no i szukam...
Z gory dziekuje i pozdrawiam
Stary 2007-09-30, 17:12   #1457
Crólewna
Raczkowanie

Smile Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Czesc
Ciesze sie ze moglam komus pomoc moja opinia Bo naprawde wloski ladnie sie ukladaja a wlasnie o to mi chodzilo bo nigdy nie mam na to czasu.
Grupa artystyczna Warnera miesci sie na Dąbrowskiego 88 tel. 061 841 11 68.
A moze macie jakies ciekawe propozycje/zdjecia/lub same macie fajne fryzurki? Chcialabym przyciemnic moj blond na zime (moze jakies pasemka?) no i szukam...
Z gory dziekuje i pozdrawiam

Dzieki za info
Crólewna jest offline  
Stary 2007-09-30, 18:24   #1458
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
no i jak???
Stary 2007-10-01, 06:31   #1459
KasiaPoznan
Raczkowanie

Jestem po wizycie u fryzjera na os.Zwyciestwa 12c u Mariusza. Jestem zadowolona i znajomym fryzurka się podoba. Wiadomo, że ja sobie tak nie ułożę włosów ja fryzjer, ale pierwsze mysie mam już za sobą, założyłam kilka wałków na noc i jest ok. Miałam ścięcie, baleige (2 kolory) i modelowanie – 130zł, także myślę, że za tą cenę jest ok. W załączeniu wklejam zdjęcia. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT6091-1.jpg (34,1 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT6092-1.jpg (36,4 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT6116-2.jpg (44,0 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT6115-1.jpg (46,9 KB, 193 załadowań)
KasiaPoznan jest offline  
Stary 2007-10-01, 11:07   #1460
Marcia27
Przyczajenie

Smile Fryzjer Poznan

Witajcie,
Pierwszy raz jestem na forum takze zadam pewnie tysieczny raz to samo pytanie, o dobrego fryzjera w Poznaniu, ktory doradzi i powie w czym dobrze a w czym zle...
Byl ktos w Galerii Artystycznej u Waldemara Wagnera?
Czytalam cos o jakims Panu Krzysiu ale nie mam zielonego pojecia gdzoe on ma salon, czy jakies namiary moge prosic?
Pozdrawiam
Marcia27 jest offline  
Stary 2007-10-01, 14:43   #1461
Cathas
Wtajemniczenie

GG do Cathas

Fajne ścięcie Ale ja widziałabym Cię w chłodniejszych barwach...no, w każdym razie najważniejsze, że jesteś zadowolona

Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:32   #1462
Izaluka
BAN stały

No na zdjęciach przed już spory odrost Ja wychodowałam 7 cm ostatnio
Fajnie się ten tył układa Ładna kobietka z Ciebie. A balejaż z jakich kolorków był robiony? No i cena przystępna
Izaluka jest offline  
Stary 2007-10-01, 18:55   #1463
Papryczkaa
Zakorzenienie

Możecie mi polecić fryzjera, który ładnie podkręci mi włosy? Chodzi mi o samo modelowanie, a nie o trwałą
Zależy mi też na niskiej cenie, bo nie stać mnie żeby za jednodniową fryzurkę zapłacić np 50 zł

Papryczkaa jest offline  
Stary 2007-10-01, 20:28   #1464
Crólewna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Crólewna Pokaż wiadomość
Witam
czytam ten topik już od dawna i w końcu umówiła się do Krzysztofa, 10.10.07 godz. 9! nie wiem jeszcze jak uda mi się wyrwać z pracy żeby tam dotrzeć, ale chyba musze zaryzykowań dywanik u szefowej

Zainteresowałam się równiż"Grupą Artystyczną" pojawiły się juz dobre opinie, tak wię jeżeli któraś z was ma nr telefonu, to bardzo proszę o podanie..czekam z niecierpliowścią

I tak na sam koniec...kojarzycie sklep na Sw. Marcina Bestseller - Vero Moda?
Osoby sprzedające-zarówno faceci jak i kobiety zawsze mają super fryzury, wyglądają tak jakby wyszli dopiero co od fryzjera, może orientujecie się kto ich strzyże, a jeżeli nie, to może któraś zdobędzie się na odwagę i po porstu się zapyta

z góry dzięki za odp

Dzis umówiłam się do kolejnego fryzjera
Tym razem do Waldemara z Dąbrowskiego, 11.10.07 godz 17.30 i teraz mam dylemat kogo wybrać...ehhh

KasiaPoznań--ładny kolor

Papryczka--nie wiem kogo polecić, ale wiem gdzie nie powinnaś pójść:P 5Avenue na Dąbrowskiego. Za nakręcenie włosów na lokówkę zapłaciłam 100zl!!!!Ten sam efekt uzyskałam przy użyciu wałków!!!
Crólewna jest offline  
Stary 2007-10-01, 23:19   #1465
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Jestem po wizycie u fryzjera na os.Zwyciestwa 12c u Mariusza. Jestem zadowolona i znajomym fryzurka się podoba. Wiadomo, że ja sobie tak nie ułożę włosów ja fryzjer, ale pierwsze mysie mam już za sobą, założyłam kilka wałków na noc i jest ok. Miałam ścięcie, baleige (2 kolory) i modelowanie – 130zł, także myślę, że za tą cenę jest ok. W załączeniu wklejam zdjęcia. Pozdrawiam
fajnie lepiej niż w poprzednich włoskach, ja lubię zimne kolory ale ten lekko ciepły odcień też pasuje do Ciebie
Stary 2007-10-02, 07:18   #1466
KasiaPoznan
Raczkowanie

Baleige był z jakiegoś brązu i chyba jasnego - sam nie wiem (w każdym razie 2 kolory), Mariusz sobie zapisał i na przyszłość będziemy wiedzieli co to było i czy było ok, czy należy cos zmienić, może następnym razem zasugeruje faktycznie jakieś chłodne odcienie. Pozdrawiam
KasiaPoznan jest offline  
Stary 2007-10-02, 09:24   #1467
Lunawera
Raczkowanie

KasiaPoznan - bardzo ładnie wycieniowane wloski, co do kolorku , to tez bym poeksperymentowała w zimnych barwach , ale w tych odcieniach tez Ci bardzo ładnie .
Trzymajcie jutro kciuki za mnie bo ide z rana do Krzysztofa i strasznie sie boje w jakim nastroju też od niego wyjdę....
Najgorsze zmartwienie mam co do koloru włosów, bo nikt nie potrafi mi ich przyciemnic na naturalny kolor i wychodza za ciemne, a wtedy musze rozjasniac je pasemkami, no i przez to niestety nie są w dobrym stanie. Dlatego postanowiłam zanieść Krzysztofowi moje oszczędności, by się nimi zajął

Lunawera jest offline  
Stary 2007-10-02, 09:34   #1468
marta12101
Raczkowanie

a ja sie umowilam do pacykarni w piatek

macie jakies doswiadczenia z nimi?

moja przyjaciolka robila tam kok slubny, a ze ja za pol roku tez slubuje, wiec chcialabym jakas porade od nich co do fryzury, no i moze jakies sciecie teraz...
marta12101 jest offline  
Stary 2007-10-02, 20:22   #1469
stachowiak_a
Raczkowanie

KasiuPoznan zgadzam sie z koleznakami z forum ze bardzo ladnie Ci w tej fryzurce! Widac duza poprawe wizualnie znacznie lepiej pasuje do Ciebie ten kolor ktory masz teraz.Super! A tak wogole mozna Ci zazdroscic tak gestych wloskow...
Stary 2007-10-02, 22:24   #1470
Papryczkaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
Możecie mi polecić fryzjera, który ładnie podkręci mi włosy? Chodzi mi o samo modelowanie, a nie o trwałą
Zależy mi też na niskiej cenie, bo nie stać mnie żeby za jednodniową fryzurkę zapłacić np 50 zł

Papryczkaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości