Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-10-17, 12:17   #2311
Kaoru
Przyczajenie

Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Poananianka Pokaż wiadomość
hej Ja byłam u Sebastiana z GAWW i jestem super zadowolona. Zrobił mi farbe i świetnie podcioł włosy. Naprawde polecam .Nie dość że jest świetny w tym co robi to jeszcze jest miły i fajnie zbudowany

Też się zapisałam do Sebastiana, bo już dostaję szału z moimi włosami prawie do połowy pleców, a na wizytę u Adama musiałabym czekać kilka dni dłużej.
Mam nadzieję, że to będzie dobra decyzja

Edytowane przez Kaoru
Czas edycji: 2008-10-17 o 12:20 Powód: dodanie cytatu
Kaoru jest offline  
Stary 2008-10-18, 16:39   #2312
Lunawera
Raczkowanie

We wtorek wybieram się do salonu "Metamorfozy" przy ul.Matejki. Czy ktoś tam może był i podzieli się swoimi spostrzeżeniami ?
Idę podciąć włoski i jeśli mi coś fajnego doradzą zrobić kolorek lub pasemka. Dodam tylko, ze wizyta u fryzjera jest dla mnie zawsze wydarzeniem niesamowicie stresującym po źle dobrana fryzura czy kolor, to potrafią człowiekowi nieźle zatruć życie
Ostatnio byłam w salonie w pasażu Rondo i odradzam, ponieważ raz byłam tam u jakiegoś człopaczka na ułożeniu włosów i przylizał mi je prostownicą tak, że sama lepiej bym to zrobiła, a kiedyś byłam na pasemkach u jakiejś dziewczyny i nieżle mi zniszczyła włosy. Jakość nie zawsze idzie z ceną....

Lunawera jest offline  
Stary 2008-10-18, 21:37   #2313
maarit
Przyczajenie

GG do maarit

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Ja mam włosy falowane, które skręcają się bardziej jak tylko "wyczują" odrobinę wilgoci w powietrzu i w zasadzie noszę je wyprostowane prostownicą lub suszarką, ponieważ nikomu do tej pory nie udało się obciąć mnie tak żebym mogła je nosić takie jakie są z natury.
Natomiast odkąd obcinam się u Adama z GAWW nie mam już takich dylematów. Włosy ukłądają się bardzo przyzwoicie i wystarczy, że wyprostuję delikatnie grzywkę i mogę chodzić z moją poczochraną czupryną bez wstydu i zażenowania
Tak więc jeśli masz podobne włosy to polecam GAWW !!!
Jestem zapisana do Sebastiana w GAWW we wtorek, więć zobaczymy Chociaż nie ukrywam że mam niezłego stracha, już mam dosyć partactwa
Stary 2008-10-19, 11:15   #2314
Kaoru
Przyczajenie

Ja też na wtorek, ale za tydzień opisz proszę później swoją wizytę- zobaczymy czy Sebastian dorówna wychwalanemu Adamowi :P
Kaoru jest offline  
Stary 2008-10-19, 12:39   #2315
maarit
Przyczajenie

GG do maarit

Jasne, zdam dokładną relację
Stary 2008-10-21, 14:25   #2316
ida1992
Przyczajenie

hej,

wiecie moze ile kosztuje podciecie wloskow u piaseckich, a ile w le grand? i gdzie jest lepiej?
ida1992 jest offline  
Stary 2008-10-22, 09:51   #2317
Astarte__
Rozeznanie

GG do Astarte__

Hej!
Szukam salonu, w którym mogłabym zrobić dekoloryzację+farbowanie po niezbyt wysokiej cenie.. Jesteście w stanie coś polecić?
Astarte__ jest offline  
Stary 2008-10-23, 13:03   #2318
karollla
Przyczajenie

u Pana Macieja Piaseckiego strzyżenie kosztuje 95zl. Drogo, ale ON jest taaaaaki przystojny

a ja juz nigdy nie pojde do kupca- za farbe i strzyzenie zapalacilam ok 200 zl i kolor slabo bylo widac ,a po kilku myciach w ogole. panie zapewnialy ze bedzie sie trzymal przez co najmniej miesiac. pieniadze wyrzucone w błoto, a co do strzyżenia , to ja ze zwykłego zakładu fryzjerskiego- nuda!! zdecydowanie nie polecam Laurenta w Kupcu

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-10-25 o 13:36 Powód: post pod postem
karollla jest offline  
Stary 2008-10-23, 13:34   #2319
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karollla Pokaż wiadomość
u Pana Macieja Piaseckiego strzyżenie kosztuje 95zl. Drogo, ale ON jest taaaaaki przystojny
co za zdzierstwo . ale to chyba ciecie nie krotkich, a dlugich wlosow . a ja myslalam, ze u Grzegorza jest drogo (80 zl), a jednak sa "lepsi" od niego .
AaniaA jest offline  
Stary 2008-10-27, 11:54   #2320
arletta22
Raczkowanie

Hejka! w najbliższym czasie mam zamiar wybrać sie na metamorfozę,tzn.farba+faj ne ścięcie...przejrzałam wątek i wybrałam GAWW.mam nadzieję,ze to dobry wybór mam tylko małe pytanko dla osób ,które tam bywaja,ile zapłacę za farbę i scięcie (uznajmy,ze długich włosów)?z góry wielkie dzieki za help!
arletta22 jest offline  
Stary 2008-10-27, 12:00   #2321
arletta22
Raczkowanie

i do kogo najlepiej sie zapisać?dodam,że liczę na pomysł fryzjera jezeli chodzi o farbę i fryzurę....!
arletta22 jest offline  
Stary 2008-10-27, 15:39   #2322
aussie31
Raczkowanie

Ja mam długie włoski (dobrze za łopatki) i dosc geste do tego. Mysle ze musisz sie liczyc z kwota ok 250 zl Dziewczyny bardzo chwalą Adama (pewnie z resztą czytałaś) a mnie sie wydaje ze jesli chodzi Ci zmiane to chyba najlepiej udac sie do Waldka tj Szefa tylko nie wiem jak u niego z terminami .... Pozdrawiam serdecznie

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline  
Stary 2008-10-28, 13:05   #2323
nefrefette
Przyczajenie

Lightbulb Dot.: dobry fryzjer w poznaniu

bylam dzisiaj u fryzjera i chcialam rozjasnic wlosy (odrosty) jak
zawsze tyle ze tym razem u innego fryzjera i ..... Boze myslalam ze
wyjde z siebie bo nalozyla mi rozjasniacz na skore z woda 12 czy
tam 11 ( na czarne odrosty) i po paru minutach myslalam ze oszaleje
z bolu do tego odrosty sa zolte a tam gdzie juz bylo rozjasnione
MASAKRA normalnie zostaja w rekach .gdzie moge znalezc dobrego fryzjera ktory mi pomoze[/quote]

Witam wszystkich!
Na początku chce podziękować za to że istnieje to forum. Czytałam wasze wypowiedzi o fryzjerach bo również szukałam dobrego w Poznaniu. I moja wypowiedź przyda się wszystkim dziewczynom o ciemnych włosach które farbują się na jasny blond (tak jak ja). Ponieważ zawsze po wizycie u fryzjera wychodziłam ze złotym blondem, chodząc do następnych z nadzieją że ktoś w końcu zrobi mi ładny blond. I dzięki wypowiedzi jednej z Was trafiłam do salonu Art Chagalle. Poszłam tam z odrostami i różnymi pasmami blondu gdyż co miałam robiony odrost to inny odcień, no i jak weszłam to pewnie Panowie się przestraszyli że mam takie "ładne" włosy, ale jednak podjęli się tego trudnego zadania uzyskania jednego koloru. Muszę dodać że byłam w poniedziałek rano i miałam przyjemność bycia obsługiwaną przez 2 fryzjerów Patryka i Sebastiana, aczkolwiek umawiałam się poprostu na farbę bez wskazania osoby, i Pan Patryk postanowił pomóc Sebatsianowi widząc chyba stan moich włosów. Dzięki "diagnozie" Pana Patryka że mam wrażliwą skórę głowy zasugerował nałożenie chyba jakiegoś toniku za co jestem mu bardzo wdzięczna bo ból był znikomy przy rozjaśniaczu, potem jednak przy farbie już mi nie nałożyli i było bardzo boląco, więc szkoda troszkę no ale przeżyłam bo wiem że trzeba cierpieć jeśli chce się mieć taki kolor. efekt był zadowalający pokrył moje nierównośći i wyszedł fajny kolor blond, za co jestem bardzo wdzięczna, jedyny minus to to że zmusili mnie do obcięcia włosów i wyszłam z ok 6cm krótszymi włosami co dla mnie mnie jest tragedią bo źle się czuje w tej fryzurze, pocieszam sie tylko ładnym kolorem. Aha co ważne pewnie dla większości cena za moją usługę była 315zł, nie wiem czy zawsze tam tyle się płaci za takie coś ale miałam w tym podwójne jakieś odżywianie włosów pianką i jakiś zastrzyk i ogólnie strzyżenie itp. Mam nadzieje że przyda się Wam moja historia.
nefrefette jest offline  
Stary 2008-10-29, 19:52   #2324
maarit
Przyczajenie

GG do maarit

Sorki, że dopiero teraz ale jakoś czasu nie mogłam znaleźć Więc tak w skócie, ogólne wrażenie GAWW jak najbardziej na tak. Widać że dbają o klienta, że jest się indywidualnym "przypadkiem" a nie częścią jakiejś masy więc good. Co do Sebastiana, to trudno mi go porównać z innymi z GAWW bo byłam pierwszy raz, ale w porównaniu z moimi poprzednimi fryzjerami, to myślę że jest całkiem dobry. Zrobił dokładny wywiad co i jak, jak dbam o włosy, jak je układam na co dzień, co bym chciała zmienić. Nałożył mi odżywkę odpowiednią dla moich włosów.
Przy moich kręconych włosach niestety bardzo radykalnych zmian nie można wprowadzić, może jakbym prostowała to tak...ale ja lubię te moje loczki więc po co Może na pierwszy rzut oka ścięcie niewiele się róźni od tego jakie miałam przed, ale za to moje włoski układają się o niebo lepiej. już nie muszę się męczyć z ich puszeniem, poprostu same się ładnie kręcą, bez żadnych "ulepszaczy".
Zatem myślę że...jeszcze tam wrócę
Stary 2008-10-29, 22:32   #2325
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

Cytat:
Napisane przez maarit Pokaż wiadomość
Sorki, że dopiero teraz ale jakoś czasu nie mogłam znaleźć Więc tak w skócie, ogólne wrażenie GAWW jak najbardziej na tak. Widać że dbają o klienta, że jest się indywidualnym "przypadkiem" a nie częścią jakiejś masy więc good. Co do Sebastiana, to trudno mi go porównać z innymi z GAWW bo byłam pierwszy raz, ale w porównaniu z moimi poprzednimi fryzjerami, to myślę że jest całkiem dobry. Zrobił dokładny wywiad co i jak, jak dbam o włosy, jak je układam na co dzień, co bym chciała zmienić. Nałożył mi odżywkę odpowiednią dla moich włosów.
Przy moich kręconych włosach niestety bardzo radykalnych zmian nie można wprowadzić, może jakbym prostowała to tak...ale ja lubię te moje loczki więc po co Może na pierwszy rzut oka ścięcie niewiele się róźni od tego jakie miałam przed, ale za to moje włoski układają się o niebo lepiej. już nie muszę się męczyć z ich puszeniem, poprostu same się ładnie kręcą, bez żadnych "ulepszaczy".
Zatem myślę że...jeszcze tam wrócę
A ile zapłaciłaś? i ile czekałaś an wolny termin?

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline  
Stary 2008-10-29, 23:34   #2326
kanabisu
Raczkowanie

czesc kochaniutkie!

mam mega poważny problem

mam lekko brazowe włosy, bardziej ciemny blond niz szatyn. Planuję zrobić sobie mega fajny hollywoodzki blond. Nie mam jednak zielonego pojęcia do kogo się w poznaniu z tym udac? znacie moze kogos godnego polecenia?

nie chodzi mi o żółty/złoty, biały, siwy,platynowy blond, lecz o taki fajny jaśniutki słomkowy jak małe dziewczynki mają, mega naturalny (cos jakby balejaż ale nie do konca, jednak widac ze są jakies różne odcienie farb..)

moze jest ktos w Poznaniu kto tego nie sp...eprzy?
kanabisu jest offline  
Stary 2008-10-30, 11:51   #2327
arletta22
Raczkowanie

no więc zapisałam sie do Adama na 3 listopada,ponieważ do Waldka najbliższy termin to 27 listopad...ale się boję...to będzie moja pierwsza radykalna zmiana od czasów liceum...mam nadzieję,że jak najbardziej korzystna
jeszcze raz dzieki za pomoc!na pewno napiszę po wizycie!buźka
arletta22 jest offline  
Stary 2008-10-30, 21:55   #2328
maarit
Przyczajenie

GG do maarit

Zapłaciłam 90 zł....mam włosy długie (no teraz to takie średniodługie :P)

EDIT:
Aha..sorry ...czekałam chyba 4 dni. Bo ja akurat zapisywałam się na godziny takie w miare wczesne, w tygodniu więc moze dlatego tak szybko

Edytowane przez maarit
Czas edycji: 2008-10-30 o 21:56
maarit jest offline  
Stary 2008-10-30, 21:58   #2329
kocimietka
Rozeznanie

GG do kocimietka

dzięki

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline  
Stary 2008-10-31, 13:09   #2330
Kaoru
Przyczajenie

Też byłam w GAWW u Sebastiana

Miałam 2 tygodnie oczekiwania, ale tylko dlatego, że sama wybrałam taką, a nie inną datę. Spokojnie można znaleźć wcześniejszy termin

Zgodzę się z maarit- wywiad, indywidualne podejście, dbanie o klienta, wszystko na plus.

Chciałam radykalnej zmiany i pozwoliłam poszaleć z włosami. Weszłam z takimi sięgającymi prawie połowy pleców, wyszłam z asymetryczną, mocno wycieniowaną fryzurką. Z jednej strony sięga ramion, z drugiej jest nieco krótsza. No i mam fajną skośną grzyweczkę ;]
Przede wszystkim jest bardzo dobrze dobrana do kształtu twarzy i moich preferencji, co nie każdemu fryzjerowi się do tej pory udawało i nie raz już po powrocie do domu próbowałam co nieco poprawić na własną rękę. A tym razem jestem zadowolona w pełni z efektu.

Zdecydowanie mam zamiar wrócić do GAWW, chociaż nie wiem, czy konkretnie do Sebastiana, czy też przetestuję kolejnego z panów (miałam okazję obserwować innych "w akcji" i też było ok ;])
Kaoru jest offline  
Stary 2008-11-01, 19:29   #2331
hanka04
Przyczajenie

GG do hanka04

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
co do Adama to nie wiem czy starczyloby mi cierpliwosci zeby zapisac sie do niego - bawi sie tymi wlosami godzinami- tu zetnie kawalek, popatrzy tam troszke- znowu popatrzy, znowu pobawi sie kosmykami...ja rozumiem ze sie stara ale ja bym chyba nie wytrzymala.
Ja tam uwiebiam jak fryzier "bawi się" i jescze robi to delikatnie, nie ciagnie.... Dlatego znów zapisalam sie do Adama... Pozatym włosy nadal mi się układają po ostatniej wizycie ( jakies kilka miesięcy temu byłam) i nie mam z nimi zbyt dużego kłopotu.... Już nie moge się doczekać środy
hanka04 jest offline  
Stary 2008-11-02, 14:47   #2332
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez hanka04 Pokaż wiadomość
Ja tam uwiebiam jak fryzier "bawi się" i jescze robi to delikatnie, nie ciagnie.... Dlatego znów zapisalam sie do Adama... Pozatym włosy nadal mi się układają po ostatniej wizycie ( jakies kilka miesięcy temu byłam) i nie mam z nimi zbyt dużego kłopotu.... Już nie moge się doczekać środy
gwoli scislosci ... nie odmawiam tutaj Adamowi talentu efekty jego pracy widzialam i sa naprawde ok! ja bym tam po prostu zasnela

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline  
Stary 2008-11-03, 09:31   #2333
arletta22
Raczkowanie

czyli przed usadowieniem się na fotelu mam poprosic o mocną kawę,tak?
dziewczyny...to juz dzisiajtrochę się bojębuźka
arletta22 jest offline  
Stary 2008-11-03, 09:52   #2334
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez arletta22 Pokaż wiadomość
czyli przed usadowieniem się na fotelu mam poprosic o mocną kawę,tak?
dziewczyny...to juz dzisiajtrochę się bojębuźka
haha spokojnie trzymam kciuki bedzie dobrze

aussie31 jest offline  
Stary 2008-11-03, 15:09   #2335
Micurina
Przyczajenie

GG do Micurina

zdecydowanie polecam Liliane z salonu LIFE na ul.Dlugiej.W 3 mce doprowadzila moje wlosy do stanu o jakim nie marzylam nigdy
Micurina jest offline  
Stary 2008-11-03, 19:41   #2336
milka schmitt
Przyczajenie

Witajcie. W zależności gdzie w Poznaniu Wam miejsce odpowiada. Ja osobiście mam dwóch przetestowanych. Jeden na oś. Rusa a drugi na Czechosłowackiej (Dębiec). Osobiście jestem zadowolona. Jednak wszystko zależy od tego jakich "cudów" na głowie oczekujemy.
milka schmitt jest offline  
Stary 2008-11-03, 20:53   #2337
arletta22
Raczkowanie

no więc niestety nie jestem zadowolonaale zaczne od poczatku...salon jak najbardziej na tak...b.miła atmosfera,niby wysokie ceny,ale pełen luz..wiecej tam studentów niż snobów...jak wiecie chciałam radykalnej zmiany,od czasów liceum robiłam sobie balejaż i nosiłam włosy zwiazane w kitkę(mam,a raczej miałam włosy trochę za ramiona)od jakiegos czasu czułam,że ginę w tłumie..byłam gotowa na szaleństwo na mojej głowie,a Adam...farbnął mi włosy na kolor zbliżony do mojego naturalnego(czyli nijaki) i obiął na coś w stylu bombki..na dodatek mega je potraktował z prostownicy,ale mi powiedział,ze stanowczo odradza uzywania tego urządzenia....już się boję,jak moje włosy będa wyglądały po umyciu aaa...zapłaciłam 265 zł... przy okazji byłam świadkiem metamorfozy robionej przez Sebastiana-laska wyszła kompletnie odmieniona i mega na plus!!!
a u mnie ciag dalszy depresji i zanik pewnosci siebie
arletta22 jest offline  
Stary 2008-11-03, 21:14   #2338
aussie31
Raczkowanie

Biedna
mowi sie ze wloski odrosna tylko takiej kasy szkoda co do Sebastiana to tez go widzialam w akcji i przyznam ze kurcze wie co robi. pewnie to zadne pocieszenie dla Ciebie ale ja tez ostatnio tyle zaplacilam a zupelnie nie dogadalam sie z Tymkiem (chyba mial dzien na NIE) no i wyszlam z prawie czarnymi wlosami (mial byc ciemny blond) ale podejrzewam jak sie czujesz bo jak fryzjer spartaczy robote to mozna dola zlapac oj mozna. ale glowa do gory trzeba teraz troszke poczekac po prostu ;( a moze da sie z tymi wloskami cos zdzialac jeszcze???
ja mimo wszystko na razie zostane z GAWW ale zapisze sie po prostu do kogo innego....

Edytowane przez aussie31
Czas edycji: 2008-11-03 o 21:16
aussie31 jest offline  
Stary 2008-11-04, 22:37   #2339
patkaklatka
Przyczajenie

DZiewczyny, mam prośbę. Czy Wiecie coś na temat p.Agnieszki z La Grand na Koziej? Zapisałam się do nich i została mi właśnie ta pani zaproponowana. Boję się. Będę wdzięczna za info
patkaklatka jest offline  
Stary 2008-11-05, 19:05   #2340
kinesja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milka schmitt Pokaż wiadomość
Witajcie. W zależności gdzie w Poznaniu Wam miejsce odpowiada. Ja osobiście mam dwóch przetestowanych. Jeden na oś. Rusa a drugi na Czechosłowackiej (Dębiec). Osobiście jestem zadowolona. Jednak wszystko zależy od tego jakich "cudów" na głowie oczekujemy.

Witaj!!

Z ciekawosci chcialam sie spytac czy ten fryzjer z os. Rusa to nie jest przypadkiem Darek P.??
Jesli tak, to mam naprawde bardzo nieprzyjemne doswiadczenia zwiazane z tym Panem i tym co wyczynia z wlosami...
Choc moglo byc tez tak,z e mialam po prostu pecha, a on najzwyczajniej w swiecie nie trafil z doborem fryzury...wiadomo, shit happens i to kazdemu...
ale...
Juz pomijam fakt, ze wspomniany Pan zupelnie zignorowal moje prosby odnosnie tego czego nie chce robic z wlosami i zrobil wszystko to czego nie chcialam (i calkiem sprytnie to ukryl stylizacja, wiec szok przezylam dopiero nastepnego dnia). Najgorsze byly jego niedwuznaczne teksty i dowcipy.
Ok, ja tez mam lekko frywolne i powiedzmy swawolne poczucie humoru, ale na Boga - to co on mowil wprawialo mnie momentami w oslupienie i zazenowanie!!!
Nie kwestionuje jego talentu, bo z kolei moja kolezanke zawsze obcinal ciekawie. Niestety moje wlosy po prostu zmasakrowal...trudno - na szczescie wlosy nie palec - odrosly
Ale, jak juz wczesniej zaznaczylam, to co zrobil z moimi wlosami, choc bylo okrutne, nie jest tak naprawde glownym powodem, ktory sprawil, ze omijam ten salon szerokim lukiem. Najgorsze jest to ,z e ten czlowiek jest niesamowitym zbereznikiem - co na poczatku moze bawic, ale na dluzsza mete meczy , wkurza i po prostu zniesmacza i odstrasza.
Tak wiec ja mialam niefajne doswiadczenia zwiazane z tym miejscem. Ale to jest tylko moje subiektywne odczucie i zdanie.
Pozdrawiam!!!

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości