Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-11-27, 22:45   #2371
Szczypta Chili
Zadomowienie

GG do Szczypta Chili
Dot.: Fryzjer Poznan

To może i ja dorzucę swoich kilka groszy

Byłam niedawno w wychwalanym GAWW u niemniej wychwalanego Adama. I nic mi nie pozostało jak tylko dołożyć kolejne pochwały Rzeczywiście bardzo skrupulanty, bardzo miły i...bardzo przystojny (ale nie w moim typie). Dokładnie mnie wysłuchał, zrobił porządek z fryzurą przy okazji nie robiąc nic czego bym sobie nie życzyła. Robił to długo, prawie 1,5 godziny ale z bardzo przyzwoitym efektem Do tego cały niemal czas rozmawialiśmy więc miło będę wspominać wizytę. Nawet ustaliliśmy kolejne zmiany
Sam salon sprawia dobre wrażenie-czysto (jeszcze mam wspomnienie niesamowitego syfu w Kenzo -brrrr), uprzejmi panowie, kilka herbatek do wyboru W grudniu idę do farbowania, narazie mogę szczerze polecić Adama jeśli ktos poszukuje porządnego, cierpliwego fryzjera.
Wcześniej chodziłam do Pacykarni z której też byłam bardzo zadowolona ale Piotr znikł na dość długo i nie wróciłam tam jeszcze, narazie nie zamierzam
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline  
Stary 2008-11-28, 11:15   #2372
magribi
Raczkowanie

Cytat:
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.
uwielbiam ten film

a Pacykarni trochę mi szkoda bo miałam blisko, w chwilach słabości szłam i nie miałam czasu na namysł czy aby nie zapuszczać
magribi jest offline  
Stary 2008-11-28, 13:49   #2373
cukier
Raczkowanie

witam.
ja juz bylam nawet kilka razy w GAWW u p. Adama. powiem tak: wlosy obciął mi dokładnie i pewnie technicznie bardzo dobrze, ale fryzury zupelnie nie dobral do struktury moich wlosow ani do ksztaltu twarzy (mam wlosy z natury proste jak drut, ktore nie daja się podkrecac, ani falowac. twarz mam szeroka i raczej geometryczną)po wyjsciu od niego wygladalam nawet dobrze (prostownica, krem modelujacy itp) ale kiedy umylam i wysuszylam wlosy to sie rozplakalam. wygladalam jak ksiezyc w pelni z trzema wlosami na krzyz, poniewaz mialam silnie wycieniowane wlosy i rozne warstwy wlosow sie nie odnzaczaly od siebie tylko kompletnie stapialy ze soba dajac wrazenie o polowe mniejszej ich (wlosow) ilosci niz jest w rzeczywistosci. fryzura mozna powiedziec ze wygladala dobrze po ok 45 min stylizacji i kilku uzytych w tym celu kosmetykach. nadmienie ze w momencie rozmowy przed strzyzeniem zaznaczylam ze chcialabym miec stosunkowo latwa w utrzymaniu fryzure. niestety nie pokaze zdjecia poniewaz po miesiacu przekonywania sie do tego "cudu" na mojej glowie poszlam do mojej sprawdzonej fryzjerki obciac sie na krotko.
natomiast farbowanie bardzo fajne tzn. mialam na prawde wiele kolorow na glowie i bardziej za sprawa farby goldwell niz p. Adama moje wlosy staly sie jednolite. jesli chodzi o dobor koloru to zasluguje na 4+ poniewaz odcien moglby byc odrobine chlodniejszy,ale i tak jest ok

poszlam do GAWW poniewaz nie mialam wizji wlasnej fryzury i bylam przekonana ze placac 90 zl za strzyzenie moge sie spodziewac profesjonalisty nie tylko w zakresie techniki strzyzenia, ale jeszcze doboru fryzury do struktury wlosow i ksztaltu twarzy.
tego akurat u p. Adama nie znalazlam dlatego szukam dalej, choc to przemily czlowiek

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline  
Stary 2008-11-28, 20:24   #2374
madziaba
Przyczajenie

Witam!
A wiecie może ile w GAWW kosztuje koloryzacja włosów takich do brody (jeden kolor)+strzyżenie oczywiście?
madziaba jest offline  
Stary 2008-11-29, 14:58   #2375
Poananianka
BAN stały

Ja za strzyżenie zaplaciłam 80 zł a z tego co mi sie wydaje to farba kosztuje około 130zł- ale nie jestem pewna. JA mam włosy za ramiona i za wszystko płaciłam 230 zł.
Poananianka jest offline  
Stary 2008-11-30, 17:25   #2376
marikaprejna
Przyczajenie

Hej dziewczyny, możecie mi podać adres i telefon do GAWW , po tylu pochlebnych opiniach , mam w planach się wybrać
marikaprejna jest offline  
Stary 2008-12-01, 19:23   #2377
magribi
Raczkowanie

http://www.waldemarwagner.pl/
lub
www.google.pl , wpisujesz czego szukasz i na ogół znajdujesz...
magribi jest offline  
Stary 2008-12-01, 22:19   #2378
marikaprejna
Przyczajenie

Talking Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki za odpowiedź wpisywałam w google GAWW ale nie znalam pełnej nazwy więc dlatego nie moglam znaleźć
marikaprejna jest offline  
Stary 2008-12-02, 19:19   #2379
rudziq84
Raczkowanie

ja niestety nie dołączę do wielbicieli GAWW. zajęła się mną jego żona wraz z drugą fryzjerką a efekt końcowy nie był adekwatny do ceny. Jedyny plus to zero zniszczonych włosów pomimo rozjaśniania. PO 5 miesiącach wlosy odrosły i poszukuje dalej. Wiecie coś na temat studia metamorfozy?
rudziq84 jest offline  
Stary 2008-12-02, 21:26   #2380
aussie31
Raczkowanie

Czesc dziewuszki
mam pytanie : kto jest Waszym zdaniem najlepszym kolorystą w Le Grand?
Planuję pofarbować długie włosy ale najpierw muszę wykonac dekoloryzację więc chciałabym aby obyło się bez dziwnych niespodzianek z tego co udało mi się poczytać obsługa w Le Grand jest bardzo fachowa (liczą sobie za usługi no ale przewiduje ze opcja z dekoloryzacja w kazdym lepszym salonie bedzie dosc droga). bede jeszcze dzwonila do GAWW ale w sumie tam oddałabym sie na taki zabieg tylko w rece Waldka ,co jak mniemam wiaze sie z terminem gdzies po Nowym Rokua ja patrzec na siebie nie moge w mega ciemnych wlosach made by Tymek a moze ktoras z Was wykonywała taki zabieg w ktoryms z tych salonow??bede wdzieczna za informacje pozdrawiam cieplutko- AUSSIE

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline  
Stary 2008-12-02, 23:47   #2381
gonaa89
Raczkowanie

Dziewczyny...a czy któraś z was słyszała o Klaudiuszu z salonu na kościelnej? bo ja sie tak boje fryzjerów.....mam długie, długo zapuszczane włosy...i sie poprostu boje ze ktos zrobi mi z nimi cos niedobrego I teraz musiałam niestety zmienic moja zaufana fryzjerke, i umówiłam sie własnie do tego Klaudiusza.. Akurat sie zwolniło miejsce wiec ide jutro.... Nawet nie miałam sie kiedy zastanowić, ale stwierdziłam ze jak nie teraz to sie chyba za pół roku zdecyduje.. No i decyzja zapadła. Moze słyszałyście cos o tym salonie?
gonaa89 jest offline  
Stary 2008-12-03, 11:58   #2382
Wildflower
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rudziq84 Pokaż wiadomość
Wiecie coś na temat studia metamorfozy?
Ja wiem, o ile chodzi o Metamorfozy niedaleko Parku Wilsona
Swego czasu chodziłam tam regularnie, później jednak moim zdaniem jakość fryzur się bardzo popsuła (zawsze szłam z tym samym zdjęciem i za każdym razem wychodziłam z czym innym na głowie) dlatego zrobiłam eksperyment z GAWW, też niezbyt udany. Moja mama i moja siostra natomiast strzygą się tylko w Metamorfozach i są bardzo zadowolone, choć moja siostra też zauważyła że choć zawsze prosi o to samo to nigdy nie miała dwa razy tak samo ściętych włosów. O Metamorfozach pisałam już wcześniej na tym forum, o ile pamiętam dość pochlebnie bo początkowo byłam baaardzo zadowolona.
Stary 2008-12-05, 10:09   #2383
EwaFran81
Raczkowanie

Witam

Ja od ponad roku scinam i farbuje wlosy w Bellevue w Panoramie.. ale uwaga tylko u Milosza!! Podciecie wlosow to nie 5cm tylko 0,5-1cm, zawsze dba o zdrowie i prawidlowe odzywianie moich wlosow (farbuje color touch) plus co jakis czas kuracja nawilzajaca Przez 10lat bylam blondynka a od 3 lat wrocilam do naturalnego koloru wlosow (ciemny braz) dzieki Basi Westphal (kiedys pracowala w Browarze, obecnie chyba w Irenie Eris- ale nie dam sobie za to glowy uciac). Dzieki niej mam wogole jeszcze wlosy!Swietna dziewczyna, rowniez smialo ja polecam
Z tanszych salonow to polecam salon w Skokach(obok Marketu-nazwy nie pamietam;/) bedac co jakis czas w tym urokliwym miasteczku odkrylam swietnie scinajace raczki szefowej tego salonu i mile ceny (farbowanie, podciecie, modelowanie 70zl)-mam wlosy za ramiona.
Zdecydowanie odradzam Laurenta w Kupcu i w King Crossie - o podcinaniu wlosow nie maja tam pojecia o balejazu, rozswietleniu tym bardziej (do dzis pamietam niejakiego Marcina z Kupca;/) I pamietam jeszcze kurczaka na glowie po 5h wizycie w M1:/

Pozdrawiam
EwaFran81 jest offline  
Stary 2008-12-05, 10:12   #2384
EwaFran81
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gonaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...a czy któraś z was słyszała o Klaudiuszu z salonu na kościelnej? bo ja sie tak boje fryzjerów.....mam długie, długo zapuszczane włosy...i sie poprostu boje ze ktos zrobi mi z nimi cos niedobrego I teraz musiałam niestety zmienic moja zaufana fryzjerke, i umówiłam sie własnie do tego Klaudiusza.. Akurat sie zwolniło miejsce wiec ide jutro.... Nawet nie miałam sie kiedy zastanowić, ale stwierdziłam ze jak nie teraz to sie chyba za pół roku zdecyduje.. No i decyzja zapadła. Moze słyszałyście cos o tym salonie?

Wielokrotnie widzialam Klaudiusza podczas pracy jak jeszcze istnial salon Gabriel na wroclawskiej. Barwna postac Nigdy natomiast nie korzystalam z jego uslug a szkoda, bo klientki wychodzily zachwycone..tak wiec musisz sprobowac na wlasnej glowce jak to bedzie..

P.S. Przepraszam za brak pl liter
EwaFran81 jest offline  
Stary 2008-12-05, 13:08   #2385
bipia
Raczkowanie

GG do bipia
Dot.: Poznan i genialny fryzjer :) Gdzie to ??

Dziewczyny, ja Wam polecam Tomka!!!! Jest profesjonalistą mimo tak młodego wieku (22 lata), albo po prostu ma to coś- talent. Dzisiaj idę do niego 2 raz już w tym tygodniu.
Zawsze wszyscy fryzjerzy, do których chodziłam, a szczególnie w Trendy pytali mnie: " TO JAK DZISIAJ TNIEMY", irytuje mnie to pytanie. Tomek powiedział, jaki mam kształt głowy, co skróci mój nos i zrobił mi śliczną fryzurę z grzywką, którą zawsze każdy fryzjer mi odradzał, bałam się grzywki jak mi zaproponował w jednej z wielu przez niego przedstawionych koncepcji właśnie grzywkę. Już pokochałam ją-grzywkę, wyglądam nie będąc skromna wspaniale, znajomi nie mogą uwierzyć w moją przemianę.
Bardzo podobało mi się jeszcze jak już wspomniałam wyżej, ze zostało mi przedstawione kilka fryzur i mogłam coś sama wybrać i dojść do kompromisu z Tomkiem.

Pewnie chcecie wiedzieć gdzie go można znaleźć, w jakim salonie.
Salon ANGELO RIVIERI jest świeżym obiektem na POLANCE, dokładny adres to:
ul. Katowicka 81A/101 w Poznaniu oczywiście,
a najlepiej zadzwonić 665555121i umówić na wizytę koniecznie u Tomka, reszty fryzjerów nie sprawdzałam, ale chyba już nie sprawdzę i nigdy nie zmienię swojego fryzjera.
bipia jest offline  
Stary 2008-12-05, 21:20   #2386
lizzzzy
Przyczajenie

Witam dziewczyny chcialam z Wami podzielić sie moimi wrazeniami z wizyty w salonie gaww!Jestem od dluzszego czasu klientka gaww i zauwazylam ze salon sie coraz bardziej opuszcza!Jedyna kobieta ktora tam pracuje jest osoba niemila antypatyczna wrecz dzisiaj mialam okazje wysluchac wrzaskow podczas zwolnienia jednego z pracownikow- Tomka, ktory jest fantastycznym fryzjerem i tworzyl ta grupe od samego poczatku kiedy nie bylo jeszcze adama i sebastiana!Tym ludziom pieniadze uderzyly do glowy i juz coraz mniej zwracaja uwage na dobro klientow tomek zna swoja wartosc i cene swojego profesjonalizmu!widac dobry i mily fryzjer to nie wszystko czego oczekuje sie w gaww!ale mam nadzieje ze wkrotce znajde go w innym salonie!i nie bede musiala czuc sie tam skrepowana awanturami urzadzanymi przez kierownictwo!koszmar i dyskomfort!przykre..
lizzzzy jest offline  
Stary 2008-12-05, 22:30   #2387
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lizzzzy Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny chcialam z Wami podzielić sie moimi wrazeniami z wizyty w salonie gaww!Jestem od dluzszego czasu klientka gaww i zauwazylam ze salon sie coraz bardziej opuszcza!Jedyna kobieta ktora tam pracuje jest osoba niemila antypatyczna wrecz dzisiaj mialam okazje wysluchac wrzaskow podczas zwolnienia jednego z pracownikow- Tomka, ktory jest fantastycznym fryzjerem i tworzyl ta grupe od samego poczatku kiedy nie bylo jeszcze adama i sebastiana!Tym ludziom pieniadze uderzyly do glowy i juz coraz mniej zwracaja uwage na dobro klientow tomek zna swoja wartosc i cene swojego profesjonalizmu!widac dobry i mily fryzjer to nie wszystko czego oczekuje sie w gaww!ale mam nadzieje ze wkrotce znajde go w innym salonie!i nie bede musiala czuc sie tam skrepowana awanturami urzadzanymi przez kierownictwo!koszmar i dyskomfort!przykre..
wrzasków? przy klientach?!
a który to Tomek??bo jakos chyba nie mialam przyjemnosci...

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline  
Stary 2008-12-06, 11:21   #2388
Poananianka
BAN stały

hej dziewczyny .Byłam wczoraj w Gaww i nic takiego nie słyszałam ,żeby ktoś kogoś wyzywał i był nie miły. Było jak zwykle bardzo miło i pracownicy też byli mili. To że p.Tomek odchodzi nie znaczy ,że salon przestaje istnieć. I nie zgadzam się z opinią ,że jest to najlepszy fryzjer.Byłam raz u niego i napewno tego błedu nie popełnie drugi raz. Ja chodze do Sebastiana i jestem zawsze zadowolona.

Edytowane przez Poananianka
Czas edycji: 2008-12-06 o 11:26
Poananianka jest offline  
Stary 2008-12-06, 13:20   #2389
lizzzzy
Przyczajenie

Dla Ciebie najlepszy jest Sebastian a dla mnie Tomek!zreszta salon jest od rana do wieczora otwarty!Nie twierdze ze salon przestaje istniec tylko ze zachowanie wczorajsze bylo malo profesjonalne i czulam sie skrepowana w tej sytuacji!
A Tomek to ten fryzjer ktory zawsze jest pod oknem po stronie Adama!
lizzzzy jest offline  
Stary 2008-12-06, 13:38   #2390
ane23
Przyczajenie

Witam mam takie pytanie czy był może ktoś u Sergiusza z salou Ekstraktt ? Jezeli tak to wszelkie opinie mile widziane bo zapisałam się za namową koleżanki a teraz zaczynam się zastanawiać czy to odbra decyzja.
ane23 jest offline  
Stary 2008-12-06, 15:04   #2391
aussie31
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ane23 Pokaż wiadomość
Witam mam takie pytanie czy był może ktoś u Sergiusza z salou Ekstraktt ? Jezeli tak to wszelkie opinie mile widziane bo zapisałam się za namową koleżanki a teraz zaczynam się zastanawiać czy to odbra decyzja.

Moja znajoma chodzi do tego salonu. Włosy ma dosyc ladnie zrobione ale placi zawsze ponad 300 zl (ma wlosy za ramiona: farba +ciecie i czasem pare pasemek jasniejszych). ona sama wychwala ten salon bardzo , mi zas trudno sie wypowiedziec bo wlosy zawsze nosi zwiazane mimo tego ze wczesniej zaplacila kupe kasy

Ach! to Tomek to pewnie ten fajny chlopak w ciemnych wlosach! obserwowalam pare razy i mi osobiscie bardzo sie podobalo jak scinal. Ale wiadomo- kazdy musi trafic na swojego fryzjera tez nadal szukam....

aussie31 jest offline  
Stary 2008-12-06, 15:16   #2392
parabolka
Raczkowanie

nie zebym się czepiała, ale osoby które tak wychwalają Tomka , a krytykują tamten salon, hmm to ich pierwsze posty i nie wiem czy te konta nie są założone tylko po to by zareklamować tego Tomka... może się mylę ale dla nie tak to wygląda - zniechęcić innych do tego salonu - a piszą to moze jacyś znajomii tego fryzjera tomka, który został wyrzucony- czy coś
parabolka jest offline  
Stary 2008-12-06, 16:09   #2393
Irmina Sta
Przyczajenie

Hej dziewczyny, chciałam zabrać swój skromny głos w sprawie GAWW, wreszcie tam trafiłam, byłam ciąć i koloryzować włosy u Adama, (chciałam uzyskać swój naturalny popielaty odcień, na różnokolorowych blondach, na czym od dawna bardzo mi zależało, i do czego próbowałam już zaangażować chyba połowę fryzjerskiego świata Poznania, będąc ciągle niezadowoloną z efektu) polecił mi jednokolor, zamiast balejażu, co na początku bardzo mi się spodobało (ponieważ nienawidzę, gdy fryzjer wypuszcza mnie z pięknymi popielatymi pasemkami na mocno rozjaśnionych włosach, a reszta włosów razi resztkami kolorów po pięciu ostatnich farbowaniach,co wszyscy do tej pory sugerowali jako konieczność) tłumacząc, że lepszym efektem będzie nałożenie odpowiedniej farby, choć wzbraniał się że nie może przysiąc czy będę zadowolona, bo farbowanie naturalnych popieli jest najtrudniejsze z wszystkich koloryzacji i grozi zieloną głową. Kolor nie jest idealnie taki jak mój – wydaje mi się cieplejszy nad czym ubolewam, ale ogólnie wrażenie jest naturalne i o ile nie będzie się zmywać na żółto, to na pewno zdecyduje się na powtórkę za miesiąc, czy półtora, bo jest to i tak najlepszy kolor jaki miałam od lat wielu. Co do cięcia jestem po prostu zachwycona, fryzura i jej twarzowość zrobiły oszałamiające wrażenie na wczorajszej imprezie, wiele osób nie poznawało mnie w pierwszym momencie, ale zaraz potem szły komplementy, co najważniejsze dziś kiedy umyłam włosy i po wysuszeniu też wyglądają pięknie.
Wydaje mi się że Adam to profesjonalista, jest też bardzo sympatycznym chłopakiem o nienagannym stosunku do klienta.
Irmina Sta jest offline  
Stary 2008-12-06, 17:15   #2394
Irmina Sta
Przyczajenie

Parabolko podpisuje sie w 100 % pod Twoim postem, w mojej ocenie Lizzzzy i Sarii (nawet nicki są w pewnym stopniu podobne) podejrzanie komentują zdarzenia z salonu, dlaczego – ponieważ nie skupiają się na tym co dla nas dziewczyn najważniejsze czyli jak wygląda i nosi się fryzura, a na gołosłowym wychwalaniu jednego fryzjera przy jednoczesnym emocjonalnym i negatywnym komentowaniu pozostałej częśc ekipy salonu jakby doznały od nich krzywdy. Bez przesady, nawet jesli byłaby w salonie jakaś akcja, co przecież przy zwolnieniu z pracy pracownika może zawsze się zdarzyć i zależy także od kultury osobistej pracownika a nie tylko pracodawcy, to zwyczajny klient nie emocjonuje się nią w taki sposób! A ponadto, tu zwracam się do Lizzy i Sarii, podajcie proszę godzinę o której było tam to zamieszanie – ciekawa jestem czy potraficie się oświadczć co do tego szczegółu wiedząc, że tego dnia też byłam w tym salonie, ale nie wiedząc o której, hehe,
Pozdrawiam wszystkie zadbane – wyczesane Panie

Irmina Sta jest offline  
Stary 2008-12-06, 17:22   #2395
magribi
Raczkowanie

parabolka, również odniosłam takie wrażenie. Jakoś nie chce mi się wierzyć w kłótnie przy klientach, zwolnienia i tym podobne sprawy załatwia się inaczej... zwłaszcza jeśli firma cieszy się szacunkiem klientów. GAWW odebrało klientów wielu salonom, może stąd te posty.
magribi jest offline  
Stary 2008-12-06, 18:27   #2396
tamaj
Przyczajenie

Dziewczyny nie wiem co mają na celu te spory i dowodzenie racji, chyba tak naprawdę zapominamy po co jest to forum, bo chyba generalnie żeby służyć pomocną radą?! Osobiście od czasu do czasu śledzę sobie to forum jak pewnie wielu moich kolegów po fachu jednak dopóki sprawy nie zaczęły osobiście dotyczyć pewnych nieprzyjemnych sytuacji związanych z moją osobą także nie czułem potrzeby się na nim logować i myślę, że podobnie robi wiele osób. Na wstępnie chciałbym przeprosić moje klientki za udział w nieprzyjemnym incydencie i pozostawić całą sytuację bez komentarza, może jedynie dodać że nie powinna mieć miejsca i nie w takim stylu. Co do negatywnych opinii to myślę, że tyczyć się one powinny raczej szefostwa salonu niż jego pracowników, bo przecież co do profesjonalizmu, kreatywności i podejścia fryzjerów opinii i racji będzie tyle ile klientów i gustów.
Dla mnie osobiście najważniejsi są moi klienci i zastanawiam się jedynie w jaki sposób zostaną potraktowani wszyscy zapisani do mnie na najbliższy miesiąc.
Tomek
tamaj jest offline  
Stary 2008-12-06, 20:25   #2397
asienka mania
Przyczajenie

Witam Tomku!!!!!!!!Ogromnie się cieszę że Cię znalazłam!!!!!!Poznałam dziś te forum....poniewaz zmusiła mnie sytuacja!!Otrzymałam dziś tel z gaww,bo na piątek jestem umowiona do ciebie na wizytę,.Co uslyszałam?Ze zrezygnowałeś z pracy z dnia na dzien i zostałam przepisana do Adama!!!Poznalam dzieki forum prawdę!Znając wczesniejsza sytuację nie wierzylam w to ale byłam w szoku ze urwał się z toba kontakt !!!!Z takim mistrzem!!!!!!!!!!!!!chod ze do ciebie od 1,5 roku i NIE MA LEPSZEGO MISTRZA NOZYCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Czekam na dane kontaktowe bo moich wlosów nikomu innemu nie oddam do ręki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
asienka mania jest offline  
Stary 2008-12-06, 20:52   #2398
tamaj
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez asienka mania Pokaż wiadomość
Witam Tomku!!!!!!!!Ogromnie się cieszę że Cię znalazłam!!!!!!Poznałam dziś te forum....poniewaz zmusiła mnie sytuacja!!Otrzymałam dziś tel z gaww,bo na piątek jestem umowiona do ciebie na wizytę,.Co uslyszałam?Ze zrezygnowałeś z pracy z dnia na dzien i zostałam przepisana do Adama!!!Poznalam dzieki forum prawdę!Znając wczesniejsza sytuację nie wierzylam w to ale byłam w szoku ze urwał się z toba kontakt !!!!Z takim mistrzem!!!!!!!!!!!!!chod ze do ciebie od 1,5 roku i NIE MA LEPSZEGO MISTRZA NOZYCZEK!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Czekam na dane kontaktowe bo moich wlosów nikomu innemu nie oddam do ręki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
Uff....Miałem naprawdę ogromne opory żeby wystawić swój post na tym forum aby nie został odebrany w negatywny sposób jako autoreklama albo aż strach pomyśleć jakikolwiek sposób na personalne oczernienie pewnych osób.
Droga Asienko fryzjerstwo jest moja pasją i całym życiem a każdy klient jest dla mnie cennym diamentem, który mogę wyszlifować na prawdziwy brylant.
P.s. Nie denerwuj się bo złość piękności szkodzia Twoja wizyta jest nadal aktualna ponieważ dzięki życzliwości pewnych osób jestem w stanie w każdej chwili przyjąć Cię w profesjonalnych warunkach.
Proszę o kontak tomek.betlej@wp.pl
tamaj jest offline  
Stary 2008-12-06, 23:14   #2399
lizzzzy
Przyczajenie

Ja również nie miałam na celu zniechęcenia nikogo do fryzjerów Adama i Sebastiana gdyż nigdy nie miałam możliwości korzystania z ich usług!Chcialam sie tylko z Wami podzielić moja ostatnia wizyta w gaww!Wydawalo mi sie ze pomozecie mi rozwiazac problem,bo zastanawia mnie czego sie wymaga od fryzjerow??Tomek stawia na jakosc a nie na ilosc i bardzo mi przykro ze musial poniesc tego tak przykre konsekwencje!No ale stalo sie i z niecierpliwoscia czekam na nowy adres
lizzzzy jest offline  
Stary 2008-12-07, 08:48   #2400
201607211724
Konto usunięte

ale farsa
chyba sobie subskrypcje skasuje

Pozdrawiam wszystkie uczestniczki wątku które opisywały swoje szczere i subiektywne odczucia po wizytach u fryzjerów. Duzo mi dały
201607211724 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości