Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-29, 21:09   #2821
Caarroolliinnee
Raczkowanie

Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

jeeeeej niech już będzie po maturze JA TEż CHCę DO FRYZJERAAAA :P

Caarroolliinnee jest offline  
Stary 2009-04-30, 07:20   #2822
MalyStworek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
A jak z terminami?dlugo sie czeka?
Ja dzwonilam do niego jakos na poczatku kwitnia i pierwszy wolny termin (w godzinach 12-16) mial po Swietach Wielkanocnych, ale ze ja chcialam po godzinie 17, to dopiero na 21 kwietnia mnie zapisal.
MalyStworek jest offline  
Stary 2009-04-30, 09:24   #2823
LatajacaLola
Raczkowanie

dzizasss, jak ja bym chciała być w maturalnym wieku a tak...juz nawet nie pamiętam kiedy to było

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Pokaż wiadomość
jeeeeej niech już będzie po maturze JA TEż CHCę DO FRYZJERAAAA :P
LatajacaLola jest offline  
Stary 2009-04-30, 16:44   #2824
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MalyStworek Pokaż wiadomość
Ja dzwonilam do niego jakos na poczatku kwitnia i pierwszy wolny termin (w godzinach 12-16) mial po Swietach Wielkanocnych, ale ze ja chcialam po godzinie 17, to dopiero na 21 kwietnia mnie zapisal.
DziekiWlasnie do niego dzwonilam i zapisalam sie od razu do fryzury slubnejbardzo mily czlowiek

szafa

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...2#post32329502

atomufka jest offline  
Stary 2009-05-01, 14:27   #2825
ines364
Przyczajenie

Talking Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam ponownie ;-)
Miłe panie, tak jak mi poradzilyście byłam u pana Tomka Betleja.
Zostałam bardzo mile zaskoczona efektem, mój fryzjer do którego chodze kilka lat mnie nigdy nie zachwycił jak pan Tomek. Byłam 23 kwietnia na strzyżenie+czesanie. I wyglądałam bardzo fajnie, a jeszcze co mnie cieszy to że na włosy nie potrzebuje już 30 minut tylko 10 max . ;-) Jak mi odrosną to znowu się do pana Tomka wybiore. Było tam bardzo miło i do tego miła pani na recepcji. Z tego co wiem to się nazywała Jagódka( tak zwracał się pan Tomek do niej). Ogólnie jestem bardzo zadowolona i dołączam do wielbicielek pana Tomka !
ines364 jest offline  
Stary 2009-05-01, 18:44   #2826
klocuszek27
Raczkowanie

ines364 dodaj fotki
To dobrze, że pan Tomek tak się sprawdza A co dokładnie pan Tomek zdziałał? Podcinałaś tylko czy jeszcze wycieniował Ci włoski? I ile ta przyjemność?

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

A ile zapłacę za ścięcie włosów u Adama z Czesanki? Mam włosy za ramiona (więc zaliczają się chyba do długich), chcę podciąć końcówki i trochę pocieniować włoski i to wszystko
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-05-01, 19:14   #2827
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
Brzmi kusząco

Ja tymczasem zapisałam się na fryzurę ślubną, ale nie w Poznaniu, tylko w Gorzowie, do Tomka Migdała Do tego czasu nie będę szaleć, ale po ślubie wybiorę się albo do Adama ze Spotu albo do Tomka Betleja Chyba że zainspiruje mnie tu jeszcze ktoś, na razie mam tych dwóch faworytów
Rozumiem ze slub macie w Gorzowie?

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-05-01, 19:24   #2828
klocuszek27
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Rozumiem ze slub macie w Gorzowie?
Nie... Mieszkam w Poznaniu, ale szykować się będę w Gorzowie u rodziców (fryzura, makijaż, bukiet), a ślub jeszcze jakieś 60 km od Gorzowa
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-05-01, 19:38   #2829
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie... Mieszkam w Poznaniu, ale szykować się będę w Gorzowie u rodziców (fryzura, makijaż, bukiet), a ślub jeszcze jakieś 60 km od Gorzowa
Aha bo tak myslalam dlaczego nie czeszesz sie wPoznaniu.
Ja wybieram sie do Adama z czesanki na kolor i fryzure slubna,zobaczymy co mi wyczaruje.Tylko zapomnialam zapytac o ceny.Ale z tego co sie orientuje to ceny we wszystkich salonach tego typu sa zblizone.
Bylam juz na dwoch fryzurach probnych,ale porazkaTylko kase stracilam
A Adam mowil ze nie robi kokowi mnie wlasnie o to chodzi

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:10   #2830
klocuszek27
Raczkowanie

A dlaczego jesteś niezadowolona z poprzednich fryzur próbnych? Jeśli fryzura się nie podoba, to chyba muszą uczesać jeszcze raz? Czy się mylę? Czy obsługa była do bani?
Ja jestem zapisana w dwóch salonach, drugi tak na wszelki wypadek. Tylko tak się zastanawiam, czy w obu robić próbną? W tym moim salonie mogę mieć konsultację, niekoniecznie muszę się czesać na próbę, zobaczę co mi powie fryzjer, kurcze, ja zawsze taka niezdecydowana jestem ;D Wydaje mi się, że normalnego upięcia nie idzie schrzanić, ale jak tak czytam na forum...
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-05-02, 09:07   #2831
marta12101
Raczkowanie

moim zdaniem to fryzure slubna mozna baardzo schrzanic

Widzialam juz sliczne dziwczyny ktore maja sliczne wlosy, a mialy zrobione jakies staromodne koki, niepasujace do ich twarzy

widzialam drapiezne tapiry i przylizane krowy

sama bylam na 3 probnych fryzurach, dopiero 3 mi przypadla do gustu (kazda w innym miejscu)

mialam wlosy do lopatek cieniowane i z grzywka. Pani fryzjerka zrobila mi lekkie loki, podpiela je super, tak ze czesc podpieta byla, ale wiekszosc puszona luzno, wpiela kwiat, miala pomysl na grzywke (nie tak jak fryzjerzy z pacykarni, ktorzy jakiegos koka luznego jeszcze zrobili, ale w ogole nei wiedzieli jak to z grzywka polaczyc)
tak wiec zdecydowanie moozna skopac fryzure slubna

jesli ktos jest zainteresowany fryzura w poznaniu, polecam fryzjerke z pasazu niebieskiego na paderewskiego, cudna fryzura!
marta12101 jest offline  
Stary 2009-05-02, 09:54   #2832
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
A dlaczego jesteś niezadowolona z poprzednich fryzur próbnych? Jeśli fryzura się nie podoba, to chyba muszą uczesać jeszcze raz? Czy się mylę? Czy obsługa była do bani?
Ja jestem zapisana w dwóch salonach, drugi tak na wszelki wypadek. Tylko tak się zastanawiam, czy w obu robić próbną? W tym moim salonie mogę mieć konsultację, niekoniecznie muszę się czesać na próbę, zobaczę co mi powie fryzjer, kurcze, ja zawsze taka niezdecydowana jestem ;D Wydaje mi się, że normalnego upięcia nie idzie schrzanić, ale jak tak czytam na forum...
No wlasnie nie wiem jak to jest z tym czesaniem probnym,czy mozna poprosic o jeszcze jedna?Nie wiem czy jest sens skoro fryzjer narzuca swoje i nie slucha klienta...Chyba lepiej pojsc do innego...
Generalnie moja pierwsza fryzura byla ladna ale nie pasowala do mnie i zle sie w niej czulamBo niestety -jak przewaznie sie zdarza-fryzjer narzucil swoja wizję a ja tak naprawde nie mialam nic do gadaniaChcialam skrocic wlosy i ladnie uczesac w dniu slubu,nie chcialam kokow i upiec bo wiem w czym sie czuje db a w czym nie.Ale fryzjer wiedzial lepiej...Jak wrocilam do domu to moj tato powiedzial z wygladam na 36 latOgolnie nie zwracam uwagi na to co mowia inni ,ale wiekszosc znajomych stweirdzila ze ta fryzura odbiera mi urode.
Pozniej poszlam do fryzjerki nr 2,to byl juz ostatni dzien pobytu w Pl,nie mialam siły i ochoty na fryzjera ale poszlam.I tam oczywiscie pani nie chciala mi skrocic wlosow,tylko znow z tym kokiemOna uczesala mnie troche lepiej-nie dodalo mi latAle i tak nie jestem zadowolona,bo mialam inna wizje.
Szczerze mowiac to jestem juz zmeczona,ten dzien ma byc jednym z najpiekniejszych w moim zyciu,i chce sie czuc dobrze!Teraz pozostaje mi tylko Adam z czesanki tydzien przed slubem.Ale po rozmowie z nim cos czuje ze bedzie dobrze

Marta zgadzam sie ,juz nie raz widzialam sliczne PM w tak strasznych fryzurach ze szok.Poza tym mam wrazenie ze dany fryzjer jest dobry w jakiejs tam fryzurze i pewnie co druga klientka wychodzi z tym samym...

szafa

Edytowane przez atomufka
Czas edycji: 2009-05-02 o 09:57 Powód: dopisek
atomufka jest offline  
Stary 2009-05-04, 10:31   #2833
LatajacaLola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ines364 Pokaż wiadomość
Witam ponownie ;-)
Miłe panie, tak jak mi poradzilyście byłam u pana Tomka Betleja.
Zostałam bardzo mile zaskoczona efektem, mój fryzjer do którego chodze kilka lat mnie nigdy nie zachwycił jak pan Tomek. Byłam 23 kwietnia na strzyżenie+czesanie. I wyglądałam bardzo fajnie, a jeszcze co mnie cieszy to że na włosy nie potrzebuje już 30 minut tylko 10 max . ;-) Jak mi odrosną to znowu się do pana Tomka wybiore. Było tam bardzo miło i do tego miła pani na recepcji. Z tego co wiem to się nazywała Jagódka( tak zwracał się pan Tomek do niej). Ogólnie jestem bardzo zadowolona i dołączam do wielbicielek pana Tomka !
super, kolejna zadowolona z fryzury Dziewczyna oby każda z nas jak najszybciej znalazła "swojego" fryzjera i wyglądała pięknie. Przecież zdrowe włosy i dobra fryzura to jedna z naszych wizytówek

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
jeśli się niewłaściwie dobierze fryzurę do twarzy i osobowości to z ślicznej dziewczyny można zrobić maszkarona, ech nie wiem dlaczego co niektórym fryzjerom totalnie brak odpowiedzialności
LatajacaLola jest offline  
Stary 2009-05-04, 11:22   #2834
Cocoamore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Papaja Pokaż wiadomość
Cocoamore daj znać jak nowa fryzurka!
Byłam w salonie Tomka Betleja, ścinał mnie Piotrek - bardzo sympatyczny i miły Profesjonalista - przyszłam z własną propozycją fryzurki, powiedział czy to będzie dobrze wyglądało, generalnie wszystko objaśnił - że tu zetnie tak, a tu zrobi tak, bo to i tamto Pierwszy raz też zdażyło mi się, że fryzjer mnie w ogóle spytał, co robię z włosami - czy prostuję czy zakręcam i w ogóle słuchał co ja chcę - jak dla mnie za to duży plus im się należy Pierwsze wrażenie - niestety nie byłam zadowolona z nowej fryzurki, ale to wina modelowania - miałam włosy wyprostowane, ale końcówki podwinięte na szczotce, tak Piotr zaproponował zamiast tradycyjnego prostowania. Myślałam, że może to będzie fajnie wyglądać, ale jednak mi się nie podobało. Teraz po kilku dniach jestem zachwycona Włosy są naprawdę świetnie ścięte, wreszcie się układają i odżyły Jednym słowem super Polecam

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline  
Stary 2009-05-04, 12:31   #2835
Chloestic
Zakorzenienie

dzwonilam do Adama i niestety kolejka do konca maja, a ja potrzebuje machnac sobie nowy kolorek jak najszybciej

zamierzam zdradzic moj le grand, ktos moze napisac cos wiecej na temat farbowania w lafayette, badz polecic inny dobry salon?
Chloestic jest offline  
Stary 2009-05-04, 14:15   #2836
Papryczkaa
Zakorzenienie

a ile tam u Tomka B. sie placi za cięcie wlosow dlugich?

Papryczkaa jest offline  
Stary 2009-05-04, 14:38   #2837
Cocoamore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Papryczkaa Pokaż wiadomość
a ile tam u Tomka B. sie placi za cięcie wlosow dlugich?
Ja mam włosy za łopatki i płaciłam 90 zł.

Edytowane przez Cocoamore
Czas edycji: 2009-05-04 o 14:40
Cocoamore jest offline  
Stary 2009-05-04, 23:03   #2838
magribi
Raczkowanie

1. Czy to cena stylisty czy kreatora ;P
2. Czy Panowie są tak szaleni jak obiecywali telefonicznie
magribi jest offline  
Stary 2009-05-05, 07:14   #2839
Bejjka
Zakorzenienie

Hej Dziewczynki
czy polecacie Hair Baazar Studio? Jeśli tak to kogo wybrać Darka czy Piotra? Preferuję raczej klasyczne cięcia
Poddałyście się może rytuałom KERATHERMIE? Warto inwestować 220zł w taką extra pielęgnację?

Nie wiem gdzie się udać a moje włosy potrzebują pomocy
Bejjka jest offline  
Stary 2009-05-05, 08:21   #2840
Cocoamore
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
1. Czy to cena stylisty czy kreatora ;P
2. Czy Panowie są tak szaleni jak obiecywali telefonicznie
1. Kreatora. Chociaż ktoś tu pisał, że jak się idzie z własnym pomysłem, to płaci się za stylistę, więc nie wiem, czemu tak
2. Szaleni na moje szczęście nie Ale zaangażowani w to, co robią na pewno

Cocoamore jest offline  
Stary 2009-05-05, 09:16   #2841
magribi
Raczkowanie

hmmmm to nie ładnie ściemniacz
magribi jest offline  
Stary 2009-05-05, 10:42   #2842
e.b
Przyczajenie

Hej, jestem zarejestrowana na Wizażu już bardzo długo i czytam Wasz watek za każdym razem kiedy wybieram się do fryzjera Kiedyś (z dwa lata temu) byłam u Supersona - ze ścięcia byłam raczej zadowolona, ale kolor (niestety chyba na własną prośbę) wyszedł mi w odcieniach zieleni - miał być zimny brąz. Zrezygnowałam.
Później chodziłam od "przypadku do przypadku".
Niedawno byłam we wspomnianym już tutaj salonie na Piekarach (prawie nowa plomba- pasaż). Byłam u Dawida- farbowanie ok, cięcie masakra.
W najbliżysz piatek ide do Farouka, ale niestety nie pamiętam do kogo. Ten salon zapamiętałam po ostatniej lekturze Waszego forum. Niestety już żałuję, że najpierw nie odświeżyłam swoich wiadomości, bo chętnie wybrałabym się do Adama ze Spotu, a teraz juz za poźno. W pn. mam impreze w firmie i musze jakoś wygladać.
Szukam fryzjera, który potrafi ścinać długie gęste włosy i właściwie jeszcze go nie znalazłam
Z koloru też jestem wiecznie niezadowolona, chcialabym mieć piękny zimny kolor brąz, albo ciemny blond, no i jak na razie mam ciągle rude refleksy.
Trzymajcie kciuki za moje poszukiwania
e.b jest offline  
Stary 2009-05-05, 11:18   #2843
klocuszek27
Raczkowanie

e.b dziewczyny polecają Tomka Betleja, zawsze możesz dryndnąć i zapytać o termin, może akurat będzie w tygodniu wolny
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-05-05, 11:26   #2844
e.b
Przyczajenie

Tylko z tego co wyczytałam to ten Tomek to takie bardziej ekstrawaganckie te fryzury robi - tak mi sie wydaje, a ja taką spokojną bym wolała.
e.b jest offline  
Stary 2009-05-05, 11:53   #2845
klocuszek27
Raczkowanie

Myślę, że nie. Magrol wcześniej pisała, że była u Tomka, który obciął ją tak, że fryzurka łatwo się układa. Myślę, że jak przyjdziesz do niego z własnym pomysłem, to na pewno nie zrobi Ci jakiegoś chaosu na głowie
klocuszek27 jest offline  
Stary 2009-05-05, 12:38   #2846
Chloestic
Zakorzenienie

czy ktos korzystal moze z uslug fryzjerskich salonu beverly hills?
Chloestic jest offline  
Stary 2009-05-05, 13:18   #2847
Papryczkaa
Zakorzenienie

ja polecam Grzegorza z Le Grand
Zna się na rzeczy, jeden z niewielu potrafi mnie obciąć tak, że nawet po myciu włosy ładnie się układają..a muszę dodać, że moje włosy są baardzo wymagające..
nie jest zbyt rozmowny, ale mi to nie przeszkadza-najważniejsze, ze zawsze wychodziłam od niego zadowolona.

Troche boję się go zdradzić z innym fryzjerem

Papryczkaa jest offline  
Stary 2009-05-05, 16:22   #2848
e.b
Przyczajenie

Yuhu!!!! Zadzwoniłam do Adama ze Spot, on co prawda nie mial terminów na ten tydzien, ale przyjmie mnie Łukasz (nie pamiętam czy o nim pisałyście :/), to z pewnością nie mistrz Adam, ale i tak się "czeszę" . I to już jutro!!! Napiszę jak było.
e.b jest offline  
Stary 2009-05-05, 17:33   #2849
atomufka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki
czy polecacie Hair Baazar Studio? Jeśli tak to kogo wybrać Darka czy Piotra? Preferuję raczej klasyczne cięcia
Poddałyście się może rytuałom KERATHERMIE? Warto inwestować 220zł w taką extra pielęgnację?

Nie wiem gdzie się udać a moje włosy potrzebują pomocy
Nie polecam.Maja stosunek olewajacy do klienta.No chyba ze jest się gwiazdą

chloestic do kogo chodzisz do le grand?

szafa

atomufka jest offline  
Stary 2009-05-05, 18:23   #2850
modnyfryzjer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez e.b Pokaż wiadomość
Hej, jestem zarejestrowana na Wizażu już bardzo długo i czytam Wasz watek za każdym razem kiedy wybieram się do fryzjera Kiedyś (z dwa lata temu) byłam u Supersona - ze ścięcia byłam raczej zadowolona, ale kolor (niestety chyba na własną prośbę) wyszedł mi w odcieniach zieleni - miał być zimny brąz. Zrezygnowałam.
Później chodziłam od "przypadku do przypadku".
Niedawno byłam we wspomnianym już tutaj salonie na Piekarach (prawie nowa plomba- pasaż). Byłam u Dawida- farbowanie ok, cięcie masakra.
W najbliżysz piatek ide do Farouka, ale niestety nie pamiętam do kogo. Ten salon zapamiętałam po ostatniej lekturze Waszego forum. Niestety już żałuję, że najpierw nie odświeżyłam swoich wiadomości, bo chętnie wybrałabym się do Adama ze Spotu, a teraz juz za poźno. W pn. mam impreze w firmie i musze jakoś wygladać.
Szukam fryzjera, który potrafi ścinać długie gęste włosy i właściwie jeszcze go nie znalazłam
Z koloru też jestem wiecznie niezadowolona, chcialabym mieć piękny zimny kolor brąz, albo ciemny blond, no i jak na razie mam ciągle rude refleksy.
Trzymajcie kciuki za moje poszukiwania
Obok Farouka jest Fresh Look. Zapytaj o Martę.Ma dobre opinie.Powodzenia.
modnyfryzjer jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
fryzjer, fryzura, poznań, regeneracja

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości