Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-06, 18:15   #1
lovethesunlight
Raczkowanie

Zwrot towaru w New Yorker??

Dziewczyny orientujecie się, czy mozna zwrocic w tym sklepie towar? Tzn. wiem, ze ogolnie konsument ma prawo zwrocic nieuzytkowany towar w ciagu 10 dni od kupienia. U mnie jednak nie jest to kwestia 10 a.... 25 dni. Moze glupio, ze w ogole pytam, ale pamiętam, jak kiedys zwracalam buty w CCC wlasnie po tak dlugim czasie, bo ekspedientka mnie poinformowala o mozliwosci zwrotu do 30 dni. Kupilam marynarkę, ale troche mnie ponioslo, bo w domu zauwazylam, ze nie uklada się ładnie, a nie mialam okazji wybrac sie do sklepu wczesniej. Albo moze jest chociaz mozliwosc wymiany na cos innego?
lovethesunlight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 18:32   #2
Dotka90
Zakorzenienie

Dot.: Zwrot towaru w New Yorker??

Cytat:
Napisane przez lovethesunlight Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się, czy mozna zwrocic w tym sklepie towar? Tzn. wiem, ze ogolnie konsument ma prawo zwrocic nieuzytkowany towar w ciagu 10 dni od kupienia. U mnie jednak nie jest to kwestia 10 a.... 25 dni. Moze glupio, ze w ogole pytam, ale pamiętam, jak kiedys zwracalam buty w CCC wlasnie po tak dlugim czasie, bo ekspedientka mnie poinformowala o mozliwosci zwrotu do 30 dni. Kupilam marynarkę, ale troche mnie ponioslo, bo w domu zauwazylam, ze nie uklada się ładnie, a nie mialam okazji wybrac sie do sklepu wczesniej. Albo moze jest chociaz mozliwosc wymiany na cos innego?
To prawo akurat dotyczy zakupów przez internet, a nie stacjonarnych.
Sprzedawca ma prawo ustanowić BRAK zwrotów w swoim sklepie. To, że jakiś sklep oferuje zwroty, to jest tylko jego dobra wola.

Zadzwoń do sklepu i zapytaj, czy możesz oddać, szybciej byś się dowiedziała, niż pisząc na forum.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

Zresztą, google naprawdę pomaga http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3270429&start=30
Ostatni post, dość aktualny, bo z końca lutego: zwroty do 14 dni.
Dotka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 19:02   #3
Annaluka
Zakorzenienie

Kiedyś to było siedem dni w NY. Teraz może zmienili na 14. Z tyłu paragonu powinno być info.

Zatem nie masz już szans. Zwrot towarów w sklepie stacjonarnym to wyłącznie dobra wola sprzedawcy.
Stary 2013-04-06, 19:14   #4
Simia
Rozeznanie

Mi powiedzieli, że do 14 dni można zwrócić lub zamienić na coś innego. Podobno nie ma problemu.
Stary 2013-04-06, 20:47   #5
Ramona_85
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
To prawo akurat dotyczy zakupów przez internet, a nie stacjonarnych.
racja ale nie tylko, tyczy się to również stoisk nie będących APS'ami, pokazów, prezentacji itd. Ogólnie zakup poza siedzibą firmy lub poza APS
Stary 2013-04-06, 20:50   #6
charsi
Rozeznanie

Każdy sklep ma inną politykę zwrotów, więc nie ma co patrzeć na CCC Ale najlepiej zapytać się w sklepie bądź też zadzwonić.

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości