Efekty olejowania paznokci - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-01-22, 10:49   #3301
Linanna
Rozeznanie

Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
FAQ genialny! Linanna, może by go tak niezaleznie na podforum umieścić
nie bardzo się orientuję na wizażu, nie wiem jak to zrobić ;p jeżeli ktoś potrafi to proszę tak zrobić :p
Linanna jest offline  
Stary 2014-01-22, 10:53   #3302
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
nie bardzo się orientuję na wizażu, nie wiem jak to zrobić ;p jeżeli ktoś potrafi to proszę tak zrobić :p

Chodzi po prostu o utworzenie wątku FAQ olejowania

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
zetuzetia jest offline  
Stary 2014-01-22, 13:44   #3303
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

O niestety znow pekl mi kciuk i to tak paskudnie przez przyrost w glab jakies rady co z tym zrobic zeby ta rysa nie szla dalej?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline  
Stary 2014-01-22, 13:46   #3304
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
O niestety znow pekl mi kciuk i to tak paskudnie przez przyrost w glab jakies rady co z tym zrobic zeby ta rysa nie szla dalej?

Ja w takiej sytuacji zakleilam to plastrem (mam takie przezroczyste, które bardzo mocno sie przyklejają), co zapobiegało zadzieraniu.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
zetuzetia jest offline  
Stary 2014-01-22, 15:14   #3305
Loonita
Namaste ^^

Cytat:
Napisane przez mmonyka1 Pokaż wiadomość
Jak dobrze, że trafiłam na ten wątek!

Stan moich paznokci od około miesiąca jest OPŁAKANY ;(
Rozdwajają się jak szalone, z boku płytki powstają zadziory, które powodują, że muszę paznokieć ściąć bardzo głęboko, ponieważ boję się jego bolesnego zerwania, gdy np. zahaczę tym zadziorem o coś. Skórki są przesuszone, podobnie jak skóra dłoni.

Nie wiem czy to kwestia okresu grzewczego, detergentów czy zmian hormonalnych... Fakt jest taki, że stosowana od miesiąca odżywka - z wielkim bólem, gdyż nie można przy niej malować paznokci - nie daje żadnych efektów...

Od jutra zaczynam moją wielką WALKĘ o piękne, długie i mocne paznokcie, takie jakie pokazujecie na zdjęciach. Za jakiś czas wrzucę zdjęcia, mam nadzieję z paznokciami w lepszej formie.

Tymczasem obnażam się przed Wami i dzielę fotkami ze stanu obecnego. UWAGA! Zdjęcia tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Proszę, trzymajcie kciuki za moją systematyczność i wytrwałość!

Walkę zaczynam od zakupu olejku Alterra "Migdał i papaja". Chyba, że polecacie inny, lepszy o szybszym i mocniejszym działaniu?
Oleje to naprawią, spokojnie Też miałam takie zadziory, jak zaczynałam.
Trzymamy trzymamy te kciuki

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
Linanna Odwaliłaś świetną robotę. W imieniu wszystkich wielkie dzięki
Bravo, teraz wszystko będzie w jednym miejscu, super

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Mi po przywaleniu w ścianę paznokieć zwykle tylko się wygina, ewentualnie lakier jakby pęka. Polecam mieć zawsze pomalowane paznokcie, choćby bezbarwnym.
Mam tak samo
Loonita jest offline  
Stary 2014-01-22, 15:53   #3306
Majowa Rosa
Rozeznanie

Dzień dobry, dziękuję za przywołanie
Co konkretnie mam zrobić z FAQ? Na razie wrzuciłam je sobie do podpisu Nie wiem, co stało się z filmikiem (i przy okazji z kilkoma zdjęciami), musiałam ciachnąć albo przesunąć, sprawdzę to jeszcze później.

Linanna, doskonała robota i w ogóle świetny pomysł, ale za dużo w nim mnie, w sensie, że najlepiej wyciąć z niego całkowicie mój nick, jest absolutnie niepotrzebny (masz privka). Za to można dopisać jeszcze słówko, że olejki penetrują skórę, przyrost i paznokcie także od spodu.

Nie zdążyłam jeszcze nadrobić tematu, ale skoro już wpadłam, to wrzucam szybko najświeższe zdjęcia zmytych pazurków oraz przyrostu. Tak to właśnie obecnie wygląda - dalekie od doskonałości, lekko pofarbowane (noszę ostatnio ciemne kolory), ale naturalne i bezproblemowe.

PS. Mam teraz milion zabaw karnawałowych i urodzinowych i jestem przez to "zmuszona" do częstszej zmiany mani, co ma swoje zady i walety
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmyte5.jpg (66,1 KB, 199 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmyte2.jpg (41,0 KB, 128 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmyte6.jpg (45,3 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmyte4.jpg (72,9 KB, 117 załadowań)

Majowa galeria z różą w tle

Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-01-22 o 16:26
Majowa Rosa jest offline  
Stary 2014-01-22, 15:54   #3307
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość
Co konkretnie mam zrobić z FAQ? Na razie wrzuciłam je sobie do podpisu Nie wiem, co stało się z filmikiem (i przy okazji z kilkoma zdjęciami), musiałam ciachnąć albo przesunąć, sprawdzę to jeszcze później.

Linanna, doskonała robota i w ogóle świetny pomysł.
Można dopisać jeszcze słówko, że olejki penetrują skórę, przyrost i paznokcie także od spodu.

Nie zdążyłam jeszcze nadrobić tematu, ale wrzucam szybko najświeższe zdjęcia zmytych pazurków oraz przyrostu.

PS. Mam teraz milion zabaw karnawałowych i urodzinowych i jestem przez to "zmuszona" do częstszej zmiany mani, co ma swoje zady i walety
Kształ i stan super, ale dla mnie są już za długie
zetuzetia jest offline  
Stary 2014-01-22, 16:10   #3308
Majowa Rosa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Kształ i stan super, ale dla mnie są już za długie

Haha, długie to ja miałam tutaj: LINK
W temacie olejowania (jak dla mnie przynajmniej) nie chodzi o długość i kształt, bo jest to kwestia gustu, ale o MATERIAŁ wyjściowy, że się tak wyrażę. Jeśli masz zdrowe i odżywione pazurki, to możesz z nimi zrobić co tylko dusza zapragnie i fantazja podpowie - o to właśnie mi chodzi A moja fantazja ciągle jeszcze ułańska i fika

Majowa galeria z różą w tle

Edytowane przez Majowa Rosa
Czas edycji: 2014-01-22 o 16:24
Majowa Rosa jest offline  
Stary 2014-01-22, 17:00   #3309
emigota2
Raczkowanie

Nie no zaraz mnie jasna ch#$%$% trafi!!! Co jest?! Rozdwoił mi się do połowy paznokieć. Czy praca w rękawiczkach gumowych (z apteki) może być przyczyna? Pracowałam dzis cały dzień w nich, patrze a tu do połowy mogę sobie oderwać paznokieć...
emigota2 jest offline  
Stary 2014-01-22, 17:06   #3310
razdwapiec
Zakorzenienie

Moim paznokciom podczas sprzątania rzadko dzieje się krzywda na szczęście (może temu że są dość krótkie), gorzej kiedy bawię się z psem właśnie albo idziemy na spacer, a ten mnie szarpnie.

Skusiłyście się na brzozę i pomarańczę w promocji? Ja tak myślę i myślę czy mi ten olejek potrzebny, głównie zapach mnie kusi.
Stary 2014-01-22, 17:31   #3311
kalima
Raczkowanie

A mnie czeka remont i już drżę.... Bo jak wiadomo, to nie tylko pacu, pacu farbą po ścianach ale sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie... W rękawiczki się obkupiłam i teraz tak sobie dumam - czy jak przez dłuższy okres czasu będę miała na rękach te gumowe paskudzstwo, to mi się dłonie nie odparzą? Czy może zrobić sobie taki myk, żeby najpierw łapki naolejować i nakremować, na to rękawiczki bawełniane i dopiero gumowe? Takie remontowe spa...

kalima jest offline  
Stary 2014-01-22, 17:52   #3312
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Moim paznokciom podczas sprzątania rzadko dzieje się krzywda na szczęście (może temu że są dość krótkie), gorzej kiedy bawię się z psem właśnie albo idziemy na spacer, a ten mnie szarpnie.

Skusiłyście się na brzozę i pomarańczę w promocji? Ja tak myślę i myślę czy mi ten olejek potrzebny, głównie zapach mnie kusi.
Mam podobnie z moją psiną. Też jej się zdarza niechcący mi paznokcie uszkodzić
Brzoza i pomarańcza to mój ukochany olejek do ciała, dla mnie najlepszy z całej trójki. Jeszcze się nie skusiłam, bo wybitnie mi nie po drodze do rossa w tym tygodniu. Mam nadzieję, że zdążę się załapać na promocje i pewnie od razu wezmę 2 sztuki
poison.iv jest offline  
Stary 2014-01-22, 18:19   #3313
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Cytat:

Ja sie skusilam

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline  
Stary 2014-01-22, 18:24   #3314
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
A mnie czeka remont i już drżę.... Bo jak wiadomo, to nie tylko pacu, pacu farbą po ścianach ale sprzątanie, sprzątanie i jeszcze raz sprzątanie... W rękawiczki się obkupiłam i teraz tak sobie dumam - czy jak przez dłuższy okres czasu będę miała na rękach te gumowe paskudzstwo, to mi się dłonie nie odparzą? Czy może zrobić sobie taki myk, żeby najpierw łapki naolejować i nakremować, na to rękawiczki bawełniane i dopiero gumowe? Takie remontowe spa...
pomysł całkiem niezły, wart wyprobowania

Cytat:
to moja ulubiona Alterra ale mam jeszcze dość sporo BDFM a ja jestem taka powolna w denkowaniu
jukaba jest offline  
Stary 2014-01-22, 19:05   #3315
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Mam podobnie z moją psiną. Też jej się zdarza niechcący mi paznokcie uszkodzić
Brzoza i pomarańcza to mój ukochany olejek do ciała, dla mnie najlepszy z całej trójki. Jeszcze się nie skusiłam, bo wybitnie mi nie po drodze do rossa w tym tygodniu. Mam nadzieję, że zdążę się załapać na promocje i pewnie od razu wezmę 2 sztuki
Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Pokaż wiadomość
Ja sie skusilam
Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
to moja ulubiona Alterra ale mam jeszcze dość sporo BDFM a ja jestem taka powolna w denkowaniu
No to ja też się skuszę. Mam Rossa niedaleko uczelni, będę musiała jutro wdepnąć.

BDFM kupiłam z pół roku temu i też mam go jeszcze sporo, ale czasami używam do ciała, włosów i jakoś idzie.
Stary 2014-01-22, 19:27   #3316
orange_sky
Raczkowanie

Cytat:
No to ja też się skuszę. Mam Rossa niedaleko uczelni, będę musiała jutro wdepnąć.
jestes z PiPsu? psychologia czy pedagogika?

zeby nie było OT powiem, ze zbierałam się już kilka razy do wrzucenia zdjęć sprzed i po, ale za każdym razem jak to postanawiam, któryś mi się łamie
Stary 2014-01-22, 19:31   #3317
rysz4rd
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość

No wlasnie miałam Ci to zaproponować :p myśle ze lepiej jak te gumowe rękawiczki nie bedą dotykały bezpośrednio skóry. Ja mam tak ze jak gumowe założę to zaraz mi sie całe dłonie pocą i mam całe mokre, wiec to jeszcze dodatkowy dyskomfort. Sama bym tak zrobiła że najpierw bawełniane i dopiero na to gumowe jesli byłoby to konieczne :p

Wysłane z mojego iPhone za pomocą Tapatalk Pro
rysz4rd jest offline  
Stary 2014-01-22, 19:32   #3318
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
jestes z PiPsu? psychologia czy pedagogika?

zeby nie było OT powiem, ze zbierałam się już kilka razy do wrzucenia zdjęć sprzed i po, ale za każdym razem jak to postanawiam, któryś mi się łamie
Psychologia.
Stary 2014-01-22, 19:57   #3319
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Ja bym jeszcze dodała olejowanie po zmywaczu z biedronki ;P
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-01-22, 21:01   #3320
Linanna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Majowa Rosa Pokaż wiadomość

Linanna, doskonała robota i w ogóle świetny pomysł, ale za dużo w nim mnie, w sensie, że najlepiej wyciąć z niego całkowicie mój nick, jest absolutnie niepotrzebny (masz privka). Za to można dopisać jeszcze słówko, że olejki penetrują skórę, przyrost i paznokcie także od spodu.
Bardzo dziękuję! ale to nie tylko moja praca ale wszystkich dziewczyn , wielkie dzięki za podrzucanie pomysłów, wszystkie oczywiście dopisywałam . Majowa Rosa masz ode mnie wiadomość priv , myślałam, żeby po prostu podlinkować ten post z FAQ na pierwszej stronie, żeby każda nowa osoba odwiedzająca ten wątek mogła się zapoznać z pytaniami .

Cytat:
ja się skusiłam :p, zapach super i mam wrażenie że naprawdę działa. Wydaje mi się że po 6 miesiącach olejowania tym samym moje paznokcie się do tych olejków przyzwyczaiły :p a ta Alterra to miła odmiana na jakiś czas .

Edytowane przez Linanna
Czas edycji: 2014-01-22 o 21:08
Linanna jest offline  
Stary 2014-01-22, 21:05   #3321
patuska18
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emigota2 Pokaż wiadomość
Nie no zaraz mnie jasna ch#$%$% trafi!!! Co jest?! Rozdwoił mi się do połowy paznokieć. Czy praca w rękawiczkach gumowych (z apteki) może być przyczyna? Pracowałam dzis cały dzień w nich, patrze a tu do połowy mogę sobie oderwać paznokieć...
Moje paznokcie po użyciu takich rekawiczek wyglądały tragicznie ciekawe co w nich tak działa. Czyżby pazurki nie lubiły gumy?

Franuś ?

Edytowane przez patuska18
Czas edycji: 2014-01-22 o 21:06
patuska18 jest offline  
Stary 2014-01-22, 21:11   #3322
zetuzetia
Zakorzenienie

GG do zetuzetia

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Moje paznokcie po użyciu takich rekawiczek wyglądały tragicznie ciekawe co w nich tak działa. Czyżby pazurki nie lubiły gumy?

jeżeli to są rękawiczki wysypane talkiem, to według mnie mogą - zawsze po anatomii, na której używaliśmy takich właśnie rękawiczek, miałam mocno wysuszone dłonie.
zetuzetia jest offline  
Stary 2014-01-23, 11:33   #3323
rowan berry
Raczkowanie

Cytat:
Ja kupiłam

Dziś nałożyłam sobie na noc. Zapach fajny
Ale mam bardzo suche dłonie przez mrozy, chyba zacznę sobie jeszcze na olej nakładać krem.
Stary 2014-01-23, 12:40   #3324
poison.iv
Wtajemniczenie

Mi na mój ostatni przesusz dłoni bardzo pomaga tani niepozorny kremik: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,19...-odzywczy.html ale ostrzegam, że to straszny tłuścioch i długo się wchłania. Używam go od kilku dni i zdecydowanie czuję poprawę. Krem na parafinie, więc dobrze chroni przed mrozem.
poison.iv jest offline  
Stary 2014-01-23, 13:28   #3325
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa

Świetny pomysł z FAQ!
Tylko o ile dobrze widziałam olej kokosowy jest umieszczony w Apteka/Internet, a przecież w większości spożywczych da się go dostać

no i tańszy jest, dziś w Inter Marche widziałam 500ml za 19 zł, a 250 - za 12

L'amore scalda il cuore.

Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017

Edytowane przez Mojwa
Czas edycji: 2014-01-23 o 13:31
mikroREKLAMA
Pomoc dla Powszechnej Sterylizacji
Ja pomagam kotom - pomóż i Ty!

Ta reklama pokazywana jest pod 23 686 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mojwa jest offline  
Stary 2014-01-23, 13:36   #3326
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Świetny pomysł z FAQ!
Tylko o ile dobrze widziałam olej kokosowy jest umieszczony w Apteka/Internet, a przecież w większości spożywczych da się go dostać

no i tańszy jest, dziś w Inter Marche widziałam 500ml za 19 zł, a 250 - za 12
Szkoda, że nie mam Inter Matche...

paznokcie smutne bo muszę sprzątać dziś bez rękawiczek bo mi się skończyły....
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-01-23, 13:46   #3327
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie mam Inter Matche...

paznokcie smutne bo muszę sprzątać dziś bez rękawiczek bo mi się skończyły....
A Piotr i Paweł? Tam też widziałam.
W Auchan też na 90%. Wszędzie gdzie jest jakiś chociaż mały dział z nietypowym jedzeniem - azjatyckim, zdrowym itp.

L'amore scalda il cuore.

Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
mikroREKLAMA
Pomoc dla Powszechnej Sterylizacji
Ja pomagam kotom - pomóż i Ty!

Ta reklama pokazywana jest pod 23 686 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mojwa jest offline  
Stary 2014-01-23, 14:18   #3328
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linanna Pokaż wiadomość
ja się skusiłam :p, zapach super i mam wrażenie że naprawdę działa. Wydaje mi się że po 6 miesiącach olejowania tym samym moje paznokcie się do tych olejków przyzwyczaiły :p a ta Alterra to miła odmiana na jakiś czas .
Cytat:
Napisane przez rowan berry Pokaż wiadomość
Ja kupiłam

Dziś nałożyłam sobie na noc. Zapach fajny
Ale mam bardzo suche dłonie przez mrozy, chyba zacznę sobie jeszcze na olej nakładać krem.
Dzięki wielkie za opinie. Też dzisiaj kupiłam, przy okazji wzięłam krem do rąk i pomadkę z rabatem 50% (kupon z Rossnetu) i koniec styczniowych zakupów.
Stary 2014-01-23, 14:36   #3329
natalkaa7522
Zakorzenienie

Zima się zaczęła i mam popękaną skóre koło paznokci już I strasznie suche dłonie mam
Stary 2014-01-23, 15:21   #3330
Anesthesia
Wtajemniczenie

Olej kokosowy widziałam też ostatnio w Almie, nie pamiętam dokładnie jaka to była pojemność, ale chyba ok. 500ml za ok. 25-30zł.

Ja dzisiaj kupiłam sobie Alterrę brzoza i pomarańcza i w końcu znalazłam na półkach olejek BDFM! I biorę się na nowo ostro za olejowanie, bo dzisiaj przy sprzątaniu dwa paznokcie mi się rozdwoiły
Anesthesia jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości