Efekty olejowania paznokci - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-02-18, 14:24   #3721
Justyna0827
Raczkowanie

GG do Justyna0827
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki dziewczyny

Ja jestem z siebie dumna Nigdy nie miałam takich paznokci jak dzisiaj.
Zawsze były brzydkie, bo się łamały i rozdwajały i nie widziałam sensu dbania skoro było niemożliwe je zapuścić.

Łamać się jeszcze łamią. Przyrost raz jest raz nie ma. Ale jak pomaluję to i tak tego nie widać. Ale nie rozdwajają mi się. Ani razu od kiedy olejuję nic takiego się nie wydarzyło.

Ale przyjęłam wszystkie tutejsze porady z pokorą. Sprzątam w rękawiczkach. Krem mam na zlewie, na umywalce w łazience, w torebce oraz szafce nocnej.

Moczę w oliwie z oliwek dwa razy w tygodniu. No i olejowanie.

Dzięki za ten wątek, bo już nie muszę dłoni chować po kieszeniach

9/40
Justyna0827 jest offline  
Stary 2014-02-18, 14:37   #3722
kretencja
Zakorzenienie

Olejek herbaciany ma na pewno bardzo specyficzny zapach, może być drażniący. Mnie osobiście nie przeszkadza, choć też nie jestem jakąś jego fanką

RAZEM OD 5.03.2000.

Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline  
Stary 2014-02-18, 14:56   #3723
mysweetdream
Przyczajenie

Dziewczyny! Pilnie potrzebuję czyjejś pomocy. Stosowałam odżywkę do paznokci z eveline (najpierw sos, następnie diamentową) postanowiłam ją odstawić bo naczytałam się komentarzy odnośnie onycholizy. I niestety dopadło chyba i mnie. Fakt, że były mega twarde i nigdy nie miałam tak długich paznokci, ale teraz to jest jakiś koszmar. Zakupiłam olejek rycynowy i olejek z drzewa herbacianego, wybieram się również po polecany tu olejek z alterry. Bardzo prosze o pomoc, wstawiam zdjęcie jak to teraz wygląda. Czy systematyczne olejowanie wystarczy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0034.jpg (51,8 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG0037.jpg (62,4 KB, 142 załadowań)
mysweetdream jest offline  
Stary 2014-02-18, 15:50   #3724
Lavi92
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justyna0827 Pokaż wiadomość
To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
Nooo no! Duża zmiana! I kształt zmieniony na + !
Stary 2014-02-18, 16:08   #3725
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Hej
Wasze paznokcie też po długim prysznicu/kąpieli są takie hmm bezbarwne?
Chodzi mi o białe paski paznokci ;P Boże nawet nie wiem jak się to nazywa
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-02-18, 16:11   #3726
poison.iv
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mysweetdream Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pilnie potrzebuję czyjejś pomocy. Stosowałam odżywkę do paznokci z eveline (najpierw sos, następnie diamentową) postanowiłam ją odstawić bo naczytałam się komentarzy odnośnie onycholizy. I niestety dopadło chyba i mnie. Fakt, że były mega twarde i nigdy nie miałam tak długich paznokci, ale teraz to jest jakiś koszmar. Zakupiłam olejek rycynowy i olejek z drzewa herbacianego, wybieram się również po polecany tu olejek z alterry. Bardzo prosze o pomoc, wstawiam zdjęcie jak to teraz wygląda. Czy systematyczne olejowanie wystarczy?
Olejowanie pomoże, ale niestety walka z onycholizą wymaga sporo czasu i cierpliwości
poison.iv jest offline  
Stary 2014-02-18, 16:13   #3727
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mysweetdream Pokaż wiadomość
Biedna Mam nadzieję ze to pomoże.

Kupiłam sobie olejek łopianowy z GP do pazurów i połączyłam z herbacianym (chociaż sam w sobie go ma) i z BD.
Stary 2014-02-18, 16:19   #3728
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hej
Wasze paznokcie też po długim prysznicu/kąpieli są takie hmm bezbarwne?
Chodzi mi o białe paski paznokci ;P Boże nawet nie wiem jak się to nazywa
Taak to chyba normalne, zresztą później znów bieleją

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline  
Stary 2014-02-18, 17:25   #3729
sufocate
Raczkowanie

Cytat:
To i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:P
Raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z Essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ Najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/
Gratuluję, duża zmiana, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Olejek herbaciany ma na pewno bardzo specyficzny zapach, może być drażniący. Mnie osobiście nie przeszkadza, choć też nie jestem jakąś jego fanką
Też uważam, że jest intensywny, ale mam nadzieję, że jakoś się do niego z czasem przyzwyczaje
sufocate jest offline  
Stary 2014-02-18, 17:28   #3730
201701191223
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez justyna0827 Pokaż wiadomość
to i ja się chwalę.
Jeśli chodzi o olejki nie mam jakiegoś specjalnie ulubionego, i codziennie używam inny:p
raz jest to olej kokosowy a raz migdałowy. Kupiłam też jakąś gotową mieszkankę z essie, która ma cudowny zapach i świetnie nawilża mi skórki oraz szybko się wchłania.

Pierwsze zdjęcie z 28 grudnia a drugie z wczoraj. Tylko jakieś podłużne bruzdy mi się robią;/ najpierw były tylko na jednym palcu a teraz są już na trzech;/

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
ładny przyrost mnie z boku coś ruszyło ale słabo
201701191223 jest offline  
Stary 2014-02-18, 18:40   #3731
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Taak to chyba normalne, zresztą później znów bieleją

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No już są bielsze ale nie do końca ;p
Ale zmartwiłam się troszkę ;D
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-02-18, 22:05   #3732
kicikiciii
Przyczajenie

Cytat:
To i ja się chwalę.

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
co to tych "prążków", to potrafią być naturalne- kiedy zaczynałam zapuszczać pazury ( jakieś 10 lat temu, matkobosko ) miałam takie tylko na małych palcach i serdecznych, teraz mam je już na wszystkich, i wyrównuję je polerką. Chociaż wieść w internetach głosi, ze mogą też wynikać z przesuszenia (a mi się wszystko przesusza, więc być może?), albo od walki ze skórkami.

Nawiasem, przekopując posty, któraś gdzieś pytała o wybieranie kremu bez brudzenia pazurków. Proponuję kciukiem prawej ręki, pazurkiem, ale tak jakby.... zgarniać bokiem wtedy albo nic nie powinno pod paznokieć wejść, albo minimalnie.
A w ogóle to cześć wszystkim !
Stary 2014-02-18, 22:38   #3733
kinnia
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, śledzę wątek od dawna, ale dopiero postanowiłam się ujawnić, bo dopadł mnie paznokciowy smuteczek..olejowałam gdzieś tak może od połowy grudnia babydreamem fur mama i masłem shea, w miarę regularnie. Do tego jeszcze krem do rąk anida z olejem makadamia. Efekty były spoko, ale nie jakieś porywające, paznokcie na pewno byly twardsze, skórki jak marzenie ale złapałam teraz lenia, 2 tyg luzu od olejku, krem do rąk też sporadycznie i mam masakrę...rozdwojone maksymalnie, skórki zadziory, chlip chlip...obcięłam na zero i wracam do gry wiem, że post nic nie wnosi, ale musiałam się wygadać, bo dookoła sami bezduszni ludzie, którzy nie ogarniają powagi sytuacji
kinnia jest offline  
Stary 2014-02-19, 00:09   #3734
kokila
Raczkowanie

E tam, wnosi to, że czasem nie wolno odstawiać.
Oby szybko wróciły do formy.
Yesterday.
kokila jest offline  
Stary 2014-02-19, 08:17   #3735
antenka501
Raczkowanie

Cytat:
To i ja się chwalę.

Załącznik 5587276

Załącznik 5587277
Paznokcie malowałam sporadycznie od okazji do okazji i nie miałam z nimi raczej problemów. Początkiem lipca stłukłam sobie palec wskazujący i po tym jak mi zsiniał zaczęłam malować paznokcie cały czas (bez żadnych podkładów niestety używając zielonego zmywacza isany). We wrześniu okazało się że mam paskudnie zabarwioną płytkę i niemal wszystkie paznokcie porozdwajane.
Zaczęłam ostrą pielęgnacje w październiku. Używam kilka razy dziennie, naprzemiennie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...el-papaya.html olejek alterra
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...ra-wersja.html olejek bd
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...nokci-2x5.html balsam 2x5
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...-c.html&next=1 serum lovely
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...-paznokci.html regenerum
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...imax-1500.html maść z wit.A
dwa razy w tyg. ciapła kąpiel w oliwie przez kilkanaście minut
regularnie kremuję dłonie
i przyrost jakiś tam jest ale na nim akurat mi nie zależy, tak jak i na długości, skórki też są w porządku - a paznokcie nadal się rozdwajają...
Od dwóch tyg używam "nailteków" http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...on.html&next=1 i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,78...py.html&next=1 ale poprawy nie widzę dalej.
Dodatkowo od ponad trzech miesięcy piję codziennie sok z aloesu, olej lniany i siemię lniane. Od dwóch tyg. dołożyłam merzspecjal, odżywiam się "z głową" raczej.
Wszelkie czynności związane z moczeniem dłoni w wodzie wykonuję w rękawiczkach (porządki czy zmywanie naczyń)
O efektach takich jak u Ciebie mogę tylko pomarzyć. Co robię nie tak?

Zapomniałam dodać, że paznokci nie obcinam, a jedynie piłuję szklanym pilniczkiem.

Edytowane przez antenka501
Czas edycji: 2014-02-19 o 08:42 Powód: dad
antenka501 jest offline  
Stary 2014-02-19, 09:25   #3736
kicikiciii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez antenka501 Pokaż wiadomość
Paznokcie malowałam sporadycznie od okazji do okazji i nie miałam z nimi raczej problemów. Początkiem lipca stłukłam sobie palec wskazujący i po tym jak mi zsiniał zaczęłam malować paznokcie cały czas (bez żadnych podkładów niestety używając zielonego zmywacza isany). We wrześniu okazało się że mam paskudnie zabarwioną płytkę i niemal wszystkie paznokcie porozdwajane.
Zaczęłam ostrą pielęgnacje w październiku. Używam kilka razy dziennie, naprzemiennie:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...el-papaya.html olejek alterra
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,20...ra-wersja.html olejek bd
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...nokci-2x5.html balsam 2x5
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...-c.html&next=1 serum lovely
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52...-paznokci.html regenerum
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,40...imax-1500.html maść z wit.A
dwa razy w tyg. ciapła kąpiel w oliwie przez kilkanaście minut
regularnie kremuję dłonie
i przyrost jakiś tam jest ale na nim akurat mi nie zależy, tak jak i na długości, skórki też są w porządku - a paznokcie nadal się rozdwajają...
Od dwóch tyg używam "nailteków" http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,17...on.html&next=1 i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,78...py.html&next=1 ale poprawy nie widzę dalej.
Dodatkowo od ponad trzech miesięcy piję codziennie sok z aloesu, olej lniany i siemię lniane. Od dwóch tyg. dołożyłam merzspecjal, odżywiam się "z głową" raczej.
Wszelkie czynności związane z moczeniem dłoni w wodzie wykonuję w rękawiczkach (porządki czy zmywanie naczyń)
O efektach takich jak u Ciebie mogę tylko pomarzyć. Co robię nie tak?

Zapomniałam dodać, że paznokci nie obcinam, a jedynie piłuję szklanym pilniczkiem.
Może to kwestia jakichś braków w organizmie? mi kiedyś na to pomogły drożdże ( z tym, że ja brałam takie w tabletkach, ale spożywcze powinny dać ten sam efekt).
A może to kwestia "przedobrzenia"?
Stary 2014-02-19, 10:01   #3737
kokila
Raczkowanie

Może za dużo tego wszystkiego na raz, może coś im z tej listy nie pasuje, a może po prostu potrzebują więcej czasu? A może masz za długie paznokcie i ciężko im przez to wrócić do formy?
Yesterday.
kokila jest offline  
Stary 2014-02-19, 10:53   #3738
antenka501
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kicikiciii Pokaż wiadomość
Może to kwestia jakichś braków w organizmie? mi kiedyś na to pomogły drożdże ( z tym, że ja brałam takie w tabletkach, ale spożywcze powinny dać ten sam efekt).
A może to kwestia "przedobrzenia"?
Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Może za dużo tego wszystkiego na raz, może coś im z tej listy nie pasuje, a może po prostu potrzebują więcej czasu? A może masz za długie paznokcie i ciężko im przez to wrócić do formy?
Poniżej zdjęcia przed spiłowaniem i pierwszym nałożeniem nail teka, po 4 m-cach olejownia... Dłuższych paznokci raczej nie miewam.
To nie jest tak, że całymi dniami chodzę z "wymazianymi" paznokciami. Smaruję je po 6tej rano przed wyjściem do pracy. W pracy rzadko mam szansę nałożenia czegoś ale ręce kremuję raz czy dwa, po powrocie do domu maziam ze dwa razy plus przed snem.
Może po skończeniu merzspecjal kupię drożdże...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140130_132122.jpg (46,0 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20140130_132137.jpg (51,4 KB, 99 załadowań)
antenka501 jest offline  
Stary 2014-02-19, 11:51   #3739
karolaine
Raczkowanie

antenka501, ja olejuje od jakiegoś 1,5-2 miesięcy i mi również rozdwajają się paznokcie, głównie na wskazujących i środkowych, ostatnio też na kciukach. ogólnie to zauważyłam, że im większy przyrost tym bardziej mi się rozdwajają - ale może to przypadek, np. na obu wskazujących i kciukach skórka spod spodu wystaje już na zewnątrz i właśnie one się bardzo rozdwajają. chociaż ja kciuki mam strasznie grube, mocne, kompletnie inne niż reszta moich paznokci.
ja tam noszę długie, bo to nie ma znaczenia i tak się rozdwoją, jak kilka "płatków" odpadnie to się łamią, wtedy dopiero wyrównuje. piłuje pilniczkiem szklanym, bardzo delikatnie, a później wykańczam polerką - piłując tak samo jak pilnikiem, prostopadle do paznokcia, a jak się coś zaczyna rozdwajać to również końcówkę wyrównuje polerką, żeby dalej się nie zahaczała i nie odrywała, no to odżywka jako baza (u mnie sally hansen miracle cure - niebieska) i lakier i nosić non-stop pomalowane pazury, bo mi jak od czasu do czasu pojawia się myśl, żeby pochodzić w wolny dzień z golasami to już na drugi muszę wszystkie skracać, bo gdzieś nieświadomie zahaczyłam
poza tym - dużo tego, chociaż ja też używam wszelkich olejków jakie mam w domu, może popróbuj każdy specyfik po tygodniu, dwóch, zobacz jak działa każdy solo, może coś ci szkodzi?
Stary 2014-02-19, 12:23   #3740
kicikiciii
Przyczajenie

czasem pomaga, jeśli np malując odżywką albo lakierem, pociągnie się się też ten spiłowany brzeg teoretycznie chyba podaje się ten sposób na walkę ze ścieraniem się lakierów, ale jeżeli lakier będzie odpowiednio "twardy", ochroni też w jakimś stopniu przed rozdwajaniem.

karolaine - masz racje z tym, żeby nosić non stop pomalowane pazurki, ilekroć próbowałam nosić golasy, to ścierały się i rozwarstwiały, pomalowane dorastały do niesamowitych długości.
Stary 2014-02-19, 12:45   #3741
kinnia
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
E tam, wnosi to, że czasem nie wolno odstawiać.
Oby szybko wróciły do formy.
oby!
kinnia jest offline  
Stary 2014-02-19, 14:04   #3742
effcia82
Zakorzenienie

Podczytuję ten wątek od dłuższego czasu. Sama olejuję (ale dziwne słowo) od około pół roku ale z różną systematycznością. Odkryłam, że zdecydowanie bardziej służy mi olej zmieszany z kremem. Po samym skórki robią się twarde i zadzierają się. Liczę na przyrost ale jakoś nie pojawia się lub pojawia się i znika. Problematyczny jest szczególnie paznokieć na palcu wskazującym prawej ręki bo on jest najmocniej eksploatowany. Moim problemem jest też marszczenie się płytki. Mam wrażenie, że powoduje to odsuwanie skórek, nawet najdelikatniejsze. Po zaprzestaniu paznokieć odrasta gładki ale niestety skórki potrafią narosnąć na kilka milimetrów. Mam też wrażenie, że stan paznokci pogarsza się po każdym zmyciu lakieru.

Możecie polecić jakiś lakier bez formaldehydu (większość nie ma podanych składów), taki do 10 zł, najlepiej dostępny w Rossmannie?
Mam też pytanie o rękawiczki. Moja niechęć do używania ich wynika z tego, że wszystkie są na mnie za duże. Jaka firma ma najmniejszą rozmiarówkę rękawic gumowych wielorazowych?
effcia82 jest offline  
Stary 2014-02-19, 14:10   #3743
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Podczytuję ten wątek od dłuższego czasu. Sama olejuję (ale dziwne słowo) od około pół roku ale z różną systematycznością. Odkryłam, że zdecydowanie bardziej służy mi olej zmieszany z kremem. Po samym skórki robią się twarde i zadzierają się. Liczę na przyrost ale jakoś nie pojawia się lub pojawia się i znika. Problematyczny jest szczególnie paznokieć na palcu wskazującym prawej ręki bo on jest najmocniej eksploatowany. Moim problemem jest też marszczenie się płytki. Mam wrażenie, że powoduje to odsuwanie skórek, nawet najdelikatniejsze. Po zaprzestaniu paznokieć odrasta gładki ale niestety skórki potrafią narosnąć na kilka milimetrów. Mam też wrażenie, że stan paznokci pogarsza się po każdym zmyciu lakieru.

Możecie polecić jakiś lakier bez formaldehydu (większość nie ma podanych składów), taki do 10 zł, najlepiej dostępny w Rossmannie?
Mam też pytanie o rękawiczki. Moja niechęć do używania ich wynika z tego, że wszystkie są na mnie za duże. Jaka firma ma najmniejszą rozmiarówkę rękawic gumowych wielorazowych?
U mnie też najfajniejsze efekty daje mieszanie kremu z olejkami.

Co do lakieru, to na tym mam napisane, że nie zawiera formaldehydu. Nie dostaniesz go w Rossmannie, ale w osiedlowych drogeriach już tak - ja za buteleczkę płacę nie więcej niż 5 zł.
Stary 2014-02-19, 14:12   #3744
orange_sky
Raczkowanie

właśnie, a propos formaldehydu - czy jeśli nakładam pod lakier bazę bez niego, to czy chroni to moje paznokcie przed ewentualnym formaldehydem z lakieru?
Stary 2014-02-19, 14:21   #3745
kicikiciii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez orange_sky Pokaż wiadomość
właśnie, a propos formaldehydu - czy jeśli nakładam pod lakier bazę bez niego, to czy chroni to moje paznokcie przed ewentualnym formaldehydem z lakieru?
też zadaje sobie to pytanie niemniej, zawsze widziałam różnice miedzy pazurkami po pomalowaniu najpierw jakąś bazą, a takimi jakiś czas męczonymi samym lakierem.
Stary 2014-02-19, 14:27   #3746
orange_sky
Raczkowanie

ale to może być wynik barwników i wszystkich innych składników lakieru, niekoniecznie formaldehydu, chyba...

w kazdym razie, już nie zdaża mi się malowac bez bazy, a że moja baza niechcący okazała się bardzo dobra, a w dodatku bez toluenu, formaldehydu etc, byłoby miło mieć jeszcze dodatkową swiadomość, ze chroni paznokcie bo przyznam, ze zupełnie nie zwracam uwagi na składy lakierów...
Stary 2014-02-19, 14:32   #3747
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Sensique
Stary 2014-02-19, 14:56   #3748
Regista
Meravigliosa creatura

Wasz wątek czytam już kilka miesięcy i zaraziłyście mnie olejowaniem paznokci Właśnie minęły 4 miesiące odkąd je maziam i stwierdziłam, że już czas do Was dołączyć

Oto moja historia Zaczęłam 17 października od zakupu Regenerum. Jakiś czas później zaopatrzyłam się w wychwalane przez Was Alterrę papaja i migdał, BDFM oraz olejek z drzewa herbacianego. I tak Regenerum (już drugie) i BDFM stosuję jako osobne olejki (BDFM przelałam sobie do pojemnika po kroplach do oczu ), a w pojemniczku po pierwszym Regenerum zrobiłam sobie mieszankę Alterry, drzewa herbacianego (mnie też śmierdzi ), oleju lnianego i kilka kropli olejku pichtowego. Olejuję codziennie na noc, na zmianę BDFM i moją mieszanką, a Regenerum noszę ze sobą w kosmetyczce i maziam doraźnie, jak mi się przypomni w pracy raz na kilka dni

Teraz o potrzebach i efektach. Ogólnie nie narzekam na paznokcie, bo od zawsze mam twardą i grubą, ale elastyczną płytkę, więc nie wiem co to złamany paznokieć. Za to lubią mi się przesuszać i rozdwajać. I właśnie, tak jak kilka dziewczyn pisało, po jakichś 2 tygodniach olejowania zaczęły mi się rozdwajać okropnie, warstwy prawie płatami odchodziły od siebie. Ale skróciłam wtedy wszystkie do zera i każdy zaczątek rozdwajania spiłowywałam. Po kilku takich tygodniach przeszło i, odpukać, na razie problem zniknął.

Zapomniałam o najważniejszym: zaczęłam olejować, nie dlatego, że chciałam poprawić ich kondycję, ale dlatego, że bardzo mi zależy na przyroście. Kiedy zobaczyłam efekty dziewczyn... zazdrość mnie zjadła Gdyby choć, wyraźnie krótszy, serdeczny lewej ręki dorósł do pozostałych, byłabym spełniona Delikatne efekty widzę na palcach wskazujących, zwłaszcza lewym. Kciuki i małe też chyba przyrastają. Tylko to jest tak, jak piszecie, przyrost się pojawia, za kilka dni jakby się zmniejsza, potem znów go widzę...

Zobaczcie same:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Porównanie 10-2013--02-1-2014Wizaz.jpg (50,8 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-18.jpg (38,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Buteleczka.jpg (15,2 KB, 77 załadowań)

Szukam filmiku z Doctora Who The Doctor's message to South Africa w rozdzielczości większej niż 360p, a najchętniej w Full HD

When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-02-19 o 15:02
Regista jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:08   #3749
byLinnunia
Przyczajenie

Dla mnie olejowanie jest mistrzostwem, bo po 3 tygodniach regularnego stosowania Alterry z papaja moje skórki zaczynają wyglądać przyzwoicie. Pazury nosze krótkie, ale fajnie, że stają się mocniejsze Chce jeszcze wypróbować oliwę z oliwek, ale szkoda mi rezygnować z zapachu Alterry.
byLinnunia jest offline  
Stary 2014-02-19, 16:16   #3750
kalima
Raczkowanie

To zmieszaj alterre z oliwa - zapach pozostanie a właściwości bedziesz miała podwójne;-)

kalima jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości