Efekty olejowania paznokci - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-06-26, 11:18   #4921
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Dot.: Efekty olejowania paznokci

Jej nie ruszam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-06-26, 12:26   #4922
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Laski trzeba mi coś wybielającegi coś polecacie?

[/COLOR]A mam pytanie szukam lakieru/odżywki co kolwiek, ktory nada bielszy odcien paznokci,żelowy taki hmm niby french xd
Jedna z Was polecała Wibo z pszenicą kupiłam, ale nie jestem zadowolona...Tak samo jak nie jestem z lakiery wybielającego Inglot

Ja bym Ci chętnie poleciła coś co dla mnie było absolutnym hitem, ale wycofali :/ Joko, maseczka wybielająca. Dwie, trzy aplikacje i pazurki bielusieńkie. Prawie płakałam jak się dowiedziałam, że już nie będzie :p
Z tych dostępnych na rynku, niestety, nie mogę Ci nic polecić
Wiem, że nie pomogłam, wybacz

A z takich na szybko, które wybielają tylko optycznie to polecam Joko, ultraviolet effect. Zresztą wszelkie z UV się tak zachowują, ale tą mam sprawdzoną. I z mało znanej polskiej firmy Dor.
Jeszcze jak pracowałam przy kosmetykach itp. to klientki mi mówiły, że chcą tipsy takie jak ja mam Ależ zadzierałam nochal mówiąc, że to naturalne!

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-06-26 o 12:37
Martinezzzz jest offline  
Stary 2014-06-26, 13:18   #4923
Manula_
Przyczajenie

Siguros masz bardzo ładne paznokcie. Czy to serum, które sobie aplikujesz po zmyciu paznokci to jest to z Lovely? spójrz na link
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html
Już któraś z pięknych Pań zadała nawet to pytanie....

Edytowane przez Manula_
Czas edycji: 2014-06-26 o 13:22
Manula_ jest offline  
Stary 2014-06-26, 13:26   #4924
beatiska
Zakorzenienie

A gdzie kupujecie Joko? W rosmanie nie widzialam, tak samo nie bylo akurat tego serum z Lovely, czy jakos tal

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline  
Stary 2014-06-26, 13:33   #4925
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A gdzie kupujecie Joko? W rosmanie nie widzialam, tak samo nie bylo akurat tego serum z Lovely, czy jakos tal

U mnie w drogerii na targu jest :p Możesz zobaczyć na allegro, ale koszty przesyłki są kosmiczne i jak dla mnie się nie opłaca

Edytowane przez Martinezzzz
Czas edycji: 2014-06-26 o 13:36
Martinezzzz jest offline  
Stary 2014-06-26, 13:53   #4926
beatiska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
U mnie w drogerii na targu jest :p Możesz zobaczyć na allegro, ale koszty przesyłki są kosmiczne i jak dla mnie się nie opłaca
No wlasnie. Musze poszukc jakiejs prywatnej drogerii

Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline  
Stary 2014-06-26, 14:31   #4927
Siguros
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To serum to z Lovely?
Cytat:
Napisane przez Malula_ Pokaż wiadomość
Siguros masz bardzo ładne paznokcie. Czy to serum, które sobie aplikujesz po zmyciu paznokci to jest to z Lovely? spójrz na link
Już któraś z pięknych Pań zadała nawet to pytanie....
Tak, to dokładnie to serum.

Cytat:
A to z Lovely gdzieś na blogu czytałam, że po tym paru osobom się rozdwajały pazurki
Moje wręcz przeciwnie - przestały się rozdwajać, a miałam z tym dość spory problem. Dziewczyny na wizażu również odnotowały podobne działanie, więc aż ciężko mi uwierzyć, żeby komuś mógł zrobić krzywdę.

Cytat:
A mam pytanie szukam lakieru/odżywki co kolwiek, ktory nada bielszy odcien paznokci,żelowy taki hmm niby french xd
U mnie jedynym takim lakierem jest Et Voila - French Manicure z Miss Sporty. Pierwszą buteleczkę zużyłam bardzo szybko, bo akurat miałam fazę na "french" i w tej roli sprawdzał się świetnie, nawet mój kolega zwrócił uwagę na efekt. Drugą ciężko mi zużyć, bo nawet jako bazę używam odżywek, poza tym malowaniu trzeba poświęcić sporo uwagi, bo ma marny pędzelek i łatwo o smugi, ale efekt jest bardzo satysfakcjonujący.
Siguros jest offline  
Stary 2014-06-26, 14:40   #4928
Chwila Rozkoszy
Przyczajenie

Jestem po ogromnym wrażeniem Twoich paznokci Sigorus i jestem teraz mega zmotywowana do używania serum z Lovely, które kupiłam kilka dni temu

I mam jeszcze jedno pytanie. Czy używałyście może maści z wit. A? Słyszałam, że można ją stosować na paznokcie i jestem ciekawa, czy są jakieś efekty
Chwila Rozkoszy jest offline  
Stary 2014-06-26, 14:56   #4929
Siguros
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Chwila Rozkoszy Pokaż wiadomość
Jestem po ogromnym wrażeniem Twoich paznokci Sigorus i jestem teraz mega zmotywowana do używania serum z Lovely, które kupiłam kilka dni temu

I mam jeszcze jedno pytanie. Czy używałyście może maści z wit. A? Słyszałam, że można ją stosować na paznokcie i jestem ciekawa, czy są jakieś efekty
Strasznie mi miło, dziękuję!

Kurczę, też właśnie słyszałam o fajnych efektach po maści z witaminą A. Ba, mam ją nawet w domu i chciałam zacząć regularnie używać, ale skończyło się na pojedynczych próbach. Też jestem strasznie ciekawa jak Wasze odczucia. Może warto spiąć tyłek.
Siguros jest offline  
Stary 2014-06-26, 14:59   #4930
Martinezzzz
Raczkowanie

Siguros opłacało Ci się tu udzielić Same pochwały. Zasłużone

Cytat:
Na paznokcie nie stosowałam. Dłonie i usta, na które miało super działać, strasznie mi wysuszyło. Jedynym plusem był zapach. Chyba dlatego pies mi zeżarł
Dziewczyny chwalą więc możesz wypróbować. Tym bardziej, że kosztuje ok. 2 złote.
Stary 2014-06-26, 17:33   #4931
Lavi92
Zakorzenienie

Produkty Joko są w Wispolu

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Chwila Rozkoszy Pokaż wiadomość

Ja maści z wit. A używam jak kremu do rąk - po każdym myciu
Polecam Retimax
Stary 2014-06-26, 20:50   #4932
201701191223
Konto usunięte

Eveline 3 w 1 ma wybielające działanie niemaformaldehydu w skladzie
201701191223 jest offline  
Stary 2014-06-26, 22:04   #4933
asia10933
Rozeznanie

Co do wybielania to mi te wszystkie odżywki i lakiery nic nie dają. Jedynie polerka idzie w ruch.

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline  
Stary 2014-06-26, 22:09   #4934
971368423
Raczkowanie

Smerfetka696969, ja polecam Inglota, nie pamiętam jak to się nazywa dokładnie, ale jak w sklepie powiesz, ze chodzi Ci o preparat "optycznie wybielający paznokcie", to powinnaś dostać właśnie to. Zawiera Olejek herbaciany, a stopniem wybielenia możesz manewrować, zależy od warstw: jedna, cieniutka - "to moje naturalne paznokcie, po prostu takie ładne i zdowe" więcej warstw daje bardziej wyrazisty efekt. Przyniosłam ją kiedyś do domu chyba z 8-9 lat temu, moja mama ją przechwyciła i do dziś gdy ją odwiedzam widzę kolejne buteleczki

Bardziej "żelowy" efekt daje odżywka Lovely Silky Power (z jedwabiem), której ostatnio namiętnie używam nawet zamiast lakieru (egzaminy=stonowany look). Owszem robi maziaje, jak to mleczne lakiery, ale trzy warstwy położone pewną ręką dają jednolity i pięęękny efekt

Padłam przy opisach przebojów z Waszymi Partnerami
Wszystkie to znamy!
Z moim też trochę to trwało.
Najpierw pokazałam mu którejś zimy różnicę między jego przesuszonymi dłońmi a moimi.
W jego życiu zawodowym ważny jest wizerunek, sam też zwraca szczególną uwagę (większą niż ja!) na kobiece dłonie i manicure, więc łatwo było mu wperswadować dbanie o dłonie, które jednak na początku ograniczało się do podkładania mi ich do posmarowania kiedy wyciągałam krem
Ale stopniowo, stopniowo.. obecnie raz na dwa dni przypomni sobie o posmarowaniu w ciągu dnia, a sam smaruje grubszą warstwą własnego kremu na noc

Tylko jeszcze wzdraga się przed olejami.. Jak mu posmaruję skórki przed spaniem, to leży z rękami do góry jak sparaliżowany ale to może za ciężki kaliber na razie.

I TAK MNIE TO DOBIJA, że faceci często gdy tylko zrobią koło siebie jakieś absolutne minimum, to mają zaraz spektakularne efekty! Włosy, dłonie, paznokcie.. Że nie wspomnę o stopach!!
Ja muszę się naharować wokół siebie jak wół zanim wszystko będzie OK, a efekty wymagają CIĄGŁEGO podtrzymywania...
971368423 jest offline  
Stary 2014-06-28, 18:04   #4935
Efkakam
Rozeznanie

Jeśli chodzi o wybielanie to czasami wbijam paznokcie w miąższ cytryny. Trzymam kilka minut i myję ręce. Potem mam wyraźnie bielsze paznokcie
Efkakam jest offline  
Stary 2014-06-28, 20:54   #4936
201701191223
Konto usunięte

inglot whitnener taki mleczy daje ładny efekt na paznokciach, lekko wybiela, mam teraz eveline jest lepszy efekt wybielenia pozmyciu
Stary 2014-06-29, 11:41   #4937
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Ale masz Eveline tą 3w1?

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2014-06-29, 12:28   #4938
201701191223
Konto usunięte

tak
Stary 2014-06-29, 16:03   #4939
kizdaM
Zadomowienie

Może i ja w końcu będe mogła wziąć się porządnie za paznokcie Tż obiecał, że wracając z siłowni zajedzie do Rossmanna, i o ile będzie to kupi mi http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...el-papaya.html
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,31...cji-ciala.html
Zobaczymy jakie będą tego efekty
Oby tylko znalazł

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Olejki mam
Nie było niestety serum na razie zacznę od samego olejowania zobaczymy co z tego będzie

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Jak długo trzymacie olejek Altera na rękach ? Ja po 15 minutach zmyłam, bo już mnie denerwował :P

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-29, 16:17   #4940
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Jak długo trzymacie olejek Altera na rękach ? Ja po 15 minutach zmyłam, bo już mnie denerwował :P
Ja trzymam całą noc.
Stary 2014-06-29, 17:48   #4941
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja trzymam całą noc.
Chyba za dużo wtedy nałożyłam bo w ogóle nie chciał się wchłonąć :P jak drugi raz wzięłam, to już było ok

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-29, 17:58   #4942
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Chyba za dużo wtedy nałożyłam bo w ogóle nie chciał się wchłonąć :P jak drugi raz wzięłam, to już było ok
Ja wylewam sobie zwykle jedną pompkę na dłoń i jakby wdrapuję się w to w taki sposób, żeby olej znalazł się pod paznokciami, a resztkę która mi zostaje wcieram w skórę - ze szczególnym uwzględnieniem tej wokół paznokci. I nigdy nie mam problemu z wchłanianiem olejku.
Stary 2014-06-29, 18:29   #4943
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Ja wylewam sobie zwykle jedną pompkę na dłoń i jakby wdrapuję się w to w taki sposób, żeby olej znalazł się pod paznokciami, a resztkę która mi zostaje wcieram w skórę - ze szczególnym uwzględnieniem tej wokół paznokci. I nigdy nie mam problemu z wchłanianiem olejku.
No właśnie za drugim razem też wzięłam tylko jedną pompkę i było ok, bo za pierwszym wzięłam więcej :P

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Mam pytanie co do serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html
Trochę o nim czytałam i skojarzyłam, że kiedyś kupiłam sobie coś podobnego, ale pamiętałam, ze było jedno zielone a drugie różowe. Sprawdziłam i faktycznie mam obydwa, sprawdziłam to różowe i okazało się, że to dokładnie to serum, tylko, ze te moje zawsze było różowe, a te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html jest czerwone. Skład niby jest ten sam, wszystko się zgadza, ale ... kolor ? Może coś zmieniali (bo dawno temu nabyłam to serum, niby zużyta prawie cała buteleczka, ale wtedy nie stosowałam jej zbyt często i może dlatego nie zauważyłam efektów)
Aż zgłupiałam ... jutro sobie go użyję, bo jutro zmywam swoje mani hybrydowe.

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-29, 18:41   #4944
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Mam pytanie co do serum http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html
Trochę o nim czytałam i skojarzyłam, że kiedyś kupiłam sobie coś podobnego, ale pamiętałam, ze było jedno zielone a drugie różowe. Sprawdziłam i faktycznie mam obydwa, sprawdziłam to różowe i okazało się, że to dokładnie to serum, tylko, ze te moje zawsze było różowe, a te http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,14...itamina-c.html jest czerwone. Skład niby jest ten sam, wszystko się zgadza, ale ... kolor ? Może coś zmieniali (bo dawno temu nabyłam to serum, niby zużyta prawie cała buteleczka, ale wtedy nie stosowałam jej zbyt często i może dlatego nie zauważyłam efektów)
Aż zgłupiałam ... jutro sobie go użyję, bo jutro zmywam swoje mani hybrydowe.
Moje serum też jest różowe.
Stary 2014-06-29, 21:40   #4945
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Moje serum też jest różowe.
Ooo, to ja już nie wiem :P bo na zdjęciu jest czerwone i pani (która pomagała mojemu Tż znaleźć to o co prosiłam :P ) też mówiła, że to serum jest czerwone ... No nic ważne aby pomogło, tylko najpierw muszę je nabyć, bo te szybko się skończy :P

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-29, 22:57   #4946
razdwapiec
Zakorzenienie

Cytat:
Ooo, to ja już nie wiem :P bo na zdjęciu jest czerwone i pani (która pomagała mojemu Tż znaleźć to o co prosiłam :P ) też mówiła, że to serum jest czerwone ... No nic ważne aby pomogło, tylko najpierw muszę je nabyć, bo te szybko się skończy :P
Ja to moje serum kupiłam jakiś miesiąc temu i jest właśnie takie jaśniutkie różowe, a buteleczka jest przezroczysta. I używam go regularnie od miesiąca, a zużyłam może 1/10.
Stary 2014-06-30, 08:23   #4947
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Ja to moje serum kupiłam jakiś miesiąc temu i jest właśnie takie jaśniutkie różowe, a buteleczka jest przezroczysta. I używam go regularnie od miesiąca, a zużyłam może 1/10.
To ja już nie wiem ważne by działało dzisiaj sobie użyję
Może i ja powinnam zrobić sobie zdjęcie "golasków" ?
z tym, że moje pazurki są jeszcze krótkie a są tak cienkie, że mam nadzieję, że po tym olejowaniu szybko zobaczę efekty, chociaż trochę niech się wzmocnią...za dwa tygodnie jadę na wesele i mam nadzieję, że żaden do tego czasu mi się nie złamie

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-30, 11:38   #4948
Martinezzzz
Raczkowanie

Cytat:
To ja już nie wiem ważne by działało dzisiaj sobie użyję
Może i ja powinnam zrobić sobie zdjęcie "golasków" ?
z tym, że moje pazurki są jeszcze krótkie a są tak cienkie, że mam nadzieję, że po tym olejowaniu szybko zobaczę efekty, chociaż trochę niech się wzmocnią...za dwa tygodnie jadę na wesele i mam nadzieję, że żaden do tego czasu mi się nie złamie
Zrób sobie zdjęcie Wtedy najlepiej widać efekty
Życzę Ci żeby żaden pazurek się nie złamał
Ja po jakimś miesiącu olejowania dosyć konkretnie przygrzałam brzegiem paznokciem, a on nawet się nie nadłamał. Wcześniej było to nie do pomyślenia także nadzieja jest
Stary 2014-06-30, 11:57   #4949
kizdaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Zrób sobie zdjęcie Wtedy najlepiej widać efekty
Życzę Ci żeby żaden pazurek się nie złamał
Ja po jakimś miesiącu olejowania dosyć konkretnie przygrzałam brzegiem paznokciem, a on nawet się nie nadłamał. Wcześniej było to nie do pomyślenia także nadzieja jest
Mam nadzieję, że i ja zobaczę efekty a moje paznokcie nie będą miały łatwego życia bo całe wakacje praktycznie spędzę na działce - robótki działkowe raczej nie pomoga moim paznokciom

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Stary 2014-06-30, 14:43   #4950
kizdaM
Zadomowienie

Nie wiem czy dobrze robię, że wstawiam to zdjęcie (trochę wstyd takich paznokci...)
Ale może Wasza krytyka bardziej mnie zmotywuje do działania :P no i będe miała porównanie po pewnym czasie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140630_144046.jpg (21,3 KB, 114 załadowań)

Aparatka
Góra 16.11.2015
Dół 22.02.2016
kizdaM jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości