Efekty olejowania paznokci - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-31, 15:34   #541
chillin0411
Zadomowienie

Odp: Dot.: Odp: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez monikaef Pokaż wiadomość
Pójdę dzisiaj do Rossmana i poszukam, niestety potrzebuję czegoś na szybko bo SH wyszczerbiło mi paznokcie Te odżywki KillyS jakoś mnie nie przekonują, w sumie nie wiem dlaczego Nadaje się to jako podkład? Wydaje mi się, że one bywają też w niektórych Rossmanach, ale głowy nie dam, może coś mi się pomyliło :p

Samo olejowanie to chyba nie, ewentualnie jak ktoś jest nadgorliwy i tak bardzo chce, żeby olejek dotarł pod paznokieć, że mocno odsuwa go od palca? Może wtedy? Albo może inne czynności tak działają? Odżywka?

Nie,nie. Odzywka napewno nie,bo dbam o paznokcie tylko poprzez olejowanie. Moze cos zle do tej pory robilam i za bardzo mi zalezalo na przyroscie;// a mam jeszcze jedno pyt: czy przyrost objawia sie takim bialym paseczkiem (jakby bialym zanieczyszczeniem) ,bo nie wiem czy to dobry znak czy moze wlasnie to zmniejszanie sie tej rozowej czesci ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

28.06.11
chillin0411 jest offline  
Stary 2013-07-31, 15:48   #542
jolkag78
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ale mają świetne pęsety
A to nie wiem
Stary 2013-07-31, 15:52   #543
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dodaję moje efekty po miesiącu
Wow świetna metamorfoza gratulejszyn

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość

gdzie można kupić te preparaty od KillyS? Bo jak tylko w necie to zamawiam zaraz,ale wole stacjonarnie
Ja go używam od bardzo dawna i zawsze znajduję w Superpharm, a ostatnio obczaiłam, ze jest nawet w mojej drogerii osiedlowej także z dostępnością problemu nie ma, w Rossmannie zapewne też jest.

a tak w ogole... gadamy o tym przyroście i gadamy, mam go nawet na wskazówkach i kciukach a od olejowania pojawia mi się na reszcie paznokci, ale w zasadzie to do czego on służy? co on takiego robi ten przyrost, że wszyscy chcą go mieć? wiem że się w porę obudziłam z tym pytaniem, ale jakoś tak wyszło :P

Edytowane przez lanavera
Czas edycji: 2013-07-31 o 15:54
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-31, 15:53   #544
dealerka
Raczkowanie

Ja swoją kupiłam w Realu Bomby Witaminowej nie miałam, ale ten Preparat Regenerujący Płytkę Paznokcia bardzo mi pomógł Na opakowaniu jest napisane, że można jedną warstwę stosowac jako bazę pod lakier, a jeśli bez koloru to dwie.
dealerka jest offline  
Stary 2013-07-31, 15:57   #545
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dealerka Pokaż wiadomość
Ja swoją kupiłam w Realu Bomby Witaminowej nie miałam, ale ten Preparat Regenerujący Płytkę Paznokcia bardzo mi pomógł Na opakowaniu jest napisane, że można jedną warstwę stosowac jako bazę pod lakier, a jeśli bez koloru to dwie.
a ja używam utwradzacza 3w1 i stosuję jako top coat, bardzo sobie chwalę, przedłuża żywotność lakieru, szybko wysycha i pięknie się błyszczy
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-31, 16:15   #546
chillin0411
Zadomowienie

Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Wow świetna metamorfoza gratulejszyn

Ja go używam od bardzo dawna i zawsze znajduję w Superpharm, a ostatnio obczaiłam, ze jest nawet w mojej drogerii osiedlowej także z dostępnością problemu nie ma, w Rossmannie zapewne też jest.

a tak w ogole... gadamy o tym przyroście i gadamy, mam go nawet na wskazówkach i kciukach a od olejowania pojawia mi się na reszcie paznokci, ale w zasadzie to do czego on służy? co on takiego robi ten przyrost, że wszyscy chcą go mieć? wiem że się w porę obudziłam z tym pytaniem, ale jakoś tak wyszło :P
Mi na nim zazely,bo mam grube palce i krotkie a szerokie paznokciei a przyrost jakos by to uratowal:p

28.06.11
chillin0411 jest offline  
Stary 2013-07-31, 16:29   #547
lanavera
Zadomowienie

Dot.: Odp: Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Mi na nim zazely,bo mam grube palce i krotkie a szerokie paznokciei a przyrost jakos by to uratowal:p

No ale właśnie jak? Co przyrost sprawia? Że się wydłuża różowa część paznokcia czy co?
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-31, 17:01   #548
agaszak
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
No ale właśnie jak? Co przyrost sprawia? Że się wydłuża różowa część paznokcia czy co?
Wydłuża się różowa część paznokcia, paznokieć jest smuklejszy ale dla mnie najważniejsze jest to że ta różowa część sięga opuszka palca a to powoduje że nic pod paznokieć nie włazi. Oprócz tego pazurki mniej się łamią bo ta przyrośnięta część je trzyma.
agaszak jest offline  
Stary 2013-07-31, 17:14   #549
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wydłuża się różowa część paznokcia, paznokieć jest smuklejszy ale dla mnie najważniejsze jest to że ta różowa część sięga opuszka palca a to powoduje że nic pod paznokieć nie włazi. Oprócz tego pazurki mniej się łamią bo ta przyrośnięta część je trzyma.
hehe a mnie szczerze mówiąc wkurza ten przyrost na wskazujących, bo do niego brud się przykleja właśnie, i nie mogę go wyciągnąć paznokciem
lanavera jest offline  
Stary 2013-07-31, 17:45   #550
jolkag78
Zakorzenienie

No to wrzucam swoje pazurki, ale dopiero co zmyłam lakier, nie nawilżałam ich, więc prezentują się kiepsko. Załóżmy, że to stan wyjściowy, bo te kilka dni olejowania jeszcze nic nie zmieniły. Zalezy mi głównie na wzmocnieniu pazurków i wybieleniu wolnego brzegu, mam nadz, że się uda. no i oby przestały się rozdwajać,bo ostatnio jakieś cuda niewida się dzieją.2 pierwsze zdjęcia to dłoń lewa i prawa i dwa ostatnie, to ten paznokieć z palca serdecznego z plamkami i kreską jasną,. Czy wygląda Wam to znajomo, czy któraś z was miała coś podobnego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09022.jpg (53,9 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09024.jpg (52,0 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09025.jpg (48,8 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC09027.jpg (51,5 KB, 183 załadowań)

Edytowane przez jolkag78
Czas edycji: 2013-07-31 o 17:50
jolkag78 jest offline  
Stary 2013-07-31, 18:23   #551
didaska
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
No to wrzucam swoje pazurki, ale dopiero co zmyłam lakier, nie nawilżałam ich, więc prezentują się kiepsko. Załóżmy, że to stan wyjściowy, bo te kilka dni olejowania jeszcze nic nie zmieniły. Zalezy mi głównie na wzmocnieniu pazurków i wybieleniu wolnego brzegu, mam nadz, że się uda. no i oby przestały się rozdwajać,bo ostatnio jakieś cuda niewida się dzieją.2 pierwsze zdjęcia to dłoń lewa i prawa i dwa ostatnie, to ten paznokieć z palca serdecznego z plamkami i kreską jasną,. Czy wygląda Wam to znajomo, czy któraś z was miała coś podobnego?
Masz ładną płytkę paznokcia,jak się o nią zadba to ho ho Mam taki sam problem z końcówki- są przezroczyste. Ja mam taki paseczek i też się właśnie zastanawiam czy to przyrost

Wiecie co dziewczyny? Zauważyłam dzisiaj ,że pod paznokciem kciuka z boku urosła taka skórka ,i to mi wygląda na to,że paznokieć łączy się ze skórą w miejscu,w którym wcześniej nie były złączone. Cięzko to opisać,ale wiele dziewczyn pytało czy olejowanie pomaga w tym,żeby paznokieć przyrósł do palca i chyba pomaga,bo u mnie się tak zaczyna

didaska jest offline  
Stary 2013-07-31, 18:30   #552
jolkag78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez didaska Pokaż wiadomość
Masz ładną płytkę paznokcia,jak się o nią zadba to ho ho Mam taki sam problem z końcówki- są przezroczyste. Ja mam taki paseczek i też się właśnie zastanawiam czy to przyrost
Dziękuje To zdecydowanie nie przyrost, mam to od jakiś 2 miesięcy. mnie martwi ta plamka i kreska, mam nadz, ze to nie grzybica lub jakieś inne zuo;(
Z tym przyrostem po bokach to ciekawa sprawa. ja jakoś się boję jakiegokolwiek przyrostu, lubię grzebać pod pazurkami i już
Stary 2013-07-31, 19:08   #553
monikaef
Przyczajenie

Cytat:
ale chodzi Ci o tą kręskę wzdłuż paznokacia? bo ja tam coś takiego widzę, ale nie wiem czy to nie kwestia światła

byłam w Rossmanie, kupiłam odżywkę z wibo i to serum z lovely takie wchłaniające. Zaraz zrobię moczenie w oliwie i będę testować
monikaef jest offline  
Stary 2013-07-31, 19:29   #554
jolkag78
Zakorzenienie

Cytat:
ale chodzi Ci o tą kręskę wzdłuż paznokacia? bo ja tam coś takiego widzę, ale nie wiem czy to nie kwestia światła

byłam w Rossmanie, kupiłam odżywkę z wibo i to serum z lovely takie wchłaniające. Zaraz zrobię moczenie w oliwie i będę testować
tak, tą kreskę, to nie światło, obok tego jest żółta plamka pod paznokciem;( i mam to juz długo, dermatolog była zdziwona, tego czegos nie widziała, z kolei chłopak się ze mnie smieje, bo nic tam nie widzi.

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
testuj, testuj i koniecznie daj znac jak się sprawują
Stary 2013-08-01, 05:25   #555
anex_1989
Zakorzenienie

odżywka zamówiona czekam na przesyłkę

paznokcie w trochę lepszej kondycji ale to jeszcze nie to
dzisiaj muszę zakupić szklany pilniczek do paznokci bo staram się nie używać obcinaczek i mam nadzieję, że efekty będę mogła Wam zaprezentować już niedługo
anex_1989 jest offline  
Stary 2013-08-01, 10:13   #556
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
odżywka zamówiona czekam na przesyłkę

paznokcie w trochę lepszej kondycji ale to jeszcze nie to
dzisiaj muszę zakupić szklany pilniczek do paznokci bo staram się nie używać obcinaczek i mam nadzieję, że efekty będę mogła Wam zaprezentować już niedługo
A jaką odżywkę zamówiłaś ?
Polecam Ci szklany pilniczek z Ross ;P
Smerfetka696969 jest offline  
Stary 2013-08-01, 11:11   #557
anex_1989
Zakorzenienie

Smerfetka696969 zamówiona odżywka w załączniku

a to jakiś konkretny ten pilniczek czy jest tylko jeden i na pewno trafię na ten właściwy?

jaka jego cena?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 167-thickbox.jpg (13,2 KB, 87 załadowań)
anex_1989 jest offline  
Stary 2013-08-01, 12:05   #558
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Smerfetka696969 zamówiona odżywka w załączniku

a to jakiś konkretny ten pilniczek czy jest tylko jeden i na pewno trafię na ten właściwy?

jaka jego cena?
Okej zaraz o niej coś poczytam
Pilniczek nazywa się for your Beauty
Cena około 12-14 zł
Stary 2013-08-01, 13:16   #559
monikaef
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Okej zaraz o niej coś poczytam
Pilniczek nazywa się for your Beauty
Cena około 12-14 zł
Ja też polecam ten pilniczek! Taki biały z różową końcówką, mam go już jakiś czas, a śmiga jak nówka sztuka Warto zainwestować.

btw. polerujecie brzeg paznokcia po jego spiłowaniu? Gdzieś o tym słyszałam, że warto na koniec przejechać go polerką, to go dodatkowo "zamknie" (nie umiem tego profesjonalnie opisać, ale pewnie wiecie o co chodzi ) i przeciwdziała rozdwajaniu.

Cytat:
tak, tą kreskę, to nie światło, obok tego jest żółta plamka pod paznokciem;( i mam to juz długo, dermatolog była zdziwona, tego czegos nie widziała, z kolei chłopak się ze mnie smieje, bo nic tam nie widzi.
hmm to faktycznie trochę dziwne, może to jakiś uraz mechaniczny, uderzyłaś o coś przypadniem i tak zareagował paznokieć? Nie mam pojęcia, ale też wydaje mi się, że dermatolog jednak rozpoznałby gdyby to było coś poważniejszego..
monikaef jest offline  
Stary 2013-08-01, 13:19   #560
anex_1989
Zakorzenienie

for you beauty, biały z różową końcówką - cena 12-14 zł

zanotowane
anex_1989 jest offline  
Stary 2013-08-01, 13:42   #561
Anesthesia
Wtajemniczenie

Kurczę, coś mi ta subskrypcja nawala, dziwię się, że nic nie piszecie, bo maile nie przychodzą, a potem wchodzę na wątek a tu 3 strony do nadrabiania :P

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Dodaję moje efekty po miesiącu
Piękne efekty!

Cytat:
Pazurki są całkiem ładne, odrobinę je dopieścisz olejkami i będą idealne!

Cytat:
Ja też polecam ten pilniczek! Taki biały z różową końcówką, mam go już jakiś czas, a śmiga jak nówka sztuka Warto zainwestować.

btw. polerujecie brzeg paznokcia po jego spiłowaniu? Gdzieś o tym słyszałam, że warto na koniec przejechać go polerką, to go dodatkowo "zamknie" (nie umiem tego profesjonalnie opisać, ale pewnie wiecie o co chodzi ) i przeciwdziała rozdwajaniu.
Pilniczek także polecam, już o nim pisałam, mam go ponad rok i jest tak samo fantastyczny

A co do polerowania, to owszem, jak je dość mocno i dużo piłuję, to na koniec przejeżdżam po brzegu polerką, wszystkie paproszki i strzępki znikają i brzeg paznokcia jest ładnie "domknięty"

U mnie po staremu, nadal dbam o pazurki i olejuję, choć od 3 dni mam przerwę, bo jestem na wyjeździe i nie mam swojej Alterry a jedynie olejek w buteleczce po lakierze i tak jakoś zapomina mi się go używać... Ale jak wrócę do domu to na pewno znów będę bardzo sumienna w tej kwestii
Anesthesia jest offline  
Stary 2013-08-01, 14:20   #562
Maged
Raczkowanie

Zivit gdzie kupujesz hydrolizowaną keratynę ?
Stary 2013-08-01, 14:36   #563
zivit
Rozeznanie

Dzięki dziewczyny

Maged, kupuję na zrobsobiekrem

Fragrantica
zivit jest offline  
Stary 2013-08-01, 17:41   #564
creativve
Rozeznanie

Witam się i od razu mowię, że was podczytuję, a 3 dni temu zaczęłam olejowanie paznokci zdjęcia wkleję w swoim czasie, czyli po miesiącu, jestem ciekawa efektu, póki co rano paznokcie wyglądają na zadbane, ale efekt traci się w ciągu dnia, mam nadzieje, że po dłuższym czasie utrzyma się na dobre
W domu mam tylko olejek Alterry brzoza i pomarańcza i serum do twarzy Orchidea, niebawem obkupię się w ten polecany przez was i oliwkę do ciała zaraziłam się na całego, bo od zawsze lubiłam zajmować się swoimi paznokciami, teraz jednak po usuwaniu skórek są bardzo osłabione, łamliwe i dokucza mi cotygodniowe ich wycinanie, bo bardzo szybko odrastają, do tego są kruche i łamliwe (ale to juz od zawsze), mam po prostu nadzieje ze olejowanie im pomoże

creativve jest offline  
Stary 2013-08-02, 07:17   #565
anex_1989
Zakorzenienie

Po prawie tygodniu olejowania bez używania odżywki moją paznokcie prezentują się następująco

dla porównania wrzucam zdjęcie sprzed i po

co prawda to jeszcze nie to co bym chciała, ale jak do pielęgnacji dojdzie jeszcze odżywka to myślę, że będzie już tylko lepiej

wczoraj kupiłam szklany pilniczek
nie wiem dlaczego tak długo z tym zwlekałam!
jakoś wcześniej nie byłam do niego przekonana, a już po pierwszym użyciu wiem, że to mój nr 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0009.jpg (29,8 KB, 181 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0015.jpg (24,2 KB, 204 załadowań)
anex_1989 jest offline  
Stary 2013-08-02, 07:39   #566
RozowaMulina
Raczkowanie

Cytat:
Po prawie tygodniu olejowania bez używania odżywki moją paznokcie prezentują się następująco

co prawda to jeszcze nie to co bym chciała, ale jak do pielęgnacji dojdzie jeszcze odżywka to myślę, że będzie już tylko lepiej

jakoś wcześniej nie byłam do niego przekonana, a już po pierwszym użyciu wiem, że to mój nr 1
Różnica jest ogromna! Paznokcie wyglądają dużo zdrowiej, oby tak dalej!
Jakiej firmy pilniczek kupiłaś?

Wymianka
RozowaMulina jest offline  
Stary 2013-08-02, 07:57   #567
anex_1989
Zakorzenienie

RozowaMulina dziękuję! nawet nie wiesz jakie to budujące

dziewczyny mi polecały for you beauty z Rossmana,
ale wczoraj byłam w Realu i kupiłam ellite
( myślę, że nie ma różnicy pomiędzy nimi)
anex_1989 jest offline  
Stary 2013-08-02, 09:30   #568
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:

No no no ;> widać różnice suuper oby było już tylko lepiej i lepiej
Stary 2013-08-02, 10:42   #569
zivit
Rozeznanie

anex_1989 bardzo ładny efekt!

Dziewczyny nie uwierzycie, wczoraj podczas wbijania ćwieków w szorty złamał mi się paznokieć[*]

Tyle tylko, że nie tak standardowo poziomo z boku tylko pionowo od góry! :O spiłowałam go troszeczkę i skleiłam, mam nadzieję, że będzie się trzymać i nie pójdzie w dół

Fragrantica
zivit jest offline  
Stary 2013-08-02, 10:59   #570
anex_1989
Zakorzenienie

Smerfetka696969 i zivit dziękuję

zivit ajć musiało boleć

przyszło mi do głowy, że rozdwajanie się panokci bierze się też od klepania w klawiaturę przez co je dodatkowo osłabiamy- wiem ameryki nie odkryłam, ale pilnuję się żeby pisać opuszkami ^^
anex_1989 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości