Efekty olejowania paznokci - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-11-21, 18:01   #2071
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mocze ok 20 minut, myje rece potem i maluje. Nic takiego mi nie wychodzilo..

Wysłane z mojego XT615

L'amore scalda il cuore.

Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
mikroREKLAMA
Pomoc dla Powszechnej Sterylizacji
Ja pomagam kotom - pomóż i Ty!

Ta reklama pokazywana jest pod 23 664 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mojwa jest teraz online  
Stary 2013-11-21, 18:39   #2072
ba i
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Kobitki - mam pytanko. Ile czasu od olejkowej kąpieli odczekujecie zanim ponownie pomalujecie pazurki? Bo zauważyłam, że jeżeli maluję nawet kilka godzin "po" oczywiście odtłuszczone paznokcie, to i tak potem pod lakierem pojawiają mi się takie bąble. Jakby te olejki, które paznokcie wchłonęły podczas kąpieli, wyłaziły pod lakierem...
Ja czekam sporo, jeśli rano olejuję to maluję popołudniu i dokładnie myję i odtłuszczam paznokcie przed malowaniem, bo zauważyłam, że gorzej mi się lakier trzyma na świeżo olejowanych, ale nigdy od olejków nie robiły się bąble

Bąble robią się podobno gdy za szybko nakłada się kolejne warstwy lakieru tzn. pierwsza jeszcze nie wyschła, a już kładzie się następną, może taka jest przyczyna u Ciebie?

Dziękuję za rady odnośnie różowych lakierów, kupiłam Golden Rose, ale szukam dalej bo to nie to
ba i jest offline  
Stary 2013-11-21, 18:47   #2073
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ba i Pokaż wiadomość

Bąble robią się podobno gdy za szybko nakłada się kolejne warstwy lakieru tzn. pierwsza jeszcze nie wyschła, a już kładzie się następną, może taka jest przyczyna u Ciebie?
Tak, albo gdy się nałoży za grubą warstwę.
lanavera jest offline  
Stary 2013-11-21, 18:49   #2074
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Kobitki - mam pytanko. Ile czasu od olejkowej kąpieli odczekujecie zanim ponownie pomalujecie pazurki? Bo zauważyłam, że jeżeli maluję nawet kilka godzin "po" oczywiście odtłuszczone paznokcie, to i tak potem pod lakierem pojawiają mi się takie bąble. Jakby te olejki, które paznokcie wchłonęły podczas kąpieli, wyłaziły pod lakierem...
U mnie to różnie bywa, jak nie mam czasu to bywa, że od razu po maluję, a często robię "kąpiel" wieczorem, a maluję dopiero następnego dnia. Wg mnie rozwiązaniem Twoich problemów może być odtłuszczacz do paznokci, np. z Sensique.

Ja dziś miałam "wypadek przy pracy" i spadłam ze schodów... pomijając potłuczenia, zahaczyłam paznokciem o schody podważając go mocno do góry. Byłam pewna, że się złamie, ale paznokieć ani tknięty. Za to po zmyciu lakieru zauważyłam, że sporo pod białą częścią, prawie w połowie różowej zrobiła się jaśniejsza, łukowata pręga - czuję, że w tamtym miejscu paznokieć mógł się oderwać, ale to dziwne, bo ponad tym jest normalnego koloru różowa część jeszcze. Mam nadzieję, że będzie dalej rósł zdrowo...
Anesthesia jest offline  
Stary 2013-11-21, 18:57   #2075
lanavera
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość

Ja dziś miałam "wypadek przy pracy" i spadłam ze schodów... pomijając potłuczenia, zahaczyłam paznokciem o schody podważając go mocno do góry. Byłam pewna, że się złamie, ale paznokieć ani tknięty. Za to po zmyciu lakieru zauważyłam, że sporo pod białą częścią, prawie w połowie różowej zrobiła się jaśniejsza, łukowata pręga - czuję, że w tamtym miejscu paznokieć mógł się oderwać, ale to dziwne, bo ponad tym jest normalnego koloru różowa część jeszcze. Mam nadzieję, że będzie dalej rósł zdrowo...
Tez mi się tak zrobiło niedawno, ale ja nie spadłam ze schodów przywaliłam paznokciem tak ze się mocno zgiął, ale nie złamał i potem zobaczyłam tą pręgę. Z czasem na zewnątrz paznokcia po obu stronach, przy zakończeniach tej pręgi paznokieć się zaczął zadzierać, ale nie na tyle, żeby trzeba było obcinać na szczęście. Odrobinę skróciłam pazur, zalakierowałam i mam nadzieje, że wytrzyma jak najdłużej Ta pręga to takie prostu jakby zgięcie - jak zegniesz karton na ten przykład, no nie urwie się, ale miejsce zgięcia jest słabsze i widoczne. Trzeba więc na ten paznokieć uważać, najlepiej chyba pokryć grubą warstwą lakieru i tyle
lanavera jest offline  
Stary 2013-11-21, 19:01   #2076
kalima
Raczkowanie

Dzięki babeczki - może faktycznie to moja niecierpliwość;-) Ale za specjalistycznym odtłuszczaczem też się rozejrzę.
Anesthesia - przygoda mrożąca krew w żyłach. Ale najważniejsze, że paznokieć cały!!!!

kalima jest offline  
Stary 2013-11-21, 19:16   #2077
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
U mnie to różnie bywa, jak nie mam czasu to bywa, że od razu po maluję, a często robię "kąpiel" wieczorem, a maluję dopiero następnego dnia. Wg mnie rozwiązaniem Twoich problemów może być odtłuszczacz do paznokci, np. z Sensique.

Ja dokładnie myję ręce przed malowaniem, potem porządnie przecieram paznokcie zmywaczem i czekam aż dobrze wyschnie i wtedy maluję. Malując odczekuję aż kolejne warstwy lakieru dobrze wyschną, dzięki temu manicure trzyma się dłużej. Jeśli chodzi o te malutkie bąbelki, które robią się podczas malowania to ja zauważyłam, że najczęściej się robią przy lakierach, których nie wymieszałam przed malowaniem

Historia mrozi krew w żyłach, ja bym się w tej sytuacji nieźle wystraszyła, zaraz bym tylko oglądała swoje paznokcie czy nic im nie jest
201612060923 jest offline  
Stary 2013-11-21, 19:19   #2078
Anesthesia
Wtajemniczenie

No na szczęście paznokcie całe, ja w sumie też, tylko biodro i nogi bolą Tak właśnie myślałam, że się po prostu solidnie wygiął, ale ja zawsze mam sporą warstwę lakieru, więc mam nadzieję, że będzie ok
Anesthesia jest offline  
Stary 2013-11-22, 11:42   #2079
Loonita
Namaste ^^

Cytat:
No na szczęście paznokcie całe, ja w sumie też, tylko biodro i nogi bolą Tak właśnie myślałam, że się po prostu solidnie wygiął, ale ja zawsze mam sporą warstwę lakieru, więc mam nadzieję, że będzie ok
O kurcze dobrze, że 'tylko' tak się skończyło
Loonita jest offline  
Stary 2013-11-22, 16:19   #2080
Just Me 92
Przyczajenie

Dziewczyny, olejuję paznokcie od 2 miesięcy, i nie bardzo widzę przyrostu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder2.jpg (90,3 KB, 164 załadowań)

28.12- 3 roczniaca naszego udanego związku

http://www.suwaczki.com/tickers/65vqb201evq3hymg.png
Just Me 92 jest offline  
Stary 2013-11-22, 16:26   #2081
natalkaa7522
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki babeczki - może faktycznie to moja niecierpliwość;-) Ale za specjalistycznym odtłuszczaczem też się rozejrzę.
Anesthesia - przygoda mrożąca krew w żyłach. Ale najważniejsze, że paznokieć cały!!!!
Ja jak się ostatnio uderzyłam przy przeprowadzce to sprawdzałam pierwsze czy paznokieć cały
Stary 2013-11-22, 18:44   #2082
Kiwaczka
Wtajemniczenie

hej Dziewczyny
od zawsze obgryzalam paznokcie, ale od jakiegoś czasu samoistnie (może od roku) przestałam to robic nałogowo. Zdarzało mi się włożyc palucha do buzi ale przywoływałam się do pionu Od sierpnia zaczelam w 100% dbac o moje "ogryzki". Zakupiłam serum do paznokci z ekstraktem z wiśni, maśc z witaminą A, olejek rycynowy oraz regenerum do paznokci. Od jakiegoś czasu dołączyła do tego odżywka z Eveline 8w1 oraz NailTek Foundation II. Po przeczytaniu większości postow dzisiaj dokupiłam olejek z drzewa herbacianego i zrobiłam dodatkowo swoją odżywke czyli... oliwke z bambino+ olejek rycynowy+ serum z wiśni + olejek z drzewka herbacianego + 1 ząbek czosnku smrodek jest przeogromny!! tym bardziej że nienawidzę czosnku ;/ ale wytrzymam mimo to i codziennie będę tą śmierdzącą papke nakładac dodatkowo przesyłam zdjęcia swoich paznokci. Zdjęcia były robione jakieś 2 tyg temu czyli ok 3 miesiące odkąd zaczęłam o nie dbac i nakładac różne olejki/ maści. Podobają mi się białe końcówki jakie mi się zrobiły ale do efektu do jakiego zmierzam jeszcze daleka droga.. byle wytrwać!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131105_155301.jpg (57,3 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20131105_155316.jpg (55,4 KB, 146 załadowań)
Kiwaczka jest offline  
Stary 2013-11-22, 18:53   #2083
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
od zawsze obgryzalam paznokcie, ale od jakiegoś czasu samoistnie (może od roku) przestałam to robic nałogowo. Zdarzało mi się włożyc palucha do buzi ale przywoływałam się do pionu Od sierpnia zaczelam w 100% dbac o moje "ogryzki". Zakupiłam serum do paznokci z ekstraktem z wiśni, maśc z witaminą A, olejek rycynowy oraz regenerum do paznokci. Od jakiegoś czasu dołączyła do tego odżywka z Eveline 8w1 oraz NailTek Foundation II. Po przeczytaniu większości postow dzisiaj dokupiłam olejek z drzewa herbacianego i zrobiłam dodatkowo swoją odżywke czyli... oliwke z bambino+ olejek rycynowy+ serum z wiśni + olejek z drzewka herbacianego + 1 ząbek czosnku smrodek jest przeogromny!! tym bardziej że nienawidzę czosnku ;/ ale wytrzymam mimo to i codziennie będę tą śmierdzącą papke nakładac dodatkowo przesyłam zdjęcia swoich paznokci. Zdjęcia były robione jakieś 2 tyg temu czyli ok 3 miesiące odkąd zaczęłam o nie dbac i nakładac różne olejki/ maści. Podobają mi się białe końcówki jakie mi się zrobiły ale do efektu do jakiego zmierzam jeszcze daleka droga.. byle wytrwać!
Śliczne pazurki

Jak tylko będę w aptece to kupię sobie tą maść z witaminą A, czytałam, że działa cuda na końcówki i że podobno je wybiela
Stary 2013-11-22, 18:58   #2084
Kiwaczka
Wtajemniczenie

polecam z Hasco- Lek- maśc z wit. A. Za swoją zapłaciłam 3,70 jest mega wydajna, od sierpnia prawie codziennie ją używam i nawet 1/3 tubki nie zużyłam a nie oszczędzam jej
ps. dziękuje
Kiwaczka jest offline  
Stary 2013-11-22, 22:23   #2085
propolka
Raczkowanie

A ja znowu paznokcie na zero. mam nadzieję, że jak nie będą długie, to nie będą się tak psuć. :P Ciągle olejuję i czekam na lepsze efekty.
Stary 2013-11-23, 08:31   #2086
jukaba
Zadomowienie

ukręciłam kolejną miksturę: bazą jest BDFM, do tego troche Alterry limonkowej, oliwy z oliwek z chilli, oleju lnianego i kokosowego
i dalej zapuszczam przyrost mniej więcej na wysokość konca palca na jednym małym palcu juz tak mam, najgorzej ida serdeczne... może muszę byc bardziej serdeczna dla ludzi... ?
jukaba jest offline  
Stary 2013-11-23, 09:46   #2087
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
ukręciłam kolejną miksturę: bazą jest BDFM, do tego troche Alterry limonkowej, oliwy z oliwek z chilli, oleju lnianego i kokosowego
i dalej zapuszczam przyrost mniej więcej na wysokość konca palca na jednym małym palcu juz tak mam, najgorzej ida serdeczne... może muszę byc bardziej serdeczna dla ludzi... ?
Stary 2013-11-23, 13:00   #2088
ba i
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
polecam z Hasco- Lek- maśc z wit. A. Za swoją zapłaciłam 3,70 jest mega wydajna, od sierpnia prawie codziennie ją używam i nawet 1/3 tubki nie zużyłam a nie oszczędzam jej
ps. dziękuje
Też polecam maść z vit. A, pisałam o tym kilka stron wcześniej, teraz używam <tej>, bardzo dobra Ale mi schodzi zdecydowanie szybciej, bo nakładam grubszą warstwę na noc i na to rękawiczki

propolka też mam krótsze paznokcie ostatnio, po przerwie w olejowaniu noszę krótsze i w sumie wygonie mi

Teraz w ciągu dnia nakładam mix - bdfm i rycynowy, z przewagą rycynowego, po jakim czasie zauważyłyście, że rycyna Wam nie służy?
ba i jest offline  
Stary 2013-11-24, 10:51   #2089
jukaba
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ba i Pokaż wiadomość
Teraz w ciągu dnia nakładam mix - bdfm i rycynowy, z przewagą rycynowego, po jakim czasie zauważyłyście, że rycyna Wam nie służy?
może wysuszać, wiele dziewczyn się skarżylo że po pewnym czasie paznokcie sa bardziej łamliwe
jukaba jest offline  
Stary 2013-11-24, 14:37   #2090
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa

Cytat:
Napisane przez Just Me 92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, olejuję paznokcie od 2 miesięcy, i nie bardzo widzę przyrostu
ja tam widzę przyrost!

oto moje efekty po 2 miesiącach. co sądzicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.09 lewa.jpg (55,2 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.10 lewa 2.jpg (88,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.11.jpg (109,5 KB, 177 załadowań)

L'amore scalda il cuore.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
mikroREKLAMA

Ta reklama pokazywana jest pod 23 664 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mojwa jest teraz online  
Stary 2013-11-24, 14:40   #2091
Cytrynowe_Marzenie
Zakorzenienie

Ja dziś na bloga wstawiłam paznokciową aktualizację na bloga klik

Cytrynowe_Marzenie jest offline  
Stary 2013-11-24, 14:41   #2092
201612060923
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
ja tam widzę przyrost!

Widać przyrost-masz teraz taką ładną, kwadratową płytkę Chociaż szczerze mówiąc ja bym zobaczyła jak wygląda w migdałowym kształcie

Ja patrzę na swoje paznokcie i widzę przyrost płytki-jest coraz bardziej podłużna
Stary 2013-11-24, 14:41   #2093
natalkaa7522
Zakorzenienie

Widać i to mega
Stary 2013-11-24, 16:12   #2094
Anesthesia
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
ja tam widzę przyrost!

Bardzo ładne paznokcie, widać już przyrost

Ja zrobiłam nową mieszankę (rybki GAL plus olejek Alterry), tym razem w buteleczce z pipetą i to genialne rozwiązanie, jeszcze wygodniejsze, niż patent z pędzelkiem!
Anesthesia jest offline  
Stary 2013-11-24, 16:19   #2095
Mojwa
zuy mod

GG do Mojwa

Pokaż jak wygląda ta buteleczka!

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Chociaż szczerze mówiąc ja bym zobaczyła jak wygląda w migdałowym kształcie
Jakoś nie mogę się do migdała przekonać, boję się że byłoby jeszcze bardziej nierówno niż przy kwadratach...

L'amore scalda il cuore.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
mikroREKLAMA

Mojwa jest teraz online  
Stary 2013-11-24, 16:59   #2096
201701191223
Konto usunięte

góra, albo raczej środek moich paznokci juz przyróśł, więcej się nie da, ale boki nic nie urosły
201701191223 jest offline  
Stary 2013-11-24, 18:51   #2097
aneciaxD
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
góra, albo raczej środek moich paznokci juz przyróśł, więcej się nie da, ale boki nic nie urosły
Mam to samo, na środku widać elegancki przyrost, a po boku nic...
aneciaxD jest offline  
Stary 2013-11-25, 09:34   #2098
marta_dm
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
Olej lniano - kokosowy ? Gdzie to można kupić ?
marta_dm jest offline  
Stary 2013-11-25, 09:42   #2099
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Napisane przez marta_dm Pokaż wiadomość
Olej lniano - kokosowy ? Gdzie to można kupić ?
Nie ma tam mowy o takim gotowcu Pokręciłaś chyba coś
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2013-11-25, 09:43   #2100
stokrotenka18
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

ja znów zaniedbałam olejowanie... i tak jest ciągle chyba mam kryzys olejowania paznokci

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości