U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-07-08, 21:18   #3751
iv3
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie ma znaczenia,rokitnik ma działanie regenerujące to ci się przyda po kwasach..nie ma nic wspólnego z metryką...a 23 lata to juz nie pierwsza młodość dla skóry przy stanie obecnego środowiska tak zwanego naturalnego.

no dobraa noo, masz racje
Zobaczę jak się będzie spisywał ten z brzozą, jeżeli całkiem dobrze to zamówię z rokitnikiem, oby tylko nie zapchał

Zamówiłam ten rozświetlacz z The Balm bo nigdzie go nie mogłam dostać ( dobrze,że nie wzięłam go ze strawberry.net bo tam był za 90zł jakoś, a kupiłam za 62zł )

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-07-08, 21:22   #3752
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
no dobraa noo, masz racje
Zobaczę jak się będzie spisywał ten z brzozą, jeżeli całkiem dobrze to zamówię z rokitnikiem, oby tylko nie zapchał

Zamówiłam ten rozświetlacz z The Balm bo nigdzie go nie mogłam dostać ( dobrze,że nie wzięłam go ze strawberry.net bo tam był za 90zł jakoś, a kupiłam za 62zł )
1. A gdzie zamawiałaś? Na all czy w jakimś sklepie netowym ?

2. Daj koniecznie znać , czy Ci podejdzie . Ja jestem niezmiennie zakochana w nim
anastazjaaa2 jest offline  
Stary 2013-07-08, 21:29   #3753
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiamodna Pokaż wiadomość
Fakt brzoskwinia jest okey, ale matt trzyma się na cerze mieszanej maks 4 h, i większe krosty trzeba przykryć korektorem. A co do Sylveco - miałam ten nagietkowy na dzień i na noc, całkiem fajna seria. Ten na noc jest tłusty dość, ale ten na dzień okey - można makijaż na niego nakładać spokojnie.
U mnie z dobrze matującym pudrem wytrzymywał w zasadzie do powrotu do domu
Cytat:
...
Serum Agafii jest baaardzo fajne,jednak bardziej na noc,bo nie współgra ze niektórymi podkładami...sylveco lepsze na dzien.
Ja kładłam pod minerały i efekty były bardzo fajne, a podkłady mineralne potrafią być baaaaardzo kapryśne
Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
już o nim czytam, dziekuję!
Proszę U mnie sprawdzał sie też dobrze hot pink Skin79, ale rożnie z nim bywa u wielu osób i kolor też jest dość 'ciężki w obyciu' [dla mnie zbyt różowy, ale w zasadzie nie trafiłam nigdy na swój odzień w bb, a teraz używam tylko minerałów]
Stary 2013-07-08, 21:44   #3754
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
1. A gdzie zamawiałaś? Na all czy w jakimś sklepie netowym ?

2. Daj koniecznie znać , czy Ci podejdzie . Ja jestem niezmiennie zakochana w nim

zamówiłam na I love beauty, znalazłam taką stronkę i patrze, że dostępny więc szybko klikam
Teraz tylko czekam aż przyjdzie.
Dam znać oczywiście

W ogóle zmieniłam pielęgnacje tzn. na noc. Stosuję ( mam próbkę emulsji z Hery Balancing więc to ) później krem Ślimakowy z mizona a póżniej Sue. Ogólnie cera jest świetna, oprócz tego co sama sobię rozwalę na twarzy ( wągra czy cuś ) to nie mam nic, tylko te skórki ale raz z nimi lepiej raz gorzej.
Ostatnio często storowałam BB Hanskin i powiem szczerze, że u mnie kryje lepiej niż Colorstay i nie świece się po nim, kolor mógłby być lepszy ale przypudruję i jest ok.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
iv a jak tam probki mineralow plynnych?

ten matujący bardzo mi odpowiada ale użyłam go ze 3 razy, nie chcę do pracy bo tam nic się nie trzyma, więc w dni wolne nakładam ale też szkoda mi bo tak mało

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-07-08, 22:13   #3755
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, w świat azjatyckich kosmetyków dopiero wchodzę, ale już kocham ślimaki i wszystko, co z nimi związane
W każdym bądź razie, poczytałam trochę wątku, ale jest tego tyle, że już mam pełną głowę i dalej nie jestem zdecydowana. Prosiłabym o radę!
Chciałabym spróbować jakiegoś bb, mam cerę mieszaną, ze skłonnością do wyprysków. Chciałabym to ukryć, łącznie z zaskórnikami, a że mamy lato, to szukam czegoś lżejszego. Możecie coś polecić? Byłabym ogroooooomnie wdzięczna, bo jeszcze zdązę na niektóre rozbiórki
A jaki masz odcień cery? Jakieś porównanie do podkładów których używałaś do tej pory? Moim ulubionym kremem BB jest skin79 vip gold super plus, fajny jest też sławny hot pink ale nie nie wszystkim pasuje bo jest ciemnawy, bardziej kryjący jest fajniutki i tani holika holika petit essential. Ale niestety z kremami bb jest tak że każdemu pasuje coś innego i inaczej dopasowują się odcienie, ogólnie właściwości są na każdej skórze inne
odada jest offline  
Stary 2013-07-08, 22:24   #3756
Sugarbomb
Raczkowanie

Znacie jakieś BB podobne do Skin79 Diamond the prestige? Chodzi mi o średnie krycie i podobne wykończenie "dewy".
Sugarbomb jest offline  
Stary 2013-07-09, 00:29   #3757
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
nałożyłam Scandal Rose - wyglądam jak trup
miałam to samo wrażenie
Cytat:
...
nie ma znaczenia,rokitnik ma działanie regenerujące to ci się przyda po kwasach..nie ma nic wspólnego z metryką...a 23 lata to juz nie pierwsza młodość dla skóry przy stanie obecnego środowiska tak zwanego naturalnego.
w końcu skóra spowalnia regenerację po ukończeniu 19 r.ż.
201711281122 jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:12   #3758
julisari
Raczkowanie

Hej dziewczyny,jestem na wczasach ale pragnę donieść, że zamówienie doszło, wczoraj moja sis odebrała.Jestem zadowolona szybko przyszło ;-)

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:25   #3759
An Ka
Zadomowienie

A ja wciąż czekam na swoją przesyłkę.
An Ka jest offline  
Stary 2013-07-09, 08:33   #3760
asmenaa
Zakorzenienie

Dziewczyny potrzebuje szybkiej pomocy
Otworzylam spór i sprzedawca mnie olal, ja chce zwrot kasy, jak mam to zglosic do ebay??
Tzn sprzedawca odpisal ale wyslal mi kropkę jakąś debilną więc nie mogę zglosic, ze nie odpisal, HELP
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:23   #3761
Barboletta
Rozeznanie

U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Dziewczyny potrzebuje szybkiej pomocy
Otworzylam spór i sprzedawca mnie olal, ja chce zwrot kasy, jak mam to zglosic do ebay??
Tzn sprzedawca odpisal ale wyslal mi kropkę jakąś debilną więc nie mogę zglosic, ze nie odpisal, HELP
Który to taki chamski?
Zrób screena konwersacji i wyślij no bo co..

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:34   #3762
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Który to taki chamski?
Zrób screena konwersacji i wyślij no bo co..
Wlasnie, ze nie z Korei !! zamowilam lokalnie coś
I nie przyszla przesylka, ja do niej napisalam - cisza
Nagle przyszedł list, że wysyłający nie zaplacil za przesylke wiec nie mogą mi jej dostarczyć i czeka na mnie na poczcie i jak chcę odebrac to muszę zaplacic - więcej niz przedmiot i przesylka
Wiec powiedzialam, ze nie odbieram i mnie poinformowali, ze przedmiot zostanie odeslany do sprzedawcy
piszę tą cala sytuacje babie a ona mi wyslala KROPKĘ i tyle
i cisza
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 09:41   #3763
sheepka
Rozeznanie

asmenka wejdź na Resolution Centre na ebayu opisz całą sytuację i czekaj na odpowiedź ebayowską oni szybko działają ja już po 5 sprawach jestem za każdym razem wygrywałam
Stary 2013-07-09, 10:16   #3764
Barboletta
Rozeznanie

U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV

Cytat:
Która to ma 23 lata i twierdzi, że jest piękna i młoda?! Też mam 23 lata i na noc używam kremu +30, bo mnie dobrze nawilża, więc naprawdę nie patrz na wiek tylko na potrzeby skóry. Ufff ja zawsze azjatyckie kosmetyki zamawiam na ebay i zawsze do mnie docierają. Kiedyś jeszcze w rozbiórkach brałam udział, tutaj na forum, ale chyba wolę sobie sama np. próbki kupić niż czekać aż zbierze się tyle osób, aby zakupić produkt do rozebrania
Ja tez 23 - zmarszczki i wypadające włosy, co to będzie za 10 lat

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline  
Stary 2013-07-09, 10:28   #3765
tekila901
Zakorzenienie

dziewczyny, co Wam w Scandal Rose nie pasowalo, ze wygladalyscie trupio?
Stary 2013-07-09, 10:48   #3766
EbonyLuna
Zakorzenienie

Zamówiłam próbki white wine therapy holika holika, jednak sprzedawca oddał mi pieniądze, bo już nie mają dostępnych... Szczerze mówiąc, liczyłam jednak na produkt, zależało mi na jego przetestowaniu i teraz rozważam zakup pełnego wymiaru. Czy warto? Zależy mi głównie na rozjaśnieniu przebarwień. A może znacie lepsze produkty wybielające? Tylko potrzebuję czegoś na noc, więc jak najbardziej jestem chętna na sleeping packi.
Stary 2013-07-09, 11:43   #3767
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
dziewczyny, co Wam w Scandal Rose nie pasowalo, ze wygladalyscie trupio?
no kolor, a co innego...
Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Zamówiłam próbki white wine therapy holika holika, jednak sprzedawca oddał mi pieniądze, bo już nie mają dostępnych... Szczerze mówiąc, liczyłam jednak na produkt, zależało mi na jego przetestowaniu i teraz rozważam zakup pełnego wymiaru. Czy warto? Zależy mi głównie na rozjaśnieniu przebarwień. A może znacie lepsze produkty wybielające? Tylko potrzebuję czegoś na noc, więc jak najbardziej jestem chętna na sleeping packi.
winko Holiki jest stricte nawilżające, innego działania nie zauważyłam, a zużyłam niemal całe opakowanie
201711281122 jest offline  
Stary 2013-07-09, 13:23   #3768
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
asmenka wejdź na Resolution Centre na ebayu opisz całą sytuację i czekaj na odpowiedź ebayowską oni szybko działają ja już po 5 sprawach jestem za każdym razem wygrywałam
No weszłam i ciągle mnie odsyla do mojej case !! a jak w koncu udalo mi sie skontaktowac to mi wyslali automatyczną odpowiedz!! co mam zrobic

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Która to ma 23 lata i twierdzi, że jest piękna i młoda?! Też mam 23 lata i na noc używam kremu +30, bo mnie dobrze nawilża, więc naprawdę nie patrz na wiek tylko na potrzeby skóry. Ufff ja zawsze azjatyckie kosmetyki zamawiam na ebay i zawsze do mnie docierają. Kiedyś jeszcze w rozbiórkach brałam udział, tutaj na forum, ale chyba wolę sobie sama np. próbki kupić niż czekać aż zbierze się tyle osób, aby zakupić produkt do rozebrania
Ja mam 23 lata i też twierdze, ze jestem piekna i mloda. A jak bedziesz miala 60 lat to jakiego kremu bedziesz uzywala, +70? nie ma takich

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Moja paczka ze skarpetami z 28 maja nie doszla więc po 5 tygodniach wyslal mi nową (2 lipca)
I oczywiście tracking sie konczy w momencie "Handed over to Air carrier" 4 lipa paczka jest w systemie ale wątpię żeby jakieś inne informacje sie jeszcze pojawiły.

Piszę do niego, ze tracking mi nie dziala i że zwykle wlasnie dlatego nie biorę trackingu bo konczy sie w momencie wylotu z kraju (bo wczesniej mi pisal jakieś pierdy, ze ludzie biorą tracking wlasnie po to, ze jak paczka zginie to można zobaczyć gdzie jest bla bla) a ten mi wysyla jakieś trackingi z Korei do Rosji i mi każe zobaczyć ile czasu zajmuje przesylka
Chyba wiecej nic od niego nie zamowie bo będzie mnie pamietal

Oprocz tego może dziś przyjdzie moj hada labo
zamowilam zwykly oraz whitening, uzywal ktoś??
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 13:47   #3769
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
No weszłam i ciągle mnie odsyla do mojej case !! a jak w koncu udalo mi sie skontaktowac to mi wyslali automatyczną odpowiedz!! co mam zrobic

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Ja mam 23 lata i też twierdze, ze jestem piekna i mloda. A jak bedziesz miala 60 lat to jakiego kremu bedziesz uzywala, +70? nie ma takich

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Moja paczka ze skarpetami z 28 maja nie doszla więc po 5 tygodniach wyslal mi nową (2 lipca)
I oczywiście tracking sie konczy w momencie "Handed over to Air carrier" 4 lipa paczka jest w systemie ale wątpię żeby jakieś inne informacje sie jeszcze pojawiły.

Piszę do niego, ze tracking mi nie dziala i że zwykle wlasnie dlatego nie biorę trackingu bo konczy sie w momencie wylotu z kraju (bo wczesniej mi pisal jakieś pierdy, ze ludzie biorą tracking wlasnie po to, ze jak paczka zginie to można zobaczyć gdzie jest bla bla) a ten mi wysyla jakieś trackingi z Korei do Rosji i mi każe zobaczyć ile czasu zajmuje przesylka

Ty to masz prze☠☠☠...z tymi przesyłkami

A któe to takie cwane od trakingu?
Bo ja raz nie miałam ( znaczy mialam nr, ale tak jak u Ciebie, zaginął) i paczka doszła po ok półtora tygodnia, a drugi raz kompletnie błędny nr i też doszła...
Stary 2013-07-09, 13:47   #3770
Sugarbomb
Raczkowanie

Cytat:
Kolejny status pojawia mi się zazwyczaj dopiero po 5-6 dniach.
A na polskiej stronie sprawdzałaś czy się pojawiła?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
Sugarbomb jest offline  
Stary 2013-07-09, 13:48   #3771
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
no kolor, a co innego...

winko Holiki jest stricte nawilżające, innego działania nie zauważyłam, a zużyłam niemal całe opakowanie
Eh, to nie za dobrze... Potrzebuję czegoś rozjaśniającego jednak
Zobaczę, jak zadziałają próbki Tonymoly

Cytat:

Uważam, że nie należy kierować sie napisami na opakowaniu, a potrzebami skóry. Jeśli miałabym zmarszczki, dajmy na to, pod oczami w wieku lat dwudziestu, to mam czekać kolejne dziesięć lat, bo na kremie jest napisane, że od 30r.? Poza tym, lepiej zapobiegać niż leczyć, tym bardziej, że krem zmarszczek nie 'wyprasuje', a póki są mimiczne czy spowodowane niedostatecznym nawilżeniem, tym łatwiej się ich pozbyć. Potem już nie wiele uda się zrobić. I oczywiście nie mam tu na myśli sytuacji, kiedy nastolatka sięga po mocne, liftingujące specyfiki z kosmetyczki mamy
Stary 2013-07-09, 13:50   #3772
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ty to masz prze☠☠☠...z tymi przesyłkami

A któe to takie cwane od trakingu?
Bo ja raz nie miałam ( znaczy mialam nr, ale tak jak u Ciebie, zaginął) i paczka doszła po ok półtora tygodnia, a drugi raz kompletnie błędny nr i też doszła...
Ideal
U mnie tracking zawsze "ginie" w momencie wylotu paczki z kraju więc no kurna, po co mi on?!?!

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Kolejny status pojawia mi się zazwyczaj dopiero po 5-6 dniach.
A na polskiej stronie sprawdzałaś czy się pojawiła?
http://sledzenie.poczta-polska.pl/
Jest na polskiej że nadał 2 lipca i tyle
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 14:47   #3773
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:

ja widziałam 70+
i też uważam że nie ma co się sugerować tą segregacją wiekową bo to tylko po to jest żeby ład na półce w sklepie był. Choć jakieś napinające kremy dla 15-latki to faktycznie przesada ale takie ceramidy np. docelowo przeznaczone dla pań 50+ dobre są dla cery w każdym wieku. Pamiętam jak byłam nastolatką to podbierałam czasem mamie kremy 35+/ 40+ były po prostu lepsze od wysuszających, często mocno alkoholowych i nic nie nawilżających ani nie odżywiających skóry serii dla nastolatek.

Ja miałam kilka sporów i uważam że trzeba do sprzedawcy pisać do skutku-jeśli sprzedawca w ciągu 20dni od momentu założenia sporu nie zareaguje to Paypal sam powinien się tym zająć. Przynajmniej ja tak miałam że kiedyś sprzedawca mnie zlewał nie odzywał się ale dokładnie 20-go dnia PP zwrócił mi kasę. Dodam że zawsze(a zdarzyło mi się kilka razy że przesyłka nie doszła) miałam zwrot pieniążków za zakup i to w każdym przypadku była nierejestrowana przesyłka
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-07-09, 14:55   #3774
asmenaa
Zakorzenienie

To mam jeszcze jedno pytanie w sprawie ebay

Dotyczące tych skarpet. Paczka nie doszla (28 maja wyslana), ja otworzylam spór, po pięciu tygodniach on wyslal jeszcze raz (2 lipca) i moj spór bedzie automatycznie zamknięty 18 lipca, nie da się ponownie otworzyc. Co zrobic w tym momencie kiedy paczka nie dojdzie do tego czasu a spor już zamkną?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:11   #3775
anastazjaaa2
Zakorzenienie

[

Cytat:
To mam jeszcze jedno pytanie w sprawie ebay

Dotyczące tych skarpet. Paczka nie doszla (28 maja wyslana), ja otworzylam spór, po pięciu tygodniach on wyslal jeszcze raz (2 lipca) i moj spór bedzie automatycznie zamknięty 18 lipca, nie da się ponownie otworzyc. Co zrobic w tym momencie kiedy paczka nie dojdzie do tego czasu a spor już zamkną?
A to nie jest tak ze na ebay masz 45 od zawarcia transakcji?
Ja bym brała terin tej pierwszej. Masz dowód zakupu i tyle..aże on ci wysłał drug raz ...to tylko on wie czy to prawda....
Stary 2013-07-09, 15:25   #3776
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
[

A to nie jest tak ze na ebay masz 45 od zawarcia transakcji?
Ja bym brała terin tej pierwszej. Masz dowód zakupu i tyle..aże on ci wysłał drug raz ...to tylko on wie czy to prawda....
Nie wiem no ale nie da się tego rozwiazac w 45 dni bo kazal mi czekac 5 tygodni i jakbym chciala refund to ok a jak chce tą rzecz to znowu 5 tygodni wedlug niego na dotarcie.
Czyli jak nie dojdzie do 18 lipca kiedy automatycznie zamykają spór to oddam go do ebay

zla jestem
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:32   #3777
asmenaa
Zakorzenienie

Ej ale ja żartobliwie napisalam z tymi kremami +70 no ale teraz wiem przynajmniej, ze takie są
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:43   #3778
An Ka
Zadomowienie

kasiamodna Mnie drazni moja ''lwia'' zmarszczka. Ale to wina chyba tego ze od dziecka marszczyłam czoło (tak,tak, mój Śp. Dziadziu zawsze mi mówił: nie marszcz czola bo zmarszczki bedziesz mieć wczesnie.

Póki co to wklepuje pod oczy zamówionego na rozbiórce Sumka, a ''lwią'' rozmasowywuje i jest dużo, dużo lepiej ( nie zeby tylko Sumek dzialam, ale przy nim jestem chociaż raz systematyczna) Zreszta ja juz sie starzeję
An Ka jest offline  
Stary 2013-07-09, 15:48   #3779
asmenaa
Zakorzenienie

Dziewczyny jutro wstawie Wam zdjecie po acne bo roznica jest kolosalna, teraz potrzebuje tylko czegos co wybieli kilka zaczerwień
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-07-09, 19:56   #3780
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
no kolor, a co innego...
wiem, ze kolor, ale chodzilo mi o to jakie ma podtony i czy jest bardzo jasny.

przyszlo moje jabluszko. szybko...

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości