U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-08-09, 23:17   #4291
EbonyLuna
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

DwaKoty, a czy możesz polecić jakieś skuteczne, naprawdę wybielające przebarwienia specyfiki?
Stary 2013-08-10, 01:49   #4292
DwaKoty
Raczkowanie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
DwaKoty, a czy możesz polecić jakieś skuteczne, naprawdę wybielające przebarwienia specyfiki?
Jesli masz kope kasy na zbyciu i mozesz na to poswiecic co najmniej dwa opakowania to: DiorSnow Anti-Spot Serum.

To cholerstwo ma podzielone opinie nawet wsrod fanek DiorSnow, bo ma duze stezenie chemicznych srodkow wybielajacych i moze podrazniac skore. Ale jesli uzywa sie go na noc, to nie ma problemu. U siebie zauwazylam rezultaty po okolo 6 tygodniach stosowania. Tzn, ja nie zauwazylam, ale moj maz. Jednego dnia sie obudzil, spojrzal na mnie i sie niezle zdziwil, bo myslal, ze makijaz mam.

uzywalam tez kremu wybielajaco-nawilzajacego wszystko w jednym od DiorSnow, i tez dzialal. Ale z tego co widze, to juz go nie produkuja. Chyba za skuteczny byl i reszta tej serii sie tak dobrze nie sprzedawala.

Probowalam od EsteeLauder Cyber White spot correcting lotion, jak dla mnie nie dzialal az tak skutecznie jak DiorSnow.

Ze sredniej polki - Sekkisei White Medicated Lotion. Probowalam tez kremu, jest dobry dla suchej cery, ale inne typy moga miec z nim problemy.

Z niskiej polki - White krem od Kose Cosmeport i kilka innych z tej serii. Bylam zdziowiona, ze cos tak taniego daje rezultaty. Ale moze irytowac delikatna cere. U mnie zeszlo troche czasu zanim sie skora do niego przyzwyczaila.

Evita White - hmmm... skonczyl mi sie Freshel White, i jako ze zmienili i opakowanie i sklad w tym roku (poprzednia wersja dzialala) to chcialam sprobowac czegos innego. Mam white gel od Evity i lotion. Gel lubie, ale sa lepsze opcje. Lotion wydaje mi sie dzialac. Ale bede mogla powiedziec dopiero za miesiac.

I zaskakujacy faworyt, ktorego mlode dziewczyny nie kupuja, bo dla nich jest zbyt obciachowy? Pond's Whitening Duo. Zestaw kremow na dzien i na noc. Bylam bardzo sceptycznie nastawiona. I nie spodziewalam sie rezultatow za tak niska cene. Ale kurcze, to bydle dziala. krem na noc moze byc nawet zbyt "ostry" dla bardzo delikatnej cery. Mnie zajelo kilka dni, zeby do niego przywyknac. O ile po Sekkiei White mozna miec problemy ze skora, o tyle Pond's nawet uporzadkowal problematyczne miejsca, bo nie jest az tak ciezki. Probowalam i lotionu i kremu. Krem dziala o wiele lepiej.

Gdybym miala srednio wiecej kasy to wrocilabym do Sofina Whitening. Bo to serum bardzo ladnie dwalo rezultaty podobne do DiorSnow.

Koreanskich wybielaczy nie znam, wiec nie moge sie wypowiadac.

W Japonii jest tak, ze tylko te produkty z medycznie potwierdzonymi wybielaczami moga nazywac sie "wybielaczami" lub "rozjasniaczami" (np. Sekkisei i Sofina White z mojegop opisu). Wszystko inne z nazwa "white" to technicznie "rozswietlacze" dla cery, a nie "rozjasniacze".

Wiem, ze to semantyka, ale np. Shiseido, ktore mialo linie UV White, zmienilo wszystko na White Lucent i juz nie twierdzi, ze "rozjasnia" tylko, ze "rozswietla". Ale tez dziala ladnie, jesli kogos na to stac. Ja kupilam caly zestaw na duty-free gdzies na lotnisku i bylam bardzo zadowolona.

Inne produkty "rozswietlily" cere, jak np Hada Labo, ale jak przestalam uzywac, to wszystko wrocilo do stanu poprzedniego. Maz zartuje, ze to wlasnie dlatego HL jest najlepiej sprzedajacym sie produktem w "roswietlajacej" kategorii - trzeba ja uzywac i uzywaz. I po czesci ma racje, bo refill tych HL sa sprzedawane w plastykowych workach. Mozna sobie wlac do poprzedniej butelki. Albo do kazdej innej butelki.

Teraz juz tak nie szaleje, bo wyszlo mi taniej usunac plamki laserem.

Sorki, ale mi epistola wyszla.

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-10 o 01:54
DwaKoty jest offline  
Stary 2013-08-10, 07:59   #4293
iamsolucky
Wtajemniczenie

DwaKoty a te wszystkie kremy są przeznaczone do usuwania przebarwień posłonecznych czy pozapalnych? Nie powodują łuszczenia się skóry? Są w nich jakieś kwasy?
Czytałam kiedyś pozytywne opinie o serii White od Pond'sa, u nas z 15 lat temu ta firma była w rossie, oczywiście nic wybielającego ale pamiętam że szybko zniknęło z rynku. Pozytywy czytałam też o Pond's White Beauty Pearl Cream, taki correct cream, ponoć świetny m.in. pod oczy, rozjaśnia ładnie i rozświetla, na całą twarz też niektórzy używają ale nie wiem czy ma działanie wybielające czy tylko jako właśnie korekcyjny.
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-08-10, 08:47   #4294
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
na japonskim amazonie mozna sprawdzic ceny w lokalnym dtogeriach ciut drozej, ale trzeba liczyc tez przesylke (nie zawsze free )

odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
Nawet polowa ceny aaa
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 09:01   #4295
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
Jesli masz kope kasy na zbyciu i mozesz na to poswiecic co najmniej dwa opakowania to: DiorSnow Anti-Spot Serum.

To cholerstwo ma podzielone opinie nawet wsrod fanek DiorSnow, bo ma duze stezenie chemicznych srodkow wybielajacych i moze podrazniac skore. Ale jesli uzywa sie go na noc, to nie ma problemu. U siebie zauwazylam rezultaty po okolo 6 tygodniach stosowania. Tzn, ja nie zauwazylam, ale moj maz. Jednego dnia sie obudzil, spojrzal na mnie i sie niezle zdziwil, bo myslal, ze makijaz mam.

uzywalam tez kremu wybielajaco-nawilzajacego wszystko w jednym od DiorSnow, i tez dzialal. Ale z tego co widze, to juz go nie produkuja. Chyba za skuteczny byl i reszta tej serii sie tak dobrze nie sprzedawala.

Probowalam od EsteeLauder Cyber White spot correcting lotion, jak dla mnie nie dzialal az tak skutecznie jak DiorSnow.

Ze sredniej polki - Sekkisei White Medicated Lotion. Probowalam tez kremu, jest dobry dla suchej cery, ale inne typy moga miec z nim problemy.

Z niskiej polki - White krem od Kose Cosmeport i kilka innych z tej serii. Bylam zdziowiona, ze cos tak taniego daje rezultaty. Ale moze irytowac delikatna cere. U mnie zeszlo troche czasu zanim sie skora do niego przyzwyczaila.

Evita White - hmmm... skonczyl mi sie Freshel White, i jako ze zmienili i opakowanie i sklad w tym roku (poprzednia wersja dzialala) to chcialam sprobowac czegos innego. Mam white gel od Evity i lotion. Gel lubie, ale sa lepsze opcje. Lotion wydaje mi sie dzialac. Ale bede mogla powiedziec dopiero za miesiac.

I zaskakujacy faworyt, ktorego mlode dziewczyny nie kupuja, bo dla nich jest zbyt obciachowy? Pond's Whitening Duo. Zestaw kremow na dzien i na noc. Bylam bardzo sceptycznie nastawiona. I nie spodziewalam sie rezultatow za tak niska cene. Ale kurcze, to bydle dziala. krem na noc moze byc nawet zbyt "ostry" dla bardzo delikatnej cery. Mnie zajelo kilka dni, zeby do niego przywyknac. O ile po Sekkiei White mozna miec problemy ze skora, o tyle Pond's nawet uporzadkowal problematyczne miejsca, bo nie jest az tak ciezki. Probowalam i lotionu i kremu. Krem dziala o wiele lepiej.

Gdybym miala srednio wiecej kasy to wrocilabym do Sofina Whitening. Bo to serum bardzo ladnie dwalo rezultaty podobne do DiorSnow.

Koreanskich wybielaczy nie znam, wiec nie moge sie wypowiadac.

W Japonii jest tak, ze tylko te produkty z medycznie potwierdzonymi wybielaczami moga nazywac sie "wybielaczami" lub "rozjasniaczami" (np. Sekkisei i Sofina White z mojegop opisu). Wszystko inne z nazwa "white" to technicznie "rozswietlacze" dla cery, a nie "rozjasniacze".

Wiem, ze to semantyka, ale np. Shiseido, ktore mialo linie UV White, zmienilo wszystko na White Lucent i juz nie twierdzi, ze "rozjasnia" tylko, ze "rozswietla". Ale tez dziala ladnie, jesli kogos na to stac. Ja kupilam caly zestaw na duty-free gdzies na lotnisku i bylam bardzo zadowolona.

Inne produkty "rozswietlily" cere, jak np Hada Labo, ale jak przestalam uzywac, to wszystko wrocilo do stanu poprzedniego. Maz zartuje, ze to wlasnie dlatego HL jest najlepiej sprzedajacym sie produktem w "roswietlajacej" kategorii - trzeba ja uzywac i uzywaz. I po czesci ma racje, bo refill tych HL sa sprzedawane w plastykowych workach. Mozna sobie wlac do poprzedniej butelki. Albo do kazdej innej butelki.

Teraz juz tak nie szaleje, bo wyszlo mi taniej usunac plamki laserem.

Sorki, ale mi epistola wyszla.
Jeeeej, dziękuję bardzo za odpowiedz i czas poświęcony na napisanie
Muszę sobie pospisywać pozycje, coby mi nie umknęły. Na diora niestety pozwolić sobie nie mogę, może w przyszłości I chyba pora zainteresować się tym Pond's. Fakt, już na ebayu nie raz się natknęłam, ale nie natrafiłam [choć i nie szukałam ] nigdy na żadne opiniie o nim i przeglądałam dalej.
Stary 2013-08-10, 09:04   #4296
DwaKoty
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
DwaKoty a te wszystkie kremy są przeznaczone do usuwania przebarwień posłonecznych czy pozapalnych? Nie powodują łuszczenia się skóry? Są w nich jakieś kwasy?
Czytałam kiedyś pozytywne opinie o serii White od Pond'sa, u nas z 15 lat temu ta firma była w rossie, oczywiście nic wybielającego ale pamiętam że szybko zniknęło z rynku. Pozytywy czytałam też o Pond's White Beauty Pearl Cream, taki correct cream, ponoć świetny m.in. pod oczy, rozjaśnia ładnie i rozświetla, na całą twarz też niektórzy używają ale nie wiem czy ma działanie wybielające czy tylko jako właśnie korekcyjny.

dzialaja na hyper-pigmentacje i zaczerwienia, czyli wszystkiego po trochu.
sa w nich np. takie skladniki:
http://www.truthinaging.com/ingredie...-glycyrrhizate
i tym podobne, o roznych stezeniach i kombinacjach.
Seria Pond'sa, jak zawsze jest inna w Japonii niz w innych krajach Azji. Tutaj sprzedaja to jako zestaw kremow i nazywa sie 'Double White" i jest zupelnie inny w kolorze, konsystencji i skladzie niz np. Pond's White z Malezji. Inne opakowanie tez.

Skory nie luszcza. Przez kilka dni skora bedzie lekko rozowa az sie przyzwyczai do nowego produktu. I koniecznie trzeba uzywac filtrow jesli uzywa sie jakiegokolwiek srodka "white". Nocny preparaty dzialaja najlepiej po peelingu. Budzisz sie rano i skora jest jak porcelana. To wlasnie takiego ranka moj maz sie zdziwil

Jesli interesuja cie preparaty typu Dermelan (tez uzywalam) - strata kasy, to trzeba isc najpierw do dermatologa.

Dermelan jest drogi, zluszcza, suszy, masakra. Wygladalam jak Nicholas Cage w filmie Face/Off. Cala twarz mi schodzila. Za te same pieniadze mozna potraktowac sie laserem i problem z glowy.
Stary 2013-08-10, 09:43   #4297
asmenaa
Zakorzenienie

Wlasnie tez widzialam serię ponds i jeszcze loreal whitening
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 10:58   #4298
reila_
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Podziwiam waszą manię ku wybielaniu... znaczy przebarwień. Mnie to już dawno przestało ruszać, że mi na dłuższy czas czerwone plamki po krostkach zostają. A swoje piegi uwielbiam Ale wiem, wiem nie każdy ma tak łatwo
reila_ jest offline  
Stary 2013-08-10, 12:29   #4299
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Podziwiam waszą manię ku wybielaniu... znaczy przebarwień. Mnie to już dawno przestało ruszać, że mi na dłuższy czas czerwone plamki po krostkach zostają. A swoje piegi uwielbiam Ale wiem, wiem nie każdy ma tak łatwo
uf, już myślałam że jestem z tym sama
201711281122 jest offline  
Stary 2013-08-10, 13:31   #4300
KoralM
Raczkowanie

Zainspirowana przez DwaKoty wpisałam w wyszukiwarkę kategorię: kosmetyki i sprzedawców z Japonii . Na pierwszej stronie moim oczom ukazał się taki oto przedmiot : http://www.ebay.pl/itm/Beauty-Face-S...0cd57a3&_uhb=1 Do tej chwili jestem w szoku.
Piękna rzecz

Edytowane przez KoralM
Czas edycji: 2013-08-10 o 13:32
KoralM jest offline  
Stary 2013-08-10, 13:39   #4301
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
Zainspirowana przez DwaKoty wpisałam w wyszukiwarkę kategorię: kosmetyki i sprzedawców z Japonii . Na pierwszej stronie moim oczom ukazał się taki oto przedmiot : http://www.ebay.pl/itm/Beauty-Face-S...0cd57a3&_uhb=1 Do tej chwili jestem w szoku.
Piękna rzecz
....
tak,swego czasu ''to'' obiegło już fejsa i wywołało żywą dyskusję nad zastosowaniem .... a to tylko o wyszczuplanie twarzy chodzi

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-08-10, 13:47   #4302
KoralM
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
tak,swego czasu ''to'' obiegło już fejsa i wywołało żywą dyskusję nad zastosowaniem .... a to tylko o wyszczuplanie twarzy chodzi
czyli jak zwykle jestem do tyłu
co nie zmienia faktu, że genialny umysł to stworzył
KoralM jest offline  
Stary 2013-08-10, 14:06   #4303
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DwaKoty Pokaż wiadomość
dzialaja na hyper-pigmentacje i zaczerwienia, czyli wszystkiego po trochu.
sa w nich np. takie skladniki:
http://www.truthinaging.com/ingredie...-glycyrrhizate
i tym podobne, o roznych stezeniach i kombinacjach.
Seria Pond'sa, jak zawsze jest inna w Japonii niz w innych krajach Azji. Tutaj sprzedaja to jako zestaw kremow i nazywa sie 'Double White" i jest zupelnie inny w kolorze, konsystencji i skladzie niz np. Pond's White z Malezji. Inne opakowanie tez.

Skory nie luszcza. Przez kilka dni skora bedzie lekko rozowa az sie przyzwyczai do nowego produktu. I koniecznie trzeba uzywac filtrow jesli uzywa sie jakiegokolwiek srodka "white". Nocny preparaty dzialaja najlepiej po peelingu. Budzisz sie rano i skora jest jak porcelana. To wlasnie takiego ranka moj maz sie zdziwil

Jesli interesuja cie preparaty typu Dermelan (tez uzywalam) - strata kasy, to trzeba isc najpierw do dermatologa.

Dermelan jest drogi, zluszcza, suszy, masakra. Wygladalam jak Nicholas Cage w filmie Face/Off. Cala twarz mi schodzila. Za te same pieniadze mozna potraktowac sie laserem i problem z glowy.
dzięki za odp.
czyli między innymi używają skoncentrowanych wyciągów z korzenia lukrecji o których czytałam że ponoć takie super na cerę. Kurcze czemu u nas nie ma działających w ten sposób kosmetyków. Tylko kwasiory po których skóra złazi i złazi
a z astaksantyną coś macie czy to z kolei w Korei tylko?
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-08-10, 14:38   #4304
DwaKoty
Raczkowanie

Cytat:
a z astaksantyną coś macie czy to z kolei w Korei tylko?
Wszystko co ma "asta" w nazwie, jest tego od diabla i troche:
AstaLift (uzywam teraz ich filtru - fajne)
AstaBlanc (uzywalam ich wybielajacy krem przeciw-zmarszczkowy)

jest jeszcze jedna "Asta" seria, ale nie pamietam. (Asta Q10, chyba.) Myla mi sie. Naleza do srednio-wyzszej polki. Albo do sredniej, jak sie na promocje trafi. Ale nie sa az tak zaporowe, jakby wynikalo z ich cen na ebayu.

O zapomnialam dodac, i odnosnie wybielaczy i rozjasniaczy ogolnie, to jest tez przeciez cala nowa seria niebieska od Shiseido AquaLabel. Opakowania sie niebieskie (w przeciwienstwie do czerwonej serii AquaLabel, ktora ponoc jest nawilzajaca, ale dla mnie nic nie zrobila).
Chce sprobowac, ale po mizernym doswiadczeniu z czerwona seria AquaLabel, nie bardzo mam na razie ochote.
Ale widze, ze internet sobie ta wybielajaca niebieska serie chwali.

Edytowane przez DwaKoty
Czas edycji: 2013-08-10 o 14:50
DwaKoty jest offline  
Stary 2013-08-10, 15:49   #4305
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
czyli jak zwykle jestem do tyłu
co nie zmienia faktu, że genialny umysł to stworzył
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 22:34   #4306
reila_
BAN stały

OfftopDziewczyny muszę się tym gdzieś podzielić, bo mało nie padłam dzisiaj.... Nigdy więcej maski z błota wulkanicznego, nigdy! Nałożyłam, zmyłam... czuje ciepło. Patrze w lusterko a twarz czerwona, spieczona, rumiana i z taką pajęczynką... Szybko aloes na twarz, ale nigdy tak nie miałam. Chyba mnie podrażniła, a nawet poparzyła ta maska Od dzisja to ja grzecznie wracam do azjatyckich maseczek, naprawdę! Nigdy więcej eksperymentów ;D
reila_ jest offline  
Stary 2013-08-10, 22:44   #4307
asmenaa
Zakorzenienie

ja za to kupiłam sobie tą maź mydlo savon noir co ktoś polecał...
o jeju!! nigdy wiecej tego na twarz nie naloze
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 23:02   #4308
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ja za to kupiłam sobie tą maź mydlo savon noir co ktoś polecał...
o jeju!! nigdy wiecej tego na twarz nie naloze
....
czemu? trzeba opracować sobie metode stosowania....bierzesz na rękę,rozrabiasz wodą az zrobi się biaława emulsja i dopiero masujesz tym pysia.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-08-10, 23:06   #4309
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
....
czemu? trzeba opracować sobie metode stosowania....bierzesz na rękę,rozrabiasz wodą az zrobi się biaława emulsja i dopiero masujesz tym pysia.
Okropnosc! nalozylam, zostawilam na 5 minut i potem masowalam...
Nie dosc, ze mnie okropnie wysypalo to piekło
I zaczelam strasznie kichać!!

żeby nie bylo, drugą szansę też dostało
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 23:07   #4310
iamsolucky
Wtajemniczenie

Cytat:
OfftopDziewczyny muszę się tym gdzieś podzielić, bo mało nie padłam dzisiaj.... Nigdy więcej maski z błota wulkanicznego, nigdy! Nałożyłam, zmyłam... czuje ciepło. Patrze w lusterko a twarz czerwona, spieczona, rumiana i z taką pajęczynką... Szybko aloes na twarz, ale nigdy tak nie miałam. Chyba mnie podrażniła, a nawet poparzyła ta maska Od dzisja to ja grzecznie wracam do azjatyckich maseczek, naprawdę! Nigdy więcej eksperymentów ;D
a jaka konkretnie? Ja różnych masek glinkowych używam, podobnie jest z borowinową która powoduje uczucie ciepła i szczypanie nie dla mega wrażliwców
asmenaa ja lubię savon ale nie można z nim przesadzać, raz na jakis czas 5 minut trzymam pianę a potem jakaś macha i się elegancko wchłania wszystko.
iamsolucky jest offline  
Stary 2013-08-10, 23:12   #4311
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
a jaka konkretnie? Ja różnych masek glinkowych używam, podobnie jest z borowinową która powoduje uczucie ciepła i szczypanie nie dla mega wrażliwców
asmenaa ja lubię savon ale nie można z nim przesadzać, raz na jakis czas 5 minut trzymam pianę a potem jakaś macha i się elegancko wchłania wszystko.
moze nie powinnam w ogole go trzymac tylko po prostu umyc buzie?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-10, 23:20   #4312
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
moze nie powinnam w ogole go trzymac tylko po prostu umyc buzie?
...
najpierw przyzwyczaj skóre do mycia taką savonową pianką...potem mozesz ją zostawić na 1-2 min,jako peeling enzymatyczny..pewnie za diżo dałas i za długo trzymałas.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-08-11, 08:35   #4313
rosa3
Raczkowanie

Cytat:
hej mit tezsie kiedys cos takiego zdarzylo i tez z glinkowa maska, to mialy byc jakies mineraly z morza martwego. doslownie poparzenie, ta czerwiem dopiero po paru godzinach zniknela a i tak przez dlugi jeszcze czas skora reagowala nadwrazliwe np po myciu glowy. masakra!!!!
rosa3 jest offline  
Stary 2013-08-11, 10:33   #4314
An Ka
Zadomowienie

Cytat:
Ja tak miałam po bąbelkowej sum37
An Ka jest offline  
Stary 2013-08-11, 11:53   #4315
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
...
najpierw przyzwyczaj skóre do mycia taką savonową pianką...potem mozesz ją zostawić na 1-2 min,jako peeling enzymatyczny..pewnie za diżo dałas i za długo trzymałas.
może? trzymalam pięc minut po czym pomasowałam i zmyłam
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-11, 15:19   #4316
reila_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
hej mit tezsie kiedys cos takiego zdarzylo i tez z glinkowa maska, to mialy byc jakies mineraly z morza martwego. doslownie poparzenie, ta czerwiem dopiero po paru godzinach zniknela a i tak przez dlugi jeszcze czas skora reagowala nadwrazliwe np po myciu glowy. masakra!!!!
Nie mam wrażliwej cery. Ja tę maskę mam w tubce i już jej wcześniej używałam i nigdy mi nic nie zrobiła aż do wczoraj... po jakiejś godzinie wszystko zeszło, ale naprawdę myślałam, że mnie porządnie poparzyło.... To było ta maseczka - znalazłam na jakimś blogu opis i zdjęcia, bo swoich nie mam. Wywaliłam dziadostwo.

http://martyniq.blogspot.com/2011/08...lna-botna.html
reila_ jest offline  
Stary 2013-08-12, 10:06   #4317
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

dziewczyny, powiedzcie mi, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę, ile czasu od zakupu mam na otwarcie sporu? czy jest to stały czas czy zależny od tego ile idzie zamówienie do mnie?
znowu mam problem z f2plus1... złożyłam u niego dwa zamówienia z tygodniowym odstępem, pierwsze do tej por nie przyszło, drugie już mam z tydzień w domu. napisałam do niego, poprosił, żebym jeszcze 'parę tygodni' poczekała, bo tak bywa. no i nie chcę czekać i czekać i przeczekać dnia kiedy już nic nie będę mogła odzyskać.

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2013-08-12, 10:15   #4318
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
dziewczyny, powiedzcie mi, bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę, ile czasu od zakupu mam na otwarcie sporu? czy jest to stały czas czy zależny od tego ile idzie zamówienie do mnie?
znowu mam problem z f2plus1... złożyłam u niego dwa zamówienia z tygodniowym odstępem, pierwsze do tej por nie przyszło, drugie już mam z tydzień w domu. napisałam do niego, poprosił, żebym jeszcze 'parę tygodni' poczekała, bo tak bywa. no i nie chcę czekać i czekać i przeczekać dnia kiedy już nic nie będę mogła odzyskać.
Czekasz maksymalny czas czyli tyle ile jest napisane w aukcji. Też mialam taki problem.
Ten maksymalny czas to jest 5 tygodni o ile się nie mylę. Nawet jak otworzysz spor wczesniej to Ci napisze, ze czas dotarcia do PL to 14-30 dni roboczych (czy ileś tam) i prosi aby poczekac do tego czasu.
Ja poczekalam, nie doszlo i wyslali mi nową paczkę.
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-08-12, 10:35   #4319
EbonyLuna
Zakorzenienie

Jestem po pierwszym użyciu Black sugar mask wash off SF. Faktycznie, dość mocny dla mojej cery, więc robiłam delikatny masaż jedynie w miejscach, gdzie mam suche partie, resztę zostawiłam na 15min. Pachnie naprawdę ślicznie, ja osobiście kocham wszelkie cytrusowe nuty.
Po zmyciu dera była miękka, wygładzona, nawilżona, ale maska nie pozostawiła żadnej tłustej warstwy [co wydawało mi się, że możne czynić, bo jak ją nakładałam na twarzy, to wydawała mi się taka... tłustawa?]
Myślę, że raz na jakiś czas [raz w tyg, nie częściej w moim przypadku] dobrze zrobi mojej cerze Próbek mam sztuk 10, na jedno posiedzenie nie zużyłam całej saszetki, wiec na jakiś czas będzie. Spokojnie mi to wystarczy, nie muszę sie zaopatrzać w pełen wymiar.

Co do glinek, może wypróbujcie białej lub różowej? Są delikatne.
Ja osobiście jestem zakochana w zółtej; powoli się kończy niestety. W kolejce czeka marokańska i przymierzam się do zakupu multani mati Hesh.
Może po prostu podrażniają Was konkretne marki/rodzaje glinek?
Ja osobiście uwielbiam te maseczki [choć są dość niewygodne w obyciu, ale czego się dla urody nie robi ] Uwielbiam je za to, że mogę je sobie wzbogacić wg moich własnych potrzeb czy upodobań.

Reila, miałam podobnie z tonikiem z olejkiem pichtowym i naftą... Używałam i wszytko było ok, aż któregoś dnia przecieram twarz, a tu piecze, skóra zaczerwieniona.. No wtf!? Nadal nie znam przyczyny, a tonik był dokładnie taki sam, jak wcześniej, tj ta sama ukręcona porcja... Po tym incydencie rzuciłam tę mieszankę.
Teraz pichtowego dodaję jedynie do np olejku myjącego czy innych tego typu kosmetyków. choć kusi mnie, aby wrócić do mixu, ale są obawy.
Stary 2013-08-12, 10:42   #4320
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

Cytat:
Czekasz maksymalny czas czyli tyle ile jest napisane w aukcji. Też mialam taki problem.
Ten maksymalny czas to jest 5 tygodni o ile się nie mylę. Nawet jak otworzysz spor wczesniej to Ci napisze, ze czas dotarcia do PL to 14-30 dni roboczych (czy ileś tam) i prosi aby poczekac do tego czasu.
Ja poczekalam, nie doszlo i wyslali mi nową paczkę.
dzięki
czyli pozostaje mi cierpliwie czekać...

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości