U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-15, 20:58   #4831
agniecha4791
Zadomowienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No wlasnie daje rade przez wiekszosc dnia, dopiero pod koniec zaczyna sie warzyc troche. Jestem tez zachwycona tym, jak w ogole nie wlazi w linie i jak naturalnie wyglada na twarzy, zero widocznego pigmentu Na poczatku myslalam, ze mi kolor nie podpasuje bo wyglada na brudnorozowy ( a ja mam zimno-zolta cere) ale jakos mi sie wtapia w nia na tyle, ze nie odcina sie zbytnio od szyi. Tyle, ze zaczynaja mi jakies gule bolace wyskakiwac - nie wiem, czy cera sie oczyszcza, czy to znak, ze mi nie pasuje. Zobaczymy.
No rany boskie to tak samo jak w moim przypadku. Nawet przejrzałam tabelkę z wynikami moich testów i ani żel Mizona ani ślimakowy bb z Nature Republic nic nie zawiniły.....dopiero ślimakowy Skin 79 spowodował wysyp WTF?

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Też bym chętnie poczytała o jakichś olejkach
Miałam sporą odlewkę olejku z Suiskin i muszę stwierdzić ,że był świetny. Wydajny i bardzo dobrze wszystko wymywał nie pozostawiając skóry tłustej Teraz czekam na jabłkowy z Innisfree i jestem bardzo ciekawa jego działania. Biorę w ciemno tylko na podstawie kilku rekomendacji
Stary 2013-10-15, 23:43   #4832
fiska
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Ee tam, aż tak szarpnąć się nie chcę Wolę wysyłkę free

No to w takim razie zamówię u niego

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A nie boicie się, że Wam zatrzymają i narzucą cło? chyba nigdy się nie przemogę kupować na Ebayu....

W mieleckim schronisku mieszka ok. 150 bezdomnych zwierzaków
P
roszę zastanów się nad adopcją.
http://www.mielec.bezdomne.com/
fiska jest offline  
Stary 2013-10-15, 23:59   #4833
oryginalna11
Raczkowanie

dziewczyny, no niestety na zakupowym chyba sobie długo nic nie zamówie bo jakaś draka była więc z zapytaniem, czy jest jakas dziewczyna z uk która mogłaby się ze mną podzielić albo nie używa to odkupię innisfree mineral sun bb cream?
Stary 2013-10-16, 00:25   #4834
LeejdiNaati
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny a polecacie może jakiś azjatycki filtr pod podkład mineralny?

Stary 2013-10-16, 01:22   #4835
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Dziewczyny a polecacie może jakiś azjatycki filtr pod podkład mineralny?

U mnie najlepiej, jak dotąd, sprawdził się Biore Aqua rich. Teraz mam skin79 white reviving, ale to kompletnie nie to samo... Tamten był kompletnie nie wyczuwalny, nie pozostawiał żadnej warstwy i nie ma mowy o bieleniu.
Jak chcesz nieco więcej info, to opiniowałam go na moim blogu.

Z pewnością zamierzam wypróbować inne filtry od Biore, tym byłam wprost zachwycona.
Stary 2013-10-16, 11:08   #4836
reila_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez fiska Pokaż wiadomość
A nie boicie się, że Wam zatrzymają i narzucą cło? chyba nigdy się nie przemogę kupować na Ebayu....
Jakie cło? Nie wiem ile byś musiała kupić dla siebie, żeby cię celny drapnął. Jak kupujesz pojedyncze sztuki kosmetyków czy ubrań to nic ci nie doliczą. Poza tym sprzedawcy często na paczkach zaniżają wartość albo deklarują to jako "gift- prezent". Od dobrych 4 lat kupuje na Ebay i nigdy nie płaciłam cła.

No chyba, że pół sklepu od razu wykupisz
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-16, 11:22   #4837
Aziddee
Zadomowienie

A któraś z Was ma może porównanie różowego ślimakowego Mizona (krem-żel) do kremu ślimakowego Purebess? Pierwszy mi się przypodobał, ale myślę nad innymi opcjami
Stary 2013-10-16, 11:31   #4838
fiska
Zakorzenienie

reila - dzięki
W sumie jak patrzę na to wszstko to połowę bym wyupiła

http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-D...106b992&_uhb=1
http://www.ebay.pl/itm/Etude-House-D...8e0dabf&_uhb=1

P

Edytowane przez fiska
Czas edycji: 2013-10-16 o 12:54
fiska jest offline  
Stary 2013-10-16, 13:00   #4839
reila_
BAN stały

Cytat:
reila - dzięki
W sumie jak patrzę na to wszstko to połowę bym wyupiła
Dla pewności sprawdź jeszcze od jakiej kwoty wydanej na zakupy naliczne jest cło (nie pamiętam niestety). Ale biorąc pod uwagę, że większość kosmetyków kosztuje 10-15$ to naprawdę możesz kupić kilka rzeczy w jednej paczce bez problemu.

Zacznij od jednej - dwóch rzeczy i sprawdź W sumie nic nie ryzykujesz jak kupisz u sprawdzonego przez nas sprzedawcy
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-16, 13:05   #4840
Rainberry
Dracarys!

Hej dziewczyny, mam pytanie: Od jakiegoś czasu przesyłki od ideaseller_kr idą 2 tygodnie Do tego on sam wysyła kilka dni po wpłacie. Czy macie podobne doświadczenia jeśli o niego chodzi, albo czy ostatnio przesyłki z Korei z jakiegoś powodu idą tak długo, także od innych sprzedawców? Szlag mnie trafia, bo mi się totalnie kończy korektor i bb, a na tracktrace cały czas pokazuje na koreańskim że przekazany na lotnisko, a na polskim oczywiście zapóźnione dane - że jest na poczcie w Seulu

Ewentualnie możecie polecić kogoś, kto szybciej wysyła?
Stary 2013-10-16, 18:52   #4841
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
A któraś z Was ma może porównanie różowego ślimakowego Mizona (krem-żel) do kremu ślimakowego Purebess? Pierwszy mi się przypodobał, ale myślę nad innymi opcjami
Nie pamiętam dokładnie ale Mizon zawiera mniejszy procent śluzu ,coś ponad 70%, natomiast Purebess chyba ok 92 lub 94%. Przy czym większość osbób używa tego drugiego na noc, a Mizon doskonale sprawdza się na dzień pod makijaż.
Stary 2013-10-16, 20:23   #4842
moonandsunrise
Raczkowanie

Cytat:
reila - dzięki
W sumie jak patrzę na to wszystko to połowę bym wykupiła
Nie ma powodu martwić się cłem, i tak zawsze zawsze na paczce jest podana wartość 10$ Powiem więcej, zdarza mi się z Chin zamawiać wielgachne paki ubrań, butów itp., zawsze na paczce jest napisane 10$ - jak dotąd nikt się nie zainteresował
moonandsunrise jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:48   #4843
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie: Od jakiegoś czasu przesyłki od ideaseller_kr idą 2 tygodnie Do tego on sam wysyła kilka dni po wpłacie. Czy macie podobne doświadczenia jeśli o niego chodzi, albo czy ostatnio przesyłki z Korei z jakiegoś powodu idą tak długo, także od innych sprzedawców? Szlag mnie trafia, bo mi się totalnie kończy korektor i bb, a na tracktrace cały czas pokazuje na koreańskim że przekazany na lotnisko, a na polskim oczywiście zapóźnione dane - że jest na poczcie w Seulu

Ewentualnie możecie polecić kogoś, kto szybciej wysyła?
Ja tez zamówiłam kosmetyki 3 października, a od 8 października jest informacja że już wyszło z Incheon i cisza ostatnio coraz dłużej to trwa. Akurat nie zamawiałam u ideala ale u innego sprzedawcy i niestety tez tak długo to trwa chociaż niby nadał następnego dnia po moim zamówieniu czyli 4 października.

Chciałabym się pochwalić że wczoraj zamówiłam (przesyłką bezpłatną i już się boję ) swoją pierwszą piankę do mycia, namówił mnie do tego wpis na blogu chiao, ponoć nie jest jak typowa pianka bo z takimi się nie polubiłam zamówiłam Shiseido Perfect Whip
odada jest offline  
Stary 2013-10-16, 20:58   #4844
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie ale Mizon zawiera mniejszy procent śluzu ,coś ponad 70%, natomiast Purebess chyba ok 92 lub 94%. Przy czym większość osbób używa tego drugiego na noc, a Mizon doskonale sprawdza się na dzień pod makijaż.
To będę musiała się temu drugiemu przyjrzeć Choć faktycznie na dzień mógłby być za ciężki. Z Mizonem się lubimy
Stary 2013-10-16, 21:42   #4845
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Ja tez zamówiłam kosmetyki 3 października, a od 8 października jest informacja że już wyszło z Incheon i cisza ostatnio coraz dłużej to trwa. Akurat nie zamawiałam u ideala ale u innego sprzedawcy i niestety tez tak długo to trwa chociaż niby nadał następnego dnia po moim zamówieniu czyli 4 października.

Chciałabym się pochwalić że wczoraj zamówiłam (przesyłką bezpłatną i już się boję ) swoją pierwszą piankę do mycia, namówił mnie do tego wpis na blogu chiao, ponoć nie jest jak typowa pianka bo z takimi się nie polubiłam zamówiłam Shiseido Perfect Whip
Dzięki za odpowiedź, bo już się zastanawiałam, czy coś z ta paczką się nie stało:/
Stary 2013-10-16, 22:31   #4846
fiska
Zakorzenienie

To w takim razie spróbuję z 1/2 sztukami

Zastanawiam się nad lekkim filtrem najlepiej 40-50 i kremem do twarzy i pod oczy, tylko, że ja jestem taka zielona, że szok. Patrzę na różne blogi, czytam... ale opinii tyle co ludzi i często na moich chęciach się kończy

P
fiska jest offline  
Stary 2013-10-16, 22:35   #4847
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
mnie ten drugi zapchal, a Mizonowy sprawdzil sie ok

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-17, 09:50   #4848
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
mnie ten drugi zapchal, a Mizonowy sprawdzil sie ok
Eh no tego się obawiałam :/
Stary 2013-10-17, 10:17   #4849
reila_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Nie ma powodu martwić się cłem, i tak zawsze zawsze na paczce jest podana wartość 10$ Powiem więcej, zdarza mi się z Chin zamawiać wielgachne paki ubrań, butów itp., zawsze na paczce jest napisane 10$ - jak dotąd nikt się nie zainteresował
O tym samym mówię

Ja czekam na swoje Mizony ślimakowe. Dopiero 13.10 wysłane, więc jeszcze pare dni poczekam
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:23   #4850
littlehalo
Raczkowanie

hej wiem ze raczej nie lubicie jak ktoś nagle zadaje pytanie na ktore moglabym znalezc odpowiedz czytajac opinie i 4 czesci wątku ale to dla mnie temat rzeka..

chce zamowic jakis krem bb na ebayu zalezy mi na nawilżeniu, zakryciu sincow pod oczami (dosc mocnych) i pojedynczych pryszczy, zaczerwienienień itp. podoba mi się efekt glow, mam wręcz dosc matu skore mam jasna i dążę do porcelany, ale bez zoltych tonow, opalam się na zloto-brązowo (?? unikam słońca ofc )

przepraszam z gory ale prosze o polecenie mi 2, 3 kremow zastanawiam się nad missha, lioele i skinfood
littlehalo jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:29   #4851
asmenaa
Zakorzenienie

ach, natrafilam przypadkiem na wszystkie moje probki na polce i naszlo mnie na testowanie bb a dokladniej CC
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:34   #4852
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ach, natrafilam przypadkiem na wszystkie moje probki na polce i naszlo mnie na testowanie bb a dokladniej CC
ja je ostatnio uporządkowałam i biorę się za zużywanie, bo mam ich miliony
201711281122 jest offline  
Stary 2013-10-17, 23:38   #4853
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
ja je ostatnio uporządkowałam i biorę się za zużywanie, bo mam ich miliony
Ja wlasnie tez! i mnie kuszą, znowu ale świecenie na twarzy mnie dobija
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-18, 10:19   #4854
odada
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez littlehalo Pokaż wiadomość
hej wiem ze raczej nie lubicie jak ktoś nagle zadaje pytanie na ktore moglabym znalezc odpowiedz czytajac opinie i 4 czesci wątku ale to dla mnie temat rzeka..

chce zamowic jakis krem bb na ebayu zalezy mi na nawilżeniu, zakryciu sincow pod oczami (dosc mocnych) i pojedynczych pryszczy, zaczerwienienień itp. podoba mi się efekt glow, mam wręcz dosc matu skore mam jasna i dążę do porcelany, ale bez zoltych tonow, opalam się na zloto-brązowo (?? unikam słońca ofc )

przepraszam z gory ale prosze o polecenie mi 2, 3 kremow zastanawiam się nad missha, lioele i skinfood
Z takich bardziej kryjących mogę polecić Missha M signature real complete, ma warianty kolorystyczne, efekt prześliczne krycie ale mnie niestety bardzo zapchała, poza tym Skin79 Classic Intense, też super zakrywa pryszcze i cienie pod oczami oraz Holika Holika petit Bb cream ja mam wariant Essential. Poza tym dość dobrze kryje Skin79 Orange ale wg mnie daje matowy efekt, dobrze kryje też Elishacoy Always Triple, ale chyba jest troche droższy, Lioele Dolish mama wariant green, ładnie kryje ale daje bardziej matowy efekt.
odada jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:01   #4855
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez littlehalo Pokaż wiadomość

Jeśli chcesz, żeby bb zakrył Ci sińce pod oczami, to musi byc coś o poziomie krycia dobrego korektora. A korektor położony na całą twarz daje efekt maski Ja ze swojej strony jako że też zawsze szukam bez żółtych tonów mogę polecić kilka. Najbardziej nieżółty i najsilniej kryjący zarazem jest Elemong. Ale to jest naprawdę maska. No i nie nadaje się na ciepłe pory roku, chyba że masz suchą skórę. Dalej Lioele Dollish Veil Vita BB cream w kolorze gorgeous purple, Holika Holika Peach Girl, Skinfood Red Bean #1 - to z takich bardziej kryjących. Z mniej kryjących, ale dających śliczny glow polecam Skin79 Oriental Gold (fioletowy) i Luview Real Skin Primer BB cream

Do mnie właśnie dotarł natomiast korektor The Saem cover perfection tip concealer i jest nie-sa-mo-wi-ty Więc jesli szukasz dobrego zakrycia cieni i wyprysków, to w życiu nic lepszego nie miałam.
Stary 2013-10-18, 12:05   #4856
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Do mnie właśnie dotarł natomiast korektor The Saem cover perfection tip concealer i jest nie-sa-mo-wi-ty Więc jesli szukasz dobrego zakrycia cieni i wyprysków, to w życiu nic lepszego nie miałam.[/QUOTE]

...
możesz coś więcej o nim? ja szukam czegos co nada się pod oczy,99procent korektorów roluje mi sie na dolnej powiece<taka budowa oka chyba>

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:18   #4857
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
możesz coś więcej o nim? ja szukam czegos co nada się pod oczy,99procent korektorów roluje mi sie na dolnej powiece<taka budowa oka chyba>
Występuje w dwóch kolorach, ja mam jaśniejszy i jest super do mojej bardzo jasnej cery. Jest taki blog z jego recenzją, gdzie dziewczyna zamalowuje nim kreskę zrobiona na ręce czarnym eyelinerem i NIC spod niego nie przebija To świetnie obrazuje jego krycie. Poza tym jest kremowy, ale latwo się rozprowadza, nic się nie roluje, świetnie trzyma się skóry. Poleca to też bodajże Liah Yoo na youtubie. Próbowałam już masy korektorów, ktore niby to miały zakryć wszystko, czego inne nie dały rady a i tak miałam widoczne cienie, a wyprysków się te produkty "nie trzymały". A ten... no, zachwyt

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2013-10-18 o 12:20
Rainberry jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:23   #4858
littlehalo
Raczkowanie

dzieki wielkie za odpowiedzi!
littlehalo jest offline  
Stary 2013-10-18, 12:25   #4859
Rainberry
Dracarys!

A może ktoś polecić porządnego sprzedawcę kosmetyków chińskich i japońskich?
Stary 2013-10-18, 13:34   #4860
EbonyLuna
Zakorzenienie

Ja nie otrzymałam mojego zestawu miniatur baviphat i już chyba nie otrzymam Miał być reship, a jest ... no niczego nie ma
Ogólnie sporo zamówiłam, a praktycznie nic do mnie nie dotarło. Oczywiście rożne rzeczy i od rożnych sprzedawców, ale generalnie z Azji. Nie wiem już czy czekać jeszcze czy co robić... Zauważyłam, że do mnie to przychodzi jakimiś dziwnymi partiami. Może nadal mi trzymają? Ale ponad dwa miesiące to już przesada. Choć pamiętam post, jak stosunkowo niedawno komuś dotarła przesyłka z maja.
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości