U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-10-20, 23:07   #4891
moonandsunrise
Raczkowanie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Według tego wpisu jako posiadaczka krótkich, rzadkich, prostych blond rzęs niczym nie ryzykuję A tak poważniej, w sumie miała problem z całym jednym tuszem (o tym z Majolicy pisała tylko, że miała problem ze zmyciem), aby wysnuć tezę o tym, że te tusze szkodzą zachodnim rzęsom potrzebna byłaby większa próba niż jeden tusz na jednych rzęsach.
Mnie strasznie kuszą tusze z Heroine Make, tak z ciekawości.
Cytat:
Napisane przez djprinzesin Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej azjatyckim kosmetyków.
Tylko 5 pytań.

Ankieta jest mi niezbędna do pracy licencjackiej i będzie użyta wyłącznie do tego celu.

http://www.surveymonkey.com/s/Q6FLWCQ

Bardzo dziękuję za każde wypełnienie.
Wypełnione
moonandsunrise jest offline  
Stary 2013-10-21, 01:05   #4892
djprinzesin
Rozeznanie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

odnosnie azjatyckich maskar , heroina zrujnowala mi rzesy, i trwalo dobre pol roku zeby wrocily do poprzedniego stanu- nie uzywalam nawet codziennie. zmycie tego tuszu to byla katorga. nawet mieszanka olejow sie dobrze jie sprawdzala.

ale mam teraz dejavu fiberwing extra long、uzywam go od trzech miesiecy inspisuje sie fajnie, efektu sztucznych rzes nie daje, ale i tak wyglada swietnie, rzesy sa tez w bardzo dobrym stanie

odterazwjaponii.blogspot. com

Sent from my iPhone using Tapatalk
Stary 2013-10-21, 10:40   #4893
Lara1980
Raczkowanie

Dziewczyny, przeczytałam wszystko. Kupiłam opierając się na waszych recenzjach Skin79 The Oriental Gold Plus.
Dla mnie ma odpowiednie krycie, jest jednak za różowy. Za to nie zapycha, uspokaja skórę i leczy podrażnienia (a odkryłam to idąc na basen - wygoliłam bikini kiepską maszynką i pojawiły mi się krostki, w rozpaczy zamalowałam je orientalnym złotkiem i po kilku godzinach okazało się że prawie ich już nie ma).

Poza BB używam też kremu żmijkowego na twarz i peelingu z baphavitu.
Jestem maniaczką bladej cery i swoją osobą wywołuję niezdrowe podniecenie personelu solarium (kiedy przechodzę obok tego przybytku).

Przyjmiecie mnie do siebie?

http://www.pamietnik-malkontentki.blogspot.com mój misz-masz

Schudłam 24 kg i trzymam wagę
Lara1980 jest offline  
Stary 2013-10-21, 11:08   #4894
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
odnosnie azjatyckich maskar , heroina zrujnowala mi rzesy, i trwalo dobre pol roku zeby wrocily do poprzedniego stanu- nie uzywalam nawet codziennie. zmycie tego tuszu to byla katorga. nawet mieszanka olejow sie dobrze jie sprawdzala.
No właśnie chciałam heroinę ale naczytałam sie o tym, jak tego nie da się zmyć:/ Ja mam teraz "kotka" TonyMoly i jest super, tylko ten egzemplarz ma trochę suchą konsystencję, ale nigdzie nie czytałam, żeby inne też miały, wiec może mi się taki trafił

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

W ogóle, to zapraszam do zapoznania się z moim bb creamowym problemem - może któraś ma na wymianę coś jaśniejszego, np za jasnego z kolei dla niej?
Stary 2013-10-21, 11:42   #4895
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
zamówiłam Shiseido Perfect Whip
Mam nadzieję, że Ci spasuje

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Poza tym jest kremowy, ale latwo się rozprowadza, nic się nie roluje, świetnie trzyma się skóry. Poleca to też bodajże Liah Yoo na youtubie. Próbowałam już masy korektorów, ktore niby to miały zakryć wszystko, czego inne nie dały rady a i tak miałam widoczne cienie, a wyprysków się te produkty "nie trzymały". A ten... no, zachwyt
Jak skonczy mi sie obecny korektor, to wyprobuje ten, o ktorym mowisz
A, lepiej nie kupuj zadnych chinskich badziewi, za duze ryzyko. Trzymaj sie raczej koreanskich, japonskich czy tajwanskich. W ogole zamawianie japonskiego tuszu, czy ogolnie japonskich kosmetykow, od sprzedawcow z innych krajow to zly pomysl. Nie wiem, czy wiesz, ale japonscy producenci zmieniaja zazwyczaj sklady ich kosmetykow sprzedawanych poza granicami kraju, wiec kupowanie od nie-japonskiego sprzedawcy/sklepu mija sie z celem - po prostu moze byc nie tak dobry/skuteczny.

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Używała któraś koreańskich maseczek do twarzy Dermal? Znalazłam w często odwiedzanym przeze mnie sklepie ze ślimakiem i syn-ake (toż to idealnie dla mnie i dla mamy ), ale wizaz zdaje się milczeć na ich temat
A one nie sa przypadkiem polskie i tylko maja napisane, ze to 'koreanskie' [w sensie taki typ maski]? Widzialam je w Hebe.

Cytat:
Bardzo proszę o wypełnienie ankiety dotyczącej azjatyckim kosmetyków.
Tylko 5 pytań.

Ankieta jest mi niezbędna do pracy licencjackiej i będzie użyta wyłącznie do tego celu.

http://www.surveymonkey.com/s/Q6FLWCQ

Bardzo dziękuję za każde wypełnienie.
Wypelnione
Stary 2013-10-21, 11:46   #4896
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Jak skonczy mi sie obecny korektor, to wyprobuje ten, o ktorym mowisz
A, lepiej nie kupuj zadnych chinskich badziewi, za duze ryzyko. Trzymaj sie raczej koreanskich, japonskich czy tajwanskich. W ogole zamawianie japonskiego tuszu, czy ogolnie japonskich kosmetykow, od sprzedawcow z innych krajow to zly pomysl. Nie wiem, czy wiesz, ale japonscy producenci zmieniaja zazwyczaj sklady ich kosmetykow sprzedawanych poza granicami kraju, wiec kupowanie od nie-japonskiego sprzedawcy/sklepu mija sie z celem - po prostu moze byc nie tak dobry/skuteczny.
Nie wiedziałam, właśnie mnie oświeciłaś, dzięki za przestrogę Chociaż z heroiny zrezygnuję raczej. Ale interesują mnie szampony i odżywki Kao Essentials Czyli tajwańskie są bezpieczniejsze, niż chińskie?
Stary 2013-10-21, 13:02   #4897
Aziddee
Zadomowienie

Cytat:
A one nie sa przypadkiem polskie i tylko maja napisane, ze to 'koreanskie' [w sensie taki typ maski]? Widzialam je w Hebe.
Nie znam tej firmy to nie wiem za bardzo, na odwrocie wszystko prócz składu mam napisane krzaczkami
Stary 2013-10-21, 13:10   #4898
chiao
Rozeznanie

Cytat:
Nie wiedziałam, właśnie mnie oświeciłaś, dzięki za przestrogę Chociaż z heroiny zrezygnuję raczej. Ale interesują mnie szampony i odżywki Kao Essentials Czyli tajwańskie są bezpieczniejsze, niż chińskie?
Mam maske Kao , swietna jest - i jak bosko pachnie
Tak, tajwanskie sa w porzo. Wszystko jest lepsze, niz chinskie mazidla, w ktorych nie wiadomo co jest
Wlasnie ostatnio kupilam mala buteleczke szamponu Shiseido Ma Cherie Air Feel, potem przegladalam blogi na jego temat, patrze, a tu na ktoryms zdjecia m.in. skladu singapurskiej wersji - patrze na moja buteleczke ze skladem japonskim i co widze? Roznice

Cytat:
Napisane przez Aziddee Pokaż wiadomość
Nie znam tej firmy to nie wiem za bardzo, na odwrocie wszystko prócz składu mam napisane krzaczkami
Hm, musze sie przyjrzec nastepnym razem :P
Stary 2013-10-21, 15:25   #4899
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Mam maske Kao , swietna jest - i jak bosko pachnie
Tak, tajwanskie sa w porzo. Wszystko jest lepsze, niz chinskie mazidla, w ktorych nie wiadomo co jest
Wlasnie ostatnio kupilam mala buteleczke szamponu Shiseido Ma Cherie Air Feel, potem przegladalam blogi na jego temat, patrze, a tu na ktoryms zdjecia m.in. skladu singapurskiej wersji - patrze na moja buteleczke ze skladem japonskim i co widze? Roznice
Ten szampon też mnie bardzo interesuje, tylko żeby mi się opłacało go sprowadzać, to musiałby być świetny. A Kao którą masz?
Stary 2013-10-21, 15:45   #4900
chiao
Rozeznanie

Cytat:
Ten szampon też mnie bardzo interesuje, tylko żeby mi się opłacało go sprowadzać, to musiałby być świetny. A Kao którą masz?
Ten szampon owszem, wizualnie zwieksza objetosc wlosow i sprawia, ze sa ciagle swieze nawet drugiego dnia po umyciu ale niestety sciaga kolor (ja farbuje wlosy)... gdyby nie to, to chetnie bym go uzywala. Natomiast odzywka jest beznadziejna, jak pierwsza lepsza z drogerii.
Kao mam ta pomaranczowa, z ekstraktem z miodu i royal jelly, o ta: http://www.ebay.com/itm/Kao-Japan-Es...-/380363650153
Stary 2013-10-21, 17:19   #4901
aszuelka
Zakorzenienie

Używała któraś może skarpetek z Nature Republic?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline  
Stary 2013-10-21, 17:25   #4902
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Ten szampon owszem, wizualnie zwieksza objetosc wlosow i sprawia, ze sa ciagle swieze nawet drugiego dnia po umyciu ale niestety sciaga kolor (ja farbuje wlosy)... gdyby nie to, to chetnie bym go uzywala. Natomiast odzywka jest beznadziejna, jak pierwsza lepsza z drogerii.
Kao mam ta pomaranczowa, z ekstraktem z miodu i royal jelly, o ta: http://www.ebay.com/itm/Kao-Japan-Es...-/380363650153
Ja też farbuję, więc nic z tego Właśnie się zastanawiałam nad linią Nuance Airy, ale jak zobaczylam że jest na bazie miodu i protein, to zrezygnowałam. Jedno i drugie wysusza mi włosy:/
Stary 2013-10-21, 22:57   #4903
rosa3
Raczkowanie

Cytat:
Ja też farbuję, więc nic z tego Właśnie się zastanawiałam nad linią Nuance Airy, ale jak zobaczylam że jest na bazie miodu i protein, to zrezygnowałam. Jedno i drugie wysusza mi włosy:/
ja mam tsubaki shiseido biala serie. bardzo fajny, szczegolnie odzywka, bo szampon po 2 dniach troche przyplaszcza mi wlosy. Podobno z Kanebo chyba Sana czy jakos tak jest bardzo fajny. Polecala go taka Pani, co mieszka w Japonii juz dlugo: http://www.youtube.com/watch?v=EejNkbirtwY
rosa3 jest offline  
Stary 2013-10-22, 10:37   #4904
reila_
BAN stały

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
ja mam tsubaki shiseido biala serie. bardzo fajny, szczegolnie odzywka, bo szampon po 2 dniach troche przyplaszcza mi wlosy. Podobno z Kanebo chyba Sana czy jakos tak jest bardzo fajny. Polecala go taka Pani, co mieszka w Japonii juz dlugo: http://www.youtube.com/watch?v=EejNkbirtwY
szampony i odżywki <3 wstyd i hańba, ale azjatyckich jeszcze nie miałam. Więc chętnie sobie popatrzę na ebay na wymienione przez was.
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-22, 11:24   #4905
chiao
Rozeznanie

Cytat:
Tez mam odzywke biala Tsubaki ^^ Kupilam cala butle 550ml i ciagle uzywam (od czerwca). Powiem Wam, ze swietnie utrzymuje nawilzenie w koncach wlosow, jeszcze nie musialam od czerwca ani razu podcinac a zazwyczaj po 3 miesiacach mam suche siano. No i ta miekkosc... Jak sie skonczy, to kupie sobie czerwona na polysk wlosow.
Stary 2013-10-22, 12:15   #4906
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Tez mam odzywke biala Tsubaki ^^ Kupilam cala butle 550ml i ciagle uzywam (od czerwca). Powiem Wam, ze swietnie utrzymuje nawilzenie w koncach wlosow, jeszcze nie musialam od czerwca ani razu podcinac a zazwyczaj po 3 miesiacach mam suche siano. No i ta miekkosc... Jak sie skonczy, to kupie sobie czerwona na polysk wlosow.
Tsubaki też jest na liście tych, nad którymi się zastanawiam. Czy to prawda że mają bardzo silny, kameliowy zapach?
Stary 2013-10-22, 12:36   #4907
chiao
Rozeznanie

Cytat:
Tsubaki też jest na liście tych, nad którymi się zastanawiam. Czy to prawda że mają bardzo silny, kameliowy zapach?
No, czuc ten zapach ale mi nie przeszkadza, fakt, ze troche dziwny ale ogolnie rzecz biorac, odzywka pachnie ladnie
Stary 2013-10-22, 12:56   #4908
reila_
BAN stały

Cytat:
No, czuc ten zapach ale mi nie przeszkadza, fakt, ze troche dziwny ale ogolnie rzecz biorac, odzywka pachnie ladnie
Czy mówicie o tym? http://www.ebay.com/itm/Shiseido-Tsu...item27d7687db3
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-22, 13:03   #4909
rosa3
Raczkowanie

Cytat:
hej, zetez ja wczesniej nie zwrocilam na to uwagi. ja tez juz od maja nie podcinalam wlosow, a koncowki sa naprawde ladne. a musze przyznac, ze moje wlosy z natury to sa bardzo niesforne, takie sianowate. ten szampon mi bardzo pomaga je utrzymac w ladzie. uzywam go od polowy czerwca, jeszcze mi duzo zostalo,a le jak skoncze chcialabym sprobowac te produkty sala kanebo z tego filmiku, 90 esencji roslinnych robi wrazenie.

a co do zapachu tsubaki, nie wiem jak pachnie normalny olejek tsubaki, ale te szampony maja bardzo ladny zapach, taki kwiatowy, nie jakis duszacy, poporostu kwiatowy

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
tak o tym, ale tez trzeba uwazac na podrobki. an ebayu wiele sprzedawcow jest z chin lub taiwanu, ja stralam sie szukac z Japonii
rosa3 jest offline  
Stary 2013-10-22, 15:20   #4910
reila_
BAN stały

Cytat:

tak o tym, ale tez trzeba uwazac na podrobki. an ebayu wiele sprzedawcow jest z chin lub taiwanu, ja stralam sie szukac z Japonii
Chodziło mi tylko to czy to ten produkt. Chwilowo mam takie zapasy wszystkie do włosów, że może po świętach coś nowego kupię Ale chciałam wiedzieć czy konkretnie o tym mówicie, czy jeszcze czymś innym. Dzięki
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-22, 17:08   #4911
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Z takich bardziej kryjących mogę polecić Missha M signature real complete, ma warianty kolorystyczne, efekt prześliczne krycie ale mnie niestety bardzo zapchała, poza tym Skin79 Classic Intense, też super zakrywa pryszcze i cienie pod oczami oraz Holika Holika petit Bb cream ja mam wariant Essential. Poza tym dość dobrze kryje Skin79 Orange ale wg mnie daje matowy efekt, dobrze kryje też Elishacoy Always Triple, ale chyba jest troche droższy, Lioele Dolish mama wariant green, ładnie kryje ale daje bardziej matowy efekt.
Gdzie kupowałaś Holikę Essential? Bo ideaseller podpadł mi już na tyle, że chcialabym zmienić dostawcę
Stary 2013-10-23, 09:27   #4912
odada
Rozeznanie

Cytat:
Gdzie kupowałaś Holikę Essential? Bo ideaseller podpadł mi już na tyle, że chcialabym zmienić dostawcę
Kupowałam u cosmeticmarket2012, już wiele razy u niego kupowałam Ale ostatnio we wrześniu robiłam zamówienie u ideaseller i było wszystko dobrze również
odada jest offline  
Stary 2013-10-23, 09:36   #4913
asmenaa
Zakorzenienie

Ja ideala nie polecę za to cosmeticmarket tak

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

A w ogole skonczyla mi się już kupa

uwazam ją za świetną maseczkę i chciałabym kupić znowu ale nie chcę całego opakowania jest ktoś chętny?
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-23, 10:10   #4914
reila_
BAN stały

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

uwazam ją za świetną maseczkę i chciałabym kupić znowu ale nie chcę całego opakowania jest ktoś chętny?
Ja chcę kupkę!
reila_ jest offline  
Stary 2013-10-23, 10:12   #4915
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Ja chcę kupkę!
a chcesz pol?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-23, 10:45   #4916
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Też masz złe doświaczenia? Jak się zamawia coś, czego nie sprzedaje na aukcji, tylko przez invoice, to już taki grzeczny, miły i szybki do wysyłki nie jest niestety:/ Zapewne dlatego, że nie można mu wtedy wystawić negatywa
Cytat:
A można prosić o odszyfrowanie?

Poleciłybyście iamlove-shop? Ma sporo z tego, co chcę, a lubię płacić raz za przesyłkę

Edytowane przez Rainberry
Czas edycji: 2013-10-23 o 10:50
Rainberry jest offline  
Stary 2013-10-23, 10:47   #4917
goldika
Zakorzenienie

hej nie pamietam ktora z Was (przepraszam) mialam potestowac baze pod makijaz Innisfree. Jak testy?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-10-23, 11:05   #4918
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Też masz złe doświaczenia? Jak się zamawia coś, czego nie sprzedaje na aukcji, tylko przez invoice, to już taki grzeczny, miły i szybki do wysyłki nie jest niestety:/ Zapewne dlatego, że nie można mu wtedy wystawić negatywa

A można prosić o odszyfrowanie?

Poleciłybyście iamlove-shop? Ma sporo z tego, co chcę, a lubię płacić raz za przesyłkę
Tak, mam złe. W skrocie: zamowilam paczke (100zl), nie doszla, robil problemy, wyslal jeszcze raz, doszla, zablokowal mnie i nie moge do niego napisac ani nic u niego kupic

Tak, iamlove shop jest ok

Kupa to uguisu no fun, poczytaj!
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-10-23, 11:34   #4919
odada
Rozeznanie

Ja tydzień temu zamówiłam od iamlove piankę z darmową przesyłką i czekam na nią, mam nadzieję że niedługo będzie bo zazwyczaj koreańskie paczki nierejestrowane dochodziły do mnie szybciej niż rejestrowane
odada jest offline  
Stary 2013-10-23, 12:59   #4920
Rainberry
Dracarys!

Cytat:
Tak, mam złe. W skrocie: zamowilam paczke (100zl), nie doszla, robil problemy, wyslal jeszcze raz, doszla, zablokowal mnie i nie moge do niego napisac ani nic u niego kupic

Tak, iamlove shop jest ok

Kupa to uguisu no fun, poczytaj!
Ojoj, to bardzo kolorowo z nim miałaś
A, to ta słowicza kupka? Ja wiem, że to po japońsku, ale jak widzę to "no fun"...

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości