U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-03, 23:16   #1291
iv3
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
No patrz, a ja mam 1.70m i mam kompleks, ze jestem za wysoka , wiec omijam wysokie obcasy szerokim lukiem! Juz teraz patrze na wiekszosc znajomych z gory i czuje sie z tym niekomfortowo, a co dopiero, gdybym mialam wysokie obcasy! Ale na gmarkecie znalazlam eleganckie buciki z obcasem 3.7cm, wiec jestem wniebowzieta, lada dzien powinny juz przyjsc Kiedys kupilam botki 8cm to taki killer byl, ze myslalam, ze mam piety w ogniu po 6h zasuwania po centrum handlowym...

Grawitacja

Znam ten bol, pracowalam tak w Londynie przez 3 miesiace kiedys.. Kurcze, niedobrze z tymi kolanami ><

Jak przyjdą to proszę o fotorelacje

A no tak jest, pamiętam że pod koniec podstawówki już narzekałam na nie. Ale taka chyba moja "uroda" bo niby nic w nich nie ma.
( ja ponad 2 i pół roku już tak pracuje bleh ale ogólnie nie narzekam - czasem jak jestem padnięta to wyklinam wszystko no ale to normalne ( chyba? ) )

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Jeszcze jest ze Żmijką Secret Key
http://www.ebay.pl/itm/SECRET-KEY-Sy...item801c188f0b
( ale drogi )

Instagram

8 lat na Wizażu

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2013-05-03 o 23:11
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-03, 23:18   #1292
201711281122
Konto usunięte

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Jak przyjdą to proszę o fotorelacje

A no tak jest, pamiętam że pod koniec podstawówki już narzekałam na nie. Ale taka chyba moja "uroda" bo niby nic w nich nie ma.
( ja ponad 2 i pół roku już tak pracuje bleh ale ogólnie nie narzekam - czasem jak jestem padnięta to wyklinam wszystko no ale to normalne ( chyba? ) )

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Jeszcze jest ze Żmijką Secret Key
http://www.ebay.pl/itm/SECRET-KEY-Sy...item801c188f0b
( ale drogi )
Nie miałam jeszcze do czynienia z tą firmą, a Mizona sobie bardzo chwalę
201711281122 jest offline  
Stary 2013-05-03, 23:20   #1293
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nie miałam jeszcze do czynienia z tą firmą, a Mizona sobie bardzo chwalę

Ja miałam toner ślimakowy i bardzo fajnie się zachowywał tylko, że za mało było na jakiekolwiek wyrobienie sobie zdania

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-04, 00:05   #1294
sheepka
Rozeznanie

mizoncorp nie ma żadnych kosmetyków na sprzedaż jest na urlopie? chciałam zrobić zakupy u niego znowu

Dzisiaj testowałam Zamian BB kremik... aleee kichaa...blee spodziewałam się czegoś znacznie lepszego
Stary 2013-05-04, 01:31   #1295
MuniMuni
Raczkowanie

Ja chciałabym wrócić do tematu tych skarpet. Mój tata ma rozmiar 45 i skarpety firmy VOV pasowały na niego, tzn nie miał może jakoś dużego luzu ale nie rozerwał skarpet. Co śmieszniejsze założył je po mamie i mimo to skóra mu schodziła. No nie w takim stopniu co mi lub mamie ale jednak. Na następny raz tata zażyczył sobie własną parę skarpet xD
MuniMuni jest offline  
Stary 2013-05-04, 08:05   #1296
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ktory kolor kliknelas? mnie kusi transparentny. f2plus1 ma najtaniej ale nie wiem czy mam ochote od niego zamawiac myslicie, ze moze byc zlosliwy w stosunku do mnie przy kolejnych zakupach?
Wzielam transparentny a zastanawialam sie nad nim albo 23.
Nie, na pewno ma tyle zamowien, ze nie pamieta

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
a co sie stało?

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

po za tym że w szpilkach mam prawie 1.90 m? lubię po prostu a 10 cm to nie tak dużo zwłaszcza że mają mała platformę dziwnie mi się chodzi w obcasach poniżej 8 cm.. niewygodnie nawet..
ooo wysoka

Cytat:
po 12h na stojąco w pracy czasem w płaskich butach nie mam siły nogami powłóczać i ogólnie mam problem z kolanem powracające zapalenie i jakieś głupoty czasem długo jest dobrze ale znów powraca i tak w koło
a co robisz ??

Cytat:
No patrz, a ja mam 1.70m i mam kompleks, ze jestem za wysoka , wiec omijam wysokie obcasy szerokim lukiem! J
Cooo?? ja mam 168-169 i w ogole nie uwazam, ze jestem wysoka bez problemu zakladam wysokie szpilki czy cuś
fakt faktem, otaczają mnie osoby, które są niższe no ale 170 to nie jest wysokosc

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
Ja chciałabym wrócić do tematu tych skarpet. Mój tata ma rozmiar 45 i skarpety firmy VOV pasowały na niego, tzn nie miał może jakoś dużego luzu ale nie rozerwał skarpet. Co śmieszniejsze założył je po mamie i mimo to skóra mu schodziła. No nie w takim stopniu co mi lub mamie ale jednak. Na następny raz tata zażyczył sobie własną parę skarpet xD
Co to za firmaaa??
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 08:18   #1297
goldika
Zakorzenienie

ja mam 175cm wzrostu i obecnei koturna minimum 6/8cm musi byc ale mam wysokiego Tz wiec moge sobie pozwolic (ma 190cm)

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Cytat:
od Mizona
masz upatrzonego jakiegos w dobrej cenie?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-04, 08:20   #1298
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam 175cm wzrostu i obecnei koturna minimum 6/8cm musi byc ale mam wysokiego Tz wiec moge sobie pozwolic (ma 190cm)

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Moj tez wysoki

Moje stopy sa dziwne
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 08:38   #1299
goldika
Zakorzenienie

kurcze kusi mnie ten Mizon wrinkle tox ale trochę drogi jest :/ mysle czy nie sprobowac najpierw z Purebess... niby maja po tyle samo jadu zmijki tylko skad taka roznica cenowa?

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-04, 09:35   #1300
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ta a moja sie oczyszcza juz pol roku

taki sobie zarcik
byłam ostatnio w Bootsie po effaclar duo, ale babeczka mi powiedziała, że jest, ale tylko w tych wielkich sklepach. akurat wtedy nie chciało mi się jechać tak daleko. za to kupiłam olejek z drzewa herbacianego w superdrug (obok był ) i wieczorem wymieszałam go z kremem i się nim wymaziałam. długo paliło i pachniało, ale rano te podskórne gule były mniej wyczuwalne pod palcami i teraz z każdym dniem jest coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
To ja będę czekać na recenzję, dobrze ?
też czekam, bo została mi odrobina affinitone, a mam już mętlik w głowie jaki puder kupić z jednej strony myślę o all day sun skin 79, a z drugiej właśnie na kulki guerlain się napaliłam, ale nigdy nie miałam kulek i nie wiem jaki będzie efekt. skin 79 też ma takie kulki, ale wszędzie piszą, że są w zimnym odcieniu, a nie wiem jak taki będzie na mnie wyglądał...

Cytat:
Mnie tam zaczęło oczyszczać po jakichś 2-3 dniach po kremie
mi tak samo
Cytat:
ale w ogóle to kuszą mnie jeszcze
http://www.ebay.pl/itm/VOV-VOV-Ball-...item801aecec15 a'la meteoryty Guerlain'a tylko nie wiem czy brać te "podstawowe" czy złote ...
ale meteoryty można nakładać na całą twarz, a te kulki to na policzki
Stary 2013-05-04, 09:54   #1301
asmenaa
Zakorzenienie

tekila ja dostalam ten effaclar wlasnie w dużym bootsie
a w ogole co robisz tu ?

I jak wczoraj po zmyciu buzi nie wygladala zbyt ciekawie to dziś rano jest o wiele lepiej
Olejek tea tree chcialam ostatnio kupic ale w koncu zrezygnowalam, co za duzo to niezdrowo
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 09:58   #1302
goldika
Zakorzenienie

kliknelam puder dodo transparentny i dwupak zelu slimakowego bo w dobrej cenie jest

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:00   #1303
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
kliknelam puder dodo transparentny i dwupak zelu slimakowego bo w dobrej cenie jest
Skusilam Was pudrem hihihi
ogolnie ciekawe jaką ma datę ważności bo przeciez taka pojemnosc to chyba na dwa lata starczy
Ile kosztuje?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:15   #1304
KoralM
Raczkowanie

Cytat:
Skusilam Was pudrem hihihi
no skusiłaś , skusiłaś już się go nie mogę doczekać

swoją drogą , zamówiłam wczoraj trzy rzeczy , u trzech różnych sprzedawców, ciekawe co przyjdzie najszybciej
KoralM jest offline  
Stary 2013-05-04, 10:55   #1305
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
tekila ja dostalam ten effaclar wlasnie w dużym bootsie
a w ogole co robisz tu ?

I jak wczoraj po zmyciu buzi nie wygladala zbyt ciekawie to dziś rano jest o wiele lepiej
Olejek tea tree chcialam ostatnio kupic ale w koncu zrezygnowalam, co za duzo to niezdrowo
pracuję ale aktualnie szukam nowej, ciekawszej pracy, bo ta, którą obecnie mam przestała mi odpowiadać.

no tak, za bardzo mieszać też nie wolno. chciałabym doprowadzić moją twarz do stanu, kiedy nie będę musiała nic na nią nakładać, a przy tym nie będę straszyć
Stary 2013-05-04, 11:21   #1306
201711281122
Konto usunięte

Cytat:

Ja jestem niska, więc lubię szpile, ale mam też niskiego TŻ więc dupcia, że się tak wyrażę.

Tak, u Twojego ulubionego sprzedawcy http://www.ebay.pl/itm/310636289981
u ideaseller trochę droższy http://www.ebay.pl/itm/230945653933
Stary 2013-05-04, 11:24   #1307
amirose
Rozeznanie

Cytat:
No patrz, a ja mam 1.70m i mam kompleks, ze jestem za wysoka , wiec omijam wysokie obcasy szerokim lukiem! Juz teraz patrze na wiekszosc znajomych z gory i czuje sie z tym niekomfortowo, a co dopiero, gdybym mialam wysokie obcasy! Ale na gmarkecie znalazlam eleganckie buciki z obcasem 3.7cm, wiec jestem wniebowzieta, lada dzien powinny juz przyjsc Kiedys kupilam botki 8cm to taki killer byl, ze myslalam, ze mam piety w ogniu po 6h zasuwania po centrum handlowym...
1.70 i kompleks wyższości?? to ja raczej go powinnam mieć

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
też czekam, bo została mi odrobina affinitone, a mam już mętlik w głowie jaki puder kupić z jednej strony myślę o all day sun skin 79, a z drugiej właśnie na kulki guerlain się napaliłam, ale nigdy nie miałam kulek i nie wiem jaki będzie efekt. skin 79 też ma takie kulki, ale wszędzie piszą, że są w zimnym odcieniu, a nie wiem jak taki będzie na mnie wyglądał...
z meteorytami trzeba uważać robiły mi bombkę choinkową na twarzy dopóki nie wyjęłam większości rozświetlających kulek i po tym dopiero je pokochałam ale chcę kupić jeszcze włśnie ten puder ze skin79..
amirose jest offline  
Stary 2013-05-04, 11:31   #1308
asmenaa
Zakorzenienie

amirose dostalas ode mnie przesylke?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:04   #1309
amirose
Rozeznanie

Cytat:
amirose dostalas ode mnie przesylke?
ale za pół godziny ide na pocztę bo może "zapomnieli" dostarczyc...
amirose jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:26   #1310
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:

z meteorytami trzeba uważać robiły mi bombkę choinkową na twarzy dopóki nie wyjęłam większości rozświetlających kulek i po tym dopiero je pokochałam ale chcę kupić jeszcze włśnie ten puder ze skin79..
ja właśnie boję się, że skin79 nie będzie pasował kolorystycznie do mnie,a kulki z meteorytów zawsze można wyjąć...
Stary 2013-05-04, 12:41   #1311
sonea8
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

A ja właśnie kupiłam guerlainowe kulki nr 1, bo też krążyłam wokół tematu i w końcu nie wytrzymałam... i nie ma mowy o żadnej bombce, jest piękne rozświetlenie, naprawdę subtelne, a w dodatku - paradoksalnie - one matują.
Jednak słyszałam różne opinie i najzabawniejsze było to, że byłam w dwóch sephorach i jednym douglasie, cała nakręcona na te kuleczki, a konsultantki odradzały... a w kolejnym douglasie pani mnie posadziła na stołeczku, machnęła kulkami po pysiu i nie musiała nic mówić, poszłam kupić ;p Nie wiem, jak te koreańskie imitacje, pewnie trzeba sprawdzić na sobie jakoś, bo widocznie każdemu pasuje co innego.

A co do wzrostu, to ja mam problem odwrotny - 1,60cm, więc wszystkie szpilki moje, tyle, że stopy maleńkie i mnie bolą od za wysokich obcasów po prostu, a koturny takie typowe z kolei mi miażdżą palce

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:47   #1312
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
A ja właśnie kupiłam guerlainowe kulki nr 1, bo też krążyłam wokół tematu i w końcu nie wytrzymałam... i nie ma mowy o żadnej bombce, jest piękne rozświetlenie, naprawdę subtelne, a w dodatku - paradoksalnie - one matują.
Jednak słyszałam różne opinie i najzabawniejsze było to, że byłam w dwóch sephorach i jednym douglasie, cała nakręcona na te kuleczki, a konsultantki odradzały... a w kolejnym douglasie pani mnie posadziła na stołeczku, machnęła kulkami po pysiu i nie musiała nic mówić, poszłam kupić ;p Nie wiem, jak te koreańskie imitacje, pewnie trzeba sprawdzić na sobie jakoś, bo widocznie każdemu pasuje co innego.

A co do wzrostu, to ja mam problem odwrotny - 1,60cm, więc wszystkie szpilki moje, tyle, że stopy maleńkie i mnie bolą od za wysokich obcasów po prostu, a koturny takie typowe z kolei mi miażdżą palce
Masz tylko półtorej centymetra? malutka jesteś
Stary 2013-05-04, 12:56   #1313
katniewojt
Zakorzenienie

Cytat:
Masz tylko półtorej centymetra? malutka jesteś
Ja mam 156cm i wszystkie szpilki, koturny są dla mnie niewygodne Nawet z balerinami się nie lubię - dziwne i wybredne stopy mam

Przez Was skusiłam się na ampułkę mizonową ze ślimaczkiem No i na czerwone winko od Holiki Ale je akurat na spółkę z kumpelą wzięłam Macie jakiś pomysł jak je rozdzielić? W studenckim mieszkaniu nie mam żadnej wagi
katniewojt jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:58   #1314
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Wzielam transparentny a zastanawialam sie nad nim albo 23.
Nie, na pewno ma tyle zamowien, ze nie pamieta

ooo wysoka

a co robisz ??

Cooo?? ja mam 168-169 i w ogole nie uwazam, ze jestem wysoka bez problemu zakladam wysokie szpilki czy cuś
fakt faktem, otaczają mnie osoby, które są niższe no ale 170 to nie jest wysokosc

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Co to za firmaaa??

Jedzonko robię ( ale nie jestem kucharką czy coś w tym stylu ) nic specjalnego

Ja mam 168cm ale TŻ niski i jak założę koturny ( czasem mi się zdarza ) to przeważnie jestem wyższa od niego

A właśnie, jak to z tymi Winami jest? Bo kusi mnie bardzo. Chwalicie? Daje coś?

Instagram

8 lat na Wizażu

Edytowane przez iv3
Czas edycji: 2013-05-04 o 12:59
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-04, 12:58   #1315
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Ja mam 156cm i wszystkie szpilki, koturny są dla mnie niewygodne Nawet z balerinami się nie lubię - dziwne i wybredne stopy mam

Przez Was skusiłam się na ampułkę mizonową ze ślimaczkiem No i na czerwone winko od Holiki Ale je akurat na spółkę z kumpelą wzięłam Macie jakiś pomysł jak je rozdzielić? W studenckim mieszkaniu nie mam żadnej wagi
Ja mam 160 cm ale niemałe stopy - rozmiar 39

Ja się z winkiem nie polubiłam, za tłuste dla mnie jest Idealne dla suchych cer.
Stary 2013-05-04, 13:42   #1316
katniewojt
Zakorzenienie

Cytat:
Ja się z winkiem nie polubiłam, za tłuste dla mnie jest Idealne dla suchych cer.
Ja mam próbkę winka 5ml i bardzo mi podpasowało mimo, że nie mam suchej cery
katniewojt jest offline  
Stary 2013-05-04, 13:45   #1317
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Ja mam próbkę winka 5ml i bardzo mi podpasowało mimo, że nie mam suchej cery
To może tłustej też nie masz
Stary 2013-05-04, 13:49   #1318
katniewojt
Zakorzenienie

Cytat:
To może tłustej też nie masz
Mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania + "kochane" wypryski I jak na złość pojawiają mi się skórki - chyba podchodzi to pod odwodnioną
katniewojt jest offline  
Stary 2013-05-04, 13:51   #1319
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Mam mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania + "kochane" wypryski I jak na złość pojawiają mi się skórki - chyba podchodzi to pod odwodnioną

Noooo to witam w klubie.
Dzisiaj rano się załamałam z tymi skórkami, broda to jakbym sobie ten peeling skarpetkowy na niej położyła

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-04, 13:51   #1320
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Ja mam tłustą (teoretycznie, bo zredukowałam azjatyckimi cudeńkami ) i jednak winko jest dla mnie za tłuste. Budzę się rano z olejem na buzi
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości