U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-06, 12:57   #1411
tekila901
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zauważyłam to samo u siebie. Miałam już ładnie zaleczoną skórę, to znowu mnie wysypało. Nawet ciężko mi to wszystko zakryć bebiszonem . Nie wiem już czy nadal warto stosować ten żel czy go odstawić na jakiś czas? Eee, wkurzyłam się
ja bym wolała się przemęczyć. jak odstawisz na jakiś czas, to potem znowu może Cię wysypać.
Stary 2013-05-06, 13:03   #1412
KoralM
Raczkowanie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ufff, jak to dobrze, że nie jestem sama z ślimakowym wysypem
KoralM jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:07   #1413
mcromance
Zakorzenienie

Przyszła moja maseczka na nos z The Face Shop.
Już zrobiłam sobie parówkę i nałożyłam tego gluta. Posmarowałam sobie tez część brody i czoła tam gdzie mam blackheady. Zobaczymy co i ile wyjdzie

Ale konsystencję to maska ma niesamowitą. Taka guma, że zastanawiałam się, czy ona aby świeża jest. Ale czuję już, że powoli zastyga. Oby było ok

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
ufff, jak to dobrze, że nie jestem sama z ślimakowym wysypem
Hehehehe
Grupa wsparcia nam się formuje powolutku

Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:09   #1414
miss natasha
Zadomowienie

a to po ślimakowym żelu, czy kremie Was tak oczyszcza?

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:14   #1415
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Ja na razie mam tylko żel.
Próbki kremu dostanę od "Estelle" z rozbiórki, jak jej się uda cały ten rozbiórkowy bajzel ogarnąć

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:17   #1416
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
O, ile postów, tylko Was zostawić na 2 dni ;p

Tak hurtem na wszystko, co wydłubałam (wybaczcie, nie mam siły szukać cytatów... nic tak nie męczy, jak długi urlop, bo zawsze go za mało ;p):
- jeśli chodzi o kulki Guerlaina, to na buźce miałam testowane tylko #1, pozostałe kolory na łapkach, ale imo nie było większej różnicy w brokatowości - czyli żadna
- ta, mam półtora cm wzrostu xD
- o Inchlossie lada moment zaraportuję, bo przyszedł w czasie mojej nieobecności w domu, więc awizo mam i dziś odbieram, nie mogę się doczekać ;p

W ogóle jedno jest fajne w dłuższej przerwie od poczty, że wszystko dostaje się hurtem ;p Dotarły sample Lioele + trzy fajne, nowe próbki: wrinkle filler BB z Signature, time revolution serum z misshy i jakiś kremik z whoo, ale w krzaczkach, to nie wiem, co to xd; dotarł też V cream z bio-essence i dokładnie 0 próbeczek, czuję się zawiedziona

A w ogóle to w czasie urlopu, z powodu ograniczonej pojemności kosmetyczki porwałam zamiast butli swoich bebików odlewkę...czegoś. Jak wrócę do domu, to sprawdzę nazwę, chyba jakaś Holika to jest, ale - genialna Idealnie/neutralnie beżowa (nie byłabymże jednak żółciochem?), zrobiła mi idealną wtopę i satynę, świeci się dużo mniej od Sana Pore i nie wybiela tak, jak zielony Dollish. Zabezpieczam jeszcze pudrem mineralnym w T, omiatam się dragonami, konturuję bronzerem i wygląda to wszystko super. Moim zdaniem ;p

Krótko mówiąc: warto testować nowe zestawienia, zawsze można trafić na Jeszcze Lepszą kombinacją, a mówię to ja, wróg zmian i kombinowania ;p
No z tym wzrostem to tak napisałaś ;p Zamiast 160cm lub 1,60m to 1,60cm :P
Daj koniecznie znać o Inchloss!

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Już zrobiłam sobie parówkę i nałożyłam tego gluta. Posmarowałam sobie tez część brody i czoła tam gdzie mam blackheady. Zobaczymy co i ile wyjdzie

Ale konsystencję to maska ma niesamowitą. Taka guma, że zastanawiałam się, czy ona aby świeża jest. Ale czuję już, że powoli zastyga. Oby było ok

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Hehehehe
I jak tam ta maseczka?
Cytat:
Mnie oczyściło dopiero po kremie. Po żelu i ampułce nic.
201711281122 jest offline  
Stary 2013-05-06, 13:17   #1417
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

dziwne, że Was tak po żelu wysypuje
na mnie on w ogóle nie działa, nic dobrego mi w sumie nie zrobił, złego też nie. Teraz czekam na ślimaka z secret key i peeling ananasowy ze skinfooda
Ale coś dziwnego, już 13 a celnicy paczki mi nadal nie wypuścili na pocztę. Zazwyczaj tego samego dnia leciała z celnego prosto do mnie...
mam nadzieję, że nie wlepią mi żadnych opłat

Znowu mi wyskakują niespodzianki przed @ ale z drugiej strony nigdy tak nie czekałam na @ jak teraz wreszcie na tabletki wracam i mam nadzieję mieć spokój z buzią
Stary 2013-05-06, 13:19   #1418
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
na mnie on w ogóle nie działa, nic dobrego mi w sumie nie zrobił, złego też nie. Teraz czekam na ślimaka z secret key i peeling ananasowy ze skinfooda
Ale coś dziwnego, już 13 a celnicy paczki mi nadal nie wypuścili na pocztę. Zazwyczaj tego samego dnia leciała z celnego prosto do mnie...
mam nadzieję, że nie wlepią mi żadnych opłat

Znowu mi wyskakują niespodzianki przed @ ale z drugiej strony nigdy tak nie czekałam na @ jak teraz wreszcie na tabletki wracam i mam nadzieję mieć spokój z buzią
Też czekam na ten peeling
Stary 2013-05-06, 13:23   #1419
KoralM
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
Ja na razie mam tylko żel.
Próbki kremu dostanę od "Estelle" z rozbiórki, jak jej się uda cały ten rozbiórkowy bajzel ogarnąć
Mnie też po żelu się takie dziwne rzeczy wyrabiają. Nie wiem co będzie przy kremie. Bo ja też go rozbieram z EStelle
KoralM jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:03   #1420
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
I jak tam ta maseczka?
Maseczka jest w miarę. Powyciągała całe mnóstwo tych mniejszych dziadów i poluzowała te większe. Więc jak lekko paznokciami przez chusteczkę ponaciskałam to wyskakiwały od razu. Teraz mam nos lekko zmaltretowany, ale duuuużo czystszy.
W sumie to ja go jakoś strasznie zanieczyszczonego nie miałam, ale różnicę i tak widzę.

W każdym razie jest spoko. Nic mnie nie bolało zrywanie. Nawet mniej niż te avonowe maseczki
Następnym razem jeszcze zrobię peeling przed nałożeniem. Zobaczymy jak wtedy zadziała.

Cytat:
na mnie on w ogóle nie działa, nic dobrego mi w sumie nie zrobił, złego też nie.
Mnie strasznie nie wysypało. Tylko zwyczajnie nigdy prawie whiteheadów nie miałam, więc jak mi się teraz te 6 na różnych częściach twarzy pojawiło to się zdziwiłam.
Do tego malutkie były i już dziś ich nie ma, a skóra taka fajna w dotyku nadal

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:03   #1421
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Mnie też po żelu się takie dziwne rzeczy wyrabiają. Nie wiem co będzie przy kremie. Bo ja też go rozbieram z EStelle
....
własnie,byłam zdziwiona,że po zelu cos tam sie dzieje na skórze,zwłaszcza,ze bezposrednio przed zużyłam 2/3 amupułki slimakowej już..i mnie nie wysypywało,wręcz przeciwnie.... no i gdzies wpadłam na opis serii mizona,jak nakładac co po co i w jakiej kolejności...i było to opisane,że żel jest bardziej na problemy skórne i podskórne a ampułka bardziej na wyrównanie powierzchni i antyaging....chyba,ze w żelu siedzi jakis składnik który nas uczula..a w ampułce go nie ma.
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:04   #1422
katniewojt
Zakorzenienie

Cytat:
U mnei tak samo było z żelem - zero efektów gdzieś jeszcze leży
katniewojt jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:06   #1423
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
U mnei tak samo było z żelem - zero efektów gdzieś jeszcze leży
....
za to po ampułce u mnie bardzo duże efekty po krótkim czasie,zastanawiam się w związku z tym nad kremem All in One.
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:06   #1424
201711281122
Konto usunięte

Cytat:
Maseczka jest w miarę. Powyciągała całe mnóstwo tych mniejszych dziadów i poluzowała te większe. Więc jak lekko paznokciami przez chusteczkę ponaciskałam to wyskakiwały od razu. Teraz mam nos lekko zmaltretowany, ale duuuużo czystszy.
W sumie to ja go jakoś strasznie zanieczyszczonego nie miałam, ale różnicę i tak widzę.

W każdym razie jest spoko. Nic mnie nie bolało zrywanie. Nawet mniej niż te avonowe maseczki
Następnym razem jeszcze zrobię peeling przed nałożeniem. Zobaczymy jak wtedy zadziała.

Mnie strasznie nie wysypało. Tylko zwyczajnie nigdy prawie whiteheadów nie miałam, więc jak mi się teraz te 6 na różnych częściach twarzy pojawiło to się zdziwiłam.
Do tego malutkie były i już dziś ich nie ma, a skóra taka fajna w dotyku nadal
Czyli działa, to zamawiam
Stary 2013-05-06, 14:07   #1425
goldika
Zakorzenienie

Cytat:

Hehehehe
koniecnzie napisz o tej masce bo kusi mnie od dawna

ps. skoro mam Cie tutaj to tusz doszedl, dziekuje a ja godzinke temu puscilam przesylke do Ciebie.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:09   #1426
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
koniecnzie napisz o tej masce bo kusi mnie od dawna

ps. skoro mam Cie tutaj to tusz doszedl, dziekuje a ja godzinke temu puscilam przesylke do Ciebie.
Już napisałam Post #1420
Super,że już dotarł. To miłego używania
Obstawiamy, kiedy do mnie paczka dojdzie ? ja stawiam najwcześniej na piątek

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:15   #1427
goldika
Zakorzenienie

uzywala ktoras z Was cos slimakowego tej firmy http://www.ebay.pl/itm/secretKey-New...item485467083f ?

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Już napisałam Post #1420
Super,że już dotarł. To miłego używania
Obstawiamy, kiedy do mnie paczka dojdzie ? ja stawiam najwcześniej na piątek
zamawiam ta maseczke w takim razie

wyslalam przed 13 wiec dalej powinni ja puscic w swiat jeszcze dzis

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:25   #1428
mcromance
Zakorzenienie

Dobra dziewczyny, nie przestraszyć się ohydnych zdjęć !!!

Oto mój zmaltretowany nosek i 1 policzek po maseczce peel-off The Face Shop Volcanic Clay Pack.
Przed nałożeniem zastosowałam jedynie parówkę i to krótką, bo nie mogłam wytrzymać z ciekawości
Maska wszystkiego nie wyciągnęła, ale bardzo obluzowała i po pouciskaniu paznokciami przez chusteczkę wszystko poszło.

Widać (chyba widać) moje oczyszczone z blackheadów pory. No i oglądając te zdjęcia odkryłam, że na nosie też mam włoski a aparat brudny obiektyw (widać paprochy)
Szkoda, że głupia nie zrobiłam porównawczych zdjęć przed
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2710.jpg (15,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2711.jpg (24,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2712.jpg (16,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2714.jpg (20,4 KB, 33 załadowań)

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:38   #1429
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Przyszla moja ampułka mizonaowa
To teraz mam komplecik
Krem, żel i ampulka

No i przyszła nocna Holika z czerwonym winem i Lioele nocne nawilżające
kiedy ja to zużyję...

A peeling jabłkowy z mizona używam od kilku dni i sama nie wiem...on jakiś dziwny jest. Sam sie roluje , poprostu zmienia konsystencje w kontakcie ze skórą na taka wiorkową...nie wiem czy to nie jakaś podpucha jest
anastazjaaa2 jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:39   #1430
katniewojt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
za to po ampułce u mnie bardzo duże efekty po krótkim czasie,zastanawiam się w związku z tym nad kremem All in One.
Ampułkę zamówiłam u Estelle, nie mogę się doczekać aż przyleci
katniewojt jest offline  
Stary 2013-05-06, 14:44   #1431
201711281122
Konto usunięte

Dostałam BB Mizon Snail i skarpetki od f2plus1 oraz filtr Skin79 i próbki od sing. Wielkie testowanie

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przyszla moja ampułka mizonaowa
To teraz mam komplecik
Krem, żel i ampulka

No i przyszła nocna Holika z czerwonym winem i Lioele nocne nawilżające
kiedy ja to zużyję...

A peeling jabłkowy z mizona używam od kilku dni i sama nie wiem...on jakiś dziwny jest. Sam sie roluje , poprostu zmienia konsystencje w kontakcie ze skórą na taka wiorkową...nie wiem czy to nie jakaś podpucha jest
Dla mnie to wszystkie "rolujące się" peelingi to ściema. Niemniej z jabłuszka jestem bardzo zadowolona. Zlikwidował moje wszystkie suche skórki
Stary 2013-05-06, 14:48   #1432
amirose
Rozeznanie

asmenko dostałam dziś paczuszkę bardzo dziękuję zabieram sie za testownie
doszły też w końcu maski skinfoodowe

Edytowane przez amirose
Czas edycji: 2013-05-06 o 14:50
amirose jest offline  
Stary 2013-05-06, 15:04   #1433
goldika
Zakorzenienie

zdaj relacje ze slimakowego bebika

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-06, 15:08   #1434
tekila901
Zakorzenienie

właśnie testuję signature wrinkle bb (pachnie jak mydło) i stwierdzam, że coś niedobrego się dzieje ostatnio z moją cerą. jak miałam mieszaną, tak teraz mam suchą. doczytałam, że to może od pokrzywy. teraz to każdy bb podkreśla na mnie suche skórki

wieczorem będę sprawdzać jak działa volcanic. mcromance, a ta parówka przed jest konieczna?
Stary 2013-05-06, 15:29   #1435
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
Haha, mnie juz krem nie interesuje Juz sie nie moge doczekac, az ten zel sie skonczy, mam dosc tego zapychania, uzywam specjalnie 2 razy dziennie zeby szybciej skonczyc i kupic ampulke.... generalnie buzia mi sie wygladzila i lepiej wyglada. Wazna rzecz - zauwazylam, ze slimak rozpuscil podskorne zwloknienia od pryszczy, co mnie niezmiernie cieszy

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:29 ----------

Cytat:
Kupuje
Stary 2013-05-06, 15:47   #1436
201605170931
Konto usunięte

Cześć wszystkim Ten wątek powinien mieć podtytuł ,,wodzenie na pokuszenie" - ledwie tu weszłam, a w moim koszyku ebay już wylądował żel ślimakowy i hialuronowy z mizona i próbka skin79 oriental gold plus
201605170931 jest offline  
Stary 2013-05-06, 15:50   #1437
dark01
Zakorzenienie

[QUOTE=chiao;40667331]Haha, mnie juz krem nie interesuje Juz sie nie moge doczekac, az ten zel sie skonczy, mam dosc tego zapychania, uzywam specjalnie 2 razy dziennie zeby szybciej skonczyc i kupic ampulke.... generalnie buzia mi sie wygladzila i lepiej wyglada. Wazna rzecz - zauwazylam, ze slimak rozpuscil podskorne zwloknienia od pryszczy, co mnie niezmiernie cieszy [COLOR="Silver"]

...
chiao ale krem cię nie interesuje,bo juz go miałas i był fee...czy domniewujesz,ze tez moze cię zapychac jak żel?
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-06, 16:43   #1438
aszuelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Ten wątek powinien mieć podtytuł ,,wodzenie na pokuszenie" - ledwie tu weszłam, a w moim koszyku ebay już wylądował żel ślimakowy i hialuronowy z mizona i próbka skin79 oriental gold plus
Przyzwyczajaj sie

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline  
Stary 2013-05-06, 16:48   #1439
mcromance
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
wieczorem będę sprawdzać jak działa volcanic. mcromance, a ta parówka przed jest konieczna?
Chyba nie, ale ja mam oporną skórę i chciałam sprawdzić jak to zadziała. Następnym razem zrobię peeling mechaniczny i potem maseczkę bez parówki nałożę.

mcromance jest offline  
Stary 2013-05-06, 16:49   #1440
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao
Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja

[QUOTE=dark01;40667713]
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Haha, mnie juz krem nie interesuje Juz sie nie moge doczekac, az ten zel sie skonczy, mam dosc tego zapychania, uzywam specjalnie 2 razy dziennie zeby szybciej skonczyc i kupic ampulke.... generalnie buzia mi sie wygladzila i lepiej wyglada. Wazna rzecz - zauwazylam, ze slimak rozpuscil podskorne zwloknienia od pryszczy, co mnie niezmiernie cieszy [COLOR="Silver"]

...
chiao ale krem cię nie interesuje,bo juz go miałas i był fee...czy domniewujesz,ze tez moze cię zapychac jak żel?
Domniemywam, ze zapcha, a po drugie mnie generalnie nie interesują kremy jako takie - jako, ze mam tłusta cerę, preferuję lekkie żele czy fluidy (i m. in. dlatego jestem szczesliwa, ze odkrylam pielęgnację azjatycka )

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości