U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-07, 21:06   #1591
201711281122
Konto usunięte

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ćwiczenia to nie problem
ale nie potrafię się zmobilizować do zmiany diety... a niestety kocham słodkie, majonez itp.
201711281122 jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:09   #1592
goldika
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aaa to spoko jak cwiczycie my myslalam, ze tylko chcecie jakies kosmetyczne cuda stosowac

ja tak dawno nie cwiczylam... przez co przybralo mi sie troche, a brak mi motywacji zeby znow cwiczyc.

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:13   #1593
iv3
Zakorzenienie

ja mam motywacje ale nie mam czasu
praca, praktyki, praca licencjacka i jeszcze egzamin warunkowy jak skończe szkołę to sie biore za siebie

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:25   #1594
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
aaa to spoko jak cwiczycie my myslalam, ze tylko chcecie jakies kosmetyczne cuda stosowac

ja tak dawno nie cwiczylam... przez co przybralo mi sie troche, a brak mi motywacji zeby znow cwiczyc.
Ja sie teraz pocę z jillian hehe
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:35   #1595
bubelmart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
O, ile postów, tylko Was zostawić na 2 dni ;p

Tak hurtem na wszystko, co wydłubałam (wybaczcie, nie mam siły szukać cytatów... nic tak nie męczy, jak długi urlop, bo zawsze go za mało ;p):
- jeśli chodzi o kulki Guerlaina, to na buźce miałam testowane tylko #1, pozostałe kolory na łapkach, ale imo nie było większej różnicy w brokatowości - czyli żadna
- ta, mam półtora cm wzrostu xD
- o Inchlossie lada moment zaraportuję, bo przyszedł w czasie mojej nieobecności w domu, więc awizo mam i dziś odbieram, nie mogę się doczekać ;p

W ogóle jedno jest fajne w dłuższej przerwie od poczty, że wszystko dostaje się hurtem ;p Dotarły sample Lioele + trzy fajne, nowe próbki: wrinkle filler BB z Signature, time revolution serum z misshy i jakiś kremik z whoo, ale w krzaczkach, to nie wiem, co to xd; dotarł też V cream z bio-essence i dokładnie 0 próbeczek, czuję się zawiedziona

A w ogóle to w czasie urlopu, z powodu ograniczonej pojemności kosmetyczki porwałam zamiast butli swoich bebików odlewkę...czegoś. Jak wrócę do domu, to sprawdzę nazwę, chyba jakaś Holika to jest, ale - genialna Idealnie/neutralnie beżowa (nie byłabymże jednak żółciochem?), zrobiła mi idealną wtopę i satynę, świeci się dużo mniej od Sana Pore i nie wybiela tak, jak zielony Dollish. Zabezpieczam jeszcze pudrem mineralnym w T, omiatam się dragonami, konturuję bronzerem i wygląda to wszystko super. Moim zdaniem ;p

Krótko mówiąc: warto testować nowe zestawienia, zawsze można trafić na Jeszcze Lepszą kombinacją, a mówię to ja, wróg zmian i kombinowania ;p
co to za beżowa beżowa Holika?
sorry, ale nie nadążam za waszą produkcją, a czasu mam bardzo bardzo malutko, więc was czytam wyrywkowo

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:40   #1596
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja chce coś nowegoooo , ja chce coś nowegooo. Tylko nie wiem co
ja teeeeż.... nie wiem co sobie zamówić myślałam o serii jabłkowej SkinFooda
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
ja tak samo

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

a czekam na puder dodo i maske skinfood rice i slimakowego bb
dawaj wynajdziemy cos nowego i pokusimy
no i gdzie to kuszenie ja sie pytam??
amirose jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:42   #1597
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja teeeeż.... nie wiem co sobie zamówić myślałam o serii jabłkowej SkinFooda

no i gdzie to kuszenie ja sie pytam??
No wlasnie ni ma coś probowales maske??
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-07, 21:59   #1598
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny, skąd macie informacje, że wycofywane jest all day strong z etude house?

Patrzłam na sklepik bellogirl.net i tam jest all day strong (nie bright fit) z numerkiem 1 z informacją, że to upgraded version.... Może po prostu zniknęła z ebaya stara wersja, a nowa się nadal nie pojawiła
Stary 2013-05-07, 22:02   #1599
rosa3
Raczkowanie

Czy ktoras z Was uzywala Hada Labo Retinol? Na azjatyckim bazarze ma bardzo dobre opinie i ciekawa jestem, czy faktycznie tak dziala.

A tak poza tym, to jestem nowa w tym dziale, ale czytam juz dlugo
rosa3 jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:06   #1600
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
dziewczyny, skąd macie informacje, że wycofywane jest all day strong z etude house?

Patrzłam na sklepik bellogirl.net i tam jest all day strong (nie bright fit) z numerkiem 1 z informacją, że to upgraded version.... Może po prostu zniknęła z ebaya stara wersja, a nowa się nadal nie pojawiła
Nie mam takiej informacji, po prostu na ebay jest tylko numer 1 i 4 a 4 to posredni miedzy 1-2
ja mialam 2 (tylko probki) i chcialam ciemniejszy
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:17   #1601
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Cytat:
Czytam o skarpetkowych przygodach i boję się użyć przez Was ;p No bo ok w skarpetkach, ale jak to zacznie takimi płatami odłazić, a tu do pracy codziennie cienkie rajstopy i szpilki to ja nie wiem, chyba nie dam rady psychicznie i fizycznie xD
A nie mozesz po prostu na ten czas nosic spodni i trampek czy cos
Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Oj no widzicie, nigdy jakoś nie przywiązywałam wagi do nawilżania, no może wtedy kiedy używałam retinoidów, bo jak nasmaruję sie rano jakimś nawilżaczem to nie chce mi się trzymać makijaż, kremy jakoś mi się nie wchłaniają tylko zostawiają warstwę na twarzy którą czuję zwłaszcza wokół ust, jakbym ubabrała się jedzeniem. A co polecacie na ten ślimakowy żel? Bo poza tym uczuciem ciepła to jest super. Mam żel Mizon watermax, mogę nałożyć najpierw ślimaka potem watermaxa czy to już będzie się gryzło? A może polecacie coś innego?
Jasne, nakladaj slimaka a potem co chcesz nawilzajacego

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja chce coś nowegoooo , ja chce coś nowegooo. Tylko nie wiem co
To sie nazywa uzaleznienie
Stary 2013-05-07, 22:21   #1602
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
co to za beżowa beżowa Holika?
sorry, ale nie nadążam za waszą produkcją, a czasu mam bardzo bardzo malutko, więc was czytam wyrywkowo
Holika Baby Bloom Moisture - dobre krycie, dopasowanie w ton, świecę się z opóźnieniem ;p Mógłby być ździebę bardziej żółty, żeby mi nieco buźkę ożywić, ale ogólnie jest całkiem przyjemny.

Dziś wypróbowałam Lioele Waterdrop - pięknie się rozprowadza i fajny ten fikuśniacki efekt wytrącania się wody, odcień sympatyczny, ale bardzo, bardzo słabe krycie. Będę go chyba mogła używać tylko w moich najlepszych dniach Acz przyznam, że regularna pielęgnacja tym samym zestawem chyba zaczyna przynosić owoce, bo mam całkiem ładnie na buzi. Zaczerwienienie na policzku coraz mniej wyraźne (czasem rano bardziej się rzuca w oko, jak śpię twardo na tej stronie twarzy ), jednak nawilżenie wydaje się być ok. Muszę więcej wody pić, zdecydowanie.

I trzymajcie kciuki, idę się zedrzeć peelingiem i wysmarować Inchlossem, podejście nr 2 ;]

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A nie mozesz po prostu na ten czas nosic spodni i trampek czy cos
No właśnie nie, moja praca wymaga formalnego stroju jednak xd

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:28   #1603
amirose
Rozeznanie

Cytat:
No wlasnie ni ma coś probowalas maske??
robiłam kiwi i papaję a zamiana na deser sobie zostawiłam na jutro jak mi sie spodoba to zamówie full version
amirose jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:33   #1604
iv3
Zakorzenienie

Cytat:

To sie nazywa uzaleznienie

to nie jest śmieszne

umyłam ryjek pianką ze SF Tea tree. Aż mi piszczała

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-07, 22:46   #1605
asmenaa
Zakorzenienie

kto tu uzywal acnederm?? bo sie zastanawiam czy po effaclarze nie zamowic tubki wydaje mi sie, ze buzia mi sie do niego przyzwyczaila
raz jest lepiej a raz gorzej, dalszego postepu na lepsze nie ma
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-07, 23:08   #1606
tanizaki
Wtajemniczenie

Cytat:
kto tu uzywal acnederm?? bo sie zastanawiam czy po effaclarze nie zamowic tubki wydaje mi sie, ze buzia mi sie do niego przyzwyczaila
raz jest lepiej a raz gorzej, dalszego postepu na lepsze nie ma
ja miałam i nie polecam, słaby jest Nic u mnie nie zrobił dobrego

INSTAGRAM
tanizaki jest offline  
Stary 2013-05-07, 23:19   #1607
sonea8
Rozeznanie

No, to już wiem, czemu mi Inchloss nie działa, nawet po peelingu.
Inchloss mi nie działa, bo to nie jest Inchloss ;]

Węszę najordynarniejszy kant. Na opakowaniu jest wszystko, jak być powinno... z jedną małą różnicą: zamiast "Inchloss" napisane jest "Shaping". Podejrzewam podróbę.
Napisałam średnio grzeczne zapytanie do sprzedawcy, czemu otrzymany produkt się różni od tego ze zdjęcia i co ma zamiar z tym zrobić.
Ta oto aukcja: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=221130756593, user ma 100% pozytywów; no, to nie będzie miał tych 100%, coś czuję.
Na wszelki wypadek sprawdziłam w guglu, nie widzę nigdzie żadnej wersji shaping body cream by bio-essence, podróbka jak nic.

Najgorsze, że od razu wywaliłam kartonowe opakowanie i kopertę, więc w zasadzie nie mam dowodu, ech. Głupota z pośpiechu, zresztą dotąd zawsze było wszystko ok.

Nie podoba mi się to i czuję większe oszustwo oraz stratę kasy. Ale bez awantury nie odpuszczę

Uważajcie w każdym razie na tego sprzedawcę^^

Tak sobie myślę, że w razie czego pójdę na udry i zażądam zwrotu kasy. I nie ma mowy o odsyłaniu im produktu, oho, już się rozpędzam wykosztowywać na przesyłkę do Malezji.
Ależ jestem zła ;/

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-05-07 o 23:30
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-07, 23:29   #1608
201711281122
Konto usunięte

Cytat:

Węszę najordynarniejszy kant. Na opakowaniu jest wszystko, jak być powinno... z jedną małą różnicą: zamiast "Inchloss" napisane jest "Shaping". Podejrzewam podróbę.
Napisałam średnio grzeczne zapytanie do sprzedawcy, czemu otrzymany produkt się różni od tego ze zdjęcia i co ma zamiar z tym zrobić.
Ta oto aukcja: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=221130756593, user ma 100% pozytywów; no, to nie będzie miał tych 100%, coś czuję.
Na wszelki wypadek sprawdziłam w guglu, nie widzę nigdzie żadnej wersji shaping body cream by bio-essence, podróbka jak nic.

Najgorsze, że od razu wywaliłam kartonowe opakowanie i kopertę, więc w zasadzie nie mam dowodu, ech. Głupota z pośpiechu, zresztą dotąd zawsze było wszystko ok.

Nie podoba mi się to i czuję większe oszustwo oraz stratę kasy. Ale bez awantury nie odpuszczę

No to nieźle... ale pamiętaj, że od odzyskania kasy masz PayPal
201711281122 jest offline  
Stary 2013-05-07, 23:34   #1609
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
No to nieźle... ale pamiętaj, że od odzyskania kasy masz PayPal
No ja wiem, tylko się zastanawiam, co będzie, jak mi każą udowodnić, że to jest od nich - skoro nie mam koperty.
Mam tubkę w stylu "aromat identyczny z naturalnym" i to tyle, w domu się pospieszyli z wywaleniem śmieci; chyba, że mnie zjeży pan sprzedawca i zamiast bez gadania oddać kasę, co by nie stracić pozytywa, będzie się rzucał - to pójdę i wygrzebię z kosza worek ze śmieciami, uprę się, a wygrzebię.
Nie chodzi mi o kasę, tylko o kant. Nie będzie mnie żaden malezyjski pingwin kantował ;p

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-08, 00:09   #1610
phero_nike
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Tu poważne tematy, a ja mam tylko małe pytanie: czy ma z was któraś Innisfree Eco Natural Green Tea #1 i mogłaby się podzielić kapką na testy (wymiankowo, oczywiście) ?

wymiana kosmetyków
wymiana ubrań
phero_nike jest offline  
Stary 2013-05-08, 08:28   #1611
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
No ja wiem, tylko się zastanawiam, co będzie, jak mi każą udowodnić, że to jest od nich - skoro nie mam koperty.
Mam tubkę w stylu "aromat identyczny z naturalnym" i to tyle, w domu się pospieszyli z wywaleniem śmieci; chyba, że mnie zjeży pan sprzedawca i zamiast bez gadania oddać kasę, co by nie stracić pozytywa, będzie się rzucał - to pójdę i wygrzebię z kosza worek ze śmieciami, uprę się, a wygrzebię.
Nie chodzi mi o kasę, tylko o kant. Nie będzie mnie żaden malezyjski pingwin kantował ;p
o cholerka :/ wspolczuje. Ale na foto z aukcji tez jest napisane shaping

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-08, 08:29   #1612
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:

Tak sobie myślę, że w razie czego pójdę na udry i zażądam zwrotu kasy. I nie ma mowy o odsyłaniu im produktu, oho, już się rozpędzam wykosztowywać na przesyłkę do Malezji.
Ależ jestem zła ;/
Slonce ale weszlam na aukcje i jest jakiś shaping na zdjeciu ? to ta aukcja, którą Ci kiedys pokazywalam??

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
o cholerka :/ wspolczuje. Ale na foto z aukcji tez jest napisane shaping
No wlasnie... czyli to podroba!
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-08, 08:32   #1613
sonea8
Rozeznanie

No i nie wiem, co robić xD
Dostałam bardzo szybką odpowiedź od pingwina, który tłumaczy, że to są nowe opakowania i ten kosmetyk będzie teraz tak wyglądał. I co, mam pisać do Bio-essence z pytaniem, czy to prawda?
Napisałabym bez wahania i robiła raban, gdyby nie to, że ok. 4 w nocy obudziłam się w ognisku, a potem powtórka o 6.30 - myślałam, że to mi się śni, ale gdzie tam. Pali jak cholera
Wygląda na to, że działa. I nie wiem, odpuścić?...

Edit - a tak, na zdjęciu jest "Shaping" - bo zmienili zdjęcie, co mi zresztą pingwin zapowiedział w PMce, że zmienią.
@Asmenaa - tak, to jest ta aukcja.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-05-08 o 08:34
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-08, 08:42   #1614
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Dostałam bardzo szybką odpowiedź od pingwina, który tłumaczy, że to są nowe opakowania i ten kosmetyk będzie teraz tak wyglądał. I co, mam pisać do Bio-essence z pytaniem, czy to prawda?
Napisałabym bez wahania i robiła raban, gdyby nie to, że ok. 4 w nocy obudziłam się w ognisku, a potem powtórka o 6.30 - myślałam, że to mi się śni, ale gdzie tam. Pali jak cholera

Edit - a tak, na zdjęciu jest "Shaping" - bo zmienili zdjęcie, co mi zresztą pingwin zapowiedział w PMce, że zmienią.
Mowilam, ze zacznie Cie palic

Napisz do bio essence

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

sonea hmmm
na stronie bio essence nie ma zadnej informacji o tym, ze zmienia sie opakowanie
i w sumie produkt nazywa się INCHLOSS
wiec mieliby zmieniac nazwe produktu, ktora jest na opakowaniu??
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:02   #1615
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao
Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja

Cytat:

Skoro pali, to chyba dowód, ze to oryginał ? Może napisz do bio essence

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Stary 2013-05-08, 09:05   #1616
asmenaa
Zakorzenienie

Dziewczyny ma ktoś któryś z nowych bb creamów innisfree??
Bardzo, bardzo mnie kuszą...
Gdyby tylko jeden mnie kusil to bym wziela w ciemno ale one wszystkie mnie kusza!!

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Cytat:
Skoro pali, to chyba dowód, ze to oryginał ? Może napisz do bio essence

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

to nie jest żaden dowód, że oryginał
wystarczy dodać coś piekącego do skladu
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:06   #1617
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Mowilam, ze zacznie Cie palic

Napisz do bio essence

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

sonea hmmm
na stronie bio essence nie ma zadnej informacji o tym, ze zmienia sie opakowanie
i w sumie produkt nazywa się INCHLOSS
wiec mieliby zmieniac nazwe produktu, ktora jest na opakowaniu??
Napisałam do bio do Singapuru z opisem sytuacji, mam nadzieję, że odpiszą szybko

Ten sprzedawca w PMce twierdzi, że... a, zresztą, wkleję Wam:

"The INCHLOSS packaging is the old packaging(2010 and before). Now the stocks at market here already change to 'SHAPING'. But we don't know when they (website)will update it. And when the market in Europe will have a new stocks with new packaging."

Mogę to zweryfikować tylko u źródła, no to do nich napisałam z linkiem do aukcji i cytatami z wiadomości.
Możliwe, że faktycznie zmieniają nazwę, nie byłby to pierwszy raz przecież, wiele firm tak robi - i dla mnie wtedy problem rozwiązany.

Jeśli jednak wyjdzie, że to fake, to ech ;/ Co prawda sprzedawca w PMce przyznał, że zmieni treść aukcji, więc mam twardy dowód, jak było wcześniej i że kupowałam w zasadzie co innego, ale paskudnie nie lubię awantur (chyba, że sama je robię, wtedy ok ;p).

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:22   #1618
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisałam do bio do Singapuru z opisem sytuacji, mam nadzieję, że odpiszą szybko

Ten sprzedawca w PMce twierdzi, że... a, zresztą, wkleję Wam:

"The INCHLOSS packaging is the old packaging(2010 and before). Now the stocks at market here already change to 'SHAPING'. But we don't know when they (website)will update it. And when the market in Europe will have a new stocks with new packaging."

Mogę to zweryfikować tylko u źródła, no to do nich napisałam z linkiem do aukcji i cytatami z wiadomości.
Możliwe, że faktycznie zmieniają nazwę, nie byłby to pierwszy raz przecież, wiele firm tak robi - i dla mnie wtedy problem rozwiązany.

Jeśli jednak wyjdzie, że to fake, to ech ;/ Co prawda sprzedawca w PMce przyznał, że zmieni treść aukcji, więc mam twardy dowód, jak było wcześniej i że kupowałam w zasadzie co innego, ale paskudnie nie lubię awantur (chyba, że sama je robię, wtedy ok ;p).
zweryfikowac możesz tylko u zrodla, czekaj na odpowiedz bio essence

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

- zmienil tresc aukcji jak do niego napisalas?
- opakowanie inchloss jest z 2010? i ludzie sprzedaja 3letnie kosmetyki?
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-08, 09:26   #1619
metice
Rozeznanie

Cytat:
Dowiem sie dopiero, jak pan z poczty przyniesie mi paczke Ale juz 3 razy mi sie to zdarzylo i byly to oplaty rzedu 57~84zl, czyli duzo.

Ok, za jakies 20 dni dam znac, jak ten snowise
A krem pod oczy to Essential Rejuvenating Eye Cream, bardzo dobry, zaczyna rozprasowywac linie Nawet cienie pod oczami sie rozjasniaja, czytalam, ze to sprawka zenszenia, ktory pobudza krazenie

W ogole nie wiem, jak to jest mozliwe, ale znowu mam jakies delikatne piegi pod oczami i w gornej czesci policzkow - jakim cudem, skoro codziennie uczywam sunblockera i kremow BB??
Wow, faktycznie strasznie wysokie te opłaty
zaraz obaczę próbkie kremiku podocznego
mi też piegi wyskakują, niestety Tanaka je uparcie likwiduje. Ale ja piegi uwielbiam
Może Ci się ściera ten sunblock z twarzy? Bo teroetycznie to jak się jest na słońcu to co 3-4 godziny powinno się powtarzać aplikacje...

Cytat:
wlasnie mam probke elishacoy always nuddy i jeszcze nie probowalam hmmm

all day strong jest super ale co z tego skoro tylko odcien 1 jest na ebay...

nie its skin wcale!
[COLOR="Silver"]

Nie mam takiej informacji, po prostu na ebay jest tylko numer 1 i 4 a 4 to posredni miedzy 1-2
ja mialam 2 (tylko probki) i chcialam ciemniejszy
a wybacz asmenko secret key :P no nieważne, kusisz tak czy siak

A co do all day strong to pisałam do bellogirl z pytaniem, czy to prawda, że już tego nie będzie, na co mi odpisała, dokładnie tak:

"Currently I sell this item's sample size."

więc może jednak będzie...

a elishacoy spróbuj, naprawdę fajny kremik
Stary 2013-05-08, 09:31   #1620
asmenaa
Zakorzenienie

sing też ma próbki all day strong 2 ale ja bym chciala duzy!
no albo innisfree no sebum/long wear ale w ciemno nie kupie calej tubki bo do najtanszych nie nalezy
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości