U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2013-05-15, 21:38   #2311
miss natasha
Zadomowienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dobra, dawać mi to zdjęcie Asmenki
może wrzuć w klubie? to przynajmniej będę wiedziała jak wyglądasz w razie spotkania

Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:38   #2312
asmenaa
Zakorzenienie

Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ej no bo mnie zawstydzacie

iv3 zamowienie nasze dzis wyslali wiec mysle, ze pojutrze powinno byc, mam nawet tracking, ktory krajowo zwykle dziala
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij

Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:39   #2313
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
drugi policzek juz nie jest taki ciekawy bo nawet jak bb mi przykryją to to GIE wystaje, przeciez te gulki są wypukle ale sie leczą
a jak nie to je wytne nozyczkami jak mnie wkurza

wyobrazam sobie ten puder na opalonej skorze

w ogole jestem zakupoholiczką, nic nie potrzebuje ale chce cos kupic bo zamawiam ten tint piekny cudowny i tak sam ma byc?

jak wytniesz nożyczkami to będziesz miała strupy

ja też jestem zakupoholiczką - kosmetyki ( pielęgnacja, makijaż) buty, torebki i ciuchy czyli wszystko

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:40   #2314
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
dobra, dawać mi to zdjęcie Asmenki
może wrzuć w klubie? to przynajmniej będę wiedziała jak wyglądasz w razie spotkania
Ale tam jest tylko kawalek mojej twarzy, na ktorym pokazuje puder
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:41   #2315
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
Ej no bo mnie zawstydzacie

iv3 zamowienie nasze dzis wyslali wiec mysle, ze pojutrze powinno byc, mam nawet tracking, ktory krajowo zwykle dziala

dobrze, dobrze
ciekawa jestem tych podkładów

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:43   #2316
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
jak wytniesz nożyczkami to będziesz miała strupy

ja też jestem zakupoholiczką - kosmetyki ( pielęgnacja, makijaż) buty, torebki i ciuchy czyli wszystko
strup sie szybciej zagoi niż to

ja niestety też mam pelno ciuchow z metkami, kosmetyki stoja, ogolnie lubie kupowac nowe rzeczy

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
dobrze, dobrze
ciekawa jestem tych podkładów
no ja wlasnie tez!
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:47   #2317
lilly78
Zadomowienie

GG do lilly78

co do filtrów, to zazdroszczę dziewczynom, które moga ich w ogóle nie używać, ja mam straszną tendencję do przebarwień. na policzku mam jedno duże i ostatnio odkryłam kilka nowych małych plamek, nawet na plecach które kiedyś głupia smarowalam tylko słabymi kremami do opalania mam plamki posłoneczne, bez filtrów byłabym cała w brzydkie ciapki

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:49   #2318
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lilly78 Pokaż wiadomość
co do filtrów, to zazdroszczę dziewczynom, które moga ich w ogóle nie używać, ja mam straszną tendencję do przebarwień. na policzku mam jedno duże i ostatnio odkryłam kilka nowych małych plamek, nawet na plecach które kiedyś głupia smarowalam tylko słabymi kremami do opalania mam plamki posłoneczne, bez filtrów byłabym cała w brzydkie ciapki
nie wiem skad to sie bierze hm
ja nie uzywam w ogole filtrow na cialo
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:50   #2319
amirose
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Nie zolty zolty akurat jest i w dodatku najtanszy. Bede zmuszona jednak molestowac evek o te effectory albo sama kupic z ebaya

Mam moj filtr, jestem zachwycona
ja mam brązowy ale nie widzę żeby cos specjalnego robił.. jaki masz filtr?

Melissa
amirose jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:54   #2320
iv3
Zakorzenienie

Cytat:

ja na plaży ( nooo rzadko bywam na plaży ) używam przyspieszaczy

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:55   #2321
asmenaa
Zakorzenienie

Cytat:
ja na plaży ( nooo rzadko bywam na plaży ) używam przyspieszaczy
ja też

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

aszu ja bym na Twoim miejscu zainwestowala w cos innego niz effectory
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:56   #2322
KoralM
Raczkowanie

Cytat:
Cytat:
nie wiem skad to sie bierze hm
ja nie uzywam w ogole filtrow na cialo
ja kiedyś nie miałam w ogóle takich problemów. Mogłam się opalać bez żadnych filtrów. Niestety od dwóch lat obserwuję coraz więcej przebarwień pojawiających się na mym ciele. W związku z tym , mimo że kocham być opalona , słońca unikam. Majsterkuję z samoopalaczami
KoralM jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:57   #2323
iv3
Zakorzenienie

Cytat:
ja też

ufff, się bałam przyznać ale na szczęście nie jestem sama

Instagram

8 lat na Wizażu
iv3 jest offline  
Stary 2013-05-15, 21:59   #2324
asmenaa
Zakorzenienie

Moje cialo lepiej wyglada opalone, ja sie lepiej czuje opalona i jakbym musiala unikac slonca to bym sie chyba maziala samoopolaczem

Cytat:
ufff, się bałam przyznać ale na szczęście nie jestem sama
nie jestes
na twe wierne serce
potarmosić uszy
Lecz dziś sobie śnij

asmenaa jest offline  
Stary 2013-05-15, 22:01   #2325
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

...
Dziewczyny nie cieszcie się tak,z wiekiem i tak to sie zapewne sporo zmieni,to co sobie pouszkadzacie teraz wyjdzie dopiero za kilka lat....
dark01 jest offline  
Stary 2013-05-15, 22:02   #2326
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao

Ale jak to, przeciez GF sama tam kupowalam, i WH tez tam widzialam

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
Dziekuje
Przeczytalam pobieznie (jutro bede miala wiecej czasu) ale filtrow chemicznych, ktore tam polecaja nie bede uzywac, wole fizyczne. Poza tym jakos w Azji ich uzywaja i dluzej im sie udaje unikac zmarszczek, czyli jednak te filtry dzialaja, tak jak powinny?
W ogole ktos tam jest chyba niedoinformaowany, pisza, ze ethylhexyl methoxycinnamate przenika przez skore tylko dzieci, podczas gdy na powaznej stronie czytalam, ze u kazdego przechodzi i powoduje problemy z tarczyca. Jak widac, jest mnostwo informacji na temat filtrow ale sprzecznych ze soba, wiec ja sie juz nimi nie przejmuje.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-05-15 o 22:09
chiao jest offline  
Stary 2013-05-16, 00:02   #2327
201711281122
Konto usunięte

Zamówiłam ten świecący puder
201711281122 jest offline  
Stary 2013-05-16, 01:21   #2328
bubelmart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Yedam ma taki intensywny zapach, że... nakładam na niego holikowe winko i w ogóle nie czuję wina, tylko te zioła. A jeszcze 3 dni temu kładłam się spać z intensywnym zapachem wina
oo, ja czuję tylko chwilkę...jak nałożę, to zapach znika...

asmenkaa, tak chwalicie ten dodo, że... wyślij mi, proszę, też zdjęcia bubelmart@op.pl

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline  
Stary 2013-05-16, 06:45   #2329
aszuelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
ja mam brązowy ale nie widzę żeby cos specjalnego robił.. jaki masz filtr?
Ten http://www.ebay.co.uk/itm/1208932804...84.m1497.l2649

Cytat:
aszu ja bym na Twoim miejscu zainwestowala w cos innego niz effectory
A co kochanie proponujesz? Szukam nawilzaczy

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Ale jak to, przeciez GF sama tam kupowalam, i WH tez tam widzialam
No wlasnie nie maja ich teraz nie wspomne juz o tych z tej limitowanej wersji czy jak sie to tam nazywa

---------- Dopisano o 04:45 ---------- Poprzedni post napisano o 04:44 ----------

Przywiozlam z szpitala jelitowke - cala rodzinka wymiotuje a w sobote komunia siostry

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline  
Stary 2013-05-16, 07:26   #2330
iamxshi
Zadomowienie

Zwracam honor Etude House AC Clinic myślałam, że to on mnie tak wysypał dookoła ust, a tu się okazało, że ten peeling z Perfecty, skusiłam się i samo zło wyszło z tego. Tyle miałam takich ropnych małych wysypów, ale jest ok. Chyba nawet właśnie EH mi z tym pomogło, teraz mam dość ładną cerę, faktycznie prawie nie kryje, dla mnie to bardziej baza pod coś jeszcze
iamxshi jest offline  
Stary 2013-05-16, 08:48   #2331
sonea8
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
no ale stracilas jakies cm? czytalam recenzje i dziewczyny juz po tygodniu tracily!
a mocno pali?? mocno mocno??
W sumie to nie chciałam sprawdzać tych cm, bo przecież gołym okiem widzę, że poprawa jest minimalna, ale po Twoim poście wczoraj wieczorem złapałam za miarkę. I ubyło 1,5 cm z każdego udziska o.O
Ale serio, ej o.O Zonk.

Znaczy się cieszę, oczywiście, ale tego imo nie widać xD

A pali różnie - po peelingu potrafi konkretnie, ale ja lubię wygrzewanie się w każdej postaci, więc mi to nie dokucza ;p

Btw. ktoś tam pisał negatywnie o Vichy i ja się podpisuję. Nic mi tak nie przesuszyło i nie spaskudziło cery, jak kremy od nich, Normaderm zwłaszcza. Sam alkohol + ściąga i daje taki nieprzyjemny, płaski mat.

Czekam na rozebrany effector od Estelki, ale z Waszych komentarzy wynika, że to jednak bubel ;/ I teraz się zaczynam rozglądać za jakimś serum, bo widzę, że moja skóra jednak lubi ten etap w pielęgnacji i się ślicznie odwdzięcza. Wykańczam esencję TM Floria z tej serii Nutra Energy i... sama nie wiem, nieszkodliwe raczej, ale chyba chciałabym coś bardziej spektakularnego - do nawilżenia i rozjaśnienia. Podpowiecie coś z ostatnich Waszych odkryć? O.O

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-16, 08:53   #2332
iamxshi
Zadomowienie

Mi tam effector VC pomagał Lubiłam wstawać rano po jego nałożeniu, jakaś buzia była milsza po prostu
iamxshi jest offline  
Stary 2013-05-16, 09:19   #2333
chiao
Rozeznanie

Wyślij wiadomość przez MSN do chiao
Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
W sumie to nie chciałam sprawdzać tych cm, bo przecież gołym okiem widzę, że poprawa jest minimalna, ale po Twoim poście wczoraj wieczorem złapałam za miarkę. I ubyło 1,5 cm z każdego udziska o.O
Ale serio, ej o.O Zonk.

Znaczy się cieszę, oczywiście, ale tego imo nie widać xD

A pali różnie - po peelingu potrafi konkretnie, ale ja lubię wygrzewanie się w każdej postaci, więc mi to nie dokucza ;p

Btw. ktoś tam pisał negatywnie o Vichy i ja się podpisuję.Nic mi tak nie przesuszyło i nie spaskudziło cery, jak kremy od nich, Normaderm zwłaszcza. Sam alkohol + ściąga i daje taki nieprzyjemny, płaski mat.

Czekam na rozebrany effector od Estelki, ale z Waszych komentarzy wynika, że to jednak bubel ;/ I teraz się zaczynam rozglądać za jakimś serum, bo widzę, że moja skóra jednak lubi ten etap w pielęgnacji i się ślicznie odwdzięcza. Wykańczam esencję TM Floria z tej serii Nutra Energy i... sama nie wiem, nieszkodliwe raczej, ale chyba chciałabym coś bardziej spektakularnego - do nawilżenia i rozjaśnienia. Podpowiecie coś z ostatnich Waszych odkryć? O.O

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Mi tam effector VC pomagał Lubiłam wstawać rano po jego nałożeniu, jakaś buzia była milsza po prostu
Ja się nie zgodzę, ze to bubel, ja sobie już nie wyobrażam, żeby go zabrakło W mojej kosmetyczce. Ślicznie rozjaśnia I ożywia cerę, co najważniejsze, likwiduje U mnie plamy potrądzikowe! Zresztą wystarczy poczytać recenzje na azjatyckim bazarze żeby zobaczyć, ze nie tylko na mnie tak działa.ale I tak trzeba samemu wypróbować bo ma przykład na asmenke nie podziałał

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
Stary 2013-05-16, 09:49   #2334
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kurde, zaczynam go chcieć

Goldiko, ten Twój puder co go nie chcesz to jest taki sam jak asmenki?
tak mam ten co asmenka

nadrabiam 4 strony Waszego pisania, a 1 dzien mnie nie bylo tylko

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-16, 09:50   #2335
sonea8
Rozeznanie

Dot.: Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielę

Cytat:
Ja się nie zgodzę, ze to bubel, ja sobie już nie wyobrażam, żeby go zabrakło W mojej kosmetyczce. Ślicznie rozjaśnia I ożywia cerę, co najważniejsze, likwiduje U mnie plamy potrądzikowe! Zresztą wystarczy poczytać recenzje na azjatyckim bazarze żeby zobaczyć, ze nie tylko na mnie tak działa.ale I tak trzeba samemu wypróbować bo ma przykład na asmenke nie podziałał

Uff, no, to dobrze Ostatnie opinie tutaj, które mi się rzuciły w oczy, były raczej negatywne, stąd zniechęcenie.

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-16, 09:55   #2336
goldika
Zakorzenienie

Dot.: Re: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielę

Asmenko wyslalam Ci pw z mailem i prosze o fotki

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2013-05-16, 10:00   #2337
metice
Rozeznanie

Cytat:
poszlo[COLOR="Silver"]
doszło
ale Ty jesteś śliczna
i gdzie Te pory rozszerzone i gdzie te pryszcze się pytam piękną masz buzię
a puder bardzo fajny wcale bombkowo nie wygląda, tylko tak subtelnie fajnie

Cytat:

podpisuję się pod powyższym ja też VC uwielbiam, ale np. YE już nie dość, że na mnie nie zadziałało w ogóle to dodatkowo mnie zapchało

w ogóle to dwa dni temu zaszalałam, bo buzia mi się bardzo poprawiła po tabletkach anty przez niecały tydzień i stwierdziłam, że nic mi już nie jest straszne. Nie miałam czasu nakładać od nowa makijażu, który spłynął mi po całym dniu, a że musiałam pilnie wyjść namaziałam się korektoro-sztyftem vichy wymiankowym w miejscach strategicznych, gdzie jeszcze jakieś ślady mi czerwone zostały... a na drugi dzień masakra
pootwierały mi się, DOSŁOWNIE pootwierały mi się te zagojone pryszcze, z których zostały mi już tylko czerwone kropki, porobiły się w nich whiteheady
w życiu tak nie miałam jak to w ogóle jest możliwe? nie zrobiły mi się w nowych miejscach, tylko tam gdzie były poprzednio
Stary 2013-05-16, 10:24   #2338
sonea8
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
doszło
w ogóle to dwa dni temu zaszalałam, bo buzia mi się bardzo poprawiła po tabletkach anty przez niecały tydzień i stwierdziłam, że nic mi już nie jest straszne. Nie miałam czasu nakładać od nowa makijażu, który spłynął mi po całym dniu, a że musiałam pilnie wyjść namaziałam się korektoro-sztyftem vichy wymiankowym w miejscach strategicznych, gdzie jeszcze jakieś ślady mi czerwone zostały... a na drugi dzień masakra
pootwierały mi się, DOSŁOWNIE pootwierały mi się te zagojone pryszcze, z których zostały mi już tylko czerwone kropki, porobiły się w nich whiteheady
w życiu tak nie miałam jak to w ogóle jest możliwe? nie zrobiły mi się w nowych miejscach, tylko tam gdzie były poprzednio
Z opisu to wygląda na zmasowany atak bakterii, biedaku.

Jakoś nigdy nie lubiłam korektorów w sztyfcie do stosowania punktowego, bo miałam wrażenie, że przy każdej aplikacji na jakiś "wyskok" na twarzy to na tym korektorze się osadzają bakterie z maskowanego miejsca. Schiza, wiem ;p I jak już miałam taki sztyft w użyciu, to po nałożeniu wartwy zaraz przecierałam sztyft czystą chusteczką^^'

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- wcierki
sonea8 jest offline  
Stary 2013-05-16, 11:03   #2339
Alioth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Do dziewczyn zafiksowanych na ochrone przeciwsłoneczną...uważac ie,że azjatycki filtry sa równie skuteczne w naszej szerokosci geograficznej? czy ich skład konkuruje ze składami la roche,vichy,avene,,,jedny m słowem czy sa skuteczne..jezeli nie bielą to znaczy,że sa bardziej chemiczne niz fizyczne? nie znalazłam żadnego dobrego dla mnie filtra europejskiego,za to te azjatyckie są przemiłe w stosowaniu...jednak kilka osób ostatnio ostudziło mi tę miłosc do nich.
Azjatyckie filtry sa zazwyczaj mineralno-chemiczne albo chemiczne, bardzo malo jest filtrow czysto mineralnych.

Filtry azjatyckie maja nizsza zadeklarowana ochrone UVA niz filtry europejskie. Stopien ochrony UVA okresla sie w Azji jako PA a w Europie jako PPD. PA+++ (najwyzszy wskaznik w Azji) odpowiada PPD 8+, natomiast chemiczne filtry europejskie posiadaja PPD 20-40. Dla porownania filtr mineralny skladajacy sie z 20% tlenku cynku (bez tytanu) moze posiadac PPD okolo 10. W filtrach azjatyckich nie mamy zagwarantowanej ultra-wysokiej ochrony UVA (to nie znaczy ze jej nie maja, po prostu nie wiemy o tym).

Filtry europejskie sa czesto tluste ale za to przyczepne. W tych leciutkich filtrach musimy uwazac zeby ich nie zetrzec, wiec trzeba bardzo ostroznie nakladac makijaz. Ta pielegnacja wielowarstwowa tez moze zaszkodzic ochronie przeciwslonecznej. Unikam nakladania innych kosmetykow pod filtr, jesli juz to cieniutka warstwe serum.

To sa wady filtrow azjatyckich, wiemy juz o zaletach, trzeba po prostu wybrac dla siebie odpowiedni kompromis.
Ja nie uzywam filtrow europejskich, azjatyckie zadko, na codzien siegam po amerykanskie mineralne.
Alioth jest offline  
Stary 2013-05-16, 11:19   #2340
zai
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
Ja nie uzywam filtrow europejskich, azjatyckie zadko, na codzien siegam po amerykanskie mineralne.
A mogłabyś rzucić jakimś linkiem?
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
azjatyckie kosmetyki, bb cream

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości