wypadaja mi w這sy w wieku 22 lat!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-29, 17:41   #1
Sandra_Kce
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

wypadaja mi w這sy w wieku 22 lat!!!

nie mam pojecia co robic?wlosy wychodza mi gar軼iami i nie wiem jaka kuracje powinnam zastosowac zeby wlosy odzysk豉y zdrowy wygl康 prosze o porade
Sandra_Kce jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 17:49   #2
Nogala1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 483
Dot.: wypadaja mi w這sy w wieku 22 lat!!!

przede wszystkim jest jaka przyczyna tego jak nie pomagaj szampony przeciw wypadaniu w這s闚 ani jaki skrzyp polny w tabletkach to powinna i嗆 do dermatologa mo瞠 on co na to poradzi pozdrawiam
Nogala1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 17:57   #3
_Roxi
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 087
GG do _Roxi
Dot.: wypadaja mi w這sy w wieku 22 lat!!!

ja tak mia豉m 2 lata temu w pa寮zierniku, rozmawia豉m z lekarzem, mo瞠 to os豉beinie organizmu, przyczyn mo瞠 by r闚nie stres, brak mikroelement闚 - powinna dba o siebie, u篡wa dobrych kosmetyk闚, wysypia si, 造kaj te jakie preparaty na wzmocnienei w這s闚- mi przesz這 samoistnie, bra豉m cynk, magnez....mo瞠 to w豉郾ie objaw stresu, przem璚zenia i os豉beinia organizmu
"Wiem jedno - gdyby szybkie podr騜owanie samochodem nale瘸這 do 豉twych zaj耩 nie trzeba by si tego uczy, a ja ucz si wci捫 i b璠 je寮zi dop鏒y, p鏦i 軼iganie b璠zie dla mnie trudn, lecz pasjonuj帷 zagadk". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 18:14   #4
Anett_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 051
Smile Dot.: wypadaja mi w這sy w wieku 22 lat!!!

Cytat:
Napisane przez Sandra_Kce
nie mam pojecia co robic?wlosy wychodza mi gar軼iami i nie wiem jaka kuracje powinnam zastosowac zeby wlosy odzysk豉y zdrowy wygl康 prosze o porade
Terapi w przypadku wypadania w這s闚, rozpocza nale篡 od wykonania bada- morfologii krwi (utrata w這s闚 moze byc spowodowana np. niedoborem 瞠laza), test闚 okreslajacych poziom hormon闚 (ich zachwiania potrafia wywo豉 wojn na g這wie, zw豉szcza brunetek). Te badania s niezb璠ne, poniewaz jesli w tych dolegliwosciach tkwi przyczyna, 瘸dne szampony, ampu趾i, odzywki nie przyniosa rezultatu.
Przyczyna moze tkwic r闚nie w przezytych w niedalekiej przesz這軼i silnych stresach, przykrych wydarzeniach, lub wynika z nerwowego usposobienia
i permamentnego napi璚ia. W闚czas trzeba pom鏂 sobie na tej p豉szczy幡ie.

Kolejna grupa przyczyn,w przypadku wykluczenia w/wym, to dieta
i niew豉sciwa pielegnacja w這s闚.
Pisa豉m o tym w w徠ku, do kt鏎ego lektury gor帷o Ci zach璚am:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...686#post377686

Nie Martw si- nastawienie jest naprawd najwa積iejsze- przyczyn uda si odszuka i problem minie Nie Jestes sama, wiele z nas tak瞠 z tym walczy這,
i jestem pewna,瞠 bedzie Cie wspiera這.
Pozdrawiam Ci serdecznie, nosek do g鏎y, b璠zie lepiej
Anett_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.