Solarium - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-29, 18:55   #1
women20
Raczkowanie

Solarium

Mam jasna cere.Na pewnych partiach ciala piegi(plecy,ramiona rece twarz.Jak juz sie opale na sloncu to musze z 4dni czekac zanim skora mi 'zbrazowieje'.Np nogi brzuch mi sie ladnie opalaja, a rece,twarz,ramiona,plecy beznadziejniepo za tym szyko mi schodzi opalenizna.I pomyslalm zeby pojsc na solarium.Czy z moja cera w ogole moge isc na solarke?;/ jesli poszlabym 4razy w miesiacu(czyli po 2 razy tyg.) na piec minutek.Bedzie cos widac?czy tylko wiecej piegow mi wyjdzie?nie wiem czy w ogole mnie opali na jakis kolor 'normalny'?czy ktos kto ma taka cere chodzi an solarke?i moze mi doradzic czy mam sie wybrac?
women20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:49   #2
madana
Zakorzenienie

Dot.: Solarium

Mam podobnie i moją największą głupotą było spróbowanie opalania w solarium: dłuuugo leczyłam swoją skórę, wyglądałam jak własna babka, szczególnie na szyi.Od tego czasu solaria omijam z daleka.
madana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 20:59   #3
aniielica
Zakorzenienie

Tez mam mase piegow, ale u mnie z kolei opalam sie szybko, zwlaszcza na plecach, ramionach, dekolcie i twarzy, choc nie jest to intensywna opalenizna. Ale z kolei nogi i brzych kompletnie nic nie lapia. Czasami chodzilam na solarium. zwlaszcza przed jakims wiekszym wyjsciem. Wychodzilam wtedy z twarza czarna od piegow. Na szczescie po 2 godzinach wszystko wracalo do normy. Skoro jednak Ty masz problemy z opalaniem to lepszym rozwiązaniem bedzie samoopalacz. Ja się własnie na samoopalacze przerzuciłam teraz. Zdrowiej i bezpieczniej i duuuuuuuuuuuże ładniejsza i większa opalenizna
aniielica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:31   #4
Nikita-v
Zadomowienie

Ja też mam problemy z opalaniem sie przez słońce... skóra opala sie na kolor czerwony.. jeszcze ręce ewentaulnie brazowieją ale twarz zostaje czerwona a nogi w ogole nie łapia koloru...wieć wybrałam sie do solarium.. i rewelacja... rzeczywisxcie najpierw musiałam wyprobowac kilka róznych, ale trafiłam wreszcie do stojącego... i po trzech , czterech wizytach mam opalenizne jakiej nigdy nie uzyskuje przez słonce.. ładna brązowa i długo sie trzyma... tylko nie ma co przesadzac bo skora pozniej jest bardzo przesuszona i wyglada zle
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:50   #5
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79

odradzam solarium, zwłaszcza przy jasnej cerze.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości