Problem z w這sami - basen!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-29, 19:05   #1
bird_of_paradise
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 211
GG do bird_of_paradise
Unhappy

Problem z w這sami - basen!!!

W moim LO wychowanie fizyczne wyglada tak, ze mamy 1 godzine w-f na sali i 2 godziny p造wania na basenie ( w szkole mamy basen). Po basenie mamy tylko przerwe na wyszykowanie sie, czyli mam okolo 20 minut 陰cznie na prysznic, ubranie sie, jako taka pielegnacje po tym chlorze, ewentualny makijaz, ubranie sie no i wysuszenie wlosow... I tu jest problem... Mam krecone podobno cholernie grube w這sy, mam ich sporo i siegaja za ramiona... Normalne suszenie w domu zajmuje mi troche czasu, ale wole ich nie suszyc, bo wiadomo jak dziala suszarka na wlosy, tym bardziej suche i farbowane To pomyslcie tylko o moich wlosach, ktore sa 2 razy w tygodniu katowane chlorem a pozniej suszone suszarka! ehh... szkoda gadac, jak wygladaja moje koncowki w ciagu roku szkolnego a najgorsze jest to, ze staram sie zapuscic wlosy i nie chce jednak za czesto ich obcinac ;( Staram sie zawsze przed basenem nakladac cos na koncowki np wosk albo odzywke i dopiero zakladac czepek, ale i tak pozniej musze to zmyc z wlosow i czeka mnei suszenie suszarka pod bardzo goracym strumieniem i blisko wlosow, wiec i tak niszcza mi sie one strasznie... jestem zalamana zblizajacym sie rokiem szkolnym nie chce znowu miec takich okropnych suchych wlosow i zniszczonych koncowek, ktore bede musiala podcinac co miesiac moze macie dla mnie jakies rady, co mam zrobic, zeby wlosy sie az tak nie niszczyly? bede baaardzo wdzieczna za wszelkia pomoc
bird_of_paradise jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-29, 21:04   #2
iza_
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 624
Dot.: Problem z w這sami - basen!!!

ja swego czasu na basenie bylam codziennie i r霩niez katowalam wlosy suszarka,ale w domku eksperyymentowalam z odzywkami i bylo ok.
iza_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-21, 15:08   #3
invissible
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 555
Wpisy w blogu: 5
GG do invissible

Mam ten sam problem - te chodz na basen i m璚z w這sy suszark. Moja fryzjerka doradzi豉 mi,瞠bympo prostu nosi豉 czepek, ale jako mnie to nie przekonuje. Co gorsza, na moje w這sy chlor dzia陰 natychmiastowo - zaraz po wyj軼iu z basenu i po wyp逝kaniu ich mam na g這wie siano. :/ Te pr鏏uj je zapu軼i, ale wizja wakacji (basen, morze, s這鎍e itd.) mnie przera瘸... ;( Mo瞠 macie jaki kosmetyk, kt鏎y nak豉da si zapobiegawczo przed k徙iel?;>
invissible jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 11:19   #4
petrol
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Mnie r闚nie bardzo interesuje, czy istnieje jaka forma ochrony w這sk闚 (opr鏂z czepka) przed chlorem. Ju nie m闚i, 瞠 blond w這sy mog si sta zielonkawe po mi貫j k徙ieli
petrol jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 11:45   #5
Anja92
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 507
GG do Anja92

Przy陰czam si do pytania 2 razy w tygodniu mam 1,5 godz. basenu i przez to stan moich w這sk闚 si pogarsza . Wax ca趾iem dobrze sobie z nimi radz ale w豉郾ie mi si sko鎍zy . Nak豉da豉m go zawsze bo p造waniu ( ju w domu ).

Anja92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 13:49   #6
immortal_20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 52
GG do immortal_20

Jak czytalam ten watek, to wpadl mi do glowy taki glupi pomysl, zeby pod czeek nakladac odzywke na wlosy.... Ale nie jestem pewna czy byloby gut...
immortal_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 15:44   #7
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

a taki gumowy czepek, kt鏎y nie przepuszcza nic wody i wlosy pozostaj suche? nie obowi您uj was czepki na basenie?
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 22:26   #8
XamsX
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do XamsX

Cytat:
Napisane przez immortal_20 Poka wiadomo嗆
Jak czytalam ten watek, to wpadl mi do glowy taki glupi pomysl, zeby pod czeek nakladac odzywke na wlosy.... Ale nie jestem pewna czy byloby gut...
Raczej to nie jest dobry pomys
Polecam dobry czepek - mam d逝gie w這sy i ok. 1/3 jest mokra, wi璚 z suszeniem nie jest 幢e. Ale mo瞠 to te dlatego, 瞠 te lu幡e zas豉niaj te, kt鏎e s tu przy sk鏎ze... w ka盥ym razie, czepek - dobra rzecz. W og鏊e to nie polecam basen闚, na kt鏎ym nie trzeba nosi czepk闚 - znaczy to, 瞠 w wodzie jest wtedy o wiele wi璚ej chloru.
XamsX jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.