potrzebuję rady - krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-29, 19:51   #1
kuki
Przyczajenie

Question

potrzebuję rady - krem pod oczy

Mam bardzo delikatną skórę pod oczami... jest praktyczne przeźroczysta i do tego skłonna do alergii... Krem jest absolutną koniecznością, bo inaczej skóra piecze, naciąga się i bardzo szybko przesusza... Próbowałam wielu kremów - zwłaszcza tych z serii dla alergików (także polecane przez mojego dermatologa - AA, Flos lek) i niestety nie znalazłam tego "idealnego" - kończą mi się pomysły... POMOCY!!!
Dodam, że mam 24 lata i powoli zaczynam rozglądać się za jakimś delikatnym kremem ujędrniającym - podejrzewam, że to dopiero może być problem....
kuki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:30   #2
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: potrzebuję rady - krem pod oczy

moja mama ma również b. wrażliwą skórę pod oczami, jej skóra toleruje Dermedic żel-krem pod oczy nawilżający oraz przeciwzmarszczkowy z serii Agevital.
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 21:48   #3
Nikita-v
Zadomowienie

No i jak sie podpinam... tez mam wrażliwą skóre wokół oczu.. zawsze cienie i dośc widoczne żyłki i do tego nosze soczewki... zadnen krem nie pomaga... skora piecze łuszczy sie i jest zaczerwieniona... moze cos polecicie?
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 22:09   #4
kuki
Przyczajenie

Smile Dot.: potrzebuję rady - krem pod oczy

Nikita! Jeśli chodzi o kremy pod oczy mam bogate doświadczenie.... Jak do tej pory to właśnie krem floslek- seria do cery wrażliwej i aa (ten w kolorze pomarańczowym) sprawdziły mi się najlepiej... Urzywam ich na zmianę już jakiś czas. Mogę je polecić jeśli jeszcze ich nie znasz... Mój problem niestety polega też na tym, że cera po pewnym czasie przyzwyczaja się, a nawet zaczyna źle reagować na kosmetyki... Poza tym latka lecą... Jednym słowem czas na zmiany, a że w dziedzinie kremów pod oczy zmiany odczuwam boleśnie (dosłownie) - zwracam się o radę!!!
Pozdr
kuki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 00:35   #5
paliziomka
Zadomowienie

GG do paliziomka

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4625 --> Może coś takiego? Wielu moim znajomym pomógł i ma dobre recenzje.

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 10:11   #6
Nikita-v
Zadomowienie

próbowałam juz kilku kremow w flos leku i niestey rezultatow zadnych,, skora nadal przesuszona i podrazniona... łuszczy sie w kącikach.. a nadchodzi juz powoli jesien i zima.. wiec będzie napewno wiatr a wtedy to dopiero moje oczy bardz zle wygladaja( a raczej skor wokół nich) juz sama nie wiem co mam robic z tym
Nikita-v jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 12:39   #7
Margarita
Rozeznanie

Polecam kojący krem pod oczy Avene ( Soin Apaisant Contour Des Yeux ). Pomógł mi, gdy miałam podrażnioną skórę wokół oczu. Musiałam wtedy przerwać stosowanie mojego dotychczasowego kremu i przestawić sie na Avene rano i wieczorem. Skóra bardzo szybko wróciła do normalnego stanu.
Margarita jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości