Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-11-14, 09:43   #2101
201701191223
Konto usunięte

Dot.: Sposoby babuni na mocne i zdrowe paznokcie

Dzieki na olejowym się udzielam, ale tam preferują oleje gotowe, sklepowe mieszanki.
201701191223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 16:47   #2102
201606220925
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
mozna się dołączyć. ostatnio moje paznokcie są rozdwajające pomimo, że mam krótkie, uzywam oleju babydream. Ostatnio miałam zawsze pomalowane paznokie teraz zamierzam robic przerwy w malowaniu. Mam pytanie czy olej używać na niepomalowane paznokcie.
Czy witamina a i e taka w kapsułkach nadaje się do paznokci czy zdecydować się na gal.
no ok, to odpowiem tutaj - oleje można stosować i wcierać również w pomalowane paznokcie - na skórki, szczególnie przy macierzy i pod paznokcie, efekty i tak będą spektakularne, przecież Majowa Rosa też zawsze miała pomalowane paznokcie.
a kapsułki A+E czy rybki GAL to i to i to jest super, możesz teraz na zimę stosować wit A+E gdyż silnie nawilża, wygładza, regeneruje skórki, wzmacnia i nawilża paznokcie, a potem na wiosnę zacząć rybki GAL - są super i na paznokcie i na skórki! albo możesz zrobić mieszankę z tego i z tego. ale ogólnie jak dla mnie do skórek lepsza A+E, do paznokci GAL.
201606220925 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 13:39   #2103
kahoko hino
Zakorzenienie

hej dziewczyny, można dołączyć? szukam fajnych metod na ładne stópki olejuję paznokcie od niedawna, widzę, że poprawiła się ich kondycja, jednak stopy zawsze są w gorszym stanie u mnie chodzę w pracy na obcasach, więc to nie pomaga. jakie są domowe sposoby na zrogowaciały naskórek i dobre nawilżenie pazurków? uwielbiam naturalne metody, nie stronię od drogerii, ale wolę te prostsze druga sprawa, może głupia moczycie paznokcie u nóg w olejach? JAK? bo mi ni cholera nie jest wygodnie w jakiejkolwiek pozycji, nigdy nie jest to dokładne, zawsze któryś palec jest poszkodowany jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wanna tego oleju, ale jak mam tak robić min. raz na tydzień, to bym z torbami poszła
kahoko hino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 14:24   #2104
201701191223
Konto usunięte

ja czasem smaruję tym samym olejkiem co dlonie wieczorem po kąpieli . kładę sie do łózka , czytam lub zajmuję się czymś innym a paznokcie wchłaniają olejek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

na stopy dobry jest ole jek babydream po kąpieli lub jakikolwiek olej nierafinowany na kokosowy
201701191223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 14:58   #2105
kahoko hino
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
ja czasem smaruję tym samym olejkiem co dlonie wieczorem po kąpieli . kładę sie do łózka , czytam lub zajmuję się czymś innym a paznokcie wchłaniają olejek

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

na stopy dobry jest ole jek babydream po kąpieli lub jakikolwiek olej nierafinowany na kokosowy
tak też robię, i na codzień pod skarpetki też daję olejki, na macierz, pod końcówkę paznokcia i na skórki. ale mi mało jakoś chciałabym je tak 'napoić' tym olejem - czy może to zbędne?
Stary 2015-12-01, 16:07   #2106
Smerfetka696969
Zakorzenienie

A mi słuchajcie się robią takie "coś" na paznokciach :/

http://loodieloodieloodie.blogspot.c...yde-based.html

I już sama nie wiem co mam robić :/ co nie odrosną to zaraz muszę skracać a ja tak lubię długie paznokcie ;( ;(

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 17:51   #2107
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A mi słuchajcie się robią takie "coś" na paznokciach :/

http://loodieloodieloodie.blogspot.c...yde-based.html

I już sama nie wiem co mam robić :/ co nie odrosną to zaraz muszę skracać a ja tak lubię długie paznokcie ;( ;(
Znaczy pękają czy rozdwajają się? Na ten drugi problem pomogło mi zapuszczenie paznokcia najdłużej, jak się da, a potem ścięcie na zero ostrymi nożyczkami. I tak w kółko. A do tego odżywka Eveline 8w1. I minęło
Swego czasu też pomogło mi piłowanie paznokci w migdałki zamiast w taki "zaokrąglony kwadrat" (jak na zdjęciu na tym blogu)

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 18:40   #2108
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Znaczy pękają czy rozdwajają się? Na ten drugi problem pomogło mi zapuszczenie paznokcia najdłużej, jak się da, a potem ścięcie na zero ostrymi nożyczkami. I tak w kółko. A do tego odżywka Eveline 8w1. I minęło
Swego czasu też pomogło mi piłowanie paznokci w migdałki zamiast w taki "zaokrąglony kwadrat" (jak na zdjęciu na tym blogu)
I czasem pękają i rozdwajają ;/ Eveliny używać nie mogę bo raz mi zaszkodziła.
Właśnie migdałki mam ach już nie wiem na noc posmaruję wit a(maść)

Skrzypokrzywa-35 dzień
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 15:13   #2109
Maarikaa
Przyczajenie

A olej rzepakowy też mógłby być? Czy myslicie, że tylko oliwa z oliwek zdziała cuda?
Maarikaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 16:11   #2110
kahoko hino
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maarikaa Pokaż wiadomość
A olej rzepakowy też mógłby być? Czy myslicie, że tylko oliwa z oliwek zdziała cuda?
jest szansa - skład mają podobny, głównie omega-9 i omega-6. Oliwa ma dużo więcej kwasów nasyconych (prawie trzykrotnie). ważne, czy olej jest tłoczony na zimno itp.
Odpowiedz

Tagi
paznokcie, połamane paznokcie, rozdwojone paznokcie

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości